Nr. 1. Alle, 100m vrije slag  8 - 10 jaar
Nr. 2. Dames, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 3. Heren, 400m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 4. Dames, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 5. Heren, 50m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 6. Dames, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 7. Heren, 50m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 8. Dames, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 9. Heren, 50m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 10. Dames, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 11. Heren, 50m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 12. Dames, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 13. Heren, 100m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 14. Dames, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 15. Heren, 100m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 16. Alle, 100m schoolslag  8 - 10 jaar
Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 19. Dames, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 20. Heren, 100m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 21. Dames, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 22. Heren, 200m vrije slag  11 jaar en ouder
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 24. Heren, 200m schoolslag  11 jaar en ouder
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 26. Heren, 200m vlinderslag  11 jaar en ouder
Nr. 27. Dames, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 28. Heren, 200m rugslag  11 jaar en ouder
Nr. 29. Dames, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 30. Heren, 200m wisselslag  11 jaar en ouder
Nr. 31. Alle, 100m rugslag  8 - 10 jaar


Limiet wedstrijd
kerkrade, 21.2.2010


Programmanr. 1
21-2-2010 - 16:30
100m vrije slag8 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.GÖBBELS, Lieve00Eurode Kerkrade1:25.68243
2.BRAUN, Corben99Eurode Kerkrade1:27.16162
3.ERDWEG, Sam99Eurode Kerkrade1:27.64160
4.BAKKER, Kjell00Eurode Kerkrade1:28.11157
5.RITTEN, Manon00Eurode Kerkrade1:32.57192
6.HATTUM VAN, Remco01Eurode Kerkrade1:39.92108
7.KROTTJÉ, Nikki99Eurode Kerkrade1:42.57141
8.VAN DER VALK, Yasmijn01Eurode Kerkrade1:44.60133
9.HATTUM, Sanne99Eurode Kerkrade1:45.74129
10.DE BOER, Niels00Eurode Kerkrade1:51.4978
11.BRAUN, Xavier01Eurode Kerkrade1:56.1069


<< TOP >>
Programmanr. 2
21-2-2010 - 16:35
Dames, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
<< TOP >>
Programmanr. 3
21-2-2010 - 16:40
Heren, 400m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten


RangGeb.Tijd100m200m300m400m
1.KÄSER, Yannick92SVbasel4:57.581:09.67
50m:
100m:

1:09.67
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:57.58
2.BILLMAN, Timo96Eurode Kerkrade5:46.771:18.55
50m:
100m:

1:18.55
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

5:46.77

BMMOHR, Stephan85SVbasel4:31.571:04.86
50m:
100m:

1:04.86
150m:
200m:
250m:
300m:
350m:
400m:

4:31.57


<< TOP >>
Programmanr. 4
21-2-2010 - 16:50
Dames, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.ABDULLAHU, Sara95SVbasel29.36561
2.VERWIG, Laura93SVbasel29.74539
3.WILCZEK, Lena95SVbasel29.95528
4.DE COURTEN, Isabelle90SVbasel31.63448FJ 1
5.MOHR, Rebecca89SVbasel31.63448FJ 2
6.KLASENS, Robin96ZVB32.52413
7.VAN DER AALST, Karin95Zon/S&s33.98362
8.NELISSEN, Jennifer96Eurode Kerkrade34.17356
9.CRAEMERS, Dominique95ZVB40.86208
10.OFFERMANS, Lotte98Zon/S&s45.59150


<< TOP >>
Programmanr. 5
21-2-2010 - 16:55
Heren, 50m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.WEBER, Tobias92Brander Schwimmverein 1973 e.V.27.74465
2.CRASMÖLLER, Maximilian92Brander Schwimmverein 1973 e.V.28.18443
3.VAN DE KUIT, Bjorn93Zon/S&s28.75418
4.BISDORF, Kevin95Brander Schwimmverein 1973 e.V.29.01407
5.HRISTOV, Liliyan96SVbasel29.19399
6.KAMSTEEG, Philip93Eurode Kerkrade29.98368
7.SMITS, Laurence95Eurode Kerkrade30.46351
8.SCHLIJPER, Michael93Eurode Kerkrade31.58315
9.VAN DE KUIT, Yannic95Zon/S&s31.76310
10.WITTA, Jeremy97SVbasel33.29269
11.SMITS, Reuben98Eurode Kerkrade37.26192


<< TOP >>
Programmanr. 6
21-2-2010 - 16:55
Dames, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.KÜNZLER, Marina95SVbasel37.04567
2.BRAUN, Maxime97Eurode Kerkrade44.72322
3.BRULS, Yvonne90Eurode Kerkrade46.52286
4.HALLMANN, Nina95Brander Schwimmverein 1973 e.V.47.26273


<< TOP >>
Programmanr. 7
21-2-2010 - 16:55
Heren, 50m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.KÄSER, Yannick92SVbasel31.86637


<< TOP >>
Programmanr. 8
21-2-2010 - 17:00
Dames, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.VERWIG, Laura93SVbasel31.51553
2.ABDULLAHU, Sara95SVbasel33.52459
3.DE COURTEN, Isabelle90SVbasel34.17433
4.MOHR, Rebecca89SVbasel34.37426
5.HAMACHER, Eva93Brander Schwimmverein 1973 e.V.34.81410
6.WILCZEK, Lena95SVbasel35.49387
7.VAN DER AALST, Karin95Zon/S&s37.68323
8.BRAUN, Maxime97Eurode Kerkrade42.89219


<< TOP >>
Programmanr. 9
21-2-2010 - 17:00
Heren, 50m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.BORGER, Robin93ZVB29.19511
2.HRISTOV, Liliyan96SVbasel33.16348
3.RAMAEKERS, Tim96Zon/S&s37.19247
4.KAMSTEEG, Philip93Eurode Kerkrade37.20247
5.WITTA, Jeremy97SVbasel43.41155


<< TOP >>
Programmanr. 10
21-2-2010 - 17:05
Dames, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.VROOMEN, Rebecca93Eurode Kerkrade33.19600
2.HALLMANN, Pia93Brander Schwimmverein 1973 e.V.37.00433
3.KLASENS, Robin96ZVB39.09368


<< TOP >>
Programmanr. 11
21-2-2010 - 17:05
Heren, 50m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.NEMETH, Pedro94ZVB34.22383
2.VAN DE KUIT, Yannic95Zon/S&s39.92242
3.SMITS, Reuben98Eurode Kerkrade44.89170


<< TOP >>
Programmanr. 12
21-2-2010 - 17:05
Dames, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.ABDULLAHU, Sara95SVbasel1:04.68564
2.BECKERS, Janina98Eurode Kerkrade1:07.62494
3.WILCZEK, Lena95SVbasel1:08.23480
4.HAMACHER, Eva93Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:08.47475
5.VAN DER VALK, Bonnie98Eurode Kerkrade1:17.83324
6.HALLMANN, Nina95Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:18.80312
7.RAMAEKERS, Lisette94Zon/S&s1:19.59303


<< TOP >>
Programmanr. 13
21-2-2010 - 17:10
Heren, 100m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.MOHR, Stephan85SVbasel1:00.79479
2.CRASMÖLLER, Maximilian92Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:01.62460
3.VAN DE KUIT, Bjorn93Zon/S&s1:05.02391
4.HRISTOV, Liliyan96SVbasel1:07.30353
5.SEVERINS, Jordy98Eurode Kerkrade1:08.89329
6.SMITS, Laurence95Eurode Kerkrade1:10.23311
7.VAN DE KUIT, Yannic95Zon/S&s1:11.56294
8.SCHLIJPER, Michael93Eurode Kerkrade1:11.92289
9.NEMETH, Ivo97ZVB1:11.97289
10.WITTA, Jeremy97SVbasel1:14.05265


<< TOP >>
Programmanr. 14
21-2-2010 - 17:15
Dames, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.KÜNZLER, Marina95SVbasel1:18.76598
2.ARETS, Leonora95Eurode Kerkrade1:23.67499
3.DE COURTEN, Isabelle90SVbasel1:26.25456
4.HAENEN, Shania98Eurode Kerkrade1:32.08374
5.NELISSEN, Jennifer96Eurode Kerkrade1:33.16362
6.BRAUN, Maxime97Eurode Kerkrade1:35.64334
7.BRULS, Yvonne90Eurode Kerkrade1:39.40298
8.VIEHMANN, Kendra97ZVB1:40.23290


<< TOP >>
Programmanr. 15
21-2-2010 - 17:20
Heren, 100m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.KÄSER, Yannick92SVbasel1:11.12589
2.SCHIJNS, Jeffrey94Eurode Kerkrade1:18.79433
3.BISDORF, Kevin95Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:29.46296
4.KAMSTEEG, Philip93Eurode Kerkrade1:31.82273


<< TOP >>
Programmanr. 16
21-2-2010 - 17:20
100m schoolslag8 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.BAKKER, Kjell00Eurode Kerkrade1:50.82156
2.BRAUN, Corben99Eurode Kerkrade1:52.86147
3.GÖBBELS, Lieve00Eurode Kerkrade1:53.02203
4.ERDWEG, Sam99Eurode Kerkrade1:57.85129
5.KROTTJÉ, Nikki99Eurode Kerkrade1:59.98169
6.RITTEN, Manon00Eurode Kerkrade2:01.45163
7.HATTUM VAN, Remco01Eurode Kerkrade2:04.04111
8.VAN DER VALK, Yasmijn01Eurode Kerkrade2:26.2393
DISHATTUM, Sanne99Eurode Kerkrade2:09.86
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.
DISBRAUN, Xavier01Eurode Kerkrade2:12.45
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDE BOER, Niels00Eurode Kerkrade2:18.50
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 17
21-2-2010 - 17:30
Dames, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.JENTE, Lisanne96ZVB1:11.87504
2.VERWIG, Laura93SVbasel1:13.26476
3.MOHR, Rebecca89SVbasel1:17.51402
4.VIEHMANN, Amber95ZVB1:23.58321
5.BORGER, Ellen96ZVB1:31.07248
6.OFFERMANS, Lotte98Zon/S&s2:12.8280


<< TOP >>
Programmanr. 18
21-2-2010 - 17:30
Heren, 100m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.RAMAEKERS, Tim96Zon/S&s1:25.90210


<< TOP >>
Programmanr. 19
21-2-2010 - 17:35
Dames, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.HAMACHER, Eva93Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:19.92406
2.HALLMANN, Pia93Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:20.48398
3.KLASENS, Robin96ZVB1:26.20324
4.VAN DER AALST, Karin95Zon/S&s1:28.87295
5.CRAEMERS, Dominique95ZVB1:45.64176


<< TOP >>
Programmanr. 20
21-2-2010 - 17:35
Heren, 100m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.WEBER, Tobias92Brander Schwimmverein 1973 e.V.1:10.47425
2.SMITS, Laurence95Eurode Kerkrade1:22.75262
3.SMITS, Reuben98Eurode Kerkrade1:39.54151


<< TOP >>
Programmanr. 21
21-2-2010 - 17:40
Dames, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.VERWIG, Laura93SVbasel2:21.105521:08.571:12.53
2.DE COURTEN, Isabelle90SVbasel2:23.085291:09.461:13.62
3.MOHR, Rebecca89SVbasel2:31.604451:13.391:18.21
4.WILCZEK, Lena95SVbasel2:33.954251:13.631:20.32
5.RAMAEKERS, Lisette94Zon/S&s2:56.702811:25.161:31.54


<< TOP >>
Programmanr. 22
21-2-2010 - 17:40
Heren, 200m vrije slag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.MOHR, Stephan85SVbasel2:11.925051:05.181:06.74
2.VIEHMANN, Silvan94ZVB2:15.534661:05.241:10.29
3.HRISTOV, Liliyan96SVbasel2:25.363781:12.951:12.41
4.CRASMÖLLER, Maximilian92Brander Schwimmverein 1973 e.V.2:27.423621:10.771:16.65
5.VAN DE KUIT, Bjorn93Zon/S&s2:31.983301:12.351:19.63
6.BISDORF, Kevin95Brander Schwimmverein 1973 e.V.2:40.042831:14.261:25.78
7.NEMETH, Ivo97ZVB2:40.322811:19.101:21.22
8.VAN DE KUIT, Yannic95Zon/S&s2:42.402711:18.311:24.09
9.WITTA, Jeremy97SVbasel2:44.142621:21.461:22.68
10.SCHLIJPER, Michael93Eurode Kerkrade2:44.322611:18.321:26.00


<< TOP >>
Programmanr. 23
21-2-2010 - 17:50
Dames, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.KÜNZLER, Marina95SVbasel2:49.515971:21.251:28.26
2.ARETS, Leonora95Eurode Kerkrade3:13.903991:33.401:40.50
3.HAENEN, Shania98Eurode Kerkrade3:20.303621:38.751:41.55
4.NELISSEN, Jennifer96Eurode Kerkrade3:21.323561:37.291:44.03
5.BRULS, Yvonne90Eurode Kerkrade3:41.512681:46.701:54.81
6.VIEHMANN, Kendra97ZVB3:41.762671:48.021:53.74


<< TOP >>
Programmanr. 24
21-2-2010 - 17:55
Heren, 200m schoolslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.KÄSER, Yannick92SVbasel2:31.316171:13.931:17.38
2.BILLMAN, Timo96Eurode Kerkrade3:02.933491:28.831:34.10


<< TOP >>
Programmanr. 25
21-2-2010 - 18:00
Dames, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.VROOMEN, Rebecca93Eurode Kerkrade2:36.895141:14.701:22.19
2.JENTE, Lisanne96ZVB2:49.594071:18.171:31.42


<< TOP >>
Programmanr. 26
21-2-2010 - 18:00
Heren, 200m vlinderslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.BORGER, Robin93ZVB2:40.023601:14.481:25.54
2.RAMAEKERS, Tim96Zon/S&s3:11.642091:28.511:43.13


<< TOP >>
Programmanr. 27
21-2-2010 - 18:05
Dames, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.HALLMANN, Pia93Brander Schwimmverein 1973 e.V.3:01.083451:28.491:32.59


<< TOP >>
Programmanr. 28
21-2-2010 - 18:10
Heren, 200m rugslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.NEMETH, Pedro94ZVB2:40.543701:17.611:22.93


<< TOP >>
Programmanr. 29
21-2-2010 - 18:15
Dames, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.ABDULLAHU, Sara95SVbasel2:36.37574
2.KÜNZLER, Marina95SVbasel2:38.86548
3.DE COURTEN, Isabelle90SVbasel2:47.05471
4.BECKERS, Janina98Eurode Kerkrade2:49.02455
5.VAN DER AALST, Karin95Zon/S&s3:07.10335
6.VIEHMANN, Amber95ZVB3:10.02320
7.BORGER, Ellen96ZVB3:17.86283
8.VAN DER VALK, Bonnie98Eurode Kerkrade3:19.45277
9.RAMAEKERS, Lisette94Zon/S&s3:20.13274
10.HALLMANN, Nina95Brander Schwimmverein 1973 e.V.3:25.16254
11.OFFERMANS, Lotte98Zon/S&s4:18.16128


<< TOP >>
Programmanr. 30
21-2-2010 - 18:20
Heren, 200m wisselslag11 jaar en ouder
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt100m200m
1.MOHR, Stephan85SVbasel2:34.04441
2.WEBER, Tobias92Brander Schwimmverein 1973 e.V.2:36.24422
3.SEVERINS, Jordy98Eurode Kerkrade2:55.02300
4.VAN DE KUIT, Yannic95Zon/S&s3:05.01254
5.SCHLIJPER, Michael93Eurode Kerkrade3:09.51237
DISVAN DE KUIT, Bjorn93Zon/S&s2:47.92
SR - Meer dan één dolfijnbeenslag na start en/of keerpunt.


<< TOP >>
Programmanr. 31
21-2-2010 - 18:25
100m rugslag8 - 10 jaar
Resultaten

Punten: FINA 2008
RangGeb.TijdPnt
1.HATTUM VAN, Remco01Eurode Kerkrade1:40.75145
2.GÖBBELS, Lieve00Eurode Kerkrade1:42.87190
3.BAKKER, Kjell00Eurode Kerkrade1:44.89129
4.RITTEN, Manon00Eurode Kerkrade1:45.98174
5.BRAUN, Corben99Eurode Kerkrade1:46.60123
6.ERDWEG, Sam99Eurode Kerkrade1:54.6499
7.KROTTJÉ, Nikki99Eurode Kerkrade1:55.56134
8.VAN DER VALK, Yasmijn01Eurode Kerkrade1:58.86123
9.HATTUM, Sanne99Eurode Kerkrade2:01.55115
10.BRAUN, Xavier01Eurode Kerkrade2:04.2378
DISDE BOER, Niels00Eurode Kerkrade2:00.36
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.