Kring Speedo Club Meet
Brunssum (NED),    22.11.2009,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
22.11.2009 - 14:00                       (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:46.51            2:37.26           
        Theunissen Kirsten, 00                     Herben Manon, 99
        Willigers Stefan, 98                       van Lijf Raoul, 98
            39.12  2:37.26

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:39.15            2:39.96           
        Jansen Robert, 00                          Köhlen Bart, 98
        Jansen Sonja, 99                           Lang Julia, 99
            46.16  2:39.96

  3. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        2:43.71            2:42.57           
        Hattum Sanne, 99                           Krottjé Nikki, 99
        Wolfhagen Tijn, 98                         Smits Reuben, 98
            47.18  2:42.57

  4. ZON/S&S 1                     ZON/S&S                2:55.12            2:48.85           
        van Kraaij Jadzia, 00                      de Beer Mariecke, 99
        Sinkiewicz Joshua, 99                      Simons Milo, 00
            50.89  2:48.85

  5. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            2:51.96            2:49.39           
        Arnoldussen Luc, 99                        Benjamins Jonathan, 99
        Dietzenbacher Esmee, 99                    Dalm Erin-Lisa, 99
            45.23  2:49.39

  6. Zeps 1                        Zeps                   3:14.91            2:53.03           
        de Beer Tim, 98                            Rosenboom Daan, 98
        van Gansewinkel Eline, 00                  Radermacher Romy, 00
            42.24  2:53.03




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
22.11.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vroemen Julia                 Hellas-Glana                NT 0101250      52.91           
  2. Winkelhuijzen Myrthe          Zeps                     56.80 0100350      54.95           
  3. Kerkhoffs Kyra                ZC Valkenburg          1:01.53 0100616      56.37           
  4. Wolfs Fleur                   Zwemclub Eijsden            NT 0100778      58.74           
  5. Schnijderberg Robin           Hellas-Glana           1:07.28 0100256    1:00.95           
  6. Van der Valk Yasmijn          Eurode Kerkrade        1:08.51 0101408    1:07.26           
 DIS Disco Lara                    ZV Brunssum                 NT 0101882      59.54           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., + SK
 DIS Ploumen Leocadie              Eurode Kerkrade        1:02.67 0100012    1:04.47           
        AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
22.11.2009 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. de Munter Vincent             ZV Brunssum              46.31 0000181      45.54           
  2. Bakker Kjell                  Eurode Kerkrade          50.32 0000297      49.88           
  3. Roosen Luuk                   Zwemclub Eijsden         52.92 0100577      52.55           
  4. Meuldijk Liam                 Hellas-Glana                NT 0100225      54.81           
  5. Buijs Alex                    Zwemclub Eijsden         57.89 0100807      56.06           
  6. Sieben Mika                   Hellas-Glana                NT 0100195      59.44           
  7. Kerremans Lars                Hellas-Glana                NT 0100305      59.82           
  8. Berghorst Guido               ZC Valkenburg               NT 0100447    1:00.25           
  9. Moerkens Michael              Zeps                   1:04.69 0000713    1:00.93           
 10. Hendriks Raf                  ZC Valkenburg               NT 0100879    1:04.15           
 DIS Hattum van Remco              Eurode Kerkrade          56.89 0100003      55.77           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS van Hees Mathijs              ZV Brunssum                 NT 0001721    1:04.86           
        SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
 DIS Benjamins Tobias              ZV Brunssum                 NT 0100895    1:20.36           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt., + SD + SL



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
22.11.2009 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roosen Renee                  Zwemclub Eijsden         40.24 9900074      39.86           
  2. Blok Denise                   ZC Valkenburg            45.13 9900572      43.25           
  3. Lang Julia                    Hellas-Glana             45.00 9900730      44.87           
  4. Vriezelaar Nina               ZC Valkenburg            46.23 9900570      46.98           
  5. Craenen Denise                Hellas-Glana             51.18 9900040      48.42           
  6. Goertz Myrthe                 Zeps                     50.08 9901902      50.41           
  7. Savelberg Jody                Eurode Kerkrade          54.08 9900438      51.09           
  8. Schoens Quinty                Zeps                     58.85 9903246      56.42           
  9. Hattum Sanne                  Eurode Kerkrade          53.96 9900898      56.64           
 DIS Dietzenbacher Esmee           ZV Brunssum              59.96 9901986      58.56           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
 DIS Ostendorf Anne                Zeps                        NT 9901030    1:05.79           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
AFGE Dewaide Eva                   Zeps                        NT 9903244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
22.11.2009 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Köhlen Bart                   Hellas-Glana             43.48 9802453      42.17           
  2. van Lijf Raoul                Zwemclub Eijsden         50.87 9802271      44.39           
  3. Bruist Thijmen                ZV Brunssum              48.95 9802597      45.42           
  4. Wolfs Marciano                Zwemclub Eijsden         52.15 9803395      47.63           
  5. van Hees Quintijn             ZV Brunssum                 NT 9802253      48.82           
  6. Cox Sander                    Zeps                     53.73 9803249      49.64           
  7. Smits Reuben                  Eurode Kerkrade          49.30 9800055      51.07           
  8. Habets Jhamiro                ZV Brunssum              51.28 9800803      51.92           
  9. Niemark Dennis                ZV Brunssum            1:01.07 9800801      57.36           
AFGE Severins Jordy                Eurode Kerkrade          37.39 9800559                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
22.11.2009 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kerkhofs Amber                Zwemclub Eijsden       1:22.80 0000074    1:18.29           
          1:18.29
  2. Göbbels Lieve                 Eurode Kerkrade        1:30.85 0000514    1:25.50           
          1:25.50
  3. Radermacher Romy              Zeps                        NT 0001070    1:35.65           
          1:35.65
  4. Lanckohr Esmee                Eurode Kerkrade        1:44.54 0002442    1:42.63           
          1:42.63
  5. Cornelissens Britt            Hellas-Glana           1:47.60 0000632    1:47.42           
          1:47.42
  6. van Kraaij Jadzia             ZON/S&S                2:16.51 0002178    1:56.89           
          1:56.89
  7. van Gansewinkel Eline         Zeps                        NT 0001068    2:00.51           
          2:00.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
22.11.2009 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willigers Toine               Zwemclub Eijsden       1:13.89 9902155    1:13.42           
          1:13.42
  2. Jente Daan                    ZV Brunssum            1:16.48 9900277    1:18.10           
          1:18.10
  3. Stelten Stan                  Hellas-Glana           1:20.17 9900461    1:19.83           
          1:19.83
  4. Braun Corben                  Eurode Kerkrade        1:28.91 9900835    1:31.32           
          1:31.32
  5. Sinkiewicz Joshua             ZON/S&S                1:29.16 9900431    1:31.58           
          1:31.58
  6. Hubers Gilian                 Zeps                   1:34.36 9901551    1:32.28           
          1:32.28
  7. van Hulst Dario               ZC Valkenburg          1:42.92 9903169    1:33.02           
          1:33.02
  8. Dirks Jussi                   Zeps                   1:38.04 9901309    1:38.90           
          1:38.90
  9. Arnoldussen Luc               ZV Brunssum            1:42.56 9900543    1:43.89           
          1:43.89
 10. Hustinx Roel                  Hellas-Glana           1:54.75 9900885    2:00.38           
          2:00.38
 DIS Erdweg Sam                    Eurode Kerkrade        1:32.14 9902093                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
22.11.2009 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Schnijderberg Robin           Hellas-Glana             53.35 0100256      48.08           
  2. Winkelhuijzen Myrthe          Zeps                     51.32 0100350      52.73           
  3. Willigers Iris                Zwemclub Eijsden         55.24 0100384      56.16           
  4. Kerkhoffs Kyra                ZC Valkenburg               NT 0100616      58.76           
  5. Van der Valk Yasmijn          Eurode Kerkrade          59.37 0101408      59.39           
  6. Vroemen Julia                 Hellas-Glana                NT 0101250    1:00.11           
  7. Ploumen Leocadie              Eurode Kerkrade        1:11.90 0100012    1:08.56           
 DIS Wolfs Fleur                   Zwemclub Eijsden            NT 0100778                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Disco Lara                    ZV Brunssum                 NT 0101882    1:02.86           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
22.11.2009 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roosen Luuk                   Zwemclub Eijsden         47.73 0100577      46.49           
  2. Hattum van Remco              Eurode Kerkrade          48.66 0100003      47.50           
  3. Simons Milo                   ZON/S&S                  45.62 0000513      47.98           
  4. Bakker Kjell                  Eurode Kerkrade          50.58 0000297      50.80           
  5. Hendriks Raf                  ZC Valkenburg               NT 0100879      55.23           
  6. Moerkens Michael              Zeps                     59.80 0000713      55.78           
  7. Jansen Robert                 Hellas-Glana           1:01.05 0000823      56.16           
  8. Meuldijk Liam                 Hellas-Glana                NT 0100225      56.57           
  9. Sieben Joey                   Hellas-Glana                NT 0100193      56.92           
 10. Buijs Alex                    Zwemclub Eijsden            NT 0100807      58.12           
 11. Berghorst Guido               ZC Valkenburg               NT 0100447      58.12           
 DIS Sieben Mika                   Hellas-Glana                NT 0100195                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Benjamins Tobias              ZV Brunssum                 NT 0100895                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), + RH
 DIS Kerremans Lars                Hellas-Glana                NT 0100305      52.79           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
22.11.2009 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roosen Renee                  Zwemclub Eijsden       1:31.45 9900074    1:28.60           
          1:28.60
  2. de Beer Mariecke              ZON/S&S                1:35.71 9900524    1:35.15           
          1:35.15
  3. Blok Denise                   ZC Valkenburg          1:37.96 9900572    1:35.30           
          1:35.30
  4. Fortuin Kayleigh              Hellas-Glana           1:35.78 9902072    1:36.13           
          1:36.13
  5. Vriezelaar Nina               ZC Valkenburg          1:39.48 9900570    1:36.41           
          1:36.41
  6. Savelberg Jody                Eurode Kerkrade        1:35.08 9900438    1:37.55           
          1:37.55
  7. Craenen Denise                Hellas-Glana           1:38.15 9900040    1:38.45           
          1:38.45
  8. Goertz Myrthe                 Zeps                        NT 9901902    1:38.86           
          1:38.86
  9. Dalm Erin-Lisa                ZV Brunssum            1:45.52 9900398    1:43.35           
          1:43.35
 10. Krottjé Nikki                 Eurode Kerkrade        1:46.83 9900096    1:46.10           
          1:46.10
 11. Schoens Quinty                Zeps                        NT 9903246    1:48.33           
          1:48.33
 12. Ostendorf Anne                Zeps                        NT 9901030    1:55.85           
          1:55.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
22.11.2009 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Severins Jordy                Eurode Kerkrade        1:23.04 9800559    1:22.95           
          1:22.95
  2. Wolters Dylan                 Hellas-Glana           1:33.45 9800287    1:28.84           
          1:28.84
  3. Wolfs Marciano                Zwemclub Eijsden       1:36.83 9803395    1:38.11           
          1:38.11
  4. Willigers Stefan              Zwemclub Eijsden       1:47.20 9803213    1:42.08           
          1:42.08
  5. Habets Jhamiro                ZV Brunssum            1:46.64 9800803    1:42.42           
          1:42.42
  6. van Hees Quintijn             ZV Brunssum                 NT 9802253    1:43.77           
          1:43.77
  7. Niemark Dennis                ZV Brunssum            2:28.64 9800801    1:51.67           
          1:51.67
  8. de Beer Tim                   Zeps                        NT 9802567    1:51.78           
          1:51.78
 DIS Wolfhagen Tijn                Eurode Kerkrade        1:37.44 9800427    1:36.29           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
          1:36.29
 DIS Rosenboom Daan                Zeps                   2:02.57 9801495    1:50.43           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:50.43
AFGE Köhlen Bart                   Hellas-Glana           1:42.59 9802453                      
AFGE van der Heijden Teun          Zeps                        NT 9803251                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
22.11.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lanckohr Esmee                Eurode Kerkrade          52.27 0002442      53.51           
  2. Theunissen Kirsten            Zwemclub Eijsden         53.03 0000072      53.98           
  3. Cornelissens Britt            Hellas-Glana             56.06 0000632      55.48           
  4. Ritten Manon                  Eurode Kerkrade          56.82 0002440      55.48           
  5. van Gansewinkel Eline         Zeps                     58.71 0001068      57.46           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
22.11.2009 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Warnier Timo                  Zwemclub Eijsden         45.36 9900145      46.16           
  2. Sinkiewicz Joshua             ZON/S&S                  49.29 9900431      48.48           
  3. Stelten Stan                  Hellas-Glana             50.87 9900461      50.60           
  4. van Hulst Dario               ZC Valkenburg               NT 9903169      55.64           
  5. van der Haijden Lars          ZV Brunssum              56.70 9900225      56.51           
  6. Arnoldussen Luc               ZV Brunssum              57.97 9900543      56.98           
  7. Benjamins Jonathan            ZV Brunssum              58.36 9900565      58.57           
  8. Hustinx Roel                  Hellas-Glana           1:03.07 9900885    1:09.51           
 DIS Erdweg Sam                    Eurode Kerkrade          50.97 9902093                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren), + SD
 DIS Hubers Gilian                 Zeps                     51.91 9901551      49.84           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
22.11.2009 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Schnijderberg Robin           Hellas-Glana             45.34 0100256      43.04           
  2. Winkelhuijzen Myrthe          Zeps                     45.22 0100350      43.42           
  3. Willigers Iris                Zwemclub Eijsden         44.28 0100384      43.80           
  4. Vroemen Julia                 Hellas-Glana                NT 0101250      50.98           
  5. Van der Valk Yasmijn          Eurode Kerkrade          49.39 0101408      51.06           
  6. Kerkhoffs Kyra                ZC Valkenburg            56.80 0100616      53.54           
  7. Disco Lara                    ZV Brunssum                 NT 0101882      55.82           
  8. Ploumen Leocadie              Eurode Kerkrade          59.95 0100012    1:02.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
22.11.2009 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. de Munter Vincent             ZV Brunssum              35.03 0000181      35.13           
  2. Roosen Luuk                   Zwemclub Eijsden         41.04 0100577      40.00           
  3. Simons Milo                   ZON/S&S                  40.29 0000513      41.57           
  4. Bakker Kjell                  Eurode Kerkrade          40.45 0000297      42.48           
  5. Hattum van Remco              Eurode Kerkrade          46.57 0100003      45.09           
  6. Buijs Alex                    Zwemclub Eijsden         47.87 0100807      46.57           
  7. Moerkens Michael              Zeps                     50.31 0000713      47.67           
  8. Meuldijk Liam                 Hellas-Glana                NT 0100225      49.20           
  9. Sieben Mika                   Hellas-Glana                NT 0100195      51.92           
 10. van Hees Mathijs              ZV Brunssum                 NT 0001721      52.57           
 11. Berghorst Guido               ZC Valkenburg          1:01.79 0100447      53.02           
 12. Sieben Joey                   Hellas-Glana                NT 0100193      55.13           
 13. Hendriks Raf                  ZC Valkenburg               NT 0100879      57.73           
 14. Benjamins Tobias              ZV Brunssum                 NT 0100895    1:25.88           
 DIS Kerremans Lars                Hellas-Glana                NT 0100305                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
22.11.2009 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Roosen Renee                  Zwemclub Eijsden       1:16.68 9900074    1:19.54           
          1:19.54
  2. de Beer Mariecke              ZON/S&S                1:24.51 9900524    1:23.70           
          1:23.70
  3. Blok Denise                   ZC Valkenburg          1:20.95 9900572    1:25.86           
          1:25.86
  4. Goertz Myrthe                 Zeps                   1:26.86 9901902    1:27.33           
          1:27.33
  5. Fortuin Kayleigh              Hellas-Glana           1:28.64 9902072    1:28.09           
          1:28.09
  6. Vriezelaar Nina               ZC Valkenburg          1:30.39 9900570    1:29.33           
          1:29.33
  7. Savelberg Jody                Eurode Kerkrade        1:32.31 9900438    1:30.20           
          1:30.20
  8. Dalm Erin-Lisa                ZV Brunssum            1:29.19 9900398    1:30.89           
          1:30.89
  9. Dietzenbacher Esmee           ZV Brunssum            1:37.60 9901986    1:35.80           
          1:35.80
 10. Schoens Quinty                Zeps                        NT 9903246    1:37.37           
          1:37.37
 11. Jansen Sonja                  Hellas-Glana           1:44.74 9902506    1:46.73           
          1:46.73
 12. Ostendorf Anne                Zeps                   1:47.68 9901030    1:51.86           
          1:51.86
AFGE Dewaide Eva                   Zeps                   1:34.36 9903244                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
22.11.2009 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Severins Jordy                Eurode Kerkrade        1:07.97 9800559    1:09.89           
          1:09.89
  2. Wolters Dylan                 Hellas-Glana           1:17.47 9800287    1:21.23           
          1:21.23
  3. van Lijf Raoul                Zwemclub Eijsden       1:21.84 9802271    1:28.42           
          1:28.42
  4. Bruist Thijmen                ZV Brunssum            1:29.97 9802597    1:33.66           
          1:33.66
  5. Rosenboom Daan                Zeps                   1:35.13 9801495    1:35.02           
          1:35.02
  6. Cox Sander                    Zeps                   1:38.39 9803249    1:35.36           
          1:35.36
AFGE Wolfhagen Tijn                Eurode Kerkrade        1:25.98 9800427                      
AFGE de Beer Tim                   Zeps                   1:38.91 9802567                      
AFGE van der Heijden Teun          Zeps                   1:52.54 9803251                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
22.11.2009 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kerkhofs Amber                Zwemclub Eijsden       1:35.86 0000074    1:31.95           
          1:31.95
  2. Göbbels Lieve                 Eurode Kerkrade        1:37.73 0000514    1:40.57           
          1:40.57
  3. Ritten Manon                  Eurode Kerkrade        1:59.96 0002440    1:46.92           
          1:46.92
  4. Cornelissens Britt            Hellas-Glana           2:26.18 0000632    1:52.32           
          1:52.32
  5. Radermacher Romy              Zeps                        NT 0001070    1:52.57           
          1:52.57
  6. van Kraaij Jadzia             ZON/S&S                     NT 0002178    2:02.58           
          2:02.58



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
22.11.2009 - 15:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Willigers Toine               Zwemclub Eijsden       1:27.86 9902155    1:26.67           
          1:26.67
  2. Jente Daan                    ZV Brunssum            1:30.61 9900277    1:27.80           
          1:27.80
  3. van der Haijden Lars          ZV Brunssum            1:43.63 9900225    1:41.73           
          1:41.73
  4. Braun Corben                  Eurode Kerkrade        1:38.56 9900835    1:42.51           
          1:42.51
  5. van Hulst Dario               ZC Valkenburg          1:51.64 9903169    1:46.64           
          1:46.64
  6. Erdweg Sam                    Eurode Kerkrade        1:39.64 9902093    1:47.60           
          1:47.60
  7. Dirks Jussi                   Zeps                   1:56.07 9901309    1:49.48           
          1:49.48
 DIS Benjamins Jonathan            ZV Brunssum            2:37.13 9900565    1:59.01           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt., + RC
          1:59.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
22.11.2009 - 15:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:03.81            3:00.36           
        Craenen Denise, 99                         Lang Julia, 99
        Fortuin Kayleigh, 99                       Jansen Sonja, 99
            44.39  3:00.36

  2. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        3:16.64            3:18.45           
        Krottjé Nikki, 99                          Göbbels Lieve, 00
        Lanckohr Esmee, 00                         Hattum Sanne, 99
            51.07  3:18.45

 DIS Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden            NT                              
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Herben Manon, 99                           Theunissen Kirsten, 00
        Wolfs Fleur, 01                            Kerkhofs Amber, 00
            46.41

AFGE Zeps 1                        Zeps                   3:21.37                              
        Schoens Quinty, 99                         Goertz Myrthe, 99
        Ostendorf Anne, 99                         Dewaide Eva, 99




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
22.11.2009 - 15:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZV Brunssum 1                 ZV Brunssum            3:03.64            2:50.10           
        van der Haijden Lars, 99                   Jente Daan, 99
        de Munter Vincent, 00                      Habets Jhamiro, 98
            46.76  2:50.10

  2. Zwemclub Eijsden 1            Zwemclub Eijsden       2:53.95            2:52.76           
        Willigers Stefan, 98                       Willigers Toine, 99
        Warnier Timo, 99                           Wolfs Marciano, 98
            47.07  2:52.76

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:02.47            2:56.92           
        Jansen Robert, 00                          Köhlen Bart, 98
        Wolters Dylan, 98                          Stelten Stan, 99
            55.67  2:56.92

  4. Eurode Kerkrade 1             Eurode Kerkrade        3:06.25            2:57.02           
        Smits Reuben, 98                           Braun Corben, 99
        Wolfhagen Tijn, 98                         Severins Jordy, 98
            45.95  2:57.02

  5. Zeps 1                        Zeps                   3:19.78            3:10.80           
        Dirks Jussi, 99                            Cox Sander, 98
        Hubers Gilian, 99                          de Beer Tim, 98
            50.80  3:10.80

  6. ZV Brunssum 2                 ZV Brunssum            2:44.12            3:21.42           
        van Hees Quintijn, 98                      Bruist Thijmen, 98
        Niemark Dennis, 98                         van Hees Mathijs, 00
            46.00  3:21.42




SPLASH Meet Manager 2007Registered to Brunssum