Limietwedstrijd
Valkenburg (NED),    22.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Heren, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Heren, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Dames, 50m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 18. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 19. Heren, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 20. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 21. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 22. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 23. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 24. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 25. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 26. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 27. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 28. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 29. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 30. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Heren, 400m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 15:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          4:47.28 9501941    4:50.36           
          1:07.24  4:50.36
  2. Sem Hermans                   HZPC                   5:25.65 9601259    5:18.59           
          1:13.42  5:18.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Dames, 400m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 15:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          5:19.30 9300894    5:16.03           
          1:12.08  5:16.03
  2. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        6:13.32 9702464    5:58.60           
          1:25.00  5:58.60



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Heren, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            29.28 8801099      28.47           
  2. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            27.70 8800937      28.57           
  3. Glenn Rompelberg              Kimbria                  32.95 9303807      31.98           
  4. Ronald Waldus                 NIMO                     32.20 9206275      32.50           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Dames, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          31.91 8403078      31.43           
  2. Linda Custers                 HZPC                     33.71 8600738      32.00           
  3. Jolien van Golde              Kimbria                  32.19 9204200      33.36           
  4. Rianne de Croock              ZC Valkenburg            40.81 9801466      38.36           
  5. Shelly Hollanders             Kimbria                  37.11 9303454      39.00           
  6. Daphne Erkens                 NIMO                     35.54 9802372      39.27           
  7. Zoï Pappas                    Kimbria                  40.60 9700448      39.80           
  8. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          52.46 9804668      43.92           
AFGE Jessica van Dijk              Kimbria                  41.40 9800552                      
  NG Sanne Kerkhoff                NIMO                     34.74 9305530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Heren, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          2:02.51 9403779    2:00.21           
            59.85  2:00.21
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg          1:59.46 8602249    2:01.05           
            57.61  2:01.05
  3. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:07.45 9501239    2:09.02           
          1:01.92  2:09.02
  4. Max Hermans                   HZPC                   2:22.26 9700879    2:18.18           
          1:08.14  2:18.18
  5. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          3:12.78 9701169    2:51.61           
          1:39.92  2:51.61
  NG Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:21.01 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Dames, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        2:24.90 9800574    2:22.20           
          1:08.01  2:22.20
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:26.19 9801412    2:23.54           
          1:08.62  2:23.54
  3. Chayenne Poorts               NIMO                   2:34.33 9800670    2:34.21           
          1:13.78  2:34.21
  4. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:56.08 9801826    2:48.51           
          1:20.95  2:48.51
AFGE Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:06.32 9802184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                        Heren, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          2:08.97 9202505    2:08.11           
          1:02.15  2:08.11
  2. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        2:18.30 9400341    2:17.89           
          1:07.26  2:17.89
  3. Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:19.57 9400947    2:20.98           
          1:08.66  2:20.98
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:29.36 9500483    2:26.67           
          1:12.20  2:26.67
  5. Jeroen Custers                Kimbria                2:39.49 9106319    2:32.69           
          1:10.74  2:32.69
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:33.13 9500099    2:39.48           
          1:16.64  2:39.48



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                        Dames, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:20.94 9102076    2:21.59           
          1:08.37  2:21.59
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:30.31 9301772    2:27.38           
          1:13.23  2:27.38
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:28.74 9300162    2:28.40           
          1:11.61  2:28.40
  4. Jona Pisters                  NIMO                   2:43.20 9501784    2:35.36           
          1:14.48  2:35.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Heren, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Slaghuis               NIMO                     33.65 8805305      33.60           
  2. Mark van Enckevort            HZPC                     33.89 9000797      34.10           
  3. Glenn Rompelberg              Kimbria                  38.12 9303807      37.89           
  4. Michaily Pappas               Kimbria                  46.03 9700285      42.43           
AFGE Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade          35.08 9401797                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Dames, 50m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chloé Rutzerveld              NIMO                     35.94 9203450      36.35           
  2. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          39.70 8403078      38.69           
  3. Jolien van Golde              Kimbria                  38.36 9204200      40.31           
  4. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade          42.54 9602154      40.96           
  5. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade          41.85 9602546      43.14           
  6. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            51.86 9803366      50.68           
  7. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          55.30 9804668      54.38           
AFGE Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade          43.82 9700540                      
AFGE Jessica van Dijk              Kimbria                  43.34 9800552                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.53 8901553      58.80           
            58.80
  2. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          1:01.18 8800937    1:03.74           
          1:03.74
  3. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:07.29 9501783    1:06.21           
          1:06.21
  4. Joeri Kerkhoff                NIMO                   1:15.00 9501689    1:14.36           
          1:14.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Dames, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:22.27 9504690    1:19.68 FJ 1      
          1:19.68
  2. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:16.98 9700656    1:19.68 FJ 2      
          1:19.68
  3. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:30.62 9802528    1:32.29           
          1:32.29
 DIS Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:37.45 9603068    1:37.90 VO        
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:37.90
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:19.61 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Heren, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Math Smeets                   NIMO                   1:12.31 8704153    1:12.27           
          1:12.27
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:31.42 9702025    1:30.52           
          1:30.52
  3. Michaily Pappas               Kimbria                1:36.87 9700285    1:37.89           
          1:37.89
  4. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:45.46 9701169    1:44.03           
          1:44.03
AFGE Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        1:16.54 9401797                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Dames, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:20.63 9203450    1:21.71           
          1:21.71
  2. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:29.48 9602154    1:28.06           
          1:28.06
  3. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        1:29.40 9602546    1:31.27           
          1:31.27
  4. Zoï Pappas                    Kimbria                1:32.85 9700448    1:36.49           
          1:36.49
  5. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:42.34 9801466    1:37.73           
          1:37.73
  6. Romy Pansters                 ZC Valkenburg          2:28.64 9605900    2:12.67           
          2:12.67
AFGE Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        1:35.25 9700540                      
AFGE Jessica van Dijk              Kimbria                1:30.45 9800552                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Heren, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            25.07 8602249      24.86           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            25.55 9403779      25.42           
  3. Jeroen Custers                Kimbria                  26.90 9106319      25.89           
  4. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            26.35 8801099      26.57           
  5. Sander Slaghuis               NIMO                     27.00 8805305      27.35           
  6. Glenn Rompelberg              Kimbria                  28.20 9303807      27.74           
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg            30.47 9501783      27.85           
  8. Joeri Kerkhoff                NIMO                     30.42 9501689      30.71           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                      Dames, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                     28.45 9501784      28.73           
  2. Roos Lemmen                   Eurode Kerkrade          29.73 8403078      29.68           
  3. Jolien van Golde              Kimbria                  30.13 9204200      30.74 FJ 1      
  4. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            31.07 9700656      30.74 FJ 2      
  5. Chayenne Poorts               NIMO                     31.46 9800670      31.37           
  6. Shelly Hollanders             Kimbria                  32.07 9303454      32.40           
  7. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            38.42 9801826      37.34           
  8. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade          37.75 9804668      37.92           
AFGE Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            39.98 9803366                      
  NG Sanne Kerkhoff                NIMO                     31.34 9305530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Dames, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Custers                 HZPC                   2:39.65 8600738    2:37.16           
          2:37.16
  2. Manon Koster                  HZPC                   2:47.17 9701312    2:45.36           
          2:45.36
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        2:55.10 9702464    2:57.54           
          2:57.54
 DIS Zoï Pappas                    Kimbria                3:04.17 9700448    3:12.14           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
          3:12.14
 DIS Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    3:36.35           
        SM - Niet aangetikt bij het keer- en/of eindpunt., SM - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt
          3:36.35



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                       Heren, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Andreas Waldus                NIMO                     34.84 9503581      35.53           
  2. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            37.19 9702025      36.03           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                       Dames, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daphne Erkens                 NIMO                     40.23 9802372      38.45           
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                     38.85 9502376                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          4:06.36 8901553    4:05.84           
            56.44  1:57.91  3:00.77  4:05.84
  2. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          4:09.95 9202505    4:09.85           
            57.46  2:00.74  4:09.85
  3. Dennis Overhage               Eiffel Swimmers PSV    4:09.09 9002223    4:11.01           
            58.77  2:03.11  4:11.01
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          4:50.78 9500483    4:28.40           
          1:04.16  2:13.23  4:28.40
  5. Jeroen Custers                Kimbria                4:57.93 9106319    4:49.64           
          1:07.54  2:22.68  4:49.64
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:03.76 9500099    5:02.49           
          1:09.84  2:26.32  5:02.49



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                     Dames, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg          4:47.01 9300162    4:41.03           
          1:06.55  2:18.18  3:29.50  4:41.03
  2. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    5:09.17 9700490    5:01.16           
          1:10.75  2:27.36  5:01.16
  3. Jolien van Golde              Kimbria                5:37.52 9204200    5:21.80           
          1:16.87  2:40.92  5:21.80
  4. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          5:56.07 9801466    5:43.23           
          1:21.26  2:50.54  5:43.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Heren, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          2:22.71 9501941    2:23.36           
          1:07.86  2:23.36
  2. Sem Hermans                   HZPC                   2:34.00 9601259    2:32.36           
          1:13.36  2:32.36
  3. Joeri Kerkhoff                NIMO                   2:52.28 9501689    2:47.64           
          1:16.28  2:47.64
 DIS Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:27.40 9501239    2:25.28           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          1:08.86  2:25.28
AFGE Lester Snackers               ZC Valkenburg          2:20.56 9400947                      
  NG Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:58.71 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Dames, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 16:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:26.97 9301772    2:31.06           
          1:12.72  2:31.06
AFGE Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:32.93 9300894                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Heren, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade        1:03.92 9400341    1:04.35           
          1:04.35
  2. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:34.70 9701169    1:31.94           
          1:31.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Dames, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:27.57 9603068    1:28.00           
          1:28.00
  2. Romy Pansters                 ZC Valkenburg               NT 9605900    1:48.44           
          1:48.44
AFGE Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:37.05 9802184                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Heren, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Math Smeets                   NIMO                   2:44.96 8704153    2:40.05           
          1:16.54  2:40.05
  2. Mark van Enckevort            HZPC                   2:44.64 9000797    2:45.68           
          1:16.93  2:45.68
  3. Max Hermans                   HZPC                   2:56.53 9700879    2:50.00           
          1:22.29  2:50.00
AFGE Jeffrey Schijns               Eurode Kerkrade        2:50.63 9401797                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Dames, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:43.19 9102076    2:42.88           
          1:18.19  2:42.88
  2. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        3:03.90 9504690    3:00.64           
          1:28.21  3:00.64
  3. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:09.80 9702464    3:06.39           
          1:30.89  3:06.39
  4. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        3:06.43 9800574    3:06.42           
          1:30.80  3:06.42
  5. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        3:12.46 9602154    3:09.82           
          1:30.96  3:09.82
  6. Chayenne Poorts               NIMO                   3:23.00 9800670    3:14.57           
          1:33.01  3:14.57
  7. Jennifer Nelissen             Eurode Kerkrade        3:14.98 9602546    3:16.18           
          1:35.68  3:16.18
  8. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:24.91 9802528    3:24.60           
          1:35.89  3:24.60
AFGE Desteny Karssemakers          Eurode Kerkrade        3:24.08 9700540                      
AFGE Jessica van Dijk              Kimbria                3:22.05 9800552                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Heren, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            53.17 8901553      52.52           
            52.52
  2. Terrence Olaria               ZC Valkenburg            55.00 8602249      54.31           
            54.31
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            55.08 9403779      56.16           
            56.16
  4. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            54.44 8800937      56.89           
            56.89
  5. Jordy Vroomen                 Eurode Kerkrade          56.42 9400341      57.36           
            57.36
  6. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            57.02 9500483      57.41           
            57.41
  7. Sander Slaghuis               NIMO                     58.22 8805305      59.38           
            59.38
  8. Ronald Waldus                 NIMO                   1:01.69 9206275    1:00.84           
          1:00.84
  9. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:01.55 9303807    1:01.04           
          1:01.04
 10. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:03.19 9501783    1:01.54           
          1:01.54
 11. Andreas Waldus                NIMO                   1:07.19 9503581    1:06.37           
          1:06.37
 12. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:08.81 9702025    1:09.59           
          1:09.59
 13. Michaily Pappas               Kimbria                1:17.29 9700285    1:18.04           
          1:18.04
  NG Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:06.39 9601033                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Dames, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
22-11-2009 - 17:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:02.39 9501784    1:02.39           
          1:02.39
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:03.61 9301772    1:05.25           
          1:05.25
  3. Chloé Rutzerveld              NIMO                   1:04.85 9203450    1:05.42           
          1:05.42
  4. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:08.34 9801412    1:07.37           
          1:07.37
  5. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:08.43 9700656    1:08.50           
          1:08.50
  6. Shelly Hollanders             Kimbria                1:09.94 9303454    1:11.94           
          1:11.94
  7. Daphne Erkens                 NIMO                   1:15.68 9802372    1:13.75           
          1:13.75
  8. Zoï Pappas                    Kimbria                1:12.21 9700448    1:14.79           
          1:14.79
  9. Inge Bastings                 ZC Valkenburg          1:15.28 9603068    1:16.89           
          1:16.89
 10. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:20.92 9801826    1:20.18           
          1:20.18
 11. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:27.87 9804668    1:24.98           
          1:24.98
AFGE Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:26.32 9802184                      
AFGE Sanne Kerkhoff                NIMO                   1:07.82 9305530                      
AFGE Bo Kerkhoff                   NIMO                   1:07.75 9502376                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg