Limietwedstrijd 27-02-2010
Roermond (NED),    27.2.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 2. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 3. Dames, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Heren, 50m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 8. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 9. Dames, 50m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 11. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 14. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 15. Dames, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 50m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 19. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 24. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 26. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 27. Dames, 100m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 28. Heren, 100m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 29. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 30. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 31. Dames, 400m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                      Dames, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Michelle Vos             De Rog  Weert          2:12.00 9107994    2:17.76           
          1:07.31  2:17.76
  2. Denise Austen                 RZ                     2:22.32 9303778    2:19.32           
          1:07.94  2:19.32
  3. Evy Ulijn                     Arethusa               2:25.91 9604100    2:22.80           
          1:09.15  2:22.80
  4. Marloes Ruis                  Arethusa               2:32.35 9503220    2:25.78           
          1:11.06  2:25.78
  5. Jill Greven                   Arethusa               2:30.63 9704398    2:26.09           
          1:10.70  2:26.09
  6. Dimphy Vissers                Arethusa               2:30.86 9505636    2:27.14           
          1:11.39  2:27.14
  7. Merel Rademakers              Arethusa               2:28.54 9600584    2:28.85           
          1:12.62  2:28.85
  8. CÚline Jennes                 Eurode Kerkrade             NT 9602154    2:29.70           
          1:08.30  2:29.70
  9. Jessica Hesen                 RZ                     2:29.21 9601194    2:31.04           
          1:13.62  2:31.04
 10. Marlies Wilkens               Arethusa               2:35.81 9702240    2:31.50           
          1:12.86  2:31.50
 11. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:48.51 9801826    2:44.95           
          2:44.95
 12. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        3:19.64 9804668    2:51.22           
          1:20.00  2:51.22
 13. Denise Blok                   ZC Valkenburg          3:04.39 9900572    2:57.67           
          1:23.06  2:57.67
AFGE Rianne de Croock              ZC Valkenburg          2:50.54 9801466                      
  NG Sophie Cleuren                Hzpc                   2:23.55 9300158    2:17.76           
          2:17.76



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Heren, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:29.32 9800559    2:22.63           
          1:10.32  2:22.63
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     2:35.05 9703133    2:23.94           
          1:09.97  2:23.94
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg               NT 9903169    3:03.79           
          1:26.83  3:03.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                       Dames, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Misty Coert                   ZC Valkenburg            27.55 9300162      27.38           
  2. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           31.24 9505174      31.34           
  3. Linda Dehing                  RZ                       30.91 9400022      31.36           
  4. Celina Austen                 RZ                       32.30 9602056      31.95           
  5. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          30.20 9301772      32.09           
  6. Shae Bours                    RZ                       35.01 9803982      34.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                       Heren, 50m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 RZ                       26.58 9401031      26.32           
  2. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           27.97 9405561      26.71           
  3. Max Vervoort                  De Roersoppers           32.05 9601405      32.14           
  4. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert           33.88 9605095      33.38           
AFGE Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            32.36 9702025                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Dames, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Michelle Vos             De Rog  Weert          1:20.25 9107994    1:20.52           
          1:20.52
  2. Fiona Meuffels                Patrick                1:28.59 9504366    1:24.20           
          1:24.20
  3. Evy Bokkers                   Arethusa               1:26.50 9205414    1:24.56           
          1:24.56
  4. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          1:24.21 9502710    1:25.24           
          1:25.24
  5. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        1:35.64 9703840    1:32.76           
          1:32.76
  6. Nina Bijen                    Arethusa               1:34.67 9503222    1:35.97           
          1:35.97
  7. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:36.42 9701632    1:39.65           
          1:39.65
  8. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:37.89 9900570    1:40.60           
          1:40.60
  9. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:42.29 9802184    1:42.81           
          1:42.81
 10. Aniek Ketelings               RZ                     1:42.16 9800588    1:43.12           
          1:43.12
 11. Sterre Schlicher              RZ                     1:40.45 9901672    1:43.28           
          1:43.28
 12. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:47.06 9803366    1:43.61           
          1:43.61
 13. Shania Visser                 RZ                     1:50.57 9902794    1:51.18           
          1:51.18
 DIS Svenja Zonneveld              RZ                     1:21.97 9301096    1:22.18           
        SP - Tijdens de eerste slag onder water na een dolfijnbeenslag geen schoolslag beenslag gemaakt.
          1:22.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jim Ketelings                 RZ                     1:23.59 9403901    1:22.92           
          1:22.92
  2. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg          1:54.70 9801671    1:53.18           
          1:53.18



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  Hzpc                   2:42.48 9701312    2:43.40           
            35.53  2:43.40
  2. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:03.44 9802528    2:53.07           
            37.88  2:53.07
  3. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert         3:00.29 9801328    2:59.25           
            39.86  2:59.25
  4. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert         3:16.14 9505176    3:08.18           
            41.52  3:08.18
 DIS Ellen Gloudemans              Arethusa                    NT 9602604    3:09.21           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            40.70  3:09.21



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         2:41.40 9401111    2:44.08           
            34.75  2:44.08
  2. Rodney den Uijl               Arethusa               2:57.03 9602861    2:47.42           
            36.81  2:47.42
 DIS Vincent Jacobs                ZC Valkenburg          3:03.43 9801669    3:03.53           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            40.32  3:03.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                        Dames, 50m rugslag                    alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lindsay Hendriks              Arethusa                 34.51 9503854      34.01           
  2. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           34.70 9502394      36.41           




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:30                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:22.31 9800574    1:18.75           
          1:18.75
  2. Fiona Meuffels                Patrick                1:21.60 9504366    1:20.99           
          1:20.99
  3. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:19.68 9504690    1:21.50           
          1:21.50
  4. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:31.33 9801142    1:23.03           
          1:23.03
  5. Vivian Hermans                ZPC Nederweert         1:41.97 9803410    1:40.72           
          1:40.72
  6. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    1:42.37           
          1:42.37
  7. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:45.20 9900572    1:44.04           
          1:44.04




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Dames, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:35                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy Bokkers                   Arethusa               5:16.28 9205414    5:15.73           
          1:12.25  2:30.70  5:15.73
  2. Jill Greven                   Arethusa               5:40.97 9704398    5:17.06           
          1:15.60  2:35.88  5:17.06
  3. Claudia Creemers              De Roersoppers         6:28.02 9202864    5:58.10           
          1:20.32  2:52.14  5:58.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Heren, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:40                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          5:02.49 9500099    4:48.01           
          1:07.40  2:20.71  4:48.01
  2. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        5:36.57 9601033    4:50.26           
          1:09.31  2:23.23  4:50.26
AFGE Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          5:40.50 9702025                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:45                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Austen                 RZ                       32.40 9303778      33.22           
  2. Serafina Vlijt                De Roersoppers           34.50 9801142      34.20           
  3. Shae Bours                    RZ                       44.69 9803982      42.90           
AFGE Rianne de Croock              ZC Valkenburg            38.36 9801466                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 50m vlinderslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 RZ                       30.76 9401031      30.48           
  2. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert           31.32 9405561      30.98           
  3. Jim Ketelings                 RZ                       32.39 9403901      33.30           
  4. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert           40.75 9605095      42.94           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                       Dames, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:50                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Linda Dehing                  RZ                     1:15.38 9400022    1:15.72           
          1:15.72
  2. Dimphy Vissers                Arethusa               1:18.12 9505636    1:16.12           
          1:16.12
  3. Manon Koster                  Hzpc                   1:17.33 9701312    1:16.18           
          1:16.18
  4. Celina Austen                 RZ                     1:22.07 9602056    1:20.01           
          1:20.01
  5. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          1:20.51 9502710    1:20.07           
          1:20.07
  6. Marloes Ruis                  Arethusa               1:18.99 9503220    1:20.09           
          1:20.09
  7. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:24.75 9701632    1:23.50           
          1:23.50
  8. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         1:28.05 9603158    1:25.71           
          1:25.71
  9. Ydwien Vervoort               De Roersoppers         1:27.86 9801032    1:27.27           
          1:27.27
 10. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:35.33 9801826    1:29.69           
          1:29.69
 11. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:35.39 9801142    1:29.90           
          1:29.90
 12. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:37.05 9802184    1:31.50           
          1:31.50
  NG Sophie Cleuren                Hzpc                   1:15.55 9300158                      




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 14:55                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:26.97 9301772    2:29.51           
          1:11.61  2:29.51
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          2:37.89 9300162    2:38.09           
          1:12.66  2:38.09
  3. Fiona Meuffels                Patrick                3:30.74 9504366    3:15.27           
          1:30.81  3:15.27
  4. Iris Bloemers                 ZPC Nederweert         3:26.93 9505176    3:30.53           
          1:34.32  3:30.53






TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Svenja Zonneveld              RZ                     1:03.81 9301096    1:03.55           
          1:03.55
  2. Denise Austen                 RZ                     1:05.32 9303778    1:04.02           
          1:04.02
  3. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:04.46 9800574    1:06.97           
          1:06.97
  4. Evy Bokkers                   Arethusa               1:07.46 9205414    1:07.04           
          1:07.04
  5. Linda Dehing                  RZ                     1:06.32 9400022    1:08.36           
          1:08.36
  6. Hilde vd Schans               De Rog  Weert          1:07.36 9502710    1:08.61           
          1:08.61
  7. Jessica Hesen                 RZ                     1:08.87 9601194    1:09.38           
          1:09.38
  8. Marlies Wilkens               Arethusa               1:10.51 9702240    1:10.04           
          1:10.04
  9. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:09.02 9505174    1:10.58           
          1:10.58
 10. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:17.36 9801142    1:14.22           
          1:14.22
 11. Ellen Gloudemans              Arethusa               1:19.68 9602604    1:15.94           
          1:15.94
 12. Shae Bours                    RZ                     1:21.52 9803982    1:18.03           
          1:18.03
 13. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:24.98 9804668    1:18.82           
          1:18.82
 14. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:20.95 9900572    1:21.53           
          1:21.53
 15. Vivian Hermans                ZPC Nederweert         1:30.37 9803410    1:25.13           
          1:25.13
 16. Aniek Ketelings               RZ                     1:26.91 9800588    1:25.36           
          1:25.36
 17. Sterre Schlicher              RZ                     1:23.57 9901672    1:26.26           
          1:26.26
 18. Shania Visser                 RZ                     1:33.26 9902794    1:33.80           
          1:33.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:00                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maurice Zelis                 RZ                       59.90 9401031      59.26           
            59.26
  2. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:02.82 9405561    1:02.31           
          1:02.31
  3. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:07.18 9800559    1:04.19           
          1:04.19
  4. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:03.95 9401111    1:06.00           
          1:06.00
  5. Jitse Zonneveld               RZ                     1:09.91 9703133    1:06.34           
          1:06.34
  6. Rodney den Uijl               Arethusa               1:08.52 9602861    1:07.34           
          1:07.34
  7. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:33.02 9903169    1:26.45           
          1:26.45



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                       Dames, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:05                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Evy Ulijn                     Arethusa               2:36.63 9604100    2:34.65           
          1:15.37  2:34.65
  2. Lindsay Hendriks              Arethusa               2:35.76 9503854    2:35.92           
          1:13.47  2:35.92
  3. Alice Janssen                 Hzpc                   2:36.40 8902012    2:36.08           
          1:55.14  2:36.08
  4. Celina Austen                 RZ                     3:06.73 9602056    2:49.87           
          1:22.45  2:49.87
  5. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert              NT 9801328    2:55.06           
          1:27.35  2:55.06
  6. Lisanne Kalders               ZPC Nederweert         3:04.23 9603158    3:07.34           
          1:31.68  3:07.34
 DIS CÚline Jennes                 Eurode Kerkrade        2:57.76 9602154    2:46.79           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:20.65  2:46.79
 DIS Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:51.84 9502394    2:53.84           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          1:25.24  2:53.84
  NG Sophie Cleuren                Hzpc                   2:41.55 9300158                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                       Heren, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:10                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:33.13 9500099    2:33.48           
          1:15.61  2:33.48
  2. Jim Ketelings                 RZ                     2:50.94 9403901    2:48.10           
          1:20.65  2:48.10
  3. Vincent Jacobs                ZC Valkenburg          3:16.48 9801669    2:55.16           
          1:26.18  2:55.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                     Dames, 100m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:15                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fiona Meuffels                Patrick                1:19.34 9504366    1:17.76           
          1:17.76
  2. Sterre Schlicher              RZ                     1:33.88 9901672    1:37.51           
          1:37.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                     Heren, 100m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Wouter Kamperman              ZPC Nederweert         1:29.21 9605095    1:30.38           
          1:30.38
AFGE Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:25.68 9702025                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                     Dames, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:20                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anne Michelle Vos             De Rog  Weert               NT 9107994    2:54.09           
          1:24.01  2:54.09
  2. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:24.60 9802528    2:58.84           
          1:25.95  2:58.84
  3. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:56.20 9504690    3:19.16           
          1:34.80  3:19.16
  4. Nina Bijen                    Arethusa               3:27.31 9503222    3:23.05           
          1:36.79  3:23.05
  5. Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:42.42 9703840    3:33.27           
          1:36.64  3:33.27
  6. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          3:44.82 9802184    3:42.48           
          1:49.89  3:42.48
 DIS Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          3:45.82 9803366    3:42.70           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:49.29  3:42.70
AFGE Rianne de Croock              ZC Valkenburg          3:28.68 9801466                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                     Heren, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010 - 15:25                                                                      Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:54.52 9601033    2:52.46           
          1:24.23  2:52.46
  2. Max Vervoort                  De Roersoppers         3:05.56 9601405    2:58.08           
          1:25.44  2:58.08
  3. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg          4:10.76 9801671    4:02.00           
          1:58.24  4:02.00



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                     Dames, 400m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
27.02.2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Merel Rademakers              Arethusa               6:03.00 9600584    5:46.97           
          1:19.01  5:46.97
  2. Evy Ulijn                     Arethusa               6:02.00 9604100    5:57.69           
          1:21.51  5:57.69
  3. Lindsay Hendriks              Arethusa               5:53.00 9503854    6:07.41           
          1:24.40  6:07.41
  4. Jill Greven                   Arethusa               6:16.00 9704398    6:21.68           
          1:34.71  6:21.68
  5. Marlies Wilkens               Arethusa               6:18.00 9702240    6:22.97           
          1:33.61  6:22.97



SPLASH Meet Manager 2007Registered to RZ



Ik gebruik de gratis versie van SPAMfighter
660 spam-mails zijn er tot op heden geblokkeerd.

Uw PC enorm traag? Klik voor de oplossing!