speedo deel 1
hoensbroek (NED),    11.10.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:09.69 9800559    1:08.59           
  2. Vincent Jacobs                NIMO                   1:12.72 9801669    1:14.51           
  3. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:25.51 9800055    1:24.14           
  4. Kyle Schielen                 Eurode Kerkrade             NT 9800833    1:25.00           
  5. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:31.64 9800427    1:30.98           
  6. Quint Jacobs                  NIMO                   1:43.32 9801671    1:36.56           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:41.14 9900570    1:38.24           
  2. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:46.19 9900524    1:43.20           
  3. Emmy Ackermans                MZ&PC                       NT 9902852    1:43.52           
  4. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:48.29 9900438    1:46.00           
  5. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:48.86 9900572    1:49.09           
  6. Nikki Krottjé                 Eurode Kerkrade        1:58.51 9900096    1:55.30           
  7. Stella Peeters                NIMO                   1:55.89 9900812    1:56.56           
  8. Nina Sweelsen                 MZ&PC                  2:15.38 9904168    2:14.09           
 DIS Sanne Hattum                  Eurode Kerkrade        2:17.95 9900898    2:03.03           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Demy Roessel van              NIMO                   2:28.44 9903666    2:18.10           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet buitenwaarts bewogen.
  NG Nathilde Roy                  MZ&PC                       NT 9904170                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Jongens, 100m vrije slag          Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bas Dijkstra                  NIMO                   1:35.93 0000043    1:29.21           
  2. Milo Simons                   ZON/S&S                1:38.08 0000513    1:29.50           
  3. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:41.47 0000297    1:34.07           
  4. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade             NT 0100003    1:44.53           
  5. Josiah Verschoor              NIMO                        NT 0002165    1:50.37           
  6. Anour Dlalat                  NIMO                        NT 0101137    1:51.65           
  7. Mossie Klinkers               MZ&PC                       NT 0101229    1:56.68           
  8. Xavier Braun                  Eurode Kerkrade        2:07.07 0100423    1:59.85           
  9. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          2:00.54 0100879    2:00.59           
 10. Sofian Ait Mellouk            NIMO                   2:03.10 0001707    2:02.70           
 11. Guido Berghorst               ZC Valkenburg          2:17.40 0100447    2:08.93           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  Eurode Kerkrade             NT 0200080    2:01.36           
  2. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg               NT 0100616    2:01.71           
  3. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade             NT 0200078    2:02.30           
  4. Romy Voncken                  MZ&PC                       NT 0200610    2:07.13           
  5. Yasmijn Van der Valk          Eurode Kerkrade             NT 0101408    2:27.66           
AFGE Demi Schoonbrood              ZC Valkenburg               NT 0200110                      
AFGE Dina Al Rubaiy                MZ&PC                       NT 0200684                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Kokkelmans          MOSAQUA                1:27.64 9900317    1:23.64           
  2. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:29.48 9900835    1:28.91           
  3. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:47.69 9902093    1:32.14           
  4. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                1:29.16 9900431    1:32.43           
  5. Leroy Brouwer de              NIMO                   1:42.42 9900739    1:36.43           
  6. Costia Sumtsov                MZ&PC                       NT 9902109    1:37.45           
  7. Vincent Pitti                 MOSAQUA                1:45.13 9902139    1:42.90           
  8. Dario van Hulst               ZC Valkenburg               NT 9903169    1:42.92           
  9. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:53.57 9900095    1:48.84           
 10. Jelle Loots                   Eurode Kerkrade        1:58.59 9900333    1:51.71           
 11. Yorne Kelderman               ZC Valkenburg          2:03.28 9902693    1:52.43           
  NG Kenny Dassen                  MZ&PC                       NT 9903105                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:51.39 0000514    1:52.09           
  2. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:52.45 0002442    1:54.92           
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade             NT 0002440    2:00.37           
  4. Gwen Schielen                 Eurode Kerkrade             NT 0000220    2:06.77           
  5. Selena Mikulic                ZC Valkenburg          2:07.68 0002394    2:06.91           
  6. Marla Geevers                 Eurode Kerkrade             NT 0000362    2:07.31           
  7. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                2:12.26 0002178    2:08.33           
  8. Chayenne Odenhoven            NIMO                   2:24.48 0000468    2:24.34           
AFGE Zita Temel                    MZ&PC                       NT 0003260                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 200m vrije slag             Jongens Junioren 1 en 2
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:34.39 9601033    2:25.85           
          1:11.17  2:25.85
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:34.93 9702025    2:42.09           
          1:18.22  2:42.09
  3. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:38.04 9600629    2:43.88           
          1:19.57  2:43.88
  4. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          3:22.90 9702939    2:54.07           
          1:20.30  2:54.07
  5. Roy Vink                      MOSAQUA                3:01.42 9601031    3:03.87           
          1:21.71  3:03.87
  6. Youri Pleijers                MOSAQUA                     NT 9703497    3:12.04           
          1:29.88  3:12.04
  7. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                       NT 9605071    3:12.15           
          1:28.72  3:12.15
  8. Mick Kouters                  ZON/S&S                     NT 9703447    3:13.71           
          1:37.49  3:13.71
  9. Wesley de Vree                ZC Valkenburg          3:39.79 9703809    3:25.72           
          1:35.84  3:25.72
 10. Maikel Geijselaers            ZC Valkenburg               NT 9601181    4:05.49           
          1:54.37  4:05.49
 DIS Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:02.40 9701169                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
NG.Z Ruben Delvoie                 MZ&PC                       NT 9703833                      
AFGE Roy Simons                    ZC Valkenburg          3:26.47 9604309                      
AFGE David Paulissen               NIMO                        NT 9703489                      
AFGE Rick Knops                    MOSAQUA                4:21.08 9701063                      
  NG Julien Roy                    MZ&PC                       NT 9605069                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Meisjes, 200m vrije slag             Meisjes Junioren 1 en 2
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:40.25 9800574    2:24.90           
          1:10.00  2:24.90
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:33.12 9801412    2:26.19           
          1:11.52  2:26.19
  3. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:33.51 9700656    2:29.65           
          1:12.85  2:29.65
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:47.20 9702464    2:35.49           
          1:14.74  2:35.49
  5. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:04.83 9802528    2:42.03           
          1:18.13  2:42.03
  6. Kathleen de Beer              ZON/S&S                3:09.64 9702638    2:51.28           
          1:22.71  2:51.28
  7. Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        2:53.76 9700540    2:53.08           
          1:21.99  2:53.08
  8. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          3:12.29 9801826    2:56.08           
          1:25.33  2:56.08
  9. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          2:51.98 9801466    2:56.94           
          1:24.58  2:56.94
 10. Tayo Kamaansing               NIMO                   3:22.26 9705290    3:06.18           
          1:28.18  3:06.18
 11. Rani Skrabanja                MOSAQUA                3:13.05 9800992    3:07.70           
          1:31.44  3:07.70
 12. Myrthe Simons                 ZON/S&S                3:18.53 9704330    3:08.43           
          1:31.20  3:08.43
 13. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          3:43.18 9803366    3:13.61           
          1:33.47  3:13.61
 14. Jane Nieuwkamer               ZON/S&S                3:26.41 9704718    3:17.55           
          1:34.05  3:17.55
 15. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        3:20.00 9800576    3:18.85           
          1:34.53  3:18.85
 16. Kira Ackermans                MZ&PC                       NT 9704962    3:28.20           
          1:40.05  3:28.20
 17. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:10.60 9802184    3:28.58           
          1:38.70  3:28.58
 18. Esmee Versteegen              NIMO                        NT 9804438    3:30.08           
          1:36.80  3:30.08
 19. Fenne Loots                   Eurode Kerkrade        3:27.80 9702672    3:35.74           
          1:36.66  3:35.74
 20. Lotte Offermans               ZON/S&S                4:01.69 9804126    3:44.29           
          1:45.55  3:44.29
 21. Seline Bastings               ZC Valkenburg          4:02.48 9804032    3:50.81           
          1:52.01  3:50.81
 22. Geertje de Mug                ZON/S&S                4:04.34 9703986    3:54.21           
          1:48.28  3:54.21
AFGE Janneke Grooters              ZC Valkenburg               NT 9804200                      
  NG Esther Provaas                MZ&PC                       NT 9803346                      
  NG Iris Provaas                  MZ&PC                       NT 9803344                      
  NG Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:19.26 9703840                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:26.78 9800559    1:24.21           
  2. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:35.90 9800055    1:40.12           
  3. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:45.42 9800427    1:41.05           
  4. Kyle Schielen                 Eurode Kerkrade             NT 9800833    1:41.40           
  5. Quint Jacobs                  NIMO                   1:52.22 9801671    1:50.72           
 DIS Vincent Jacobs                NIMO                   1:21.69 9801669    1:22.13           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Samed Halafi                  MZ&PC                       NT 9804315    2:18.68           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:20.95 9900572    1:23.87           
  2. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:26.13 9900524    1:24.51           
  3. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:30.39 9900570    1:31.58           
  4. Emmy Ackermans                MZ&PC                       NT 9902852    1:34.81           
  5. Stella Peeters                NIMO                   1:39.24 9900812    1:37.20           
  6. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:32.31 9900438    1:37.39           
  7. Nikki Krottjé                 Eurode Kerkrade        1:43.54 9900096    1:43.56           
  8. Sanne Hattum                  Eurode Kerkrade        1:49.98 9900898    1:45.04           
  9. Demy Roessel van              NIMO                   1:58.26 9903666    1:46.24           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                      Jongens, 100m rugslag           Jongens Minioren 2, 3 en 4
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milo Simons                   ZON/S&S                1:40.23 0000513    1:39.42           
  2. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade             NT 0100003    1:40.98           
  3. Bas Dijkstra                  NIMO                   1:54.08 0000043    1:48.41           
  4. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        2:01.25 0000297    1:49.29           
  5. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          2:06.79 0100879    1:56.24           
  6. Mossie Klinkers               MZ&PC                       NT 0101229    2:05.20           
  7. Sofian Ait Mellouk            NIMO                        NT 0001707    2:09.56           
  8. Anour Dlalat                  NIMO                        NT 0101137    2:37.79           
 DIS Guido Berghorst               ZC Valkenburg          2:22.92 0100447                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Josiah Verschoor              NIMO                        NT 0002165                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Xavier Braun                  Eurode Kerkrade             NT 0100423    2:08.49           
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  Eurode Kerkrade             NT 0200080    1:00.44           
  2. Yasmijn Van der Valk          Eurode Kerkrade        1:06.63 0101408    1:01.82           
 DIS Carolien Beckers              Eurode Kerkrade             NT 0200078    1:04.68           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VC+VE



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Valentijn Kokkelmans          MOSAQUA                1:33.36 9900317    1:36.44           
  2. Leroy Brouwer de              NIMO                   1:41.54 9900739    1:39.38           
  3. Joshua Sinkiewicz             ZON/S&S                1:43.34 9900431    1:44.15           
  4. Corben Braun                  Eurode Kerkrade        1:47.86 9900835    1:44.96           
  5. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:55.21 9902093    1:46.17           
  6. Costia Sumtsov                MZ&PC                       NT 9902109    1:59.44           
  7. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          2:04.69 9900095    2:00.42           
  8. Dario van Hulst               ZC Valkenburg               NT 9903169    2:01.58           
  9. Vincent Pitti                 MOSAQUA                1:59.88 9902139    2:02.30           
 10. Jelle Loots                   Eurode Kerkrade        2:24.64 9900333    2:09.78           
 11. Yorne Kelderman               ZC Valkenburg          2:14.82 9902693    2:16.79           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade          57.07 0000514      48.28           
  2. Chayenne Odenhoven            NIMO                     55.39 0000468      57.39           
  3. Jadzia van Kraaij             ZON/S&S                1:06.39 0002178    1:03.91           
 DIS Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:03.47 0002440      58.74           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade          56.97 0002442    1:01.11           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
 DIS Gwen Schielen                 Eurode Kerkrade             NT 0000220    1:01.62           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Marla Geevers                 Eurode Kerkrade        1:06.12 0000362    1:07.45           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., VG+VC



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Jongens, 200m schoolslag             Jongens Junioren 1 en 2
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        3:10.86 9601033    3:02.10           
          1:29.57  3:02.10
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          3:26.34 9702025    3:26.06           
          1:41.36  3:26.06
  3. Danny Hamers                  ZC Valkenburg               NT 9701169    3:42.35           
          1:47.96  3:42.35
  4. Tim Stassen                   ZC Valkenburg               NT 9702939    3:43.57           
          1:47.60  3:43.57
  5. Roy Vink                      MOSAQUA                3:46.16 9601031    3:49.29           
          1:52.02  3:49.29
  6. Mick Kouters                  ZON/S&S                     NT 9703447    4:12.85           
          2:04.83  4:12.85
  7. Wesley de Vree                ZC Valkenburg               NT 9703809    4:47.12           
          2:14.06  4:47.12
 DIS Tim Ramaekers                 ZON/S&S                3:32.39 9600629    3:32.47           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:42.23  3:32.47
 DIS Youri Pleijers                MOSAQUA                     NT 9703497    4:03.49           
        SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.
          1:56.27  4:03.49
 DIS Maikel Geijselaers            ZC Valkenburg               NT 9601181    4:29.44           
        SE - De handen niet tezamen van de borst naar voren gebracht.
          2:08.63  4:29.44
NG.Z Ruben Delvoie                 MZ&PC                       NT 9703833                      
AFGE Rick Knops                    MOSAQUA                     NT 9701063                      
AFGE David Paulissen               NIMO                        NT 9703489                      
AFGE Roy Simons                    ZC Valkenburg          3:55.53 9604309                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 200m schoolslag             Meisjes Junioren 1 en 2
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        3:23.99 9800574    3:06.43           
          1:30.92  3:06.43
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          3:04.91 9801412    3:06.80           
          1:30.23  3:06.80
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:22.80 9702464    3:09.80           
          1:31.08  3:09.80
  4. Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        3:24.58 9700540    3:24.08           
          1:36.83  3:24.08
  5. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:30.93 9802528    3:26.38           
          1:38.84  3:26.38
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          3:34.91 9700656    3:31.48           
          1:43.28  3:31.48
  7. Fenne Loots                   Eurode Kerkrade        3:45.60 9702672    3:43.17           
          1:47.33  3:43.17
  8. Hannah Billman                Eurode Kerkrade        3:46.98 9800576    3:46.90           
          1:51.19  3:46.90
  9. Rani Skrabanja                MOSAQUA                     NT 9800992    3:47.14           
          1:50.65  3:47.14
 10. Rianne de Croock              ZC Valkenburg               NT 9801466    3:48.23           
          1:50.48  3:48.23
 11. Myrthe Simons                 ZON/S&S                4:03.56 9704330    3:49.73           
          1:52.72  3:49.73
 12. Minke Theunissen              ZC Valkenburg               NT 9801826    3:52.96           
          1:49.84  3:52.96
 13. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg               NT 9802184    3:58.31           
          1:56.87  3:58.31
 14. Hester van Mourik             MZ&PC                       NT 9804970    3:58.63           
          1:55.30  3:58.63
 15. Tayo Kamaansing               NIMO                   4:10.35 9705290    3:59.06           
          1:53.93  3:59.06
 16. Jane Nieuwkamer               ZON/S&S                4:11.65 9704718    4:01.45           
          1:55.89  4:01.45
 17. Esmee Versteegen              NIMO                        NT 9804438    4:01.72           
          1:56.65  4:01.72
 18. Geertje de Mug                ZON/S&S                4:13.12 9703986    4:06.19           
          1:58.95  4:06.19
 19. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    4:08.98           
          1:58.54  4:08.98
 20. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                       NT 9802970    4:09.51           
          2:00.47  4:09.51
 21. Lotte Offermans               ZON/S&S                     NT 9804126    4:24.51           
          2:07.32  4:24.51
 22. Seline Bastings               ZC Valkenburg               NT 9804032    4:42.61           
          2:17.39  4:42.61
 DIS Kathleen de Beer              ZON/S&S                3:40.98 9702638    3:35.54           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:50.30  3:35.54
AFGE Janneke Grooters              ZC Valkenburg               NT 9804200                      
  NG Esther Provaas                MZ&PC                       NT 9803346                      
  NG Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:42.42 9703840                      
  NG Iris Provaas                  MZ&PC                       NT 9803344                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:35.59 9800559    1:34.73           
  2. Vincent Jacobs                NIMO                   1:43.64 9801669    1:47.69           
  3. Tijn Wolfhagen                Eurode Kerkrade        1:55.30 9800427    1:49.36           
  4. Kyle Schielen                 Eurode Kerkrade             NT 9800833    1:52.60           
  5. Reuben Smits                  Eurode Kerkrade        1:51.73 9800055    1:53.22           
  6. Quint Jacobs                  NIMO                   1:59.42 9801671    1:54.70           
  7. Samed Halafi                  MZ&PC                       NT 9804315    2:01.00           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
11-10-2009                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:33.94 9900572    1:38.20           
  2. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:42.39 9900438    1:43.42           
  3. Mariecke de Beer              ZON/S&S                1:39.96 9900524    1:44.08           
  4. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:43.91 9900570    1:45.17           
  5. Stella Peeters                NIMO                   1:53.38 9900812    1:49.52           
  6. Nikki Krottjé                 Eurode Kerkrade        2:02.88 9900096    1:54.89           
  7. Sanne Hattum                  Eurode Kerkrade             NT 9900898    2:03.83           
  8. Nina Sweelsen                 MZ&PC                       NT 9904168    2:06.00           
 DIS Demy Roessel van              NIMO                        NT 9903666    2:10.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn., RH
  NG Nathilde Roy                  MZ&PC                       NT 9904170                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZON/S&S