Nr. 1. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 2. Alle, 25m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 3. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 4. Alle, 50m schoolslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 5. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 6. Alle, 25m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 7. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 8. Alle, 50m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 9. Alle, 100m rugslag  Mix Minioren 4 t/m (5)6
Nr. 10. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 1 t/m 3
Nr. 11. Alle, 4 x 25m vrije slag  Mix Minioren 4 t/m (5)6


Swimkick deel 3
Maastricht, 28.2.2010


Programmanr. 1
28-2-2010 - 15:00
25m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Justin ERDWEGEurode KZC30.81020015726.63
2.Mischa HERMANSZEPS33.31030005731.32
3.Daan KROTTJÉEurode KZCNT030002934.45
4.Guillaume BAMSZwemclub EijsdenNT020065135.72
5.Arthur TOEBOSCHKimbriaNT010159740.45
6.Dann GÖBBELSEurode KZCNT030010941.89
DISLorcan LONERGANKimbriaNT020056333.29
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
AFGEMSenna ELISSENZwemclub EijsdenNT0300185

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Danielle KUGLERZEPS28.53010067827.09
2.Chelsea ESSERSKimbriaNT010166427.37
3.Eva OSTENDORFZEPS29.89020046627.74FJ 1
4.Ilse OSTENDORFZEPS28.57010071427.74FJ 2
5.Frederique THEUNISSENZwemclub EijsdenNT020107429.07
6.Jesse GORITZEREurode KZC33.64030009630.28
7.Lila KOSMANNKimbriaNT010166631.42
8.Kylie BAURMANNEurode KZC34.50020010631.76
9.Michelle GODDINGKimbriaNT020094234.89
10.Kris OFFERMANSEurode KZCNT030007237.82
DISJolene SANDERSZEPS31.89010136628.32
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISBo OFFERMANSEurode KZCNT020065632.16
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMaud LANCKOHREurode KZCNT020109634.60
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISJenny BEMELMANSEurode KZCNT030016245.36
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + SL
NGFloor BORGHANSEurode KZCNT0101992


<< TOP >>
Programmanr. 2
28-2-2010 - 15:05
25m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Tomas HEGERKimbria29.88000237726.57
2.Wesley JOOSTENZEPSNT000267729.61
3.Dario VERBEEKEurode KZCNT980442929.89
4.Jesse TONNARDKimbriaNT000274130.16
DISSidney DUKEZwemclub EijsdenNT000287527.84
SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
NGWim WESSELSEurode KZCNT9804439
NGRudy WESSELSEurode KZCNT0002675

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Rachelle FRANKENEurode KZCNT000375226.92
2.Sterre KOSMANNKimbriaNT990459026.98
3.Christy BAURMANEurode KZC28.37000024027.59
4.Nikkki GODDINGKimbriaNT000357028.82


<< TOP >>
Programmanr. 3
28-2-2010 - 15:05
50m schoolslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Alex BUIJSZwemclub Eijsden56.06010080753.82
2.Thimo ELISSENZwemclub Eijsden56.70010080953.98
3.Youri van LIJFZwemclub Eijsden1:05.2901008111:12.58
4.Tom SINSELZwemclub Eijsden1:13.1201008131:12.70
DISKamal MOUSTARIEHKimbria1:04.2301003951:01.15
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Fleur WOLFSZwemclub Eijsden58.74010077855.08
2.Renske KOETSIERKimbria1:04.9502002441:02.20
3.Vera WEYZENKimbria1:05.1301009801:03.60
4.Anouk GEYSELAERSKimbria1:08.5701009761:07.45


<< TOP >>
Programmanr. 4
28-2-2010 - 15:10
50m schoolslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Rik MEEXZEPS53.54990143951.20
2.Sander VON BERGEurode KZC54.39980316551.36
3.Sam ERDWEGEurode KZC50.97990209352.26
4.Marc van MEYELKimbria55.15990159754.30
5.Cas van MULKENZEPS1:00.25990144159.36
6.Stein KOCHZwemclub Eijsden1:01.26000159959.46
7.Romain TOEBOSCHKimbriaNT98044611:10.45

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Juliette MARTENSZEPS56.67000086655.98
2.Lara VON BERGEurode KZC57.54990284056.67
3.Lonneke CONJOURZEPSNT990452457.20
4.Iris HEUGENZwemclub Eijsden58.11990311458.26
5.Deborah SCHUMANKimbria1:04.6199027721:03.86
6.Zinadine KOOGKimbria1:09.2000022621:05.70
DISNikki KROTTJÉEurode KZC52.84990009653.32
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISMaartje BUIJSZwemclub Eijsden1:02.65990413459.95
SL - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.


<< TOP >>
Programmanr. 5
28-2-2010 - 15:15
25m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Lorcan LONERGANKimbriaNT020056326.36
2.Justin ERDWEGEurode KZC31.41020015727.07
3.Mischa HERMANSZEPS29.12030005727.26
4.Dann GÖBBELSEurode KZCNT030010930.60
5.Arthur TOEBOSCHKimbriaNT010159734.20
6.Guillaume BAMSZwemclub EijsdenNT020065135.86
DISDaan KROTTJÉEurode KZCNT030002944.29
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
AFGEMSenna ELISSENZwemclub EijsdenNT0300185

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Danielle KUGLERZEPS26.35010067824.82
2.Jolene SANDERSZEPS29.01010136627.07
3.Renske KOETSIERKimbria31.03020024427.23
4.Eva OSTENDORFZEPS27.26020046627.39
Chelsea ESSERSKimbriaNT010166427.39
6.Ilse OSTENDORFZEPS28.16010071428.10
7.Lila KOSMANNKimbria33.94010166628.35
8.Kylie BAURMANNEurode KZC30.56020010629.60
9.Jesse GORITZEREurode KZC30.92030009629.74
10.Frederique THEUNISSENZwemclub EijsdenNT020107430.45
11.Michelle GODDINGKimbriaNT020094232.14
12.Maud LANCKOHREurode KZCNT020109634.20
13.Bo OFFERMANSEurode KZCNT020065637.26
DISKris OFFERMANSEurode KZCNT030007237.09
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
DISJenny BEMELMANSEurode KZCNT030016245.95
RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
NGFloor BORGHANSEurode KZCNT0101992


<< TOP >>
Programmanr. 6
28-2-2010 - 15:20
25m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Dario VERBEEKEurode KZCNT980442924.16
2.Sidney DUKEZwemclub EijsdenNT000287525.00
3.Jesse TONNARDKimbriaNT000274125.54
4.Wesley JOOSTENZEPSNT000267725.95
5.Tomas HEGERKimbria30.02000237727.73
NGWim WESSELSEurode KZCNT9804439
NGRudy WESSELSEurode KZCNT0002675

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Rachelle FRANKENEurode KZCNT000375224.00
2.Sterre KOSMANNKimbriaNT990459026.07
3.Christy BAURMANEurode KZC28.20000024026.67
4.Nikkki GODDINGKimbriaNT000357027.37


<< TOP >>
Programmanr. 7
28-2-2010 - 15:25
50m rugslagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 1 t/m 3, Jongens

1.Alex BUIJSZwemclub Eijsden58.12010080750.54
2.Thimo ELISSENZwemclub EijsdenNT010080951.80
3.Youri van LIJFZwemclub Eijsden59.20010081156.75FJ 1
4.Kamal MOUSTARIEHKimbria59.44010039556.75FJ 2
5.Tom SINSELZwemclub EijsdenNT01008131:08.57

Meisjes Minioren 1 t/m 3, Meisjes

1.Fleur WOLFSZwemclub EijsdenNT010077852.23
2.Anouk GEYSELAERSKimbria1:02.3101009761:02.67
3.Vera WEYZENKimbria58.8101009801:04.48


<< TOP >>
Programmanr. 8
28-2-2010 - 15:25
50m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Sam ERDWEGEurode KZC48.89990209351.30
2.Marc van MEYELKimbria55.66990159754.67
3.Stein KOCHZwemclub Eijsden54.73000159956.17
4.Sander VON BERGEurode KZC59.63980316556.36
5.Romain TOEBOSCHKimbriaNT98044611:12.67

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

1.Nikki KROTTJÉEurode KZC50.39990009650.64
2.Lara VON BERGEurode KZC49.20990284051.57
3.Zinadine KOOGKimbria59.01000226256.36
4.Iris HEUGENZwemclub Eijsden56.73990311456.95
5.Maartje BUIJSZwemclub EijsdenNT990413459.51
6.Lonneke CONJOURZEPSNT99045241:01.06
DISDeborah SCHUMANKimbria1:06.2899027721:07.73
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 9
28-2-2010 - 15:30
100m rugslagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
Jongens Minioren 4 t/m 6, Jongens

1.Cas van MULKENZEPSNT99014411:53.16
2.Rik MEEXZEPSNT99014391:53.95

Meisjes Minioren 4 t/m 5, Meisjes

DISJuliette MARTENSZEPSNT0000866
RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)


<< TOP >>
Programmanr. 10
28-2-2010 - 15:35
4 x 25m vrije slagMix Minioren 1 t/m 3
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Zce 1Zwemclub EijsdenNT1:18.13
Alex BUIJS
Thimo ELISSEN
01
01
Fleur WOLFS
Youri van LIJF
01
01
2.Kimbria 1Kimbria1:37.781:32.54
Renske KOETSIER
Kamal MOUSTARIEH
02
01
Anouk GEYSELAERS
Vera WEYZEN
01
01
3.ZEPS 1ZEPS1:43.071:42.51
Eva OSTENDORF
Mischa HERMANS
02
03
Jolene SANDERS
Danielle KUGLER
01
01
4.Kimbria 2Kimbria1:41.641:49.92
Lila KOSMANN
Chelsea ESSERS
01
01
Arthur TOEBOSCH
Michelle GODDING
01
02
5.Eurode KZC 1Eurode KZCNT2:00.21
Kylie BAURMANN
Dann GÖBBELS
02
03
Jesse GORITZER
Justin ERDWEG
03
02
6.Eurode KZC 3Eurode KZCNT2:43.32
Bo OFFERMANS
Daan KROTTJÉ
02
03
Jenny BEMELMANS
Kris OFFERMANS
03
03


<< TOP >>
Programmanr. 11
28-2-2010 - 15:35
4 x 25m vrije slagMix Minioren 4 t/m (5)6
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Eurode KZC 2Eurode KZCNT1:17.57
Nikki KROTTJÉ
Sander VON BERG
99
98
Rachelle FRANKEN
Sam ERDWEG
00
99
2.ZEPS 1ZEPSNT1:27.16
Wesley JOOSTEN
Lonneke CONJOUR
00
99
Cas van MULKEN
Juliette MARTENS
99
00
3.Kimbria 2Kimbria1:45.561:29.48
Jesse TONNARD
Zinadine KOOG
00
00
Sterre KOSMANN
Nikkki GODDING
99
00
4.Kimbria 1Kimbria1:37.001:36.10
Marc van MEYEL
Deborah SCHUMAN
99
99
Romain TOEBOSCH
Tomas HEGER
98
00
NG.ZAEurode KZC 1Eurode KZCNT
Christy BAURMAN, Dario VERBEEK, Lara VON BERG, Rudy WESSELS