Netherlands Invitational 2009
Eindhoven (NED),    11. - 12.7.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3    Nr. 28. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 4 en 5
Nr. 29. Jongens, 50m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 50m rugslag, Minioren 4 en 5
Nr. 31. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 32. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 33. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3    Nr. 34. Jongens, 100m wisselslag, Minioren 4 en 5
Nr. 35. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 36. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 37. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 2 en 3    Nr. 38. Jongens, 50m vlinderslag, Minioren 4 en 5
Nr. 39. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 40. Meisjes, 50m rugslag, Minioren 4 en 5
Nr. 41. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 2 en 3    Nr. 42. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 4 en 5
Nr. 43. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 2 en 3    Nr. 44. Meisjes, 100m wisselslag, Minioren 4 en 5
Nr. 45. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 46. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 4 en 5
Nr. 47. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 2 en 3    Nr. 48. Meisjes, 50m schoolslag, Minioren 4 en 5
Nr. 49. Jongens, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 50. Jongens, 100m rugslag, Minioren 4 en 5
Nr. 51. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 2 en 3    Nr. 52. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 4 en 5
Nr. 53. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 2 en 3    Nr. 54. Jongens, 50m schoolslag, Minioren 4 en 5
Nr. 55. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 2 en 3    Nr. 56. Meisjes, 50m vlinderslag, Minioren 4 en 5
Nr. 57. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 2 en 3    Nr. 58. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 4 en 5








-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kymberly Adams                Dzv                    1:39.37            1:40.27           
            46.33  1:40.27
  2. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:42.74 0000804    1:40.51           
          1:40.51
  3. Claudia Schouten              Aquarijn               1:49.04 0000812    1:43.45           
          1:43.45
  4. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:45.93 0000810    1:47.11           
            50.20  1:47.11
  5. Anique van Westerop           WvZ                    1:49.69 0000830    1:47.13           
          1:47.13
  6. Britt Corstjens               LiZv                        NT Lizv/036   1:48.98           
          1:48.98
  7. Brigit van der Vegte          Octopus                1:47.97 0000714    1:49.07           
            51.48  1:49.07
  8. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:49.64 0000614    1:49.14           
            51.39  1:49.14
  9. Josse Marsman                 Njord                  1:54.90 0000722    1:50.16           
          1:50.16
 10. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442    1:52.45           
          1:52.45
 11. Anouk Verhoeven               Njord                  1:58.64 0000544    1:55.76           
          1:55.76
 12. Stephanie Wouters             Njord                  2:05.87 0000952    1:56.72           
            54.52  1:56.72
 13. Lanaya van Uffelen            WvZ                    1:55.84 0000058    1:57.57           
          1:57.57
 14. Chloe De Noble                FIRST                  2:20.34 First/XX   1:57.64           
          1:57.64
 15. Romee Venneman                PCG                    2:00.52 0000120    1:57.81           
            54.48  1:57.81
 16. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:57.89 0100146    2:00.00           
            56.82  2:00.00
 17. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73         2:04.78 0000370    2:00.67           
            56.29  2:00.67
 18. Bonita van Reede              DWF                         NT 0101038    2:03.67           
            57.41  2:03.67
 19. Renske Bijeman                Aquarijn               2:01.90 0000806    2:05.13           
          2:05.13
 20. Quinty Schneider              de Zeehond '73         2:05.70 0100182    2:06.02           
          2:06.02
 21. Rizzy Korevaar                LAC                    2:05.37 0001978    2:07.01           
            59.53  2:07.01
 22. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D   2:10.00 4079       2:07.23           
            59.86  2:07.23
 23. Laura Vynke                   FIRST                  2:20.99 First/XX   2:08.72           
          2:08.72
 24. Melissa Pijpelink             De Schelde             2:13.51 0001532    2:10.48           
          2:10.48
 25. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen                 NT 0100434    2:11.53           
          1:03.36  2:11.53
 26. Cloé Eischen                  Cercle de Natation D   2:15.00            2:16.68           
          1:04.73  2:16.68
 27. Siska van kooij               de Zeehond '73              NT 0100076    2:46.13           
          1:15.24  2:46.13
 DIS Inge Vieveen                  WvZ                    1:52.99 0100024    1:52.27 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:52.27
 DIS Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen                 NT 0002388    2:10.29 sk        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:10.29
 DIS Marielle van de Vaart         ZV Vlaardingen         1:51.72 0000994    2:12.80 SB        
        SB - Het hoofd niet tijdens iedere cyclus het wateroppervlak doorbroken.
          2:12.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m schoolslag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 13:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Voets                   LiZv                   1:33.56 Lizv/025   1:30.54           
            43.47  1:30.54
  2. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:31.94 9800402    1:31.91           
            43.01  1:31.91
  3. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:37.22 9800574    1:32.36           
          1:32.36
  4. Myrle Schoones                PSV                    1:33.53 9800206    1:33.20           
          1:33.20
  5. Vera Martens                  WvZ                    1:36.20 9801572    1:35.23           
          1:35.23
  6. Christa Markslag              Het Ravijn             1:35.07 9800716    1:35.68           
            44.34  1:35.68
  7. Tamara Brouwers               PSV                    1:34.95 9802494    1:36.07           
          1:36.07
  8. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:37.28 9802120    1:36.31           
            44.90  1:36.31
  9. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:36.46 9802528    1:36.89           
            45.17  1:36.89
 10. Bo Verhoeven                  Njord                  1:41.77 9801562    1:37.61           
          1:37.61
 11. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel            1:46.20 9800236    1:39.86           
          1:39.86
 12. Brighid van Uffelen           WvZ                    1:36.45 9800310    1:40.01           
            46.68  1:40.01
 13. Petra Vis                     ZVH                         NT 9801240    1:40.29           
          1:40.29
 14. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:39.07 9802190    1:40.40           
            48.37  1:40.40
 15. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:34.29 9801296    1:40.95           
            46.29  1:40.95
 16. Isabel Swain                  Deepings               1:43.88 404123     1:41.29           
          1:41.29
 17. Luca Bruin                    WvZ                    1:38.00 9804228    1:41.60           
            47.48  1:41.60
 18. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:39.22            1:42.42           
          1:42.42
 19. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:38.80 9800304    1:42.89           
          1:42.89
 20. Danielle Bijsterbosch         Octopus                1:47.17 9900722    1:43.23 F 1       
          1:43.23
 20. Jolijn Miedema                Njord                  1:47.78 9801552    1:43.23 F 2       
            47.97  1:43.23
 22. Evy Thijs-Goossens            FIRST                  1:44.57 FIRST/49   1:43.36           
            49.52  1:43.36
 23. Lena Breyer                   Cercle de Natation D   1:45.25            1:43.80           
          1:43.80
 24. Saskia Koolen                 De Watervogels         1:45.39 9900456    1:45.16           
            48.66  1:45.16
 25. Febe Decaestecker             FIRST                  1:45.80 FIRST/49   1:45.29           
          1:45.29
 26. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:40.80 9900622    1:45.48           
            50.12  1:45.48
 27. Melissa Baars                 Aquarijn               1:42.74 9900376    1:45.64           
            49.54  1:45.64
 28. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:48.73 9900992    1:45.80           
          1:45.80
 29. Demi van den Beld             Octopus                1:48.30 9802968    1:45.97           
            49.92  1:45.97
 30. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:45.91 9800576    1:46.38           
            50.08  1:46.38
 31. Lindsay Droesbeke             FIRST                  1:46.10 FIRST/44   1:46.46           
          1:46.46
 32. Naomi De Noble                FIRST                  1:47.95 FIRST/44   1:46.65           
            50.92  1:46.65
 33. Eline Vyncke                  FIRST                  1:48.03 FIRST/49   1:46.80           
            55.78  1:46.80
 34. Margot Van Heghe              FIRST                  1:52.94 FIRST/50   1:48.02           
          1:48.02
 35. Elise Voets                   LiZv                   1:56.36 Lizv/030   1:49.33           
            51.26  1:49.33
 36. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   1:48.39            1:50.07           
            51.10  1:50.07
 37. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:57.56 9901388    1:50.45           
            52.39  1:50.45
 38. Vera Bos                      WvZ                    1:45.35 9900886    1:51.37           
            52.94  1:51.37
 39. Chémène de Klein              DWF                    1:49.71 9900448    1:52.12           
            52.48  1:52.12
 40. Juliette Farmer               WvZ                    1:49.00 9902954    1:52.64           
            53.02  1:52.64
 41. Myrthe de Jong                WvZ                    1:47.11 9800244    1:52.86           
          1:52.86
 42. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:49.05 9901932    1:53.70           
          1:53.70
 43. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis            1:55.00 9800646    1:53.76           
            53.66  1:53.76
 44. Latoya van Laar               Octopus                1:52.07 9802100    1:54.21 F 2       
          1:54.21
 44. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel            1:54.51 9901176    1:54.21 F 1       
          1:54.21
 46. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                1:57.32 9901442    1:55.23           
          1:55.23
 47. Emmeke Arends                 De Waalstroom          2:02.70 9801998    1:55.67           
            54.95  1:55.67
 48. Chantal van de Vaart          ZV Vlaardingen         1:55.94 9802266    1:56.42           
          1:00.75  1:56.42
 49. Ilona Jager                   ZC De Toekomst         1:55.63 9900198    1:56.48           
            54.98  1:56.48
 50. Evi Mijnster                  DWF                    1:53.21 9900450    1:57.27           
            55.33  1:57.27
 51. Ine De Pue                    FIRST                  1:51.29 FIRST/51   1:57.43           
            53.68  1:57.43
 52. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:56.81 9900912    1:57.82           
            56.23  1:57.82
 53. Davine Ramakers               Kimbria                1:59.20 9903392    1:58.29           
            56.98  1:58.29
 54. Lynn van Es                   WzV                    2:01.26 9901462    1:59.92           
          1:59.92
 55. Esther de Wijs                WzV                    1:52.35 9801732    2:02.89           
            57.00  2:02.89
 56. Melanie Franssens             De Schelde             2:03.28 9902242    2:03.13           
            57.36  2:03.13
 57. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:59.16 9804668    2:03.27           
            56.08  2:03.27
 58. Dominique Villanueva          Watervrienden Den Bo   1:52.20 992058     2:05.60           
          2:05.60
 59. Lisa Boltje                   Alkemade               2:16.23 9902818    2:06.35           
          2:06.35
 60. Kim Witteveen                 Octopus                2:04.57 9804086    2:06.89           
          2:06.89
 61. Ylana van Amsterdam           Alkemade               2:10.51 9800680    2:07.02           
          2:07.02
 62. Elise Quak                    de Zeehond '73         2:10.99 9900706    2:09.59           
          1:00.97  2:09.59
 63. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:13.56 9800480    2:13.50           
          1:05.18  2:13.50
 64. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:15.19 9900788    2:15.04           
          2:15.04
 65. Laura Cronau                  Aquarijn               2:09.98 9900742    2:16.61           
          1:03.58  2:16.61
 66. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom          2:31.39 9902926    2:26.02           
          2:26.02
 DIS Carmen ter Weele              Octopus                1:40.70 9800384    1:39.11 AD        
        AD - Gestart nadat het vertrek heeft plaatsgehad (geen tijd noteren).
          1:39.11
 DIS Femke van Tatenhove           De Schelde             1:57.68 9803242    1:58.30 SA        
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
          1:58.30
 DIS Tess Heemskerk                Alkemade               2:41.95 9800682    2:06.18 SD        
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:06.18
 DIS Lisanne van Rijn              Alkemade               2:22.83 9902386    2:17.92 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:17.92
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                1:42.24 9803650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                      Jongens, 50m rugslag                       Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 13:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                      44.72 0000301      42.92           
  2. Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren     43.94 OZV/232/     44.42           
  3. Bernard Rivard                WvZ                      49.36 0000045      48.44           
  4. Otto Pranger                  de Zeehond '73           51.45 0000007      48.82           
  5. Tygo van Empel                Zegenwerp                51.06 0100541      50.16           
  6. Fabrice Fraikin               FIRST                  1:03.78 FIRST/56     50.60           
  7. Brent Gunther                 TZC Vahalis              57.23 0000447      52.34           
  8. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:00.38 0001529      53.67           
  9. Marnix van Bottenburg         Octopus                     NT 0100479      56.64           
 10. Matice Meneve                 FIRST                  1:03.20 First/XX     57.23           
 11. Leon Kloots                   ZPC Maarkel              57.29 0001363      58.04           
 12. Jesse van Ommen               PCG                    1:09.74 00jesse      58.87           
 13. Giel Barbry                   TZT                    1:15.10              59.55           
 14. Bart Muselaers                Octopus                     NT 0100865    1:00.02           
 15. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    1:01.47           
 16. Jarno van Oyen                de Zeehond '73         1:07.99 0100055    1:02.20           
 17. Hidde Zwaal                   Watervrienden Den Bo   1:14.16 002044     1:04.83           
 18. Arne De Regge                 FIRST                  1:03.56 First/XX   1:05.78           
 DIS Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            1:03.21 0000451      58.73 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Xavier Braun                  Eurode Kerkrade        1:11.48 0100423    1:02.82 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                      Jongens, 50m rugslag                       Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 13:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                      35.86 9800199      35.31           
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73           37.74 9800011      35.73           
  3. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren     40.83 OZV/202/     38.23           
  4. Jari Fraikin                  FIRST                    41.55 FIRST/51     39.87           
  5. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren     39.76 OZV/203/     40.34           
  6. Alex Wray                     Deepings                 40.43 358736       40.65           
  7. Jordy Severins                Eurode Kerkrade          42.66 9800559      40.68           
  8. Yassine Barraho               LAC                      43.84 9902331      41.50           
  9. Reinier Mathot                De Fuut                  42.50 9801419      41.60           
  9. Lars Ruessink                 Octopus                  40.14 9800271      41.60           
 11. Delano van Reede              DWF                      42.64 9801267      41.73           
 12. Jelmer Lankhorst              WvZ                      40.40 9800353      42.96 F2        
 12. Stefan van de Wijdeven        Njord                    41.25 9800995      42.96 F1        
 14. Arno Grosemans                Heistse Zwemclub Ard     46.53              43.82           
 14. Marcoen Smits                 PSV                      43.21 9900815      43.82           
 16. Bernard D'hert                PSV                      42.14 9900817      44.23           
 17. Jarno D'Hondt                 FIRST                    44.25 FIRST/44     44.33 F1        
 17. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard     44.50              44.33 F2        
 19. Rino Kriljic                  TZC Vahalis              44.21 9900533      44.64           
 20. Ivar van Straaten             WvZ                      46.03 9800107      44.76           
 21. Fabian van Beek               Zegenwerp                43.46 9800635      44.84           
 22. Merijn Koopmans               De Krabben               49.53 9902115      45.36           
 23. Antonio Lynch                 WvZ                      42.28 9800495      45.40           
 24. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D     47.42              46.88           
 25. Timo van Lint                 PSV                      45.87 9801785      47.06           
 26. Elias Semunovic               Zegenwerp                48.91 9801447      47.49           
 27. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade          45.41 9800055      47.92           
 28. Wout Vastmans                 LiZv                        NT Lizv/032     49.00           
 29. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73           52.37 9802563      49.35           
 30. Tom Troost                    Het Ravijn               50.26 9901117      49.63 F1        
 30. Marnix Verhoef                WzV                      51.35 9900895      49.63 F2        
 32. Michiel Voglar                LiZv                        NT Lizv/033     49.76           
 33. Robin Meima                   Octopus                  48.29 9901143      50.23           
 34. Nathan Weyne                  FIRST                  1:03.20 FIRST/56     50.26           
 35. Corben Braun                  Eurode Kerkrade          51.25 9900835      50.93           
 36. Philippe Mousel               Cercle de Natation D     59.32              55.51           
 37. Gilles De Regge               FIRST                    54.92 FIRST/53     56.02           
 38. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak              59.47 9901749      58.16           
 39. Max Hagen                     de Zeehond '73         1:03.90 9900973    1:02.77           
 DIS Tristan vd Jagt               Alkemade               1:00.67 9902313      57.80 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 13:49                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 37.64 0000804      36.95           
  2. Kymberly Adams                Dzv                      37.92              37.51           
  3. Inge Vieveen                  WvZ                      42.52 0100024      38.66           
  4. Ingeborg Uyttenbroek          LAC                      40.26 0001976      38.98           
  5. Anouk Verhoeven               Njord                    39.93 0000544      39.35           
  6. Claudia Schouten              Aquarijn                 38.75 0000812      39.96           
  7. Renske Bijeman                Aquarijn                 40.44 0000806      40.05           
  8. Josse Marsman                 Njord                    38.43 0000722      40.18           
  9. Brigit van der Vegte          Octopus                  42.32 0000714      40.86           
 10. Lonneke Kampman               Zegenwerp                49.41 0100146      42.42           
 11. Quinty Jansen                 Aquarijn                 43.28 0000810      43.64           
 12. Rizzy Korevaar                LAC                      49.21 0001978      43.67           
 13. Romee Venneman                PCG                      41.22 0000120      44.40           
 14. Lanaya van Uffelen            WvZ                      42.42 0000058      44.45           
 15. Juliet van Dinther            LAC                      50.80 0101124      44.64           
 16. Britt Corstjens               LiZv                     48.18 Lizv/036     45.49           
 17. Chloe De Noble                FIRST                  1:01.14 First/XX     45.57           
 18. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73           46.79 0000370      46.54           
 18. Bonita van Reede              DWF                      50.48 0101038      46.54           
 20. Melissa Pijpelink             De Schelde               51.21 0001532      47.62           
 21. Stephanie Wouters             Njord                    46.28 0000952      48.49           
 22. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          53.12 0002442      49.40           
 23. Marielle van de Vaart         ZV Vlaardingen           59.88 0000994      49.93           
 24. Laura Vynke                   FIRST                  1:01.78 First/XX     49.98           
 25. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen              53.99 0002388      51.70           
 26. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              54.97 0100434      54.97           
 27. Cloé Eischen                  Cercle de Natation D     54.96              55.42           
 28. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D     57.51 4079         56.36           
 29. Sanne Boeren                  PCG                      57.78 0100050      57.74           
 30. Nathalie van Pelt             de Zeehond '73           57.77 0001604      57.78           
 31. Nina Kamerling                De Schelde             1:02.70 0002496      58.95           
 32. Quinty Schneider              de Zeehond '73           59.96 0100182      59.96           
 33. Inge van Boxtel               Zegenwerp              1:30.59 0100736    1:19.17           
 34. Siska van kooij               de Zeehond '73         1:23.76 0100076    1:21.48           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 13:57                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Voets                   LiZv                     31.71 Lizv/025     30.61           
  2. Charlotte Eikelenboom         Poseidon 56              31.41 9800956      31.89           
  3. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         31.57 9801296      32.06           
  4. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          35.25 9800574      32.22           
  5. Bo Verhoeven                  Njord                    32.82 9801562      32.65           
  6. Tamara Brouwers               PSV                      32.51 9802494      32.80           
  7. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           32.34 9800402      32.96           
  8. Christa Markslag              Het Ravijn               34.75 9800716      33.09           
  9. Myrle Schoones                PSV                      32.78 9800206      33.10           
 10. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel              33.86 9800236      33.60           
 11. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              34.52 9801934      33.65           
 12. Melissa Baars                 Aquarijn                 33.92 9900376      34.18           
 13. Nilce Mendes Barbosa          LAC                      33.65 9800214      34.28           
 14. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          36.60 9802528      34.67           
 15. Isabel Swain                  Deepings                 37.02 404123       34.68           
 16. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              34.58 9901388      34.79           
 17. Lindsay Droesbeke             FIRST                    37.39 FIRST/44     34.87           
 18. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard     35.36              35.01           
 19. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard     38.27              35.10           
 19. Carmen ter Weele              Octopus                  44.49 9800384      35.10           
 21. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          35.50 9802120      35.16           
 22. Lena Breyer                   Cercle de Natation D     34.01              35.55           
 23. Melissa Janssen               TZC Vahalis              38.48 9803082      35.87           
 24. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         36.28 9900622      36.02           
 24. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           35.79 9800304      36.02           
 24. Petra Vis                     ZVH                      36.18 9801240      36.02           
 27. Luca Bruin                    WvZ                      38.52 9804228      36.21           
 28. Vera Martens                  WvZ                      36.23 9801572      36.40           
 29. Naomi De Noble                FIRST                    39.87 FIRST/44     36.91           
 30. Brighid van Uffelen           WvZ                      36.80 9800310      36.94           
 31. Saskia Koolen                 De Watervogels           35.70 9900456      37.05           
 32. Eline Vyncke                  FIRST                    39.52 FIRST/49     37.19           
 33. Evi Mijnster                  DWF                      38.10 9900450      37.49           
 34. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                38.17 9900992      37.64           
 35. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard     37.70              37.68           
 36. Vera Bos                      WvZ                      37.82 9900886      37.98           
 37. Romy van de Kop               TZC Vahalis              40.19 9900912      38.08           
 38. Jolijn Miedema                Njord                    38.35 9801552      38.14           
 39. Danielle Bijsterbosch         Octopus                  40.45 9900722      38.77           
 40. Tess Heemskerk                Alkemade                 42.63 9800682      39.09           
 41. Juliette Farmer               WvZ                      41.39 9902954      39.23           
 42. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel              38.69 9901176      39.26           
 43. Claudia de Buck               De Schelde               36.47 9801810      39.45           
 44. Margot Van Heghe              FIRST                    43.30 FIRST/50     39.84           
 45. Febe Decaestecker             FIRST                    42.13 FIRST/49     39.95           
 46. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          42.42 9804668      40.02           
 46. Elise Voets                   LiZv                     39.86 Lizv/030     40.02           
 48. Kim Witteveen                 Octopus                  40.07 9804086      40.28 F2        
 48. Veronique Kamerling           De Schelde               41.14 9802852      40.28 F1        
 50. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          42.92 9800576      40.98           
 51. Latoya van Laar               Octopus                  38.60 9802100      41.09           
 52. Esther de Wijs                WzV                      41.62 9801732      41.24           
 53. Ine De Pue                    FIRST                    42.85 FIRST/51     41.34           
 54. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           40.56 9901932      41.74           
 55. Chémène de Klein              DWF                      39.63 9900448      41.95           
 56. Evy Thijs-Goossens            FIRST                    42.45 FIRST/49     42.26 F1        
 56. Ilona Jager                   ZC De Toekomst           41.76 9900198      42.26 F2        
 58. Chantal van de Vaart          ZV Vlaardingen           41.32 9802266      43.48           
 59. Ylana van Amsterdam           Alkemade                 44.96 9800680      44.11           
 60. Melanie Franssens             De Schelde               48.86 9902242      44.12           
 61. Demi van den Beld             Octopus                  48.53 9802968      44.18           
 62. Lynn van Es                   WzV                      43.04 9901462      44.50           
 63. Elise Quak                    de Zeehond '73           46.02 9900706      45.80           
 64. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis              46.26 9800646      45.98           
 65. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  45.53 9901442      46.12           
 66. Femke van Tatenhove           De Schelde               44.24 9803242      46.36           
 67. Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom            53.62 9902926      46.39           
 68. Lisa Boltje                   Alkemade                 50.59 9902818      47.07           
 69. Davine Ramakers               Kimbria                  49.89 9903392      47.86           
 70. Lisanne van Rijn              Alkemade                 54.80 9902386      48.02           
 71. Laura Cronau                  Aquarijn                 44.05 9900742      48.21           
 72. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73           46.44 9900788      49.29           
 73. Dominique Villanueva          Watervrienden Den Bo     53.70 992058       53.63           
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                  36.52 9803650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 14:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                    1:34.65 0000301    1:33.95           
          1:33.95
  2. Bernard Rivard                WvZ                    1:41.19 0000045    1:43.97           
          1:43.97
  3. Bjorn Luys                    Overpeltse Zwemveren   1:50.50 OZV/233/   1:47.08           
          1:47.08
  4. Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren   1:54.19 OZV/229/   1:47.21           
          1:47.21
  5. Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren   1:47.38 OZV/232/   1:47.32           
          1:47.32
  6. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:50.85 0000007    1:50.85           
          1:50.85
  7. Fabrice Fraikin               FIRST                  2:15.61 FIRST/56   1:51.54           
          1:51.54
  8. Brent Gunther                 TZC Vahalis            2:10.00 0000447    1:53.82           
          1:53.82
  9. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:52.67 0100541    2:02.17           
          2:02.17
 10. Matice Meneve                 FIRST                  2:15.60 First/XX   2:13.63           
          2:13.63
 DIS Stef van Boxtel               Zegenwerp              2:08.71 0000323    1:54.33 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:54.33
 DIS Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            2:20.00 0000451    2:07.04 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:07.04
 DIS Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    2:14.25 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
          2:14.25
 DIS Jesse van Ommen               PCG                    2:25.35 00jesse    2:15.13 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:15.13
 DIS Arne De Regge                 FIRST                  2:15.84 First/XX   2:31.80 RH        
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          2:31.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 100m wisselslag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 14:18                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                    1:16.16 9800199    1:15.33           
          1:15.33
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:19.37 9800011    1:16.57           
          1:16.57
  3. Bavo Parmentier               TZT                    1:25.38 TZT/110/   1:22.20           
          1:22.20
  4. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren   1:25.04 OZV/202/   1:22.46           
          1:22.46
  5. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:25.34 9800559    1:23.04           
          1:23.04
  6. Alex Wray                     Deepings               1:24.55 358736     1:23.26           
          1:23.26
  7. Lars Ruessink                 Octopus                1:28.00 9800271    1:25.47           
          1:25.47
  8. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard   1:27.78            1:27.48           
          1:27.48
  9. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:27.33 9801185    1:27.75           
          1:27.75
 10. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren   1:28.44 OZV/203/   1:28.12           
          1:28.12
 11. Marcoen Smits                 PSV                    1:30.55 9900815    1:29.37           
          1:29.37
 12. Jari Fraikin                  FIRST                  1:42.06 FIRST/51   1:29.39           
          1:29.39
 13. Friso Stolk                   De Fuut                1:32.34 9801417    1:29.73           
          1:29.73
 14. Yassine Barraho               LAC                    1:36.23 9902331    1:30.46           
          1:30.46
 15. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:30.23 9800995    1:30.74           
          1:30.74
 16. Antonio Lynch                 WvZ                    1:33.89 9800495    1:30.75           
          1:30.75
 16. Jelmer Lankhorst              WvZ                    1:26.91 9800353    1:30.75           
          1:30.75
 18. Arno Grosemans                Heistse Zwemclub Ard   1:37.00            1:30.76           
          1:30.76
 19. Delano van Reede              DWF                    1:32.28 9801267    1:30.88           
          1:30.88
 20. Wouter Arnoldus               WvZ                    1:34.12 9800581    1:31.77           
          1:31.77
 21. Bernard D'hert                PSV                    1:32.27 9900817    1:33.14           
          1:33.14
 22. Merijn Koopmans               De Krabben             1:38.07 9902115    1:33.62           
          1:33.62
 23. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren   1:33.74 OZV/213/   1:34.27           
          1:34.27
 24. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:33.48            1:34.42 F2        
          1:34.42
 24. Djurre Stoové                 Zeester Meerval        1:34.25 9901555    1:34.42 F1        
          1:34.42
 26. Timo van Lint                 PSV                    1:36.75 9801785    1:36.24           
          1:36.24
 27. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:38.10 9800635    1:36.56           
          1:36.56
 28. Reinier Mathot                De Fuut                1:35.12 9801419    1:36.89           
          1:36.89
 29. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D   1:42.53            1:37.92           
          1:37.92
 30. Jarno D'Hondt                 FIRST                  1:44.04 FIRST/44   1:38.29           
          1:38.29
 31. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren   1:43.73 OZV/218/   1:39.98           
          1:39.98
 32. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:40.89 9800055    1:43.33           
          1:43.33
 33. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren   1:50.00 OZV/236/   1:43.77           
          1:43.77
 34. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:49.68 9801447    1:44.35           
          1:44.35
 35. Wout Vastmans                 LiZv                        NT Lizv/032   1:45.01           
          1:45.01
 36. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:47.33 9900835    1:45.25           
          1:45.25
 37. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren   1:53.00 OZV/228/   1:45.92           
          1:45.92
 38. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak            1:55.76 9901749    1:57.95           
          1:57.95
 39. Gilles De Regge               FIRST                  1:59.54 FIRST/53   2:00.01           
          2:00.01
 40. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:05.49 9900973    2:10.98           
          2:10.98
 41. Tristan vd Jagt               Alkemade               2:19.16 9902313    2:14.64           
          2:14.64
 DIS Rino Kriljic                  TZC Vahalis            1:37.16 9900533    1:36.11 WB        
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (geen tijd noteren).
          1:36.11
 DIS Tom Troost                    Het Ravijn                  NT 9901117    1:45.70 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:45.70
 DIS Michiel Voglar                LiZv                        NT Lizv/033   1:50.90 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:50.90
 DIS Marnix Verhoef                WzV                    1:55.38 9900895    1:51.35 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:51.35
 DIS Robin Meima                   Octopus                1:50.86 9901143    1:52.51 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
          1:52.51
 DIS Nathan Weyne                  FIRST                  2:15.60 FIRST/56   1:59.86 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          1:59.86
 DIS Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:50.46 9802563    2:04.41 RC        
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:04.41



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kymberly Adams                Dzv                    1:23.39            1:23.37           
          1:23.37
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:25.04 0000614    1:23.42           
          1:23.42
  3. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:24.90 0000804    1:26.08           
          1:26.08
  4. Inge Vieveen                  WvZ                    1:32.15 0100024    1:28.86           
          1:28.86
  5. Josse Marsman                 Njord                  1:29.90 0000722    1:29.38           
          1:29.38
  6. Claudia Schouten              Aquarijn               1:27.69 0000812    1:29.73           
          1:29.73
  7. Renske Bijeman                Aquarijn               1:25.31 0000806    1:30.73           
          1:30.73
  8. Brigit van der Vegte          Octopus                1:30.28 0000714    1:31.02           
          1:31.02
  9. Lanaya van Uffelen            WvZ                    1:31.82 0000058    1:35.47           
          1:35.47
 10. Britt Corstjens               LiZv                   1:38.89 Lizv/036   1:38.70           
          1:38.70
 11. Romee Venneman                PCG                    1:37.16 0000120    1:39.78           
          1:39.78
 12. Stephanie Wouters             Njord                  1:43.25 0000952    1:41.95           
          1:41.95
 13. Chloe De Noble                FIRST                  2:04.46 First/XX   1:42.47           
          1:42.47
 14. Rizzy Korevaar                LAC                    1:54.99 0001978    1:44.23           
          1:44.23
 15. Lonneke Kampman               Zegenwerp              1:46.70 0100146    1:44.31           
          1:44.31
 16. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:37.48 0000810    1:45.30           
          1:45.30
 17. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:51.60 0001532    1:50.18           
          1:50.18
 18. Bonita van Reede              DWF                         NT 0101038    1:50.67           
          1:50.67
 19. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73         1:48.78 0000370    1:53.67           
          1:53.67
 20. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:56.03 0002442    1:53.97           
          1:53.97
 21. Marielle van de Vaart         ZV Vlaardingen         2:02.76 0000994    1:55.92           
          1:55.92
 22. Laura Vynke                   FIRST                  2:04.88 First/XX   1:56.60           
          1:56.60
 23. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen                 NT 0100434    2:00.11           
          2:00.11
 24. Quinty Schneider              de Zeehond '73         2:15.13 0100182    2:09.63           
          2:09.63
 25. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D   2:00.00 4079       2:13.80           
          2:13.80
 26. Cloé Eischen                  Cercle de Natation D   2:00.00            2:13.92           
          2:13.92
 27. Nathalie van Pelt             de Zeehond '73         2:36.64 0001604    2:15.40           
          2:15.40



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 16:11                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:10.10 9800574    1:09.64 F2        
          1:09.64
  2. Silke Voets                   LiZv                   1:09.86 Lizv/025   1:09.67 F1        
          1:09.67
  3. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:08.55 9801296    1:10.11           
          1:10.11
  4. Myrle Schoones                PSV                    1:11.82 9800206    1:12.61           
          1:12.61
  5. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:11.15 9800402    1:12.76           
          1:12.76
  6. Lena Breyer                   Cercle de Natation D   1:14.94            1:13.26           
          1:13.26
  7. Christa Markslag              Het Ravijn             1:14.09 9800716    1:13.84           
          1:13.84
  8. Nilce Mendes Barbosa          LAC                    1:14.10 9800214    1:13.86           
          1:13.86
  9. Charlotte Eikelenboom         Poseidon 56            1:11.20 9800956    1:13.98           
          1:13.98
 10. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:14.46            1:14.26           
          1:14.26
 11. Isabel Swain                  Deepings               1:15.98 404123     1:14.69           
          1:14.69
 12. Tamara Brouwers               PSV                    1:11.41 9802494    1:14.81           
          1:14.81
 13. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:16.92 9801934    1:14.84           
          1:14.84
 14. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel            1:11.41 9800236    1:15.76           
          1:15.76
 15. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:18.82 9802528    1:16.39           
          1:16.39
 16. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:16.43 9901388    1:16.56           
          1:16.56
 17. Melissa Baars                 Aquarijn               1:15.32 9900376    1:17.13           
          1:17.13
 18. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:19.88 9802120    1:17.32           
          1:17.32
 19. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:16.00 9900622    1:17.74           
          1:17.74
 20. Lindsay Droesbeke             FIRST                  1:19.69 FIRST/44   1:19.42           
          1:19.42
 21. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:23.60 9802784    1:19.50           
          1:19.50
 22. Vera Martens                  WvZ                    1:20.52 9801572    1:20.39           
          1:20.39
 23. Carmen ter Weele              Octopus                1:19.49 9800384    1:20.48           
          1:20.48
 24. Myrthe de Jong                WvZ                    1:22.65 9800244    1:20.53           
          1:20.53
 25. Lara Gibbs                    Heistse Zwemclub Ard   1:22.38            1:20.95           
          1:20.95
 26. Luca Bruin                    WvZ                    1:25.00 9804228    1:21.04           
          1:21.04
 27. Naomi De Noble                FIRST                  1:20.86 FIRST/44   1:21.49           
          1:21.49
 28. Eline Vyncke                  FIRST                  1:21.25 FIRST/49   1:21.67           
          1:21.67
 29. Brighid van Uffelen           WvZ                    1:18.74 9800310    1:22.16           
          1:22.16
 30. Saskia Koolen                 De Watervogels         1:24.00 9900456    1:22.42           
          1:22.42
 31. Vera Bos                      WvZ                    1:22.86 9900886    1:24.29           
          1:24.29
 32. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:19.76 9800304    1:24.30           
          1:24.30
 33. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:21.07 9900992    1:25.19           
          1:25.19
 34. Petra Vis                     ZVH                         NT 9801240    1:25.55           
          1:25.55
 35. Evi Mijnster                  DWF                    1:24.19 9900450    1:25.82           
          1:25.82
 36. Ine De Pue                    FIRST                  1:29.31 FIRST/51   1:26.07           
          1:26.07
 37. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:25.97            1:26.42           
          1:26.42
 38. Margot Van Heghe              FIRST                  1:26.68 FIRST/50   1:27.54           
          1:27.54
 39. Claudia de Buck               De Schelde             1:21.78 9801810    1:28.10           
          1:28.10
 40. Elise Voets                   LiZv                   1:33.06 Lizv/030   1:28.20           
          1:28.20
 41. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:25.89 9900912    1:28.23           
          1:28.23
 42. Danielle Bijsterbosch         Octopus                1:35.86 9900722    1:28.53           
          1:28.53
 43. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:40.07 9804668    1:28.57           
          1:28.57
 44. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:29.18 9802190    1:29.16           
          1:29.16
 45. Febe Decaestecker             FIRST                  1:28.24 FIRST/49   1:29.93           
          1:29.93
 46. Evy Thijs-Goossens            FIRST                  1:27.42 FIRST/49   1:30.28           
          1:30.28
 47. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel            1:28.30 9901176    1:31.26           
          1:31.26
 48. Jolijn Miedema                Njord                  1:25.99 9801552    1:31.63           
          1:31.63
 49. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:37.08 9800576    1:32.88           
          1:32.88
 50. Latoya van Laar               Octopus                1:32.08 9802100    1:33.38           
          1:33.38
 51. Chémène de Klein              DWF                    1:29.66 9900448    1:33.97           
          1:33.97
 52. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:28.14 9901932    1:34.11           
          1:34.11
 53. Juliette Farmer               WvZ                    1:32.73 9902954    1:34.66           
          1:34.66
 54. Veronique Kamerling           De Schelde             1:31.86 9802852    1:34.80           
          1:34.80
 55. Tess Heemskerk                Alkemade               1:36.76 9800682    1:34.98           
          1:34.98
 56. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:37.83 9801998    1:35.61           
          1:35.61
 57. Esther de Wijs                WzV                    1:32.13 9801732    1:36.84           
          1:36.84
 58. Ilona Jager                   ZC De Toekomst         1:35.53 9900198    1:37.26           
          1:37.26
 59. Ylana van Amsterdam           Alkemade               1:38.90 9800680    1:39.85           
          1:39.85
 60. Kim Witteveen                 Octopus                1:50.02 9804086    1:40.68           
          1:40.68
 61. Demi van den Beld             Octopus                1:42.16 9802968    1:40.89           
          1:40.89
 62. Elise Quak                    de Zeehond '73         1:43.51 9900706    1:40.92           
          1:40.92
 63. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis            1:41.98 9800646    1:43.57           
          1:43.57
 64. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                1:50.76 9901442    1:44.54           
          1:44.54
 65. Davine Ramakers               Kimbria                1:44.10 9903392    1:49.11           
          1:49.11
 66. Melanie Franssens             De Schelde             1:53.01 9902242    1:51.13           
          1:51.13
 67. Laura Cronau                  Aquarijn               1:40.42 9900742    1:51.42           
          1:51.42
 68. Lisa Boltje                   Alkemade               1:55.35 9902818    1:52.39           
          1:52.39
 69. Lisanne van Rijn              Alkemade               2:08.54 9902386    1:55.51           
          1:55.51
 70. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:46.11 9900788    1:58.67           
          1:58.67
 71. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:01.35 9800480    1:58.84           
          1:58.84
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                1:32.29 9803650                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 16:31                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                      48.07 0000301      44.80           
  2. Bernard Rivard                WvZ                      45.53 0000045      49.36           
  3. Otto Pranger                  de Zeehond '73           54.07 0000007      51.76           
  4. Bjorn Luys                    Overpeltse Zwemveren     55.59 OZV/233/     56.16           
  5. Stef van Boxtel               Zegenwerp                59.83 0000323      57.82           
  6. Brent Gunther                 TZC Vahalis            1:00.00 0000447      59.38           
  7. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:02.50 0100541    1:01.68           
 DIS Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren     55.00 OZV/229/     59.76 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren     40.85 OZV/232/   1:00.12 VB        
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            1:05.00 0000451    1:02.07 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Giel Barbry                   TZT                    1:28.50            1:06.64 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jesse van Ommen               PCG                    1:10.01 00jesse    1:11.32 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    1:17.92 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 50m vlinderslag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                      33.07 9800199      33.15           
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73           34.32 9800011      34.21           
  3. Bavo Parmentier               TZT                      38.84 TZT/110/     35.29           
  4. Lars Ruessink                 Octopus                  36.83 9800271      38.13           
  5. Alex Wray                     Deepings                 38.22 358736       38.57           
  6. Jordy Severins                Eurode Kerkrade          37.39 9800559      38.70           
  7. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren     39.58 OZV/203/     40.02           
  8. Jari Fraikin                  FIRST                    46.92 FIRST/51     40.12           
  9. Marcoen Smits                 PSV                      41.75 9900815      40.14           
 10. Friso Stolk                   De Fuut                  45.38 9801417      40.16           
 11. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              40.26 9801185      40.46           
 12. Yassine Barraho               LAC                      40.41 9902331      40.95           
 13. Wouter Arnoldus               WvZ                      41.64 9800581      41.54           
 14. Antonio Lynch                 WvZ                      43.37 9800495      41.68           
 15. Jelmer Lankhorst              WvZ                      38.64 9800353      41.70 F2        
 15. Stefan van de Wijdeven        Njord                    39.00 9800995      41.70 F1        
 17. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     43.10              42.07           
 18. Ivar van Straaten             WvZ                      43.42 9800107      42.67           
 19. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard     43.29              44.99           
 20. Bernard D'hert                PSV                      44.06 9900817      45.26           
 21. Fabian van Beek               Zegenwerp                41.57 9800635      47.02           
 22. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren     47.88 OZV/213/     47.24           
 23. Merijn Koopmans               De Krabben               53.61 9902115      48.03           
 24. Timo van Lint                 PSV                      49.57 9801785      48.70           
 25. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D     50.04              48.74           
 26. Reinier Mathot                De Fuut                  44.72 9801419      48.86           
 27. Jarno D'Hondt                 FIRST                    51.64 FIRST/44     48.89           
 28. Rino Kriljic                  TZC Vahalis              44.20 9900533      49.04           
 29. Corben Braun                  Eurode Kerkrade          54.33 9900835      51.17           
 30. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade          49.30 9800055      51.19           
 31. Djurre Stoové                 Zeester Meerval          46.07 9901555      51.67           
 32. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren     55.00 OZV/236/     53.02           
 33. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren     55.00 OZV/228/     54.88           
 34. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak              57.81 9901749      59.04           
 35. Gilles De Regge               FIRST                  1:01.80 FIRST/53     59.16           
 36. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:00.30 9801447      59.98           
 37. Robin Meima                   Octopus                     NT 9901143    1:08.95           
 DIS Tom Troost                    Het Ravijn                  NT 9901117      56.94 VC        
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Nathan Weyne                  FIRST                  1:05.28 FIRST/56     58.51 VE        
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
 DIS Michiel Voglar                LiZv                        NT Lizv/033   1:00.55 VK        
        VK - Keerpunt of eindpunt in het geheel niet aangeraakt (geen tijd noteren).



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                      Meisjes, 50m rugslag                       Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 16:43                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Kampman                 Zegenwerp                45.45 0000614      43.04           
  2. Josse Marsman                 Njord                    43.98 0000722      44.09           
  3. Ingeborg Uyttenbroek          LAC                      46.43 0001976      44.66           
  4. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 42.88 0000804      47.02           
  5. Brigit van der Vegte          Octopus                  43.75 0000714      47.38           
  6. Renske Bijeman                Aquarijn                 45.51 0000806      48.32           
  7. Claudia Schouten              Aquarijn                 46.91 0000812      48.42           
  8. Anique van Westerop           WvZ                      52.42 0000830      49.20           
  9. Juliet van Dinther            LAC                      55.90 0101124      49.36           
 10. Britt Corstjens               LiZv                        NT Lizv/036     51.68           
 11. Quinty Jansen                 Aquarijn                 47.80 0000810      51.85           
 12. Stephanie Wouters             Njord                    50.60 0000952      52.01           
 13. Romee Venneman                PCG                      49.25 0000120      52.66           
 14. Chloe De Noble                FIRST                  1:03.82 First/XX     52.67           
 15. Lanaya van Uffelen            WvZ                      48.57 0000058      53.33           
 16. Melissa Pijpelink             De Schelde               55.89 0001532      55.98           
 17. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442      56.46           
 18. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen              54.44 0100434      57.64           
 19. Laura Vynke                   FIRST                  1:03.91 First/XX     58.80           
 20. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73           56.37 0000370      59.01           
 21. Sanne Boeren                  PCG                    1:00.09 0100050      59.84           
 22. Nathalie van Pelt             de Zeehond '73         1:02.57 0001604    1:02.29           
 23. Quinty Schneider              de Zeehond '73           58.84 0100182    1:03.52           
 24. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D   1:01.32 4079       1:03.98           
 25. Siska van kooij               de Zeehond '73         1:18.98 0100076    1:32.13           
 26. Inge van Boxtel               Zegenwerp              1:29.40 0100736    1:33.68           
 DIS Cloé Eischen                  Cercle de Natation D   1:10.13            1:04.57 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                      Meisjes, 50m rugslag                       Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 16:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Voets                   LiZv                     36.44 Lizv/025     37.71           
  2. Myrle Schoones                PSV                      40.52 9800206      38.70           
  3. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         37.95 9801296      38.86           
  4. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           38.39 9800402      39.69           
  5. Nilce Mendes Barbosa          LAC                      40.69 9800214      39.81 F2        
  5. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         41.24 9802784      39.81 F1        
  7. Lena Breyer                   Cercle de Natation D     41.07              40.43           
  8. Tamara Brouwers               PSV                      38.66 9802494      40.57           
  9. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel              40.00 9800236      40.72 F1        
  9. Lindsay Droesbeke             FIRST                    40.39 FIRST/44     40.72 F2        
 11. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          44.06 9800574      41.26           
 11. Christa Markslag              Het Ravijn               41.16 9800716      41.26           
 13. Charlotte Eikelenboom         Poseidon 56              41.88 9800956      41.48           
 14. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard     43.23              41.65           
 15. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          44.04 9802528      42.15           
 16. Melissa Baars                 Aquarijn                 39.60 9900376      42.74           
 17. Isabel Swain                  Deepings                 44.00 404123       42.96           
 18. Maritte Pisters               Zeester Meerval          43.38 9802190      43.14           
 19. Carmen ter Weele              Octopus                  40.89 9800384      43.29           
 20. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         42.29 9900622      43.83           
 21. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          44.32 9802120      43.85           
 22. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              43.23 9801934      44.54           
 23. Saskia Koolen                 De Watervogels           43.91 9900456      44.92           
 24. Febe Decaestecker             FIRST                    48.89 FIRST/49     45.02           
 25. Petra Vis                     ZVH                         NT 9801240      45.04           
 26. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           42.62 9800304      45.17           
 27. Jolijn Miedema                Njord                    44.66 9801552      45.19 F2        
 27. Romy van de Kop               TZC Vahalis              45.60 9900912      45.19 F1        
 29. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                47.08 9900992      45.37           
 30. Juliette Farmer               WvZ                      47.00 9902954      45.60           
 31. Naomi De Noble                FIRST                    52.53 FIRST/44     46.04           
 32. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              43.84 9901388      46.06           
 33. Kim Witteveen                 Octopus                  49.19 9804086      46.11           
 34. Elise Voets                   LiZv                     47.88 Lizv/030     46.70           
 35. Eline Vyncke                  FIRST                    49.02 FIRST/49     46.71           
 36. Chémène de Klein              DWF                      45.47 9900448      46.89           
 37. Melissa Janssen               TZC Vahalis              46.23 9803082      46.97           
 38. Brighid van Uffelen           WvZ                      41.58 9800310      46.98           
 39. Danielle Bijsterbosch         Octopus                  44.95 9900722      47.10           
 40. Evi Mijnster                  DWF                      46.94 9900450      47.22           
 41. Vera Martens                  WvZ                      46.41 9801572      47.34           
 42. Tess Heemskerk                Alkemade                 52.42 9800682      47.39           
 43. Ine De Pue                    FIRST                    48.70 FIRST/51     47.56           
 44. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard     42.03              47.61           
 45. Latoya van Laar               Octopus                  45.86 9802100      47.74           
 46. Myrthe de Jong                WvZ                      45.13 9800244      48.88           
 47. Margot Van Heghe              FIRST                    47.43 FIRST/50     49.23           
 48. Demi van den Beld             Octopus                  53.11 9802968      49.25           
 49. Esther de Wijs                WzV                      47.07 9801732      49.28           
 50. Ilona Jager                   ZC De Toekomst           47.12 9900198      49.96           
 51. Melanie Franssens             De Schelde               55.89 9902242      50.10           
 52. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel              48.42 9901176      50.64           
 53. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          51.69 9800576      50.84           
 54. Emmeke Arends                 De Waalstroom            54.82 9801998      52.34           
 55. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           55.51 9901932      54.00           
 56. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  56.45 9901442      55.81           
 57. Lisa Boltje                   Alkemade                 58.38 9902818      56.07           
 58. Elise Quak                    de Zeehond '73           53.76 9900706      56.33           
 59. Dominique Villanueva          Watervrienden Den Bo     58.50 992058       56.47           
 60. Davine Ramakers               Kimbria                  59.19 9903392      56.77           
 61. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis              50.15 9800646      56.94           
 62. Laura Cronau                  Aquarijn                 52.60 9900742      59.39           
 63. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73           54.73 9900788      59.80           
 64. Lisanne van Rijn              Alkemade               1:01.66 9902386    1:03.14           
 65. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:06.29 9800480    1:07.81           
 DIS Evy Thijs-Goossens            FIRST                    46.41 FIRST/49     47.82 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          54.92 9804668      48.45 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Gallyon Olde Hengel           De Waalstroom          1:09.57 9902926    1:03.45 RF        
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
AFGE Claudia de Buck               De Schelde               46.80 9801810                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 2 en 3
11-7-2009 - 17:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bernard Rivard                WvZ                    1:54.56 0000045    1:57.97           
          1:57.97
  2. Jasper Arends                 De Waalstroom               NT 0001529    1:59.53           
          1:59.53
  3. Marnix van Bottenburg         Octopus                     NT 0100479    2:03.27           
          2:03.27
  4. Brent Gunther                 TZC Vahalis            2:05.00 0000447    2:07.23           
          2:07.23
  5. Bjorn Luys                    Overpeltse Zwemveren   2:02.00 OZV/233/   2:07.45           
          2:07.45
  6. Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren   2:06.73 OZV/229/   2:08.92           
          2:08.92
  7. Jesse van Ommen               PCG                    2:28.68 00jesse    2:09.02           
          2:09.02
  8. Arne De Regge                 FIRST                  2:20.88 First/XX   2:15.43           
          2:15.43
  9. Giel Barbry                   TZT                    2:30.00            2:17.03           
          2:17.03
 10. Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            2:10.00 0000451    2:18.51           
          2:18.51
 11. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    2:20.89           
          2:20.89
 12. Leon Kloots                   ZPC Maarkel            2:21.95 0001363    2:21.36           
          2:21.36
 13. Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    2:25.95           
          2:25.95
 DIS Bart Muselaers                Octopus                     NT 0100865            AF        
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Doran Paap                    WvZ                    1:43.21 0000301    1:44.96 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:44.96
 DIS Stef van Boxtel               Zegenwerp              1:57.03 0000323    1:58.33 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:58.33
 DIS Fabrice Fraikin               FIRST                  2:20.46 FIRST/56   2:07.37 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:07.37
 DIS Tygo van Empel                Zegenwerp              2:05.33 0100541    2:16.66 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:16.66
 DIS Matice Meneve                 FIRST                  2:20.00 First/XX   2:24.62 SK        
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:24.62
 DIS Jarno van Oyen                de Zeehond '73              NT 0100055    2:47.59 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:47.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 42                    Jongens, 100m schoolslag                     Minioren 4 en 5
11-7-2009 - 17:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                    1:27.13 9800199    1:28.74           
          1:28.74
  2. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren   1:33.37 OZV/202/   1:29.32           
          1:29.32
  3. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:33.17 9800011    1:29.78           
          1:29.78
  4. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard   1:33.58            1:32.39           
          1:32.39
  5. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:36.24 9800559    1:35.59           
          1:35.59
  6. Merijn Koopmans               De Krabben             1:39.84 9902115    1:38.60           
          1:38.60
  7. Arno Grosemans                Heistse Zwemclub Ard   1:38.31            1:38.71           
          1:38.71
  8. Marcoen Smits                 PSV                    1:39.34 9900815    1:38.76           
          1:38.76
  9. Bernard D'hert                PSV                    1:37.51 9900817    1:39.27           
          1:39.27
 10. Ivar van Straaten             WvZ                    1:39.52 9800107    1:40.11           
          1:40.11
 11. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:40.06 9801183    1:40.38           
          1:40.38
 12. Lars Ruessink                 Octopus                1:36.48 9800271    1:41.48           
          1:41.48
 13. Djurre Stoové                 Zeester Meerval        1:39.04 9901555    1:42.28           
          1:42.28
 14. Jari Fraikin                  FIRST                  1:45.42 FIRST/51   1:42.54           
          1:42.54
 15. Delano van Reede              DWF                    1:40.67 9801267    1:42.64           
          1:42.64
 16. Friso Stolk                   De Fuut                1:48.08 9801417    1:43.10           
          1:43.10
 17. Jelmer Lankhorst              WvZ                    1:41.36 9800353    1:43.30           
          1:43.30
 18. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:49.06 9800995    1:45.61           
          1:45.61
 19. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren   1:42.92 OZV/213/   1:45.89           
          1:45.89
 20. Wouter Arnoldus               WvZ                    1:47.07 9800581    1:45.92           
          1:45.92
 21. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren   1:52.89 OZV/236/   1:46.60           
          1:46.60
 22. Timo van Lint                 PSV                    1:48.98 9801785    1:46.67           
          1:46.67
 23. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:49.92 9800635    1:46.82           
          1:46.82
 24. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren   1:54.28 OZV/218/   1:47.60           
          1:47.60
 25. Philippe Mousel               Cercle de Natation D   1:55.75            1:48.79           
          1:48.79
 26. Robin Meima                   Octopus                1:44.86 9901143    1:49.88           
          1:49.88
 27. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:56.14 9800055    1:51.73           
          1:51.73
 28. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D   1:54.32            1:51.82           
          1:51.82
 29. Jarno D'Hondt                 FIRST                  1:47.90 FIRST/44   1:51.83           
          1:51.83
 30. Tom Troost                    Het Ravijn             1:56.36 9901117    1:53.95           
          1:53.95
 31. Tristan vd Jagt               Alkemade               2:01.99 9902313    1:56.20           
          1:56.20
 32. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:44.76 9900835    1:56.68           
          1:56.68
 33. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:52.03 9801447    1:56.98           
          1:56.98
 34. Wout Vastmans                 LiZv                        NT Lizv/032   1:57.74           
          1:57.74
 35. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren   1:59.90 OZV/228/   2:01.50           
          2:01.50
 36. Gilles De Regge               FIRST                  1:55.27 FIRST/53   2:01.82           
          2:01.82
 37. Max Hagen                     de Zeehond '73         2:05.08 9900973    2:08.60           
          2:08.60
 DIS Alex Wray                     Deepings               1:35.68 358736     1:39.13 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:39.13
 DIS Nathan Weyne                  FIRST                  2:20.34 FIRST/56   2:11.80 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:11.80
 DIS Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         2:03.89 9802563    2:30.98 SL        
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          2:30.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 43                    Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 13:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:36.63 0000804    1:31.81           
          1:31.81
  2. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:35.61 0000614    1:32.25           
          1:32.25
  3. Josse Marsman                 Njord                  1:41.71 0000722    1:37.64           
          1:37.64
  4. Brigit van der Vegte          Octopus                1:34.07 0000714    1:39.30           
          1:39.30
  5. Claire Verkijk                WvZ                    1:47.00 0100240    1:39.65           
          1:39.65
  6. Claudia Schouten              Aquarijn               1:36.61 0000812    1:40.73           
          1:40.73
  7. Lanaya van Uffelen            WvZ                    1:42.51 0000058    1:41.51           
          1:41.51
  8. Anouk Verhoeven               Njord                  1:43.94 0000544    1:42.29           
          1:42.29
  9. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen         1:54.16 0000154    1:43.36           
          1:43.36
 10. Renske Bijeman                Aquarijn               1:48.51 0000806    1:44.92           
          1:44.92
 11. Stephanie Wouters             Njord                  1:50.34 0000952    1:45.11           
          1:45.11
 12. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:41.67 0000810    1:45.26           
          1:45.26
 13. Julia van Zelst               ZV Kerkdriel           1:54.90 0000034    1:45.92           
          1:45.92
 14. Elise Jocaille                WzV                    1:49.64 0000546    1:46.76           
          1:46.76
 15. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel           1:46.04 0000198    1:46.92           
          1:46.92
 16. Steffi Destoop                KWZC                   1:54.16 WZC/241/   1:49.55           
          1:49.55
 17. Juliet van Dinther            LAC                         NT 0101124    1:51.59           
          1:51.59
 18. Chloe De Noble                FIRST                  2:15.55 First/XX   1:51.73           
          1:51.73
 19. Melissa Pijpelink             De Schelde                  NT 0001532    1:56.16           
          1:56.16
 20. Laura Vynke                   FIRST                  2:15.81 First/XX   1:57.56           
          1:57.56
 21. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442    1:57.70           
          1:57.70
 22. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen            2:10.56 0100434    2:00.47           
          2:00.47
 23. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen            2:06.46 0002388    2:03.82           
          2:03.82
 24. Eline Akkermans               WzV                    2:21.58 0100588    2:07.16           
          2:07.16
 25. Marielle van de Vaart         ZV Vlaardingen         2:24.45 0000994    2:07.84           
          2:07.84
 DIS Manon Ritten                  Eurode Kerkrade             NT 0002440    1:59.16           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:59.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 44                    Meisjes, 100m wisselslag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 13:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Voets                   LiZv                   1:24.66 Lizv/025   1:21.88           
          1:21.88
  2. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:29.42 9800574    1:22.02           
          1:22.02
  3. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel           1:22.36 9800010    1:22.72 FJ 1      
          1:22.72
  4. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:22.01 9800402    1:22.72 FJ 2      
          1:22.72
  5. Christa Markslag              Het Ravijn             1:27.89 9800716    1:23.23           
          1:23.23
  6. Nilce Mendes Barbosa          LAC                    1:28.60 9800214    1:24.75           
          1:24.75
  7. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:23.80 9801296    1:24.76           
          1:24.76
  8. Bo Verhoeven                  Njord                  1:26.45 9801562    1:25.05           
          1:25.05
  9. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval        1:31.45 9802120    1:25.65           
          1:25.65
 10. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:32.54 9802528    1:25.92           
          1:25.92
 11. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:33.16 9801934    1:27.04           
          1:27.04
 12. Lena Breyer                   Cercle de Natation D   1:26.73            1:27.10           
          1:27.10
 13. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel            1:28.00 9800236    1:27.69           
          1:27.69
 14. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel           1:32.41 9900310    1:28.47           
          1:28.47
 15. Brighid van Uffelen           WvZ                    1:26.47 9800310    1:28.63           
          1:28.63
 16. Melissa Baars                 Aquarijn               1:28.58 9900376    1:28.92           
          1:28.92
 17. Isabel Swain                  Deepings               1:33.87 404123     1:29.36           
          1:29.36
 18. Carmen ter Weele              Octopus                1:29.25 9800384    1:29.62           
          1:29.62
 19. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:28.64 9900622    1:29.65           
          1:29.65
 20. Lindsay Droesbeke             FIRST                  1:31.55 FIRST/44   1:30.54           
          1:30.54
 21. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:34.96 9802784    1:31.41           
          1:31.41
 22. Myrthe de Jong                WvZ                    1:32.02 9800244    1:31.53           
          1:31.53
 23. Saskia Koolen                 De Watervogels         1:36.32 9900456    1:31.98           
          1:31.98
 24. Luca Bruin                    WvZ                    1:40.00 9804228    1:32.32           
          1:32.32
 25. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:38.49 9901388    1:32.45           
          1:32.45
 26. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen         1:29.54 9801818    1:32.62           
          1:32.62
 27. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:35.32 9802190    1:32.84           
          1:32.84
 28. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:38.87 9900992    1:32.97           
          1:32.97
 29. Margot Van Heghe              FIRST                  1:35.11 FIRST/50   1:34.27 FJ 1      
          1:34.27
 30. Xanne Kamerbeek               E Z C                  1:37.29 9802814    1:34.27 FJ 2      
          1:34.27
 31. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen            1:31.30 9900856    1:34.32           
          1:34.32
 32. Febe Decaestecker             FIRST                  1:42.05 FIRST/49   1:35.56           
          1:35.56
 33. Eline Vyncke                  FIRST                  1:44.91 FIRST/49   1:35.60           
          1:35.60
 34. Myrthe Kamerbeek              E Z C                  1:47.01 9804008    1:35.65           
          1:35.65
 35. Naomi De Noble                FIRST                  1:41.91 FIRST/44   1:35.87           
          1:35.87
 36. Jolijn Miedema                Njord                  1:41.03 9801552    1:36.72           
          1:36.72
 37. Marte Driesen                 Overpeltse Zwemveren   1:39.97 OZV/214/   1:37.04           
          1:37.04
 38. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        1:51.70 9800576    1:37.17           
          1:37.17
 39. Evy Thijs-Goossens            FIRST                  1:40.34 FIRST/49   1:37.33           
          1:37.33
 40. Melissa Janssen               TZC Vahalis            1:40.00 9803082    1:37.83           
          1:37.83
 41. Vera Bos                      WvZ                    1:37.80 9900886    1:38.23           
          1:38.23
 42. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:41.37            1:38.57           
          1:38.57
 43. Danielle Bijsterbosch         Octopus                1:45.16 9900722    1:38.61           
          1:38.61
 44. Ine De Pue                    FIRST                  1:46.13 FIRST/51   1:39.02           
          1:39.02
 45. Latoya van Laar               Octopus                1:41.70 9802100    1:39.44           
          1:39.44
 46. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel            1:50.67 9901176    1:40.60           
          1:40.60
 47. Juliette Farmer               WvZ                    1:45.00 9902954    1:41.03           
          1:41.03
 48. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:43.04 9900912    1:41.09           
          1:41.09
 49. Elise Voets                   LiZv                   1:41.81 Lizv/030   1:41.11           
          1:41.11
 50. Esther de Wijs                WzV                    1:45.37 9801732    1:42.01           
          1:42.01
 51. Emmeke Arends                 De Waalstroom          1:55.51 9801998    1:42.64           
          1:42.64
 52. Kim Witteveen                 Octopus                     NT 9804086    1:42.82           
          1:42.82
 53. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:51.60 9804668    1:43.41           
          1:43.41
 54. Margot Schouttetens           KWZC                   1:43.39 WZC/236/   1:44.98           
          1:44.98
 55. Ilona Jager                   ZC De Toekomst         1:50.67 9900198    1:45.42           
          1:45.42
 56. Tess Heemskerk                Alkemade               1:49.86 9800682    1:46.06           
          1:46.06
 57. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen         1:45.61 9803716    1:47.07           
          1:47.07
 58. Chantal van de Vaart          ZV Vlaardingen         1:47.42 9802266    1:47.75           
          1:47.75
 59. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:43.84 9901932    1:49.39           
          1:49.39
 60. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis            1:45.00 9800646    1:51.14           
          1:51.14
 61. Melanie Franssens             De Schelde             2:00.40 9902242    1:51.59           
          1:51.59
 62. Davine Ramakers               Kimbria                2:01.34 9903392    1:53.20           
          1:53.20
 63. Elise Quak                    de Zeehond '73         1:52.89 9900706    1:57.20           
          1:57.20
 64. Laura Cronau                  Aquarijn               1:57.61 9900742    1:57.39           
          1:57.39
 65. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                2:10.23 9901442    1:59.22           
          1:59.22
 66. Lisa Boltje                   Alkemade               2:05.86 9902818    1:59.50           
          1:59.50
 67. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         2:04.62 9900788    2:02.47           
          2:02.47
 68. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:16.02 9800480    2:12.54           
          2:12.54
 69. Lisanne van Rijn              Alkemade               2:13.26 9902386    2:12.86           
          2:12.86
 70. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          2:26.33 9902624    2:16.51           
          2:16.51
 DIS Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:27.77 9800304    1:30.50           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:30.50
 DIS Demi van den Beld             Octopus                     NT 9802968    1:45.66           
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.
          1:45.66
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                1:31.81 9803650                      
AFGE Claudia de Buck               De Schelde             1:37.70 9801810                      
AFGE Felicia Groenewold            De Schelde             1:40.42 9803240                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 45                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 13:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                      36.82 0000301      37.32           
  2. Quirijn Kamerbeek             E Z C                    42.80 0000339      37.54           
  3. Bernard Rivard                WvZ                      40.86 0000045      37.57           
  4. Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren     39.32 OZV/232/     39.84           
  5. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen           42.38 0100047      41.64           
  6. Kobe Driesen                  Overpeltse Zwemveren     42.73 OZV/231/     41.78           
  7. Tygo van Empel                Zegenwerp                43.78 0100541      42.19 FJ 1      
  8. Otto Pranger                  de Zeehond '73           41.21 0000007      42.19 FJ 2      
  9. Brent Gunther                 TZC Vahalis              44.93 0000447      44.93 FJ 1      
 10. Leon Kloots                   ZPC Maarkel              46.32 0001363      44.93 FJ 2      
 11. Matthijs Arnoldus             WvZ                      53.95 0000571      45.26           
 12. Fabrice Fraikin               FIRST                  1:01.23 FIRST/56     46.09           
 13. Sjoerd Gunther                TZC Vahalis              56.07 0000451      47.86           
 14. Marnix van Bottenburg         Octopus                  57.13 0100479      49.13           
 15. Stef van Boxtel               Zegenwerp                48.62 0000323      50.13           
 16. Thomas Keuppens               Heistse Zwemclub Ard     52.30              50.34           
 17. Giel Barbry                   TZT                      55.68              52.06           
 18. Matice Meneve                 FIRST                  1:01.30 First/XX     52.28           
 19. Bart Muselaers                Octopus                     NT 0100865      52.82           
 20. Jasper Arends                 De Waalstroom          1:01.41 0001529      54.51           
 21. Jarno van Oyen                de Zeehond '73           53.92 0100055      56.15           
 22. Xavier Braun                  Eurode Kerkrade          56.32 0100423      58.56           
 23. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    1:01.61           
 24. Hidde Zwaal                   Watervrienden Den Bo   1:06.08 002044     1:02.89           
 25. Arne De Regge                 FIRST                  1:01.90 First/XX   1:02.95           
 26. Antoine van Dreumel           De Waalstroom          1:10.65 0200187    1:03.91           
 27. Stefan Chambon                WzV                    1:04.20 0100609    1:03.96           
 DIS Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen           44.39 0000625                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 46                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 13:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Remco van Velzen              de Zeehond '73           30.61 9800011      29.62           
  2. Floris Kotterink              WvZ                      30.22 9800199      29.70           
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade          32.89 9800559      31.50           
  4. Lars Ruessink                 Octopus                  32.10 9800271      32.02           
  5. Bavo Parmentier               TZT                      33.94 TZT/110/     32.06           
  6. Emiel Duyvejonck              KWZC                     32.90 WZC/233/     32.36           
  7. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren     33.76 OZV/202/     33.08           
  8. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     33.53              33.26           
  9. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren     34.24 OZV/203/     33.93           
 10. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen              33.94 9801185      34.02           
 11. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen              35.97 9801183      34.10           
 12. Alex Wray                     Deepings                 33.45 358736       34.41           
 13. Jari Fraikin                  FIRST                    38.25 FIRST/51     34.46           
 14. Stefan van de Wijdeven        Njord                    34.35 9800995      34.75           
 15. Antonio Lynch                 WvZ                      36.77 9800495      34.87           
 16. Gilles Derie                  KWZC                     36.82 WZC/235/     35.51           
 17. Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo     54.59 991840       35.54           
 18. Reinier Mathot                De Fuut                  35.30 9801419      35.61           
 19. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard     36.08              35.81           
 20. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D     38.36              36.51           
 21. Friso Stolk                   De Fuut                  38.88 9801417      36.80           
 22. Fabian van Beek               Zegenwerp                36.45 9800635      36.98           
 23. Jens Destoop                  KWZC                     37.58 WZC/232/     37.30           
 24. Merijn Koopmans               De Krabben               38.21 9902115      37.51           
 25. Rino Kriljic                  TZC Vahalis              38.80 9900533      38.06           
 26. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren     39.78 OZV/228/     38.09           
 27. Jarno D'Hondt                 FIRST                    43.07 FIRST/44     38.13           
 28. Djurre Stoové                 Zeester Meerval          37.43 9901555      38.33           
 29. Kirill Evdokimov              Njord                    42.29 9803669      38.88           
 30. Jorg Boers                    ZV Kerkdriel             39.80 9802105      39.07           
 31. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren     42.63 OZV/218/     39.44           
 32. Elias Semunovic               Zegenwerp                39.45 9801447      39.65           
 33. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade          37.89 9800055      40.09           
 34. Daaf vd Geest                 Alkemade                 41.42 9900315      40.36           
 35. Corben Braun                  Eurode Kerkrade          42.09 9900835      40.40           
 36. Robin Meima                   Octopus                  41.07 9901143      41.30           
 37. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel             42.29 9900735      41.82           
 38. Tom Troost                    Het Ravijn               42.98 9901117      42.08           
 39. Teun de Pooter                De Schelde               41.72 9901715      42.51           
 40. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73           45.80 9802563      43.29           
 41. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak              43.89 9901749      44.37           
 42. Philippe Mousel               Cercle de Natation D     46.26              44.47           
 43. Nathan Weyne                  FIRST                  1:01.30 FIRST/56     45.04           
 44. Marnix Verhoef                WzV                      46.51 9900895      45.64           
 45. Gilles De Regge               FIRST                    51.82 FIRST/53     47.94           
 46. Tristan vd Jagt               Alkemade                 51.20 9902313      52.67           
 47. Max Hagen                     de Zeehond '73           49.90 9900973      54.03           
AFGE Jelmer Lankhorst              WvZ                      34.18 9800353                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 47                     Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 13:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kymberly Adams                Dzv                      44.82              44.28           
  2. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 47.02 0000804      45.53           
  3. Anique van Westerop           WvZ                      49.54 0000830      47.80           
  4. Quinty Jansen                 Aquarijn                 47.49 0000810      49.07           
  5. Claudia Schouten              Aquarijn                 48.80 0000812      49.70           
  6. Brigit van der Vegte          Octopus                  47.59 0000714      50.39           
  7. Julia van Zelst               ZV Kerkdriel             50.89 0000034      51.31           
  8. Josse Marsman                 Njord                    53.23 0000722      51.86           
  9. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen           51.55 0000154      52.04           
 10. Claire Verkijk                WvZ                      55.31 0100240      52.48           
 11. Yvette Boers                  ZV Kerkdriel             53.39 0000122      52.67           
 12. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442      52.84           
 13. Lonneke Kampman               Zegenwerp                54.56 0100146      53.60           
 14. Lanaya van Uffelen            WvZ                      50.91 0000058      53.64           
 15. Anouk Verhoeven               Njord                    54.48 0000544      54.42           
 16. Stephanie Wouters             Njord                    53.51 0000952      54.62           
 17. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             56.68 0000198      55.16           
 18. Juliet van Dinther            LAC                      59.36 0101124      56.29           
 19. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73           57.33 0000370      56.85           
 20. Chloe De Noble                FIRST                  1:10.56 First/XX     57.26           
 21. Quinty Schneider              de Zeehond '73           59.57 0100182      59.16           
 22. Renske Bijeman                Aquarijn                 59.04 0000806      59.26           
 23. Melissa Pijpelink             De Schelde             1:00.18 0001532      59.28           
 24. Merel Phaff                   Z&PV Nuenen            1:03.92 0100434      59.86           
 25. Laura Vynke                   FIRST                  1:10.69 First/XX   1:01.33           
 26. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D     59.06 4079       1:01.73           
 27. Marielle van de Vaart         ZV Vlaardingen           54.86 0000994    1:02.51           
 28. Cloé Eischen                  Cercle de Natation D   1:06.30            1:04.53           
 29. Eline Akkermans               WzV                    1:08.36 0100588    1:07.57           
 30. Siska van kooij               de Zeehond '73         1:13.95 0100076    1:11.39           
 31. Inge van Boxtel               Zegenwerp              1:26.74 0100736    1:14.01           
 DIS Manon Ritten                  Eurode Kerkrade             NT 0002440      58.45           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Jule Hensen                   WzV                    1:15.48 0100530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 48                     Meisjes, 50m schoolslag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           41.52 9800402      40.85           
  2. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          45.26 9802528      42.45           
  3. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             43.38 9800010      42.78           
  4. Christa Markslag              Het Ravijn               44.39 9800716      42.86           
  5. Silke Voets                   LiZv                     44.39 Lizv/025     42.97           
  6. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          45.89 9800574      43.21           
  7. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          47.14 9802120      44.01           
  8. Maritte Pisters               Zeester Meerval          46.76 9802190      44.62           
  9. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         44.54 9801296      44.86           
 10. Brighid van Uffelen           WvZ                      43.84 9800310      44.98           
 11. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard     46.91              45.82           
 12. Bo Verhoeven                  Njord                    48.15 9801562      45.98           
 13. Carmen ter Weele              Octopus                  52.78 9800384      46.48           
 14. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             47.50 9900310      47.16           
 15. Febe Decaestecker             FIRST                    49.75 FIRST/49     47.18           
 16. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel              49.39 9800236      47.20           
 17. Lena Breyer                   Cercle de Natation D     48.74              47.25           
 18. Saskia Koolen                 De Watervogels           49.40 9900456      47.57           
 19. Xanne Kamerbeek               E Z C                    54.13 9802814      47.66           
 20. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         48.08 9900622      47.69           
 21. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                50.37 9900992      48.19           
 22. Evy Thijs-Goossens            FIRST                    50.59 FIRST/49     48.66           
 23. Isabel Swain                  Deepings                 49.48 404123       48.69 FJ 1      
 24. Lindsay Droesbeke             FIRST                    49.57 FIRST/44     48.69 FJ 2      
 25. Danielle Bijsterbosch         Octopus                  48.16 9900722      48.76           
 26. Melissa Baars                 Aquarijn                 48.36 9900376      48.82           
 27. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           45.21 9800304      49.00           
 28. Jolijn Miedema                Njord                    49.65 9801552      49.10           
 29. Naomi De Noble                FIRST                    51.65 FIRST/44     49.23           
 30. Erica Schoenmakers            Z&PV Nuenen              47.09 9900856      49.50           
 31. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          50.63 9800576      49.61           
 32. Ine De Pue                    FIRST                    53.93 FIRST/51     49.89           
 33. Eline Vyncke                  FIRST                    50.75 FIRST/49     50.07           
 34. Juliette Farmer               WvZ                      53.08 9902954      50.39           
 35. Demi van den Beld             Octopus                  53.96 9802968      50.67           
 36. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen           51.22 9801818      50.86           
 37. Vera Bos                      WvZ                      50.42 9900886      51.39           
 38. Ilona Jager                   ZC De Toekomst           54.19 9900198      51.46           
 39. Latoya van Laar               Octopus                  53.57 9802100      51.66           
 40. Emmeke Arends                 De Waalstroom               NT 9801998      51.67           
 41. Elise Voets                   LiZv                     50.89 Lizv/030     51.85           
 42. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard     54.23              51.89           
 43. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73           51.08 9901932      52.04           
 44. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel              53.64 9901176      52.08           
 45. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis              51.39 9800646      52.10           
 46. Myrthe de Jong                WvZ                      50.23 9800244      52.13           
 47. Margot Van Heghe              FIRST                    53.57 FIRST/50     52.26           
 48. Myrthe Kamerbeek              E Z C                  1:00.45 9804008      52.36           
 48. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen           50.33 9803716      52.36           
 50. Romy van de Kop               TZC Vahalis              56.07 9900912      52.46           
 51. Chantal van de Vaart          ZV Vlaardingen           54.78 9802266      52.50           
 52. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                  54.67 9901442      54.42           
 53. Dominique Villanueva          Watervrienden Den Bo     54.60 992058       54.83           
 54. Davine Ramakers               Kimbria                  54.50 9903392      55.66           
 55. Tess Heemskerk                Alkemade                 58.13 9800682      55.98           
 56. Melanie Franssens             De Schelde               58.40 9902242      56.23           
 57. Esther de Wijs                WzV                      52.68 9801732      56.98           
 58. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          55.99 9804668      57.17           
 59. Lisa Boltje                   Alkemade                 58.50 9902818      59.09           
 60. Kim Witteveen                 Octopus                  57.95 9804086      59.25           
 61. Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom          1:03.51 9902624      59.32           
 62. Elise Quak                    de Zeehond '73           59.11 9900706    1:01.51 FJ 1      
 63. Laura Cronau                  Aquarijn                 58.41 9900742    1:01.51 FJ 2      
 64. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:01.96 9800480    1:01.71           
 65. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:00.16 9900788    1:03.45           
 66. Lisanne van Rijn              Alkemade               1:03.46 9902386    1:03.57           
AFGE Claudia de Buck               De Schelde               47.89 9801810                      
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                  45.42 9803650                      
AFGE Felicia Groenewold            De Schelde               46.47 9803240                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 49                      Jongens, 100m rugslag                      Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 14:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                    1:32.84 0000301    1:33.98           
          1:33.98
  2. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         1:55.37 0000625    1:42.54           
          1:42.54
  3. Bernard Rivard                WvZ                    1:40.91 0000045    1:44.04           
          1:44.04
  4. Quirijn Kamerbeek             E Z C                  1:46.51 0000339    1:44.45           
          1:44.45
  5. Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren   1:50.78 OZV/229/   1:45.18           
          1:45.18
  6. Kobe Driesen                  Overpeltse Zwemveren   1:56.23 OZV/231/   1:46.15           
          1:46.15
  6. Fabrice Fraikin               FIRST                  2:07.14 FIRST/56   1:46.15           
          1:46.15
  8. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:50.34 0100541    1:47.06           
          1:47.06
  9. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen         1:56.23 0100047    1:47.51           
          1:47.51
 10. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:46.42 0000007    1:49.65           
          1:49.65
 11. Brent Gunther                 TZC Vahalis            2:00.00 0000447    1:53.48           
          1:53.48
 12. Jasper Arends                 De Waalstroom               NT 0001529    2:00.71           
          2:00.71
 13. Leon Kloots                   ZPC Maarkel                 NT 0001363    2:06.44           
          2:06.44
 14. Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            2:10.00 0000451    2:09.72           
          2:09.72
 15. Matice Meneve                 FIRST                  2:07.32 First/XX   2:14.67           
          2:14.67
 16. Thomas Keuppens               Heistse Zwemclub Ard   2:24.30            2:15.95           
          2:15.95
 17. Antoine van Dreumel           De Waalstroom               NT 0200187    2:34.21           
          2:34.21
 DIS Arne De Regge                 FIRST                  2:07.56 First/XX                     
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren   1:30.94 OZV/232/   1:45.80           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.80
 DIS Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    2:18.67           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:18.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 50                      Jongens, 100m rugslag                      Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 14:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                    1:16.79 9800199    1:15.19           
          1:15.19
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:19.01 9800011    1:18.63           
          1:18.63
  3. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren   1:22.92 OZV/202/   1:19.23           
          1:19.23
  4. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren   1:29.58 OZV/203/   1:25.48           
          1:25.48
  5. Alex Wray                     Deepings               1:25.91 358736     1:25.86           
          1:25.86
  6. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen            1:25.43 9801183    1:27.20           
          1:27.20
  7. Jari Fraikin                  FIRST                  1:33.57 FIRST/51   1:27.39           
          1:27.39
  8. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:26.78 9800559    1:27.84           
          1:27.84
  9. Lars Ruessink                 Octopus                1:28.70 9800271    1:28.39           
          1:28.39
 10. Yassine Barraho               LAC                    1:29.11 9902331    1:29.37           
          1:29.37
 11. Reinier Mathot                De Fuut                1:27.32 9801419    1:29.61           
          1:29.61
 12. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:29.91 9800995    1:30.94           
          1:30.94
 13. Jarno D'Hondt                 FIRST                  1:34.51 FIRST/44   1:32.22           
          1:32.22
 14. Wouter Arnoldus               WvZ                    1:29.03 9800581    1:32.34           
          1:32.34
 15. Antonio Lynch                 WvZ                    1:35.67 9800495    1:35.58           
          1:35.58
 16. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren   1:33.54 OZV/213/   1:36.43           
          1:36.43
 17. Merijn Koopmans               De Krabben             1:42.37 9902115    1:37.49           
          1:37.49
 18. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren   1:45.55 OZV/218/   1:37.66           
          1:37.66
 19. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D   1:40.24            1:37.95           
          1:37.95
 20. Rino Kriljic                  TZC Vahalis            1:33.46 9900533    1:38.94           
          1:38.94
 21. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:31.31 9800635    1:39.60           
          1:39.60
 22. Robin Meima                   Octopus                2:01.96 9901143    1:43.00           
          1:43.00
 23. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:44.40 9801447    1:44.88           
          1:44.88
 24. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:35.90 9800055    1:45.02           
          1:45.02
 25. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren   1:45.32 OZV/228/   1:47.48           
          1:47.48
 26. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren   1:50.04 OZV/236/   1:47.59 FJ 1      
          1:47.59
 27. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel           1:48.29 9900735    1:47.59 FJ 2      
          1:47.59
 28. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:49.56 9900835    1:47.86           
          1:47.86
 29. Tom Troost                    Het Ravijn                  NT 9901117    1:50.21           
          1:50.21
 30. Jorg Boers                    ZV Kerkdriel           1:50.50 9802105    1:51.80           
          1:51.80
 31. Nathan Weyne                  FIRST                  2:07.32 FIRST/56   1:55.26           
          1:55.26
 32. Gilles De Regge               FIRST                  1:57.34 FIRST/53   1:57.39           
          1:57.39
 33. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:50.78 9802563    2:02.52           
          2:02.52
 34. Tristan vd Jagt               Alkemade               2:04.34 9902313    2:14.34           
          2:14.34
 DIS Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:36.64            1:34.28           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:34.28
 DIS Kirill Evdokimov              Njord                  1:59.90 9803669    1:49.64           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:49.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 51                      Meisjes, 100m rugslag                      Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josse Marsman                 Njord                  1:39.55 0000722    1:33.04           
          1:33.04
  2. Myrthe Bakker                 Aquarijn               1:36.31 0000804    1:33.12           
          1:33.12
  3. Manon Kampman                 Zegenwerp              1:31.48 0000614    1:34.33           
          1:34.33
  4. Brigit van der Vegte          Octopus                1:43.23 0000714    1:38.50           
          1:38.50
  5. Claudia Schouten              Aquarijn               1:42.92 0000812    1:44.16           
          1:44.16
  6. Quinty Jansen                 Aquarijn               1:48.92 0000810    1:47.30           
          1:47.30
  7. Yvette Boers                  ZV Kerkdriel           1:45.73 0000122    1:49.02           
          1:49.02
  8. Chloe De Noble                FIRST                  2:07.21 First/XX   1:49.89           
          1:49.89
  9. Lanaya van Uffelen            WvZ                    1:47.58 0000058    1:50.26           
          1:50.26
 10. Anique van Westerop           WvZ                    1:47.00 0000830    1:50.48           
          1:50.48
 11. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel           1:52.35 0000198    1:52.76           
          1:52.76
 12. Elise Jocaille                WzV                    2:04.23 0000546    1:53.10           
          1:53.10
 13. Fabiënne Boertje              de Zeehond '73         1:54.16 0000370    1:53.48           
          1:53.48
 14. Julia van Zelst               ZV Kerkdriel           1:51.88 0000034    1:56.45           
          1:56.45
 15. Laura Vynke                   FIRST                  2:07.44 First/XX   1:57.70           
          1:57.70
 16. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade             NT 0002440    1:58.07           
          1:58.07
 17. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442    2:06.57           
          2:06.57
 18. Quinty Schneider              de Zeehond '73         2:10.29 0100182    2:11.39           
          2:11.39
 19. Dana Bonvini                  Cercle de Natation D   2:10.00 4079       2:18.62           
          2:18.62
 20. Nathalie van Pelt             de Zeehond '73         2:21.67 0001604    2:19.23           
          2:19.23
 21. Cloé Eischen                  Cercle de Natation D   2:25.00            2:21.77           
          2:21.77
 22. Eline Akkermans               WzV                         NT 0100588    2:21.80           
          2:21.80
 23. Siska van kooij               de Zeehond '73              NT 0100076    3:07.86           
          3:07.86
 DIS Stephanie Wouters             Njord                  2:01.24 0000952                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
 DIS Renske Bijeman                Aquarijn               1:40.30 0000806    1:47.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:47.39
AFGE Jule Hensen                   WzV                         NT 0100530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 52                      Meisjes, 100m rugslag                      Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 16:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Silke Voets                   LiZv                   1:23.29 Lizv/025   1:22.70           
          1:22.70
  2. Lena Breyer                   Cercle de Natation D   1:31.04            1:23.80           
          1:23.80
  3. Nilce Mendes Barbosa          LAC                    1:28.38 9800214    1:24.54           
          1:24.54
  4. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:21.60 9800402    1:25.32           
          1:25.32
  5. Isabel Swain                  Deepings               1:32.89 404123     1:26.27           
          1:26.27
  6. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel           1:23.40 9800010    1:26.33           
          1:26.33
  7. Bo Verhoeven                  Njord                  1:27.16 9801562    1:26.39           
          1:26.39
  8. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo       1:24.99 9802784    1:27.39           
          1:27.39
  9. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:25.57 9800574    1:27.57           
          1:27.57
 10. Lindsay Droesbeke             FIRST                  1:26.65 FIRST/44   1:28.03           
          1:28.03
 11. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel            1:23.26 9800236    1:28.04           
          1:28.04
 12. Hanne Verbist                 Heistse Zwemclub Ard   1:28.21            1:28.16           
          1:28.16
 13. Melissa Baars                 Aquarijn               1:26.31 9900376    1:28.82           
          1:28.82
 14. Carmen ter Weele              Octopus                1:30.19 9800384    1:29.48           
          1:29.48
 15. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo       1:28.40 9900622    1:30.72           
          1:30.72
 16. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel           1:29.96 9900310    1:30.98           
          1:30.98
 17. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:35.20 9802528    1:31.45           
          1:31.45
 18. Bibiana Rischen               TZC Vahalis            1:28.67 9801934    1:31.74           
          1:31.74
 19. Maritte Pisters               Zeester Meerval        1:32.54 9802190    1:32.48           
          1:32.48
 20. Eline Vyncke                  FIRST                  1:37.41 FIRST/49   1:32.83           
          1:32.83
 21. Xanne Kamerbeek               E Z C                  1:35.54 9802814    1:33.23           
          1:33.23
 22. Naomi De Noble                FIRST                  1:37.22 FIRST/44   1:33.51           
          1:33.51
 23. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73         1:30.44 9800304    1:34.19           
          1:34.19
 24. Jolijn Miedema                Njord                  1:35.27 9801552    1:34.65           
          1:34.65
 25. Brighid van Uffelen           WvZ                    1:31.20 9800310    1:35.07           
          1:35.07
 26. Febe Decaestecker             FIRST                  1:44.22 FIRST/49   1:35.51           
          1:35.51
 27. Romy van de Kop               TZC Vahalis            1:35.71 9900912    1:35.71 FJ 1      
          1:35.71
 28. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen         1:36.75 9801818    1:35.71 FJ 2      
          1:35.71
 29. Danielle Bijsterbosch         Octopus                1:43.89 9900722    1:36.29           
          1:36.29
 30. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen            1:35.25 9901388    1:36.92           
          1:36.92
 31. Marte Driesen                 Overpeltse Zwemveren   1:40.73 OZV/214/   1:37.32           
          1:37.32
 31. Ine De Pue                    FIRST                  1:47.30 FIRST/51   1:37.32           
          1:37.32
 33. Margot Van Heghe              FIRST                  1:43.27 FIRST/50   1:37.64           
          1:37.64
 34. Kim Witteveen                 Octopus                1:39.95 9804086    1:38.41           
          1:38.41
 35. Saskia Koolen                 De Watervogels         1:36.25 9900456    1:38.45           
          1:38.45
 36. Evy Thijs-Goossens            FIRST                  1:41.71 FIRST/49   1:39.48           
          1:39.48
 37. Lise Du Pont                  Heistse Zwemclub Ard   1:33.26            1:39.60           
          1:39.60
 38. Anouk Gerrits                 Zegenwerp              1:40.08 9900992    1:39.64           
          1:39.64
 39. Latoya van Laar               Octopus                1:40.80 9802100    1:40.74           
          1:40.74
 40. Demi van den Beld             Octopus                1:42.86 9802968    1:42.57           
          1:42.57
 41. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen         1:42.50 9803716    1:43.20           
          1:43.20
 42. Ilona Jager                   ZC De Toekomst         1:42.34 9900198    1:44.36           
          1:44.36
 43. Hannah Billman                Eurode Kerkrade             NT 9800576    1:45.87           
          1:45.87
 44. Merlijn Kuipers               de Zeehond '73         1:57.88 9901932    1:47.69           
          1:47.69
 45. Lisanne van Ringelesteijn     de Zeehond '73         1:59.43 9900788    1:54.45           
          1:54.45
 46. Laura Cronau                  Aquarijn               1:56.27 9900742    1:54.80           
          1:54.80
 47. Elise Quak                    de Zeehond '73         2:02.18 9900706    1:55.14           
          1:55.14
 48. Davine Ramakers               Kimbria                2:02.39 9903392    1:57.98           
          1:57.98
 49. Lisa Boltje                   Alkemade               1:57.76 9902818    2:02.29           
          2:02.29
 50. Lisanne van Rijn              Alkemade               2:03.32 9902386    2:08.48           
          2:08.48
 51. Dominique Villanueva          Watervrienden Den Bo   2:00.00 992058     2:09.64           
          2:09.64
 52. Rixt Lettinga                 De Waalstroom          2:17.94 9800480    2:23.23           
          2:23.23
 DIS Myrthe Kamerbeek              E Z C                  1:40.39 9804008                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo       1:21.85 9801296    1:24.09           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:24.09
 DIS Christa Markslag              Het Ravijn             1:23.70 9800716    1:25.87           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.87
 DIS Luca Bruin                    WvZ                    1:48.00 9804228    1:34.56           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:34.56
 DIS Juliette Farmer               WvZ                    1:39.67 9902954    1:38.61           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:38.61
 DIS Elise Voets                   LiZv                   1:41.97 Lizv/030   1:40.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:40.39
 DIS Esther de Wijs                WzV                    1:43.11 9801732    1:45.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:45.60
 DIS Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:46.50 9804668    1:48.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:48.20
 DIS Emmeke Arends                 De Waalstroom          2:00.48 9801998    1:50.42           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:50.42
AFGE Daphne van Vendelo            TZC Vahalis            1:50.00 9800646                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 53                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                      48.10 0000301      47.23           
  2. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen           54.52 0100047      51.16           
  3. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen           53.68 0000625      51.79           
  4. Quirijn Kamerbeek             E Z C                    53.70 0000339      51.92           
  5. Matthijs Arnoldus             WvZ                      59.98 0000571      55.21           
  6. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:01.42 0000007      55.64           
  7. Jasper Arends                 De Waalstroom            59.09 0001529      55.66 FJ 1      
  8. Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren     56.50 OZV/229/     55.66 FJ 2      
  9. Tygo van Empel                Zegenwerp                57.37 0100541      56.83           
 10. Brent Gunther                 TZC Vahalis              59.16 0000447      57.32           
 11. Marnix van Bottenburg         Octopus                1:05.60 0100479      58.45           
 12. Sjoerd Gunther                TZC Vahalis              58.07 0000451      59.02           
 13. Fabrice Fraikin               FIRST                  1:10.25 FIRST/56   1:00.60           
 14. Leon Kloots                   ZPC Maarkel            1:00.39 0001363    1:00.92           
 15. Bart Muselaers                Octopus                     NT 0100865    1:02.20           
 16. Thomas Keuppens               Heistse Zwemclub Ard   1:03.25            1:02.39           
 17. Arne De Regge                 FIRST                  1:10.77 First/XX   1:03.02           
 18. Giel Barbry                   TZT                    1:12.46            1:04.42           
 19. Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    1:05.67           
 20. Stefan Chambon                WzV                    1:03.39 0100609    1:06.16           
 21. Antoine van Dreumel           De Waalstroom          1:11.72 0200187    1:09.26           
 22. Thijs Arends                  De Waalstroom               NT 0001851    1:12.87           
 23. Jarno van Oyen                de Zeehond '73         1:18.12 0100055    1:20.30           
 DIS Matice Meneve                 FIRST                  1:10.03 First/XX   1:07.23           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 54                     Jongens, 50m schoolslag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 16:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                      42.10 9800199      39.95           
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73           44.13 9800011      40.67           
  3. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard     45.50              41.29           
  4. Lars Ruessink                 Octopus                  43.08 9800271      43.73           
  5. Jordy Severins                Eurode Kerkrade          44.80 9800559      44.45           
  6. Alex Wray                     Deepings                 45.04 358736       45.76           
  7. Friso Stolk                   De Fuut                  49.40 9801417      45.96           
  8. Djurre Stoové                 Zeester Meerval          47.22 9901555      46.32           
  9. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren     47.52 OZV/213/     46.87           
 10. Robin Meima                   Octopus                  50.02 9901143      47.83           
 11. Merijn Koopmans               De Krabben               47.87 9902115      47.86           
 12. Jens Destoop                  KWZC                     49.42 WZC/232/     47.92           
 13. Jari Fraikin                  FIRST                    51.45 FIRST/51     48.29           
 14. Daaf vd Geest                 Alkemade                 50.68 9900315      48.42           
 15. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren     51.44 OZV/236/     48.67           
 16. Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo     50.00 991840       49.26           
 17. Jelle de Wind                 Z&PV Nuenen              47.72 9801183      50.04           
 18. Kirill Evdokimov              Njord                    51.66 9803669      50.26           
 19. Philippe Mousel               Cercle de Natation D     52.52              50.45           
 20. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren     52.77 OZV/218/     50.67           
 21. Gilles Derie                  KWZC                     51.60 WZC/235/     50.98           
 22. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel             49.62 9900735      51.07           
 23. Corben Braun                  Eurode Kerkrade          51.86 9900835      51.16           
 24. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D     53.93              51.33           
 25. Fabian van Beek               Zegenwerp                46.89 9800635      51.64           
 26. Emiel Duyvejonck              KWZC                     46.31 WZC/233/     51.67           
 27. Jarno D'Hondt                 FIRST                    51.08 FIRST/44     51.76           
 28. Elias Semunovic               Zegenwerp                51.67 9801447      52.94           
 29. Tristan vd Jagt               Alkemade                 55.10 9902313      53.06           
 30. Teun de Pooter                De Schelde               55.15 9901715      53.45           
 31. Jorg Boers                    ZV Kerkdriel             54.96 9802105      54.16           
 32. Tom Troost                    Het Ravijn               52.78 9901117      54.32           
 33. Gilles De Regge               FIRST                  1:00.24 FIRST/53     54.47           
 34. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade          51.39 9800055      54.54           
 35. Rino Kriljic                  TZC Vahalis              54.67 9900533      54.73           
 36. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73           58.29 9802563      54.98           
 37. Nathan Weyne                  FIRST                  1:10.03 FIRST/56     59.04           
 38. Max Hagen                     de Zeehond '73           57.68 9900973      59.23           
 39. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak            1:01.55 9901749    1:05.26           
AFGE Jelmer Lankhorst              WvZ                      48.29 9800353                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 55                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 16:43                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Claire Verkijk                WvZ                      43.50 0100240      45.60           
  2. Ingeborg Uyttenbroek          LAC                      54.74 0001976      46.60           
  3. Myrthe Bakker                 Aquarijn                 45.51 0000804      47.19           
  4. Simone van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             46.22 0000198      48.78 FJ 1      
  5. Brigit van der Vegte          Octopus                  50.36 0000714      48.78 FJ 2      
  6. Josse Marsman                 Njord                    50.96 0000722      49.04           
  7. Quinty Jansen                 Aquarijn                 57.10 0000810      50.85           
  8. Julia van Zelst               ZV Kerkdriel             53.97 0000034      52.39           
  9. Steffi Destoop                KWZC                     54.70 WZC/241/     52.54           
 10. Stacey Gardenier              ZV Vlaardingen           55.23 0000154      53.67           
 11. Stephanie Wouters             Njord                  1:01.52 0000952      54.20           
 12. Lanaya van Uffelen            WvZ                      50.96 0000058      54.55           
 13. Renske Bijeman                Aquarijn                 57.10 0000806      54.94           
 14. Claudia Schouten              Aquarijn                 53.70 0000812      55.20           
 15. Melissa Pijpelink             De Schelde                  NT 0001532      58.33           
 16. Yvette Boers                  ZV Kerkdriel           1:02.48 0000122    1:01.23           
 17. Lonneke Kampman               Zegenwerp                56.97 0100146    1:01.95           
 18. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade             NT 0002440    1:03.47           
 19. Frederiek Geurts              Z&PV Nuenen                 NT 0002388    1:11.82           
 DIS Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade             NT 0002442      58.33           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 56                    Meisjes, 50m vlinderslag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 16:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hinke Oosterhoff              Luctor et Emergo         35.32 9801296      34.92           
  2. Christa Markslag              Het Ravijn               37.98 9800716      36.48           
  3. Bibiana Rischen               TZC Vahalis              38.76 9801934      36.98           
  4. Janina Beckers                Eurode Kerkrade          37.80 9800574      37.06           
  5. Bo Verhoeven                  Njord                    37.24 9801562      37.23           
  6. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst           35.92 9800402      37.27           
  7. Lena Breyer                   Cercle de Natation D     41.45              37.73           
  8. Nilce Mendes Barbosa          LAC                      39.72 9800214      37.94           
  9. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade          38.95 9802528      38.30           
 10. Loes van Herwijnen            ZV Kerkdriel             37.60 9800010      38.68           
 11. Lotte Verbiesen               Zeester Meerval          42.13 9802120      38.73           
 12. Richenne Zeebregts            ZV Vlaardingen           40.18 9801818      38.98           
 13. Melissa Baars                 Aquarijn                 40.03 9900376      39.20           
 14. Maritte Pisters               Zeester Meerval          41.78 9802190      40.18           
 15. Silke Voets                   LiZv                     39.74 Lizv/025     40.76           
 16. Vivian van de Wolfshaar       ZV Kerkdriel             39.85 9900310      41.00           
 17. Brighid van Uffelen           WvZ                      39.94 9800310      41.67           
 18. Lindsay Droesbeke             FIRST                    40.82 FIRST/44     42.13           
 19. Saskia Koolen                 De Watervogels           41.84 9900456      42.16           
 20. Nikita van den Ouden          Luctor et Emergo         40.14 9900622      42.23           
 21. Carmen ter Weele              Octopus                  39.22 9800384      42.29           
 21. Anouk Gerrits                 Zegenwerp                42.32 9900992      42.29           
 23. Eline Hartogs                 Z&PV Nuenen              40.50 9901388      42.47           
 24. Sterre Mooiweer               ZPC Maarkel              42.45 9800236      42.78           
 25. Xanne Kamerbeek               E Z C                    43.07 9802814      42.96           
 26. Marloes van der Vlies         Luctor et Emergo         43.35 9802784      43.01           
 27. Luca Bruin                    WvZ                      43.93 9804228      43.16           
 28. Margot Van Heghe              FIRST                    44.63 FIRST/50     43.44           
 29. Myrthe de Jong                WvZ                      41.16 9800244      44.05           
 30. Romy van de Kop               TZC Vahalis              44.74 9900912      44.73           
 31. Esmee Buddenberg              de Zeehond '73           39.76 9800304      45.09           
 32. Esther de Wijs                WzV                      50.70 9801732      45.86           
 33. Myrthe Kamerbeek              E Z C                    51.10 9804008      46.42           
 34. Margot Schouttetens           KWZC                     52.49 WZC/236/     46.60           
 35. Juliette Farmer               WvZ                      49.95 9902954      46.64           
 36. Marte Driesen                 Overpeltse Zwemveren     44.94 OZV/214/     46.75           
 37. Febe Decaestecker             FIRST                    48.66 FIRST/49     47.07           
 38. Hannah Billman                Eurode Kerkrade          48.66 9800576      47.39           
 39. Evy Thijs-Goossens            FIRST                    53.58 FIRST/49     47.89           
 40. Melissa Janssen               TZC Vahalis              47.89 9803082      48.16           
 41. Eline Vyncke                  FIRST                    48.56 FIRST/49     48.57           
 42. Danielle Bijsterbosch         Octopus                  56.20 9900722      48.67           
 43. Jolijn Miedema                Njord                    49.43 9801552      48.81           
 44. Naomi De Noble                FIRST                    50.53 FIRST/44     49.05           
 45. Emmeke Arends                 De Waalstroom            52.45 9801998      49.10           
 46. Latoya van Laar               Octopus                  43.82 9802100      49.73           
 47. Kim Witteveen                 Octopus                  54.88 9804086      50.00           
 48. Ine De Pue                    FIRST                    56.61 FIRST/51     50.95           
 49. Vera Bos                      WvZ                      43.23 9900886      51.18           
 50. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          57.07 9804668      52.46           
 51. Elise Voets                   LiZv                     54.23 Lizv/030     53.02           
 52. Jessie Stegeman               ZPC Maarkel              54.98 9901176      53.03           
 53. Rianne van Ree                ZV Vlaardingen           53.86 9803716      53.39           
 54. Melanie Franssens             De Schelde                  NT 9902242      58.50           
 55. Chantal van de Vaart          ZV Vlaardingen           55.51 9802266      59.02           
 56. Daphne van Vendelo            TZC Vahalis              55.00 9800646    1:07.10           
 DIS Demi van den Beld             Octopus                     NT 9802968      54.60           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Laura Cronau                  Aquarijn               1:02.70 9900742    1:05.89           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Jinte Groen van Wettum        De Waalstroom               NT 9902624    1:16.28           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Rixt Lettinga                 De Waalstroom          1:09.21 9800480    1:17.02           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGE Felicia Groenewold            De Schelde               43.75 9803240                      
AFGE Lotte Stoiber                 De Fuut                  42.89 9803650                      
AFGE Claudia de Buck               De Schelde               48.29 9801810                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 57                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 2 en 3
12-7-2009 - 17:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Doran Paap                    WvZ                    1:23.61 0000301    1:24.64           
          1:24.64
  2. Bernard Rivard                WvZ                    1:25.55 0000045    1:29.85           
          1:29.85
  3. Lode Van Mierloo              Overpeltse Zwemveren   1:28.36 OZV/232/   1:33.02           
          1:33.02
  4. Ricardo van der Steen         ZV Vlaardingen         1:41.64 0000625    1:33.74           
          1:33.74
  5. Otto Pranger                  de Zeehond '73         1:35.93 0000007    1:34.82 FJ 1      
          1:34.82
  6. Quirijn Kamerbeek             E Z C                  1:39.70 0000339    1:34.82 FJ 2      
          1:34.82
  7. Kobe Driesen                  Overpeltse Zwemveren   1:43.25 OZV/231/   1:36.36           
          1:36.36
  8. Brendan Evens                 Overpeltse Zwemveren   1:41.07 OZV/229/   1:41.42           
          1:41.42
  9. Luke Verburg                  ZV Vlaardingen         1:40.55 0100047    1:42.42           
          1:42.42
 10. Tygo van Empel                Zegenwerp              1:37.12 0100541    1:42.67           
          1:42.67
 11. Stef van Boxtel               Zegenwerp              2:01.13 0000323    1:44.98           
          1:44.98
 12. Leon Kloots                   ZPC Maarkel            1:46.92 0001363    1:45.92           
          1:45.92
 13. Fabrice Fraikin               FIRST                  2:04.19 FIRST/56   1:46.36           
          1:46.36
 14. Brent Gunther                 TZC Vahalis            1:40.00 0000447    1:47.32           
          1:47.32
 15. Matice Meneve                 FIRST                  2:04.36 First/XX   2:00.57           
          2:00.57
 16. Sjoerd Gunther                TZC Vahalis            2:00.00 0000451    2:03.76           
          2:03.76
 17. Giel Barbry                   TZT                    2:01.00            2:05.79           
          2:05.79
 18. Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    2:07.86           
          2:07.86
 19. Jarno van Oyen                de Zeehond '73              NT 0100055    2:11.90           
          2:11.90
 20. Arne De Regge                 FIRST                  2:04.66 First/XX   2:34.07           
          2:34.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 58                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 4 en 5
12-7-2009 - 17:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Floris Kotterink              WvZ                    1:06.02 9800199    1:06.80           
          1:06.80
  2. Remco van Velzen              de Zeehond '73         1:06.48 9800011    1:07.08           
          1:07.08
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:09.86 9800559    1:09.69           
          1:09.69
  4. Emiel Duyvejonck              KWZC                   1:09.70 WZC/233/   1:11.28 FJ 1      
          1:11.28
  5. Bavo Parmentier               TZT                    1:12.44 TZT/110/   1:11.28 FJ 2      
          1:11.28
  6. Simon Geelen                  Overpeltse Zwemveren   1:13.80 OZV/202/   1:11.70           
          1:11.70
  7. Lars Ruessink                 Octopus                1:10.70 9800271    1:12.77           
          1:12.77
  8. Stijn Keuppens                Heistse Zwemclub Ard   1:14.23            1:13.23           
          1:13.23
  9. Alex Wray                     Deepings               1:16.60 358736     1:13.67           
          1:13.67
 10. Tobias Geurts                 Z&PV Nuenen            1:13.28 9801185    1:15.16           
          1:15.16
 11. Wim Van Mierloo               Overpeltse Zwemveren   1:21.70 OZV/203/   1:15.24           
          1:15.24
 12. Friso Stolk                   De Fuut                1:25.26 9801417    1:17.85           
          1:17.85
 13. Reinier Mathot                De Fuut                1:16.99 9801419    1:18.20           
          1:18.20
 14. Jari Fraikin                  FIRST                  1:20.41 FIRST/51   1:18.39           
          1:18.39
 15. Yassine Barraho               LAC                    1:20.69 9902331    1:18.67           
          1:18.67
 16. Antonio Lynch                 WvZ                    1:19.70 9800495    1:19.10           
          1:19.10
 17. Senna Verschaeren             Heistse Zwemclub Ard   1:19.17            1:21.86           
          1:21.86
 18. Stefan van de Wijdeven        Njord                  1:19.40 9800995    1:22.13           
          1:22.13
 19. Gilles Derie                  KWZC                   1:40.63 WZC/235/   1:22.35           
          1:22.35
 20. Jens Destoop                  KWZC                   1:22.13 WZC/232/   1:23.21           
          1:23.21
 21. Rino Kriljic                  TZC Vahalis            1:22.37 9900533    1:24.54           
          1:24.54
 22. Alexander Schmitz             Cercle de Natation D   1:29.60            1:25.67           
          1:25.67
 23. Merijn Koopmans               De Krabben             1:21.16 9902115    1:26.64           
          1:26.64
 24. Joos Cuypers                  Overpeltse Zwemveren   1:34.04 OZV/236/   1:27.39           
          1:27.39
 25. Djurre Stoové                 Zeester Meerval        1:24.08 9901555    1:27.51           
          1:27.51
 26. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:25.51 9800055    1:27.70           
          1:27.70
 27. Kyle van Limbergen            Overpeltse Zwemveren   1:25.81 OZV/213/   1:28.37           
          1:28.37
 28. Max-Fernon Troenokarso        Watervrienden Den Bo   1:17.60 991840     1:28.47           
          1:28.47
 29. Jarno D'Hondt                 FIRST                  1:30.76 FIRST/44   1:29.13           
          1:29.13
 30. Elias Semunovic               Zegenwerp              1:30.73 9801447    1:29.39           
          1:29.39
 31. Fabian van Beek               Zegenwerp              1:23.46 9800635    1:29.51           
          1:29.51
 32. Jasper Davids                 Overpeltse Zwemveren   1:34.13 OZV/218/   1:29.80           
          1:29.80
 33. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:29.48 9900835    1:30.33           
          1:30.33
 34. Pijke Daalder                 ZV Kerkdriel           1:33.16 9900735    1:33.73           
          1:33.73
 35. Mick Mendes                   Overpeltse Zwemveren   1:35.20 OZV/228/   1:34.15           
          1:34.15
 36. Kirill Evdokimov              Njord                  1:41.19 9803669    1:35.92           
          1:35.92
 37. Marnix Verhoef                WzV                    1:38.31 9900895    1:36.45           
          1:36.45
 38. Daaf vd Geest                 Alkemade               1:53.88 9900315    1:37.15           
          1:37.15
 39. Robin Meima                   Octopus                1:33.95 9901143    1:38.23           
          1:38.23
 40. Tom Troost                    Het Ravijn             1:35.42 9901117    1:38.79           
          1:38.79
 41. Vincent Oosterhoff            ZV Onderdak            1:39.06 9901749    1:39.51           
          1:39.51
 42. Philippe Mousel               Cercle de Natation D   1:45.81            1:41.33           
          1:41.33
 43. Nathan Weyne                  FIRST                  2:04.36 FIRST/56   1:41.92           
          1:41.92
 44. Teun de Pooter                De Schelde             1:41.92 9901715    1:44.81           
          1:44.81
 45. Ruszo Kiela                   de Zeehond '73         1:40.57 9802563    1:44.82           
          1:44.82
 46. Gilles De Regge               FIRST                  1:42.58 FIRST/53   1:48.03           
          1:48.03
 47. Max Hagen                     de Zeehond '73         1:51.42 9900973    1:54.64           
          1:54.64
 48. Tristan vd Jagt               Alkemade               1:45.40 9902313    2:13.28           
          2:13.28
 DIS Wouter Arnoldus               WvZ                    1:21.45 9800581                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Jelmer Lankhorst              WvZ                    1:15.60 9800353                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Waalstroom