EURODE KERKRADE

Wil jij ook een Limburgse zwemtopper worden ?
                     Meld je dan aan, stuur een mailtje naar
                                     eurodekzc@home.nl voor meer informatie

SPEEDO TOP 25 van LIMBURG Deel 2

100m vrije slag meisjes minioren 2 en 3
1 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 1.33.34
2 Imke van den Hoef HZPC 0101552 1.33.78
3 Myrthe Winkelhuijzen ZEPS 0100350 1.36.17
4 Nikki Smeets Eurode Kerkrade 0200080 1.39.72
5 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 1.39.76
6 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 1.40.54
7 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 1.41.66
8 Josephien Kersten De Rog 0101212 1.43.54
9 Noa de Vries HZPC 0101556 1.44.86
10 Julia Vroemen Hellas-Glana 0101250 1.46.94
11 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 1.47.96
12 Jolijn van Lisdonk Hellas-Glana 0101640 1.55.76
13 Anne van Megen HZPC 0200582 1.56.74
14 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 0100616 1.57.07
15 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 1.57.48
16 Journey Fortuin Hellas-Glana 0200284 1.59.57
17 Priska Weken HZPC 0101558 2.05.23
18 Channa van Boxtel sg Noord Limburg 0100480 2.07.23
19 Joyce Hawinkels Eszet 0100706 2.10.86
20 Naomi Driessen Eszet 0100704 2.20.89
21 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 2.26.37






100m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4

1 Vincent de Munter ZV Brunssum 0000181 1.37.00
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 1.43.30
3 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 1.43.57
4 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 1.47.80
5 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 1.49.96
6 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.52.16
7 Ian Sanders Eszet 0100373 1.55.07
8 Luuk Roosen ZC Eijsden 0100577 1.55.48
9 Bo Snijders RZL 0000033 1.55.57
10 Josiah Verschoor Nimo 0002165 1.55.86
11 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 0100003 1.57.80
12 Liam Meuldijk Hellas-Glana 0100225 1.57.85
13 Giel van Megen HZPC 0000265 2.00.88
14 Lars Kerremans Hellas-Glana 0100305 2.01.90
15 Daniel Vlijt de Roersoppers 0100183 2.04.40
16 Enzo Schmetzer de Roersoppers 0100439 2.04.70
17 Mika Sieben Hellas-Glana 0100195 2.05.68
18 Wouter de Groot sg Noord Limburg 0002253 2.06.21
19 Lex Carter Hellas-Glana 0001275 2.06.23
20 Bas Dijkstra Nimo 0000043 2.07.43
21 Guido Berghorst ZC Valkenburg 0100447 2.08.39
22 Twan Swagten de Roersoppers 0001123 2.10.39
23 Joey Sieben Hellas-Glana 0100193 2.10.93
23 Robert Jansen Hellas-Glana 0000823 2.10.93
25 Niels de Boer Eurode Kerkrade 0001977 2.11.11






100m rugslag meisjes minioren 4

1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 1.31.50
2 Milou van den Beucken Mosa Regio 0002564 1.35.70
3 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 1.37.54
4 Julie Ouillon Kimbria 0000704 1.40.03
5 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 1.40.42
6 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 1.41.60
7 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 1.41.95
8 Romy Rademacher ZEPS 0001070 1.42.07
9 Amber Raadschilder Kimbria 0000534 1.42.51
10 Britt Gijpmans ROB 0001404 1.45.60
11 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 1.46.83
12 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 0000250 1.46.92
13 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 1.47.12
14 Amy Mooren de Roersoppers 0000360 1.47.68
15 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 1.48.10
16 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 1.48.54
17 Daphne Thijssen ROB 0001078 1.49.39
18 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 0002178 1.50.58
19 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.52.75
20 Marit van Emmerick ROB 0001406 1.55.74
21 Chayenne Odenhoven Nimo 0000468 1.56.73
22 Sarine van Rijt Patrick 0001194 1.57.76
23 Marla Geevers Eurode Kerkrade 0000362 2.00.76
24 Loeka van den Bosch HZPC 0003050 2.07.36
25 Renske Swinkels HZPC 0003052 2.07.39






50m vlinderslag jongens minioren 5

1 Daan Jente ZV Brunssum 9900277 0.37.31
2 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 0.37.58
3 Koen Koster HZPC 9900517 0.39.04
4 Servé Nelissen HZPC 9900579 0.40.00
5 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 0.42.86
6 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 0.44.48
7 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 0.45.86
8 Roel Slobbe Patrick 9901287 0.46.31
9 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 0.47.24
9 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 0.47.24
11 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 0.49.62
12 Rick Delvaux Mosa Regio 9901099 0.50.27
13 Sander Aerts HZPC 9902045 0.51.64
14 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 0.51.67
15 Dario van Hulst ZC Valkenburg 9903169 0.51.87
16 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 0.52.30
17 Jelle Loots Eurode Kerkrade 9900333 0.52.56
18 Cas Louwarts RZ 9901249 0.53.23
19 Jussi Dirks ZEPS 9901309 0.53.59
20 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 0.54.73
21 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 0.58.54
22 Gilian Hubers ZEPS 9901551 0.58.64
23 Luc Arnoldussen ZV Brunssum 9900543 1.01.32
24 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.09.44






200m vrije slag meisjes minioren 5

1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 2.42.97
2 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 3.02.01
3 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 3.04.39
4 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 3.04.76
5 Hilde Litjens HZPC 9901156 3.06.61
6 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 3.07.48
7 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 3.09.05
8 Dennis Craenen Hellas-Glana 9900040 3.10.57
9 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 3.10.60
10 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 3.14.07
11 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 3.14.57
12 Mayrthe Goertz ZEPS 9901902 3.14.65
13 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 3.17.73
14 Malon Hanssen ROB 9901472 3.17.92
15 Quinty Schroens ZEPS 9903246 3.20.05
16 Beau Geenen RZL 9902320 3.20.89
17 Esmée Dietzenbacher ZV Brunssum 9901986 3.25.27
18 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 3.29.01
19 Stella Peeters Nimo 9900812 3.30.53
20 Shania Visser RZ 9902794 3.33.16
21 Demy van Roessel Nimo 9903666 3.37.46
22 Eva Ewalds ZEPS 9903244 3.40.67
23 Sonja Jansen Hellas-Glana 9902506 3.43.72
24 Jiska van Rijt Patrick 9901880 3.44.26
25 Sanne Hattum Eurode Kerkrade 9900898 3.46.10






100m vlinderslag jongens minioren 6

1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.21.82
2 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.34.94
3 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.38.88
4 Michel Henkel RZ 9802301 1.43.80
5 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.45.88
6 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 1.46.32
7 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.46.42
8 Max Peuten HZPC 9800431 1.47.19
9 Sander Cox ZEPS 9803249 1.47.76
10 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 1.48.97
11 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.50.16
12 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 1.53.03
13 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.55.16
14 Pieter Otten HZPC 9800937 1.56.94
15 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.58.52
16 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 2.01.70
17 Jiry Maassen ROB 9800889 2.02.16
18 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 2.03.45
19 Teun van der Heijden ZEPS 9803251 2.14.64
20 Luuk Broens RZL 9802693 2.23.70
21 Dennis Niemark ZV Brunssum 9800801 2.29.42






200m rugslag meisjes junioren 1 en 2

1 Wendy Bex Hellas-Glana 9701232 2.40.97
2 Manon Koster HZPC 9701312 2.42.36
3 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 2.43.45
4 Chayenne Poorts Nimo 9800670 2.44.47
5 Mignon Peeters Nimo 9701048 2.44.66
6 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 2.48.68
7 Audrey Bams ZC Eijsden 9803700 2.50.02
8 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 2.50.51
9 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 2.52.83
10 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 2.53.00
11 Lotte van Haarst de Roersoppers 9701858 2.54.64
12 Daphne Erkens Nimo 9802372 2.54.74
13 Lieke Seelen Mosa Regio 9701642 2.55.53
14 Rianne Mooren Mosa Regio 9703018 2.57.95
15 Karlijn Truijen ZPC Nederweert 9701632 2.58.04
16 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 9800548 2.59.80
17 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 3.01.00
18 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.04.58
19 Judith Wienen Mosa Regio 9701644 3.04.70
20 Maud Cox Heldense zwemv. 9801108 3.05.36
21 Melissa Scheerman ZPC Nederweert 9701940 3.05.46
22 Celine Smeets ZV Brunssum 9703366 3.06.03
23 Rianne de Croock ZC Valkenburg 9801466 3.07.54
24 Kathleen de Beer ZON/S&S 9702638 3.08.29
25 Milou Peeters HZPC 9800668 3.08.38






200m rugslag jongens junioren 1 en 2

1 Laurent Bams ZC Eijsden 9600193 2.26.25
2 Sem Hermans HZPC 9601259 2.26.26
3 Max Hermans HZPC 9700879 2.36.02
4 Sam Derks HZPC 9600719 2.36.45
5 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.41.24
6 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 2.44.49
7 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 2.45.50
8 Kay Thijssen HZPC 9601799 2.56.26
9 Djeremy Hesseling Mosa Regio 9603197 2.56.51
10 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.58.45
11 Lars van Didden ZEPS 9701615 3.00.00
12 Robin Meuwissen Patrick 9602601 3.00.77
13 Max Vervoort de Roersoppers 9601405 3.00.82
14 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.01.64
15 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 3.02.33
16 Swen Cox ZEPS 9604679 3.03.35
17 Tim Wienhoven Mosa Regio 9702199 3.03.57
18 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.04.38
19 Ivo Grosveld RZL 9702483 3.06.04
20 Jeroen Kurvers Heldense zwemv. 9602921 3.06.20
21 Joey Derhaag Hellas-Glana 9703941 3.08.26
22 Dylan Bos HZPC 9600717 3.08.36
23 Tim Siegl Hellas-Glana 9603783 3.09.57
24 Danny Hamers ZC Valkenburg 9701169 3.12.31
25 Wouter Kamperman ZPC Nederweert 9600000 3.14.51






100m rugslag meisjes minioren 2 en 3

1 Imke van den Hoef HZPC 0101552 1.45.72
2 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 1.46.02
3 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 1.47.10
4 Nikki Smeets Eurode Kerkrade 0200080 1.48.17
5 Myrthe Winkelhuijzen ZEPS 0100350 1.49.39
6 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 1.55.51
7 Noa de Vries HZPC 0101556 1.55.77
8 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 1.57.07
9 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 1.58.02
10 Julia Vroemen Hellas-Glana 0101250 2.00.51
11 Jolijn van Lisdonk Hellas-Glana 0101640 2.01.45
12 Josephien Kersten De Rog 0101212 2.01.86
13 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 2.03.73
14 Channa van Boxtel De Rog 0100480 2.05.28
15 Journey Fortuin Hellas-Glana 0200284 2.05.89
16 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 0100616 2.17.25
17 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 2.17.75
18 Priska Weken HZPC 0101558 2.19.11
19 Naomi Driessen Eszet 0100704 2.22.86
20 Sanne van Gameren sg Noord Limburg 0101938 2.31.36






50m vlinderslag jongens minioren 2, 3 en 4

1 Vincent de Munter ZV Brunssum 0000181 0.38.33
2 Daniel Vlijt de Roersoppers 0100183 0.43.89
3 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 0.44.17
4 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 0.44.41
5 Bo Snijders RZL 0000033 0.45.23
6 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 0.48.91
7 Luuk Roosen ZC Eijsden 0100577 0.50.29
8 Bas Dijkstra Nimo 0000043 0.53.76
9 Giel van Megen HZPC 0000265 0.57.61
10 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 0100003 0.58.10
11 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 0.58.72
12 Liam Meuldijk Hellas-Glana 0100225 1.00.82
13 Enzo Schmetzer de Roersoppers 0100439 1.03.53
14 Mika Sieben Hellas-Glana 0100195 1.03.92
15 Wouter de Groot sg Noord Limburg 0002253 1.04.89
16 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.05.20
17 Ian Sanders Eszet 0100373 1.06.17
18 Sofian Ait Mellouk Nimo 0001707 1.06.54
19 Mathijs van Hees ZC Brunssum 0001721 1.11.07
20 Lesley Hawinkels ROB 0000937 1.11.32
21 Josiah Verschoor Nimo 0002165 1.11.49
22 Xavier Braun Eurode Kerkrade 0100423 1.11.49
23 Jort Ottenheim Eszet 0000673 1.19.67
24 Thomas van Tiel sg Noord Limburg 0200315 1.21.74






100m vrije slag meisjes minioren 4

1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 1.21.95
2 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 1.25.72
3 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 1.26.70
4 Amber Raadschilder Kimbria 0000534 1.26.89
5 Milou van den Beucken Mosa Regio 0002564 1.26.97
6 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 1.29.80
7 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 0000250 1.31.15
8 Julie Ouillon Kimbria 0000704 1.31.64
9 Romy Rademacher ZEPS 0001070 1.34.10
10 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 1.34.34
11 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 1.35.70
12 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 1.36.29
13 Daphne Thijssen ROB 0001078 1.36.59
14 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.36.79
15 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 1.37.45
16 Britt Gijpmans ROB 0001404 1.38.66
17 Marit van Emmerick ROB 0001406 1.41.22
18 Amy Mooren de Roersoppers 0000360 1.41.86
19 Chayenne Odenhoven Nimo 0000468 1.42.92
20 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 1.44.95
21 Lianne Geraets ROB 0002322 1.46.22
22 Sarine van Rijt Patrick 0001194 1.50.46
23 Marla Geevers Eurode Kerkrade 0000362 1.52.64
24 Shannan Minkenberg de Roersoppers 0002100 1.56.87
25 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 0002178 1.58.57






100m schoolslag jongens minioren 5

1 Koen Koster HZPC 9900517 1.34.74
2 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 1.40.42
3 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.41.60
4 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.42.54
5 Daan Jente ZV Brunssum 9900277 1.44.02
6 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.44.68
7 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 1.45.25
8 Cas Louwarts RZ 9901249 1.48.45
9 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 1.48.92
10 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.49.69
11 Gilian Hubers ZEPS 9901551 1.50.42
12 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 1.50.76
13 Sander Aerts HZPC 9902045 1.50.95
14 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.52.76
15 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.55.43
16 Roel Slobbe Patrick 9901287 1.55.81
17 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.58.00
18 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 1.58.22
19 Dario van Hulst ZC Valkenburg 9903169 1.59.10
20 Jussi Dirks ZEPS 9901309 1.59.98
21 Rick Delvaux Mosa Regio 9901099 2.00.58
22 Luc Arnoldussen ZV Brunssum 9900543 2.04.98
23 Jelle Loots Eurode Kerkrade 9900333 2.05.73
24 Quirijn Kersten de Rog 9902691 2.07.70
25 Yorne Kelderman ZC Valkenburg 9902693 2.07.71






100m vlinderslag meisjes minioren 5

1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.34.82
2 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.43.16
3 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.45.20
4 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.47.26
5 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.48.13
6 Malon Hanssen ROB 9901472 1.48.16
7 Dennis Craenen Hellas-Glana 9900040 1.48.23
8 Stella Peeters Nimo 9900812 1.51.16
9 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.52.11
10 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.52.14
11 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.52.76
12 Mayrthe Goertz ZEPS 9901902 1.55.76
13 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 1.58.36
14 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 2.00.67
15 Beau Geenen RZL 9902320 2.04.18
16 Quinty Schroens ZEPS 9903246 2.05.45
17 Manouk Verstappen RZL 9902322 2.08.38
18 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 2.12.08
19 Eva Ewalds ZEPS 9903244 2.13.26
20 Sanne Hattum Eurode Kerkrade 9900898 2.13.42
21 Demy van Roessel Nimo 9903666 2.19.07
22 Esmée Dietzenbacher ZV Brunssum 9901986 2.21.07
23 Eva Vullers de Roersoppers 9901848 2.24.67






200m vrije slag jongens minioren 6

1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 2.29.92
2 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 2.49.12
3 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 2.51.02
4 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 2.52.58
5 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 2.55.73
6 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 2.56.11
7 Max Peuten HZPC 9800431 2.57.42
8 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 2.58.26
9 Michel Henkel RZ 9802301 3.00.22
10 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 3.06.51
11 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 3.06.80
12 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 3.09.57
13 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 3.10.98
14 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 3.15.15
15 Pieter Otten HZPC 9800937 3.15.20
16 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 3.16.32
17 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 3.21.60
18 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 3.22.50
19 Tim de Beer ZEPS 9802567 3.26.80
20 Daan Rosenboom ZEPS 9801495 3.26.93
21 Dennis Niemark ZV Brunssum 9800801 3.27.48
22 Sander Cox ZEPS 9803249 3.33.02
23 Jiry Maassen ROB 9800889 3.36.08
24 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 3.40.91
25 Pim Vrehen Patrick 9803525 3.42.56






200m vlinderslag meisjes junioren 1 en 2

1 Wendy Bex Hellas-Glana 9701232 2.45.36
2 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 2.50.23
3 Chayenne Poorts Nimo 9800670 2.58.81
4 Manon Koster HZPC 9701312 3.00.59
5 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 3.04.29
6 Mignon Peeters Nimo 9701048 3.07.16
7 Rianne Mooren Mosa Regio 9703018 3.14.85
8 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 3.18.82
9 Audrey Bams ZC Eijsden 9803700 3.19.02
10 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 3.20.34
11 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 3.22.70
12 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.24.50
13 Shania Haenen Eurode Kerkrade 9802528 3.25.05
14 Julie Theunissen ZC Eijsden 9700248 3.27.97
15 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 3.31.46
16 Lotte van Haarst de Roersoppers 9701858 3.33.29
17 Daphne Erkens Nimo 9802372 3.35.40
18 Birgit Hanssen ROB 9703194 3.35.47
19 Judith Wienen Mosa Regio 9701644 3.36.53
20 Melanie Leunissen Nimo 9800672 3.41.51
21 Rianne de Croock ZC Valkenburg 9801466 3.41.70
22 Femke Snijders RZL 9700814 3.45.94
23 Shannon Odenhoven Nimo 9703608 3.47.61
24 Kathleen de Beer ZON/S&S 9702638 3.47.64
25 Maud Bruynen Heldense zwemv. 9801362 3.49.22






200m vlinderslag jongens junioren 1 en 2

1 Laurent Bams ZC Eijsden 9600193 2.33.45
2 Sem Hermans HZPC 9601259 2.35.51
3 Max Hermans HZPC 9700879 2.40.86
4 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.45.39
5 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.47.67
6 Sam Derks HZPC 9600719 2.58.32
7 Lars van Didden ZEPS 9701615 3.04.37
8 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 3.09.90
9 Swen Cox ZEPS 9604679 3.15.16
10 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.15.73
11 Tim Peeters RZ 9700363 3.27.26
12 Djeremy Hesseling Mosa Regio 9603197 3.27.92
13 Ivo Grosveld RZL 9702483 3.30.89
14 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 3.32.17
15 Robin Meuwissen Patrick 9602601 3.35.83
16 Wouter Knibbeler ZV Brunssum 9601617 3.38.33
17 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 3.40.53
18 Jeroen Kurvers Heldense zwemv. 9602921 3.45.09
19 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.47.74
20 Dylan Bos HZPC 9600717 3.49.11
21 Tim Siegl Hellas-Glana 9603783 3.50.82
22 Mark Tiermersma de Roersoppers 9700225 3.57.92
23 Lars Hamacher Patrick 9703189 3.58.38
24 Chris Verheesen Patrick 9701379 4.04.34
25 Kay Thijssen HZPC 9601799 4.05.53