EURODE KERKRADE

Wil jij ook een Limburgse zwemtopper worden ?
                     Meld je dan aan, stuur een mailtje naar
                                     eurodekzc@home.nl voor meer informatie

SPEEDO TOP 25 van LIMBURG Deel 3

100m vrije slag jongens minioren 6
1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.07.18
2 Vincent Jacobs ZC Valkenburg 9801669 1.12.27
3 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.13.66
4 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.14.05
5 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.15.15
6 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.15.20
7 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.16.26
8 Max Peuten HZPC 9800431 1.16.42
9 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.19.69
10 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.22.99
11 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.23.39
12 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 1.23.59
13 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.23.94
14 Pieter Otten HZPC 9800937 1.25.18
15 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 1.26.07
16 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 1.27.48
17 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.27.56
18 Jesper Lemmen HZPC 9802319 1.29.32
19 Daan Rosenboom Zeps 9801495 1.30.66
20 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 1.31.26
21 Jiry Maassen ROB 9800889 1.32.24
22 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 1.32.70
23 Sander Cox Zeps 9803249 1.34.15
24 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.35.85
25 Dennis Niemark ZV Brunssum 9800801 1.36.23
100m schoolslag meisjes minioren 5
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.36.00
2 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.38.26
3 Myrthe Goertz Zeps 9901902 1.39.52
4 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.39.82
5 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.40.24
6 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 1.40.56
7 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.41.32
8 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.41.45
9 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.41.87
10 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.42.32
11 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.42.55
12 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 1.44.52
13 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.46.23
14 Quinty Schroens Zeps 9903246 1.46.45
15 Misha Geelen Kimbria 9903396 1.47.57
16 Stella Peeters Nimo 9900812 1.47.92
17 Sanne Vilters de Roersoppers 9903438 1.48.33
18 Malon Hanssen ROB 9901472 1.48.52
19 Shania Visser RZ 9902794 1.50.57
20 Denise Craenen Hellas-Glana 9900040 1.51.76
21 Jiska van Rijt Patrick 9901880 1.51.86
22 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 1.52.68
23 Robin-Marthe Ghijzen Kimbria 9901442 1.52.92
24 Davine Ramakers Kimbria 9903392 1.53.50
25 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 1.55.19
100m vrije slag jongens minioren 2, 3 en 4
1 Vincent de Munter ZV Brunssum 181 1.15.89
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 267 1.18.65
3 Max Janssen Heldense zwemv. 263 1.20.18
4 Bo Snijders RZL 33 1.23.48
5 Dimitar Kamnarovski HZPC 593 1.24.42
6 Bas Dijkstra Nimo 43 1.25.32
7 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 297 1.26.95
8 Luuk Roosen ZC Eijsden 100577 1.27.06
9 Giel van Megen HZPC 265 1.31.83
10 Milo Simons ZON/S&S 513 1.31.84
11 Daniel Vlijt de Roersoppers 100183 1.34.76
12 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 100003 1.35.73
13 Liam Meuldijk Hellas-Glana 100225 1.38.04
14 Michael Moerkens Zeps 713 1.39.51
15 Ian Sanders Eszet 100373 1.45.30
16 Enzo Schmetzer de Roersoppers 100439 1.46.18
17 Mika Sieben Hellas-Glana 100195 1.47.31
18 Lars Kerremans Hellas-Glana 100305 1.47.51
19 Anour Dlalat Nimo 101137 1.47.87
20 Twan Swagten de Roersoppers 1123 1.48.52
21 Sofian Ait Mellouk Nimo 1707 1.48.68
22 Mossie Klinkers MZ&PC 101229 1.48.99
23 Lex Carter Hellas-Glana 1275 1.52.58
24 Beau Bervar Mosa Regio 101277 1.52.72
25 Guido Berghorst ZC Valkenburg 100447 1.53.35
100m schoolslag meisjes minioren 2 en 3
1 Imke van den Hoef HZPC 101552 1.51.90
2 Julia Vroemen Hellas-Glana 101250 1.52.69
3 Noa de Vries HZPC 101556 1.52.76
4 Myrthe Winkelhuijzen Zeps 100350 1.53.82
5 Nikki Smeets ZC Valkenburg 200080 1.55.13
6 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 200078 1.57.98
7 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 100616 2.00.47
8 Rianne Kuin de Rog 100830 2.03.28
9 Neri Euwes sg Noord Limburg 200074 2.04.72
10 Jessie Lamber Heldense zwemv. 100546 2.05.20
11 Journey Fortuin Hellas-Glana 200284 2.05.70
12 Kim Rebergen Hellas-Glana 100676 2.05.76
13 Jolijn van Lisdonk Hellas-Glana 101640 2.06.66
14 Iris Willigers ZC Eijsden 100384 2.07.71
15 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 100256 2.07.83
16 Anne van Megen HZPC 200582 2.08.21
17 Romy Voncken MZ&PC 200610 2.11.02
18 Melis Aydeniz Kimbria 100440 2.11.09
19 Lara Disco ZV Brunssum 101882 2.11.76
20 Jill Winands Eszet 200580 2.17.61
21 Joyce Hawinkels Eszet 100706 2.17.96
22 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 101408 2.19.54
23 Isabel Dijkstra ZV Brunssum 200918 2.19.76
24 Priska Weken HZPC 101558 2.20.70
25 Lieke Meulenkamp HZPC 101554 2.21.18
100m vrije slag jongens minioren 5
1 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.11.42
2 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.13.38
3 Daan Jente ZV Brunssum 9900277 1.17.47
4 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.22.11
5 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 1.22.26
6 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.22.70
7 Sander Aerts HZPC 9902045 1.25.92
8 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.27.73
9 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.28.22
10 Bart van der Zanden sg Noord Limburg 9900849 1.28.59
11 Roel Slobbe Patrick 9901287 1.29.10
12 Gilian Hubers Zeps 9901551 1.30.14
13 Cas Louwarts RZ 9901249 1.30.38
14 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 1.31.47
15 Luc Bloemen sg Noord Limburg 9902013 1.33.74
16 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 1.34.04
17 Jonathan Benjamins ZV Brunssum 9900565 1.39.17
18 Luc Arnoldussen ZV Brunssum 9900543 1.44.22
19 Stephan Hamers ZC Valkenburg 9900095 1.50.57
20 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.53.96
21 Jelmer van Hulsen ZPC Nederweert 9903177 1.54.42
22 Roel Hustinx Hellas-Glana 9900885 1.55.04
23 Nick van Mölken Eszet 9901981 2.06.29
100m schoolslag meisjes minioren 4
1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 74 1.38.82
2 Esmée Venner ZPC Nederweert 380 1.43.65
3 Romy Ewalds Mosa Regio 164 1.43.95
4 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 514 1.45.83
5 Lisa Lamber Heldense zwemv. 524 1.49.19
6 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 250 1.49.36
7 Manon Ritten Eurode Kerkrade 2440 1.53.01
8 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 72 1.53.06a
9 Amber Raadschilders Kimbria 534 1.53.06b
10 Milou van den Beucken Mosa Regio 2564 1.53.11
11 Britt Cornelissens Hellas-Glana 632 1.54.20
12 Marit van Emmerik ROB 1406 1.54.79
13 Romy Rademacher Zeps 1070 1.54.98
14 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 2442 1.55.00
15 Amy Mooren de Roersoppers 360 1.55.07
16 Julie Ouillon Kimbria 704 1.55.74
17 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 1034 1.56.12
18 Aukje Koetsier Kimbria 2260 1.56.80
19 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 526 1.56.99
20 Sarine van Rijt Patrick 1194 1.57.49
21 Gwen Schielen Eurode Kerkrade 220 1.59.86
22 Britt Gijpmans ROB 1404 2.00.39
23 Marla Geevers Eurode Kerkrade 362 2.01.00
24 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2178 2.02.54
25 Lissa van der Beek Eszet 1112 2.03.11
200m wisselslag jongens junioren 1 en 2
1 Sem Hermans HZPC 9601259 2.28.80
2 Max Hermans HZPC 9700879 2.33.59
3 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.38.54
4 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.40.50
5 Sam Derks HZPC 9600719 2.41.59
6 Jeroen Bongers RZL 9602629 2.42.23
7 Ted Wilders Mosa Regio 9701177 2.47.31
8 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 2.47.47
9 Lars van Didden Zeps 9701615 2.48.38
10 Björn Piket HZPC 9602133 2.49.10
11 Swen Cox Zeps 9604679 2.51.29
12 Ruben Delvoie MZ&PC 9703833 2.51.61a
13 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 2.51.61b
14 Ivo Grosveld RZL 9702483 2.53.20
15 Robin Meuwissen Patrick 9602601 2.55.17
16 Djeremy Hesseling Mosa Regio 9603197 2.55.58
17 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.00.44
18 Max Vervoort de Roersoppers 9601405 3.01.50
19 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 3.02.61
20 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 3.03.84
21 Luc Nelissen Patrick 9701381 3.06.70
22 Kay Thijssen HZPC 9601799 3.06.92
23 Guus Wolswinkel RZ 9701677 3.08.10
24 Wouter Kamperman ZPC Nederweert 9605095 3.10.43
25 Danny Hamers ZC Valkenburg 9701169 3.13.15
200m wisselslag meisjes junioren 1 en 2
1 Manon Koster HZPC 9701312 2.42.48
2 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 2.47.74
3 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 2.52.24
4 Nina Grispen ZC Valkenburg 9700656 2.53.25
5 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 2.57.73
6 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 2.57.90
7 Janelle van den Heuvel ZV Brunssum 9700842 2.58.53
8 Rianne Mooren Mosa Regio 9703018 2.59.79
9 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 9801328 3.00.29
10 Rianne de Croock ZC Valkenburg 9801466 3.00.39
11 Judith Wienen Mosa Regio 9701644 3.01.11
12 Lieke Seelen Mosa Regio 9701642 3.01.96
13 Lotte van Haarst de Roersoppers 9701858 3.02.29
14 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.02.95
15 Femke Snijders RZL 9700814 3.03.02
16 Jessica van Dijk Kimbria 9800552 3.03.20
17 Fenne Vervoort sg Noord Limburg 9802916 3.03.92
18 Rian Bongers RZL 9802022 3.04.10
19 Julie Theunissen ZC Eijsden 9700248 3.04.20
20 Kathleen de Beer ZON/S&S 9702638 3.04.23
21 Serafina Vlijt de Roersoppers 9801142 3.04.85
22 Floor Brouwer Mosa Regio 9703012 3.04.93
23 Mariska Craemers ZV Brunssum 9700650 3.05.04
24 Zoi Pappas Kimbria 9700448 3.05.42
25 Karlijn Truijen ZPC Nederweert 9701632 3.07.13
100m rugslag jongens minioren 6
1 Vincent Jacobs ZC Valkenburg 9801669 1.21.18
2 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.22.64
3 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.28.08
4 Max Peuten HZPC 9800431 1.29.28
5 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.30.54
6 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.31.19
7 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 1.32.55
8 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.32.60
9 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.34.56
10 Sven Geenen RZL 9802695 1.35.82
11 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.36.30
12 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.37.34
13 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.38.59
14 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 1.40.88
15 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.41.21
16 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 1.41.89
17 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.42.18
18 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 1.43.73
19 Sander Cox Zeps 9803249 1.43.80
20 Pieter Otten HZPC 9800937 1.44.07
21 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 1.44.22
22 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.44.68
23 Jiry Maassen ROB 9800889 1.45.45
24 Jesper Lemmen HZPC 9802319 1.46.76
25 Luuk Broens RZL 9802693 1.47.27
100m vrije slag meisjes minioren 5
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.14.87
2 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.20.86
3 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.21.70
4 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.22.17
5 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.22.57
6 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.23.57
7 Myrthe Goertz Zeps 9901902 1.24.33
8 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 1.24.70
9 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.25.09
10 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.26.57
11 Denise Craenen Hellas-Glana 9900040 1.26.64
12 Malon Hanssen ROB 9901472 1.26.78
13 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 1.28.37
14 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.28.42
15 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.28.43
16 Quinty Schroens Zeps 9903246 1.28.48
17 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.29.59
18 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 1.30.23
19 Stella Peeters Nimo 9900812 1.32.45
20 Shania Visser RZ 9902794 1.33.26
21 Beau Geenen RZL 9902320 1.33.32
22 Misha Geelen Kimbria 9903396 1.34.50
23 Isabelle Dubois Kimbria 9901944 1.39.08a
24 Robin-Marthe Ghijzen Kimbria 9901442 1.39.08b
25 Demy van Roessel Nimo 9903666 1.39.30
100m rugslag jongens minioren 2, 3 en 4
1 Vincent de Munter ZV Brunssum 181 1.26.77
2 Dimitar Kamnarovski HZPC 593 1.32.09
3 Jesse Janssen Heldense zwemv. 267 1.35.38
4 Luuk Roosen ZC Eijsden 100577 1.36.80
5 Bo Snijders RZL 33 1.36.80
6 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 100003 1.38.85
7 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 297 1.39.67
8 Max Janssen Heldense zwemv. 263 1.40.02
9 Bas Dijkstra Nimo 43 1.41.04
10 Milo Simons ZON/S&S 513 1.42.09
11 Giel van Megen HZPC 265 1.44.81
12 Lars Kerremans Hellas-Glana 100305 1.48.39
13 Mika Sieben Hellas-Glana 100195 1.51.13
14 Liam Meuldijk Hellas-Glana 100225 1.53.51
15 Michael Moerkens Zeps 713 1.58.95
16 Twan Swagten de Roersoppers 1123 2.00.07
17 Niels de Boer Eurode Kerkrade 1977 2.00.98
18 Enzo Schmetzer de Roersoppers 100439 2.01.60
19 Joey Sieben Hellas-Glana 100193 2.02.30
20 Ian Sanders Eszet 100373 2.02.67
21 Beau Bervar Mosa Regio 101277 2.05.92
22 Mossie Klinkers MZ&PC 101229 2.09.33
23 Guido Berghorst ZC Valkenburg 100447 2.09.62
24 Lex Carter Hellas-Glana 1275 2.10.11
25 Wesley Dohmen Nimo 2167 2.12.34
50m vlinderslag meisjes minioren 2 en 3
1 Imke van den Hoef HZPC 101552 0.48.96
2 Noa de Vries HZPC 101556 0.54.59
3 Myrthe Winkelhuijzen Zeps 100350 0.55.00
4 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 100256 0.55.54
5 Kim Rebergen Hellas-Glana 100676 0.56.14
6 Nikki Smeets ZC Valkenburg 200080 0.56.98
7 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 200078 0.59.22
8 Lieke Meulenkamp HZPC 101554 1.00.07
9 Iris Willigers ZC Eijsden 100384 1.01.19
10 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 101408 1.02.14
11 Anne van Megen HZPC 200582 1.02.86
12 Melis Aydeniz Kimbria 100440 1.03.63
13 Jessie Lamber Heldense zwemv. 100546 1.03.78
14 Neri Euwes sg Noord Limburg 200074 1.04.57
15 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 100616 1.04.92
16 Lara Disco ZV Brunssum 101882 1.06.01
17 Romy Voncken MZ&PC 200610 1.12.45
18 Isabel Dijkstra ZV Brunssum 200918 1.15.36
100m rugslag jongens minioren 5
1 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.19.83
2 Daan Jente ZV Brunssum 9900277 1.24.42
3 Koen Koster HZPC 9900517 1.24.71
4 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.28.04
5 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.36.21
6 Sander Aerts HZPC 9902045 1.36.86
7 Luc Bloemen sg Noord Limburg 9902013 1.38.12
8 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 1.38.64
9 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.38.70
10 Bart van der Zanden sg Noord Limburg 9900849 1.38.81
11 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 1.39.49
12 Cas Louwarts RZ 9901249 1.40.53
13 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.41.66
14 Gilian Hubers Zeps 9901551 1.46.61
15 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.46.70
16 Luc Arnoldussen ZV Brunssum 9900543 1.47.33
17 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 1.53.19
18 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.54.08
19 Stephan Hamers ZC Valkenburg 9900095 1.54.98
20 Pasha Weken HZPC 9903067 2.03.70
21 Jonathan Benjamins ZV Brunssum 9900565 2.06.95
22 Jelmer van Hulsen ZPC Nederweert 9903177 2.07.76
23 Nick van Mölken Eszet 9901981 2.15.67
24 Roel Hustinx Hellas-Glana 9900885 2.17.25
50m vlinderslag meisjes minioren 4
1 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 514 0.43.93
2 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 74 0.44.20
3 Julie Ouillon Kimbria 704 0.44.60
4 Milou van den Beucken Mosa Regio 2564 0.45.32
5 Amber Raadschilders Kimbria 534 0.45.82
6 Romy Ewalds Mosa Regio 164 0.46.53
7 Esmée Venner ZPC Nederweert 380 0.46.93
8 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 72 0.47.26
9 Lisa Lamber Heldense zwemv. 524 0.49.75
10 Loes Willigers ZC Eijsden 1232 0.49.92
11 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 250 0.51.52
12 Marit van Emmerik ROB 1406 0.51.58
13 Aukje Koetsier Kimbria 2260 0.51.87
14 Romy Rademacher Zeps 1070 0.52.14
15 Britt Gijpmans ROB 1404 0.52.49
16 Daphne Thijssen ROB 1078 0.53.07
17 Gwen Schielen Eurode Kerkrade 220 0.53.97
18 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 526 0.54.00
19 Chayenne Odenhoven Nimo 468 0.54.66
20 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 1034 0.55.56
21 Lissa van der Beek Eszet 1112 0.56.55
22 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 2178 0.56.86
23 Britt Cornelissens Hellas-Glana 632 0.57.65
24 Sarine van Rijt Patrick 1194 0.57.72
25 Amy Mooren de Roersoppers 360 0.57.81
200m schoolslag jongens junioren 1 en 2
1 Sem Hermans HZPC 9601259 2.47.73
2 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.54.52
3 Max Hermans HZPC 9700879 2.56.22
4 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 3.01.42
5 Ted Wilders Mosa Regio 9701177 3.03.56
6 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 3.04.62
7 Max Vervoort de Roersoppers 9601405 3.05.56
8 Jeroen Bongers RZL 9602629 3.09.62
9 Swen Cox Zeps 9604679 3.10.20
10 Björn Piket HZPC 9602133 3.12.97
11 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.13.83
12 Sam Derks HZPC 9600719 3.14.04
13 Robin Meuwissen Patrick 9602601 3.15.43
14 Lars van Didden Zeps 9701615 3.16.51
15 Ruben Delvoie MZ&PC 9703833 3.16.60
16 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.16.86
17 Ivo Grosveld RZL 9702483 3.19.68
18 Jeroen de Croock ZC Valkenburg 9702025 3.19.98
19 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 3.22.80
20 Kay Thijssen HZPC 9601799 3.24.64
21 Nanno Vamos sg Noord Limburg 9604879 3.24.81
22 Killian van den Hoff ZV Brunssum 9700013 3.25.81
23 Michaily Pappas Kimbria 9700285 3.27.67
24 Guus Wolswinkel RZ 9701677 3.33.00
25 Luc Nelissen Patrick 9701381 3.34.38
200m schoolslag meisjes junioren 1 en 2
1 Manon Koster HZPC 9701312 3.07.88
2 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 3.08.92
3 Julie Theunissen ZC Eijsden 9700248 3.08.99
4 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 3.10.24
5 Floor Brouwer Mosa Regio 9703012 3.11.16
6 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 3.16.10
7 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 3.17.76
8 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.21.77
9 Celine Buijssen HZPC 9801484 3.23.16
10 Elke Teunissen RZ 9703446 3.23.56
11 Kathleen de Beer ZON/S&S 9702638 3.23.99
12 Jessica van Dijk Kimbria 9800552 3.24.38
13 Daniek van de Ven Heldense zwemv. 9704548 3.24.76
14 Celine Smeets ZV Brunssum 9703366 3.24.92
15 Kendra Viehman ZV Brunssum 9702128 3.25.36
16 Tobie Saparuwe Kimbria 9802954 3.26.59
17 Femke Snijders RZL 9700814 3.26.73
18 Desteny Karssemakers Eurode Kerkrade 9700540 3.26.89
19 Amber Winkelhuijzen Zeps 9802092 3.29.48
20 Myrthe Simons ZON/S&S 9704330 3.30.47
21 Zoi Pappas Kimbria 9700448 3.30.48
22 Maud Cox Heldense zwemv. 9801108 3.30.49
23 Kelly Geelen ZC Eijsden 9703408 3.30.95
24 Janelle van den Heuvel ZV Brunssum 9700842 3.31.41
25 Lieke Seelen Mosa Regio 9701642 3.31.65
100m schoolslag jongens minioren 6
1 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.31.62
2 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.34.67
3 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.35.41
4 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.35.83
5 Caio Passos-newman Kimbria 9801043 1.40.36
6 Vincent Jacobs ZC Valkenburg 9801669 1.43.13
7 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.44.48a
8 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.44.48b
9 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.45.54
10 Pieter Otten HZPC 9800937 1.46.32
11 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.46.72
12 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 1.47.09
13 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.48.14
14 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 1.48.83
15 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.48.93
16 Jiry Maassen ROB 9800889 1.49.10
17 Aron Aertssen ZPC Nederweert 9800951 1.49.92
18 Sander Cox Zeps 9803249 1.50.03
19 Max Peuten HZPC 9800431 1.50.85
20 Sven Geenen RZL 9802695 1.53.99
21 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.54.02
22 Sander Von Berg Eurode Kerkrade 9803165 1.55.23
23 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 1.55.93
24 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 1.57.34
25 Max Engelen de Roersoppers 9801403 1.57.66
100m rugslag meisjes minioren 5
1 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.29.11
2 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.30.00
3 Denise Craenen Hellas-Glana 9900040 1.31.86
4 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.31.99
5 Myrthe Goertz Zeps 9901902 1.33.77
6 Denise Blok ZC Valkenburg 9900572 1.34.25
7 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.34.48
8 Malon Hanssen ROB 9901472 1.34.93
9 Quinty Schroens Zeps 9903246 1.36.56
10 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.36.85
11 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.37.88
12 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.37.91
13 Mariecke de Beer ZON/S&S 9900524 1.38.13
14 Jiska van Rijt Patrick 9901880 1.38.79
15 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 1.38.87
16 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 1.41.18
17 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.42.05
18 Beau Geenen RZL 9902320 1.42.46
19 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 1.44.26
20 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.45.07
21 Stella Peeters Nimo 9900812 1.46.71
22 Sanne Vilters de Roersoppers 9903438 1.48.36
23 Shania Visser RZ 9902794 1.49.62
24 Isabelle Dubois Kimbria 9901944 1.51.13
25 Misha Geelen Kimbria 9903396 1.54.06