Netherlands Invitational 2009
Eindhoven (NED),    11. - 12.7.2009,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 2. Heren, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 4. Heren, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 5. Dames, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 6. Heren, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 60. Dames, 4 x 100m wisselslag, Senioren Open    Nr. 7. Dames, 100m rugslag, Senioren Open
Nr. 8. Heren, 100m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 9. Dames, 50m schoolslag, Senioren Open
Nr. 10. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 11. Dames, 200m schoolslag, Senioren Open
Nr. 12. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Heren, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 16. Dames, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 17. Heren, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 19. Heren, 200m rugslag, Senioren Open    Nr. 21. Heren, 200m wisselslag, Senioren Open
Nr. 22. Dames, 100m schoolslag, Senioren Open    Nr. 23. Heren, 50m rugslag, Senioren Open
Nr. 24. Dames, 50m vlinderslag, Senioren Open    Nr. 25. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 26. Dames, 200m rugslag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag                     Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:13.60 9700158    1:14.86           
            34.29  1:14.86
  2. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   1:15.30 OZV/177/   1:16.41           
            36.39  1:16.41
  3. Isabel Spit                   LAC                    1:14.47 9604712    1:17.33           
            34.89  1:17.33
  4. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren   1:20.09 OZV/193/   1:18.98           
            36.41  1:18.98
  5. Linda Kamperman               Aquarijn               1:16.34 9601238    1:24.55           
            37.75  1:24.55
  6. Elisha Penman                 Deepings               1:19.88 422916     1:24.71           
            38.69  1:24.71
  7. Tessa Eijkman                 De Schelde             1:29.02 9702316    1:28.28           
            39.56  1:28.28
  8. Sharon Julius                 Octopus                1:32.95 9602664    1:29.53           
            41.56  1:29.53
  9. Nadien van Lang               Njord                  1:28.61 9702012    1:32.26           
            40.94  1:32.26
 10. Xandra Blaauw                 Njord                  1:37.83 9702010    1:33.53           
            42.28  1:33.53
 11. Celine van Houtum             WzV                    1:33.93 9604508    1:35.06           
            42.81  1:35.06
 12. Sara Stevanovie               Poseidon 56            1:34.36 9703406    1:35.65           
            40.76  1:35.65
 13. Anne de Heer                  DWF                    1:28.21 9602736    1:35.81           
            42.83  1:35.81
 14. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:35.06 9700032    1:35.82           
            43.60  1:35.82
 15. Janneke de Wijs               WzV                    1:38.36 9602716    1:36.10           
            43.45  1:36.10
 16. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:34.73 9701142    1:36.92           
            44.04  1:36.92
 17. Romy Iking                    PCG                    1:30.08 9700214    1:37.55           
            42.17  1:37.55
 18. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:30.54 9702590    1:37.79           
            42.16  1:37.79
 19. Simone Balvers                WzV                    1:35.00 9600878    1:38.43           
            43.72  1:38.43
 20. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:36.56 9601544    1:38.81           
            43.54  1:38.81
 21. Daphne Immerzeel              PCG                    1:33.42 9600396    1:38.95           
            45.13  1:38.95
 22. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:35.32 9702662    1:39.95           
            44.46  1:39.95
 23. Denise van Zetten             Octopus                1:38.28 9600932    1:40.82           
            45.63  1:40.82
 24. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:38.46 9702556    1:41.23           
            45.56  1:41.23
 25. Judith de Heer                DWF                    1:37.81 9602738    1:44.77           
            48.86  1:44.77
 26. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:53.82 9701612    1:48.46           
            47.45  1:48.46
 27. Carlijn Balvers               WzV                    1:47.15 9701238    1:52.59           
            50.52  1:52.59
 28. Janneke Radder                De Watervogels         1:47.66 9700136    1:54.08           
            49.96  1:54.08
 29. Lisa Meyers                   Kimbria                1:50.00 9605054    1:57.38           
            49.57  1:57.38
 30. Talani Wright                 PCG                    1:49.90 9703340    2:17.38           
          1:04.21  2:17.38
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                1:44.18 9603932                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag               Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tina Nitzsche                 Team Sachsen           1:05.00 155838     1:05.38           
            29.94  1:05.38
  2. Sharon Gelmers                Octopus                1:11.51 9400416    1:11.09           
            32.44  1:11.09
  3. Lauren Wray                   Deepings               1:11.27 262104     1:11.98           
            33.15  1:11.98
  4. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren   1:09.86 OZV/194/   1:12.06           
            33.62  1:12.06
  5. Judith Kooistra               Het Ravijn             1:14.16 9400526    1:18.28           
            35.08  1:18.28
  6. Lien Evens                    Overpeltse Zwemveren   1:17.33 OZV/195/   1:19.18           
            36.45  1:19.18
  7. Amanda Immerzeel              WvZ                    1:14.70 9501534    1:20.51           
            35.74  1:20.51
  8. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   1:23.01 OZV/198/   1:20.85           
            37.71  1:20.85
  8. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   1:20.66            1:20.85           
            37.78  1:20.85
 10. Michelle Geisler              Aquarijn               1:21.69 9502514    1:21.62           
            35.00  1:21.62
 11. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:16.81 9501178    1:24.59           
            38.03  1:24.59
 12. Maike Korthout                WzV                    1:22.35 9406034    1:24.65           
            38.06  1:24.65
 13. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   1:24.26 2875       1:25.10           
            37.57  1:25.10
 14. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:23.20 9403308    1:25.45           
            37.71  1:25.45
 15. Renate Gurigard               Gol IL                 1:24.37            1:27.24           
            39.49  1:27.24
 16. José Pieterse                 Het Ravijn             1:27.81 9401348    1:27.64           
            38.07  1:27.64
 17. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D   1:29.03 1727       1:30.03           
            40.27  1:30.03
 18. Simone Jongen                 Kimbria                1:33.15 9402028    1:31.25           
            40.94  1:31.25
 19. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:31.08 9504690    1:31.65           
            39.85  1:31.65
 20. Femke Koning                  PCG                    1:30.20 9406468    1:31.85           
            39.48  1:31.85
 21. Soraya Schmidt                ZVH                    1:31.60 9406516    1:32.04           
            40.10  1:32.04
 22. Manon Balvers                 WzV                    1:37.86 9502042    1:33.28           
            42.54  1:33.28
 23. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:27.98 9403902    1:33.85           
            41.27  1:33.85
 24. Sabine van Acquoij            PCG                    1:36.10 9403894    1:35.81           
            43.72  1:35.81
 25. Daniëlle de Klein             DWF                    1:33.12 9404786    1:36.70           
            45.25  1:36.70
 26. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:30.30 9505044    1:38.65           
            43.02  1:38.65
 27. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo   1:36.00 941005     1:39.81           
            45.29  1:39.81
 28. Caroline Machtelings          FIRST                  1:38.07 FIRST/33   1:40.70           
            44.02  1:40.70
 29. Talitha Boelen                DWF                    1:39.45 9502910    1:41.98           
            46.48  1:41.98
 30. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis            1:41.20 9401400    1:53.15           
            50.47  1:53.15
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren   1:14.47 OZV/175/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 100m vlinderslag                       Senioren Open
11-7-2009 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Graf                     Team Sachsen           1:03.48 133747     1:04.68           
            29.65  1:04.68
  2. Inge Arts                     Zeester Meerval        1:04.79 9203076    1:06.48           
            30.45  1:06.48
  3. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren   1:07.57 OZV/120/   1:09.01           
            32.66  1:09.01
  4. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:09.31 9301772    1:09.53           
            32.67  1:09.53
  5. Kim Anne Bouw                 Dwk                    1:12.57 9000500    1:11.80           
            32.69  1:11.80
  6. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren   1:12.63 OZV/034/   1:13.31           
            33.83  1:13.31
  7. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:13.96 8704828    1:15.02           
            33.49  1:15.02
  8. Erika Aan het Rot             Octopus                1:19.32 9000010    1:16.95           
            35.07  1:16.95
  9. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        1:15.74 116210     1:17.02           
            35.29  1:17.02
 10. Natalie Warnier               ZC Eijsden             1:17.23 9103432    1:17.09           
            34.32  1:17.09
 11. Manon van Essen               Octopus                1:15.70 9100910    1:18.08           
            33.87  1:18.08
 12. Florina de Zeeuw              PCG                    1:15.39 8906418    1:20.34           
            35.49  1:20.34
 13. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:15.51 9207672    1:20.50           
            37.29  1:20.50
 14. Tara van Bottenburg           Octopus                1:19.61 9300114    1:21.96           
            37.74  1:21.96
 15. Miriam Visserman              Octopus                1:24.06 8704364    1:22.09           
            36.98  1:22.09
 16. Kim Oberto                    Cercle de Natation D   1:20.59 1690       1:23.36           
            38.05  1:23.36
 17. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:25.19 9306094    1:23.74           
            38.54  1:23.74
 18. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:21.06 9303326    1:23.79           
            37.57  1:23.79
 19. Patricia Becks                Zegenwerp              1:22.69 8705946    1:24.17           
            39.35  1:24.17
 20. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel            1:22.82 9200764    1:24.48           
            37.10  1:24.48
 21. Annebeth van Ark              Octopus                1:35.62 8805588    1:26.95           
            40.91  1:26.95
 22. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:27.63 9101352    1:27.99           
            39.54  1:27.99
 23. Shelly Hollanders             Kimbria                1:27.29 9303454    1:31.08           
            40.83  1:31.08
 24. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:25.80 9302820    1:31.44           
            40.49  1:31.44
 25. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:21.43 8600768    1:32.62           
            41.25  1:32.62
 26. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:32.06 9306452    1:32.87           
            39.67  1:32.87
 27. Esther Radder                 De Watervogels         1:34.46 9303620    1:39.41           
            41.66  1:39.41
 28. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden             1:36.55 8401156    1:39.42           
            43.94  1:39.42
 29. Marielle den Dunnen           PCG                    1:37.24 9205650    1:44.17           
            43.08  1:44.17
 30. Susan Stappers                ZC Eijsden             1:44.33 8201594    1:49.14           
            49.73  1:49.14
AFGE Melissa de Zeeuw              De Watervogels         1:22.14 9305674                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag              Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 11:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                1:16.93 9601563    1:13.57           
            36.09  1:13.57
  2. Erik van Lopik                PCG                    1:17.18 9603419    1:13.85           
            36.03  1:13.85
  3. Casper Muselaers              Octopus                1:18.45 9600399    1:19.70           
            39.27  1:19.70
  4. Glenn van Driel               ZVH                    1:31.98 9601161    1:20.91           
            40.11  1:20.91
  5. Romano Lynch                  WvZ                    1:17.80 9602759    1:21.78           
            40.41  1:21.78
  6. Callum Clark                  Deepings               1:24.05 288041     1:24.94           
            42.20  1:24.94
  7. Philippe Janmaer              Overpeltse Zwemveren   1:25.92 OZV/211/   1:25.03           
            41.29  1:25.03
  8. Rick Smit                     De Fuut                1:25.92 9601521    1:27.08           
            41.78  1:27.08
  9. Tom Senesael                  TZT                    1:27.39 TZT/111/   1:27.99           
            44.29  1:27.99
 10. Axel Julius                   Octopus                1:28.10 9702221    1:29.42           
            43.69  1:29.42
 11. Stan Ruessink                 Octopus                1:30.71 9700829    1:30.54           
            43.16  1:30.54
 12. Kenneth Luys                  Overpeltse Zwemveren   1:34.42 OZV/205/   1:33.18           
            46.55  1:33.18
 13. Cas Buit                      Njord                  1:39.42 9702339    1:33.30           
            45.22  1:33.30
 14. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:28.50 9701099    1:33.71           
            44.42  1:33.71
 15. Bjarne Kattenberg             Gol IL                 1:38.54            1:33.92           
            45.83  1:33.92
 16. Per Henning Møllevold         Gol IL                 1:33.52            1:34.20           
            45.96  1:34.20
 17. Aidan Evens                   Overpeltse Zwemveren   1:34.75 OZV/217/   1:34.98           
            47.54  1:34.98
 18. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:38.66 9604097    1:38.63           
            46.91  1:38.63
 19. Sjoerd den Breejen            PCG                    1:45.07 9701699    1:43.47           
            50.95  1:43.47
 20. Mike van der Linden           PCG                    1:44.30 9703445    1:45.66           
            51.62  1:45.66
 21. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:37.28 9601735    1:45.76           
            52.34  1:45.76
 22. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:47.89 9600897    1:46.42           
            52.17  1:46.42
 23. Thijs van Tol                 Alkemade               1:56.13 9702325    1:49.93           
            53.89  1:49.93
 24. Jorn Velda                    de Zeehond '73         1:59.13 9702411    1:50.30           
            53.95  1:50.30
 25. Lowie Van Heghe               FIRST                  2:05.00 FIRST/56   1:53.83           
            55.61  1:53.83


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag                       Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 11:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen           1:01.01 147851     1:01.86           
            29.69  1:01.86
  2. Marciano Lynch                WvZ                    1:00.70 9401893    1:04.40           
            31.94  1:04.40
  3. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:04.90 9400341    1:06.40           
            32.44  1:06.40
  4. Julien Henx                   Cercle de Natation D   1:07.97            1:07.28           
            32.47  1:07.28
  5. Norbert Prokopiak             Gol IL                 1:08.07            1:10.25           
            34.43  1:10.25
  6. Oliver Perkins                Deepings               1:09.50 170391     1:10.38           
            34.52  1:10.38
  7. Christian Renshoff            Octopus                1:07.73 9404343    1:10.65           
            34.20  1:10.65
  8. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:08.05 9502289    1:11.22           
            34.46  1:11.22
  9. Sjors Boverhoff               Octopus                1:10.04 9500741    1:11.36           
            34.64  1:11.36
 10. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:08.00 9500883    1:11.83           
            35.21  1:11.83
 11. Jory Willemsen                Octopus                1:09.86 9500747    1:11.87           
            35.06  1:11.87
 12. Marcel van Essen              Octopus                1:15.21 9400019    1:13.39           
            36.35  1:13.39
 13. Jeffry van Zetten             Octopus                1:15.44 9500755    1:15.16           
            36.10  1:15.16
 14. Tico Wind                     Het Ravijn             1:14.56 9502705    1:15.60           
            36.60  1:15.60
 15. Michiel Sevens                Overpeltse Zwemveren   1:15.04 OZV/176/   1:16.58           
            37.37  1:16.58
 16. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:13.96 9502293    1:16.75           
            37.11  1:16.75
 17. Daan Roordink                 De Fuut                1:14.33 9503979    1:16.83           
            37.94  1:16.83
 18. Marcel Marsman                Het Ravijn                  NT 9400373    1:18.22           
            37.72  1:18.22
 19. Daan Viering                  De Waalstroom          1:13.85 9403839    1:18.53           
            38.70  1:18.53
 20. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:18.44 9403985    1:19.45           
            39.10  1:19.45
 21. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              1:27.31 9504127    1:20.37           
            39.99  1:20.37
 22. Nicolas Rivard                WvZ                    1:18.16 9500113    1:21.08           
            39.87  1:21.08
 23. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:18.29 9500007    1:24.28           
            40.32  1:24.28
 24. Tom Gulikers                  Kimbria                1:24.18 9405547    1:24.58           
            41.00  1:24.58
 25. Rick v.d. Stam                De Watervogels         1:25.49 9500415    1:24.89           
            40.48  1:24.89
 26. Joren Ijzerman                ZVH                    1:31.87 9404011    1:25.92           
            41.02  1:25.92
 27. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                 1:25.53            1:28.44           
            42.58  1:28.44
 28. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:29.51 9403983    1:33.42           
            44.20  1:33.42
 29. Richard Pieterse              Het Ravijn             1:43.52 9501901    1:44.04           
            50.35  1:44.04


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 100m rugslag                         Senioren Open
11-7-2009 - 11:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Riccardo Prietzsch            Team Sachsen             57.19 117153       58.00           
            27.60    58.00
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              59.75 9302135    1:01.03           
            29.98  1:01.03
  3. Jamie Berger                  Team Sachsen           1:04.98 153998     1:03.97           
            31.07  1:03.97
  4. Tobias Horn                   Team Sachsen           1:06.31 143161     1:04.06           
            31.31  1:04.06
  5. Floris Manni                  Octopus                1:04.84 8805679    1:04.70           
            31.43  1:04.70
  6. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren   1:03.68 OZV/122/   1:04.89           
            31.11  1:04.89
  7. Emile Manni                   Octopus                1:05.79 9001901    1:05.65           
            31.68  1:05.65
  8. Daniel Langerveld             De Fuut                1:09.07 9302989    1:07.16           
            32.32  1:07.16
  9. Giovanni den Ouden            de Devel               1:04.19 9300877    1:07.47           
            32.36  1:07.47
 10. Tim Wagenmans                 Aquarijn               1:05.76 9104945    1:08.21           
            32.82  1:08.21
 11. Tom Lommers                   WzV                    1:01.97 9001847    1:08.37           
            33.23  1:08.37
 12. Niek Havekes                  De Waalstroom          1:05.44 8601127    1:09.37           
            33.72  1:09.37
 13. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren   1:04.13 OZV/093/   1:09.40           
            33.56  1:09.40
 14. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             1:09.98 9202615    1:09.81           
            34.02  1:09.81
 15. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:07.82 8901119    1:10.73           
            34.44  1:10.73
 16. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren   1:08.47 OZV/066/   1:11.43           
            34.43  1:11.43
 17. Bob Huisken                   ZPC Maarkel            1:08.14 9200569    1:12.85           
            35.83  1:12.85
 17. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:10.28 9200893    1:12.85           
            35.40  1:12.85
 19. Remco Jorink                  Octopus                1:09.10 8000719    1:12.88           
            34.99  1:12.88
 20. Jeroen Custers                Kimbria                1:07.88 9106319    1:13.04           
            34.46  1:13.04
 21. Christian Karkdijk            Het Ravijn             1:18.62 9202523    1:14.70           
            35.40  1:14.70
 22. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        1:45.70 188870     1:15.11           
            35.42  1:15.11
 23. Robin Iking                   PCG                    1:08.38 9200583    1:15.22           
            36.15  1:15.22
 24. Timo Bol                      De Fuut                1:18.05 9104567    1:15.41           
            36.16  1:15.41
 25. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:14.78 9205385    1:15.52           
            36.07  1:15.52
 26. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             1:13.11 9201061    1:16.02           
            36.45  1:16.02
 27. Guus Geurts                   De Waalstroom          1:08.48 9100689    1:17.00           
            36.80  1:17.00
 28. Rudy Chambon                  WzV                    1:14.76 9306775    1:17.42           
            37.56  1:17.42
 29. Paul Sterk                    PCG                    1:08.58 8903025    1:17.63           
            37.17  1:17.63
 30. Ruud Scheepers                Njord                  1:15.96 9203411    1:18.04           
            36.92  1:18.04
 31. Erik Willems                  ZC Eijsden             1:20.41 8503013    1:18.26           
            37.14  1:18.26
 32. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:16.83 9201985    1:18.90           
            39.45  1:18.90
 33. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:14.29 9301773    1:20.64           
            38.37  1:20.64
 34. Dalibor Vlaovic               LAC                    1:22.96 9305483    1:20.79           
            39.96  1:20.79
 35. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:16.08 9003415    1:21.12           
            39.85  1:21.12
 36. Dardo Weusten                 ZC Eijsden             1:20.58 9005039    1:23.94           
            41.16  1:23.94
 37. Yochem Kremer                 Het Ravijn             1:20.95 9306973    1:24.43           
            40.04  1:24.43
 38. Barend Kamphuis               Aquarijn               1:23.86 8100835    1:24.60           
            41.24  1:24.60
 39. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:26.20 9206491    1:29.32           
            42.71  1:29.32
 40. Henk van Zetten               Octopus                     NT 6701261    1:37.42           
            47.27  1:37.42
 41. John van Heteren              DWF                    1:44.71 9305017    1:46.71           
            50.78  1:46.71
 42. William Holland-Leavens       Deepings               1:46.34 34399(ha   1:52.52           
            56.95  1:52.52
AFGE Philippe Rivard               WvZ                      59.28 9301209                      
  NG Andre Storm                   ZV Zoetermeer          1:16.71 5600407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                      Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 12:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jaimy Mous                    Njord                    29.25 9602576      29.37           
  2. Denise Schulpen               Aquarijn                 29.65 9700158      29.95           
  3. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren     30.24 OZV/197/     30.16           
  4. Melissa Smienk                De Fuut                  31.18 9603004      30.99           
  5. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D     31.00 1758         31.40           
  6. Doris Kragten                 PCG                      32.14 9602318      31.75           
  7. Lana Miedema                  Eindhovense Watervri     34.75 961239       31.83           
  7. Anja Daalhuizen               De Fuut                  33.27 9602418      31.83           
  9. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren     33.44 OZV/216/     31.88           
 10. Jarka Kortleve                ZVH                      33.19 9604402      31.92           
 11. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                31.72 9605190      31.97           
 12. Denise van de Kop             TZC Vahalis              31.14 9603216      32.08           
 13. Debby Kraaijeveld             DWF                      31.41 9601358      32.12           
 14. Senna Pols                    de Zeehond '73           31.99 9700012      32.21           
 15. Sharon Julius                 Octopus                  34.28 9602664      32.26           
 16. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           32.41 9700032      32.45           
 17. Sara Stevanovie               Poseidon 56              32.81 9703406      32.69           
 18. Linda Kamperman               Aquarijn                 30.69 9601238      32.78           
 19. Julia Mijnster                DWF                      33.05 9602742      32.82           
 20. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              32.14 9604004      32.83           
 21. Anne Verhoef                  WzV                      32.53 9702510      33.23           
 22. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen              33.01 9601814      33.33           
 23. Judith de Heer                DWF                      33.60 9602738      33.36           
 24. Nienke Pranger                de Zeehond '73           34.68 9701612      33.39           
 25. Marloes Langerveld            De Fuut                  32.60 9701240      33.47           
 26. Manon van Lith                Zegenwerp                34.48 9605544      33.58           
 27. Chantal Vervoort              Njord                    33.99 9603134      33.71           
 28. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              35.61 9703310      33.88           
 29. Denise van Zetten             Octopus                  38.70 9600932      34.06           
 30. Renske Wold                   ZPC Maarkel              36.11 9700312      34.14           
 31. Nacinda Paap                  WvZ                      34.56 9701684      34.19           
 32. Carlijn Viering               De Waalstroom            33.96 9701142      34.27           
 33. Marin van Heiningen           Alkemade                 49.57 9702968      34.29           
 34. Elisha Penman                 Deepings                 32.95 422916       34.59           
 34. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade          36.30 9702464      34.59           
 36. Rebecca Fairley               PSV                      35.39 9702736      34.91           
 37. Jessica van de Geer           Aquarijn                 35.54 9605338      35.19           
 38. Kim van der Heijden           Njord                    36.30 9700662      35.20           
 39. Isolde D'hert                 PSV                      36.07 9702564      35.26           
 40. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren     36.28 OZV/179/     35.44           
 41. Simone Balvers                WzV                      34.57 9600878      35.52           
 42. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                36.65 9601544      35.71           
 43. Janneke Radder                De Watervogels           35.08 9700136      35.82           
 44. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo     41.20 961427       36.21           
 45. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  36.67 9701198      36.29           
 46. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         33.99 9702590      36.43           
 47. Lian Beenhakker               Alkemade                 36.95 9604102      36.47           
 47. Marijke van de Beek           Octopus                  36.73 9602660      36.47           
 49. Cheyenne Vlot                 ZVH                      35.92 9702986      36.86           
 50. Danique Gelmers               Octopus                  44.57 9600304      37.13           
 51. Daphne Immerzeel              PCG                      37.43 9600396      37.55           
 52. Romy Iking                    PCG                      35.67 9700214      37.56           
 53. Beau vd Jagt                  Alkemade                 41.99 9702696      37.82           
 54. Amber Snel                    TZC Vahalis              38.65 9704306      38.01           
 55. Roos Oldenhof                 Het Ravijn               39.82 9605382      38.14           
 56. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade          37.68 9703840      38.26           
 57. Rianne Hoks                   TZC Vahalis              41.42 9604668      38.42           
 58. Talani Wright                 PCG                      36.35 9703340      38.47           
 59. Joy van Leeuwen               TZC Vahalis              41.45 9704954      38.78           
 60. Lisa Meyers                   Kimbria                  40.18 9605054      38.96           
 61. Robinn Van Mierloo            Overpeltse Zwemveren     38.09 OZV/210/     39.21           
 62. Diewke Redeker                ZPC Maarkel              45.82 9700314      40.70           
 63. Michelle Ramakers             Kimbria                  42.41 9705014      40.78           
 64. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren     40.18 OZV/230/     41.61           
 65. Carlijn Balvers               WzV                      41.21 9701238      42.67           
 66. Daphne Julius                 Octopus                  54.41 9703450      43.19           
 67. Jeanine Tukker                DWF                      43.73 9705342      43.60           
 68. Tessa van Tent                DWF                      41.90 9702224      44.57           
 69. Chantal Bruinsma              PCG                      57.24 96chant      45.06           
 70. Tessa Kattenberg              Gol IL                   46.29              45.08           
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                  39.98 9603932                      
AFGE Nienke Langerak               Z&PV Nuenen              35.09 9605830                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 12:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teresa Matthes                Team Sachsen             27.40 155105       27.13           
  2. Tina Nitzsche                 Team Sachsen             27.40 155838       27.64           
  3. Nelly Velthuijs               Njord                    28.64 9404028      28.58           
  4. Sharon Gelmers                Octopus                  29.95 9400416      28.71           
  5. Demelsa Kreuger               De Fuut                  28.83 9505746      29.28           
  6. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                29.62 9403308      29.76           
  7. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              29.62 9502972      30.23           
  8. Mette Bijeman                 Aquarijn                 31.35 9506282      30.34           
  9. Lauren Wray                   Deepings                 30.35 262104       30.53           
 10. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              29.93 9504592      30.58           
 11. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           31.01 9501318      30.67           
 12. Jip Mulkens                   Aquarijn                 29.18 9402538      30.75           
 13. Iris Jager                    TZC Vahalis              30.00 9504226      30.77           
 13. Judith van de Wijdeven        Njord                    29.27 9503820      30.77           
 15. Emy Liebregts                 Njord                    30.77 9505020      30.93           
 15. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              30.13 9505044      30.93           
 17. Laura Swain                   Deepings                 30.76 79952        31.14           
 18. Judith Kooistra               Het Ravijn               32.23 9400526      31.26           
 19. Lien Evens                    Overpeltse Zwemveren     31.88 OZV/195/     31.65           
 20. Melissa van der Geld          WzV                      31.93 9506250      31.88           
 21. Lindsay van Houtum            WzV                      31.03 9406546      32.20           
 22. Tamara Broughton              LAC                      32.70 9404788      32.57           
 22. Michelle Geisler              Aquarijn                 31.55 9502514      32.57           
 24. Ilse van der Heijden          Njord                    30.79 9402878      32.73           
 25. Sifra van Bottenburg          Octopus                  39.26 9501178      32.79           
 26. Cindy Hofhuis                 ZPC Maarkel              33.36 9400300      33.07           
 27. Joyce Vervoort                Njord                    34.12 9405370      33.26           
 28. Tessy Sins                    Cercle de Natation D     32.92 1722         33.30           
 29. Soraya Schmidt                ZVH                      33.45 9406516      33.40           
 30. Caroline Machtelings          FIRST                    34.42 FIRST/33     33.69           
 31. Anouk van den Boorn           Kimbria                  32.47 9403902      33.81           
 32. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D     33.36              33.89           
 33. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D     32.98 1727         34.12           
 34. José Pieterse                 Het Ravijn               32.86 9401348      34.16           
 35. Renate Gurigard               Gol IL                   35.51              34.23           
 35. Annebeth Trepels              Njord                    34.49 9403184      34.23           
 37. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              34.57 9500494      34.39           
 38. Linda van Hees                Aquarijn                 34.20 9406414      34.71           
 39. Ike van Velzen                Alkemade                 34.31 9503916      34.80           
 40. Sabine van Acquoij            PCG                      34.65 9403894      34.82           
 41. Femke Koning                  PCG                      34.12 9406468      34.85           
 42. Rielle Heemskerk              Alkemade                 37.03 9501468      34.91           
 43. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo     35.38 941005       34.92           
 44. Janita Verkuil                Aquarijn                 36.69 9503320      35.08           
 45. Daphne Portegijs              Zegenwerp                36.24 9504814      35.15           
 46. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           33.21 9401694      35.33           
 47. Julia Buijk                   ZVH                      36.72 9506132      36.44           
 48. Ivy Kroon                     Alkemade                 43.19 9505808      37.92           
 49. Merel Meekes                  De Waalstroom            40.34 9506308      38.11           
 50. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis              37.04 9401400      38.75           
 51. Tess van de Engel             de Zeehond '73           42.07 9404988      41.70           
 52. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     44.26 940990       44.32           
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren     28.81 OZV/175/                     
AFGE Judith van der Knaap          De Waalstroom            32.73 9406944                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
11-7-2009 - 12:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolin Sperling              Team Sachsen             26.91 143162       26.99           
  2. Lisa Graf                     Team Sachsen             28.48 133747       28.23           
  3. Saskia Phaff                  PSV                      29.08 6600242      28.84           
  4. Linda Buijk                   ZVH                      28.53 9000634      29.00           
  5. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren     28.28 OZV/013/     29.03           
  6. Manon van Essen               Octopus                  29.23 9100910      29.46           
  7. Natalie Warnier               ZC Eijsden               29.54 9103432      30.58           
  8. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel              30.10 9200764      30.60           
  9. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              29.88 8704828      30.66           
 10. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          29.73 8403078      30.97           
 11. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn               30.32 9201840      31.02           
 12. Emma Verhoeven                Zegenwerp                32.03 9303326      31.23           
 13. Laura Donk                    ZVH                      30.74 9303074      31.25           
 14. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                32.33 9302280      31.27           
 15. Cindy Hendriks                De Waalstroom            31.96 9207672      31.35           
 16. Erika Aan het Rot             Octopus                  31.68 9000010      31.36           
 17. Melissa de Zeeuw              De Watervogels           30.45 9305674      31.45           
 18. Cynthia de Galan              Kon. AZ 1870             31.17 9203416      31.60           
 19. Iris van Beek                 De Fuut                  29.96 9303874      31.62           
 20. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud          30.98 116210       32.12           
 21. Sunanda van Heteren           PCG                      30.82 8901728      32.21           
 22. Marije van Genderen           ZVH                      31.85 9307358      32.33           
 23. Kim Oberto                    Cercle de Natation D     31.45 1690         32.39           
 24. Alja Huibers                  De Waalstroom            32.00 9101352      32.97           
 25. Miriam Visserman              Octopus                  35.96 8704364      33.02           
 26. Esther Radder                 De Watervogels           32.45 9303620      33.19           
 27. Laura van Reen                De Waalstroom            33.04 9306300      33.42           
 28. Patricia Becks                Zegenwerp                32.96 8705946      33.44           
 29. Catrina Hagens                WzV                      32.84 9305382      33.61           
 30. Shelly Hollanders             Kimbria                  32.07 9303454      33.69           
 31. Joke Minkels                  Zegenwerp                33.91 9002592      33.79           
 32. Sarah Drenth                  TZC Vahalis              32.64 9302820      33.81           
 32. Ria Kortlever                 DWF                      32.22 9207576      33.81           
 34. Tessa Visser                  Zegenwerp                34.48 9306452      33.89           
 35. Annebeth van Ark              Octopus                  33.32 8805588      34.15           
 36. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            32.67 9307192      34.42           
 37. Aimee Janssen                 Kimbria                  33.02 9104864      34.55           
 38. Anita Engels                  Zegenwerp                32.36 9001016      34.63           
 39. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade          35.36 9008114      35.37           
 40. Marjoke Debets                De Waalstroom            32.83 8600768      36.05           
 41. Rebecca Verlek                DWF                      34.86 8603752      36.18           
 42. Dominique Sik                 Octopus                  32.74 8804000      36.27           
 43. Susan Stappers                ZC Eijsden               38.44 8201594      36.52           
 44. Marielle den Dunnen           PCG                      35.98 9205650      37.02           
 45. Margriet Aan het Rot          Octopus                  36.81 8603088      38.33           
 46. Nadine Claessens              ZC Eijsden               41.15 9104466      39.70           
 47. Elly de Galan                 Kon. AZ 1870             46.36 5800208      44.97           
AFGE Andrea Bakker                 DWF                      36.29 9204090                      
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade          37.82 8604534                      
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade          40.41 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag             Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 12:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                  36.58 9601563      35.30           
  2. Bobby Visser                  Zegenwerp                40.99 9601437      40.48           
  3. Erik van Lopik                PCG                      41.13 9603419      41.29           
  4. Glenn van Driel               ZVH                      43.76 9601161      42.01           
  5. Casper Muselaers              Octopus                  48.50 9600399      42.31           
  6. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          44.29 9601033      42.66           
  7. Jeroen Velders                TZC Vahalis              41.66 9602037      42.68           
  8. Stan Ruessink                 Octopus                  41.87 9700829      43.13           
  9. Robin Meuwissen               Patrick                  45.54 9602601      44.14           
 10. Jort van der Geest            Alkemade                 47.32 9601581      44.32           
 11. Richie van Empel              Zegenwerp                43.10 9603631      45.23           
 12. Loris Klapp                   Cercle de Natation D     44.98              45.37           
 13. Michael den Oudsten           Aquarijn                 46.61 9703181      46.21           
 14. Rick Smit                     De Fuut                  43.48 9601521      46.28           
 15. Mario Aquino                  LiZv                     51.63 Lizv/024     46.41           
 16. Per Henning Møllevold         Gol IL                   45.16              47.33           
 17. Joshua Verkuil                Aquarijn                 50.47 9700859      48.37           
 18. Tjerk Noorduyn                PCG                      49.29 9602145      48.83           
 19. Bjarne Kattenberg             Gol IL                   47.84              50.17           
 20. Callum Clark                  Deepings                 46.77 288041       50.24           
 21. Axel Julius                   Octopus                  54.44 9702221      51.24           
 22. Cas Buit                      Njord                    51.80 9702339      52.19           
 23. Dimitri Geers                 De Schelde               52.13 9703263      53.24           
 24. Robin van Oyen                de Zeehond '73           53.46 9600897      53.29           
 25. Sjoerd den Breejen            PCG                      55.05 9701699      53.61           
 26. Mike van der Linden           PCG                      51.91 9703445      55.10           
 27. Wouter Meekes                 De Waalstroom            58.55 9704049      55.15           
 28. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           54.26 9601735      55.21           
 29. Björn Cousin                  De Schelde               54.09 9703929      56.27           
 30. Bart Katier                   ZPC Maarkel              54.70 9700207      56.46           
 31. Thijs van Tol                 Alkemade                 53.70 9702325      57.42           
 32. Lowie Van Heghe               FIRST                  1:00.00 FIRST/56     59.33           
 33. Jorn Velda                    de Zeehond '73         1:05.11 9702411    1:04.78           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                      Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 12:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rick de Waard                 de Zeehond '73           33.44 9401095      33.96           
  2. Marcel van Essen              Octopus                  32.91 9400019      34.18           
  3. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     34.67 2868         34.69           
  4. Christian Renshoff            Octopus                  36.31 9404343      35.44           
  5. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:05.12 9400341      35.75           
  6. Daan Roordink                 De Fuut                  37.02 9503979      36.63           
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                  37.09 9502485      36.91           
  8. Joris Willems                 Z&PV Nuenen              36.46 9502293      36.93           
  9. Martijn Velders               TZC Vahalis              36.12 9502619      37.49           
 10. Jory Willemsen                Octopus                  38.77 9500747      37.50           
 11. Sietze Noorduyn               PCG                      37.35 9404727      38.10           
 12. Marcel Marsman                Het Ravijn               40.11 9400373      38.46           
 13. Tom Marin                     Cercle de Natation D     37.90              38.65           
 14. Matthijs Deprez               TZT                      38.40 TZT/100/     38.77           
 15. Daan Viering                  De Waalstroom            37.61 9403839      38.93           
 16. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           39.36 9502289      39.40           
 17. Jan-Willem den Dunnen         PCG                      40.00 9500883      39.49           
 18. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              39.49 9403985      40.85           
 19. Cedric Buffel                 TZT                      40.59 TZT/066/     40.88           
 20. Tico Wind                     Het Ravijn               43.48 9502705      42.52           
 21. Tom Gulikers                  Kimbria                  42.35 9405547      42.62           
 22. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                   39.40              42.97           
 23. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              42.30 9403983      43.34           
 24. Wessel Hissink                TZC Vahalis              45.00 9503549      44.73           
 25. Somchai Vat                   ZVH                      44.66 9505175      44.85           
 26. Rick v.d. Stam                De Watervogels           43.19 9500415      46.19           
 27. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                   48.47              47.70           
 28. Jip Durieux                   De Waalstroom            47.99 9405639      48.34           
 29. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          47.38 9500007      48.42           
 30. Richard Pieterse              Het Ravijn               53.89 9501901      53.07           
 DIS Sjors Boverhoff               Octopus                  48.11 9500741                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen ., Dubbele kleding
 DIS Jeffry van Zetten             Octopus                  46.79 9500755                      
        AM - Gebruik maken van hulpmiddelen ., Dubbele kleding
AFGE Jaco Huisman                  ZVH                      41.03 9504011                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m schoolslag                        Senioren Open
11-7-2009 - 12:37                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              29.89 7400937      29.16           
  2. Michél Ullrich                Team Sachsen             29.50 139829       30.16           
  3. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo              32.62 7800643      31.20           
  4. Eric Wald                     Team Sachsen             30.60 153033       32.00           
  5. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            32.46 9105911      33.00           
  6. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              34.36 9302135      33.47           
  7. Emile Manni                   Octopus                  34.34 9001901      33.76           
  8. Ronald Stolk                  De Fuut                  34.07 6601253      33.81           
  9. Remco Jorink                  Octopus                  34.23 8000719      33.84           
 10. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren     33.35 OZV/115/     33.92           
 11. Albert van Piekeren           Octopus                  32.65 8401767      33.95           
 12. Robin Iking                   PCG                      32.58 9200583      34.50           
 13. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D     34.81 1688         34.87           
 14. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud          35.88 188868       35.32           
 15. John Stoffer                  ZV Zoetermeer            38.38 6300725      35.42           
 16. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 34.08 9203085      35.43           
 17. Jim Veerkamp                  DWF                      34.68 9106943      35.67           
 18. Giovanni den Ouden            de Devel                 35.77 9300877      36.16           
 19. Paul Sterk                    PCG                      34.26 8903025      36.52           
 20. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                   36.17              37.10           
 21. Gerard Dekker                 DWF                      35.10 8700651      37.13           
 22. Pim van Zeijl                 Kimbria                  36.69 9003415      37.49           
 23. Bob van Egmond                Alkemade                 37.24 8700849      37.86           
 24. Bern Hoeven                   Zegenwerp                36.18 9301773      37.88           
 25. Brian Grootveld               Aquarijn                 40.16 9001053      38.01           
 26. Sjo van Rooij                 Kimbria                  37.59 9101943      38.05           
 27. Glenn Rompelberg              Kimbria                  38.14 9303807      38.12           
 28. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn               38.69 9202615      38.19           
 29. Yaniv Davidson                TZC Vahalis              37.16 9206753      39.14           
 30. Dennis Pedersen               de Zeehond '73           36.00 9205385      39.31           
 31. Laurens Kalis                 DWF                      38.73 9101141      39.54           
 32. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn               41.46 9201061      39.61           
 33. Guus Geurts                   De Waalstroom            38.04 9100689      39.73           
 34. Rudy Chambon                  WzV                      37.63 9306775      39.82           
 35. Christian Karkdijk            Het Ravijn               38.89 9202523      39.87           
 36. Jeroen Custers                Kimbria                  37.84 9106319      39.93           
 37. Marcel de Ruijter             ZVH                      39.82 9204727      40.11           
 38. Robin de Ruijter              ZVH                      40.24 9305405      40.17           
 39. Wouter Verplancke             TZT                      38.50 TZT/007/     40.88           
 40. Jeroen Straatman              Zegenwerp                41.52 9207041      40.91           
 41. Dalibor Vlaovic               LAC                      39.10 9305483      41.02           
 42. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade          43.61 9206491      41.69           
 43. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           40.34 8705119      41.70           
 44. Maurice de Ruijter            ZVH                      41.36 8906451      41.77           
 45. Ard van Bottenburg            Octopus                  39.98 6701259      41.85           
 46. Dardo Weusten                 ZC Eijsden               44.56 9005039      42.11           
 47. Bert Gelmers                  Octopus                  42.61 6100799      42.77           
 48. Barend Kamphuis               Aquarijn                 39.75 8100835      43.66           
 49. Stefan Engels                 Zegenwerp                45.63 9201985      44.27           
 50. Yochem Kremer                 Het Ravijn             1:05.13 9306973      44.37           
 51. Henk van Zetten               Octopus                  43.23 6701261      45.47           
 52. Jeffrey Thijssen              De Waalstroom            58.21 9107461      45.70           
 53. Haiko Sleumer                 Zegenwerp                45.11 9304251      46.72           
 54. Jordan Clark                  Deepings               1:01.91 470994(h   1:01.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                      Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 12:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   2:18.07 OZV/177/   2:20.75           
            32.46  1:08.56  1:45.62  2:20.75
  2. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren   2:24.17 OZV/197/   2:22.01           
            33.24  1:09.94  1:47.14  2:22.01
  3. Elisabeth Rivard              WvZ                    2:23.34 9600244    2:23.43           
            33.12  1:09.92  1:47.31  2:23.43
  4. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D   2:24.31 1758       2:26.72           
            33.50  1:11.39  1:49.13  2:26.72
  5. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              2:29.84 9605190    2:33.60           
            34.12  1:13.25  1:54.65  2:33.60
  6. Linda Kamperman               Aquarijn               2:25.18 9601238    2:34.37           
            34.85  1:13.62  1:54.08  2:34.37
  7. Aylin van Uffelen             WvZ                    2:26.95 9600352    2:35.11           
            34.40  1:13.07  1:54.63  2:35.11
  8. Julia Mijnster                DWF                    2:32.03 9602742    2:36.23           
            35.18  1:15.08  1:56.32  2:36.23
  9. Denise van de Kop             TZC Vahalis            2:30.43 9603216    2:37.46           
            35.18  1:15.63  1:55.98  2:37.46
 10. Elisha Penman                 Deepings               2:31.36 422916     2:37.98           
            36.28  1:17.14  1:58.25  2:37.98
 11. Anja Daalhuizen               De Fuut                2:42.08 9602418    2:38.48           
            35.35  1:16.33  1:57.82  2:38.48
 12. Debby Kraaijeveld             DWF                    2:36.92 9601358    2:40.44           
            36.19  1:18.09  2:01.34  2:40.44
 13. Rebecca Fairley               PSV                    2:42.09 9702736    2:42.38           
            36.54  1:17.91  2:00.24  2:42.38
 14. Marloes Langerveld            De Fuut                2:45.24 9701240    2:43.41           
            37.50  1:19.19  2:02.56  2:43.41
 15. Jarka Kortleve                ZVH                    2:44.40 9604402    2:44.88           
            37.78  1:20.05  2:05.09  2:44.88
 16. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:47.20 9702464    2:46.93           
            38.31  1:22.33  2:05.74  2:46.93
 17. Doris Kragten                 PCG                    2:38.91 9602318    2:48.48           
            36.68  1:19.78  2:05.44  2:48.48
 18. Xandra Blaauw                 Njord                  2:48.09 9702010    2:51.34           
            39.54  1:24.73  2:09.84  2:51.34
 19. Simone Balvers                WzV                    2:45.80 9600878    2:52.65           
            38.48  1:20.71  2:06.51  2:52.65
 20. Manon van Lith                Zegenwerp              2:54.47 9605544    2:53.28           
            37.50  1:21.72  2:09.51  2:53.28
 21. Nadien van Lang               Njord                  2:54.44 9702012    2:54.14           
            40.04  1:26.12  2:12.45  2:54.14
 22. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            2:53.92 9703310    2:56.42           
            37.81  1:22.13  2:10.22  2:56.42
 23. Denise van Zetten             Octopus                2:52.86 9600932    2:57.18           
            38.68  1:24.62  2:13.39  2:57.18
 24. Celine van Houtum             WzV                    2:53.73 9604508    2:58.19           
            39.79  1:26.25  2:13.05  2:58.19
 25. Tessa Eijkman                 De Schelde             2:57.98 9702316    2:59.43           
            38.86  1:24.50  2:12.70  2:59.43
 26. Marijke van de Beek           Octopus                2:51.08 9602660    2:59.47           
            40.42  1:26.37  2:14.71  2:59.47
 27. Janneke Radder                De Watervogels         2:57.79 9700136    3:00.72           
            39.17  1:26.31  2:14.57  3:00.72
 28. Janneke de Wijs               WzV                    3:08.26 9602716    3:02.03           
            38.42  1:24.32  2:13.54  3:02.03
 29. Marin van Heiningen           Alkemade               3:14.33 9702968    3:06.33           
            43.52  1:31.88  2:20.48  3:06.33
 30. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            3:10.63 9702556    3:07.40           
            41.76  1:29.28  2:19.41  3:07.40
 31. Larissa Meneve                FIRST                  3:15.16 FIRST/44   3:08.70           
            41.00  1:30.44  2:21.86  3:08.70
 32. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             3:05.70 9605382    3:10.25           
            41.09  1:30.35  2:21.72  3:10.25
 33. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:19.26 9703840    3:10.94           
            42.07  1:32.16  2:22.65  3:10.94
 34. Romy Iking                    PCG                    2:55.67 9700214    3:11.64           
            41.44  1:31.88  2:22.23  3:11.64
 35. Lisa Meyers                   Kimbria                3:08.10 9605054    3:15.70           
            41.81  1:31.61  2:24.57  3:15.70
 36. Beau vd Jagt                  Alkemade               3:17.54 9702696    3:21.71           
            43.98  1:36.08  2:30.02  3:21.71
 37. Lian Beenhakker               Alkemade               3:29.70 9604102    3:23.41           
            44.92  1:38.20  2:32.91  3:23.41
 38. Lisa Van Braeckel             FIRST                  3:31.98 FIRST/45   3:34.19           
            46.44  1:41.20  2:40.65  3:34.19
 39. Louise Bressers               FIRST                  3:32.87 FIRST/55   3:47.03           
            49.10  1:50.00  2:49.06  3:47.03
 DIS Mirella Kop                   WzV                    3:32.89 9606020                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
AFGE Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       2:21.38 9601166                      
AFGE Nienke Langerak               Z&PV Nuenen            3:09.59 9605830                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 12:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teresa Matthes                Team Sachsen           2:13.50 155105     2:12.88           
            30.32  1:04.23  1:39.39  2:12.88
  2. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren   2:13.85 OZV/194/   2:16.49           
            31.38  1:05.81  1:41.55  2:16.49
  3. Lauren Wray                   Deepings               2:15.34 262104     2:16.82           
            32.34  1:07.17  1:42.37  2:16.82
  4. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   2:18.59 OZV/198/   2:19.55           
            32.51  1:07.87  1:43.83  2:19.55
  5. Selina Somogyi                Team Sachsen           2:19.30 154485     2:20.04           
            31.13  1:06.90  1:43.84  2:20.04
  6. Laura Swain                   Deepings               2:28.00 79952      2:25.91           
            33.81  1:11.12  1:49.95  2:25.91
  7. Zoë van Zijl                  Aquarijn               2:18.72 9500136    2:27.02           
            32.11  1:09.73  1:48.91  2:27.02
  8. Jip Mulkens                   Aquarijn               2:20.20 9402538    2:28.23           
            33.28  1:10.79  1:49.60  2:28.23
  9. Demelsa Kreuger               De Fuut                2:37.54 9505746    2:28.86           
            33.03  1:11.00  1:49.18  2:28.86
 10. Mette Bijeman                 Aquarijn               2:35.30 9506282    2:31.41           
            34.97  1:13.69  1:54.00  2:31.41
 11. Judith van de Wijdeven        Njord                  2:33.52 9503820    2:34.49           
            34.69  1:14.98  1:55.44  2:34.49
 12. Maike Korthout                WzV                    2:23.88 9406034    2:35.12           
            34.61  1:14.00  1:54.45  2:35.12
 13. Emma Watts                    Deepings               2:30.64 221412     2:35.78           
            35.49  1:15.49  1:56.75  2:35.78
 14. Aranka Schouten               De Fuut                2:38.25 9503742    2:36.87           
            36.51  1:17.56  1:58.23  2:36.87
 15. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   2:37.64 2875       2:37.31           
            34.89  1:13.91  1:55.13  2:37.31
 16. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:52.39 9504690    2:38.94           
            36.27  1:17.52  1:59.02  2:38.94
 17. Michelle Geisler              Aquarijn               2:33.83 9502514    2:41.66           
            36.41  1:18.29  2:01.96  2:41.66
 18. Judith Kooistra               Het Ravijn             2:36.66 9400526    2:44.83           
            39.43  1:22.56  2:07.23  2:44.83
 19. Soraya Schmidt                ZVH                    2:43.39 9406516    2:45.46           
            36.97  1:20.48  2:05.39  2:45.46
 20. Cindy Hofhuis                 ZPC Maarkel            2:44.26 9400300    2:47.85           
            37.21  1:20.07  2:04.95  2:47.85
 21. José Pieterse                 Het Ravijn             2:49.04 9401348    2:49.18           
            37.95  1:22.38  2:07.30  2:49.18
 22. Rielle Heemskerk              Alkemade               2:57.51 9501468    2:50.06           
            39.66  1:23.88  2:09.56  2:50.06
 23. Lindsay van Houtum            WzV                    2:44.47 9406546    2:52.50           
            37.90  1:21.27  2:06.71  2:52.50
 24. Manon Balvers                 WzV                    2:40.19 9502042    2:53.70           
            36.91  1:20.37  2:07.87  2:53.70
 25. Fardau Lettinga               De Waalstroom          2:48.61 9405364    2:54.66           
            39.19  1:24.32  2:10.12  2:54.66
 26. Janita Verkuil                Aquarijn               3:01.25 9503320    2:54.72           
            39.84  1:25.65  2:11.58  2:54.72
 27. Daniëlle de Klein             DWF                    2:56.39 9404786    2:57.64           
            38.61  1:23.70  2:11.87  2:57.64
 28. Femke Koning                  PCG                    2:46.96 9406468    2:59.41           
            40.93  1:26.91  2:15.03  2:59.41
 29. Linda van Hees                Aquarijn               2:51.74 9406414    2:59.85           
            38.41  1:24.44  2:12.86  2:59.85
 30. Daphne Portegijs              Zegenwerp              3:05.30 9504814    3:03.16           
            42.48  1:30.79  2:19.39  3:03.16
 31. Talitha Boelen                DWF                    3:04.10 9502910    3:04.58           
            42.07  1:29.78  2:20.05  3:04.58
 32. Ike van Velzen                Alkemade               3:03.74 9503916    3:08.11           
            41.72  1:30.47  2:20.15  3:08.11


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 200m vrije slag                        Senioren Open
11-7-2009 - 12:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolin Sperling              Team Sachsen           2:07.98 143162     2:07.86           
            29.49  1:02.47  1:35.70  2:07.86
  2. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren   2:09.87 OZV/013/   2:12.98           
            31.07  1:05.08  1:39.65  2:12.98
  3. Kim Anne Bouw                 Dwk                    2:19.31 9000500    2:16.54           
            31.65  1:06.22  1:41.52  2:16.54
  4. Inge Arts                     Zeester Meerval        2:10.14 9203076    2:17.01           
            31.57  1:06.99  1:41.03  2:17.01
  5. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren   2:13.69 OZV/120/   2:18.10           
            32.38  1:07.47  1:42.98  2:18.10
  6. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:18.75 9301772    2:18.56           
            32.76  1:08.29  1:44.25  2:18.56
  7. Natalie Warnier               ZC Eijsden             2:30.84 9103432    2:29.15           
            34.25  1:12.35  1:50.52  2:29.15
  8. Laura Donk                    ZVH                    2:29.35 9303074    2:30.19           
            33.95  1:12.54  1:52.05  2:30.19
  9. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        2:28.69 116210     2:32.32           
            33.58  1:11.31  1:51.58  2:32.32
 10. Tara van Bottenburg           Octopus                2:29.60 9300114    2:32.96           
            34.27  1:13.20  1:54.05  2:32.96
 11. Cynthia de Galan              Kon. AZ 1870           2:40.90 9203416    2:34.87           
            33.79  1:11.34  1:53.11  2:34.87
 12. Iris van Beek                 De Fuut                2:31.09 9303874    2:35.45           
            35.15  1:15.91  1:56.80  2:35.45
 13. Sunanda van Heteren           PCG                    2:29.38 8901728    2:37.46           
            36.19  1:16.89  1:58.56  2:37.46
 14. Melissa de Zeeuw              De Watervogels         2:32.55 9305674    2:37.82           
            36.37  1:18.80  1:59.94  2:37.82
 15. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             2:29.26 9201840    2:38.55           
            34.45  1:14.35  1:57.15  2:38.55
 16. Esther Radder                 De Watervogels         2:40.94 9303620    2:41.24           
            36.98  1:17.62  2:00.53  2:41.24
 17. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          2:31.67 9307192    2:41.40           
            36.79  1:18.83  2:01.05  2:41.40
 18. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            2:33.52 9302820    2:41.53           
            37.03  1:18.26  2:01.04  2:41.53
 19. Miriam Visserman              Octopus                2:39.89 8704364    2:41.75           
            36.38  1:17.01  2:00.28  2:41.75
 20. Shelly Hollanders             Kimbria                2:32.94 9303454    2:43.05           
            36.47  1:18.11  2:01.35  2:43.05
 21. Anita Engels                  Zegenwerp              2:40.67 9001016    2:44.16           
            36.76  1:18.14  2:01.32  2:44.16
 22. Aimee Janssen                 Kimbria                2:36.63 9104864    2:46.21           
            37.09  1:18.93  2:03.53  2:46.21
 23. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden             2:59.42 8401156    2:48.64           
            36.50  1:18.90  2:04.63  2:48.64
 24. Marjoke Debets                De Waalstroom          2:36.10 8600768    2:48.90           
            38.79  1:20.20  2:03.57  2:48.90
 25. Florina de Zeeuw              PCG                    2:31.23 8906418    2:57.56           
            39.13  1:24.08  2:10.48  2:57.56
 26. Marian Nederlof               DWF                    2:48.86 7600950    2:58.36           
            37.56  1:21.31  2:10.10  2:58.36
 27. Marielle den Dunnen           PCG                    2:51.97 9205650    3:03.13           
            39.81  1:26.07  2:14.92  3:03.13
 28. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        3:03.40 9008114    3:10.04           
            40.43  1:26.92  2:19.47  3:10.04
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        3:32.88 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag             Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                2:53.92 9601563    2:56.41           
            40.36  1:26.40  2:12.07  2:56.41
  2. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        3:10.86 9601033    3:19.52           
            45.77  1:37.78  2:29.84  3:19.52
  3. Bobby Visser                  Zegenwerp              3:30.47 9601437    3:22.21           
            46.77  1:39.74  2:32.06  3:22.21
  4. Michael den Oudsten           Aquarijn               3:35.41 9703181    3:25.58           
            47.40  1:40.96  2:33.92  3:25.58
  5. Rick Smit                     De Fuut                3:28.97 9601521    3:28.05           
            48.21  1:41.82  2:36.92  3:28.05
  6. Jeroen Velders                TZC Vahalis            3:28.16 9602037    3:28.13           
            48.08  1:41.69  2:36.59  3:28.13
  7. Loris Klapp                   Cercle de Natation D   3:26.11            3:31.45           
            48.64  1:42.82  2:38.18  3:31.45
  8. Jort van der Geest            Alkemade               3:36.92 9601581    3:34.53           
            49.22  1:45.71  2:40.75  3:34.53
  9. Per Henning Møllevold         Gol IL                 3:27.47            3:38.23           
            50.09  1:47.13  2:43.95  3:38.23
 10. Nick Hogendoorn               DWF                    4:13.80 9704179    3:44.78           
            49.98  1:46.34  2:46.85  3:44.78
 11. Joshua Verkuil                Aquarijn               3:58.71 9700859    3:52.69           
            51.69  1:51.19  2:52.23  3:52.69
 12. Bjarne Kattenberg             Gol IL                 3:42.81            3:55.04           
            51.93  1:54.35  2:53.96  3:55.04
 13. Robin van Oyen                de Zeehond '73         4:11.60 9600897    4:05.86           
            54.73  1:58.49  3:03.41  4:05.86
 14. Kenneth Luys                  Overpeltse Zwemveren   4:06.08 OZV/205/   4:13.49           
            57.83  2:04.36  3:10.29  4:13.49
 15. Mike van der Linden           PCG                    4:13.48 9703445    4:14.36           
            59.60  2:04.93  3:10.55  4:14.36
 16. Thijs van Tol                 Alkemade               4:13.78 9702325    4:27.48           
            58.55  2:08.95  3:18.51  4:27.48


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                      Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren   2:38.61 OZV/171/   2:39.82           
            35.81  1:16.83  1:58.89  2:39.82
  2. Rick de Waard                 de Zeehond '73         2:43.45 9401095    2:47.88           
            37.40  1:20.97  2:05.60  2:47.88
  3. Daan Roordink                 De Fuut                3:00.71 9503979    2:50.20           
            37.33  1:21.06  2:07.18  2:50.20
  4. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   2:49.70 2868       2:55.55           
            39.02  1:24.05  2:10.41  2:55.55
  5. Norbert Prokopiak             Gol IL                 2:50.03            2:56.97           
            39.55  1:25.46  2:11.07  2:56.97
  6. Daan Viering                  De Waalstroom          2:57.28 9403839    2:58.78           
            42.12  1:27.79  2:13.41  2:58.78
  7. Marcel Marsman                Het Ravijn             2:55.43 9400373    2:59.60           
            39.49  1:25.81  2:14.02  2:59.60
  8. Jory Willemsen                Octopus                3:05.19 9500747    3:00.84           
            40.99  1:28.69  2:17.67  3:00.84
  9. Matthijs Deprez               TZT                    3:01.96 TZT/100/   3:00.97           
            42.51  1:28.95  2:15.26  3:00.97
 10. Sietze Noorduyn               PCG                    3:02.76 9404727    3:05.51           
            40.26  1:27.24  2:16.62  3:05.51
 11. Martijn Velders               TZC Vahalis            2:56.64 9502619    3:05.55           
            41.56  1:30.27  2:18.92  3:05.55
 12. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            3:09.69 9403985    3:10.51           
            44.19  1:33.95  2:23.85  3:10.51
 13. Joren Ijzerman                ZVH                    2:40.00 9404011    3:14.43           
            42.51  1:31.12  2:22.59  3:14.43
 14. Jeffry van Zetten             Octopus                4:13.81 9500755    3:15.96           
            45.19  1:37.49  2:27.18  3:15.96
 15. Tico Wind                     Het Ravijn                  NT 9502705    3:24.78           
            45.42  1:37.94  2:33.63  3:24.78
 16. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            3:21.67 9403983    3:30.93           
            48.64  1:41.79  2:36.71  3:30.93
 17. Jeffrey Poirters              Zegenwerp              3:43.50 9504127    3:32.93           
            48.44  1:43.48  2:39.04  3:32.93
 18. Jip Durieux                   De Waalstroom          3:48.39 9405639    3:52.10           
            49.68  1:49.31  2:51.08  3:52.10
AFGE Jaco Huisman                  ZVH                    3:29.97 9504011                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 200m schoolslag                        Senioren Open
11-7-2009 - 13:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eric Wald                     Team Sachsen           2:24.50 153033     2:31.15           
            33.57  1:11.84  1:51.13  2:31.15
  2. Michél Ullrich                Team Sachsen           2:29.00 139829     2:31.68           
            33.65  1:12.66  1:52.15  2:31.68
  3. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:32.38 9105911    2:39.64           
            36.30  1:18.00  2:00.17  2:39.64
  4. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo            2:45.72 7800643    2:42.08           
            36.22  1:17.21  1:59.16  2:42.08
  5. Albert van Piekeren           Octopus                2:39.95 8401767    2:44.57           
            37.24  1:19.43  2:01.77  2:44.57
  6. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:36.01 8601127    2:45.83           
            36.27  1:18.13  2:02.21  2:45.83
  7. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren   2:39.72 OZV/115/   2:46.77           
            37.28  1:20.69  2:04.71  2:46.77
  8. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        2:50.70 188868     2:48.06           
            37.66  1:20.34  2:03.68  2:48.06
  9. Jim Veerkamp                  DWF                    2:48.68 9106943    2:49.95           
            37.06  1:19.86  2:04.14  2:49.95
 10. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D   3:03.98 1688       2:50.57           
            38.02  1:22.14  2:06.76  2:50.57
 11. Daniel Langerveld             De Fuut                2:53.07 9302989    2:54.53           
            39.39  1:23.90  2:09.40  2:54.53
 12. Robin Iking                   PCG                    2:40.12 9200583    2:55.40           
            38.89  1:22.83  2:08.58  2:55.40
 13. Remco Jorink                  Octopus                2:42.45 8000719    2:57.42           
            38.84  1:22.85  2:09.68  2:57.42
 14. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:52.67 8901119    3:02.47           
            41.60  1:28.42  2:14.67  3:02.47
 15. Jeroen Custers                Kimbria                3:04.81 9106319    3:05.40           
            42.05  1:30.03  2:19.07  3:05.40
 16. Erik Willems                  ZC Eijsden             2:55.30 8503013    3:07.24           
            41.69  1:30.11  2:19.24  3:07.24
 17. Bob van Egmond                Alkemade               3:05.02 8700849    3:07.89           
            41.92  1:29.01  2:18.24  3:07.89
 18. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             3:08.37 9202615    3:10.32           
            42.15  1:31.24  2:21.87  3:10.32
 19. Marcel de Ruijter             ZVH                    3:18.64 9204727    3:16.22           
            44.06  1:35.05  2:26.49  3:16.22
 20. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                 3:10.37            3:18.39           
            42.87  1:32.81  2:25.54  3:18.39
 21. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        3:20.82 9206491    3:19.20           
            44.05  1:36.49  2:28.59  3:19.20
 22. Robin de Ruijter              ZVH                    3:10.00 9305405    3:21.20           
            44.16  1:34.76  2:29.16  3:21.20
 23. Yochem Kremer                 Het Ravijn             4:13.79 9306973    3:33.81           
            45.77  1:42.31  2:38.12  3:33.81
 24. Henk van Zetten               Octopus                3:30.86 6701261    3:40.77           
            48.98  1:45.43  2:43.35  3:40.77
 25. Maurice de Ruijter            ZVH                    3:41.35 8906451    3:41.69           
            48.03  1:45.13  2:44.53  3:41.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 60                   Dames, 4 x 100m wisselslag              Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. TriVia 1                      TriVia                      NT            4:38.32           
        Nederlands Juniorenrecord
        Sylvia Dik, 95                             Cyntia van Beusekom, 95
        Lisanne van Avezaath, 97                   Anouk Frieman, 95
            33.22  1:08.26  1:45.09  2:27.45  2:59.02  3:38.07  4:06.38  4:38.32

  2. Overpeltse ZV 1               Overpeltse Zwemveren        NT            4:46.28           
        Iris Swennen, 90                           Lore Stalmans, 93
        Janne Hendrickx, 96                        Anne-Sophie Jammaer, 95
            34.87  1:12.59  1:50.05  2:31.97  3:04.56  3:41.67  4:12.96  4:46.28




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                       Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn               1:13.01 9700158    1:12.84           
            36.02  1:12.84
  2. Elisabeth Rivard              WvZ                    1:13.36 9600244    1:15.05           
            36.30  1:15.05
  3. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   1:13.62 OZV/177/   1:15.56           
            37.12  1:15.56
  4. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren   1:16.10 OZV/197/   1:16.93           
            37.49  1:16.93
  5. Jaimy Mous                    Njord                  1:15.08 9602576    1:18.11           
            37.79  1:18.11
  6. Denise van de Kop             TZC Vahalis            1:19.46 9603216    1:22.79           
            40.48  1:22.79
  7. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D   1:19.35 1758       1:23.20           
            40.02  1:23.20
  8. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren   1:25.76 OZV/216/   1:24.23           
            41.32  1:24.23
  9. Anne de Heer                  DWF                    1:22.60 9602736    1:24.56           
            41.44  1:24.56
 10. Anne Verhoef                  WzV                    1:21.29 9702510    1:24.62           
            41.33  1:24.62
 11. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:19.49 9701612    1:25.08           
            41.06  1:25.08
 12. Aylin van Uffelen             WvZ                    1:17.74 9600352    1:26.14           
            41.23  1:26.14
 13. Elisha Penman                 Deepings               1:19.88 422916     1:26.23           
            42.32  1:26.23
 14. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:23.88 9703310    1:26.30           
            42.63  1:26.30
 15. Fien Barbry                   TZT                    1:24.73 TZT/112/   1:26.45           
            40.61  1:26.45
 16. Marijke van de Beek           Octopus                1:26.30 9602660    1:26.49           
            44.17  1:26.49
 17. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:23.07 9604004    1:26.54           
            41.76  1:26.54
 18. Sharon Julius                 Octopus                1:23.94 9602664    1:26.66           
            42.55  1:26.66
 19. Doris Kragten                 PCG                    1:25.77 9602318    1:27.30           
            43.68  1:27.30
 20. Nacinda Paap                  WvZ                    1:23.07 9701684    1:27.46           
            42.53  1:27.46
 21. Kim van der Heijden           Njord                  1:28.95 9700662    1:28.10           
            42.81  1:28.10
 22. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren   1:28.84 OZV/179/   1:28.44           
            43.41  1:28.44
 23. Jarka Kortleve                ZVH                    1:25.47 9604402    1:28.88           
            43.76  1:28.88
 24. Chantal Vervoort              Njord                  1:29.32 9603134    1:29.24           
            44.01  1:29.24
 25. Renske Wold                   ZPC Maarkel            1:28.84 9700312    1:29.60           
            43.56  1:29.60
 26. Sara Stevanovie               Poseidon 56            1:24.75 9703406    1:29.65           
            44.23  1:29.65
 27. Nadien van Lang               Njord                  1:25.37 9702012    1:29.71           
            43.74  1:29.71
 28. Denise van Zetten             Octopus                1:37.99 9600932    1:30.03           
            45.19  1:30.03
 29. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:25.33 9702662    1:30.25           
            43.80  1:30.25
 30. Isolde D'hert                 PSV                    1:24.76 9702564    1:30.61           
            43.03  1:30.61
 31. Janneke de Wijs               WzV                    1:39.36 9602716    1:31.12           
            44.58  1:31.12
 32. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:27.65 9702982    1:31.26           
            45.61  1:31.26
 33. Manon van Lith                Zegenwerp              1:31.99 9605544    1:31.41           
            44.53  1:31.41
 34. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        1:27.56 9702464    1:31.54           
            45.58  1:31.54
 35. Rebecca Fairley               PSV                    1:30.17 9702736    1:32.38           
            45.47  1:32.38
 36. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:39.80 9605338    1:32.92           
            44.53  1:32.92
 37. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:30.74 9601544    1:33.51           
            46.14  1:33.51
 38. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                1:33.89 9701198    1:33.70           
            45.10  1:33.70
 39. Robinn Van Mierloo            Overpeltse Zwemveren   1:33.01 OZV/210/   1:33.92           
            46.60  1:33.92
 40. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo   1:37.00 961427     1:34.02           
            48.55  1:34.02
 41. Carlijn Balvers               WzV                    1:33.09 9701238    1:34.12           
            45.98  1:34.12
 42. Janneke Radder                De Watervogels         1:36.79 9700136    1:35.06           
            46.58  1:35.06
 43. Rianne Hoks                   TZC Vahalis            1:45.64 9604668    1:36.06           
            46.68  1:36.06
 44. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             1:35.15 9605382    1:36.38           
            45.94  1:36.38
 45. Simone Balvers                WzV                    1:33.26 9600878    1:36.40           
            45.76  1:36.40
 46. Lisa Van Braeckel             FIRST                  1:37.68 FIRST/45   1:38.98           
            47.55  1:38.98
 47. Larissa Meneve                FIRST                  1:37.61 FIRST/44   1:39.18           
            49.40  1:39.18
 48. Lisa Meyers                   Kimbria                1:35.37 9605054    1:40.39           
            48.50  1:40.39
 49. Cheyenne Vlot                 ZVH                    1:37.23 9702986    1:40.74           
            47.85  1:40.74
 50. Danique Gelmers               Octopus                1:59.56 9600304    1:44.05           
            50.58  1:44.05
 51. Joy van Leeuwen               TZC Vahalis            1:40.00 9704954    1:44.52           
            51.17  1:44.52
 52. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren   1:43.90 OZV/230/   1:52.58           
            54.49  1:52.58
 53. Louise Bressers               FIRST                  1:42.55 FIRST/55   1:52.82           
            55.47  1:52.82
 54. Talani Wright                 PCG                    1:54.39 9703340    1:58.39           
          1:00.74  1:58.39
 55. Daphne Julius                 Octopus                1:49.04 9703450    1:58.94           
            58.55  1:58.94
 56. Tessa Kattenberg              Gol IL                 1:59.61            1:59.59           
            57.90  1:59.59
 57. Chantal Bruinsma              PCG                    2:30.30 96chant    2:35.29           
          1:12.12  2:35.29
 DIS Michelle Ramakers             Kimbria                1:48.30 9705014                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel.
 DIS Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:21.66 9605190    1:24.00           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            40.32  1:24.00
 DIS Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        1:45.03 9703840    1:45.11           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            49.31  1:45.11
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                1:29.60 9603932                      
AFGE Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:12.90 9601166                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                 Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                1:10.33 9400416    1:12.40           
            34.38  1:12.40
  2. Lauren Wray                   Deepings               1:14.00 262104     1:16.18           
            37.67  1:16.18
  3. Zoë van Zijl                  Aquarijn               1:16.01 9500136    1:17.27           
            37.45  1:17.27
  4. Demelsa Kreuger               De Fuut                1:19.28 9505746    1:17.33           
            37.10  1:17.33
  5. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:14.23 9501318    1:17.93           
            37.37  1:17.93
  6. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:15.12 9502972    1:18.28           
            39.51  1:18.28
  7. Amanda Immerzeel              WvZ                    1:19.97 9501534    1:18.68           
            37.99  1:18.68
  8. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren   1:15.77 OZV/194/   1:19.08           
            38.67  1:19.08
  9. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   1:14.58 OZV/198/   1:19.15           
            38.38  1:19.15
 10. Iris Jager                    TZC Vahalis            1:16.20 9504226    1:20.09           
            40.24  1:20.09
 11. Aranka Schouten               De Fuut                1:24.99 9503742    1:21.39           
            41.01  1:21.39
 12. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:15.54 9503820    1:21.79           
            39.04  1:21.79
 13. Jip Mulkens                   Aquarijn               1:18.33 9402538    1:21.98           
            40.27  1:21.98
 14. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:19.76 9501178    1:22.03           
            39.76  1:22.03
 15. Lien Evens                    Overpeltse Zwemveren   1:23.05 OZV/195/   1:22.28           
            40.56  1:22.28
 16. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:17.75 9504592    1:22.87           
            41.13  1:22.87
 17. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D   1:21.43 1727       1:23.03           
            40.85  1:23.03
 18. Renate Gurigard               Gol IL                 1:23.61            1:23.32           
            40.82  1:23.32
 19. Emma Watts                    Deepings               1:22.39 221412     1:25.25           
            42.16  1:25.25
 20. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:27.49 9500494    1:25.64           
            42.89  1:25.64
 21. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:27.23 9403308    1:26.47           
            42.02  1:26.47
 22. Mette Bijeman                 Aquarijn               1:30.41 9506282    1:26.54           
            42.19  1:26.54
 23. Maike Korthout                WzV                    1:21.07 9406034    1:26.83           
            42.02  1:26.83
 24. Tamara Broughton              LAC                    1:22.23 9404788    1:27.10           
            43.10  1:27.10
 25. Soraya Schmidt                ZVH                    1:27.40 9406516    1:27.24           
            42.07  1:27.24
 26. Melissa van der Geld          WzV                    1:21.73 9506250    1:27.47           
            42.59  1:27.47
 27. Annebeth Trepels              Njord                  1:25.64 9403184    1:27.90           
            43.23  1:27.90
 28. Simone Jongen                 Kimbria                1:27.95 9402028    1:28.21           
            41.98  1:28.21
 29. Manon Balvers                 WzV                    1:21.63 9502042    1:28.23           
            42.40  1:28.23
 30. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:19.87 9505044    1:28.37           
            42.64  1:28.37
 31. José Pieterse                 Het Ravijn             1:29.13 9401348    1:28.54           
            43.17  1:28.54
 32. Caroline Machtelings          FIRST                  1:27.16 FIRST/33   1:28.69           
            43.04  1:28.69
 33. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:24.53 9403902    1:30.82           
            43.43  1:30.82
 34. Ike van Velzen                Alkemade               1:34.74 9503916    1:32.29           
            46.46  1:32.29
 35. Rielle Heemskerk              Alkemade               1:33.55 9501468    1:32.95           
            47.71  1:32.95
 36. Daniëlle de Klein             DWF                    1:31.90 9404786    1:33.20           
            44.52  1:33.20
 37. Lindsay van Houtum            WzV                    1:27.49 9406546    1:33.99           
            46.01  1:33.99
 38. Sabine van Acquoij            PCG                    1:33.59 9403894    1:34.12           
            46.57  1:34.12
 39. Janita Verkuil                Aquarijn               1:39.28 9503320    1:38.37           
            48.55  1:38.37
 40. Ivy Kroon                     Alkemade               1:41.02 9505808    1:39.39           
            48.32  1:39.39
 41. Talitha Boelen                DWF                    1:40.22 9502910    1:41.06           
            50.06  1:41.06
 42. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:30.49 9401694    1:42.50           
            50.15  1:42.50
 43. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   1:53.43 940990     1:58.49           
            58.29  1:58.49
 DIS Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:50.83 9404988    1:55.27           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.23  1:55.27
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren   1:11.81 OZV/175/                     
NG.Z Tina Nitzsche                 Team Sachsen           1:10.00 155838                       
AFGE Judith van der Knaap          De Waalstroom          1:28.73 9406944                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Dames, 100m rugslag                         Senioren Open
11-7-2009 - 15:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Graf                     Team Sachsen           1:04.37 133747     1:07.77           
            33.06  1:07.77
  2. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren   1:08.35 OZV/013/   1:10.05           
            34.22  1:10.05
  3. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:10.38 9301772    1:11.25           
            35.21  1:11.25
  4. Kim Anne Bouw                 Dwk                    1:11.48 9000500    1:11.59           
            34.70  1:11.59
  5. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren   1:11.06 OZV/120/   1:15.32           
            37.20  1:15.32
  6. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             1:15.20 9201840    1:17.55           
            37.93  1:17.55
  7. Laura Donk                    ZVH                    1:19.86 9303074    1:18.73           
            37.97  1:18.73
  8. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        1:17.03 116210     1:18.99           
            38.07  1:18.99
  9. Natalie Warnier               ZC Eijsden             1:17.04 9103432    1:20.60           
            40.02  1:20.60
 10. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:18.94 9302820    1:21.18           
            39.83  1:21.18
 11. Erika Aan het Rot             Octopus                1:20.69 9000010    1:21.47           
            39.79  1:21.47
 12. Joke Minkels                  Zegenwerp              1:19.34 9002592    1:22.94           
            39.33  1:22.94
 13. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel            1:17.34 9200764    1:24.10           
            39.14  1:24.10
 14. Melissa de Zeeuw              De Watervogels         1:21.13 9305674    1:24.39           
            40.59  1:24.39
 15. Catrina Hagens                WzV                    1:22.35 9305382    1:24.51           
            41.32  1:24.51
 16. Marije van Genderen           ZVH                    1:24.09 9307358    1:24.53           
            41.08  1:24.53
 17. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:24.52 9302280    1:25.25           
            42.44  1:25.25
 18. Esther Radder                 De Watervogels         1:22.02 9303620    1:25.69           
            42.72  1:25.69
 19. Miriam Visserman              Octopus                1:28.83 8704364    1:25.87           
            42.15  1:25.87
 20. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:24.83 9303326    1:26.81           
            43.08  1:26.81
 21. Tara van Bottenburg           Octopus                1:23.48 9300114    1:27.53           
            43.70  1:27.53
 22. Iris van Beek                 De Fuut                1:22.63 9303874    1:27.59           
            41.22  1:27.59
 23. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:24.62 9306094    1:27.89           
            44.01  1:27.89
 24. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:25.61 9307192    1:28.77           
            44.47  1:28.77
 25. Laura van Reen                De Waalstroom          1:18.23 9306300    1:29.29           
            42.10  1:29.29
 26. Annebeth van Ark              Octopus                1:30.92 8805588    1:29.39           
            43.66  1:29.39
 27. Anita Engels                  Zegenwerp              1:23.41 9001016    1:29.71           
            44.13  1:29.71
 28. Ria Kortlever                 DWF                    1:21.07 9207576    1:31.01           
            42.51  1:31.01
 29. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:25.41 9101352    1:31.66           
            45.23  1:31.66
 30. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:33.69 9306452    1:31.70           
            45.01  1:31.70
 31. Rebecca Verlek                DWF                    1:26.42 8603752    1:32.86           
            45.34  1:32.86
 32. Florina de Zeeuw              PCG                    1:18.49 8906418    1:33.73           
            45.37  1:33.73
 33. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        1:44.94 9008114    1:36.27           
            48.18  1:36.27
 34. Marielle den Dunnen           PCG                    1:28.70 9205650    1:36.32           
            46.73  1:36.32
 35. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden             1:38.77 8401156    1:36.81           
            46.89  1:36.81
 36. Susan Stappers                ZC Eijsden             1:38.52 8201594    1:37.89           
            46.02  1:37.89
 37. Marian Nederlof               DWF                    1:33.86 7600950    1:42.57           
            49.52  1:42.57
 38. Nadine Claessens              ZC Eijsden             1:44.92 9104466    1:48.35           
            52.10  1:48.35
AFGE Andrea Bakker                 DWF                    1:24.34 9204090                      
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        1:45.21 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag            Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 15:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik van Lopik                PCG                    1:14.54 9603419    1:11.06           
            33.05  1:11.06
  2. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:14.73 9701355    1:15.60           
            34.33  1:15.60
  3. Casper Muselaers              Octopus                1:21.27 9600399    1:20.69           
            36.83  1:20.69
  4. Philippe Janmaer              Overpeltse Zwemveren   1:27.76 OZV/211/   1:26.08           
            39.57  1:26.08
  5. Richie van Empel              Zegenwerp              1:30.85 9603631    1:30.68           
            40.87  1:30.68
  6. Robin Meuwissen               Patrick                1:40.71 9602601    1:30.71           
            38.93  1:30.71
  7. Teun Redeker                  ZPC Maarkel            1:35.02 9600737    1:32.60           
            40.09  1:32.60
  8. Axel Julius                   Octopus                1:31.10 9702221    1:36.37           
            42.05  1:36.37
  9. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:43.51 9601735    1:50.12           
            50.81  1:50.12
 10. Aidan Evens                   Overpeltse Zwemveren   2:01.29 OZV/217/   1:58.21           
            55.10  1:58.21
 11. Per Henning Møllevold         Gol IL                 1:52.25            2:00.26           
            56.62  2:00.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                     Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 15:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen           1:00.32 147851       58.56           
            27.12    58.56
  2. Marciano Lynch                WvZ                    1:02.46 9401893    1:02.38           
            28.35  1:02.38
  3. Norbert Prokopiak             Gol IL                 1:03.20            1:06.67           
            31.43  1:06.67
  4. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:04.93 9502289    1:06.89           
            31.19  1:06.89
  5. Julien Henx                   Cercle de Natation D   1:06.71            1:07.09           
            31.09  1:07.09
  6. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:03.43 9400341    1:08.68           
            31.37  1:08.68
  7. Tom Marin                     Cercle de Natation D   1:10.20            1:08.86           
            31.71  1:08.86
  8. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren   1:09.74 OZV/171/   1:09.39           
            31.57  1:09.39
  9. Sjors Boverhoff               Octopus                1:11.92 9500741    1:10.70           
            32.63  1:10.70
 10. Oliver Perkins                Deepings               1:08.60 170391     1:11.46           
            33.64  1:11.46
 11. Marcel van Essen              Octopus                1:10.31 9400019    1:11.85           
            33.19  1:11.85
 12. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:09.92 9401095    1:12.14           
            32.01  1:12.14
 13. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    1:14.74 9500883    1:13.60           
            34.20  1:13.60
 14. Christian Renshoff            Octopus                1:17.40 9404343    1:14.82           
            32.72  1:14.82
 15. Martijn van den Hul           LAC                    1:16.46 9404981    1:16.39           
            34.48  1:16.39
 16. Kevin Meuwissen               Patrick                1:20.78 9502485    1:18.00           
            35.81  1:18.00
 16. Tico Wind                     Het Ravijn             1:25.92 9502705    1:18.00           
            35.20  1:18.00
 18. Daan Viering                  De Waalstroom          1:13.03 9403839    1:18.78           
            36.34  1:18.78
 19. Jeffry van Zetten             Octopus                1:17.16 9500755    1:21.02           
            37.34  1:21.02
 20. Cedric Buffel                 TZT                    1:23.39 TZT/066/   1:21.76           
            35.36  1:21.76
 21. Tom Gulikers                  Kimbria                1:31.83 9405547    1:23.09           
            35.92  1:23.09
 22. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:16.12 9502619    1:24.22           
            37.92  1:24.22
 23. Marcel Marsman                Het Ravijn             1:29.43 9400373    1:27.37           
            38.31  1:27.37
 24. Rick v.d. Stam                De Watervogels         1:26.60 9500415    1:31.97           
            39.68  1:31.97
 25. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                 1:23.13            1:33.33           
            41.40  1:33.33
 26. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:28.74 9500007    1:34.43           
            40.82  1:34.43
 27. Richard Pieterse              Het Ravijn             1:46.56 9501901    1:54.50           
            49.85  1:54.50
AFGE Jaco Huisman                  ZVH                    1:41.06 9504011                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 100m vlinderslag                       Senioren Open
11-7-2009 - 15:48                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Berger                  Team Sachsen             58.09 153998       58.32           
            27.30    58.32
  2. Tobias Horn                   Team Sachsen             59.14 143161       58.55           
            27.95    58.55
  3. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              57.97 9302135      59.00           
            28.31    59.00
  4. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 59.87 9104945    1:02.81           
            28.88  1:02.81
  5. Emile Manni                   Octopus                1:00.94 9001901    1:02.86           
            28.39  1:02.86
  5. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              59.97 7400937    1:02.86           
            28.70  1:02.86
  7. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren   1:02.23 OZV/066/   1:03.25           
            29.34  1:03.25
  8. Giovanni den Ouden            de Devel               1:03.08 9300877    1:03.62           
            29.58  1:03.62
  9. Eric Wald                     Team Sachsen           1:00.50 153033     1:03.94           
            29.45  1:03.94
 10. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren   1:04.83 OZV/122/   1:05.19           
            29.73  1:05.19
 11. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:03.79 9200893    1:05.79           
            30.30  1:05.79
 12. Paul Sterk                    PCG                    1:03.54 8903025    1:07.26           
            31.22  1:07.26
 13. Floris Manni                  Octopus                1:07.13 8805679    1:07.59           
            31.21  1:07.59
 14. Daniel Langerveld             De Fuut                1:07.56 9302989    1:08.17           
            31.07  1:08.17
 15. Christian Karkdijk            Het Ravijn             1:05.77 9202523    1:08.44           
            30.66  1:08.44
 16. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen            1:07.08 9302695    1:08.70           
            30.70  1:08.70
 17. Remco Jorink                  Octopus                1:12.48 8000719    1:10.03           
            32.12  1:10.03
 18. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:06.97 8901119    1:10.62           
            32.13  1:10.62
 19. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:08.50 9205385    1:11.54           
            31.60  1:11.54
 20. Ruud Scheepers                Njord                  1:12.55 9203411    1:11.78           
            31.11  1:11.78
 21. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        1:12.34 188868     1:11.85           
            32.47  1:11.85
 22. Robin Iking                   PCG                    1:06.93 9200583    1:11.90           
            32.25  1:11.90
 23. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:11.35 9003415    1:12.17           
            32.32  1:12.17
 24. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        1:09.32 188870     1:12.73           
            32.51  1:12.73
 25. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             1:14.19 9201061    1:13.56           
            33.65  1:13.56
 26. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:22.56 9303807    1:14.09           
            34.04  1:14.09
 27. Rudy Chambon                  WzV                    1:12.82 9306775    1:14.90           
            33.78  1:14.90
 28. Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:27.58 9304251    1:25.43           
            37.91  1:25.43
 29. Dardo Weusten                 ZC Eijsden             1:23.89 9005039    1:28.91           
            38.00  1:28.91
AFGE Philippe Rivard               WvZ                      57.89 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                      Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 16:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren     37.50 OZV/193/     37.75           
  2. Senna Pols                    de Zeehond '73           41.49 9700012      41.25           
  3. Melissa Smienk                De Fuut                  39.89 9603004      41.40           
  4. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           40.82 9700032      41.86           
  5. Rowena de Kok                 De Stormvogel            42.62 9602908      42.80           
  6. Carlijn Viering               De Waalstroom            41.73 9701142      43.54           
  7. Marijke van de Beek           Octopus                  46.49 9602660      43.84           
  8. Doris Kragten                 PCG                      41.77 9602318      43.94           
  9. Judith de Heer                DWF                      43.02 9602738      44.09           
 10. Sharon Julius                 Octopus                  46.87 9602664      44.52           
 11. Louise Bakker                 DWF                      44.36 9702984      44.55           
 12. Nacinda Paap                  WvZ                      42.82 9701684      44.69           
 13. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              42.94 9604004      44.90           
 14. Julia Mijnster                DWF                      41.22 9602742      45.14           
 15. Debby Kraaijeveld             DWF                      42.51 9601358      45.23           
 16. Celine van Houtum             WzV                      44.75 9604508      45.70           
 17. Lana Miedema                  Eindhovense Watervri     48.04 961239       45.78           
 18. Cheyenne Vlot                 ZVH                      44.70 9702986      45.88           
 19. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              45.07 9703310      46.42           
 20. Jarka Kortleve                ZVH                      43.76 9604402      46.44           
 21. Renske Wold                   ZPC Maarkel              43.95 9700312      46.73           
 22. Manon van Lith                Zegenwerp                46.07 9605544      46.88           
 23. Marin van Heiningen           Alkemade                 47.98 9702968      47.29           
 24. Daphne Immerzeel              PCG                      46.30 9600396      47.68           
 25. Fien Barbry                   TZT                      45.66 TZT/112/     48.04           
 26. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              50.17 9702556      48.70           
 27. Jessica van de Geer           Aquarijn                 47.63 9605338      48.86           
 28. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              45.62 9702982      48.88           
 29. Amber Snel                    TZC Vahalis              49.84 9704306      49.01           
 30. Lian Beenhakker               Alkemade                 51.07 9604102      49.19           
 31. Roos Oldenhof                 Het Ravijn               48.82 9605382      49.32           
 32. Danique Gelmers               Octopus                  50.67 9600304      49.38           
 33. Denise van Zetten             Octopus                  51.82 9600932      49.57           
 34. Janneke Radder                De Watervogels           48.05 9700136      49.62           
 35. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                53.02 9601544      50.19           
 36. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade          49.97 9703840      50.23           
 37. Beau vd Jagt                  Alkemade                 48.31 9702696      50.30           
 38. Mirella Kop                   WzV                      50.54 9606020      50.39           
 39. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         48.21 9702590      50.51           
 40. Jeanine Tukker                DWF                      49.74 9705342      50.77           
 41. Tessa Kattenberg              Gol IL                   50.60              50.88           
 42. Michelle Ramakers             Kimbria                  49.81 9705014      52.48           
 43. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  54.68 9701198      52.51           
 44. Romy Iking                    PCG                      48.67 9700214      52.55           
 45. Diewke Redeker                ZPC Maarkel              54.32 9700314      52.93           
 46. Joy van Leeuwen               TZC Vahalis              51.48 9704954      52.95           
 47. Talani Wright                 PCG                      50.08 9703340      54.08           
 48. Tessa van Tent                DWF                      53.27 9702224      55.30           
 49. Daphne Julius                 Octopus                1:04.86 9703450      58.26           
 50. Chantal Bruinsma              PCG                    1:14.80 96chant    1:03.25           
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                  53.70 9603932                      
AFGE Nienke Langerak               Z&PV Nuenen              43.08 9605830                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 16:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selina Somogyi                Team Sachsen             34.50 154485       34.50           
  2. Sharon Gelmers                Octopus                  36.64 9400416      37.58           
  3. Laura Swain                   Deepings                 38.54 79952        38.69           
  4. Larissa Immerzeel             WvZ                      37.60 9501474      38.73           
  4. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          38.08 9504690      38.73           
  6. Judith Kooistra               Het Ravijn               38.67 9400526      39.53           
  7. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D     40.06 2875         40.66           
  8. Demelsa Kreuger               De Fuut                  39.32 9505746      41.03           
  9. Nelly Velthuijs               Njord                    39.26 9404028      42.15           
 10. Amanda Immerzeel              WvZ                      39.57 9501534      42.55           
 11. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              41.42 9504592      42.80           
 12. Ilse van der Heijden          Njord                    39.94 9402878      43.06           
 13. Annebeth Trepels              Njord                    41.43 9403184      43.58           
 14. Michelle Geisler              Aquarijn                 41.45 9502514      43.68           
 15. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                44.17 9403308      44.21           
 16. Ivy Kroon                     Alkemade                 45.91 9505808      44.22           
 17. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           41.82 9501318      44.52           
 18. Soraya Schmidt                ZVH                      41.97 9406516      44.60           
 19. Iris Jager                    TZC Vahalis              42.27 9504226      44.70           
 20. Tessy Sins                    Cercle de Natation D     44.16 1722         45.15           
 21. Jip Mulkens                   Aquarijn                 40.12 9402538      45.42           
 22. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen              43.92 9502972      45.90           
 23. Lindsay van Houtum            WzV                      43.84 9406546      46.19           
 24. Joyce Vervoort                Njord                    43.76 9405370      46.30           
 25. Simone Jongen                 Kimbria                  49.58 9402028      46.77           
 26. Sifra van Bottenburg          Octopus                  51.00 9501178      46.80           
 27. Caroline Machtelings          FIRST                    46.54 FIRST/33     47.79           
 28. Sabine van Acquoij            PCG                      43.62 9403894      48.00           
 29. Femke Koning                  PCG                      44.85 9406468      48.02           
 30. José Pieterse                 Het Ravijn               48.64 9401348      48.53           
 31. Julia Buijk                   ZVH                      50.08 9506132      48.60           
 32. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           43.17 9401694      48.78           
 33. Linda van Hees                Aquarijn                 45.85 9406414      49.21           
 34. Anouk van den Boorn           Kimbria                  45.16 9403902      49.58           
 35. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              46.20 9500494      49.89           
 36. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo     48.60 941005       50.28           
 37. Talitha Boelen                DWF                      48.28 9502910      50.72           
 38. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis              47.02 9401400      51.30           
 39. Cindy Hofhuis                 ZPC Maarkel              52.31 9400300      51.53           
 40. Tess van de Engel             de Zeehond '73           52.40 9404988      52.18           
 41. Janita Verkuil                Aquarijn                 49.12 9503320      52.36           
 42. Ike van Velzen                Alkemade                 52.03 9503916      53.12           
 43. Manon Balvers                 WzV                      54.56 9502042      53.66           
 44. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     57.35 940990       57.09           
 DIS Daphne Portegijs              Zegenwerp                46.67 9504814      48.64           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken bij de 2e armslag.
AFGE Judith van der Knaap          De Waalstroom            44.23 9406944                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Dames, 50m schoolslag                        Senioren Open
11-7-2009 - 16:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Badoux                  DAW-Finenzo              35.43 8200038      35.44           
  2. Linda Buijk                   ZVH                      35.73 9000634      36.40           
  3. Manon van Essen               Octopus                  36.50 9100910      36.59           
  4. Erika Aan het Rot             Octopus                  37.18 9000010      37.10           
  5. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren     36.66 OZV/034/     38.62           
  6. Melissa de Zeeuw              De Watervogels           39.26 9305674      39.97           
  7. Saskia Phaff                  PSV                      39.43 6600242      40.65           
  8. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          39.70 8403078      40.74           
  9. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              40.92 8704828      40.94           
 10. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn               40.64 9201840      41.92           
 11. Laura Donk                    ZVH                      41.71 9303074      42.39           
 12. Sunanda van Heteren           PCG                      40.87 8901728      43.59           
 13. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade             NT 9008114      44.10           
 14. Patricia Becks                Zegenwerp                43.44 8705946      44.39           
 15. Cindy Hendriks                De Waalstroom            43.54 9207672      44.75           
 16. Marije van Genderen           ZVH                      43.18 9307358      44.82           
 17. Aimee Janssen                 Kimbria                  43.97 9104864      45.26           
 18. Miriam Visserman              Octopus                  44.67 8704364      45.32           
 19. Danielle Thijssen             De Waalstroom            43.75 9306094      45.35           
 19. Emma Verhoeven                Zegenwerp                44.74 9303326      45.35           
 21. Margriet Aan het Rot          Octopus                  44.82 8603088      45.67           
 22. Marian Nederlof               DWF                      43.02 7600950      45.88           
 23. Alja Huibers                  De Waalstroom            46.46 9101352      46.72           
 24. Esther Radder                 De Watervogels           44.86 9303620      46.86           
 25. Tara van Bottenburg           Octopus                  44.88 9300114      47.29           
 26. Tessa Visser                  Zegenwerp                48.78 9306452      47.49           
 27. Florina de Zeeuw              PCG                      44.77 8906418      47.58           
 28. Susan Stappers                ZC Eijsden               50.03 8201594      48.18           
 29. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden               49.23 8401156      49.28           
 30. Nadine Claessens              ZC Eijsden               47.83 9104466      50.36           
 31. Annebeth van Ark              Octopus                  48.42 8805588      50.81           
 32. Elly de Galan                 Kon. AZ 1870             59.76 5800208      58.51           
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade          50.30 8604534                      
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade          49.54 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag             Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 16:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                  28.00 9601563      27.64           
  2. Erik van Lopik                PCG                      29.91 9603419      29.01           
  3. Casper Muselaers              Octopus                  35.01 9600399      29.98           
  4. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         31.16 9701355      30.52           
  5. Romano Lynch                  WvZ                      31.32 9602759      30.93           
  6. Rick Smit                     De Fuut                  30.73 9601521      32.15           
  7. Richie van Empel              Zegenwerp                33.10 9603631      32.47           
  8. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          32.93 9601033      32.64           
  9. Stan Ruessink                 Octopus                  31.86 9700829      32.68           
 10. Robin Meuwissen               Patrick                  35.96 9602601      32.73           
 11. Glenn van Driel               ZVH                      33.30 9601161      32.93           
 12. Axel Julius                   Octopus                  36.86 9702221      33.12           
 13. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              32.61 9701099      33.22           
 14. Teun Redeker                  ZPC Maarkel              32.54 9600737      33.87           
 15. Jeroen Velders                TZC Vahalis              33.51 9602037      34.25           
 16. Tjerk Noorduyn                PCG                      35.88 9602145      34.28           
 17. Jort van der Geest            Alkemade                 37.44 9601581      34.60           
 18. Callum Clark                  Deepings                 32.80 288041       34.68           
 19. Bobby Visser                  Zegenwerp                34.41 9601437      34.85           
 20. Mario Aquino                  LiZv                     38.59 Lizv/024     35.60           
 20. Joshua Verkuil                Aquarijn                 36.28 9700859      35.60           
 22. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            37.49 9604097      36.14           
 23. Michael den Oudsten           Aquarijn                 35.09 9703181      36.18           
 24. Cas Buit                      Njord                    37.91 9702339      36.48           
 25. Loris Klapp                   Cercle de Natation D     35.60              37.42           
 26. Per Henning Møllevold         Gol IL                   35.94              37.75           
 27. Bjarne Kattenberg             Gol IL                   41.33              37.99           
 28. Robin van Oyen                de Zeehond '73           40.23 9600897      38.55           
 29. Sjoerd den Breejen            PCG                      37.91 9701699      38.72           
 30. Dimitri Geers                 De Schelde               44.16 9703263      40.72           
 31. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           39.43 9601735      41.50           
 32. Mike van der Linden           PCG                      39.80 9703445      41.90           
 33. Thijs van Tol                 Alkemade                 44.23 9702325      42.28           
 34. Jorn Velda                    de Zeehond '73           42.42 9702411      42.85           
 35. Lowie Van Heghe               FIRST                    52.00 FIRST/56     43.32           
 36. Bart Katier                   ZPC Maarkel              43.73 9700207      43.73           
 37. Björn Cousin                  De Schelde               47.91 9703929      46.68           
NG.Z Wouter Meekes                 De Waalstroom            54.10 9704049                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                      Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 16:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marciano Lynch                WvZ                      24.82 9401893      26.08           
  2. Jory Willemsen                Octopus                  29.28 9500747      26.98           
  3. Julien Henx                   Cercle de Natation D     26.87              27.04           
  4. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           26.49 9502289      27.18           
  5. Sietze Noorduyn               PCG                      28.45 9404727      27.94           
  6. Sjors Boverhoff               Octopus                  34.83 9500741      28.28           
  7. Jan-Willem den Dunnen         PCG                      28.33 9500883      28.30           
  8. Michiel Sevens                Overpeltse Zwemveren     27.42 OZV/176/     28.31           
  9. Christian Renshoff            Octopus                  30.46 9404343      28.36           
 10. Rick de Waard                 de Zeehond '73           28.21 9401095      28.37           
 11. Daan Roordink                 De Fuut                  28.64 9503979      28.58           
 12. Tom Marin                     Cercle de Natation D     27.93              28.69           
 13. Marcel van Essen              Octopus                  26.99 9400019      28.75           
 14. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     28.45 2868         28.78           
 15. Kevin Meuwissen               Patrick                  29.71 9502485      28.80           
 16. Matthijs Deprez               TZT                      31.65 TZT/100/     29.19           
 17. Cedric Buffel                 TZT                      30.02 TZT/066/     29.20           
 18. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              29.33 9403985      30.00           
 19. Martijn Velders               TZC Vahalis              28.47 9502619      30.06           
 20. Oliver Perkins                Deepings                 30.40 170391       30.10           
 21. Marcel Marsman                Het Ravijn               30.21 9400373      30.18           
 22. Tico Wind                     Het Ravijn               35.36 9502705      31.00           
 23. Tom Gulikers                  Kimbria                  31.72 9405547      31.34           
 24. Joren Ijzerman                ZVH                      32.16 9404011      31.73           
 25. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                   32.08              32.83           
 26. Rick v.d. Stam                De Watervogels           30.67 9500415      32.84           
 27. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          32.91 9500007      33.38           
 28. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                33.44 9504127      33.65           
 29. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              33.42 9403983      33.81           
 30. Somchai Vat                   ZVH                      34.54 9505175      34.29           
 31. Wessel Hissink                TZC Vahalis              38.60 9503549      35.82           
 32. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                   36.56              36.31           
 33. Jip Durieux                   De Waalstroom            34.73 9405639      36.53           
 34. Richard Pieterse              Het Ravijn               35.30 9501901      36.68           
AFGE Jaco Huisman                  ZVH                      35.16 9504011                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
11-7-2009 - 16:23                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Riccardo Prietzsch            Team Sachsen             24.26 117153       23.82           
  2. Tom Lommers                   WzV                      24.07 9001847      24.69           
  3. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              24.20 7400937      24.80           
  4. Michél Ullrich                Team Sachsen             25.10 139829       25.56           
  5. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren     24.70 OZV/093/     26.09           
  6. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              25.88 9302135      26.28           
  7. Jeroen Custers                Kimbria                  26.29 9106319      26.57           
  8. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 25.78 9104945      26.69           
  9. Paul Sterk                    PCG                      26.25 8903025      26.84           
 10. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D     27.09 1688         27.18           
 10. Christian Karkdijk            Het Ravijn               31.45 9202523      27.18           
 12. Giovanni den Ouden            de Devel                 25.74 9300877      27.24           
 13. Niek Havekes                  De Waalstroom            25.99 8601127      27.30           
 14. Wouter Sijmons                Z&PV Nuenen              26.36 9302695      27.31           
 15. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn               28.58 9202615      27.48           
 16. Remco Jorink                  Octopus                  26.80 8000719      27.57           
 17. Gerard Dekker                 DWF                      26.60 8700651      27.65           
 18. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 27.34 9203085      27.69           
 19. Dennis Pedersen               de Zeehond '73           26.20 9205385      27.77           
 20. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            27.15 9200893      27.84           
 21. Timo Bol                      De Fuut                  27.75 9104567      27.86           
 21. Jesse Schaekers               Aquarijn                 29.08 9301987      27.86           
 23. Dirk Zeelte                   De Waalstroom            28.54 9105911      27.89           
 24. Stefan Engels                 Zegenwerp                29.29 9201985      28.05           
 25. Sjo van Rooij                 Kimbria                  27.58 9101943      28.11           
 26. Glenn Rompelberg              Kimbria                  28.77 9303807      28.20           
 27. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo              31.02 7800643      28.29           
 28. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud          29.36 188868       28.48           
 29. Bern Hoeven                   Zegenwerp                27.09 9301773      28.53           
 30. Yaniv Davidson                TZC Vahalis              27.89 9206753      28.55           
 31. Pim van Zeijl                 Kimbria                  27.66 9003415      28.66           
 32. Albert van Piekeren           Octopus                  31.20 8401767      28.84           
 33. Guus Geurts                   De Waalstroom            27.02 9100689      28.87           
 34. Bob Huisken                   ZPC Maarkel              28.19 9200569      28.88           
 35. Bob van Egmond                Alkemade                 28.77 8700849      28.94           
 36. Ronald Stolk                  De Fuut                  30.30 6601253      29.07           
 37. Erik Willems                  ZC Eijsden               31.52 8503013      29.17           
 38. Wouter Verplancke             TZT                      30.19 TZT/007/     29.73           
 39. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn               30.10 9201061      29.81           
 40. John Stoffer                  ZV Zoetermeer            29.59 6300725      29.85           
 41. Brian Grootveld               Aquarijn                 30.73 9001053      30.18           
 42. Barend Kamphuis               Aquarijn                 29.71 8100835      30.25           
 43. Jeroen de Putter              De Schelde               33.19 9204149      30.61           
 44. Yochem Kremer                 Het Ravijn               54.11 9306973      30.90           
 45. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud          28.32 188870       30.93           
 46. Jeroen Straatman              Zegenwerp                31.80 9207041      30.95           
 47. Haiko Sleumer                 Zegenwerp                30.30 9304251      31.00           
 48. Dalibor Vlaovic               LAC                      32.64 9305483      31.75           
 49. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                   30.04              32.07           
 50. Maurice de Ruijter            ZVH                      32.42 8906451      32.95           
 51. Marcel de Ruijter             ZVH                      35.23 9204727      33.01           
 52. Ard van Bottenburg            Octopus                  32.70 6701259      33.40           
 53. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade          33.12 9206491      34.96           
 54. Henk van Zetten               Octopus                  34.23 6701261      36.03           
 55. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           35.25 8705119      36.30           
 56. Robin de Ruijter              ZVH                      36.95 9305405      37.52           
 57. Jeffrey Thijssen              De Waalstroom            46.02 9107461      38.69           
 58. Bert Gelmers                  Octopus                  38.64 6100799      39.84           
 59. Jordan Clark                  Deepings                 42.46 470994(h     41.94           
 60. William Holland-Leavens       Deepings                 40.42 34399(ha     43.16           
AFGE Philippe Rivard               WvZ                      24.44 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                      Junioren 1 en 2
11-7-2009 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren   2:47.82 OZV/193/   2:49.61           
            39.38  1:22.85  2:07.03  2:49.61
  2. Carlijn Viering               De Waalstroom          3:04.48 9701142    3:11.43           
            44.39  1:33.83  2:22.76  3:11.43
  3. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            3:10.82 9601814    3:12.29           
            44.87  1:34.71  2:25.30  3:12.29
  4. Aylin van Uffelen             WvZ                    3:13.52 9600352    3:13.05           
            43.97  1:33.06  2:24.16  3:13.05
  5. Isolde D'hert                 PSV                    3:12.55 9702564    3:13.92           
            44.84  1:35.23  2:25.31  3:13.92
  6. Anne de Heer                  DWF                    3:11.52 9602736    3:14.42           
            44.17  1:34.51  2:25.65  3:14.42
  7. Melissa Smienk                De Fuut                3:14.73 9603004    3:17.84           
            44.51  1:35.62  2:26.89  3:17.84
  8. Rowena de Kok                 De Stormvogel          3:29.94 9602908    3:21.13           
            44.32  1:34.84  2:28.24  3:21.13
  9. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              3:24.83 9605190    3:21.54           
            44.89  1:36.72  2:29.59  3:21.54
 10. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:24.87 9702464    3:22.96           
            47.14  1:40.44  2:33.57  3:22.96
 11. Denise van de Kop             TZC Vahalis            3:17.53 9603216    3:24.88           
            45.51  1:37.63  2:30.93  3:24.88
 12. Julia Mijnster                DWF                    3:08.34 9602742    3:26.41           
            47.45  1:40.04  2:33.29  3:26.41
 13. Anja Daalhuizen               De Fuut                3:27.85 9602418    3:27.18           
            47.61  1:40.04  2:34.12  3:27.18
 14. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren   3:28.93 OZV/179/   3:27.21           
            47.97  1:41.00  2:35.42  3:27.21
 15. Rebecca Fairley               PSV                    3:25.93 9702736    3:27.49           
            45.75  1:39.44  2:34.67  3:27.49
 16. Debby Kraaijeveld             DWF                    3:22.45 9601358    3:27.67           
            46.15  1:40.30  2:34.43  3:27.67
 17. Janneke de Wijs               WzV                    3:34.97 9602716    3:28.04           
            45.69  1:38.68  2:33.57  3:28.04
 18. Marloes Langerveld            De Fuut                3:24.23 9701240    3:28.09           
            47.31  1:41.67  2:35.77  3:28.09
 19. Doris Kragten                 PCG                    3:23.84 9602318    3:28.41           
            47.37  1:41.16  2:36.40  3:28.41
 20. Sara Stevanovie               Poseidon 56            3:30.93 9703406    3:31.82           
            47.36  1:42.37  2:38.69  3:31.82
 21. Elisha Penman                 Deepings               3:21.96 422916     3:32.21           
            48.27  1:43.22  2:37.73  3:32.21
 22. Celine van Houtum             WzV                    3:22.95 9604508    3:32.49           
            47.50  1:43.01  2:37.59  3:32.49
 23. Nacinda Paap                  WvZ                    3:21.94 9701684    3:33.86           
            47.39  1:42.48  2:38.30  3:33.86
 24. Renske Wold                   ZPC Maarkel            3:32.02 9700312    3:35.81           
            49.75  1:45.85  2:42.59  3:35.81
 25. Fien Barbry                   TZT                    3:25.11 TZT/112/   3:36.28           
            49.04  1:45.77  2:41.06  3:36.28
 26. Marin van Heiningen           Alkemade               3:41.13 9702968    3:36.77           
            49.16  1:44.16  2:40.84  3:36.77
 27. Louise Bakker                 DWF                    3:25.65 9702984    3:38.11           
            48.20  1:44.81  2:40.72  3:38.11
 28. Larissa Meneve                FIRST                  3:33.02 FIRST/44   3:39.49           
            50.60  1:47.05  2:44.17  3:39.49
 29. Meno van Hooff                TZC Vahalis            3:31.60 9702662    3:40.90           
            48.59  1:46.62  2:43.83  3:40.90
 30. Daphne Immerzeel              PCG                    3:35.40 9600396    3:42.78           
            50.53  1:47.72  2:46.00  3:42.78
 31. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren   3:45.08 OZV/216/   3:45.66           
            50.18  1:48.41  2:48.28  3:45.66
 32. Louise Bressers               FIRST                  3:50.71 FIRST/55   3:49.38           
            53.23  1:51.37  2:49.72  3:49.38
 33. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:42.42 9703840    3:50.94           
            52.98  1:51.67  2:52.48  3:50.94
 34. Danique Gelmers               Octopus                3:46.36 9600304    3:51.86           
            53.21  1:52.71  2:54.29  3:51.86
 35. Beau vd Jagt                  Alkemade               3:41.46 9702696    3:52.68           
            52.52  1:52.14  2:53.32  3:52.68
 36. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             3:44.09 9605382    3:54.17           
            51.79  1:53.21  2:53.86  3:54.17
 37. Tessa Kattenberg              Gol IL                 3:57.76            4:05.82           
            55.24  1:58.61  3:06.03  4:05.82
 38. Lian Beenhakker               Alkemade               3:46.88 9604102    4:06.32           
            52.56  1:57.19  3:02.01  4:06.32
 39. Lisa Van Braeckel             FIRST                  3:50.78 FIRST/45   4:09.99           
            55.27  2:01.37  3:04.59  4:09.99
 40. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren   4:06.98 OZV/230/   4:13.99           
          1:00.70  2:05.16  3:11.00  4:13.99
 41. Diewke Redeker                ZPC Maarkel            4:12.66 9700314    4:18.94           
            58.35  2:04.69  3:12.22  4:18.94
 DIS Senna Pols                    de Zeehond '73         3:15.84 9700012                      
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd (meer dan twee slagen: geen tijd ).
 DIS Michelle Ramakers             Kimbria                3:42.04 9705014    3:54.26           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            54.04  1:52.91  2:53.37  3:54.26


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                Junioren 3 en Jeugd 1
11-7-2009 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selina Somogyi                Team Sachsen           2:45.00 154485     2:45.77           
            37.62  1:20.21  2:03.11  2:45.77
  2. Teresa Matthes                Team Sachsen           2:59.50 155105     3:00.12           
            39.57  1:26.68  2:13.74  3:00.12
  3. Laura Swain                   Deepings               3:02.00 79952      3:04.80           
            40.56  1:28.43  2:16.20  3:04.80
  4. Larissa Immerzeel             WvZ                    3:03.57 9501474    3:05.06           
            41.89  1:28.65  2:17.09  3:05.06
  5. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        3:00.64 9504690    3:09.14           
            42.68  1:32.58  2:22.91  3:09.14
  6. Emy Liebregts                 Njord                  3:09.62 9505020    3:09.90           
            43.11  1:32.59  2:21.02  3:09.90
  7. Lauren Wray                   Deepings               3:06.45 262104     3:11.08           
            43.06  1:32.33  2:21.93  3:11.08
  8. Judith Kooistra               Het Ravijn             3:10.16 9400526    3:11.93           
            43.29  1:32.98  2:23.11  3:11.93
  9. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   3:05.38 2875       3:12.06           
            43.25  1:32.90  2:22.90  3:12.06
 10. Aranka Schouten               De Fuut                3:18.91 9503742    3:22.46           
            47.60  1:40.65  2:31.94  3:22.46
 11. Michelle Geisler              Aquarijn               3:18.87 9502514    3:24.40           
            44.34  1:36.18  2:31.21  3:24.40
 12. Tessy Sins                    Cercle de Natation D   3:25.12 1722       3:24.84           
            46.98  1:38.73  2:31.31  3:24.84
 13. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:23.48 9405364    3:27.87           
            48.00  1:42.07  2:35.71  3:27.87
 14. Soraya Schmidt                ZVH                    3:24.43 9406516    3:28.66           
            46.00  1:39.55  2:35.08  3:28.66
 15. Merel Meekes                  De Waalstroom          5:01.92 9506308    3:38.19           
            47.76  1:44.29  2:41.25  3:38.19
 16. Ivy Kroon                     Alkemade               3:24.58 9505808    3:38.22           
            49.01  1:44.25  2:41.49  3:38.22
 17. Daniëlle de Klein             DWF                    3:47.15 9404786    3:44.59           
            50.18  1:47.25  2:46.30  3:44.59
 18. Linda van Hees                Aquarijn               3:39.98 9406414    3:46.19           
            50.64  1:48.46  2:48.17  3:46.19
 19. Daphne Portegijs              Zegenwerp              3:47.24 9504814    3:46.35           
            52.58  1:50.81  2:49.46  3:46.35
 20. Sabine van Acquoij            PCG                    3:30.50 9403894    3:46.43           
            51.38  1:51.37  2:50.04  3:46.43
 21. Femke Koning                  PCG                    3:32.78 9406468    3:52.74           
            53.43  1:53.53  2:52.62  3:52.74
 22. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis            3:45.00 9401400    4:03.10           
            55.09  1:57.83  3:01.08  4:03.10
 23. Tess van de Engel             de Zeehond '73         4:04.02 9404988    4:13.00           
            58.43  2:04.70  3:09.76  4:13.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 200m schoolslag                        Senioren Open
11-7-2009 - 16:41                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolin Sperling              Team Sachsen           2:47.95 143162     2:46.39           
            37.06  1:19.68  2:03.20  2:46.39
  2. Erika Aan het Rot             Octopus                2:57.22 9000010    2:57.26           
            39.25  1:23.99  2:09.97  2:57.26
  3. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren   2:53.95 OZV/034/   2:59.64           
            39.92  1:26.58  2:13.39  2:59.64
  4. Linda Buijk                   ZVH                    2:50.07 9000634    3:01.89           
            40.74  1:27.82  2:14.13  3:01.89
  5. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        3:03.43 9301772    3:08.36           
            43.75  1:31.80  2:20.65  3:08.36
  6. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        3:05.00 116210     3:11.15           
            42.63  1:30.51  2:21.42  3:11.15
  7. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             3:18.15 9201840    3:17.59           
            44.30  1:35.72  2:27.68  3:17.59
  8. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              3:09.63 9302280    3:17.99           
            44.90  1:34.79  2:26.40  3:17.99
  9. Catrina Hagens                WzV                    3:17.50 9305382    3:24.09           
            44.44  1:36.47  2:29.23  3:24.09
 10. Cindy Hendriks                De Waalstroom          3:20.64 9207672    3:27.47           
            48.75  1:41.51  2:34.52  3:27.47
 11. Anita Engels                  Zegenwerp              3:21.62 9001016    3:30.71           
            47.68  1:41.36  2:35.76  3:30.71
 12. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            3:19.10 9302820    3:31.09           
            46.32  1:39.64  2:34.51  3:31.09
 13. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        5:01.93 9008114    3:32.36           
            48.09  1:41.73  2:37.09  3:32.36
 14. Marjoke Debets                De Waalstroom          3:19.47 8600768    3:35.46           
            49.37  1:43.79  2:39.21  3:35.46
 15. Cynthia de Galan              Kon. AZ 1870           3:13.81 9203416    3:35.78           
            44.18  1:36.22  2:34.48  3:35.78
 16. Margriet Aan het Rot          Octopus                3:33.63 8603088    3:37.04           
            48.27  1:43.48  2:40.23  3:37.04
 17. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          3:25.81 9307192    3:37.67           
            50.65  1:45.92  2:41.32  3:37.67
 18. Elly de Galan                 Kon. AZ 1870           5:01.91 5800208    4:38.90           
          1:00.62  2:11.16  3:25.72  4:38.90
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        5:01.94 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag             Minioren 6 en Junioren 1
11-7-2009 - 17:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                2:15.15 9601563    2:19.87           
            31.37  1:07.22  1:44.61  2:19.87
  2. Erik van Lopik                PCG                    2:21.23 9603419    2:20.44           
            32.54  1:09.56  1:45.98  2:20.44
  3. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       2:20.39 9701355    2:26.04           
            32.77  1:10.91  1:49.75  2:26.04
  4. Romano Lynch                  WvZ                    2:23.36 9602759    2:27.42           
            33.50  1:11.33  1:50.10  2:27.42
  5. Casper Muselaers              Octopus                2:30.46 9600399    2:34.98           
            34.07  1:13.93  1:54.89  2:34.98
  6. Philippe Janmaer              Overpeltse Zwemveren   2:40.89 OZV/211/   2:38.78           
            36.30  1:17.16  1:58.65  2:38.78
  7. Stan Ruessink                 Octopus                2:40.73 9700829    2:40.55           
            36.11  1:17.94  2:00.06  2:40.55
  8. Callum Clark                  Deepings               2:33.73 288041     2:40.70           
            37.58  1:20.74  2:01.92  2:40.70
  9. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:34.39 9601033    2:40.95           
            36.50  1:18.86  2:01.37  2:40.95
 10. Rick Smit                     De Fuut                2:32.43 9601521    2:43.81           
            37.40  1:19.67  2:02.90  2:43.81
 11. Jeroen Velders                TZC Vahalis            2:47.39 9602037    2:47.64           
            38.27  1:22.67  2:07.94  2:47.64
 12. Michael den Oudsten           Aquarijn               2:47.02 9703181    2:48.05           
            38.92  1:21.36  2:05.30  2:48.05
 13. Tom Senesael                  TZT                    2:41.15 TZT/111/   2:49.18           
            38.46  1:23.31  2:08.18  2:49.18
 14. Robin Meuwissen               Patrick                2:45.47 9602601    2:50.26           
            37.82  1:23.42  2:09.61  2:50.26
 15. Joshua Verkuil                Aquarijn               3:08.35 9700859    2:54.68           
            40.48  1:27.28  2:13.05  2:54.68
 16. Tjerk Noorduyn                PCG                    3:10.76 9602145    2:55.13           
            39.31  1:24.53  2:10.76  2:55.13
 17. Bobby Visser                  Zegenwerp              2:49.60 9601437    2:55.95           
            39.84  1:26.31  2:13.37  2:55.95
 18. Teun Redeker                  ZPC Maarkel            2:44.20 9600737    2:56.78           
            39.47  1:25.47  2:11.21  2:56.78
 19. Loris Klapp                   Cercle de Natation D   3:00.57            2:56.89           
            41.17  1:27.49  2:13.69  2:56.89
 20. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          2:48.80 9604097    3:02.54           
            42.10  1:29.65  2:16.89  3:02.54
 21. Kenneth Luys                  Overpeltse Zwemveren   2:59.19 OZV/205/   3:02.58           
            42.63  1:31.52  2:19.56  3:02.58
 22. Mario Aquino                  LiZv                   3:50.53 Lizv/024   3:05.70           
            38.69  1:24.88  2:15.10  3:05.70
 23. Aidan Evens                   Overpeltse Zwemveren   3:00.15 OZV/217/   3:05.89           
            43.91  1:32.90  2:21.97  3:05.89
 24. Jort van der Geest            Alkemade               3:03.96 9601581    3:07.97           
            41.29  1:29.48  2:20.71  3:07.97
 25. Sjoerd den Breejen            PCG                    2:58.50 9701699    3:08.21           
            44.88  1:33.87  2:23.27  3:08.21
 26. Cas Buit                      Njord                  3:24.82 9702339    3:16.37           
            45.90  1:37.40  2:31.21  3:16.37
 27. Mike van der Linden           PCG                    3:26.92 9703445    3:33.69           
            47.10  1:43.75  2:39.66  3:33.69
 28. Thijs van Tol                 Alkemade               3:31.24 9702325    3:35.74           
            48.67  1:44.69  2:44.05  3:35.74
 29. Lowie Van Heghe               FIRST                  3:50.00 FIRST/56   3:35.98           
            47.84  1:43.41  2:41.55  3:35.98


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag                      Junioren 2 en 3
11-7-2009 - 17:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen           2:07.77 147851     2:03.81           
            28.95  1:01.32  1:33.96  2:03.81
  2. Ensger Kotterink              WvZ                    1:57.06 9403391    2:07.07           
            28.25    59.83  1:33.45  2:07.07
  3. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren   2:10.92 OZV/171/   2:11.19           
            30.53  1:04.25  1:39.17  2:11.19
  4. Michiel Sevens                Overpeltse Zwemveren   2:10.44 OZV/176/   2:11.49           
            29.59  1:02.07  1:36.38  2:11.49
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                2:11.25 9500741    2:12.43           
            30.05  1:03.85  1:38.79  2:12.43
  6. Daan Roordink                 De Fuut                2:15.71 9503979    2:13.07           
            29.90  1:03.27  1:38.87  2:13.07
  7. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:06.62 9400341    2:13.12           
            30.02  1:03.99  1:39.86  2:13.12
  8. Norbert Prokopiak             Gol IL                 2:13.17            2:16.88           
            31.33  1:06.37  1:42.94  2:16.88
  9. Oliver Perkins                Deepings               2:13.20 170391     2:19.41           
            32.43  1:08.84  1:44.76  2:19.41
 10. Jan-Willem den Dunnen         PCG                    2:12.85 9500883    2:22.51           
            31.65  1:08.50  1:46.51  2:22.51
 11. Marcel Marsman                Het Ravijn             2:21.23 9400373    2:23.89           
            31.58  1:08.28  1:46.82  2:23.89
 12. Jeffry van Zetten             Octopus                2:16.20 9500755    2:24.58           
            32.75  1:10.66  1:49.00  2:24.58
 13. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            2:25.67 9403985    2:28.51           
            34.01  1:12.11  1:51.72  2:28.51
 14. Tico Wind                     Het Ravijn             2:29.51 9502705    2:31.79           
            34.14  1:12.99  1:53.21  2:31.79
 15. Martijn Velders               TZC Vahalis            2:22.29 9502619    2:31.95           
            34.39  1:14.60  1:54.67  2:31.95
 16. Nicolas Rivard                WvZ                    2:26.29 9500113    2:32.14           
            33.91  1:12.88  1:52.68  2:32.14
 17. Kevin Meuwissen               Patrick                2:34.34 9502485    2:33.33           
            33.30  1:12.49  1:54.08  2:33.33
 18. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:38.42 9500007    2:41.09           
            37.00  1:20.60  2:03.97  2:41.09
 19. Rick v.d. Stam                De Watervogels         2:34.45 9500415    2:43.09           
            37.41  1:20.05  2:03.97  2:43.09
 20. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                 2:58.53            3:02.86           
            40.52  1:28.42  2:16.83  3:02.86
 21. Somchai Vat                   ZVH                    2:50.00 9505175    3:11.18           
            39.56  1:26.95  2:21.97  3:11.18
 22. Richard Pieterse              Het Ravijn             3:18.89 9501901    3:20.58           
            43.54  1:39.04  2:32.25  3:20.58
NG.Z Wessel Hissink                TZC Vahalis            3:08.29 9503549                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
11-7-2009 - 17:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobias Horn                   Team Sachsen           1:59.15 143161     1:57.02           
            26.72    56.63  1:27.53  1:57.02
  2. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren   1:56.99 OZV/093/   2:01.08           
            28.67    59.47  1:30.76  2:01.08
  3. Jamie Berger                  Team Sachsen           2:01.30 153998     2:01.45           
            28.34  1:00.99  1:31.70  2:01.45
  4. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren   1:58.29 OZV/122/   2:02.01           
            28.84    59.86  1:30.85  2:02.01
  5. Giovanni den Ouden            de Devel               1:59.89 9300877    2:04.73           
            29.09  1:00.72  1:32.84  2:04.73
  6. Daniel Langerveld             De Fuut                2:04.30 9302989    2:05.05           
            28.28  1:00.27  1:33.11  2:05.05
  7. Floris Manni                  Octopus                2:09.91 8805679    2:08.44           
            29.20  1:01.19  1:35.03  2:08.44
  8. Emile Manni                   Octopus                2:07.18 9001901    2:09.17           
            27.98  1:00.73  1:35.23  2:09.17
  9. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren   2:04.83 OZV/066/   2:10.51           
            29.40  1:01.75  1:36.25  2:10.51
 10. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:04.82 9200893    2:14.13           
            31.06  1:05.59  1:39.45  2:14.13
 11. Tim Wagenmans                 Aquarijn               2:03.13 9104945    2:14.99           
            29.82  1:03.98  1:39.84  2:14.99
 12. Jeroen Custers                Kimbria                2:15.97 9106319    2:17.59           
            32.77  1:08.63  1:45.03  2:17.59
 13. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        2:19.59 188868     2:18.28           
            31.36  1:06.57  1:43.49  2:18.28
 14. Jim Veerkamp                  DWF                    2:16.24 9106943    2:19.38           
            30.87  1:06.23  1:43.38  2:19.38
 15. Thijmen van de Waal           Aquarijn               2:09.37 9203085    2:19.44           
            30.91  1:06.02  1:42.52  2:19.44
 16. Christian Karkdijk            Het Ravijn             2:16.32 9202523    2:19.89           
            31.51  1:07.86  1:44.50  2:19.89
 17. Ruud Scheepers                Njord                  2:21.92 9203411    2:20.47           
            30.57  1:05.49  1:43.20  2:20.47
 18. Jesse Schaekers               Aquarijn               2:23.42 9301987    2:21.06           
            30.54  1:06.89  1:45.25  2:21.06
 19. Robin Iking                   PCG                    2:13.45 9200583    2:21.76           
            32.21  1:08.02  1:46.55  2:21.76
 20. Remco Jorink                  Octopus                2:27.58 8000719    2:21.80           
            31.88  1:07.65  1:44.88  2:21.80
 21. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren   2:15.70 OZV/115/   2:22.29           
            32.13  1:08.58  1:45.64  2:22.29
 22. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             2:19.27 9202615    2:22.65           
            31.91  1:08.73  1:46.83  2:22.65
 23. Erik Willems                  ZC Eijsden             2:20.90 8503013    2:23.45           
            32.31  1:08.05  1:44.91  2:23.45
 24. Paul Sterk                    PCG                    2:09.27 8903025    2:24.52           
            32.41  1:09.36  1:49.45  2:24.52
 25. Wouter Verplancke             TZT                    2:21.82 TZT/007/   2:24.98           
            33.19  1:08.94  1:47.17  2:24.98
 26. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             2:22.21 9201061    2:26.49           
            34.30  1:13.50  1:50.29  2:26.49
 27. Yaniv Davidson                TZC Vahalis            2:20.67 9206753    2:27.20           
            33.25  1:11.95  1:51.77  2:27.20
 28. Pim van Zeijl                 Kimbria                2:21.09 9003415    2:27.34           
            33.93  1:11.74  1:50.48  2:27.34
 29. Bob van Egmond                Alkemade               2:32.20 8700849    2:28.30           
            32.35  1:09.01  1:49.83  2:28.30
 30. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        2:25.12 188870     2:28.96           
            31.58  1:10.49  1:51.25  2:28.96
 31. Bob Huisken                   ZPC Maarkel            2:19.95 9200569    2:31.84           
            32.98  1:11.13  1:52.03  2:31.84
 32. Laurens Kalis                 DWF                    2:32.13 9101141    2:31.97           
            33.60  1:13.22  1:55.08  2:31.97
 33. Brian Grootveld               Aquarijn               2:35.57 9001053    2:32.38           
            35.92  1:15.30  1:54.79  2:32.38
 34. Dardo Weusten                 ZC Eijsden             2:32.67 9005039    2:39.23           
            34.34  1:14.89  1:58.49  2:39.23
 35. Jeroen de Putter              De Schelde             3:50.52 9204149    2:40.39           
            32.98  1:12.63  1:56.14  2:40.39
 36. Yochem Kremer                 Het Ravijn             3:50.51 9306973    2:45.08           
            35.29  1:16.53  2:02.11  2:45.08
 37. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        3:01.95 9206491    3:07.57           
            40.93  1:30.70  2:21.61  3:07.57
 38. Henk van Zetten               Octopus                2:54.62 6701261    3:09.43           
            42.05  1:30.47  2:22.14  3:09.43
 39. John van Heteren              DWF                    3:11.04 9305017    3:17.81           
            44.55  1:35.17  2:28.33  3:17.81
 40. Robin de Ruijter              ZVH                    3:10.45 9305405    3:20.19           
            41.09  1:32.26  2:27.06  3:20.19
 41. Maurice de Ruijter            ZVH                    2:57.86 8906451    3:27.86           
            40.74  1:30.15  2:29.84  3:27.86
 42. Jordan Clark                  Deepings               3:39.97 470994(h   3:36.02           
            46.89  1:42.84  2:40.74  3:36.02
  NG Andre Storm                   ZV Zoetermeer          2:25.51 5600407                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                      Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         1:01.64 9601596    1:01.47           
            29.05  1:01.47
  2. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   1:04.50 OZV/177/   1:04.59           
            31.28  1:04.59
  3. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren   1:06.25 OZV/193/   1:04.65           
            30.93  1:04.65
  4. Jaimy Mous                    Njord                  1:03.89 9602576    1:05.47           
            31.16  1:05.47
  5. Denise Schulpen               Aquarijn               1:04.92 9700158    1:05.66           
            31.44  1:05.66
  6. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D   1:06.31 1758       1:06.29           
            32.04  1:06.29
  7. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren   1:06.19 OZV/197/   1:06.53           
            31.68  1:06.53
  8. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen         1:07.69 9605156    1:06.78           
            31.97  1:06.78
  9. Elisabeth Rivard              WvZ                         NT 9600244    1:07.61           
            32.17  1:07.61
 10. Linda Kamperman               Aquarijn               1:06.35 9601238    1:09.51           
            32.82  1:09.51
 11. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:09.23 9605190    1:09.88           
            33.24  1:09.88
 12. Karla Westenberg              E Z C                  1:08.42 9601738    1:10.38           
            33.49  1:10.38
 13. Denise van de Kop             TZC Vahalis            1:10.00 9603216    1:10.41           
            33.24  1:10.41
 14. Aylin van Uffelen             WvZ                    1:06.38 9600352    1:10.50           
            33.87  1:10.50
 15. Melissa Smienk                De Fuut                1:10.55 9603004    1:10.73           
            33.26  1:10.73
 16. Anja Daalhuizen               De Fuut                1:11.77 9602418    1:11.32           
            33.46  1:11.32
 17. Sharon Julius                 Octopus                1:11.52 9602664    1:11.85           
            34.82  1:11.85
 18. Anne van Zelst                ZV Kerkdriel           1:11.54 9603180    1:12.08           
            34.75  1:12.08
 19. Jessica Manders               Z&PV Nuenen            1:11.23 9604004    1:12.78           
            34.51  1:12.78
 20. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel           1:09.07 9700028    1:12.96           
            34.75  1:12.96
 21. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren   1:13.87 OZV/216/   1:13.09           
            33.96  1:13.09
 22. Anne Verhoef                  WzV                    1:12.43 9702510    1:13.65           
            35.59  1:13.65
 23. Doris Kragten                 PCG                    1:11.35 9602318    1:13.72           
            34.72  1:13.72
 24. Marloes Langerveld            De Fuut                1:16.02 9701240    1:13.77           
            34.71  1:13.77
 25. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:15.64 9603628    1:14.45           
            35.07  1:14.45
 26. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:14.52 9602908    1:14.51           
            35.51  1:14.51
 27. Elisha Penman                 Deepings               1:11.30 422916     1:15.16           
            35.56  1:15.16
 28. Denise van Zetten             Octopus                1:18.72 9600932    1:15.90           
            36.03  1:15.90
 29. Manon van Lith                Zegenwerp              1:15.98 9605544    1:16.20           
            35.70  1:16.20
 30. Nadien van Lang               Njord                  1:15.55 9702012    1:16.60           
            37.00  1:16.60
 31. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:11.84 9700032    1:16.78           
            36.45  1:16.78
 32. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:11.70 9700012    1:17.04           
            35.49  1:17.04
 33. Nacinda Paap                  WvZ                    1:17.19 9701684    1:17.16           
            36.45  1:17.16
 34. Xandra Blaauw                 Njord                  1:14.69 9702010    1:17.21           
            37.12  1:17.21
 35. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        1:14.12 9702464    1:17.71           
            36.70  1:17.71
 36. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren   1:19.38 OZV/179/   1:18.24           
            36.41  1:18.24
 37. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:16.31 9703310    1:18.32           
            36.78  1:18.32
 38. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              1:23.39 9601544    1:18.57           
            37.60  1:18.57
 39. Nienke Pranger                de Zeehond '73         1:16.07 9701612    1:18.93           
            36.46  1:18.93
 40. Renske Wold                   ZPC Maarkel            1:18.07 9700312    1:18.97           
            38.14  1:18.97
 41. Simone Balvers                WzV                    1:15.13 9600878    1:19.14           
            37.35  1:19.14
 42. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo   1:22.30 961427     1:19.79           
            38.86  1:19.79
 43. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:23.27 9605338    1:19.81           
            37.97  1:19.81
 44. Marijke van de Beek           Octopus                1:21.86 9602660    1:20.59           
            38.21  1:20.59
 45. Celine van Houtum             WzV                    1:21.33 9604508    1:21.02           
            39.36  1:21.02
 46. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel           1:17.26 9700030    1:21.12           
            38.02  1:21.12
 47. Meno van Hooff                TZC Vahalis            1:18.23 9702662    1:21.22           
            38.27  1:21.22
 48. Janneke Radder                De Watervogels         1:19.63 9700136    1:21.71           
            37.85  1:21.71
 49. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:13.75 9702590    1:21.89           
            37.70  1:21.89
 50. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                1:35.10 9701198    1:23.20           
        *
          1:23.20
 51. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:23.15 9702556    1:24.13           
            40.32  1:24.13
 52. Lisa Meyers                   Kimbria                1:24.28 9605054    1:24.78           
            39.27  1:24.78
 53. Robinn Van Mierloo            Overpeltse Zwemveren   1:25.43 OZV/210/   1:25.27           
            39.25  1:25.27
 54. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        1:28.72 9703840    1:26.20           
        *
          1:26.20
 55. Larissa Meneve                FIRST                  1:23.46 FIRST/44   1:26.50           
            40.91  1:26.50
 56. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             1:29.33 9605382    1:27.16           
        *
          1:27.16
 57. Maja Sevic                    De Schelde             1:27.17 9702628    1:28.11           
            40.88  1:28.11
 58. Danique Gelmers               Octopus                1:27.83 9600304    1:29.91           
            41.83  1:29.91
 59. Beau vd Jagt                  Alkemade               1:33.77 9702696    1:30.89           
        *
          1:30.89
 60. Carlijn Balvers               WzV                    1:28.42 9701238    1:32.20           
        *
          1:32.20
 61. Lian Beenhakker               Alkemade               1:34.49 9604102    1:32.25           
        *
          1:32.25
 62. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren   1:34.14 OZV/230/   1:33.26           
        *
          1:33.26
 63. Lisa Van Braeckel             FIRST                  1:32.83 FIRST/45   1:35.11           
        *
          1:35.11
 64. Louise Bressers               FIRST                  1:45.65 FIRST/55   1:40.95           
        *
          1:40.95
 65. Daphne Julius                 Octopus                1:39.03 9703450    1:46.57           
        *
          1:46.57
 66. Carlijn de Win                WzV                    1:42.19 9703930    1:51.20           
        *
          1:51.20
 67. Tessa Kattenberg              Gol IL                 1:50.01            1:58.09           
        *
          1:58.09
 DIS Michelle Ramakers             Kimbria                1:37.35 9705014                      
        AB - Veroorzaakte valse start (uitgesloten voor prog.nr.).
 DIS Janneke de Wijs               WzV                    1:25.13 9602716                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel (geen tijd noteren).
AFGE Lotte Dalmeijer               Luctor et Emergo       1:05.71 9601166                      
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                1:36.11 9603932                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Teresa Matthes                Team Sachsen             59.10 155105       59.40           
            28.61    59.40
  2. Tina Nitzsche                 Team Sachsen             59.00 155838       59.62           
            28.72    59.62
  3. Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe      1:03.59 9400278    1:01.93           
            29.23  1:01.93
  4. Sharon Gelmers                Octopus                1:03.29 9400416    1:03.01           
            30.20  1:03.01
  5. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren   1:03.45 OZV/194/   1:04.19           
            31.01  1:04.19
  6. Nelly Velthuijs               Njord                  1:04.59 9404028    1:04.30           
            30.57  1:04.30
  6. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              1:05.19 9403308    1:04.30           
            31.04  1:04.30
  8. Selina Somogyi                Team Sachsen           1:04.00 154485     1:04.33           
            31.07  1:04.33
  9. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   1:03.36 OZV/198/   1:04.87           
            31.60  1:04.87
 10. Lauren Wray                   Deepings               1:03.12 262104     1:05.35           
            31.37  1:05.35
 11. Zoë van Zijl                  Aquarijn               1:04.06 9500136    1:05.88           
            30.82  1:05.88
 12. Samantha Kardol               Z&PV Nuenen            1:05.16 9502972    1:05.91           
            32.03  1:05.91
 13. Mette Bijeman                 Aquarijn               1:08.71 9506282    1:05.93           
            31.89  1:05.93
 14. Demelsa Kreuger               De Fuut                1:05.50 9505746    1:06.04           
            31.20  1:06.04
 15. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            1:04.42 9401300    1:06.43           
            31.81  1:06.43
 16. Laura Swain                   Deepings               1:07.30 79952      1:06.73           
            32.58  1:06.73
 17. Jip Mulkens                   Aquarijn               1:04.08 9402538    1:06.91           
            32.10  1:06.91
 18. Emy Liebregts                 Njord                  1:06.27 9505020    1:06.96           
            31.96  1:06.96
 19. Lien Evens                    Overpeltse Zwemveren   1:07.33 OZV/195/   1:07.89           
            32.51  1:07.89
 20. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:07.86 9501318    1:09.23           
            32.74  1:09.23
 21. Judith Kooistra               Het Ravijn                  NT 9400526    1:09.51           
        *
          1:09.51
 22. Aranka Schouten               De Fuut                1:08.04 9503742    1:09.59           
            33.18  1:09.59
 23. Michelle Geisler              Aquarijn               1:09.46 9502514    1:09.61           
            32.35  1:09.61
 24. Judith van de Wijdeven        Njord                  1:05.67 9503820    1:10.54           
            33.10  1:10.54
 25. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen            1:07.52 9505044    1:10.71           
            33.43  1:10.71
 26. Sifra van Bottenburg          Octopus                1:09.37 9501178    1:11.25           
            33.89  1:11.25
 27. Melissa van der Geld          WzV                    1:09.93 9506250    1:11.34           
            33.50  1:11.34
 28. Tessy Sins                    Cercle de Natation D   1:11.96 1722       1:11.66           
            34.45  1:11.66
 29. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:06.70 9504592    1:11.90           
            33.96  1:11.90
 30. Emma Watts                    Deepings               1:10.46 221412     1:12.29           
            34.92  1:12.29
 31. Lindsay van Houtum            WzV                    1:10.95 9406546    1:12.95           
            33.20  1:12.95
 32. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:12.23 9504690    1:13.19           
            34.64  1:13.19
 33. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   1:11.88 2875       1:13.20           
            34.21  1:13.20
 34. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D   1:12.33            1:14.20           
            35.53  1:14.20
 35. José Pieterse                 Het Ravijn             1:15.26 9401348    1:14.26           
            34.90  1:14.26
 36. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D   1:12.25 1727       1:14.75           
            35.68  1:14.75
 37. Cindy Hofhuis                 ZPC Maarkel            1:13.80 9400300    1:15.13           
            35.64  1:15.13
 38. Renate Gurigard               Gol IL                 1:14.06            1:15.56           
            35.97  1:15.56
 39. Manon Balvers                 WzV                    1:12.54 9502042    1:15.95           
            36.26  1:15.95
 40. Caroline Machtelings          FIRST                  1:13.87 FIRST/33   1:16.27           
            36.35  1:16.27
 41. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen         1:14.93 9406074    1:17.31           
            36.53  1:17.31
 42. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis            1:16.45 9500494    1:17.43           
            37.08  1:17.43
 43. Rielle Heemskerk              Alkemade               1:17.52 9501468    1:17.67           
            37.90  1:17.67
 44. Anouk van den Boorn           Kimbria                1:12.68 9403902    1:18.28           
            37.00  1:18.28
 45. Janita Verkuil                Aquarijn               1:22.30 9503320    1:19.02           
            36.99  1:19.02
 46. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo   1:17.90 941005     1:19.67           
            38.10  1:19.67
 47. Linda van Hees                Aquarijn               1:15.39 9406414    1:19.94           
            37.33  1:19.94
 48. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:18.30 9405364    1:21.32           
            39.10  1:21.32
 49. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:16.11 9401694    1:22.12           
            38.19  1:22.12
 50. Daphne Portegijs              Zegenwerp              1:26.15 9504814    1:22.16           
            38.67  1:22.16
 51. Ike van Velzen                Alkemade               1:20.02 9503916    1:23.37           
            40.48  1:23.37
 52. Ivy Kroon                     Alkemade               1:36.69 9505808    1:27.61           
        *
          1:27.61
 53. Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:38.16 9404988    1:39.33           
        *
          1:39.33
 54. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   1:43.38 940990     1:42.42           
        *
          1:42.42
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren   1:02.87 OZV/175/                     
AFGE Judith van der Knaap          De Waalstroom          1:17.30 9406944                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
12-7-2009 - 13:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolin Sperling              Team Sachsen             58.07 143162       58.66           
            28.34    58.66
  2. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren     59.33 OZV/013/   1:01.58           
            29.61  1:01.58
  3. Corry Floor                   ZV Kerkdriel           1:03.92 9100954    1:04.32           
            31.51  1:04.32
  3. Manon van Essen               Octopus                1:03.92 9100910    1:04.32           
            30.33  1:04.32
  5. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren   1:02.41 OZV/120/   1:04.60           
            31.38  1:04.60
  6. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis            1:04.23 8704828    1:06.55           
            32.70  1:06.55
  7. Natalie Warnier               ZC Eijsden             1:04.48 9103432    1:06.95           
            31.73  1:06.95
  8. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             1:07.15 9201840    1:08.33           
            32.90  1:08.33
  9. Emma Verhoeven                Zegenwerp              1:07.59 9303326    1:08.37           
            33.35  1:08.37
 10. Cynthia de Galan              Kon. AZ 1870           1:09.91 9203416    1:08.73           
            31.82  1:08.73
 11. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel            1:05.95 9200764    1:08.89           
            32.69  1:08.89
 12. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren   1:05.89 OZV/034/   1:09.11           
            32.94  1:09.11
 13. Tara van Bottenburg           Octopus                1:07.76 9300114    1:09.12           
            33.16  1:09.12
 14. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:07.93 9207672    1:09.22           
            33.62  1:09.22
 15. Erika Aan het Rot             Octopus                1:10.64 9000010    1:09.96           
            32.89  1:09.96
 16. Miriam Visserman              Octopus                1:14.71 8704364    1:10.17           
            33.59  1:10.17
 17. Melissa de Zeeuw              De Watervogels         1:07.61 9305674    1:10.39           
            33.14  1:10.39
 18. Iris van Beek                 De Fuut                1:09.29 9303874    1:11.06           
            32.54  1:11.06
 19. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:10.13 9302820    1:11.13           
            33.52  1:11.13
 20. Esther Radder                 De Watervogels         1:11.50 9303620    1:11.81           
            34.86  1:11.81
 21. Gerda van Mook                ZV Kerkdriel           1:08.41 9301538    1:11.96           
            34.29  1:11.96
 22. Hanneke van der Steen         Zegenwerp              1:10.86 9302280    1:12.12           
            34.54  1:12.12
 23. Kim Oberto                    Cercle de Natation D   1:09.66 1690       1:12.16           
            34.43  1:12.16
 24. Shana Holvoet                 KWZC                   1:10.02 WZC/217/   1:12.42           
            33.03  1:12.42
 25. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:13.32 9102490    1:12.47           
            35.14  1:12.47
 26. Kimberley van Uffelen         WvZ                    1:13.49 9103130    1:12.77           
            34.28  1:12.77
 27. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:10.89 9101352    1:12.80           
            35.32  1:12.80
 28. Anita Engels                  Zegenwerp              1:13.02 9001016    1:13.06           
            35.83  1:13.06
 29. Rebecca Thijssen              De Waalstroom          1:14.28 9307192    1:13.28           
            35.30  1:13.28
 30. Patricia Becks                Zegenwerp              1:13.40 8705946    1:14.20           
            36.48  1:14.20
 31. Laura van Reen                De Waalstroom          1:09.26 9306300    1:14.81           
            35.63  1:14.81
 32. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden             1:19.57 8401156    1:15.21           
            35.65  1:15.21
 33. Shelly Hollanders             Kimbria                1:09.79 9303454    1:15.35           
            35.33  1:15.35
 34. Annebeth van Ark              Octopus                1:21.05 8805588    1:15.57           
            36.09  1:15.57
 35. Catrina Hagens                WzV                    1:14.45 9305382    1:15.71           
            34.90  1:15.71
 36. Aimee Janssen                 Kimbria                1:11.42 9104864    1:16.43           
            35.86  1:16.43
 37. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:18.91 9306452    1:16.54           
            36.39  1:16.54
 38. Marjoke Debets                De Waalstroom          1:11.77 8600768    1:20.29           
            37.07  1:20.29
 39. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        1:22.12 9008114    1:21.80           
            37.73  1:21.80
 40. Susan Stappers                ZC Eijsden             1:21.89 8201594    1:22.17           
            38.70  1:22.17
 41. Pauline van Berkel            TZC Vahalis            1:19.51 9206962    1:22.46           
            37.47  1:22.46
 42. Nadine Claessens              ZC Eijsden             1:28.02 9104466    1:30.09           
            41.47  1:30.09
 43. Jenneke Manuela               de Zeehond '73         1:50.02 6800750    1:46.51           
        *
          1:46.51
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        1:30.85 9007706                      
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade        1:30.49 8604534                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag             Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 14:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                1:18.18 9601563    1:18.95           
            36.59  1:18.95
  2. Richie van Empel              Zegenwerp              1:33.54 9603631    1:31.24           
            43.94  1:31.24
  3. Casper Muselaers              Octopus                1:30.16 9600399    1:31.98           
            41.86  1:31.98
  4. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:33.07 9601437    1:33.53           
            43.67  1:33.53
  5. Jeroen Velders                TZC Vahalis            1:30.76 9602037    1:34.39           
            43.88  1:34.39
  6. Rick Smit                     De Fuut                1:37.56 9601521    1:35.95           
            44.95  1:35.95
  7. Michael den Oudsten           Aquarijn               1:45.68 9703181    1:35.96           
            45.39  1:35.96
  8. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:32.18 9601033    1:36.09           
            44.79  1:36.09
  9. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen              NT 9702965    1:36.51           
          1:36.51
 10. Stan Ruessink                 Octopus                1:31.41 9700829    1:37.25           
            45.17  1:37.25
 11. Loris Klapp                   Cercle de Natation D   1:35.59            1:37.73           
            46.85  1:37.73
 12. Tom Senesael                  TZT                    1:36.12 TZT/111/   1:38.71           
            46.40  1:38.71
 13. Robin Meuwissen               Patrick                1:39.55 9602601    1:38.73           
            45.35  1:38.73
 14. Per Henning Møllevold         Gol IL                 1:37.31            1:40.06           
            48.18  1:40.06
 15. Jort van der Geest            Alkemade               1:44.04 9601581    1:40.74           
            48.07  1:40.74
 16. Mario Aquino                  LiZv                   1:53.03 Lizv/024   1:43.27           
            47.56  1:43.27
 17. David van Zelst               ZV Kerkdriel           1:39.51 9700147    1:45.23           
            47.97  1:45.23
 18. Joshua Verkuil                Aquarijn               1:52.11 9700859    1:46.13           
            49.19  1:46.13
 19. Bjarne Kattenberg             Gol IL                 1:44.89            1:47.65           
            51.50  1:47.65
 20. Quinten de Putter             De Schelde             2:00.40 9702675    1:50.27           
            52.26  1:50.27
 21. Stijn van de Wetering         ZV Kerkdriel           1:49.96 9703219    1:53.73           
            53.58  1:53.73
 22. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:55.32 9600897    1:56.63           
            53.64  1:56.63
 23. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:54.84 9601735    1:57.44           
            56.57  1:57.44
 24. Bart Katier                   ZPC Maarkel            2:02.32 9700207    2:00.23           
            56.85  2:00.23
 25. Lowie Van Heghe               FIRST                  2:15.00 FIRST/56   2:07.57           
            59.47  2:07.57
 26. Eddy Neggers                  Njord                  1:52.03 9701161    2:08.33           
            58.46  2:08.33
 27. Thijs van Tol                 Alkemade               1:59.42 9702325    2:09.92           
          1:01.01  2:09.92


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag                      Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 14:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren   1:12.61 OZV/171/   1:13.34           
            34.40  1:13.34
  2. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:13.25 9401095    1:14.24           
            34.48  1:14.24
  3. Marcel van Essen              Octopus                1:13.22 9400019    1:14.78           
            35.45  1:14.78
  4. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   1:16.94 2868       1:16.89           
            34.76  1:16.89
  5. Daan Roordink                 De Fuut                1:22.15 9503979    1:18.20           
            35.88  1:18.20
  6. Jory Willemsen                Octopus                1:20.39 9500747    1:19.93           
            37.68  1:19.93
  7. Simon Duyvejonck              KWZC                   1:17.26 WZC/222/   1:20.75           
            38.11  1:20.75
  8. Daan Viering                  De Waalstroom          1:19.38 9403839    1:22.63           
            39.27  1:22.63
  9. Matthijs Deprez               TZT                    1:23.87 TZT/100/   1:23.47           
            40.68  1:23.47
 10. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         1:23.28 9502289    1:24.76           
            40.43  1:24.76
 11. Marcel Marsman                Het Ravijn             1:23.16 9400373    1:25.97           
            40.40  1:25.97
 12. Kevin Meuwissen               Patrick                1:27.06 9502485    1:26.34           
            39.88  1:26.34
 13. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:21.51 9502619    1:26.46           
            40.74  1:26.46
 14. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:24.08 9403985    1:26.77           
            41.17  1:26.77
 15. Jeffry van Zetten             Octopus                1:29.73 9500755    1:28.82           
            42.71  1:28.82
 16. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                 1:30.98            1:32.89           
            43.28  1:32.89
 17. Rick v.d. Stam                De Watervogels         1:37.27 9500415    1:34.23           
            44.14  1:34.23
 18. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:33.12 9403983    1:36.14           
            45.49  1:36.14
 19. Tom Gulikers                  Kimbria                1:37.55 9405547    1:36.27           
            45.14  1:36.27
 20. Tico Wind                     Het Ravijn             2:18.09 9502705    1:38.00           
            45.58  1:38.00
 21. Johan van de Scheur           ZV Kerkdriel           1:53.57 9504629    1:52.66           
            51.63  1:52.66
 22. Richard Pieterse              Het Ravijn             2:07.26 9501901    2:06.07           
            58.76  2:06.07


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Heren, 100m schoolslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 14:04                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen            1:06.61 7400937    1:06.04           
            31.54  1:06.04
  2. Michél Ullrich                Team Sachsen           1:06.50 139829     1:07.46           
            31.68  1:07.46
  3. Eric Wald                     Team Sachsen           1:06.20 153033     1:07.67           
            31.86  1:07.67
  4. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo            1:13.07 7800643    1:10.00           
            32.41  1:10.00
  5. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:09.45 9105911    1:11.99           
            33.89  1:11.99
  6. Joris Boone                   KWZC                   1:10.39 WZC/214/   1:12.08           
            33.59  1:12.08
  7. Emile Manni                   Octopus                1:17.67 9001901    1:13.16           
            33.80  1:13.16
  8. Albert van Piekeren           Octopus                1:12.56 8401767    1:14.84           
            35.82  1:14.84
  9. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren   1:11.82 OZV/115/   1:15.86           
            34.73  1:15.86
 10. Thijmen van de Waal           Aquarijn               1:16.94 9203085    1:17.68           
            35.56  1:17.68
 11. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D   1:16.99 1688       1:18.02           
            36.18  1:18.02
 12. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        1:16.03 188868     1:18.30           
            35.81  1:18.30
 13. Niek Havekes                  De Waalstroom          1:11.48 8601127    1:18.58           
            36.15  1:18.58
 14. Ronald Stolk                  De Fuut                1:19.06 6601253    1:19.72           
            37.63  1:19.72
 15. Remco Jorink                  Octopus                1:16.61 8000719    1:19.83           
            36.36  1:19.83
 16. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren   1:16.63 OZV/066/   1:20.30           
            37.66  1:20.30
 17. José de Pooter                De Schelde             1:23.94 6900797    1:23.84           
            37.61  1:23.84
 18. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:24.98 9303807    1:24.00           
            39.24  1:24.00
 19. Erik Willems                  ZC Eijsden             1:25.70 8503013    1:24.25           
            40.01  1:24.25
 20. Brian Grootveld               Aquarijn               1:27.17 9001053    1:24.42           
            39.89  1:24.42
 21. Bob van Egmond                Alkemade               1:25.19 8700849    1:25.40           
            41.95  1:25.40
 22. Tom Havekes                   De Waalstroom          1:20.07 8901119    1:26.19           
            40.74  1:26.19
 23. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:20.42 9205385    1:26.44           
            39.91  1:26.44
 24. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             1:26.78 9202615    1:26.51           
            40.58  1:26.51
 25. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             1:27.80 9201061    1:27.76           
            41.14  1:27.76
 26. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                 1:22.33            1:28.07           
            40.84  1:28.07
 27. Sjo van Rooij                 Kimbria                1:23.38 9101943    1:28.39           
            39.88  1:28.39
 28. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:22.57 9301773    1:28.73           
            40.65  1:28.73
 29. Christian Karkdijk            Het Ravijn             1:41.91 9202523    1:29.35           
            41.21  1:29.35
 30. Dalibor Vlaovic               LAC                    1:27.42 9305483    1:30.40           
            42.36  1:30.40
 31. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:25.69 9206491    1:31.52           
            41.95  1:31.52
 32. Dardo Weusten                 ZC Eijsden             1:38.36 9005039    1:32.47           
            43.98  1:32.47
 33. Guus Geurts                   De Waalstroom          1:23.60 9100689    1:33.43           
            43.37  1:33.43
 34. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen         1:28.04 8705119    1:33.88           
            42.58  1:33.88
 35. Jeroen Straatman              Zegenwerp              1:30.90 9207041    1:33.89           
            44.53  1:33.89
 36. Yochem Kremer                 Het Ravijn             1:37.39 9306973    1:38.78           
            45.61  1:38.78
 37. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:39.55 9201985    1:40.44           
            48.49  1:40.44
 38. Bert Gelmers                  Octopus                1:44.24 6100799    1:45.66           
            49.21  1:45.66
 39. William Holland-Leavens       Deepings               1:44.66 34399(ha   1:52.08           
            54.78  1:52.08
 40. Jordan Clark                  Deepings               2:18.08 470994(h   2:20.96           
          1:03.94  2:20.96
NG.Z Henk van Zetten               Octopus                1:34.47 6701261                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                        Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Schulpen               Aquarijn                 33.88 9700158      33.90           
  2. Jaimy Mous                    Njord                    33.48 9602576      34.25           
  3. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen           38.46 9601596      34.74           
  4. Karla Westenberg              E Z C                    34.20 9601738      35.75           
  5. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen           37.57 9605156      37.74           
  6. Denise van de Kop             TZC Vahalis              36.62 9603216      37.95           
  7. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D     38.42 1758         38.45           
  8. Melissa Smienk                De Fuut                     NT 9603004      38.50           
  9. Nienke Pranger                de Zeehond '73           37.06 9701612      38.85           
 10. Doris Kragten                 PCG                      38.97 9602318      39.01           
 11. Denise van Zetten             Octopus                  49.65 9600932      39.10           
 12. Fien Barbry                   TZT                      40.21 TZT/112/     39.27           
 13. Sharon Julius                 Octopus                  44.99 9602664      39.51           
 14. Lana Miedema                  Eindhovense Watervri     41.71 961239       39.70           
 15. Senna Pols                    de Zeehond '73           37.87 9700012      39.82           
 16. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              38.19 9604004      40.19           
 17. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis              39.04 9703310      40.39           
 18. Kim van der Heijden           Njord                    40.61 9700662      40.51           
 19. Marijke van de Beek           Octopus                  46.22 9602660      40.59           
 20. Manon van Lith                Zegenwerp                38.80 9605544      41.28           
 21. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              39.99 9702982      41.57           
 22. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo     48.20 961427       41.89           
 23. Renske Wold                   ZPC Maarkel              42.76 9700312      41.95           
 24. Jessica van de Geer           Aquarijn                 44.31 9605338      43.10           
 25. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  41.07 9701198      43.21           
 26. Lisa Meyers                   Kimbria                  43.28 9605054      43.89           
 26. Celine van Houtum             WzV                      45.78 9604508      43.89           
 28. Carlijn Balvers               WzV                      43.70 9701238      44.53           
 29. Janneke Radder                De Watervogels           42.24 9700136      44.56           
 30. Roos Oldenhof                 Het Ravijn               46.89 9605382      44.74           
 31. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         41.82 9702590      44.85           
 32. Simone Balvers                WzV                      41.80 9600878      45.22           
 33. Beau vd Jagt                  Alkemade                 48.98 9702696      45.53           
 34. Maja Sevic                    De Schelde               43.60 9702628      46.79           
 35. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade          46.46 9703840      48.00           
 36. Danique Gelmers               Octopus                  56.60 9600304      48.53           
 37. Michelle Ramakers             Kimbria                  52.92 9705014      50.24           
 38. Lian Beenhakker               Alkemade                 49.80 9604102      50.82           
 39. Carlijn de Win                WzV                      49.91 9703930      51.70           
 40. Tessa Kattenberg              Gol IL                   52.75              52.49           
 41. Daphne Julius                 Octopus                  51.45 9703450      55.51           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                  Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sharon Gelmers                Octopus                  32.56 9400416      32.37           
  2. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis              34.37 9401300      34.37           
  3. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           34.28 9501318      35.26           
  4. Judith van de Wijdeven        Njord                    33.89 9503820      35.38           
  5. Demelsa Kreuger               De Fuut                  35.48 9505746      36.21           
  6. Amanda Immerzeel              WvZ                      37.82 9501534      36.23           
  7. Lauren Wray                   Deepings                 34.46 262104       36.57           
  8. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen              35.48 9504592      37.08           
  9. Maike Korthout                WzV                      36.77 9406034      37.16           
 10. Nelly Velthuijs               Njord                    35.69 9404028      37.61           
 11. Mette Bijeman                 Aquarijn                 40.92 9506282      38.21           
 12. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D     38.29 1727         38.69           
 13. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              36.58 9505044      38.80           
 14. Jip Mulkens                   Aquarijn                 36.60 9402538      38.86           
 15. Renate Gurigard               Gol IL                   37.28              39.12           
 16. Melissa van der Geld          WzV                      37.89 9506250      39.19           
 17. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              39.16 9500494      39.24           
 18. Margot Dorme                  KWZC                     38.28 WZC/227/     39.66           
 19. Tamara Broughton              LAC                      37.54 9404788      39.68           
 20. Ilse van der Heijden          Njord                    37.36 9402878      39.90           
 21. Caroline Machtelings          FIRST                    41.87 FIRST/33     40.87           
 22. Emma Watts                    Deepings                 40.27 221412       40.92           
 23. Manon Balvers                 WzV                      38.81 9502042      41.02           
 24. Annebeth Trepels              Njord                    39.57 9403184      41.19           
 25. Lindsay van Houtum            WzV                      38.40 9406546      41.28           
 26. Anouk van den Boorn           Kimbria                  39.00 9403902      41.30           
 27. Simone Jongen                 Kimbria                  41.57 9402028      41.31           
 28. Ike van Velzen                Alkemade                 42.63 9503916      42.16           
 29. José Pieterse                 Het Ravijn               41.16 9401348      42.23           
 30. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           39.98 9401694      43.80           
 31. Janita Verkuil                Aquarijn                 46.95 9503320      43.81           
 32. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          54.21 9504690      44.92           
 33. Ivy Kroon                     Alkemade                 49.55 9505808      46.63           
 34. Tess van de Engel             de Zeehond '73           50.26 9404988      54.23           
 35. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo     54.20 940990       55.00           
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren     34.22 OZV/175/                     
AFGE Judith van der Knaap          De Waalstroom            40.47 9406944                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                       Dames, 50m rugslag                          Senioren Open
12-7-2009 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Graf                     Team Sachsen             30.82 133747       30.98           
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          31.92 9301772      32.82           
  3. Kim Anne Bouw                 Dwk                      34.17 9000500      33.04           
  4. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren     31.82 OZV/013/     33.33           
  5. Manon van Essen               Octopus                  34.99 9100910      34.15           
  6. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud          35.41 116210       35.40           
  7. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn               35.12 9201840      35.52           
  8. Saskia Phaff                  PSV                      36.49 6600242      36.21           
  9. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel              36.14 9200764      36.96           
 10. Joke Minkels                  Zegenwerp                36.31 9002592      37.08           
 11. Natalie Warnier               ZC Eijsden               38.38 9103432      37.35           
 12. Erika Aan het Rot             Octopus                     NT 9000010      37.80           
 13. Sarah Drenth                  TZC Vahalis              38.13 9302820      37.87           
 14. Melissa de Zeeuw              De Watervogels           35.95 9305674      38.30           
 15. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          36.84 8403078      38.78           
 16. Shana Holvoet                 KWZC                     38.73 WZC/217/     38.85           
 17. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              37.26 8704828      38.99           
 18. Esther Radder                 De Watervogels           37.08 9303620      39.34           
 19. Cindy Hendriks                De Waalstroom            42.76 9207672      39.63           
 20. Chantal Gielens               De Roersoppers           38.38 9101014      40.84           
 21. Laura van Reen                De Waalstroom            36.12 9306300      41.65           
 22. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            41.83 9307192      41.92           
 23. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade          44.51 9008114      42.49           
 24. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden               43.80 8401156      42.89           
 24. Tara van Bottenburg           Octopus                  45.40 9300114      42.89           
 26. Susan Stappers                ZC Eijsden               44.93 8201594      45.01           
 27. Margriet Aan het Rot          Octopus                  45.04 8603088      46.36           
 28. Nadine Claessens              ZC Eijsden               49.83 9104466      50.52           
 29. Jenneke Manuela               de Zeehond '73           45.19 6800750      55.72           
 30. Elly de Galan                 Kon. AZ 1870             53.44 5800208      56.80           
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade          49.85 8604534                      
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade          45.12 9007706      38.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag             Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik van Lopik                PCG                      32.53 9603419      31.45           
  2. Valentijn Stolk               De Fuut                  31.34 9601563      31.83           
  3. Casper Zwier                  Luctor et Emergo         33.66 9701355      34.00           
  4. Timo Billman                  Eurode Kerkrade          34.42 9601033      35.10           
  5. Rick Smit                     De Fuut                  36.06 9601521      35.76           
  6. Romano Lynch                  WvZ                      36.05 9602759      36.03           
  7. Casper Muselaers              Octopus                  41.14 9600399      36.61           
  8. Robin Meuwissen               Patrick                  40.04 9602601      36.64           
  9. Richie van Empel              Zegenwerp                37.82 9603631      38.97           
 10. Stan Ruessink                 Octopus                  37.90 9700829      39.26           
 11. Axel Julius                   Octopus                  38.32 9702221      39.48           
 12. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel             40.51 9700267      39.95           
 13. Jeroen Velders                TZC Vahalis              41.86 9602037      40.91           
 14. Michael den Oudsten           Aquarijn                 43.50 9703181      41.36           
 15. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen              40.64 9701099      41.93           
 16. Stijn van de Wetering         ZV Kerkdriel             46.73 9703219      43.37           
 17. Bobby Visser                  Zegenwerp                42.34 9601437      43.76           
 18. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            48.14 9604097      45.23           
 19. Quinten de Putter             De Schelde               43.66 9702675      46.91           
 20. Jort van der Geest            Alkemade                 43.17 9601581      47.23           
 21. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           46.40 9601735      49.62           
 22. Eddy Neggers                  Njord                    45.76 9701161      50.07           
 23. Jorn Velda                    de Zeehond '73           53.07 9702411      56.81           
 DIS Thijs van Tol                 Alkemade                 53.09 9702325      59.88           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Bart Katier                   ZPC Maarkel              53.11 9700207    1:02.04           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag                      Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marciano Lynch                WvZ                      27.48 9401893      27.04           
  2. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           28.16 9502289      28.62           
  3. Julien Henx                   Cercle de Natation D     29.12              28.99           
  4. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          29.86 9400341      29.33           
  5. Norbert Prokopiak             Gol IL                   29.53              29.43           
  6. Tom Marin                     Cercle de Natation D     29.98              29.61           
  7. Rick de Waard                 de Zeehond '73           29.74 9401095      29.89           
  8. Christian Renshoff            Octopus                  33.41 9404343      30.82           
  9. Marcel van Essen              Octopus                  29.70 9400019      30.90           
 10. Jory Willemsen                Octopus                  37.20 9500747      31.53           
 11. Sjors Boverhoff               Octopus                  42.72 9500741      31.55           
 12. Martijn van den Hul           LAC                      32.41 9404981      31.74           
 13. Cedric Buffel                 TZT                      34.97 TZT/066/     32.06           
 14. Daan Roordink                 De Fuut                  33.82 9503979      32.53           
 15. Sven Alderlieste              SBC2000                  32.43 9501329      32.58           
 16. Kevin Meuwissen               Patrick                  35.35 9502485      32.61           
 17. Tico Wind                     Het Ravijn               34.80 9502705      33.92           
 18. Matthijs Deprez               TZT                      38.51 TZT/100/     34.07           
 19. Luc Flammang                  Cercle de Natation D     32.34 2868         34.18           
 20. Martijn Pruijn                TZC Vahalis              35.13 9403985      34.19           
 21. Jeffry van Zetten             Octopus                  37.24 9500755      34.26           
 22. Patrick Soutendijk            WvZ                      34.73 9401223      34.80           
 23. Miguel Gunst                  KWZC                     36.00 WZC/224/     35.60           
 24. Tom Gulikers                  Kimbria                  35.60 9405547      35.88           
 25. Martijn Velders               TZC Vahalis              32.77 9502619      37.01           
 26. Marcel Marsman                Het Ravijn               37.70 9400373      37.13           
 27. Rick v.d. Stam                De Watervogels           35.29 9500415      37.91           
 28. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                   36.56              38.44           
 29. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          40.26 9500007      38.50           
 30. Richard Pieterse              Het Ravijn               38.19 9501901      42.01           
 31. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                48.39 9504127      42.61           
 32. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis              42.26 9403983      43.63           
 33. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                   43.75              45.24           
 DIS Johan van de Scheur           ZV Kerkdriel             52.83 9504629      50.81           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Heren, 50m vlinderslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Emile Manni                   Octopus                  27.00 9001901      26.61           
  2. Tobias Horn                   Team Sachsen             28.80 143161       26.91           
  3. Jamie Berger                  Team Sachsen             27.06 153998       27.00           
  4. Michél Ullrich                Team Sachsen             27.00 139829       27.24           
  5. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 26.48 9104945      27.34           
  6. Tom Lommers                   WzV                      26.89 9001847      27.36           
  7. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              26.69 7400937      27.47           
  8. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren     28.15 OZV/093/     28.11           
  9. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren     28.25 OZV/066/     28.24           
 10. Rob Dhaene                    KWZC                     28.62 WZC/2319     29.11           
 11. Giovanni den Ouden            de Devel                 28.18 9300877      29.15           
 12. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren     28.74 OZV/122/     29.17           
 13. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo              38.94 7800643      29.45           
 14. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            29.32 9200893      29.48           
 15. Christian Karkdijk            Het Ravijn               29.47 9202523      29.71           
 16. Niek Havekes                  De Waalstroom            28.17 8601127      29.86           
 17. Floris Manni                  Octopus                  30.06 8805679      29.90           
 17. Daniel Langerveld             De Fuut                  28.94 9302989      29.90           
 19. Dennis Pedersen               de Zeehond '73           29.79 9205385      30.59           
 20. Ruud Scheepers                Njord                    30.21 9203411      30.72           
 21. Pim van Zeijl                 Kimbria                  32.43 9003415      30.94           
 22. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud          30.94 188870       30.97           
 23. Joris Boone                   KWZC                     30.66 WZC/214/     31.01           
 24. Albert van Piekeren           Octopus                  35.01 8401767      31.17           
 25. Guus Geurts                   De Waalstroom            27.13 9100689      31.41           
 26. Rudy Chambon                  WzV                      31.62 9306775      31.83           
 27. Ronald Stolk                  De Fuut                  31.90 6601253      31.94           
 28. Sjo van Rooij                 Kimbria                  33.00 9101943      32.10           
 29. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud          31.68 188868       32.22           
 30. Timo Bol                      De Fuut                  31.03 9104567      32.24           
 31. John Stoffer                  ZV Zoetermeer            32.56 6300725      32.72           
 31. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn               31.45 9201061      32.72           
 33. José de Pooter                De Schelde               33.79 6900797      32.76           
 34. Jeroen Custers                Kimbria                  32.23 9106319      32.78           
 34. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 32.37 9203085      32.78           
 36. Bern Hoeven                   Zegenwerp                35.41 9301773      32.95           
 37. Stefan Engels                 Zegenwerp                33.33 9201985      32.97           
 38. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn               32.75 9202615      33.05           
 39. Glenn Rompelberg              Kimbria                  32.95 9303807      33.06           
 40. Wouter Verplancke             TZT                      33.64 TZT/007/     33.21           
 41. Brian Grootveld               Aquarijn                 35.19 9001053      33.26           
 42. Bob Huisken                   ZPC Maarkel              34.30 9200569      33.68           
 43. Jeroen de Putter              De Schelde               34.24 9204149      33.77           
 44. Haiko Sleumer                 Zegenwerp                35.24 9304251      33.83           
 45. Jesse Schaekers               Aquarijn                 33.74 9301987      34.17           
 46. Erik Willems                  ZC Eijsden               32.29 8503013      35.03           
 47. Dardo Weusten                 ZC Eijsden               35.24 9005039      35.21           
 48. Guus Verhoeven                Zegenwerp                35.25 9104629      35.51           
 49. Barend Kamphuis               Aquarijn                 34.78 8100835      36.36           
 50. Yochem Kremer                 Het Ravijn               53.08 9306973      37.75           
 51. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                   38.65              38.80           
 52. Jeroen Straatman              Zegenwerp                39.54 9207041      40.01           
 53. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade          53.10 9206491      45.08           
 54. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           43.26 8705119      46.33           
 DIS Ard van Bottenburg            Octopus                  43.00 6701259                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen (geen tijd noteren).
NG.Z Henk van Zetten               Octopus                  51.70 6701261                      
AFGE Philippe Rivard               WvZ                      26.78 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                      Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 14:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren   2:36.20 OZV/193/   2:37.16           
            36.49  1:19.12  2:02.44  2:37.16
  2. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         2:37.23 9601596    2:39.64           
            33.92  1:16.59  2:03.95  2:39.64
  3. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   2:39.39 OZV/177/   2:43.51           
            35.33  1:16.85  2:07.58  2:43.51
  4. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren   2:43.34 OZV/197/   2:44.52           
            34.80  1:17.06  2:07.52  2:44.52
  5. Elisabeth Rivard              WvZ                    2:43.05 9600244    2:47.66           
            36.55  1:16.80  2:10.84  2:47.66
  6. Jaimy Mous                    Njord                  2:45.30 9602576    2:50.09           
            37.11  1:21.49  2:12.00  2:50.09
  7. Linda Kamperman               Aquarijn               2:47.18 9601238    2:52.55           
            36.65  1:22.27  2:14.90  2:52.55
  8. Aylin van Uffelen             WvZ                    2:46.49 9600352    2:53.31           
            39.28  1:24.37  2:15.14  2:53.31
  9. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              2:59.33 9605190    2:56.37           
            38.81  1:24.86  2:17.70  2:56.37
 10. Karla Westenberg              E Z C                  3:24.95 9601738    2:59.01           
            36.17  1:19.74  2:18.44  2:59.01
 11. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel           2:57.66 9700028    2:59.25           
            38.51  1:26.41  2:20.98  2:59.25
 12. Elisha Penman                 Deepings               2:50.93 422916     2:59.36           
            37.92  1:23.88  2:19.00  2:59.36
 13. Isabel Spit                   LAC                    2:57.90 9604712    3:00.35           
            35.45  1:25.31  2:19.02  3:00.35
 14. Denise van de Kop             TZC Vahalis            2:58.39 9603216    3:00.86           
            41.80  1:27.02  2:20.93  3:00.86
 15. Rowena de Kok                 De Stormvogel          3:10.19 9602908    3:01.48           
            38.43  1:26.87  2:18.72  3:01.48
 16. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:57.89 9701142    3:01.51           
            42.72  1:32.03  2:20.92  3:01.51
 17. Anja Daalhuizen               De Fuut                3:00.32 9602418    3:01.91           
            38.95  1:26.46  2:21.14  3:01.91
 18. Melissa Smienk                De Fuut                3:09.38 9603004    3:02.88           
            40.32  1:28.14  2:21.24  3:02.88
 19. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren   3:03.99 OZV/216/   3:03.86           
            39.48  1:24.81  2:21.12  3:03.86
 20. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:21.12 9702464    3:04.47           
            40.06  1:28.37  2:23.14  3:04.47
 21. Marloes Langerveld            De Fuut                3:07.79 9701240    3:05.69           
            40.83  1:30.95  2:24.41  3:05.69
 22. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            3:03.71 9601814    3:05.84           
            42.83  1:32.16  2:23.89  3:05.84
 23. Nacinda Paap                  WvZ                    3:14.80 9701684    3:07.61           
            42.43  1:30.42  2:24.02  3:07.61
 24. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren   3:10.58 OZV/179/   3:10.09           
            42.35  1:31.46  2:26.08  3:10.09
 25. Denise van Zetten             Octopus                3:17.42 9600932    3:10.81           
            44.54  1:31.42  2:27.43  3:10.81
 26. Manouschka van Beek           Zegenwerp              3:18.86 9603628    3:11.93           
            42.26  1:31.80  2:26.80  3:11.93
 27. Nadien van Lang               Njord                  3:09.04 9702012    3:14.05           
            40.87  1:30.91  2:31.86  3:14.05
 28. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         3:08.06 9700032    3:14.70           
            43.35  1:35.51  2:30.70  3:14.70
 29. Janneke de Wijs               WzV                    3:23.43 9602716    3:16.70           
            43.49  1:33.43  2:28.27  3:16.70
 30. Nienke Pranger                de Zeehond '73         3:26.62 9701612    3:17.18           
            44.67  1:33.79  2:32.47  3:17.18
 31. Meno van Hooff                TZC Vahalis            3:42.10 9702662    3:17.24           
            44.62  1:34.53  2:33.21  3:17.24
 32. Chantal Vervoort              Njord                  3:15.35 9603134    3:17.93           
            40.50  1:29.10  2:29.86  3:17.93
 33. Manon van Lith                Zegenwerp              3:16.50 9605544    3:21.47           
            51.01  1:41.16  2:36.59  3:21.47
 34. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            3:37.49 9702556    3:23.42           
            46.10  1:39.56  2:36.81  3:23.42
 35. Lotte van Grinsven            Zegenwerp              3:36.31 9601544    3:25.93           
            46.25  1:40.00  2:42.20  3:25.93
 36. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel           3:17.90 9700030    3:26.70           
            45.47  1:42.02  2:43.01  3:26.70
 37. Larissa Meneve                FIRST                  3:22.69 FIRST/44   3:27.32           
            49.12  1:42.97  2:38.27  3:27.32
 38. Danique Gelmers               Octopus                3:29.02 9600304    3:35.72           
            53.79  1:51.61  2:49.68  3:35.72
 39. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:33.99 9703840    3:36.99           
            49.11  1:47.18  2:47.20  3:36.99
 40. Mirella Kop                   WzV                    3:49.23 9606020    3:37.49           
            50.98  1:45.67  2:49.05  3:37.49
 41. Maja Sevic                    De Schelde             3:44.23 9702628    3:43.52           
            53.95  1:52.76  2:53.05  3:43.52
 42. Lisa Van Braeckel             FIRST                  3:47.47 FIRST/45   3:43.87           
            56.23  1:49.28  2:53.42  3:43.87
 43. Louise Bressers               FIRST                  3:49.22 FIRST/55   3:51.31           
            52.96  1:54.35  2:53.67  3:51.31
 44. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren   3:40.47 OZV/230/   3:51.43           
            57.18  1:57.40  3:02.04  3:51.43
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                3:22.66 9603932                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 14:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe      2:27.88 9400278    2:28.39           
            30.69  1:08.29  1:53.46  2:28.39
  2. Selina Somogyi                Team Sachsen           2:32.00 154485     2:33.35           
            31.87  1:12.91  1:56.19  2:33.35
  3. Lauren Wray                   Deepings               2:35.59 262104     2:38.82           
            34.11  1:15.37  2:03.69  2:38.82
  4. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren   2:33.78 OZV/194/   2:39.74           
            34.22  1:15.70  2:05.07  2:39.74
  5. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   2:36.79 OZV/198/   2:43.97           
            37.82  1:19.36  2:07.82  2:43.97
  6. Margot Dorme                  KWZC                   2:45.40 WZC/227/   2:49.27           
            39.98  1:23.44  2:11.40  2:49.27
  7. Judith Kooistra               Het Ravijn             2:41.34 9400526    2:50.13           
            36.17  1:21.76  2:09.50  2:50.13
  8. Michelle Geisler              Aquarijn               2:53.29 9502514    2:52.81           
            34.10  1:23.52  2:11.94  2:52.81
  9. Larissa Immerzeel             WvZ                    2:51.86 9501474    2:53.78           
            39.05  1:24.96  2:11.46  2:53.78
 10. Aranka Schouten               De Fuut                2:54.98 9503742    2:56.90           
            38.43  1:25.52  2:19.38  2:56.90
 11. Tessy Sins                    Cercle de Natation D   2:55.21 1722       2:57.02           
            40.73  1:27.25  2:18.53  2:57.02
 12. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp              2:55.99 9403308    2:58.30           
            37.83  1:28.29  2:22.56  2:58.30
 13. Sifra van Bottenburg          Octopus                3:16.14 9501178    3:02.47           
            39.16  1:25.53  2:21.19  3:02.47
 14. Marjolein van den Broek       ZV Kerkdriel           2:51.34 9400984    3:03.22           
            39.30  1:25.72  2:21.27  3:03.22
 15. Joyce Vervoort                Njord                  3:14.89 9405370    3:04.42           
            37.72  1:27.10  2:21.59  3:04.42
 16. Annebeth Trepels              Njord                  3:05.30 9403184    3:04.81           
            39.60  1:28.69  2:21.46  3:04.81
 17. Simone Jongen                 Kimbria                3:23.78 9402028    3:05.85           
            40.57  1:26.06  2:23.50  3:05.85
 18. Mette Bijeman                 Aquarijn               3:01.53 9506282    3:07.00           
            43.49  1:35.97  2:32.32  3:07.00
 19. José Pieterse                 Het Ravijn             3:09.84 9401348    3:10.20           
            38.39  1:30.30  2:27.52  3:10.20
 20. Anouk van den Boorn           Kimbria                3:03.67 9403902    3:14.88           
            42.81  1:33.08  2:30.78  3:14.88
 21. Rielle Heemskerk              Alkemade               3:15.77 9501468    3:18.65           
            44.53  1:35.22  2:35.05  3:18.65
 22. Daphne Portegijs              Zegenwerp              3:22.95 9504814    3:21.84           
            45.30  1:40.52  2:37.39  3:21.84
 23. Fardau Lettinga               De Waalstroom          3:19.42 9405364    3:22.28           
            47.99  1:43.13  2:35.86  3:22.28
 24. Linda van Hees                Aquarijn               3:23.49 9406414    3:25.48           
            48.23  1:40.27  2:39.95  3:25.48
 25. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         3:06.57 9401694    3:36.62           
            48.88  1:46.74  2:48.21  3:36.62
 26. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis            3:28.45 9401400    3:45.21           
            49.02  1:44.36  2:51.17  3:45.21


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 14:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carolin Sperling              Team Sachsen           2:25.54 143162     2:27.41           
            30.12  1:09.93  1:54.06  2:27.41
  2. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren   2:30.41 OZV/120/   2:36.52           
            33.29  1:14.20  2:01.38  2:36.52
  3. Kim Anne Bouw                 Dwk                    2:41.09 9000500    2:36.82           
            32.15  1:11.90  2:01.16  2:36.82
  4. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:35.12 9301772    2:39.72           
            34.16  1:15.04  2:03.12  2:39.72
  5. Corry Floor                   ZV Kerkdriel           2:39.64 9100954    2:39.99           
            33.07  1:15.35  2:05.39  2:39.99
  6. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren   2:37.52 OZV/034/   2:40.46           
            34.29  1:18.05  2:03.54  2:40.46
  7. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        2:45.94 116210     2:45.78           
            35.52  1:18.50  2:05.83  2:45.78
  8. Erika Aan het Rot             Octopus                2:44.13 9000010    2:47.49           
            36.03  1:20.33  2:06.68  2:47.49
  9. Miriam Visserman              Octopus                2:58.95 8704364    2:53.99           
            35.18  1:20.95  2:12.75  2:53.99
 10. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            2:52.37 9302820    2:54.52           
            38.24  1:21.88  2:13.61  2:54.52
 11. Shana Holvoet                 KWZC                   2:55.79 WZC/217/   2:56.79           
            37.95  1:23.49  2:16.55  2:56.79
 12. Cynthia de Galan              Kon. AZ 1870           3:09.70 9203416    2:57.03           
            35.68  1:19.98  2:13.95  2:57.03
 13. Emma Verhoeven                Zegenwerp              2:59.98 9303326    2:57.08           
            37.49  1:23.48  2:17.69  2:57.08
 14. Danielle Thijssen             De Waalstroom          2:53.33 9306094    2:57.77           
            39.48  1:27.07  2:18.44  2:57.77
 15. Gerda van Mook                ZV Kerkdriel           2:50.11 9301538    3:00.02           
            38.56  1:25.33  2:18.92  3:00.02
 16. Annebeth van Ark              Octopus                3:17.51 8805588    3:03.45           
            38.92  1:26.36  2:22.47  3:03.45
 17. Catrina Hagens                WzV                    2:58.95 9305382    3:04.54           
            39.12  1:26.51  2:20.01  3:04.54
 18. Patricia Becks                Zegenwerp              3:06.15 8705946    3:05.61           
            39.82  1:31.19  2:24.08  3:05.61
 19. Alja Huibers                  De Waalstroom          3:01.08 9101352    3:08.16           
            41.25  1:31.69  2:26.81  3:08.16
 20. Joke Minkels                  Zegenwerp              3:12.43 9002592    3:10.04           
            41.33  1:28.64  2:24.20  3:10.04
 21. Anita Engels                  Zegenwerp              3:01.24 9001016    3:11.23           
            44.22  1:33.68  2:29.08  3:11.23
 22. Shelly Hollanders             Kimbria                2:59.69 9303454    3:11.44           
            42.35  1:33.73  2:28.16  3:11.44
 23. Tessa Visser                  Zegenwerp              3:14.63 9306452    3:15.37           
            41.22  1:31.62  2:29.20  3:15.37
 24. Marjoke Debets                De Waalstroom          2:58.85 8600768    3:16.14           
            42.51  1:35.07  2:30.78  3:16.14
 25. Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         3:04.06 9102490    3:17.83           
            42.88  1:35.40  2:33.36  3:17.83
 26. Fabienne Jeukens              ZC Eijsden             3:24.80 8401156    3:19.91           
            45.57  1:39.21  2:37.64  3:19.91
 27. Pauline van Berkel            TZC Vahalis            3:14.17 9206962    3:23.36           
            39.75  1:31.03  2:33.49  3:23.36
 28. Susan Stappers                ZC Eijsden             3:17.80 8201594    3:27.27           
            49.52  1:43.00  2:40.61  3:27.27
 29. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        3:38.82 9008114    3:28.07           
            49.73  1:43.37  2:41.34  3:28.07
 30. Nadine Claessens              ZC Eijsden             3:28.93 9104466    3:40.50           
            50.59  1:47.64  2:47.46  3:40.50
 DIS Natalie Warnier               ZC Eijsden             2:46.84 9103432    2:53.61           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            35.26  1:21.23  2:16.12  2:53.61



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag              Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Callum Clark                  Deepings               2:55.40 288041     2:57.03           
            42.56  1:28.21  2:14.40  2:57.03
  2. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         3:08.23 9702965    3:00.00           
            43.48  1:28.59  2:15.34  3:00.00
  3. Axel Julius                   Octopus                3:35.96 9702221    3:08.15           
            44.03  2:22.11  3:08.15
  4. Per Henning Møllevold         Gol IL                 3:15.14            3:19.30           
            47.96  1:40.33  2:31.90  3:19.30
  5. Bjarne Kattenberg             Gol IL                 3:21.91            3:32.70           
            48.65  1:43.46  2:41.74  3:32.70
  6. Joshua Verkuil                Aquarijn               3:35.95 9700859    3:32.86           
            49.33  1:43.34  2:39.77  3:32.86


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag                       Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen           2:13.53 147851     2:14.18           
            30.22  1:04.12  1:39.36  2:14.18
  2. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:21.89 9400341    2:25.68           
            34.45  1:11.31  1:49.53  2:25.68
  3. Oliver Perkins                Deepings               2:25.00 170391     2:28.08           
            34.75  1:12.24  1:50.46  2:28.08
  4. Christian Renshoff            Octopus                2:27.08 9404343    2:35.11           
            36.14  1:15.24  1:56.41  2:35.11
  5. Norbert Prokopiak             Gol IL                 2:25.26            2:36.01           
            35.62  1:15.61  1:56.86  2:36.01
  6. Daan Viering                  De Waalstroom          2:35.65 9403839    2:43.24           
            39.27  1:20.59  2:02.38  2:43.24
  7. Jeffry van Zetten             Octopus                2:39.24 9500755    2:46.36           
            40.58  1:23.60  2:06.32  2:46.36
  8. Miguel Gunst                  KWZC                   2:44.19 WZC/224/   2:46.41           
            38.98  1:21.34  2:04.57  2:46.41
  9. Sven Alderlieste              SBC2000                2:46.83 9501329    2:46.48           
            38.02  1:19.87  2:03.10  2:46.48
 10. Tico Wind                     Het Ravijn             2:42.02 9502705    2:47.16           
            38.98  1:22.35  2:05.51  2:47.16
 11. Nicolas Rivard                WvZ                         NT 9500113    2:48.67           
            39.98  1:22.90  2:06.30  2:48.67
 12. Rick v.d. Stam                De Watervogels         3:02.51 9500415    3:00.46           
            41.73  1:28.20  2:15.39  3:00.46
 13. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        2:52.63 9500007    3:07.34           
            42.46  1:29.91  2:19.78  3:07.34


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 200m rugslag                         Senioren Open
12-7-2009 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Riccardo Prietzsch            Team Sachsen           2:07.47 117153     2:08.27           
            28.58  1:00.62  1:34.45  2:08.27
  2. Jamie Berger                  Team Sachsen           2:15.89 153998     2:18.23           
            32.79  1:08.22  1:43.67  2:18.23
  3. Floris Manni                  Octopus                2:21.07 8805679    2:23.09           
            32.14  1:07.27  1:44.60  2:23.09
  4. Daniel Langerveld             De Fuut                2:28.53 9302989    2:29.20           
            34.56  1:11.78  1:50.97  2:29.20
  5. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             2:32.32 9202615    2:34.09           
            35.67  1:14.89  1:55.28  2:34.09
  6. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:26.64 8901119    2:34.53           
            36.39  1:16.00  1:55.15  2:34.53
  7. Jeroen Custers                Kimbria                2:39.49 9106319    2:40.66           
            36.94  1:17.91  1:59.59  2:40.66
  8. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        2:46.81 188870     2:42.63           
            36.90  1:18.31  2:01.07  2:42.63
  9. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             2:39.08 9201061    2:43.83           
            38.98  1:20.60  2:03.35  2:43.83
 10. Bob Huisken                   ZPC Maarkel            2:30.58 9200569    2:44.21           
            38.71  1:21.13  2:04.39  2:44.21
 11. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        2:47.41 188868     2:45.00           
            38.76  1:20.29  2:03.43  2:45.00
 12. Erik Willems                  ZC Eijsden                  NT 8503013    2:47.88           
            39.32  1:21.48  2:05.46  2:47.88
 13. Rudy Chambon                  WzV                    2:42.76 9306775    2:48.88           
            39.83  1:22.26  2:06.64  2:48.88
 14. Remco Jorink                  Octopus                2:32.68 8000719    2:51.67           
            38.61  1:21.00  2:06.66  2:51.67
 15. Yochem Kremer                 Het Ravijn             3:35.97 9306973    3:13.51           
            43.59  1:33.99  2:24.73  3:13.51
 16. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        3:20.80 9206491    3:29.07           
            45.62  1:39.54  2:37.93  3:29.07
AFGE Philippe Rivard               WvZ                    2:08.74 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag             Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                2:35.60 9601563    2:35.44           
            32.16  1:12.77  1:59.60  2:35.44
  2. Erik van Lopik                PCG                    2:41.49 9603419    2:38.59           
            33.15  1:13.10  2:02.54  2:38.59
  3. Romano Lynch                  WvZ                    2:45.64 9602759    2:47.90           
            36.29  1:20.44  2:09.87  2:47.90
  4. Casper Muselaers              Octopus                2:46.85 9600399    2:48.25           
            36.62  1:19.87  2:10.89  2:48.25
  5. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         2:58.07 9702965    3:00.27           
            41.22  1:27.92  2:21.79  3:00.27
  6. Rick Smit                     De Fuut                3:03.95 9601521    3:01.40           
            41.24  1:29.62  2:22.74  3:01.40
  7. Richie van Empel              Zegenwerp              3:02.74 9603631    3:02.27           
            41.94  1:31.47  2:23.76  3:02.27
  8. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        3:49.94 9601033    3:02.40           
            37.14  1:28.79  2:21.64  3:02.40
  9. Philippe Janmaer              Overpeltse Zwemveren   3:04.42 OZV/211/   3:02.42           
            40.56  1:26.87  2:22.54  3:02.42
 10. Robin Meuwissen               Patrick                3:05.30 9602601    3:06.51           
            40.90  1:30.26  2:24.82  3:06.51
 11. Axel Julius                   Octopus                3:18.70 9702221    3:11.00           
            41.96  1:29.42  2:30.81  3:11.00
 12. Michael den Oudsten           Aquarijn               3:14.98 9703181    3:14.01           
            46.62  1:40.85  2:31.94  3:14.01
 13. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            3:22.97 9701837    3:14.47           
            45.33  1:34.26  2:31.53  3:14.47
 14. Daan Lammers                  Njord                  3:30.53 9702117    3:18.02           
            41.98  1:33.32  2:32.67  3:18.02
 15. David van Zelst               ZV Kerkdriel           3:05.75 9700147    3:25.15           
            47.92  1:41.15  2:40.81  3:25.15
 16. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          3:26.23 9604097    3:30.86           
            50.76  1:45.01  2:46.06  3:30.86
 17. Kenneth Luys                  Overpeltse Zwemveren   3:30.09 OZV/205/   3:34.63           
            53.68  1:46.89  2:53.31  3:34.63
 18. Aidan Evens                   Overpeltse Zwemveren   3:28.85 OZV/217/   3:34.72           
            54.40  1:48.59  2:52.57  3:34.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag                      Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen           2:12.87 147851     2:13.84           
            27.40  1:01.53  1:42.47  2:13.84
  2. Ensger Kotterink              WvZ                    2:11.12 9403391    2:19.88           
            29.21  1:05.17  1:47.15  2:19.88
  3. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren   2:22.73 OZV/171/   2:24.59           
            32.40  1:11.41  1:52.95  2:24.59
  4. Marciano Lynch                WvZ                    2:32.13 9401893    2:25.65           
            28.10  1:05.10  1:53.01  2:25.65
  5. Julien Henx                   Cercle de Natation D   2:26.90            2:30.03           
            32.86  1:11.85  1:56.56  2:30.03
  6. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73         2:31.61 9502289    2:30.33           
            32.13  1:11.19  1:58.76  2:30.33
  7. Daan Roordink                 De Fuut                2:36.29 9503979    2:31.88           
            32.74  1:12.55  1:57.94  2:31.88
  8. Michiel Sevens                Overpeltse Zwemveren   2:32.15 OZV/176/   2:32.08           
            33.47  1:14.28  1:59.34  2:32.08
  9. Rick de Waard                 de Zeehond '73         2:30.66 9401095    2:36.77           
            33.23  1:17.74  2:02.16  2:36.77
 10. Oliver Perkins                Deepings               2:29.80 170391     2:36.79           
            33.39  1:13.36  2:02.62  2:36.79
 11. Simon Duyvejonck              KWZC                   2:32.94 WZC/222/   2:37.65           
            34.75  1:18.21  2:03.75  2:37.65
 12. Marcel van Essen              Octopus                2:25.04 9400019    2:40.42           
            32.88  1:16.77  2:01.17  2:40.42
 13. Jory Willemsen                Octopus                2:34.30 9500747    2:41.41           
            34.41  1:17.37  2:07.32  2:41.41
 14. Matthijs Deprez               TZT                    2:48.97 TZT/100/   2:41.71           
            36.53  1:19.26  2:05.64  2:41.71
 15. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            2:46.54 9502293    2:42.87           
            35.60  1:18.36  2:05.03  2:42.87
 16. Marcel Marsman                Het Ravijn             2:41.77 9400373    2:43.67           
            38.12  1:20.81  2:07.70  2:43.67
 17. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            2:39.73 9403985    2:45.26           
            35.94  1:20.44  2:07.99  2:45.26
 18. Christian Renshoff            Octopus                2:33.97 9404343    2:46.45           
            34.85  1:17.32  2:04.79  2:46.45
 19. Kevin Meuwissen               Patrick                2:49.89 9502485    2:49.58           
            34.45  1:18.86  2:11.15  2:49.58
 20. Martijn van den Hul           LAC                    2:49.80 9404981    2:51.58           
            35.47  1:21.04  2:14.60  2:51.58
 21. Martijn Velders               TZC Vahalis            2:45.36 9502619    2:52.38           
            37.50  1:25.40  2:13.90  2:52.38
 22. Jeffry van Zetten             Octopus                2:36.72 9500755    2:54.22           
            38.74  1:24.13  2:15.12  2:54.22
 23. Nicolas Rivard                WvZ                    2:54.98 9500113    2:54.57           
            38.65  1:23.57  2:15.95  2:54.57
 24. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        3:06.67 9500007    3:02.43           
            40.74  1:25.79  2:22.54  3:02.43
 25. Ole Henrik Møllevold          Gol IL                 2:53.32            3:10.07           
            42.38  1:34.89  2:28.07  3:10.07
 26. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            3:07.70 9403983    3:11.66           
            44.89  1:33.89  2:28.46  3:11.66
 27. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                 3:23.09            3:23.32           
            49.86  1:42.76  2:38.90  3:23.32
 28. Johan van de Scheur           ZV Kerkdriel           3:40.82 9504629    3:39.99           
            50.70  1:49.63  2:52.42  3:39.99
 29. Richard Pieterse              Het Ravijn             3:49.93 9501901    3:47.44           
            47.49  1:49.84  2:59.62  3:47.44
NG.Z Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:22.01 9400341                      
AFGE Norbert Prokopiak             Gol IL                 2:24.53                              


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 200m wisselslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 16:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Berger                  Team Sachsen           2:12.55 153998     2:13.93           
            28.73  1:04.70  1:44.08  2:13.93
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen            2:15.25 9302135    2:14.10           
            28.75  1:02.34  1:43.87  2:14.10
  3. Eric Wald                     Team Sachsen           2:16.50 153033     2:18.23           
            28.11  1:06.34  1:44.30  2:18.23
  4. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren   2:18.44 OZV/093/   2:23.47           
            29.90  1:07.40  1:50.73  2:23.47
  5. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren   2:24.53 OZV/122/   2:24.39           
            29.59  1:07.25  1:53.36  2:24.39
  6. Daniel Langerveld             De Fuut                2:24.53 9302989    2:26.13           
            31.04  1:09.11  1:53.88  2:26.13
  7. Giovanni den Ouden            de Devel               2:22.94 9300877    2:27.52           
        Nederlands Aspirantenrecord
            30.97  1:09.27  1:54.11  2:27.52
  8. Tim Wagenmans                 Aquarijn               2:19.41 9104945    2:29.41           
            29.29  1:08.62  1:53.55  2:29.41
  9. Niek Havekes                  De Waalstroom          2:16.15 8601127    2:30.38           
            30.57  1:10.34  1:54.77  2:30.38
 10. Joris Boone                   KWZC                   2:22.98 WZC/214/   2:31.40           
            32.03  1:11.86  1:53.94  2:31.40
 11. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        2:30.70 188868     2:33.26           
            33.01  1:18.16  1:59.72  2:33.26
 12. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:29.14 9105911    2:34.01           
            32.58  1:14.94  1:56.30  2:34.01
 13. Rob Dhaene                    KWZC                   2:29.53 WZC/2319   2:34.84           
            32.22  1:12.86  2:01.48  2:34.84
 14. Christian Karkdijk            Het Ravijn             2:43.16 9202523    2:39.70           
            31.57  1:14.28  2:05.87  2:39.70
 15. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren   2:30.25 OZV/115/   2:39.79           
            35.72  1:21.48  2:01.49  2:39.79
 16. Remco Jorink                  Octopus                2:25.07 8000719    2:39.90           
            31.89  1:15.52  2:00.60  2:39.90
 17. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             2:36.24 9202615    2:41.20           
            33.00  1:16.35  2:05.57  2:41.20
 18. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             2:39.01 9201061    2:41.94           
            35.16  1:18.04  2:07.01  2:41.94
 19. Rudy Chambon                  WzV                    2:40.48 9306775    2:42.32           
            33.49  1:16.96  2:06.91  2:42.32
 20. Brian Grootveld               Aquarijn               2:38.82 9001053    2:47.64           
            34.87  1:21.84  2:08.08  2:47.64
 21. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        2:49.02 188870     2:48.24           
            32.72  1:15.46  2:10.45  2:48.24
 22. Timo Bol                      De Fuut                2:47.14 9104567    2:48.58           
            33.52  1:16.96  2:08.79  2:48.58
 23. Haiko Sleumer                 Zegenwerp              3:00.10 9304251    3:02.16           
            37.89  1:23.30  2:21.15  3:02.16
 24. Guus Verhoeven                Zegenwerp              3:03.50 9104629    3:03.07           
            37.83  1:25.20  2:24.45  3:03.07
 25. William Holland-Leavens       Deepings               3:26.85 34399(ha   3:50.80           
            56.79  1:58.36  2:58.10  3:50.80
 DIS Pim van Zeijl                 Kimbria                2:40.62 9003415    2:42.17           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            32.72  1:16.15  2:06.25  2:42.17
NG.Z Henk van Zetten               Octopus                3:36.51 6701261                      
NG.Z Yochem Kremer                 Het Ravijn             3:49.95 9306973                      
AFGE Philippe Rivard               WvZ                    2:05.27 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                      Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 16:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janne Hendrickx               Overpeltse Zwemveren   1:18.38 OZV/193/   1:19.34           
            38.13  1:19.34
  2. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen         1:25.30 9601596    1:22.42           
            38.39  1:22.42
  3. Elke van den Hurk             Z&PV Nuenen            1:30.02 9601814    1:30.32           
            42.87  1:30.32
  4. Senna Pols                    de Zeehond '73         1:30.15 9700012    1:30.47           
            42.87  1:30.47
  5. Melissa Smienk                De Fuut                1:31.00 9603004    1:30.84           
            42.91  1:30.84
  6. Sharon Julius                 Octopus                1:40.63 9602664    1:31.65           
            43.37  1:31.65
  7. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:28.71 9701142    1:31.94           
            43.83  1:31.94
  8. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp              1:32.37 9605190    1:32.38           
            44.01  1:32.38
  9. Rowena de Kok                 De Stormvogel          1:34.92 9602908    1:33.49           
            44.14  1:33.49
 10. Aylin van Uffelen             WvZ                    1:27.24 9600352    1:33.70           
            43.77  1:33.70
 11. Tamara van Kooij              de Zeehond '73         1:31.64 9700032    1:34.04           
            43.75  1:34.04
 12. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen         1:30.78 9605156    1:34.37           
            44.16  1:34.37
 13. Anne van Zelst                ZV Kerkdriel           1:33.56 9603180    1:35.38           
            44.63  1:35.38
 14. Janneke de Wijs               WzV                    1:34.86 9602716    1:36.01           
            44.98  1:36.01
 15. Doris Kragten                 PCG                    1:34.97 9602318    1:36.39           
            45.70  1:36.39
 16. Anja Daalhuizen               De Fuut                1:35.87 9602418    1:37.42           
            45.78  1:37.42
 17. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        1:33.82 9702464    1:37.94           
            46.84  1:37.94
 18. Nacinda Paap                  WvZ                    1:32.65 9701684    1:38.47           
            45.61  1:38.47
 19. Marijke van de Beek           Octopus                1:36.54 9602660    1:38.80           
            47.48  1:38.80
 20. Celine van Houtum             WzV                    1:33.88 9604508    1:39.20           
            47.11  1:39.20
 21. Dorien Reynders               Overpeltse Zwemveren   1:39.08 OZV/179/   1:39.66           
            47.59  1:39.66
 22. Marloes Langerveld            De Fuut                1:37.76 9701240    1:39.71           
            45.98  1:39.71
 23. Manouschka van Beek           Zegenwerp              1:38.33 9603628    1:39.97           
            47.52  1:39.97
 24. Renske Wold                   ZPC Maarkel            1:38.07 9700312    1:40.03           
            48.58  1:40.03
 25. Denise van Zetten             Octopus                1:48.73 9600932    1:40.79           
            48.31  1:40.79
 26. Elisha Penman                 Deepings               1:36.20 422916     1:41.78           
            47.94  1:41.78
 27. Lieke Beijk                   Overpeltse Zwemveren   1:34.26 OZV/216/   1:42.12           
            46.77  1:42.12
 28. Jessica van de Geer           Aquarijn               1:42.91 9605338    1:42.41           
            48.31  1:42.41
 29. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo   1:42.10 961427     1:42.51           
            48.54  1:42.51
 30. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen            1:37.80 9702982    1:42.71           
            50.50  1:42.71
 31. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            1:38.39 9703310    1:43.09           
            48.53  1:43.09
 32. Xandra Blaauw                 Njord                  1:42.08 9702010    1:43.61           
            49.23  1:43.61
 33. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             1:45.36 9605382    1:44.27           
            48.65  1:44.27
 34. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen            1:44.41 9702556    1:44.59           
            49.59  1:44.59
 35. Maja Sevic                    De Schelde             1:42.14 9702628    1:45.48           
            50.12  1:45.48
 36. Manon van Lith                Zegenwerp              1:44.07 9605544    1:45.64           
            49.51  1:45.64
 37. Janneke Radder                De Watervogels         1:44.27 9700136    1:45.80           
            50.62  1:45.80
 38. Beau vd Jagt                  Alkemade               1:45.86 9702696    1:46.48           
            50.64  1:46.48
 39. Kim van der Heijden           Njord                  1:46.64 9700662    1:47.44           
            50.70  1:47.44
 40. Lian Beenhakker               Alkemade               1:48.44 9604102    1:48.16           
            51.28  1:48.16
 40. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        1:46.37 9703840    1:48.16           
            50.38  1:48.16
 42. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo       1:43.58 9702590    1:50.15           
            51.72  1:50.15
 43. Michelle Ramakers             Kimbria                1:47.23 9705014    1:53.53           
            54.02  1:53.53
 44. Tessa Kattenberg              Gol IL                 1:49.05            1:55.33           
            54.69  1:55.33
 45. Daphne Julius                 Octopus                1:57.07 9703450    2:06.40           
            57.68  2:06.40
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                1:40.50 9603932                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 16:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Selina Somogyi                Team Sachsen           1:15.00 154485     1:14.89           
            35.00  1:14.89
  2. Teresa Matthes                Team Sachsen           1:22.50 155105     1:20.47           
            37.33  1:20.47
  3. Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe      1:18.59 9400278    1:21.18           
            38.46  1:21.18
  4. Sharon Gelmers                Octopus                1:19.66 9400416    1:22.86           
            38.13  1:22.86
  5. Laura Swain                   Deepings               1:24.96 79952      1:24.78           
            39.99  1:24.78
  6. Larissa Immerzeel             WvZ                    1:22.51 9501474    1:27.78           
            40.62  1:27.78
  7. Margot Dorme                  KWZC                   1:25.75 WZC/227/   1:27.85           
            42.18  1:27.85
  8. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:23.33 9504690    1:28.07           
            40.52  1:28.07
  9. Emy Liebregts                 Njord                  1:26.72 9505020    1:29.07           
            41.76  1:29.07
 10. Letizia Sandra Klapp          Cercle de Natation D   1:26.98 2875       1:29.38           
            42.04  1:29.38
 11. Amanda Immerzeel              WvZ                    1:24.26 9501534    1:29.71           
            42.25  1:29.71
 12. Judith Kooistra               Het Ravijn             1:25.50 9400526    1:31.16           
            42.42  1:31.16
 13. Demelsa Kreuger               De Fuut                1:29.02 9505746    1:31.51           
            41.34  1:31.51
 14. Lien Vanderlinden             Overpeltse Zwemveren   1:29.67 OZV/198/   1:31.99           
            43.62  1:31.99
 15. Michelle Geisler              Aquarijn               1:33.83 9502514    1:32.26           
            44.05  1:32.26
 16. Susan Teijken                 Z&PV Nuenen            1:32.05 9504592    1:34.83           
            45.51  1:34.83
 17. Tessy Sins                    Cercle de Natation D   1:36.94 1722       1:35.79           
            45.25  1:35.79
 18. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen         1:34.72 9406074    1:36.24           
            45.09  1:36.24
 19. Aranka Schouten               De Fuut                1:31.91 9503742    1:36.43           
            45.29  1:36.43
 20. Ivy Kroon                     Alkemade               1:35.07 9505808    1:36.82           
            45.19  1:36.82
 21. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         1:33.32 9501318    1:39.17           
            46.88  1:39.17
 22. Fardau Lettinga               De Waalstroom          1:34.39 9405364    1:39.74           
            48.64  1:39.74
 23. Lindsay van Houtum            WzV                    1:37.23 9406546    1:41.48           
            47.41  1:41.48
 24. Janita Verkuil                Aquarijn                    NT 9503320    1:44.17           
            48.80  1:44.17
 25. José Pieterse                 Het Ravijn             1:41.66 9401348    1:46.25           
            50.05  1:46.25
 26. Kimberley Manuela             de Zeehond '73         1:38.34 9401694    1:47.53           
            49.97  1:47.53
 27. Linda van Hees                Aquarijn               1:44.84 9406414    1:49.10           
            51.42  1:49.10
 28. Cindy Hofhuis                 ZPC Maarkel            1:46.73 9400300    1:50.71           
            51.94  1:50.71
 29. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo   1:43.50 941005     1:50.89           
            52.16  1:50.89
 30. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis            1:44.07 9401400    1:51.30           
            51.80  1:51.30
 31. Tess van de Engel             de Zeehond '73         1:54.55 9404988    1:58.36           
            55.05  1:58.36
 32. Linda Lith, van               Watervrienden Den Bo   2:04.56 940990     1:59.70           
            56.56  1:59.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 100m schoolslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 16:59                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laura Badoux                  DAW-Finenzo            1:22.05 8200038    1:21.15           
            37.90  1:21.15
  2. Erika Aan het Rot             Octopus                1:20.82 9000010    1:21.36           
            38.02  1:21.36
  3. Elke Doumen                   Overpeltse Zwemveren   1:21.00 OZV/034/   1:23.47           
            39.07  1:23.47
  4. Manon van Essen               Octopus                1:36.13 9100910    1:25.02           
            39.41  1:25.02
  5. Kimberley van Uffelen         WvZ                    1:22.83 9103130    1:25.33           
            40.27  1:25.33
  6. Melissa de Zeeuw              De Watervogels         1:25.53 9305674    1:25.83           
            40.24  1:25.83
  7. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        1:27.00 116210     1:27.88           
            40.92  1:27.88
  8. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             1:32.24 9201840    1:30.52           
            42.05  1:30.52
  9. Sarah Drenth                  TZC Vahalis            1:30.13 9302820    1:36.65           
            44.51  1:36.65
 10. Danielle Thijssen             De Waalstroom          1:30.93 9306094    1:37.04           
            46.27  1:37.04
 11. Aimee Janssen                 Kimbria                1:34.75 9104864    1:38.70           
            46.54  1:38.70
 12. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade        1:38.50 9008114    1:38.93           
            46.06  1:38.93
 13. Margriet Aan het Rot          Octopus                1:39.94 8603088    1:39.58           
            46.72  1:39.58
 14. Anita Engels                  Zegenwerp                   NT 9001016    1:39.99           
            47.35  1:39.99
 15. Chantal Gielens               De Roersoppers         1:34.43 9101014    1:40.16           
            46.40  1:40.16
 16. Esther Radder                 De Watervogels         1:37.84 9303620    1:40.77           
            47.64  1:40.77
 17. Alja Huibers                  De Waalstroom          1:37.90 9101352    1:41.48           
            48.69  1:41.48
 18. Tessa Visser                  Zegenwerp              1:39.94 9306452    1:42.00           
            48.45  1:42.00
 19. Pauline van Berkel            TZC Vahalis            1:41.32 9206962    1:49.00           
            49.92  1:49.00
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        1:50.47 9007706                      
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade        1:55.02 8604534                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag               Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 17:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Erik van Lopik                PCG                      35.96 9603419      33.97           
  2. Casper Muselaers              Octopus                  43.00 9600399      37.68           
  3. Callum Clark                  Deepings                 37.72 288041       39.12           
  4. Jeroen Velders                TZC Vahalis              40.02 9602037      39.90           
  5. Stan Ruessink                 Octopus                  39.88 9700829      40.81           
  6. Axel Julius                   Octopus                  44.87 9702221      41.01           
  7. Bobby Visser                  Zegenwerp                42.69 9601437      42.86           
  8. Per Henning Møllevold         Gol IL                   43.18              43.20           
  9. Robin Meuwissen               Patrick                  43.16 9602601      43.39           
 10. Jort van der Geest            Alkemade                 44.43 9601581      43.41           
 11. Mario Aquino                  LiZv                   1:04.80 Lizv/024     44.39           
 12. Bjarne Kattenberg             Gol IL                   43.67              45.06           
 13. Joshua Verkuil                Aquarijn                 48.75 9700859      46.02           
 14. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom            48.45 9604097      47.18           
 15. Robin van Oyen                de Zeehond '73           49.34 9600897      50.06           
 16. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73           50.00 9601735      50.07           
 17. Bart Katier                   ZPC Maarkel              55.75 9700207      53.58           
 18. Jorn Velda                    de Zeehond '73           49.64 9702411      53.80           
 19. Lowie Van Heghe               FIRST                    57.00 FIRST/56     54.14           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag                        Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 17:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Philipp Sikatzki              Team Sachsen             28.44 147851       28.01           
  2. Marciano Lynch                WvZ                      29.77 9401893      29.71           
  3. Julien Henx                   Cercle de Natation D     30.70              31.39           
  4. Norbert Prokopiak             Gol IL                   30.85              31.83           
  5. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           31.45 9502289      33.47           
  6. Sjors Boverhoff               Octopus                  42.17 9500741      34.21           
  7. Daan Roordink                 De Fuut                  33.19 9503979      34.53           
  8. Oliver Perkins                Deepings                 33.76 170391       34.70           
  9. Rick de Waard                 de Zeehond '73           33.93 9401095      34.82           
 10. Marcel van Essen              Octopus                  31.63 9400019      34.91           
 11. Kevin Meuwissen               Patrick                  40.93 9502485      35.48           
 12. Sven Alderlieste              SBC2000                  35.02 9501329      36.42           
 13. Jeffrey Poirters              Zegenwerp                37.48 9504127      36.71           
 14. Miguel Gunst                  KWZC                     36.83 WZC/224/     36.90           
 15. Simon Duyvejonck              KWZC                     35.37 WZC/222/     37.53           
 16. Rick v.d. Stam                De Watervogels           38.17 9500415      38.53           
 17. Tom Gulikers                  Kimbria                  39.43 9405547      40.09           
 18. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          38.76 9500007      41.96           
 19. Richard Pieterse              Het Ravijn               47.95 9501901      47.47           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                       Heren, 50m rugslag                          Senioren Open
12-7-2009 - 17:22                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Riccardo Prietzsch            Team Sachsen             26.53 117153       26.77           
  2. Sven Kardol                   Z&PV Nuenen              28.62 9302135      28.64           
  3. Floris Manni                  Octopus                  30.90 8805679      30.27           
  4. Martin de Wildt               Z&PV Nuenen              29.00 7400937      30.84           
  5. Albert van Piekeren           Octopus                  30.78 8401767      30.95           
  6. Giovanni den Ouden            de Devel                 31.35 9300877      32.05           
  7. Jeroen Custers                Kimbria                  31.94 9106319      32.43           
  8. Bob Huisken                   ZPC Maarkel              31.17 9200569      33.31           
  9. Christian Karkdijk            Het Ravijn               39.73 9202523      33.76           
 10. Dennis Pedersen               de Zeehond '73           32.22 9205385      33.97           
 11. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D     34.34 1688         34.18           
 12. Guus Geurts                   De Waalstroom            31.49 9100689      34.27           
 13. Ron Langelaan                 DAW-Finenzo              33.13 7800643      34.70           
 14. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud          33.20 188870       34.76           
 15. Ronald Stolk                  De Fuut                  40.51 6601253      35.14           
 16. Rob Dhaene                    KWZC                     31.90 WZC/2319     35.27           
 17. Joris Boone                   KWZC                     34.85 WZC/214/     35.56           
 18. Timo Bol                      De Fuut                  35.04 9104567      35.81           
 19. Jeroen de Putter              De Schelde               37.11 9204149      36.17           
 20. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 33.44 9203085      36.21           
 21. Dalibor Vlaovic               LAC                      35.67 9305483      36.60           
 22. Wouter Verplancke             TZT                      36.10 TZT/007/     36.85           
 23. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade          49.69 9206491      37.15           
 24. Pim van Zeijl                 Kimbria                  34.71 9003415      37.32           
 25. Barend Kamphuis               Aquarijn                 36.84 8100835      38.13           
 26. Brian Grootveld               Aquarijn                 39.68 9001053      41.13           
 27. Jeroen Straatman              Zegenwerp                41.67 9207041      41.71           
 28. Ard van Bottenburg            Octopus                  42.31 6701259      44.53           
 29. Fons Westerdijk               ZV Vlaardingen           43.34 8705119      48.06           
 30. Bert Gelmers                  Octopus                  52.19 6100799      52.62           
NG.Z Tim Wagenmans                 Aquarijn                 30.94 9104945                      
NG.Z Henk van Zetten               Octopus                  46.26 6701261                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                      Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 17:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Celine Hoogendijk             ZV Vlaardingen           32.89 9601596      31.70           
  2. Denise Schulpen               Aquarijn                 32.30 9700158      31.84           
  3. Isabel Spit                   LAC                      32.65 9604712      32.70           
  4. Jaimy Mous                    Njord                    34.03 9602576      33.56           
  5. Karla Westenberg              E Z C                    34.30 9601738      34.37           
  6. Sophie van den Broek          ZV Kerkdriel             33.95 9700028      34.84           
  7. Jessica Manders               Z&PV Nuenen              35.99 9604004      35.72           
  8. Joëlle Strock                 Cercle de Natation D     36.94 1758         35.93           
  9. Lana Miedema                  Eindhovense Watervri     36.70 961239       36.82           
 10. Tamara van der Steen          ZV Vlaardingen           36.15 9605156      37.10           
 11. Robin Hilgerdenaar            Zegenwerp                37.76 9605190      37.50           
 12. Chantal Vervoort              Njord                    37.59 9603134      37.68           
 13. Rowena de Kok                 De Stormvogel            39.66 9602908      37.87           
 14. Sharon Julius                 Octopus                  41.07 9602664      37.92           
 15. Tamara van Kooij              de Zeehond '73           37.43 9700032      38.00           
 16. Manouschka van Beek           Zegenwerp                43.79 9603628      38.74           
 17. Meno van Hooff                TZC Vahalis              39.05 9702662      38.90           
 18. Nadien van Lang               Njord                    37.10 9702012      39.66           
 19. Melissa Smienk                De Fuut                  37.66 9603004      39.70           
 20. Doris Kragten                 PCG                      38.08 9602318      39.77           
 21. Aylin van Uffelen             WvZ                      36.28 9600352      40.80           
 22. Celine van Houtum             WzV                      41.20 9604508      41.25           
 23. Maartje Oosterhoff            Luctor et Emergo         37.98 9702590      41.75           
 24. Maayke Voets                  Z&PV Nuenen              41.36 9702982      42.64           
 25. Janneke de Wijs               WzV                      40.39 9602716      42.73           
 26. Marloes Langerveld            De Fuut                  38.06 9701240      43.05           
 27. Jessie Hoskam                 ZV Kerkdriel             41.39 9700030      43.28           
 27. Simone Balvers                WzV                      41.51 9600878      43.28           
 29. Marjolein Wijnen              Z&PV Nuenen              40.78 9702556      43.83           
 30. Denise van Zetten             Octopus                  52.89 9600932      44.23           
 31. Lotte van Grinsven            Zegenwerp                41.41 9601544      44.36           
 32. Marijke van de Beek           Octopus                  48.40 9602660      44.66           
 33. Nienke Pranger                de Zeehond '73           39.64 9701612      44.85           
 34. Lisanne Bijsterbosch          Octopus                  54.54 9701198      44.97           
 35. Jessica van de Geer           Aquarijn                 46.33 9605338      45.57           
 36. Danique Gelmers               Octopus                1:04.63 9600304      45.82           
 37. Janneke Radder                De Watervogels           44.20 9700136      46.00           
 38. Janieke Pijpen, van           Watervrienden Den Bo     47.60 961427       46.02           
 39. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade          47.59 9703840      46.28           
 40. Fien Barbry                   TZT                      48.76 TZT/112/     46.74           
 41. Lian Beenhakker               Alkemade                 52.82 9604102      48.08           
 42. Manon van Lith                Zegenwerp                43.39 9605544      48.26           
 43. Lisa Meyers                   Kimbria                  53.60 9605054      48.51           
 44. Mirella Kop                   WzV                      45.05 9606020      49.85           
 45. Beau vd Jagt                  Alkemade                 48.55 9702696      51.02           
 46. Michelle Ramakers             Kimbria                  52.07 9705014      52.78           
 47. Silke Verberkmoes             Overpeltse Zwemveren     55.00 OZV/230/     53.76           
 48. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             1:04.64 9605382      53.98           
AFGE Vivian Renshoff               Octopus                  50.09 9603932                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 17:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tina Nitzsche                 Team Sachsen             28.60 155838       29.28           
  2. Merle Verkijk                 Van Uden-de Gouwe        29.83 9400278      30.48           
  3. Sharon Gelmers                Octopus                  31.30 9400416      31.32           
  4. Nelly Velthuijs               Njord                    31.16 9404028      32.66           
  5. Anne-Sophie Jammaer           Overpeltse Zwemveren     32.51 OZV/194/     32.70           
  6. Tamarah van der Pasch         Zegenwerp                33.15 9403308      33.88           
  7. Demelsa Kreuger               De Fuut                  35.58 9505746      34.20           
  8. Amanda Immerzeel              WvZ                      33.00 9501534      34.40           
  9. Lien Evens                    Overpeltse Zwemveren     34.90 OZV/195/     34.75           
 10. Lisa Goerens                  Cercle de Natation D     35.74              35.11           
 11. Judith Kooistra               Het Ravijn               32.64 9400526      35.34           
 12. Judith van de Wijdeven        Njord                    34.33 9503820      35.64           
 13. Myriam Maitry                 Cercle de Natation D     36.56 1727         35.67           
 13. Maike Korthout                WzV                      34.93 9406034      35.67           
 15. Sifra van Bottenburg          Octopus                  46.47 9501178      35.81           
 16. Michelle Geisler              Aquarijn                 33.56 9502514      36.02           
 17. Joyce Vervoort                Njord                    37.50 9405370      36.34           
 18. Aranka Schouten               De Fuut                  36.90 9503742      36.57           
 19. Margot Dorme                  KWZC                     35.36 WZC/227/     36.71           
 20. Lisa Hartogs                  Z&PV Nuenen              36.24 9505044      37.00           
 21. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73           36.10 9501318      37.24           
 22. Renate Gurigard               Gol IL                   36.57              37.37           
 23. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade          38.01 9504690      38.28           
 24. Jip Mulkens                   Aquarijn                 34.45 9402538      38.53           
 25. José Pieterse                 Het Ravijn               36.80 9401348      38.54           
 26. Larissa Immerzeel             WvZ                      38.30 9501474      38.76           
 27. Ilse van der Heijden          Njord                    38.49 9402878      38.86           
 28. Annebeth Trepels              Njord                    40.41 9403184      39.01           
 29. Melissa van der Geld          WzV                      39.17 9506250      39.64           
 30. Lindsay van Houtum            WzV                      37.04 9406546      40.58           
 31. Rielle Heemskerk              Alkemade                 40.68 9501468      40.66           
 32. Manon Balvers                 WzV                      42.84 9502042      40.70           
 33. Simone Jongen                 Kimbria                  41.75 9402028      40.90           
 34. Anouk van den Boorn           Kimbria                  37.47 9403902      40.95           
 35. Kelly Gardenier               ZV Vlaardingen           38.52 9406074      40.97           
 36. Kimberley Manuela             de Zeehond '73           37.24 9401694      41.24           
 37. Daphne Portegijs              Zegenwerp                44.14 9504814      41.59           
 38. Sanne Boudewijn               TZC Vahalis              39.32 9500494      42.25           
 39. Caroline Machtelings          FIRST                    43.11 FIRST/33     42.30           
 40. Freeke Pijpen, van            Watervrienden Den Bo     47.30 941005       43.45           
 41. Linda van Hees                Aquarijn                 41.50 9406414      46.09           
 42. Ivy Kroon                     Alkemade                 49.49 9505808      46.53           
 43. Lotte Boudewijn               TZC Vahalis              43.76 9401400      49.77           
 44. Tess van de Engel             de Zeehond '73           52.91 9404988      52.19           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 50m vlinderslag                        Senioren Open
12-7-2009 - 17:32                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Graf                     Team Sachsen             27.94 133747       28.22           
  2. Carolin Sperling              Team Sachsen             29.49 143162       29.56           
  3. Lore Stalmans                 Overpeltse Zwemveren     31.46 OZV/120/     31.19           
  4. Corry Floor                   ZV Kerkdriel             32.04 9100954      31.55           
  5. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          31.59 9301772      31.72           
  6. Saskia Phaff                  PSV                      31.69 6600242      31.82           
  7. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          31.29 8403078      32.04           
  8. Manon van Essen               Octopus                  31.14 9100910      32.33           
  9. Miriam Visserman              Octopus                  35.10 8704364      32.95           
 10. Gerrie Zuyderwijk             TZC Vahalis              32.13 8704828      33.04           
 11. Cindy Hendriks                De Waalstroom            33.80 9207672      33.71           
 12. Iris van Beek                 De Fuut                  34.26 9303874      34.22           
 13. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud          34.02 116210       34.28           
 14. Emma Verhoeven                Zegenwerp                34.44 9303326      34.75           
 15. Ilse Hofhuis                  ZPC Maarkel              36.11 9200764      35.61           
 16. Kim Oberto                    Cercle de Natation D     34.99 1690         35.67           
 17. Melissa de Zeeuw              De Watervogels           34.78 9305674      36.39           
 18. Patricia Becks                Zegenwerp                36.71 8705946      36.63           
 19. Shana Holvoet                 KWZC                     36.34 WZC/217/     36.65           
 20. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn               39.15 9201840      36.85           
 21. Sarah Drenth                  TZC Vahalis              37.26 9302820      36.93           
 22. Danielle Thijssen             De Waalstroom            38.69 9306094      37.09           
 23. Catrina Hagens                WzV                      36.11 9305382      37.14           
 24. Annebeth van Ark              Octopus                  41.38 8805588      37.16           
 25. Laura van Reen                De Waalstroom            35.95 9306300      37.18           
 26. Tara van Bottenburg           Octopus                  38.64 9300114      37.69           
 27. Hanneke van der Steen         Zegenwerp                37.48 9302280      38.79           
 28. Gerda van Mook                ZV Kerkdriel             34.92 9301538      39.40           
 29. Alja Huibers                  De Waalstroom            37.61 9101352      39.43           
 30. Tessa Visser                  Zegenwerp                37.95 9306452      39.46           
 31. Chantal Gielens               De Roersoppers           36.74 9101014      39.62           
 32. Shelly Hollanders             Kimbria                  37.11 9303454      39.63           
 33. Joke Minkels                  Zegenwerp                39.57 9002592      39.73           
 34. Esther Radder                 De Watervogels           38.04 9303620      39.75           
 35. Marjoke Debets                De Waalstroom            36.96 8600768      39.79           
 36. Margriet Aan het Rot          Octopus                  42.29 8603088      40.23           
 37. Rebecca Thijssen              De Waalstroom            41.25 9307192      40.98           
 38. Yvonne Bruls                  Eurode Kerkrade          45.96 9008114      46.60           
 39. Jenneke Manuela               de Zeehond '73         1:05.65 6800750    1:00.36           
AFGE Rachella Feenstra             Eurode Kerkrade          49.21 8604534                      
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade          54.86 9007706                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag             Minioren 6 en Junioren 1
12-7-2009 - 17:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Stolk               De Fuut                1:00.26 9601563    1:00.17           
            28.92  1:00.17
  2. Erik van Lopik                PCG                    1:05.50 9603419    1:02.62           
            30.35  1:02.62
  3. Casper Zwier                  Luctor et Emergo       1:04.61 9701355    1:06.54           
            32.10  1:06.54
  4. Casper Muselaers              Octopus                1:07.83 9600399    1:06.67           
            31.90  1:06.67
  5. Romano Lynch                  WvZ                    1:05.83 9602759    1:07.37           
            32.49  1:07.37
  6. Sjoerd van den Oord           ZV Kerkdriel           1:08.91 9700267    1:11.23           
            34.14  1:11.23
  7. Rick Smit                     De Fuut                1:11.94 9601521    1:12.75           
            33.70  1:12.75
  8. Tim van der Steen             ZV Vlaardingen         1:12.76 9702965    1:13.12           
            35.85  1:13.12
  9. Philippe Janmaer              Overpeltse Zwemveren   1:14.92 OZV/211/   1:13.69           
            35.35  1:13.69
 10. Robin Meuwissen               Patrick                1:23.14 9602601    1:14.13           
            35.88  1:14.13
 11. Stan Ruessink                 Octopus                1:12.34 9700829    1:14.56           
            35.01  1:14.56
 12. Callum Clark                  Deepings               1:12.16 288041     1:14.97           
            35.62  1:14.97
 13. Joeri Phaff                   Z&PV Nuenen            1:13.41 9701099    1:15.51           
            35.80  1:15.51
 14. Jeroen Velders                TZC Vahalis            1:14.54 9602037    1:15.68           
            36.63  1:15.68
 15. Bobby Visser                  Zegenwerp              1:20.37 9601437    1:17.10           
            36.50  1:17.10
 16. Tom Senesael                  TZT                    1:18.70 TZT/111/   1:17.35           
            37.95  1:17.35
 17. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:09.00 9601033    1:17.39           
            36.22  1:17.39
 18. Richie van Empel              Zegenwerp              1:12.84 9603631    1:19.19           
            36.51  1:19.19
 19. Quinten de Putter             De Schelde             1:15.43 9702675    1:19.84           
            38.17  1:19.84
 20. Loris Klapp                   Cercle de Natation D   1:20.92            1:20.65           
            39.43  1:20.65
 21. Jort van der Geest            Alkemade               1:26.98 9601581    1:21.13           
            41.10  1:21.13
 22. Daan Lammers                  Njord                  1:17.26 9702117    1:21.15           
            38.88  1:21.15
 23. Jeroen Schelling              Z&PV Nuenen            1:17.76 9701837    1:21.18           
            38.50  1:21.18
 24. Stijn van de Wetering         ZV Kerkdriel           1:21.52 9703219    1:22.28           
            41.36  1:22.28
 25. Jeppe Komdeur                 De Waalstroom          1:20.33 9604097    1:23.26           
            39.28  1:23.26
 26. Mario Aquino                  LiZv                   1:51.31 Lizv/024   1:23.91           
            39.91  1:23.91
 27. Per Henning Møllevold         Gol IL                 1:17.76            1:24.95           
            40.51  1:24.95
 28. Aidan Evens                   Overpeltse Zwemveren   1:25.16 OZV/217/   1:25.50           
            41.02  1:25.50
 29. Kenneth Luys                  Overpeltse Zwemveren   1:23.86 OZV/205/   1:27.18           
            43.37  1:27.18
 30. Dennis Bergwerff              de Zeehond '73         1:26.96 9601735    1:29.57           
            43.24  1:29.57
 31. Robin van Oyen                de Zeehond '73         1:31.74 9600897    1:29.97           
            41.89  1:29.97
 32. Bjarne Kattenberg             Gol IL                 1:31.46            1:30.00           
            41.76  1:30.00
 33. Bart Katier                   ZPC Maarkel            1:39.32 9700207    1:40.38           
            46.76  1:40.38
 34. Lowie Van Heghe               FIRST                  1:51.30 FIRST/56   1:41.71           
            47.32  1:41.71
 35. Jorn Velda                    de Zeehond '73         1:42.76 9702411    1:46.41           
            47.93  1:46.41


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                      Junioren 2 en 3
12-7-2009 - 17:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          56.97 9400341      57.90           
            28.31    57.90
  2. Jeffrey Buddenberg            de Zeehond '73           57.64 9502289      58.41           
            28.51    58.41
  3. Julien Henx                   Cercle de Natation D     59.25              59.04           
            28.58    59.04
  4. Bjorn Umans                   Overpeltse Zwemveren     59.47 OZV/171/     59.86           
            29.24    59.86
  5. Sjors Boverhoff               Octopus                1:00.02 9500741      59.97           
            28.93    59.97
  6. Michiel Sevens                Overpeltse Zwemveren     59.81 OZV/176/   1:01.16           
            29.19  1:01.16
  7. Jory Willemsen                Octopus                1:00.72 9500747    1:01.69           
            29.18  1:01.69
  8. Rick de Waard                 de Zeehond '73         1:07.35 9401095    1:02.60           
            30.97  1:02.60
  9. Jeffry van Zetten             Octopus                1:04.53 9500755    1:03.47           
            30.26  1:03.47
 10. Tom Marin                     Cercle de Natation D   1:06.25            1:04.47           
            30.36  1:04.47
 11. Luc Flammang                  Cercle de Natation D   1:03.67 2868       1:04.48           
            29.55  1:04.48
 12. Christian Renshoff            Octopus                1:02.05 9404343    1:04.57           
            30.37  1:04.57
 13. Simon Duyvejonck              KWZC                   1:01.27 WZC/222/   1:04.59           
            31.49  1:04.59
 14. Joris Willems                 Z&PV Nuenen            1:04.24 9502293    1:04.67           
            30.36  1:04.67
 15. Martijn Pruijn                TZC Vahalis            1:04.64 9403985    1:04.90           
            31.92  1:04.90
 16. Oliver Perkins                Deepings               1:03.30 170391     1:05.35           
            31.28  1:05.35
 17. Sven Alderlieste              SBC2000                1:03.72 9501329    1:05.62           
            30.87  1:05.62
 18. Daan Viering                  De Waalstroom          1:03.21 9403839    1:05.72           
            31.64  1:05.72
 19. Martijn Velders               TZC Vahalis            1:03.55 9502619    1:06.72           
            31.50  1:06.72
 20. Matthijs Deprez               TZT                    1:11.26 TZT/100/   1:07.07           
            33.77  1:07.07
 21. Marcel Marsman                Het Ravijn             1:03.67 9400373    1:07.22           
            31.90  1:07.22
 22. Miguel Gunst                  KWZC                   1:06.49 WZC/224/   1:07.48           
            32.12  1:07.48
 23. Kevin Meuwissen               Patrick                1:05.27 9502485    1:08.27           
            31.65  1:08.27
 24. Tico Wind                     Het Ravijn             1:06.67 9502705    1:09.16           
            32.88  1:09.16
 25. Cedric Buffel                 TZT                    1:10.86 TZT/066/   1:09.46           
            35.54  1:09.46
 26. Nicolas Rivard                WvZ                    1:07.87 9500113    1:11.10           
            33.61  1:11.10
 27. Rick v.d. Stam                De Watervogels         1:09.42 9500415    1:12.85           
            35.16  1:12.85
 28. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:15.16 9500007    1:13.94           
            36.21  1:13.94
 29. Tom Gulikers                  Kimbria                1:12.07 9405547    1:14.51           
            35.21  1:14.51
 30. Dennis Pruijn                 TZC Vahalis            1:13.73 9403983    1:15.63           
            36.85  1:15.63
 31. Bjørn Fredrik Moen            Gol IL                 1:20.88            1:21.29           
            37.49  1:21.29
 32. Richard Pieterse              Het Ravijn             1:27.92 9501901    1:24.47           
            41.83  1:24.47
 33. Johan van de Scheur           ZV Kerkdriel           1:29.50 9504629    1:29.61           
            42.76  1:29.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
12-7-2009 - 17:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Riccardo Prietzsch            Team Sachsen             52.02 117153       50.89           
            24.34    50.89
  2. Tobias Horn                   Team Sachsen             54.69 143161       53.67           
            25.65    53.67
  3. Tom Lommers                   WzV                      52.26 9001847      54.35           
            25.96    54.35
  4. Tom Meijlaers                 Overpeltse Zwemveren     53.41 OZV/093/     55.08           
            27.00    55.08
  5. Jamie Berger                  Team Sachsen             55.55 153998       56.00           
            27.25    56.00
  6. Jef Stalmans                  Overpeltse Zwemveren     54.82 OZV/122/     56.02           
            26.87    56.02
  7. Eric Wald                     Team Sachsen             57.30 153033       56.47           
            27.65    56.47
  8. Emile Manni                   Octopus                  56.83 9001901      56.84           
            26.95    56.84
  9. Michél Ullrich                Team Sachsen             56.50 139829       57.02           
            27.01    57.02
 10. Tim Wagenmans                 Aquarijn                 55.99 9104945      57.85           
            27.30    57.85
 11. Giovanni den Ouden            de Devel                 55.02 9300877      57.99           
            27.55    57.99
 12. Daniel Langerveld             De Fuut                  57.08 9302989      58.09           
            28.15    58.09
 13. Niels Andelhofs               Overpeltse Zwemveren     58.26 OZV/066/     59.50           
            28.53    59.50
 14. Jeroen Custers                Kimbria                  57.13 9106319      59.93           
            29.12    59.93
 15. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            58.36 9200893    1:00.06           
            29.00  1:00.06
 15. Thijmen van de Waal           Aquarijn                 58.01 9203085    1:00.06           
            29.38  1:00.06
 17. Ben Lenertz                   Cercle de Natation D     59.64 1688       1:00.27           
            28.98  1:00.27
 18. Rob Dhaene                    KWZC                     56.64 WZC/2319   1:00.66           
            28.81  1:00.66
 19. Remco Jorink                  Octopus                  59.13 8000719    1:00.84           
            28.36  1:00.84
 20. Jesse Schaekers               Aquarijn               1:02.80 9301987    1:00.87           
            28.79  1:00.87
 21. Matthias Reketat              SG Dortmund Sud        1:01.60 188868     1:01.12           
            29.26  1:01.12
 22. Tom Havekes                   De Waalstroom            59.04 8901119    1:01.58           
            29.64  1:01.58
 23. Christian Karkdijk            Het Ravijn             1:00.51 9202523    1:01.75           
            28.73  1:01.75
 24. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:02.44 9105911    1:01.76           
            29.78  1:01.76
 25. Ruud Scheepers                Njord                    59.31 9203411    1:02.13           
            29.19  1:02.13
 26. Gert-Jan Nieuwenhuis          Het Ravijn             1:01.68 9202615    1:02.27           
            30.05  1:02.27
 27. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:03.72 9303807    1:02.47           
            29.65  1:02.47
 28. Sjo van Rooij                 Kimbria                1:02.03 9101943    1:02.81           
            30.02  1:02.81
 29. Pim van Zeijl                 Kimbria                1:03.68 9003415    1:03.11           
            30.73  1:03.11
 30. Bob Huisken                   ZPC Maarkel            1:01.05 9200569    1:04.06           
            30.13  1:04.06
 31. Stefan Engels                 Zegenwerp              1:00.50 9201985    1:04.25           
            30.54  1:04.25
 32. Timo Bol                      De Fuut                1:04.12 9104567    1:04.38           
            30.47  1:04.38
 33. Bern Hoeven                   Zegenwerp              1:00.50 9301773    1:04.57           
            30.18  1:04.57
 34. Marcel Novak                  SG Dortmund Sud        1:03.95 188870     1:04.75           
            30.87  1:04.75
 35. Gerrit-Jan Poorte             Het Ravijn             1:03.89 9201061    1:04.80           
            30.99  1:04.80
 36. José de Pooter                De Schelde             1:04.06 6900797    1:04.89           
            30.84  1:04.89
 37. Bob van Egmond                Alkemade               1:06.41 8700849    1:05.06           
            31.37  1:05.06
 38. Dennis Pedersen               de Zeehond '73         1:00.36 9205385    1:05.57           
            30.07  1:05.57
 39. Andre Storm                   ZV Zoetermeer          1:04.80 5600407    1:05.74           
            31.01  1:05.74
 40. John Stoffer                  ZV Zoetermeer          1:04.79 6300725    1:06.24           
            31.42  1:06.24
 41. Brecht Reynders               Overpeltse Zwemveren   1:01.51 OZV/115/   1:06.78           
            31.60  1:06.78
 42. Barend Kamphuis               Aquarijn               1:06.51 8100835    1:08.03           
            31.69  1:08.03
 43. Haiko Sleumer                 Zegenwerp              1:10.64 9304251    1:08.31           
            32.72  1:08.31
 44. Brian Grootveld               Aquarijn               1:08.84 9001053    1:08.35           
            33.16  1:08.35
 45. Guus Verhoeven                Zegenwerp              1:07.52 9104629    1:11.12           
            33.50  1:11.12
 46. Jeroen Straatman              Zegenwerp              1:12.60 9207041    1:11.82           
            34.53  1:11.82
 47. Yochem Kremer                 Het Ravijn             1:51.32 9306973    1:13.37           
            33.48  1:13.37
 48. Sindre Gusfre Berge           Gol IL                 1:09.84            1:13.69           
            35.28  1:13.69
 49. Daniel van den Wildenberg     Eurode Kerkrade        1:20.16 9206491    1:21.52           
            37.20  1:21.52
 50. William Holland-Leavens       Deepings               1:28.27 34399(ha   1:36.40           
            47.92  1:36.40
 51. Jordan Clark                  Deepings               1:36.41 470994(h   1:36.83           
            42.86  1:36.83
NG.Z Henk van Zetten               Octopus                1:16.96 6701261                      
AFGE Ronald Stolk                  De Fuut                1:08.45 6601253                      
AFGE Philippe Rivard               WvZ                      52.64 9301209                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                       Junioren 1 en 2
12-7-2009 - 18:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruth Vanderheyden             Overpeltse Zwemveren   2:35.01 OZV/177/   2:38.21           
            37.21  1:17.86  1:58.54  2:38.21
  2. Elisabeth Rivard              WvZ                         NT 9600244    2:39.71           
            37.18  1:17.76  1:59.18  2:39.71
  3. Denise Schulpen               Aquarijn               2:39.12 9700158    2:40.03           
            36.70  1:17.54  2:00.03  2:40.03
  4. May Geelen                    Overpeltse Zwemveren   2:39.64 OZV/197/   2:41.59           
            38.06  1:18.94  2:01.09  2:41.59
  5. Karla Westenberg              E Z C                  2:40.18 9601738    2:45.01           
            38.30  1:19.93  2:03.03  2:45.01
  6. Denise van de Kop             TZC Vahalis            2:52.51 9603216    2:55.29           
            41.19  1:25.68  2:10.31  2:55.29
  7. Elisha Penman                 Deepings               2:45.45 422916     2:58.17           
            42.08  1:26.51  2:12.33  2:58.17
  8. Anne Verhoef                  WzV                    2:58.76 9702510    3:00.07           
            42.73  1:28.71  2:15.91  3:00.07
  9. Nienke Pranger                de Zeehond '73         2:51.48 9701612    3:00.41           
            41.21  1:28.11  2:15.56  3:00.41
 10. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:54.47 9701142    3:04.93           
            45.46  1:33.35  2:19.76  3:04.93
 11. Nacinda Paap                  WvZ                    2:52.65 9701684    3:05.86           
            44.05  1:31.72  2:19.40  3:05.86
 12. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:04.61 9702464    3:07.83           
            46.30  1:33.88  2:22.79  3:07.83
 13. Josine van Ballegooyen        TZC Vahalis            3:07.26 9703310    3:09.51           
            44.98  1:34.73  2:23.35  3:09.51
 14. Kim van der Heijden           Njord                  3:33.04 9700662    3:11.08           
            44.05  1:34.12  2:23.64  3:11.08
 15. Xandra Blaauw                 Njord                  3:15.66 9702010    3:11.30           
            46.07  1:34.45  2:24.79  3:11.30
 16. Carlijn Balvers               WzV                    3:10.70 9701238    3:14.35           
            45.42  1:34.78  2:24.85  3:14.35
 17. Robinn Van Mierloo            Overpeltse Zwemveren   3:27.04 OZV/210/   3:19.80           
            48.41  1:40.01  2:30.46  3:19.80
 18. Lisa Meyers                   Kimbria                3:32.48 9605054    3:27.06           
            46.94  1:42.00  2:37.00  3:27.06
 19. Roos Oldenhof                 Het Ravijn             3:29.39 9605382    3:27.57           
            48.75  1:42.59  2:36.84  3:27.57
 20. Janneke Radder                De Watervogels         3:25.16 9700136    3:30.66           
            47.91  1:43.75  2:38.26  3:30.66
 DIS Nadien van Lang               Njord                  3:08.31 9702012    3:15.06           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.18  1:38.32  2:29.60  3:15.06


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                 Junioren 3 en Jeugd 1
12-7-2009 - 18:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tina Nitzsche                 Team Sachsen           2:33.00 155838     2:32.26           
            35.78  1:14.90  1:53.69  2:32.26
  2. Lauren Wray                   Deepings               2:32.29 262104     2:36.37           
            37.63  1:17.05  1:57.32  2:36.37
  3. Hermijntje Drenth             TZC Vahalis            2:37.45 9401300    2:42.82           
            37.92  1:19.12  2:01.47  2:42.82
  4. Zoë van Zijl                  Aquarijn                    NT 9500136    2:43.81           
            37.41  1:19.96  2:02.81  2:43.81
  5. Emma Watts                    Deepings               2:50.69 221412     2:50.55           
            41.21  1:24.65  2:09.10  2:50.55
  6. Aranka Schouten               De Fuut                2:54.34 9503742    2:56.44           
            42.71  1:28.74  2:14.00  2:56.44
  7. Sifra van Bottenburg          Octopus                2:49.89 9501178    2:56.74           
            43.22  1:27.98  2:13.70  2:56.74
  8. Marjolein van den Broek       ZV Kerkdriel           2:53.89 9400984    2:57.29           
            41.91  1:27.19  2:12.84  2:57.29
  9. Lisanne van Velzen            de Zeehond '73         2:41.09 9501318    2:57.74           
            40.86  1:26.10  2:13.30  2:57.74
 10. Judith Kooistra               Het Ravijn             2:49.79 9400526    3:00.54           
            43.39  1:29.68  2:15.47  3:00.54
 11. Mette Bijeman                 Aquarijn               3:04.58 9506282    3:06.46           
            43.69  1:32.28  2:22.52  3:06.46
 12. Tamara Broughton              LAC                    3:05.22 9404788    3:06.85           
            43.04  1:29.69  2:18.07  3:06.85
 13. Manon Balvers                 WzV                    2:55.42 9502042    3:07.85           
            43.78  1:31.75  2:20.27  3:07.85
 14. Caroline Machtelings          FIRST                  3:07.89 FIRST/33   3:08.79           
            44.56  1:33.12  2:21.50  3:08.79
 15. Ike van Velzen                Alkemade               3:37.10 9503916    3:23.36           
            51.98  1:43.38  2:36.23  3:23.36
 16. Janita Verkuil                Aquarijn               3:30.75 9503320    3:29.59           
            48.40  1:43.21  2:37.67  3:29.59
NG.Z Celine Janssenswillen         Overpeltse Zwemveren   2:34.28 OZV/175/                     
  NG Judith van de Wijdeven        Njord                  2:45.83 9503820                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 200m rugslag                         Senioren Open
12-7-2009 - 18:17                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lisa Graf                     Team Sachsen           2:19.36 133747     2:24.45           
            34.86  1:12.23  1:49.68  2:24.45
  2. Iris Swennen                  Overpeltse Zwemveren   2:25.49 OZV/013/   2:31.47           
            35.49  1:14.18  1:53.31  2:31.47
  3. Kim Anne Bouw                 Dwk                    2:35.44 9000500    2:33.74           
            35.64  1:14.41  1:54.80  2:33.74
  4. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:31.15 9301772    2:33.93           
            36.57  1:16.57  1:56.49  2:33.93
  5. Ulrike Aschendorf             SG Dortmund Sud        2:50.44 116210     2:46.24           
            38.70  1:20.66  2:03.30  2:46.24
  6. Lisanne Veltmaat              Het Ravijn             2:43.26 9201840    2:48.02           
            39.94  1:22.58  2:07.23  2:48.02
  7. Melissa de Zeeuw              De Watervogels         2:55.69 9305674    3:01.62           
            43.94  1:31.25  2:18.72  3:01.62
  8. Iris van Beek                 De Fuut                3:00.86 9303874    3:03.62           
            43.48  1:31.39  2:19.09  3:03.62
  9. Anita Engels                  Zegenwerp              2:59.28 9001016    3:08.74           
            45.08  1:33.15  2:22.17  3:08.74
 10. Pauline van Berkel            TZC Vahalis            3:12.20 9206962    3:25.08           
            46.93  1:40.90  2:36.27  3:25.08
 DIS Esther Radder                 De Watervogels         2:56.56 9303620    3:13.78           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            45.34  1:35.13  2:25.50  3:13.78
AFGE Mandy Piereij                 Eurode Kerkrade        3:37.11 9007706                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to De Waalstroom