EURODE KERKRADE

Wil jij ook een Limburgse zwemtopper worden ?
                     Meld je dan aan, stuur een mailtje naar
                                     eurodekzc@home.nl voor meer informatie

SPEEDO TOP 25 van LIMBURG Deel 1

100 m Vrijeslag jongens Minioren 6      
1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.08.59  
2 Vincent Jacobs Nimo 9801669 1.14.51  
3 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.17.14  
4 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.17.47  
5 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.19.10  
6 Max Peuten HZPC 9800431 1.20.86  
7 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.20.89  
8 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.21.84  
9 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.24.14  
10 Djamiro Habets Brunssum 9800803 1.24.89  
11 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.24.89  
12 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.25.00  
13 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.25.24  
14 Thijmen Bruist Brunssum 9802597 1.29.97  
15 Tom Linsen ZPC Nederweert 9801553 1.30.02  
16 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.30.98  
17 Owen Ebskamp sg Noord Limburg 9802891 1.33.19  
18 Daan Rosenboom ZEPS 9801495 1.35.13  
19 Pieter Otten HZPC 9800937 1.35.88  
20 Jesper Lemmen HZPC 9802319 1.35.94  
21 Quint Jacobs Nimo 9801671 1.36.56  
22 Dennis Niemark Brunssum 9800801 1.36.78  
23 Sander Cox ZEPS 9803249 1.38.46  
24 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.43.67  
25 Luuk Broens RZL 9802693 1.47.47  
           
  100 m Schoolslag meisjes Minioren 5      
1 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.38.24  
2 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.38.63  
3 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.40.20  
4 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.40.45  
5 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.40.69  
6 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.42.12  
7 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.43.20  
8 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 1.43.52  
9 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.45.66  
10 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.46.00  
11 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.46.48  
12 Mayrthe Goertz ZEPS 9901902 1.46.77  
13 Malon Hanssen ROB 9901472 1.47.14  
14 Enn-Lisa Dalm Brunssum 9900398 1.49.07  
15 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.49.09  
16 Dennis Craenen Hellas-Glana 9900040 1.49.91  
17 Jiska van Rijt Patrick 9901880 1.54.42  
18 Anne Ossendorf ZEPS 9901030 1.54.89  
19 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 1.55.30  
20 Shania Visser RZ 9902794 1.55.31  
21 Quinty Schroens ZEPS 9903246 1.55.58  
22 Sanne Vilters de Roersoppers 9903438 1.55.62  
23 Jolien Weekers De Rog 9900762 1.55.75  
24 Stelle Peeters Nimo 9900812 1.56.56  
25 Sonja Jansen Hellas-Glana 9902506 1.59.78  
           
  100 m Vrijeslag jongens Minioren 2-3-4      
1 Vincent de Munter Brunssum 0000181 1.19.49  
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 1.21.51  
3 Bo Snijders RZL 0000033 1.25.88  
4 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 1.25.88  
5 Bas Dijkstra Nimo 0000043 1.29.21  
6 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.29.50  
7 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 1.33.66  
8 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 1.34.07  
9 Daniel Vlijt de Roersoppers 0100183 1.38.01  
10 Ian Sanders Eszet 0100373 1.39.82  
11 Giel van Megen HZPC 0000265 1.40.37  
12 Liam Meuldijk Hellas-Glana 0100225 1.41.41  
13 Remco van Hatuum Eurode Kerkrade 0100003 1.44.53  
14 Lars Kerremans Hellas-Glana 0100305 1.45.38  
15 Michael Moerkens ZEPS 0000713 1.47.55  
16 Josiah Verschoor Nimo 0002165 1.50.37  
17 Anour Dlalat Nimo 0101137 1.51.65  
18 Robert Jansen Hellas-Glana 0000823 1.53.32  
19 Lex Carter Hellas-Glana 0001275 1.53.88  
20 Mossie Klinkers MZ&PC 0101229 1.56.68  
21 Twan Swagten de Roersoppers 0001123 1.59.19  
22 Xavier Braun Eurode Kerkrade 0100423 1.59.85  
23 Raf Hendriks ZC Valkenburg 0100879 2.00.59  
24 Lesley Hawinkels ROB 0000937 2.02.45  
25 Jesner Dalm Brunssum 0200207 2.02.66  
           
  100 m Schoolslag meisjes Minioren 2-3      
1 Myrthe Winkelhuijzen ZEPS 0100350 1.56.44  
2 Noa de Vries HZPC 0101556 2.00.75  
3 Julia Vroemen Hellas-Glana 0101250 2.01.13  
4 Nikki Smeets Eurode Kerkrade 0200080 2.01.36  
5 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 0100616 2.01.71  
6 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 2.02.30  
7 Imke van den Hoef HZPC 0101552 2.03.91  
8 Romy Voncken MZ&PC 0200610 2.07.13  
9 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 2.07.22  
10 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 2.07.68  
11 Jolijn van Lisdonk Hellas-Glana 0101640 2.09.70 Dis
12 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 2.11.81 Dis
13 Naomi Driessen Eszet 0100704 2.12.44  
14 Journey Fortuin Hellas-Glana 0200284 2.13.93  
15 Anne van Megen HZPC 0200582 2.19.53  
16 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 2.21.27  
17 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 2.23.33 Dis
18 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 2.27.66  
19 Joyce Hawinkels Eszet 0100706 2.31.78  
           
  100 m Vrijeslag jongens Minioren 5      
1 Koen Koster HZPC 9900517 1.11.87  
2 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.14.57  
3 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.16.79  
4 Daan Jente Brunssum 9900277 1.17.84  
5 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 1.20.17  
6 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 1.23.64  
7 Lars van der Haijden Brunssum 9900225 1.25.11  
8 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 1.26.10  
9 Rick Delvaux Mosa-Regio 9901099 1.26.85  
10 Sander Aerts HZPC 9902045 1.28.46  
11 Roel Slobbe Patrick 9901287 1.28.90  
12 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 1.28.91  
13 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.30.09  
14 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.31.13  
15 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.32.14  
16 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.32.43  
17 Jonathan Benjamins Brunssum 9900565 1.34.36  
18 Gilian Hubers ZEPS 9901551 1.34.36  
19 Cas Louwarts RZ 9901249 1.35.15  
20 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 1.36.43  
21 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 1.37.45  
22 Jussi Dirks ZEPS 9901309 1.38.04  
23 Vicent Pitti Mosaqua 9902139 1.42.90  
24 Dario van Hulst ZC Valkenburg 9903169 1.42.92  
25 Luc Arnoldussen Brunssum 9900543 1.43.78  
           
  100 m Schoolslag meisjes Minioren 4      
1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 1.45.09  
2 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 1.49.08  
3 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 1.52.09  
4 Milou van den Beucken Mosa-Regio 0002564 1.52.27  
5 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 0000526 1.53.68  
6 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 1.54.08 Dis
7 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.54.92  
8 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 1.55.47  
9 Marit van Emmerick ROB 0001406 1.56.61  
10 Amy Mooren de Roersoppers 0000360 1.57.24  
11 Amber Raadschilder Kimbria 0000534 1.58.15  
12 Julie Ouillon Kimbria 0000704 1.58.57  
13 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 1.59.43  
14 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 2.00.37  
15 Sarine van Rijt Patrick 0001194 2.00.50  
16 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 2.01.30  
17 Britt Gijpmans ROB 0001404 2.01.84  
18 Eline van Gansewinkel ZEPS 0001068 2.03.84  
19 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 2.05.09  
20 Gwen Schielen Eurode Kerkrade 0000220 2.06.77  
21 Selena Mikulic ZC Valkenburg 0002394 2.06.91  
22 Marla Geevers Eurode Kerkrade 0000362 2.07.31  
23 Romy Rademacher ZEPS 0001070 2.08.11  
24 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 0002178 2.08.33  
25 Lianne Geraets ROB 0002322 2.09.19  
           
  200 m vrijeslag jongens Junioren 1-2      
1 Laurent Bams ZC Eijsden 9600193 2.09.67  
2 Sem Hermans HZPC 9601259 2.19.12  
3 Max Hermans HZPC 9700879 2.22.26  
4 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.25.65  
5 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.25.85  
6 Sam Hendrix HZPC 9600719 2.26.12  
7 Jeroen Bongers RZL 9602629 2.27.93  
8 Ted Wilders Mosa-Regio 9701177 2.28.29  
9 Bram in 't Zandt Mosa-Regio 9601257 2.28.56  
10 Robin Meuwissen Patrick 9602601 2.32.36  
11 Lars van Didden ZEPS 9701615 2.32.89  
12 Björn Piket HZPC 9602133 2.36.04  
13 Djeremy Hesseling Mosa-Regio 9603197 2.41.29  
14 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 2.42.09  
15 Swen Cox ZEPS 9604679 2.43.34  
16 Ivo Grosveld RZL 9702483 2.43.43  
17 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 2.43.88  
18 Luc Nelissen Patrick 9701381 2.44.49  
19 Guus Wolswinkel RZ 9701677 2.44.67  
20 Luc Venner ZPC Nederweert 9602869 2.47.13  
21 Killian van den Hoff Brunssum 9700013 2.47.45  
22 Jeroen Kurvers Heldense zwemv. 9602921 2.49.02  
23 Michaily Pappas Kimbria 9700285 2.49.81  
24 Tim Wienhoven Mosa-Regio 9702199 2.52.11  
25 Dylan Bos HZPC 9600717 2.53.27  
           
  200 m Vrijeslag meisjes Junioren 1-2      
1 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 2.24.17
2 Janina Beckers Eurode Kerkrade 9800574 2.24.90
3 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 2.26.19
4 Manon Koster HZPC 9701312 2.27.64  
5 Wendy Bex Hellas-Glana 9701232 2.28.18  
6 Nina Grispen ZC Valkenburg 9700656 2.29.65  
7 Audrey Bams ZC Eijsden 9803700 2.33.08  
8 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 2.35.49  
9 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 2.35.86  
10 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 9800548 2.38.40  
11 Shania Haenen Eurode Kerkrade 9802528 2.42.03  
12 Zoi Pappas Kimbria 9700448 2.42.14  
13 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 9801328 2.42.22  
14 Mariska Craemers Brunssum 9700650 2.42.25  
15 Janelle van den Heuvel Brunssum 9700842 2.42.53  
16 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 2.42.79  
17 Rianne Mooren Mosa-Regio 9703018 2.43.10  
18 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 2.44.02  
19 Lotte van Haarst de Roersoppers 9701858 2.44.91  
20 Judith Wienen Mosa-Regio 9701644 2.46.16  
21 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 2.46.26  
22 Karlijn Truijen ZPC Nederweert 9701632 2.47.22  
23 Fenne Vervoort sg Noord Limburg 9802916 2.48.39  
24 Lotte van Megen HZPC 9701376 2.48.55  
25 Birgit Hanssen ROB 9703194 2.49.61  
           
  100 m Rugslag jongens Minioren 6      
1 Vincent Jacobs Nimo 9801669 1.22.13 Dis
2 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.24.21  
3 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.32.04  
4 Max Peuten HZPC 9800431 1.33.51  
5 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.34.54  
6 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.34.94  
7 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.36.98  
8 Owen Ebskamp sg Noord Limburg 9802891 1.37.82 Dis
9 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.39.07  
10 Djamiro Habets Brunssum 9800803 1.39.52  
11 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.40.12  
12 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.41.05  
13 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.41.40  
14 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.41.50  
15 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.41.83  
16 Thijmen Bruist Brunssum 9802597 1.41.89  
17 Jesper Lemmen HZPC 9802319 1.46.23  
18 Tom Linsen ZPC Nederweert 9801553 1.46.68  
19 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 1.48.02  
20 Sander Cox ZEPS 9803249 1.49.09  
21 Dennis Niemark Brunssum 9800801 1.50.12 Dis
22 Quint Jacobs Nimo 9801671 1.50.72  
23 Daan Rosenboom ZEPS 9801495 1.51.48  
24 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.51.78  
25 Pieter Otten HZPC 9800937 1.53.51  
           
  100 m Vrijeslag meisjes Minioren 5      
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.19.91  
2 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.23.87  
3 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.24.08  
4 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.24.51  
5 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.24.82  
6 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.27.53  
7 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.28.07  
8 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.28.13  
9 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.28.64  
10 Mayrthe Goertz ZEPS 9901902 1.29.07  
11 Dennis Craenen Hellas-Glana 9900040 1.29.60  
12 Enn-Lisa Dalm Brunssum 9900398 1.30.16  
13 Malon Hanssen ROB 9901472 1.31.51  
14 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.31.58  
15 Eva Ewalds ZEPS 9903244 1.34.36  
16 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 1.34.81  
17 Quinty Schroens ZEPS 9903246 1.37.17  
18 Stelle Peeters Nimo 9900812 1.37.20  
19 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.37.39  
20 Esmée Dietzenbacher Brunssum 9901986 1.37.60  
21 Jiska van Rijt Patrick 9901880 1.37.65  
22 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 1.43.56  
23 Sonja Jansen Hellas-Glana 9902506 1.44.74  
24 Sanne Hattum Eurode Kerkrade 9900898 1.45.04  
25 Demy van Roessel Nimo 9903666 1.46.24  
           
  100 m Rugslag jongens Minioren 2-3-4      
1 Vincent de Munter Brunssum 0000181 1.30.31  
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 1.34.55  
3 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 1.38.60  
4 Bo Snijders RZL 0000033 1.39.16 Dis
5 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.39.42  
6 Remco van Hatuum Eurode Kerkrade 0100003 1.40.98  
7 Giel van Megen HZPC 0000265 1.44.04  
8 Bas Dijkstra Nimo 0000043 1.48.41  
9 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 1.49.29  
10 Daniel Vlijt de Roersoppers 0100183 1.52.75  
11 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 1.53.49  
12 Liam Meuldijk Hellas-Glana 0100225 1.53.72  
13 Raf Hendriks ZC Valkenburg 0100879 1.56.24  
14 Michael Moerkens ZEPS 0000713 1.57.64  
15 Ian Sanders Eszet 0100373 1.58.86  
16 Lars Kerremans Hellas-Glana 0100305 2.00.98 Dis
17 Robert Jansen Hellas-Glana 0000823 2.02.67  
18 Lex Carter Hellas-Glana 0001275 2.04.32  
19 Mossie Klinkers MZ&PC 0101229 2.05.20  
20 Jort Ottenheim Eszet 0000673 2.06.54 Dis
21 Jesner Dalm Brunssum 0200207 2.06.84  
22 Sofian Ait Mellouk Nimo 0001707 2.09.56  
23 Davy Man Brunssum 0002483 2.15.92  
24 Lesley Hawinkels ROB 0000937 2.22.79  
25 Anour Dlalat Nimo 0101137 2.37.79  
           
  50 m Vlinderslag meisjes Minioren 2-3      
1 Imke van den Hoef HZPC 0101552 0.48.71  
2 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 0.56.00  
3 Noa de Vries HZPC 0101556 0.58.61  
4 Nikki Smeets Eurode Kerkrade 0200080 1.00.44  
5 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 1.01.82  
6 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 1.04.68 Dis
7 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 1.05.42  
8 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 1.06.39  
9 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 1.26.34 Dis
           
  100 m Rugslag jongens Minioren 5      
1 Koen Koster HZPC 9900517 1.24.02  
2 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.25.65  
3 Daan Jente Brunssum 9900277 1.28.26  
4 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.32.10 Dis
5 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 1.33.73  
6 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 1.36.44  
7 Rick Delvaux Mosa-Regio 9901099 1.36.52  
8 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.37.91  
9 Sander Aerts HZPC 9902045 1.39.35  
10 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 1.39.38  
11 Lars van der Haijden Brunssum 9900225 1.41.92  
12 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 1.42.16  
13 Roel Slobbe Patrick 9901287 1.43.46 Dis
14 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.44.15  
15 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.44.37  
16 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 1.44.96  
17 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.46.17  
18 Cas Louwarts RZ 9901249 1.46.50  
19 Luc Arnoldussen Brunssum 9900543 1.48.64  
20 Jussi Dirks ZEPS 9901309 1.49.47 Dis
21 Gilian Hubers ZEPS 9901551 1.52.23  
22 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 1.59.44  
23 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.59.87  
24 Stephan Hamers ZC Valkenburg 9900095 2.00.42  
25 Dario van Hulst ZC Valkenburg 9903169 2.01.58  
           
  50 Vlinderslag meisjes Minioren 4      
1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 0.45.53  
2 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 0.45.73  
3 Julie Ouillon Kimbria 0000704 0.46.48  
4 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 0.47.36  
5 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 0.48.28  
6 Romy Ewalds Mosa-Regio 0000164 0.49.77 Dis
7 Milou van den Beucken Mosa-Regio 0002564 0.50.57 Dis
8 Daphne Thijssen ROB 0001078 0.51.88  
9 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 0.54.26 Dis
10 Marit van Emmerick ROB 0001406 0.54.90  
11 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 0000526 0.55.57 Dis
12 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 0.56.35 Dis
13 Britt Gijpmans ROB 0001404 0.56.42  
14 Chayenne Odenhoven Nimo 0000468 0.57.39  
15 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 0.58.06  
16 Romy Rademacher ZEPS 0001070 0.58.67 Dis
17 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 0.58.74 Dis
18 Amber Raadschilder Kimbria 0000534 0.59.35  
19 Amy Mooren de Roersoppers 0000360 0.59.53 Dis
20 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 0.59.65  
21 Lianne Geraets ROB 0002322 1.00.54  
22 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.01.11 Dis
23 Gwen Schielen Eurode Kerkrade 0000220 1.01.62 Dis
24 Shannan Minkenberg de Roersoppers 0002100 1.03.78 Dis
25 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 1.03.82 Dis
           
  200 m Schoolslag jongens Junioren 1-2      
1 Sem Hermans HZPC 9601259 2.51.70  
2 Laurent Bams ZC Eijsden 9600193 2.53.94  
3 Max Hermans HZPC 9700879 2.56.60  
4 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 3.02.10  
5 Bram in 't Zandt Mosa-Regio 9601257 3.03.90  
6 Ted Wilders Mosa-Regio 9701177 3.07.20  
7 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 3.12.65  
8 Jeroen Bongers RZL 9602629 3.13.87  
9 Robin Meuwissen Patrick 9602601 3.13.87  
10 Sam Hendrix HZPC 9600719 3.18.68  
11 Swen Cox ZEPS 9604679 3.19.48  
12 Killian van den Hoff Brunssum 9700013 3.20.02  
13 Kay Thijssen HZPC 9601799 3.21.64  
14 Ivo Grosveld RZL 9702483 3.22.94  
15 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.23.82  
16 Lars van Didden ZEPS 9701615 3.25.51  
17 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 3.26.06  
18 Michaily Pappas Kimbria 9700285 3.28.39  
19 Björn Piket HZPC 9602133 3.30.42  
20 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.32.47 Dis
21 Luc Nelissen Patrick 9701381 3.32.49  
22 Nanno Vamos sg Noord Limburg 9604879 3.33.94  
23 Guus Wolswinkel RZ 9701677 3.34.95  
24 Dylan Bos HZPC 9600717 3.35.02  
25 Sean Verstappen Heldense zwemv. 9701649 3.35.68  
           
  200 m Schoolslag meisjes Junioren 1-2      
1 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 3.04.82  
2 Janina Beckers Eurode Kerkrade 9800574 3.06.43  
3 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 3.06.80  
4 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 3.09.80  
5 Manon Koster HZPC 9701312 3.11.10  
6 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 3.11.26  
7 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 3.12.45  
8 Wendy Bex Hellas-Glana 9701232 3.15.76  
9 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 3.20.98  
10 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 3.21.03  
11 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.22.53  
12 Julie Theunissen ZC Eijsden 9700248 3.23.86  
13 Desteny Karssemakers Eurode Kerkrade 9700540 3.24.08  
14 Jessica van Dijk Kimbria 9800552 3.24.23  
15 Floor Brouwer Mosa-Regio 9703012 3.24.36  
16 Celine Smeets Brunssum 9703366 3.24.38  
17 Zoi Pappas Kimbria 9700448 3.25.28  
18 Shania Haenen Eurode Kerkrade 9802528 3.26.38  
19 Elke Teunissen RZ 9703446 3.26.47  
20 Milou Peeters HZPC 9800668 3.28.67  
21 Naomi Euwes sg Noord Limburg 9701374 3.29.31  
22 Birgit Hanssen ROB 9703194 3.29.82  
23 Karlijn Truijen ZPC Nederweert 9701632 3.30.41  
24 Tobie Saparuwe Kimbria 9802954 3.30.77  
25 Femke Snijders RZL 9700814 3.31.12  
           
  100 m Schoolslag jongens Minioren 6      
1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.34.73  
2 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.37.00  
3 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.41.22  
4 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.46.57  
5 Pieter Otten HZPC 9800937 1.47.42  
6 Vincent Jacobs Nimo 9801669 1.47.69  
7 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.47.80  
8 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.49.36  
9 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.49.54  
10 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.50.63  
11 Thijmen Bruist Brunssum 9802597 1.52.13  
12 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.52.53  
13 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.52.60  
14 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.53.22  
15 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.53.24  
16 Max Peuten HZPC 9800431 1.53.51  
17 Tom Linsen ZPC Nederweert 9801553 1.53.60  
18 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 1.53.72  
19 Quint Jacobs Nimo 9801671 1.54.70  
20 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.55.39  
21 Sander Cox ZEPS 9803249 1.55.86 Dis
22 Owen Ebskamp sg Noord Limburg 9802891 1.58.66  
23 Djamiro Habets Brunssum 9800803 2.00.23  
24 Samed Halafi MZ&PC 9804315 2.01.00  
25 Max Engelen de Roersoppers 9801403 2.01.84  
           
  100 m Rugslag meisjes Minioren 5      
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.30.50 Dis
2 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.31.66  
3 Dennis Craenen Hellas-Glana 9900040 1.34.16  
4 Malon Hanssen ROB 9901472 1.36.57  
5 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.37.07  
6 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.37.39  
7 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.37.57  
8 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.37.80 Dis
9 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.38.20  
10 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.38.78  
11 Mayrthe Goertz ZEPS 9901902 1.39.17  
12 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.43.42  
13 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.44.08  
14 Jiska van Rijt Patrick 9901880 1.44.76  
15 Enn-Lisa Dalm Brunssum 9900398 1.44.82  
16 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.45.17  
17 Quinty Schroens ZEPS 9903246 1.45.91  
18 Stelle Peeters Nimo 9900812 1.49.52  
19 Sonja Jansen Hellas-Glana 9902506 1.50.42  
20 Shania Visser RZ 9902794 1.54.32 Dis
21 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 1.54.89  
22 Anne Ossendorf ZEPS 9901030 1.59.89  
23 Nico vd Elsen Hellas-Glana 9902500 2.00.96 Dis
24 Jolien Weekers De Rog 9900762 2.01.27  
25 Eva Ewalds ZEPS 9903244 2.01.82