LIMIETWEDSTRIJD EINDHOVEN
EINDHOVEN (NED),    7.3.2010,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en later    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en later
Nr. 3. Dames, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 4. Heren, 100m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 6. Heren, 100m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 7. Meisjes, 100m rugslag, Minioren 5 en later    Nr. 8. Jongens, 100m rugslag, Minioren 5 en later
Nr. 9. Dames, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 10. Heren, 100m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 11. Dames, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 12. Heren, 100m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 13. Meisjes, 100m schoolslag, Minioren 5 en later    Nr. 14. Jongens, 100m schoolslag, Minioren 5 en later
Nr. 15. Dames, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 16. Heren, 400m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 17. Dames, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 18. Heren, 200m vrije slag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 19. Dames, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 20. Heren, 200m wisselslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 21. Dames, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 22. Heren, 200m rugslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 23. Dames, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 24. Heren, 200m schoolslag, alg. leeftijdsgroep
Nr. 25. Dames, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep    Nr. 26. Heren, 200m vlinderslag, alg. leeftijdsgroep


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
7.3.10 - 13:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josse Marsman                 NJORD                  1:19.95 0000722    1:19.92           
            37.27  1:19.92
  2. Amber Raadschilders           ZV Kimbria             1:26.89 0000534    1:21.05           
            39.32  1:21.05
  3. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:20.95 9900572    1:21.36           
            38.52  1:21.36
  4. Josee Keizer                  GZVW                   1:18.13 0000264    1:21.60           
            40.52  1:21.60
  5. Mariecke de Beer              Zon/S&S                1:22.57 9900524    1:21.79           
            39.17  1:21.79
  6. Helene Staal                  DZ & PC de IJsel       1:30.66 9901578    1:22.22           
            39.70  1:22.22
  7. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:25.68 0000514    1:22.26           
            39.07  1:22.26
  8. Marloes Potze                 GZVW                   1:23.57 0002332    1:22.51           
            39.28  1:22.51
  9. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:26.57 9902072    1:24.02           
            40.08  1:24.02
 10. Marieke Wildeboer             GZVW                   1:23.95 0100016    1:26.94           
            41.34  1:26.94
 11. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:29.65 0000164    1:28.22           
            41.95  1:28.22
 12. Erin-Lisa Dalm                ZV Brunssum            1:28.81 9900398    1:29.73           
            42.40  1:29.73
 13. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:32.57 0002440    1:30.34           
            41.59  1:30.34
 14. Irene Fredriks                DZ & PC de IJsel       1:31.45 0100962    1:31.19           
            42.80  1:31.19
 15. Beau Geenen                   RZL                    1:33.07 9902320    1:33.12           
            44.58  1:33.12
 16. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:44.27 0001034    1:33.93           
            42.59  1:33.93
 17. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig   1:54.82 9902712    1:34.52           
            44.81  1:34.52
 18. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig   1:54.61 9904046    1:35.40           
            45.18  1:35.40
 19. Demy van Roessel              NIMO                   1:39.30 9903666    1:36.34           
            43.60  1:36.34
 20. Yasmijn Van der Valk          Eurode Kerkrade        1:44.60 0101408    1:39.42           
            46.57  1:39.42
 21. Linda Beijering               DZ & PC de IJsel       1:51.31 9901094    1:39.85           
            45.42  1:39.85
 22. Manouk Verstappen             RZL                    1:44.66 9902322    1:42.05           
            46.37  1:42.05
 23. Davine Ramakers               ZV Kimbria             1:45.34 9903392    1:43.34           
            47.55  1:43.34
 24. Inge Roosenburg               ZVV                    1:43.89 0101094    1:43.87           
            48.62  1:43.87
 25. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig        NT 0100546    1:45.12           
            49.42  1:45.12
 26. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:48.11 9903438    1:45.14           
            46.65  1:45.14
 27. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig   2:03.48 0003166    1:46.38           
            47.45  1:46.38
 28. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig   1:49.11 9902186    1:47.88           
            47.46  1:47.88
 29. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig   1:55.16 9904044    1:48.74           
            49.90  1:48.74
 30. Kylie Brouwers                NJORD                       NT 0002700    1:50.48           
            49.58  1:50.48
 31. Eva Vullers                   De Roersoppers         1:50.66 9901848    1:50.54           
            50.56  1:50.54
 32. Milou Stokman                 DZ & PC de IJsel            NT 0002886    1:53.02           
            50.98  1:53.02
 33. Sterre Kuijper                DZ & PC de IJsel            NT 0100964    1:54.49           
            53.25  1:54.49
 34. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig        NT 0101514    1:57.52           
            53.15  1:57.52
 35. Rani Rademaker                NJORD                       NT 0002458    2:01.97           
            54.21  2:01.97
 36. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig        NT 0002974    2:14.86           
            54.81  2:14.86
AFGE Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:28.42 9900570                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                 Minioren 5 en later
7.3.10 - 13:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Haijden          ZV Brunssum            1:22.26 9900225    1:20.33           
            39.14  1:20.33
  2. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:26.46 0000267    1:20.51           
            38.00  1:20.51
  3. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:27.44 0000263    1:20.88           
            39.63  1:20.88
  4. Bas Dijkstra                  NIMO                   1:25.32 0000043    1:21.93           
            38.58  1:21.93
  5. Camo Mieris                   Z & PC DIO             1:23.09 0001557    1:23.05           
            41.47  1:23.05
  6. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:33.02 9903169    1:23.35           
            39.55  1:23.35
  7. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:36.30 9900667    1:23.48           
            40.03  1:23.48
  8. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade        1:25.14 9903459    1:23.71           
            38.91  1:23.71
  9. Bo Snijders                   RZL                    1:23.48 0000033    1:24.10           
            39.25  1:24.10
 10. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&S                1:28.22 9900431    1:24.76           
            39.64  1:24.76
 11. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:28.11 0000297    1:24.88           
            39.42  1:24.88
 12. Milo Simons                   Zon/S&S                1:29.50 0000513    1:27.09           
            41.63  1:27.09
 13. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:36.37 9901877    1:27.96           
            41.46  1:27.96
 14. Max Voortman                  DZ & PC de IJsel       1:34.97 9902923    1:31.84           
            43.02  1:31.84
 15. Daniël Claasen                ZVV                    1:34.45 0100787    1:31.96           
            43.04  1:31.96
 16. Jonathan Benjamins            ZV Brunssum            1:34.36 9900565    1:34.20           
            44.22  1:34.20
 17. Luc Arnoldussen               ZV Brunssum            1:42.56 9900543    1:39.35           
            45.54  1:39.35
 18. Niels De Boer                 Eurode Kerkrade        1:51.49 0001977    1:43.79           
            49.67  1:43.79
 19. Wesley Dohmen                 NIMO                   1:57.57 0002167    1:48.98           
            49.88  1:48.98
 20. Josiah Verschoor              NIMO                   1:49.07 0002165    1:51.10           
            50.46  1:51.10
 21. Julian Kokke                  DZ & PC de IJsel            NT 0002425    1:51.66           
            50.14  1:51.66
 22. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 0101169    2:01.59           
            53.74  2:01.59
 DIS Harm-Jan Wijnhoud             ZVV                    1:14.45 9901469                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 13:16                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT'62                   58.12 8801698    1:01.29           
            29.09  1:01.29
  2. Sophie Sollie                 Zeester Meerval          59.56 9400140    1:03.49           
            30.70  1:03.49
  3. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:01.01 9602580    1:03.89           
            31.09  1:03.89
  4. Danielle Scheepers            NJORD                  1:02.91 9005428    1:04.45           
            30.86  1:04.45
  5. Renske Venner                 RZL                    1:02.46 9008012    1:04.93           
            30.67  1:04.93
  6. Nelly Velthuijs               NJORD                  1:02.30 9404028    1:05.15           
            30.81  1:05.15
  7. Nikki Habers                  Zeester Meerval        1:04.28 9600594    1:05.22           
            31.11  1:05.22
  8. Kimberley Teunissen           De Waalstroom          1:01.50 9201742    1:05.32           
            31.24  1:05.32
  9. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:05.73 9602806    1:05.51           
            31.07  1:05.51
 10. Cindy Hendriks                De Waalstroom          1:05.25 9207672    1:05.55           
            32.12  1:05.55
 11. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    1:03.68 9700490    1:06.18           
            31.40  1:06.18
 12. Emy Liebregts                 NJORD                  1:04.18 9505020    1:06.33           
            31.93  1:06.33
 13. Karin Groen                   GZVW                   1:00.64 9502440    1:06.65           
            30.99  1:06.65
 14. Elmi Roelofsen                ZVV                    1:04.57 9008198    1:06.94           
            31.99  1:06.94
 15. Aniek Resink                  Z & PC DIO             1:10.12 9500738    1:07.42           
            32.12  1:07.42
 16. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    1:05.89 9601816    1:07.79           
            32.81  1:07.79
 17. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   1:07.61 9105162    1:08.01           
            31.92  1:08.01
 18. Stephanie Koopman             GZVW                   1:05.04 9202524    1:08.71           
            33.21  1:08.71
 19. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:15.36 9602154    1:08.72           
            32.84  1:08.72
 20. Nina Grispen                  ZC Valkenburg               NT 9700656    1:09.00           
            34.08  1:09.00
 21. Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   1:11.85 9502958    1:09.31           
            32.91  1:09.31
 22. Xandra Blaauw                 NJORD                  1:08.75 9702010    1:09.45           
            33.15  1:09.45
 23. Tessa van der Wijst           Zeester Meerval        1:07.50 8402754    1:09.64           
            33.01  1:09.64
 24. Juliette van Latum            Zeester Meerval        1:06.39 9600924    1:09.79           
            33.05  1:09.79
 25. Marijke Pras                  GZVW                   1:05.13 9203700    1:09.80           
            33.34  1:09.80
 26. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:09.13 9503450    1:09.86           
            33.93  1:09.86
 27. Rylana Slaghuis               NIMO                   1:06.50 9401286    1:10.07           
            32.21  1:10.07
 28. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg          1:08.50 9003146    1:10.49           
            34.18  1:10.49
 29. Ilse van der Heijden          NJORD                  1:07.37 9402878    1:10.98           
            33.86  1:10.98
 30. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:13.19 9701858    1:11.45           
            33.48  1:11.45
 31. Laura van Hassel              BZV 's-hertogenbosch   1:09.82 8302552    1:11.58           
            34.22  1:11.58
 32. Chidi Hennigfeld              Zon/S&S                1:06.61 9303332    1:11.87           
            33.39  1:11.87
 33. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:13.00 9702664    1:12.25           
            34.10  1:12.25
 34. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.61 9302180    1:12.42           
            34.16  1:12.42
 35. Nadien van Lang               NJORD                  1:11.28 9702012    1:12.57           
            35.12  1:12.57
 36. Shelly Hollanders             ZV Kimbria             1:09.94 9303454    1:12.59           
            34.28  1:12.59
 37. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        1:10.29 9702092    1:12.61           
            34.64  1:12.61
 38. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:09.65 9800402    1:12.63           
            36.51  1:12.63
 39. Carlijn Viering               De Waalstroom          1:12.03 9701142    1:12.93           
            34.98  1:12.93
 40. Melanie Leunissen             NIMO                   1:14.50 9800672    1:13.23           
            33.63  1:13.23
 41. Nadine Blouw                  GZVW                   1:09.41 9302314    1:13.35           
            34.63  1:13.35
 42. Esmee Veendorp                GZVW                   1:12.22 9603850    1:13.37           
            35.45  1:13.37
 43. Joyce Vervoort                NJORD                  1:10.82 9405370    1:13.40           
            34.98  1:13.40
 44. Annebeth Trepels              NJORD                  1:13.07 9403184    1:13.89           
            35.38  1:13.89
 45. Jody Looman                   ZVV                    1:09.88 9701388    1:14.05           
            36.73  1:14.05
 46. Julia Marasabessy             BZV 's-hertogenbosch   1:12.58 9601820    1:14.06           
            34.96  1:14.06
 47. Amber Viehmann                ZV Brunssum            1:10.52 9504400    1:14.24           
            34.64  1:14.24
 48. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:13.23 9701644    1:14.30           
            36.40  1:14.30
 49. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria             1:13.46 9802954    1:14.77           
            34.28  1:14.77
 50. Dagmar Smidts                 GZVW                   1:10.86 9702912    1:15.24           
            34.92  1:15.24
 51. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:13.86 9801466    1:15.47           
            35.77  1:15.47
 52. Mandy Wetzels                 Zon/S&S                1:09.45 9401012    1:15.54           
            35.40  1:15.54
 53. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             1:12.57 9800552    1:16.06           
            36.10  1:16.06
 54. Annemijn van Grinsven         BZV 's-hertogenbosch   1:11.79 8801450    1:16.08           
            36.48  1:16.08
 55. Kathleen de Beer              Zon/S&S                1:15.36 9702638    1:16.43           
            35.87  1:16.43
 56. Lieke Janssen                 NIMO                   1:14.82 9305954    1:16.54           
            36.18  1:16.54
 57. Claudia Creemers              De Roersoppers         1:22.48 9202864    1:16.68           
            35.76  1:16.68
 58. Myrthe Simons                 Zon/S&S                1:23.32 9704330    1:16.83           
            37.31  1:16.83
 59. Solita Boon                   DZ & PC de IJsel       1:12.89 9000440    1:16.85           
            36.88  1:16.85
 60. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   1:25.44 9801362    1:17.37           
            37.04  1:17.37
 61. Daniela Riitano               BZV 's-hertogenbosch   1:27.25 9506092    1:17.60           
            36.19  1:17.60
 62. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        1:17.83 9804668    1:17.73           
            37.98  1:17.73
 63. Femke Snijders                RZL                    1:16.23 9700814    1:17.81           
            35.81  1:17.81
 64. Elise de Kwaadsteniet         Z&PC De Schelde        1:21.21 9802366    1:17.97           
            36.59  1:17.97
 65. Maaike Greven                 MZ&PC                       NT 9500826    1:17.99           
            36.73  1:17.99
 66. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:19.52 9405794    1:18.31           
            37.33  1:18.31
 67. Mariska Craemers              ZV Brunssum            1:16.38 9700650    1:18.48           
            37.05  1:18.48
 68. Lieke Schors                  RZL                    1:18.44 9802024    1:19.00           
            37.45  1:19.00
 69. Sanne van Gelder              Z & PC DIO             1:22.67 9803390    1:19.54           
            37.69  1:19.54
 70. Anne van Meyel                ZV Kimbria             1:22.32 9704206    1:20.96           
            37.95  1:20.96
 71. Shenna Steenbergen            DZ & PC de IJsel       1:22.85 9702814    1:21.23           
            38.97  1:21.23
 72. Jamilla Franssen              Zon/S&S                1:15.86 9404872    1:21.24           
            37.01  1:21.24
 73. Nicole Schoonbeek             NJORD                  1:17.32 9503144    1:21.95           
            38.16  1:21.95
 74. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:24.92 9704548    1:22.00           
            37.85  1:22.00
 75. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:20.04 9800752    1:22.10           
            37.69  1:22.10
 76. Tayo Kamaansing               NIMO                   1:22.13 9705290    1:22.20           
            38.42  1:22.20
 77. Felicia Groenewold            Z&PC De Schelde        1:24.02 9803240    1:22.80           
            38.08  1:22.80
 78. Nicole Lora                   ZV Kimbria             1:20.69 9703894    1:22.95           
            39.51  1:22.95
 79. Kyra Raadschilders            ZV Kimbria             1:20.28 9602604    1:23.24           
            39.96  1:23.24
 80. Ismay Sonnemans               RZL                    1:24.04 9702694    1:23.31           
            37.89  1:23.31
 81. Lisa Jongen                   NIMO                   1:26.12 9604924    1:23.41           
            39.37  1:23.41
 82. Annemarie Wijnhoud            ZVV                         NT 9606336    1:24.26           
            38.99  1:24.26
 83. Myrthe van der Haijden        ZV Brunssum            1:28.05 9801174    1:24.44           
            38.99  1:24.44
 84. Jennifer Hermans              ZV Kimbria             1:22.51 9505562    1:24.51           
            40.20  1:24.51
 85. Tarissa Engbersen             DZ & PC de IJsel       1:30.32 9800772    1:25.85           
            40.64  1:25.85
 86. Esmee Versteegen              NIMO                   1:36.80 9804438    1:26.49           
            39.75  1:26.49
 87. Michelle Ramakers             ZV Kimbria             1:37.35 9705014    1:27.37           
            41.50  1:27.37
 88. Dominique Craemers            ZV Brunssum            1:26.29 9503196    1:28.55           
            40.44  1:28.55
 89. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:30.39 9604126    1:30.38           
            38.28  1:30.38
 90. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   1:30.78 9801364    1:31.17           
            42.53  1:31.17
 91. Priscilla Norder              DZ & PC de IJsel       1:36.45 9704384    1:33.54           
            42.78  1:33.54
 92. Kitty-Sofie Hunt Alne         NIMO                   1:45.56 9804558    1:34.37           
            42.55  1:34.37
 93. Lotte Offermans               Zon/S&S                1:45.55 9804126    1:36.43           
            45.50  1:36.43
 DIS Kyra Janssen                  ZV Kimbria             1:28.12 9800990                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)
AFGE Judith Vos                    Zeester Meerval        1:01.63 9502140                      
AFGE Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         1:12.47 9102490                      
AFGE Nora Chrif                    MZ&PC                  1:12.31 9501002                      
AFGE Lois Klomp                    NJORD                  1:08.44 9503874                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 100m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 13:34                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch     54.10 8900903      54.68           
            26.07    54.68
  2. Paul Koster                   Z & PC DIO               55.06 9304465      55.23           
            26.93    55.23
  3. Joost Groeneveld              VZV E&P                  51.19 9200409      55.28           
            26.13    55.28
  4. Thomas Felten                 De Waalstroom            52.30 8300655      55.35           
            26.52    55.35
  5. Joeri Scheidt                 VZV E&P                  54.48 9102011      55.67           
            27.03    55.67
  6. Quint Ottens                  VZV E&P                  54.00 8704583      56.05           
            27.11    56.05
  7. Sander van Elburg             ZC Valkenburg            56.07 8800937      56.48           
            27.18    56.48
  8. Alain Dassen                  Hellas-Glana             55.22 9203459      56.68           
            27.55    56.68
  9. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV      54.69 9403919      56.92           
            27.16    56.92
 10. Jeffrey Buddenberg            De Zeehond'73            55.81 9502289      57.11           
            27.12    57.11
 11. Loek Herberts                 Zeester Meerval          55.05 9001173      57.62           
            28.07    57.62
 12. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch     57.88 9001675      57.91           
            27.37    57.91
 13. Luuk Janssen                  MOSA~regio               58.74 9503497      58.13           
            28.03    58.13
 14. Luuk Onrust                   Zeester Meerval          55.95 9205125      58.38           
            27.85    58.38
 15. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom            57.70 9200893      59.19           
            28.69    59.19
 16. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV      57.64 9601007      59.20           
            28.18    59.20
 17. Tim Niekus                    VZV E&P                  55.44 9103709      59.62           
            27.73    59.62
 18. Tom Havekes                   De Waalstroom            58.85 8901119      59.70           
            29.04    59.70
 19. Willem Jongen                 De Roersoppers         1:00.39 9103401      59.73           
            29.94    59.73
 20. Guus van Stiphout             Zeester Meerval          59.06 9501081    1:00.55           
            28.74  1:00.55
 21. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             1:00.03 9303807    1:00.70           
            29.28  1:00.70
 22. Thijs Villevoije              NIMO                     59.30 9106589    1:01.20           
            29.14  1:01.20
 23. Stan Snijders                 RZL                      59.56 9500485    1:01.70           
            29.52  1:01.70
 24. Max Grispen                   ZC Valkenburg               NT 9501783    1:02.45           
            29.56  1:02.45
 25. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           1:00.54 9501965    1:02.66           
            30.22  1:02.66
 26. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   1:05.75 9502123    1:03.24           
            29.66  1:03.24
 27. Olaf Smidts                   GZVW                     58.64 9504275    1:03.30           
            30.32  1:03.30
 28. Bjorn van de Kuit             Zon/S&S                1:01.47 9306693    1:03.74           
            30.27  1:03.74
 29. Remco Nijland                 DZ & PC de IJsel       1:04.71 8202527    1:04.57           
            30.39  1:04.57
 30. Remco van Velzen              De Zeehond'73          1:03.11 9800011    1:05.38           
            30.65  1:05.38
 31. Tim Sonnemans                 RZL                    1:04.81 9403017    1:06.01           
            31.29  1:06.01
 32. Karsten Meijers               ZV Kimbria             1:06.16 9004959    1:06.26           
            31.97  1:06.26
 33. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    1:04.27 9600691    1:06.51           
            31.90  1:06.51
 34. Ruud Scheepers                NJORD                    58.71 9203411    1:06.62           
            30.31  1:06.62
 35. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:06.15 9701177    1:06.81           
            31.78  1:06.81
 36. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   1:14.50 9503051    1:07.25           
            31.97  1:07.25
 37. Jeroen Bongers                RZL                    1:05.80 9602629    1:07.43           
            31.40  1:07.43
 38. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:11.54 9204443    1:07.54           
            30.92  1:07.54
 39. Steven Oosterhof              NIMO                   1:07.83 8403173    1:07.89           
            32.70  1:07.89
 40. Mark Lebbink                  DZ & PC de IJsel       1:05.36 9402787    1:08.05           
            32.46  1:08.05
 41. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:08.89 9800559    1:08.36           
            32.96  1:08.36
 42. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:06.10 9406127    1:08.80           
            30.23  1:08.80
 43. Stefan van Thiel              De Waalstroom          1:05.28 8503349    1:08.91           
            33.15  1:08.91
 44. Yannic van de Kuit            Zon/S&S                1:10.80 9504825    1:09.49           
            33.07  1:09.49
 45. Martijn Weinberg              NIMO                   1:10.34 9600955    1:09.69           
            33.37  1:09.69
 46. Berjen Mellema                GZVW                   1:06.07 9800615    1:10.55           
            32.97  1:10.55
 47. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:13.10 9500839    1:11.36           
            33.91  1:11.36
 48. Tim Ramaekers                 Zon/S&S                1:11.61 9600629    1:11.45           
            34.48  1:11.45
 49. Marcel Groen                  GZVW                   1:08.76 9700239    1:12.19           
            33.99  1:12.19
 50. Jeroen Criens                 RZL                    1:14.48 9403019    1:12.63           
            35.22  1:12.63
 51. Ivo Grosveld                  RZL                    1:12.01 9702483    1:12.73           
            34.28  1:12.73
 52. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:13.94 9702939    1:12.83           
            35.25  1:12.83
 53. Ferdinand Struis              DZ & PC de IJsel       1:16.44 9702527    1:13.01           
            34.53  1:13.01
 54. Tom Goffin                    NIMO                   1:13.29 8604457    1:13.05           
            34.02  1:13.05
 55. Quinten de Putter             Z&PC De Schelde        1:15.43 9702675    1:13.67           
            34.80  1:13.67
 56. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:16.84 8906483    1:13.68           
            35.26  1:13.68
 57. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:21.10 9405739    1:13.94           
            35.46  1:13.94
 58. Wilco Nijenhuis               DZ & PC de IJsel       1:14.45 9802463    1:14.10           
            35.37  1:14.10
 59. Rick Alting                   NJORD                  1:14.78 9604893    1:14.26           
            34.73  1:14.26
 60. Dave Verkaik                  DZ & PC de IJsel       1:12.00 9405203    1:14.53           
            33.47  1:14.53
 61. Pascal Klopstra               GZVW                   1:10.25 9600667    1:15.00           
            35.24  1:15.00
 62. Jeffrey Smits                 NJORD                  1:09.66 9007257    1:15.09           
            35.02  1:15.09
 63. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:20.24 9605071    1:15.31           
            36.10  1:15.31
 64. Aron Spit                     NJORD                  1:20.31 9704283    1:16.22           
            37.74  1:16.22
 65. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch   1:29.50 9701593    1:16.34           
            35.74  1:16.34
 66. Roy Potze                     GZVW                   1:13.48 9702457    1:16.40           
            35.65  1:16.40
 67. Daan Lammers                  NJORD                  1:17.14 9702117    1:16.66           
            37.04  1:16.66
 68. Yannick Staal                 DZ & PC de IJsel       1:19.51 9701081    1:16.82           
            36.86  1:16.82
 69. Yegor Ridley                  ZVV                    1:18.02 9802957    1:16.91           
            35.81  1:16.91
 70. Elwin van Gerwen              NJORD                  1:16.61 9801125    1:17.11           
            37.18  1:17.11
 71. Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:15.15 9801043    1:18.05           
            36.75  1:18.05
 72. Björn Koevoet                 NJORD                  1:24.49 9803709    1:20.71           
            40.06  1:20.71
 73. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:26.92 9701649    1:23.59           
            39.52  1:23.59
 74. David Paulissen               NIMO                   1:25.22 9703489    1:23.66           
            39.77  1:23.66
 75. Jordi Knops                   RZL                    1:21.24 9601323    1:24.26           
            40.06  1:24.26
 76. Martijn Bick                  GZVW                   1:21.74 9700581    1:24.38           
            40.77  1:24.38
 77. Sven Geenen                   RZL                    1:29.39 9802695    1:25.08           
            39.45  1:25.08
 78. Fabio Mieris                  Z & PC DIO             1:32.92 9803097    1:26.11           
            41.97  1:26.11
 79. Bart Cloosterman              DZ & PC de IJsel       1:24.89 9802289    1:27.58           
            43.34  1:27.58
 80. Luuk Albers                   DZ & PC de IJsel       1:34.76 9803025    1:29.12           
            41.92  1:29.12
 81. Jia Paul Lee                  GZVW                   1:29.37 9802651    1:32.76           
            43.27  1:32.76
 82. Eddy Neggers                  NJORD                  1:30.22 9701161    1:35.48           
            45.50  1:35.48
 83. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig   1:39.10 9803823    1:39.55           
            48.66  1:39.55
 84. Werner Struis                 DZ & PC de IJsel       1:44.42 9802875    1:41.81           
            47.03  1:41.81
 85. Justin Redman                 RZL                    1:38.08 9801453    1:42.34           
            46.63  1:42.34
 86. Erik Luiks                    DZ & PC de IJsel       1:48.92 9804037    1:43.66           
            47.82  1:43.66
 87. Thimo Dommerholt              DZ & PC de IJsel            NT 9804445    1:45.63           
            49.18  1:45.63
 88. Cas Plantinga                 DZ & PC de IJsel            NT 9804039    1:45.64           
            50.00  1:45.64
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:01.42 9503663                      
AFGE Jeroen de Putter              Z&PC De Schelde        1:08.83 9204149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 13:50                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Maaike de Waard               De Zeehond'73          1:02.91 9600604    1:06.79           
            31.88  1:06.79
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:13.81 9500752    1:12.32           
            34.73  1:12.32
  3. Jona Pisters                  NIMO                   1:10.27 9501784    1:13.19           
            35.61  1:13.19
  4. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:12.81 9401054    1:13.53           
            35.98  1:13.53
  5. Jaimy Mous                    NJORD                  1:11.01 9602576    1:15.13           
            36.22  1:15.13
  6. Mignon Peeters                NIMO                   1:13.68 9701048    1:16.37           
            36.57  1:16.37
  7. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:17.47 9603098    1:17.40           
            37.72  1:17.40
  8. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:17.96 9801412    1:17.58           
            37.89  1:17.58
  9. Kim Franken                   GZVW                   1:14.92 9602688    1:18.09           
            37.39  1:18.09
 10. Chayenne Poorts               NIMO                   1:18.50 9800670    1:18.42           
            38.24  1:18.42
 11. Karin Bongers                 RZL                    1:15.03 9303800    1:18.63           
            37.20  1:18.63
 12. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:17.34 9702110    1:18.76           
            37.90  1:18.76
 13. Chidi Hennigfeld              Zon/S&S                1:15.59 9303332    1:20.87           
            38.97  1:20.87
 14. Tessa Keizer                  GZVW                   1:15.87 9601586    1:22.19           
            39.88  1:22.19
 15. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:20.42 9403792    1:22.24           
            39.50  1:22.24
 16. Relinda Baas                  GZVW                   1:22.82 8900144    1:22.78           
            40.47  1:22.78
 17. Amber Huiskamp                ZVV                    1:16.20 9401678    1:23.37           
            40.83  1:23.37
 18. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria             1:20.86 9802954    1:24.22           
            41.30  1:24.22
 19. Kim van der Heijden           NJORD                  1:23.33 9700662    1:24.30           
            41.13  1:24.30
 20. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        1:23.45 9601286    1:24.56           
            41.09  1:24.56
 21. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:26.07 9703018    1:24.80           
            41.57  1:24.80
 22. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:20.64 9201602    1:25.23           
            39.71  1:25.23
 23. Nieske Janssen                NIMO                   1:20.88 9601328    1:25.29           
            41.58  1:25.29
 24. Lieke Seelen                  MOSA~regio             1:24.54 9701642    1:26.38           
            42.68  1:26.38
 25. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:27.50 9202912    1:26.42           
            42.42  1:26.42
 26. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:25.57 9700714    1:27.28           
            42.52  1:27.28
 27. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:22.80 9701858    1:27.36           
            41.91  1:27.36
 28. Emmy Linssen                  Zon/S&S                1:29.83 9600590    1:27.51           
            41.94  1:27.51
 29. Felicia Groenewold            Z&PC De Schelde        1:29.52 9803240    1:27.88           
            43.12  1:27.88
 30. Arlen Boon                    DZ & PC de IJsel       1:20.98 9502000    1:28.21           
            42.72  1:28.21
 31. Jamilla Franssen              Zon/S&S                1:21.19 9404872    1:29.33           
            42.57  1:29.33
 32. Begum Korkmaz                 DZ & PC de IJsel       1:24.63 9406808    1:29.61           
            43.20  1:29.61
 33. Marijke Boer                  ZVV                    1:25.89 9301090    1:29.98           
            43.49  1:29.98
 34. Simone Jongen                 ZV Kimbria             1:27.95 9402028    1:30.03           
            42.85  1:30.03
 35. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:26.98 9801108    1:30.65           
            43.67  1:30.65
 36. Jolijn Miedema                NJORD                  1:29.20 9801552    1:30.78           
            43.54  1:30.78
 37. Rian Bongers                  RZL                    1:30.16 9802022    1:32.40           
            45.26  1:32.40
 38. Nicole Schoonbeek             NJORD                  1:29.40 9503144    1:32.55           
            45.38  1:32.55
 39. Elise de Kwaadsteniet         Z&PC De Schelde        1:35.17 9802366    1:32.69           
            45.32  1:32.69
 40. Tarissa Engbersen             DZ & PC de IJsel       1:33.57 9800772    1:34.51           
            44.83  1:34.51
 41. Sanne van Gelder              Z & PC DIO             1:45.23 9803390    1:41.04           
            49.34  1:41.04
 42. Marleen Junte                 ZVV                         NT 9805276    1:53.65           
            53.04  1:53.65
 DIS Anne van Meyel                ZV Kimbria             1:32.61 9704206    1:37.48           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            47.86  1:37.48
AFGE Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:30.82 9305060                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                        Heren, 100m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 14:00                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hermie Minkels                BZV 's-hertogenbosch   1:02.73 8702249    1:04.14           
            30.33  1:04.14
  2. Robin Ramaekers               NIMO                   1:03.04 9304385    1:06.63           
            32.38  1:06.63
  3. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    1:04.32 9500769    1:07.43           
            33.48  1:07.43
  4. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           1:03.91 9401657    1:07.45           
            32.35  1:07.45
  5. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    1:04.92 9400277    1:08.13           
            33.45  1:08.13
  6. Silvan Viehmann               ZV Brunssum            1:06.84 9403763    1:08.75           
            33.27  1:08.75
  7. Jeroen Custers                ZV Kimbria             1:06.44 9106319    1:11.47           
            34.49  1:11.47
  8. Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    1:07.08 9503445    1:11.53           
            35.28  1:11.53
  9. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:11.90 8900033    1:11.77           
            34.67  1:11.77
 10. Diederick Groeneveld          BZV 's-hertogenbosch   1:13.81 9502123    1:13.38           
            35.98  1:13.38
 11. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:15.74 9500099    1:14.62           
            35.88  1:14.62
 12. Camilo Boon                   DZ & PC de IJsel       1:15.49 9304309    1:17.21           
            37.20  1:17.21
 13. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:15.46 9202243    1:18.71           
            37.15  1:18.71
 14. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:14.94 9702025    1:19.65           
            38.85  1:19.65
 15. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             1:14.43 9303807    1:19.68           
            39.51  1:19.68
 16. Jeroen van der Beek           ZVV                    1:16.75 9700271    1:19.75           
            38.16  1:19.75
 17. Tom Hinskens                  NIMO                   1:19.31 9007241    1:20.69           
            37.59  1:20.69
 18. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             1:19.00 9603197    1:22.82           
            42.05  1:22.82
 19. Guus Vermeulen                BZV 's-hertogenbosch   1:33.61 9701593    1:27.87           
            41.91  1:27.87
 20. Wilco Nijenhuis               DZ & PC de IJsel       1:25.36 9802463    1:27.93           
            43.05  1:27.93
 21. Wilco Geurts                  Heldense Zwemverenig   1:40.46 9405739    1:28.34           
            43.64  1:28.34
 22. Dennis Wildeboer              GZVW                   1:22.58 9800571    1:28.35           
            44.01  1:28.35
 23. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch   1:40.31 9601463    1:29.47           
            44.16  1:29.47
 24. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   1:31.51 9701649    1:35.70           
            46.20  1:35.70
 25. Sven Geenen                   RZL                    1:35.82 9802695    1:39.13           
            48.42  1:39.13
 26. Erik Broens                   RZL                    1:52.32 9702481    1:50.44           
            53.19  1:50.44
 27. Luuk Broens                   RZL                    1:47.27 9802693    1:51.73           
            53.71  1:51.73
 28. Luuk Albers                   DZ & PC de IJsel       2:03.57 9803025    1:58.83           
            58.06  1:58.83
 29. Erik Luiks                    DZ & PC de IJsel       1:56.39 9804037    1:59.22           
            58.42  1:59.22
 30. Cas Plantinga                 DZ & PC de IJsel            NT 9804039    2:02.33           
            57.93  2:02.33
 31. Thimo Dommerholt              DZ & PC de IJsel            NT 9804445    2:03.82           
          1:00.42  2:03.82
AFGE Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:10.55 9503663                      
AFGE Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch   1:25.52 9602443                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Meisjes, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
7.3.10 - 14:09                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Josse Marsman                 NJORD                  1:28.10 0000722    1:28.13           
            42.59  1:28.13
  2. Josee Keizer                  GZVW                   1:27.50 0000264    1:34.99           
            49.20  1:34.99
  3. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:33.91 9900572    1:35.32           
            46.90  1:35.32
  4. Charlotte Allonsius           Z&PC De Schelde        1:39.05 9901976    1:36.10           
            46.98  1:36.10
  5. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:39.41 0000164    1:39.61           
            49.17  1:39.61
  6. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   1:41.95 0000524    1:39.73           
            48.56  1:39.73
  7. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:45.98 0002440    1:40.35           
            49.79  1:40.35
  8. Mariecke de Beer              Zon/S&S                1:38.13 9900524    1:41.04           
            48.62  1:41.04
  9. Irene Fredriks                DZ & PC de IJsel       1:47.29 0100962    1:41.05           
            49.68  1:41.05
 10. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:42.87 0000514    1:41.48           
            49.94  1:41.48
 11. Helene Staal                  DZ & PC de IJsel       1:46.29 9901578    1:42.57           
            50.84  1:42.57
 12. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:45.45 0001034    1:44.59           
            52.19  1:44.59
 13. Amber Raadschilders           ZV Kimbria             1:42.51 0000534    1:44.96           
            51.48  1:44.96
 14. Yasmijn Van der Valk          Eurode Kerkrade        1:58.86 0101408    1:53.72           
            54.62  1:53.72
 15. Michelle Kurvers              Heldense Zwemverenig   1:57.36 9902186    1:54.25           
            55.17  1:54.25
 16. Davine Ramakers               ZV Kimbria             1:55.75 9903392    1:57.91           
            55.78  1:57.91
 17. Demy van Roessel              NIMO                   2:03.08 9903666    2:00.10           
          1:00.22  2:00.10
 18. Sterre Kuijper                DZ & PC de IJsel            NT 0100964    2:04.12           
          1:00.68  2:04.12
 19. Milou Stokman                 DZ & PC de IJsel            NT 0002886    2:06.61           
          1:02.26  2:06.61
 20. Rani Rademaker                NJORD                       NT 0002458    2:07.78           
          1:02.01  2:07.78
 21. Joelle Poldervaart            NJORD                       NT 0100670    2:21.51           
          1:07.97  2:21.51
 DIS Linda Beijering               DZ & PC de IJsel       1:53.05 9901094    1:57.39           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            56.50  1:57.39
AFGE Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:42.48 9900570                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Jongens, 100m rugslag                  Minioren 5 en later
7.3.10 - 14:16                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    ZV Brunssum            1:24.42 9900277    1:23.96           
            41.06  1:23.96
  2. Harm-Jan Wijnhoud             ZVV                    1:21.42 9901469    1:24.38           
            41.78  1:24.38
  3. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:31.20 0000267    1:33.57           
            46.23  1:33.57
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:42.08 9903169    1:37.28           
            46.43  1:37.28
  5. Milo Simons                   Zon/S&S                1:39.42 0000513    1:37.93           
            47.80  1:37.93
  6. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:52.18 9901877    1:39.70           
            49.53  1:39.70
  7. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:55.33 9900667    1:39.94           
            50.53  1:39.94
  8. Bas Dijkstra                  NIMO                   1:35.98 0000043    1:40.41           
            50.16  1:40.41
  9. Bo Snijders                   RZL                    1:36.80 0000033    1:40.59           
            50.19  1:40.59
 10. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:44.89 0000297    1:42.27           
            51.31  1:42.27
 11. Luc Arnoldussen               ZV Brunssum            1:47.33 9900543    1:43.44           
            51.46  1:43.44
 12. Daniël Claasen                ZVV                    1:36.02 0100787    1:43.68           
            52.30  1:43.68
 13. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade        1:43.00 9903459    1:44.86           
            51.04  1:44.86
 14. Max Voortman                  DZ & PC de IJsel       1:51.13 9902923    1:56.61           
            56.85  1:56.61
 15. Julian Kokke                  DZ & PC de IJsel       1:57.33 0002425    2:00.65           
            59.98  2:00.65
 16. Wesley Dohmen                 NIMO                   2:12.34 0002167    2:07.47           
            59.82  2:07.47
 17. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig        NT 0101167    2:11.04           
          1:02.28  2:11.04



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Dames, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 14:21                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jona Pisters                  NIMO                   1:07.67 9501784    1:09.89           
            32.13  1:09.89
  2. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:09.44 9301772    1:10.61           
            33.27  1:10.61
  3. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    1:09.63 9601624    1:11.32           
            33.15  1:11.32
  4. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            1:11.87 9600788    1:11.44           
            33.67  1:11.44
  5. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           1:09.88 9201790    1:12.71           
            33.85  1:12.71
  6. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:15.15 9701232    1:13.48           
            34.10  1:13.48
  7. Michelle Meusen               RZL                    1:17.07 9400852    1:20.47           
            35.53  1:20.47
  8. Elmi Roelofsen                ZVV                    1:16.64 9008198    1:21.98           
            35.36  1:21.98
  9. Karin van der Aalst           Zon/S&S                1:20.34 9501356    1:22.23           
            36.86  1:22.23
 10. Juliette van Latum            Zeester Meerval        1:21.92 9600924    1:24.19           
            38.82  1:24.19
 11. Maaike Knops                  RZL                    1:21.62 9404018    1:24.94           
            37.20  1:24.94
 12. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   1:20.21 9503450    1:25.48           
            38.03  1:25.48
 13. Sabrina Vosselman             ZVV                    1:20.54 9802360    1:25.75           
            39.05  1:25.75
 14. Jody Looman                   ZVV                    1:20.84 9701388    1:27.30           
            40.06  1:27.30
 15. Nadien van Lang               NJORD                  1:20.20 9702012    1:27.32           
            39.72  1:27.32
 16. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:27.87 9404962    1:27.76           
            41.45  1:27.76
 17. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV    1:29.80 9700910    1:28.98           
            40.64  1:28.98
 18. Xandra Blaauw                 NJORD                  1:26.73 9702010    1:29.02           
            40.58  1:29.02
 19. Lieke Janssen                 NIMO                   1:30.82 9305954    1:30.70           
            40.28  1:30.70
 20. Michelle Schoenmakers         DZ & PC de IJsel       1:33.13 9504252    1:30.76           
            39.96  1:30.76
 21. Ankie Meusen                  RZL                    1:24.64 9302180    1:31.28           
            40.05  1:31.28
 22. Rian Bongers                  RZL                    1:32.00 9802022    1:31.55           
            43.42  1:31.55
 23. Simone Jongen                 ZV Kimbria             1:31.25 9402028    1:31.85           
            40.63  1:31.85
 24. Shelly Hollanders             ZV Kimbria             1:27.28 9303454    1:33.56           
            41.42  1:33.56
 25. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             1:33.81 9800552    1:35.63           
            45.21  1:35.63
 26. Felicia Groenewold            Z&PC De Schelde        1:52.77 9803240    1:35.83           
            43.49  1:35.83
 27. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:32.81 9701858    1:36.63           
            42.46  1:36.63
 28. Claire van den Berg           Zeester Meerval        1:44.32 9800752    1:39.16           
            42.68  1:39.16
 29. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:35.41 9702664    1:41.18           
            44.75  1:41.18
 30. Nicole Lora                   ZV Kimbria                  NT 9703894    1:41.85           
            45.60  1:41.85
 31. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg               NT 9803366    1:42.47           
            45.57  1:42.47
 32. Esmee Versteegen              NIMO                        NT 9804438    1:44.31           
            47.19  1:44.31
 33. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria             1:51.94 9802954    1:44.68           
            44.99  1:44.68
 34. Lieke Schors                  RZL                    1:56.58 9802024    1:47.97           
            49.19  1:47.97
 35. Kyra Raadschilders            ZV Kimbria             1:49.95 9602604    1:50.32           
            50.49  1:50.32
 36. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig        NT 9801364    1:56.84           
            50.92  1:56.84
 DIS Andra Dols                    Hellas-Glana           1:17.12 9502764    1:18.98           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
            34.49  1:18.98



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Heren, 100m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 14:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raga Flores                   BZV 's-hertogenbosch     58.66 8900903      59.41           
            27.73    59.41
  2. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV    1:00.47 9403919    1:01.76           
            29.41  1:01.76
  3. Alain Dassen                  Hellas-Glana           1:00.86 9203459    1:01.90           
            28.61  1:01.90
  4. Luuk Onrust                   Zeester Meerval          59.86 9205125    1:03.62           
            29.56  1:03.62
  5. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:01.99 9400649    1:04.02           
            29.84  1:04.02
  6. Reinier Vos                   Zeester Meerval        1:11.39 9102445    1:06.03           
            31.01  1:06.03
  7. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:04.70 9204409    1:06.26           
            30.68  1:06.26
  8. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          1:03.79 9200893    1:06.36           
            31.05  1:06.36
  9. Gianpaolo Gioia               ZC Ooievaar (SG)       1:06.99 9306457    1:07.81           
            31.10  1:07.81
 10. Max Grispen                   ZC Valkenburg               NT 9501783    1:08.31           
            30.29  1:08.31
 11. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    1:07.37 9601459    1:09.97           
            31.64  1:09.97
 12. Mark Beijering                DZ & PC de IJsel       1:08.82 9502379    1:10.48           
            31.50  1:10.48
 13. Stan Snijders                 RZL                    1:06.23 9500485    1:11.39           
            32.04  1:11.39
 14. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:15.95 9601033    1:11.64           
            33.81  1:11.64
 15. Wiljam Nijenhuis              DZ & PC de IJsel       1:12.36 6400547    1:12.10           
            32.05  1:12.10
 16. Jeroen Bongers                RZL                    1:10.04 9602629    1:13.46           
            34.32  1:13.46
 17. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    1:13.64 9700489    1:13.49           
            34.58  1:13.49
 18. Jeroen van der Beek           ZVV                    1:14.20 9700271    1:15.24           
            34.52  1:15.24
 19. Erwin Pras                    GZVW                   1:20.49 9601781    1:20.57           
            35.83  1:20.57
 20. Remco Nijland                 DZ & PC de IJsel            NT 8202527    1:24.19           
            36.71  1:24.19
 21. Tim Ramaekers                 Zon/S&S                1:25.67 9600629    1:28.08           
            39.65  1:28.08
 22. Ivo Grosveld                  RZL                    1:27.92 9702483    1:29.75           
            40.94  1:29.75
 23. Daan Lammers                  NJORD                  1:35.06 9702117    1:34.77           
            43.98  1:34.77
 24. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:34.94 9800247    1:35.96           
            43.93  1:35.96
 25. Yannick Staal                 DZ & PC de IJsel       1:33.70 9701081    1:43.32           
            44.65  1:43.32
 26. Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:46.42 9801043    1:49.44           
            49.14  1:49.44
AFGE Ruud Scheepers                NJORD                  1:11.78 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Dames, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 14:36                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           1:16.76 9500866    1:19.64           
            37.76  1:19.64
  2. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   1:24.56 9405634    1:22.03           
            37.85  1:22.03
  3. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        1:23.33 9504690    1:22.74           
            37.95  1:22.74
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:23.24 9500752    1:22.97           
            39.46  1:22.97
  5. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    1:22.39 9702562    1:24.24           
            39.76  1:24.24
  6. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:21.99 9801412    1:24.92           
            39.98  1:24.92
  7. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    1:22.91 9601816    1:25.64           
            40.61  1:25.64
  8. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        1:22.73 9602580    1:26.01           
            39.91  1:26.01
  9. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:25.86 9602806    1:27.01           
            39.71  1:27.01
 10. Emy Liebregts                 NJORD                  1:23.35 9505020    1:27.27           
            41.43  1:27.27
 11. Jaimy Mous                    NJORD                  1:23.07 9602576    1:27.45           
            40.60  1:27.45
 12. Renske Venner                 RZL                    1:25.95 9008012    1:28.12           
            40.60  1:28.12
 13. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        1:32.08 9802528    1:30.18           
            42.60  1:30.18
 14. Karin Groen                   GZVW                   1:20.36 9502440    1:30.68           
            40.32  1:30.68
 15. Chayenne Poorts               NIMO                   1:27.28 9800670    1:30.82           
            43.30  1:30.82
 16. Marijke Pras                  GZVW                   1:25.29 9203700    1:30.94           
            42.55  1:30.94
 17. Ilse van der Heijden          NJORD                  1:27.22 9402878    1:31.16           
            43.35  1:31.16
 18. Chidi Hennigfeld              Zon/S&S                1:26.43 9303332    1:31.69           
            42.67  1:31.69
 19. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        1:37.94 9702464    1:31.93           
            42.82  1:31.93
 20. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:33.87 9602096    1:32.34           
            42.82  1:32.34
 21. Floor Rutten                  Heldense Zwemverenig   1:37.99 9403792    1:32.84           
            43.60  1:32.84
 22. Emmy Linssen                  Zon/S&S                1:32.17 9600590    1:33.41           
            43.93  1:33.41
 23. Jolien van Golde              ZV Kimbria             1:24.93 9204200    1:34.23           
            42.93  1:34.23
 24. Tessa Keizer                  GZVW                   1:30.09 9601586    1:34.46           
            44.91  1:34.46
 25. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         1:28.93 9800402    1:34.53           
            45.24  1:34.53
 26. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             1:30.45 9800552    1:34.62           
            44.74  1:34.62
 27. Britt Timmermans              Heldense Zwemverenig   1:32.92 9202912    1:35.63           
            45.42  1:35.63
 28. Liz Rompelberg                ZC Valkenburg          1:32.50 9003146    1:35.66           
            44.19  1:35.66
 29. Kathleen de Beer              Zon/S&S                1:33.89 9702638    1:36.11           
            45.90  1:36.11
 30. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:34.60 9700714    1:36.27           
            45.34  1:36.27
 31. Karin van der Aalst           Zon/S&S                1:32.57 9501356    1:36.32           
            45.21  1:36.32
 32. Kim Franken                   GZVW                   1:32.02 9602688    1:36.43           
            44.71  1:36.43
 33. Relinda Baas                  GZVW                   1:33.33 8900144    1:36.60           
            46.46  1:36.60
 34. Daniela Riitano               BZV 's-hertogenbosch   1:35.51 9506092    1:37.31           
            44.43  1:37.31
 35. Aniek Ketelaars               Heldense Zwemverenig   1:38.68 9604126    1:38.08           
            44.72  1:38.08
 36. Kendra Viehmann               ZV Brunssum            1:40.23 9702128    1:38.20           
            46.28  1:38.20
 37. Solita Boon                   DZ & PC de IJsel       1:35.80 9000440    1:39.63           
            46.65  1:39.63
 38. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:37.29 9704548    1:40.16           
            47.22  1:40.16
 39. Ismay Sonnemans               RZL                    1:34.45 9702694    1:40.19           
            46.33  1:40.19
 40. Myrthe Simons                 Zon/S&S                1:42.18 9704330    1:40.71           
            47.86  1:40.71
 41. Simone Jongen                 ZV Kimbria             1:39.14 9402028    1:41.60           
            48.32  1:41.60
 42. Myrthe van der Haijden        ZV Brunssum            1:45.94 9801174    1:43.06           
            48.54  1:43.06
 43. Claudia Creemers              De Roersoppers         1:39.04 9202864    1:43.24           
            47.03  1:43.24
 44. Jamilla Franssen              Zon/S&S                1:39.16 9404872    1:45.21           
            48.96  1:45.21
 45. Indra Swerts                  MZ&PC                  1:41.43 9005896    1:46.64           
            50.86  1:46.64
 46. Annemarie Wijnhoud            ZVV                         NT 9606336    1:47.40           
            49.35  1:47.40
 47. Rianne de Croock              ZC Valkenburg          1:37.73 9801466    1:47.47           
            49.90  1:47.47
 48. Kyra Raadschilders            ZV Kimbria             1:42.36 9602604    1:49.66           
            52.94  1:49.66
 49. Michelle Ramakers             ZV Kimbria             1:44.95 9705014    1:50.68           
            51.75  1:50.68
 50. Jennifer Hermans              ZV Kimbria             1:48.76 9505562    1:52.49           
            52.48  1:52.49
 51. Maijke van Herk               DZ & PC de IJsel       1:56.65 9704074    1:55.49           
            54.51  1:55.49
 52. Kyra Janssen                  ZV Kimbria             1:54.35 9800990    1:56.28           
            53.48  1:56.28
 53. Lotte Offermans               Zon/S&S                2:00.20 9804126    2:01.25           
            58.11  2:01.25
 54. Kitty-Sofie Hunt Alne         NIMO                   2:03.92 9804558    2:04.20           
            58.23  2:04.20
 55. Marleen Junte                 ZVV                         NT 9805276    2:12.23           
          1:02.58  2:12.23
 DIS Julie Kleijzen                BZV 's-hertogenbosch   1:26.85 9502958                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Lori Leenen                   Noord Limburg(SG)      1:40.04 9305060                      
AFGE Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        1:35.64 9703840                      
AFGE Lois Klomp                    NJORD                  1:30.27 9503874                      
AFGE Danae Remmel                  Hellas-Glana           1:26.70 9600588                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Heren, 100m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 14:51                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          1:07.96 9105911    1:09.67           
            32.41  1:09.67
  2. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        1:09.45 9204109    1:11.14           
            33.57  1:11.14
  3. Bart van der Aar              BZV 's-hertogenbosch   1:09.41 8900005    1:11.35           
            32.63  1:11.35
  4. Rick de Waard                 De Zeehond'73          1:09.52 9401095    1:12.75           
            33.63  1:12.75
  5. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch   1:12.23 9001675    1:14.78           
            34.52  1:14.78
  6. Indji Tan                     NIMO                   1:15.73 9102973    1:15.75           
            35.23  1:15.75
  7. Luuk Janssen                  MOSA~regio             1:14.94 9503497    1:16.23           
            35.54  1:16.23
  8. Math Smeets                   NIMO                   1:11.84 8704153    1:16.59           
            35.88  1:16.59
  9. Tim Greven                    MZ&PC                  1:19.17 9202373    1:17.57           
            37.30  1:17.57
 10. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   1:19.46 9401365    1:17.86           
            36.42  1:17.86
 11. Luka Jaksic                   Z&PC De Schelde        1:21.70 9602267    1:19.64           
            38.03  1:19.64
 12. Frank Beijering               DZ & PC de IJsel       1:18.95 9304311    1:20.14           
            36.31  1:20.14
 13. Daan Viering                  De Waalstroom          1:19.38 9403839    1:21.10           
            38.55  1:21.10
 14. Ted Wilders                   MOSA~regio             1:22.64 9701177    1:22.60           
            38.07  1:22.60
 15. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        1:20.26 9501081    1:23.89           
            38.82  1:23.89
 16. Tom Goffin                    NIMO                   1:22.13 8604457    1:24.10           
            38.13  1:24.10
 17. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           1:25.02 9504369    1:25.42           
            40.16  1:25.42
 18. Thom Allonsius                Z&PC De Schelde        1:23.49 9702355    1:26.96           
            41.10  1:26.96
 19. Dennis Creemers               De Roersoppers         1:27.45 9202243    1:28.63           
            41.06  1:28.63
 20. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig   1:25.17 9204443    1:28.84           
            40.61  1:28.84
 21. Steven Oosterhof              NIMO                   1:29.02 8403173    1:29.65           
            42.17  1:29.65
 22. Pascal Klopstra               GZVW                   1:27.83 9600667    1:29.74           
            43.11  1:29.74
 23. Camilo Boon                   DZ & PC de IJsel       1:27.19 9304309    1:30.80           
            42.03  1:30.80
 24. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           1:28.47 9800287    1:34.81           
            45.45  1:34.81
 25. Ivo Grosveld                  RZL                    1:31.77 9702483    1:36.70           
            46.77  1:36.70
 26. Marcel Groen                  GZVW                   1:30.14 9700239    1:37.14           
            45.78  1:37.14
 27. Tim Kessels                   Heldense Zwemverenig   1:33.42 9406127    1:37.84           
            45.38  1:37.84
 28. Menno Brinkman                DZ & PC de IJsel       1:42.39 9701083    1:39.29           
            47.20  1:39.29
 29. Roy Potze                     GZVW                   1:37.18 9702457    1:40.08           
            46.96  1:40.08
 30. Jordi Knops                   RZL                    1:37.50 9601323    1:40.24           
            48.02  1:40.24
 31. Martijn Weinberg              NIMO                   1:37.81 9600955    1:40.90           
            48.29  1:40.90
 32. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          1:41.90 9702939    1:40.98           
            46.92  1:40.98
 33. Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:40.36 9801043    1:42.23           
            49.23  1:42.23
 34. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:44.53 8906483    1:46.91           
            50.00  1:46.91
 35. Aron Spit                     NJORD                  1:49.46 9704283    1:47.28           
            50.34  1:47.28
 36. David Paulissen               NIMO                   1:49.91 9703489    1:49.29           
            51.17  1:49.29
 37. Elwin van Gerwen              NJORD                  1:46.77 9801125    1:50.44           
            52.10  1:50.44
 38. Justin Redman                 RZL                    2:03.47 9801453    1:55.12           
            54.11  1:55.12
 39. Björn Koevoet                 NJORD                  1:52.96 9803709    1:55.32           
            56.10  1:55.32
 40. Martijn Bick                  GZVW                   1:47.59 9700581    1:55.55           
            53.57  1:55.55
 41. Sven Geenen                   RZL                    1:55.93 9802695    1:56.85           
            54.46  1:56.85
 42. Erik Luiks                    DZ & PC de IJsel       1:51.45 9804037    1:58.05           
            54.78  1:58.05
 43. Erik Broens                   RZL                    1:56.20 9702481    1:58.88           
            57.94  1:58.88
 44. Cas Plantinga                 DZ & PC de IJsel            NT 9804039    2:06.67           
          1:00.76  2:06.67
 45. Werner Struis                 DZ & PC de IJsel       2:10.13 9802875    2:09.30           
          1:00.28  2:09.30
 46. Luuk Albers                   DZ & PC de IJsel       1:59.45 9803025    2:10.72           
          1:02.09  2:10.72
 47. Jordy Joosten                 Heldense Zwemverenig   2:11.89 9803823    2:26.52           
          1:07.42  2:26.52
 DIS Rick Alting                   NJORD                  1:41.61 9604893                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Dave Verkaik                  DZ & PC de IJsel       1:36.00 9405203    1:28.24           
        SG - Na de 1e armslag na start en/of keerpunt de handen voorbij de heuplijn gebracht.
            42.18  1:28.24
AFGE Thimo Dommerholt              DZ & PC de IJsel       2:31.51 9804445                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Meisjes, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
7.3.10 - 15:03                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Marieke Wildeboer             GZVW                   1:41.66 0100016    1:41.03           
            48.17  1:41.03
  2. Charlotte Allonsius           Z&PC De Schelde        1:49.58 9901976    1:44.00           
            49.59  1:44.00
  3. Helene Staal                  DZ & PC de IJsel       1:48.60 9901578    1:46.82           
            51.65  1:46.82
  4. Josse Marsman                 NJORD                  1:46.02 0000722    1:46.95           
            50.59  1:46.95
  5. Mariecke de Beer              Zon/S&S                1:41.92 9900524    1:47.81           
            50.99  1:47.81
  6. Marloes Potze                 GZVW                   1:45.04 0002332    1:48.51           
            51.19  1:48.51
  7. Erin-Lisa Dalm                ZV Brunssum            1:44.52 9900398    1:49.26           
            50.04  1:49.26
  8. Romy Ewalds                   MOSA~regio             1:47.35 0000164    1:50.14           
            53.97  1:50.14
  9. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:53.02 0000514    1:51.12           
            51.99  1:51.12
 10. Lisa Lamber                   Heldense Zwemverenig   2:04.22 0000524    1:51.45           
            53.61  1:51.45
 11. Britt Korsten                 Heldense Zwemverenig   1:57.12 9904046    1:51.64           
            53.47  1:51.64
 12. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   2:12.80 0001034    1:54.26           
            56.66  1:54.26
 13. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        2:01.45 0002440    1:54.27           
            55.34  1:54.27
 14. Sanne Vilters                 De Roersoppers         1:48.33 9903438    1:54.38           
            53.59  1:54.38
 15. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:48.86 9900572    1:54.73           
            54.32  1:54.73
 16. Irene Fredriks                DZ & PC de IJsel       1:52.13 0100962    1:55.00           
            53.96  1:55.00
 17. Maartje Cox                   Heldense Zwemverenig   2:03.39 0003166    1:56.95           
            56.06  1:56.95
 18. Sterre Kuijper                DZ & PC de IJsel            NT 0100964    1:58.20           
            57.26  1:58.20
 19. Inge Roosenburg               ZVV                    1:59.76 0101094    1:59.21           
            55.63  1:59.21
 20. Kim van Sebille               Heldense Zwemverenig   2:15.30 9902712    1:59.57           
            56.63  1:59.57
 21. Davine Ramakers               ZV Kimbria             1:52.70 9903392    2:00.18           
            56.97  2:00.18
 22. Amber Raadschilders           ZV Kimbria             1:53.06 0000534    2:01.78           
            57.80  2:01.78
 23. Linda Beijering               DZ & PC de IJsel       1:56.54 9901094    2:02.50           
            57.86  2:02.50
 24. Jessie Lamber                 Heldense Zwemverenig   2:05.20 0100546    2:05.77           
            58.76  2:05.77
 25. Benthe Janssen                Heldense Zwemverenig   2:03.62 0002974    2:06.58           
            59.96  2:06.58
 26. Milou Stokman                 DZ & PC de IJsel            NT 0002886    2:08.55           
          1:01.16  2:08.55
 27. Beau Geenen                   RZL                         NT 9902320    2:09.28           
          1:00.67  2:09.28
 28. Kylie Brouwers                NJORD                       NT 0002700    2:09.94           
          1:00.73  2:09.94
 29. Eva Vullers                   De Roersoppers         2:03.49 9901848    2:10.17           
          1:00.07  2:10.17
 30. Anouk v.d. Wielen             Heldense Zwemverenig        NT 0101514    2:10.44           
          1:01.22  2:10.44
 31. Marieke Schilder              Heldense Zwemverenig        NT 9904044    2:10.67           
          1:02.24  2:10.67
 32. Demy van Roessel              NIMO                   2:04.80 9903666    2:11.10           
          1:01.56  2:11.10
 33. Manouk Verstappen             RZL                    2:09.83 9902322    2:14.16           
          1:01.79  2:14.16
 34. Joelle Poldervaart            NJORD                  2:25.90 0100670    2:21.55           
          1:09.58  2:21.55
 35. Yasmijn Van der Valk          Eurode Kerkrade        2:26.23 0101408    2:23.91           
          1:09.24  2:23.91
 DIS Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:37.88 9902072                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:37.89 9900570                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                    Jongens, 100m schoolslag                 Minioren 5 en later
7.3.10 - 15:14                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Camo Mieris                   Z & PC DIO             1:56.33 0001557    1:38.09           
            48.30  1:38.09
  2. Joshua Sinkiewicz             Zon/S&S                1:41.49 9900431    1:41.02           
            47.71  1:41.02
  3. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:50.82 0000297    1:47.39           
            50.29  1:47.39
  4. Stanislav Hristov Vanev       Eurode Kerkrade        1:48.00 9903459    1:48.17           
            51.83  1:48.17
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:58.59 0000263    1:49.06           
            52.26  1:49.06
  6. Daan Zenden                   De Roersoppers         2:01.18 9900667    1:49.91           
            52.96  1:49.91
  7. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:57.23 9901877    1:49.99           
            52.41  1:49.99
  8. Lars van der Haijden          ZV Brunssum            1:57.84 9900225    1:54.73           
            53.44  1:54.73
  9. Milo Simons                   Zon/S&S                1:52.04 0000513    1:55.25           
            55.52  1:55.25
 10. Josiah Verschoor              NIMO                   1:55.86 0002165    1:56.15           
            56.69  1:56.15
 11. Daniël Claasen                ZVV                    2:06.80 0100787    2:00.03           
            57.38  2:00.03
 12. Max Voortman                  DZ & PC de IJsel       1:56.04 9902923    2:00.62           
            55.24  2:00.62
 13. Bo Snijders                   RZL                    1:55.57 0000033    2:05.06           
            58.46  2:05.06
 14. Bas Dijkstra                  NIMO                   2:07.43 0000043    2:07.61           
          1:02.09  2:07.61
 15. Niels De Boer                 Eurode Kerkrade        2:15.28 0001977    2:09.48           
          1:01.12  2:09.48
 16. Tijn Janssen                  Heldense Zwemverenig        NT 0101167    2:10.32           
          1:02.72  2:10.32
 17. Julian Kokke                  DZ & PC de IJsel       2:07.64 0002425    2:13.96           
          1:02.10  2:13.96
 18. Wesley Dohmen                 NIMO                        NT 0002167    2:16.34           
          1:03.45  2:16.34
 19. Max van Sebille               Heldense Zwemverenig        NT 0101169    2:26.77           
          1:10.46  2:26.77
 20. Tobias Benjamins              ZV Brunssum                 NT 0100895    2:54.25           
          1:22.81  2:54.25
 DIS Jonathan Benjamins            ZV Brunssum            2:03.00 9900565    2:07.69           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
          1:00.63  2:07.69



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 15:21                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        5:20.80 9800574    5:02.70           
            33.08  1:10.53  1:49.72  2:29.18  3:08.26  3:47.91  4:26.06  5:02.70
  2. Danielle Scheepers            NJORD                  4:58.89 9005428    5:07.92           
            33.48  1:10.32  1:49.28  2:28.63  3:08.74  3:48.85  4:29.01  5:07.92
  3. Michelle Meusen               RZL                    5:15.24 9400852    5:10.35           
            32.74  1:10.33  1:49.56  2:30.13  3:10.22  3:51.59  4:31.66  5:10.35
  4. Karin Bongers                 RZL                    5:16.89 9303800    5:11.97           
            34.69  1:13.43  1:52.37  2:32.70  3:13.02  3:53.73  4:33.55  5:11.97
  5. Stephanie Koopman             GZVW                   5:00.06 9202524    5:14.88           
            34.70  1:12.31  1:51.89  2:31.48  3:11.64  3:52.01  4:33.95  5:14.88
  6. Chayenne Poorts               NIMO                   5:31.59 9800670    5:21.18           
            35.17  1:14.42  1:55.29  2:35.94  3:17.50  3:59.82  4:41.47  5:21.18
  7. Maaike Knops                  RZL                    5:36.06 9404018    5:29.76           
            33.16  1:12.45  1:53.96  2:36.84  3:20.56  4:05.15  4:48.57  5:29.76
  8. Aniek Resink                  Z & PC DIO             5:29.13 9500738    5:30.69           
            35.28  1:15.22  1:56.07  2:38.90  3:21.84  4:06.19  4:49.47  5:30.69
  9. Nieske Janssen                NIMO                   5:34.36 9601328    5:35.18           
            35.98  1:18.66  2:01.10  2:44.92  3:27.37  4:11.15  4:53.37  5:35.18
 10. Arlen Boon                    DZ & PC de IJsel       5:52.74 9502000    5:43.12           
            38.05  1:20.32  2:03.73  2:48.67  3:33.27  4:17.69  5:01.57  5:43.12
 11. Lieke Janssen                 NIMO                   5:49.77 9305954    5:46.69           
            37.47  1:20.40  2:04.83  2:50.23  3:35.76  4:19.85  5:05.12  5:46.69
 12. Ankie Meusen                  RZL                    5:39.71 9302180    5:46.76           
            37.25  1:20.81  2:04.56  2:49.95  3:35.50  4:21.57  5:06.66  5:46.76
 13. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   5:13.29 9105162    5:49.87           
            35.20  1:16.85  2:00.70  2:46.29  3:32.27  4:18.82  5:05.43  5:49.87
 14. Melanie Leunissen             NIMO                   6:17.05 9800672    5:53.38           
            37.32  1:21.33  2:06.01  2:51.70  3:37.11  4:24.18  5:09.47  5:53.38
 15. Mandy Wetzels                 Zon/S&S                5:35.45 9401012    5:54.60           
            36.84  1:19.65  2:04.79  2:50.67  3:36.56  4:22.78  5:09.28  5:54.60
 16. Maaike Greven                 MZ&PC                       NT 9500826    5:55.81           
            36.55  1:21.13  2:06.78  2:53.69  3:40.29  4:27.12  5:14.45  5:55.81
 17. Michelle Schoenmakers         DZ & PC de IJsel       6:06.13 9504252    6:05.23           
            40.10  1:24.66  2:10.83  2:57.20  3:44.12  4:32.21  5:20.42  6:05.23
 18. Femke Snijders                RZL                    6:29.28 9700814    6:11.95           
            40.97  1:26.16  2:14.14  3:02.64  3:51.37  4:39.63  5:28.38  6:11.95
 19. Lieke Schors                  RZL                    6:48.74 9802024    6:17.78           
            41.04  1:28.87  2:17.35  3:06.29  3:55.22  4:46.03  5:34.57  6:17.78
 20. Claudia Creemers              De Roersoppers         5:58.23 9202864    6:18.09           
            40.46  1:27.01  2:15.02  3:05.39  3:54.65  4:44.82  5:33.24  6:18.09
 21. Shenna Steenbergen            DZ & PC de IJsel       6:40.32 9702814    6:24.67           
            43.18  1:30.81  2:20.21  3:09.54  3:59.11  4:48.22  5:39.52  6:24.67
 22. Jolijn Miedema                NJORD                  6:30.85 9801552    6:25.21           
            40.14  1:27.48  2:16.72  3:07.43  3:57.45  4:47.07  5:36.26  6:25.21
 23. Tarissa Engbersen             DZ & PC de IJsel       6:53.51 9800772    6:28.06           
            41.13  1:28.96  2:19.63  3:09.66  3:59.33  4:48.66  5:39.97  6:28.06



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Heren, 400m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 15:42                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joost Groeneveld              VZV E&P                4:14.25 9200409    4:23.11           
            29.29  1:01.97  1:35.27  2:09.25  2:43.30  3:17.10  3:50.64  4:23.11
  2. Loek Herberts                 Zeester Meerval        4:11.33 9001173    4:24.64           
            30.78  1:04.26  1:37.95  2:12.12  2:45.23  3:18.53  3:51.78  4:24.64
  3. Joeri Scheidt                 VZV E&P                4:13.94 9102011    4:27.33           
            29.65  1:03.29  1:38.34  2:13.11  2:47.63  3:21.33  3:54.74  4:27.33
  4. Pim van Basten Batenburg      Hellas-Glana           4:41.76 9401657    4:28.11           
            28.96  1:03.16  1:37.18  2:12.21  2:46.23  3:20.96  3:54.72  4:28.11
  5. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    4:19.95 9601007    4:30.44           
            30.70  1:04.66  1:38.71  2:13.50  2:48.05  3:22.76  3:57.06  4:30.44
  6. Robin Ramaekers               NIMO                   4:25.45 9304385    4:38.36           
            30.96  1:05.69  1:40.59  2:15.86  2:50.54  3:26.29  4:02.26  4:38.36
  7. Tim Niekus                    VZV E&P                4:20.99 9103709    4:40.35           
            29.63  1:04.07  1:39.33  2:15.32  2:51.43  3:27.62  4:04.00  4:40.35
  8. Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    5:05.45 9503445    4:42.68           
            32.45  1:08.35  1:43.89  2:19.86  2:55.62  3:32.40  4:08.58  4:42.68
  9. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          4:45.15 8800937    4:46.44           
            32.27  1:06.93  1:42.82  2:18.34  2:55.03  3:31.74  4:09.61  4:46.44
 10. Thijs Villevoije              NIMO                   4:41.77 9106589    4:49.68           
            30.77  1:06.53  1:43.21  2:20.59  2:58.34  3:35.75  4:13.07  4:49.68
 11. Willem Jongen                 De Roersoppers         4:53.47 9103401    4:52.71           
            33.12  1:09.74  1:47.16  2:24.32  3:01.02  3:39.29  4:17.42  4:52.71
 12. Quint Ottens                  VZV E&P                5:12.75 8704583    4:53.80           
            31.52  1:07.58  1:44.51  2:21.79  2:59.60  3:37.75  4:16.53  4:53.80
 13. Pepijn Smits                  Eiffel Swimmers PSV    4:56.88 9600691    4:54.05           
            33.61  1:10.61  1:48.06  2:25.67  3:02.94  3:41.03  4:18.44  4:54.05
 14. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   4:43.67 8900033    4:59.54           
            30.61  1:06.15  1:43.47  2:21.82  3:00.93  3:40.82  4:20.63  4:59.54
 15. Frank Beijering               DZ & PC de IJsel       5:00.06 9304311    5:02.77           
            32.87  1:10.37  1:48.52  2:27.41  3:07.15  3:47.37  4:25.88  5:02.77
 16. Jeroen Custers                ZV Kimbria             4:49.64 9106319    5:03.37           
            33.83  1:11.47  1:50.20  2:28.76  3:07.05  3:45.77  4:25.17  5:03.37
 17. Stefan van Thiel              De Waalstroom          4:58.12 8503349    5:04.03           
            35.53  1:14.52  1:52.94  2:31.18  3:09.59  3:48.24  4:26.88  5:04.03
 18. Stan Snijders                 RZL                    5:55.07 9500485    5:10.98           
            33.95  1:12.24  1:52.38  2:31.72  3:12.43  3:52.76  4:33.17  5:10.98
 19. Marco Hoogenraad              BZV 's-hertogenbosch   6:30.50 9503051    5:23.81           
            34.58  1:15.27  1:55.93  2:37.43  3:18.74  4:01.92  4:43.74  5:23.81
 20. Ted Wilders                   MOSA~regio             5:33.64 9701177    5:35.34           
            34.83  1:14.35  1:55.52  2:38.26  3:22.15  4:07.23  4:51.83  5:35.34
 21. Yannic van de Kuit            Zon/S&S                5:26.99 9504825    5:36.53           
            35.29  1:17.01  2:00.35  2:44.45  3:27.74  4:12.22  4:56.50  5:36.53
 22. Tim Sonnemans                 RZL                         NT 9403017    5:38.54           
            36.42  1:19.58  2:04.19  2:49.30  3:36.13  4:17.65  5:00.86  5:38.54
 23. Michel Ebisch                 Heldense Zwemverenig        NT 9204443    5:43.49           
            35.33  1:17.57  2:01.52  2:46.59  3:31.28  4:17.02  5:01.74  5:43.49
 24. Jeroen Criens                 RZL                         NT 9403019    5:47.08           
            39.73  1:24.46  2:09.44  2:54.57  3:39.98  4:25.21  5:06.45  5:47.08
 25. Menno Brinkman                DZ & PC de IJsel       5:58.82 9701083    5:55.39           
            37.12  1:22.99  2:11.32  2:56.79  3:43.47  4:29.95  5:13.33  5:55.39
 26. Wilco Nijenhuis               DZ & PC de IJsel       6:18.20 9802463    5:59.07           
            38.49  1:24.48  2:11.51  2:58.13  3:44.35  4:30.52  5:16.59  5:59.07
 27. Tom Goffin                    NIMO                   5:48.82 8604457    5:59.09           
            36.66  1:18.72  2:04.81  2:51.27  3:39.04  4:27.19  5:14.71  5:59.09
 28. Remco Nijland                 DZ & PC de IJsel            NT 8202527    6:05.27           
            35.08  1:16.35  2:01.28  2:48.80  3:38.03  4:27.38  5:17.19  6:05.27
 29. Toby Mouwen                   Zeester Meerval             NT 9501513    6:17.05           
            36.83  1:20.89  2:08.48  2:56.65  3:46.78  4:38.71  5:30.72  6:17.05
 30. Bart Cloosterman              DZ & PC de IJsel       7:08.98 9802289    6:34.72           
            46.67  1:40.07  2:31.69  3:24.34  4:14.88  5:04.87  5:52.34  6:34.72
 31. Tom Hinskens                  NIMO                        NT 9007241    6:43.18           
            43.83  1:32.39  2:24.66  3:18.25  4:12.88  5:06.93  5:59.26  6:43.18
 32. Eddy Neggers                  NJORD                  7:19.84 9701161    7:08.87           
            47.66  1:44.57  2:40.46  3:37.18  4:30.72  5:27.07  6:18.66  7:08.87
 DIS Jeroen Martin                 MZ&PC                  5:46.32 9500839                      
        AF - Niet de aangegeven afstand gezwommen. (geen tijden noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 16:06                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Femke Hendrikx                DZT'62                 2:10.57 8801698    2:16.48           
            29.99  1:04.58  1:41.30  2:16.48
  2. Madelon van Dam               Eiffel Swimmers PSV    2:15.52 9601624    2:16.71           
            31.77  1:06.19  1:41.82  2:16.71
  3. Danique Agterberg             Hellas-Glana           2:18.90 9401054    2:19.63           
            31.47  1:07.20  1:43.27  2:19.63
  4. Nikki Habers                  Zeester Meerval        2:19.24 9600594    2:19.72           
            31.52  1:07.00  1:43.53  2:19.72
  5. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    2:18.41 9700490    2:22.14           
            32.76  1:09.14  1:46.04  2:22.14
  6. Jeanine Kocken                Eiffel Swimmers PSV    2:21.56 9601816    2:24.60           
            33.97  1:10.79  1:48.48  2:24.60
  7. Renske Venner                 RZL                    2:20.37 9008012    2:24.94           
            31.72  1:07.45  1:45.34  2:24.94
  8. Cindy Hendriks                De Waalstroom          2:30.65 9207672    2:25.22           
            34.33  1:11.17  1:48.94  2:25.22
  9. Kimberley Teunissen           De Waalstroom          2:15.39 9201742    2:27.25           
            33.63  1:10.49  1:48.90  2:27.25
 10. Rebecca Fairley               Eiffel Swimmers PSV    2:33.41 9702736    2:32.94           
            34.86  1:13.99  1:53.60  2:32.94
 11. Rylana Slaghuis               NIMO                   2:27.39 9401286    2:34.69           
            34.05  1:12.82  1:53.18  2:34.69
 12. Sofie Nooijen                 Zeester Meerval        2:34.82 9702092    2:37.79           
            35.59  1:16.17  1:57.75  2:37.79
 13. Angelique Schouten            Heldense Zwemverenig   2:30.24 9503450    2:37.86           
            36.27  1:17.38  1:59.31  2:37.86
 14. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:43.10 9703018    2:38.63           
            36.62  1:17.79  2:00.08  2:38.63
 15. Jill van der Jagt             Eiffel Swimmers PSV    2:43.92 9700910    2:39.40           
            36.36  1:16.94  1:58.67  2:39.40
     Jolien van Golde              ZV Kimbria             2:24.60 9204200    2:39.40           
            35.91  1:18.38  2:00.49  2:39.40
 17. Lieke Seelen                  MOSA~regio             2:41.75 9701642    2:40.36           
            36.88  1:19.47  2:01.87  2:40.36
 18. Esmee Veendorp                GZVW                   2:33.10 9603850    2:40.67           
            37.32  1:18.63  2:01.32  2:40.67
 19. Jody Looman                   ZVV                    2:44.29 9701388    2:42.04           
            37.80  1:18.95  2:01.48  2:42.04
 20. Shelly Hollanders             ZV Kimbria             2:32.94 9303454    2:44.47           
            35.90  1:17.28  2:01.27  2:44.47
 21. Bonnie Van der Valk           Eurode Kerkrade        3:27.00 9804668    2:45.15           
            36.19  1:17.36  2:02.72  2:45.15
 22. Annebeth Trepels              NJORD                  2:51.88 9403184    2:45.23           
            37.88  1:20.31  2:03.77  2:45.23
 23. Emmy Linssen                  Zon/S&S                3:03.73 9600590    2:46.97           
            37.24  1:20.01  2:04.42  2:46.97
 24. Dagmar Smidts                 GZVW                   2:45.57 9702912    2:47.52           
            37.97  1:22.08  2:03.97  2:47.52
 25. Maud Bruynen                  Heldense Zwemverenig   2:54.37 9801362    2:59.28           
            40.61  1:27.41  2:16.14  2:59.28
 26. Sanne van Gelder              Z & PC DIO             3:08.75 9803390    3:03.20           
            41.73  1:29.42  2:18.96  3:03.20
 27. Nicole Lora                   ZV Kimbria             3:04.59 9703894    3:18.24           
            42.47  1:34.70  2:27.64  3:18.24
 28. Nina Pilmeyer                 Heldense Zwemverenig   3:04.86 9801364    3:20.31           
            43.73  1:33.66  2:26.53  3:20.31
 29. Jennifer Hermans              ZV Kimbria                  NT 9505562    3:21.29           
            44.30  1:36.19  2:31.29  3:21.29
 30. Priscilla Norder              DZ & PC de IJsel       3:45.64 9704384    3:27.76           
            45.66  1:40.64  2:36.33  3:27.76
AFGE Samantha van der Pluijm       De Roersoppers         2:50.57 9102490                      
AFGE Begum Korkmaz                 DZ & PC de IJsel            NT 9406808                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 200m vrije slag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 16:21                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Thomas Felten                 De Waalstroom          1:54.82 8300655    1:59.85           
            28.05    58.88  1:29.70  1:59.85
  2. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:03.24 9400593    2:01.35           
            28.01    59.36  1:30.50  2:01.35
  3. Paul Koster                   Z & PC DIO             2:02.90 9304465    2:02.92           
            28.71  1:00.48  1:32.66  2:02.92
  4. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:08.27 9403511    2:07.69           
            29.58  1:02.54  1:35.84  2:07.69
  5. Tom Havekes                   De Waalstroom          2:05.68 8901119    2:08.72           
            29.95  1:02.79  1:36.37  2:08.72
  6. Bryan Meeuwissen              De Waalstroom          2:04.58 9200893    2:10.34           
            31.78  1:04.27  1:37.01  2:10.34
  7. Kevin Janssen                 Zeester Meerval        2:06.00 9204109    2:10.89           
            28.89  1:02.47  1:36.18  2:10.89
  8. Silvan Viehmann               ZV Brunssum            2:15.53 9403763    2:11.52           
            30.35  1:04.28  1:38.40  2:11.52
  9. Luuk Onrust                   Zeester Meerval        2:02.86 9205125    2:12.01           
            28.97  1:01.60  1:36.19  2:12.01
 10. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    2:16.80 9400277    2:12.60           
            31.12  1:05.75  1:39.52  2:12.60
 11. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:13.12 9501965    2:14.34           
            30.91  1:06.05  1:41.04  2:14.34
 12. Gianpaolo Gioia               ZC Ooievaar (SG)       2:11.12 9306457    2:16.76           
            32.44  1:07.83  1:42.61  2:16.76
 13. Stef van Zitteren             Eiffel Swimmers PSV    2:17.75 9601459    2:17.14           
            31.86  1:07.33  1:42.45  2:17.14
 14. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             2:20.90 9303807    2:23.54           
            33.48  1:11.19  1:48.29  2:23.54
 15. Camilo Boon                   DZ & PC de IJsel       2:21.95 9304309    2:28.78           
            33.30  1:12.29  1:51.75  2:28.78
 16. Bjorn van de Kuit             Zon/S&S                2:19.43 9306693    2:29.27           
            32.82  1:11.49  1:50.94  2:29.27
 17. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:33.21 9800559    2:31.03           
            34.86  1:15.11  1:54.29  2:31.03
 18. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             2:38.76 9603197    2:36.09           
            36.72  1:17.20  1:58.73  2:36.09
 19. Mark Lebbink                  DZ & PC de IJsel       2:40.60 9402787    2:37.35           
            35.19  1:15.51  1:57.56  2:37.35
 20. Karsten Meijers               ZV Kimbria             2:31.00 9004959    2:38.20           
            35.43  1:15.94  1:58.06  2:38.20
 21. Quinten de Putter             Z&PC De Schelde        2:57.84 9702675    2:44.27           
            38.40  1:21.58  2:05.73  2:44.27
 22. Tim Stassen                   ZC Valkenburg          2:54.07 9702939    2:45.15           
            37.43  1:21.42  2:05.18  2:45.15
 23. Dennis Wildeboer              GZVW                   2:43.40 9800571    2:50.95           
            38.13  1:21.72  2:07.31  2:50.95
 24. Koen Wijnands                 De Roersoppers         2:55.73 9800247    2:54.36           
            38.72  1:24.93  2:11.73  2:54.36
 25. Bart Cloosterman              DZ & PC de IJsel       3:39.20 9802289    3:07.34           
            43.39  1:36.07  2:25.24  3:07.34
 26. Jordi Knops                   RZL                    3:13.67 9601323    3:08.87           
            43.33  1:32.73  2:22.51  3:08.87
 27. Fabio Mieris                  Z & PC DIO             3:17.96 9803097    3:10.53           
            43.01  1:35.61  2:26.76  3:10.53
 28. Luuk Broens                   RZL                    3:49.09 9802693    3:41.23           
            46.17  1:41.93  2:41.54  3:41.23
 DIS Berjen Mellema                GZVW                   2:30.89 9800615                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Willem Kleinendorst           BZV 's-hertogenbosch   2:48.74 9602443                      
AFGE Ruud Scheepers                NJORD                  2:18.08 9203411                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Dames, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 16:31                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lotte Langenhoff              Zeester Meerval        2:32.33 9602580    2:37.20           
            33.71  1:14.13  2:00.64  2:37.20
  2. Jona Pisters                  NIMO                   2:35.80 9501784    2:39.38           
            32.30  1:12.97  2:02.78  2:39.38
  3. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:39.47 9500866    2:41.91           
            35.73  1:17.95  2:03.18  2:41.91
  4. Lisanne Jente                 ZV Brunssum            2:37.50 9600788    2:42.69           
            34.71  1:17.01  2:04.39  2:42.69
  5. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:47.43 9702110    2:43.67           
            35.40  1:20.86  2:08.42  2:43.67
  6. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:44.43 9602806    2:43.95           
            34.93  1:18.01  2:05.98  2:43.95
  7. Jaimy Mous                    NJORD                  2:41.93 9602576    2:46.31           
            37.46  1:21.29  2:11.82  2:46.31
  8. Nelly Velthuijs               NJORD                  2:39.85 9404028    2:46.39           
            33.09  1:16.51  2:09.40  2:46.39
  9. Andra Dols                    Hellas-Glana           2:50.45 9502764    2:46.53           
            34.53  1:20.66  2:07.97  2:46.53
 10. Amber Rommelse                Eiffel Swimmers PSV    2:45.16 9702562    2:49.26           
            38.95  1:23.45  2:09.87  2:49.26
 11. Karin Groen                   GZVW                   2:38.24 9502440    2:51.73           
            33.38  1:20.30  2:09.76  2:51.73
 12. Elmi Roelofsen                ZVV                    2:46.51 9008198    2:51.96           
            36.56  1:19.93  2:10.76  2:51.96
 13. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:51.04 9404962    2:53.23           
            40.09  1:27.58  2:13.19  2:53.23
 14. Kim Franken                   GZVW                   2:51.00 9602688    2:53.71           
            36.45  1:20.01  2:13.06  2:53.71
 15. Juliette van Latum            Zeester Meerval        2:52.61 9600924    2:55.72           
            38.40  1:22.47  2:16.52  2:55.72
 16. Sabrina Vosselman             ZVV                    2:55.54 9802360    3:00.81           
            40.47  1:26.55  2:18.90  3:00.81
 17. Karin van der Aalst           Zon/S&S                2:56.45 9501356    3:01.12           
            37.80  1:25.02  2:17.43  3:01.12
 18. Juliette van den Berg         Zeester Meerval        2:57.92 9601286    3:01.50           
            38.68  1:24.88  2:19.41  3:01.50
 19. Arlen Boon                    DZ & PC de IJsel       3:09.39 9502000    3:02.81           
            38.77  1:28.17  2:23.16  3:02.81
 20. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:04.50 9602096    3:02.86           
            38.56  1:27.78  2:20.80  3:02.86
 21. Joyce Vervoort                NJORD                  2:59.85 9405370    3:02.95           
            37.32  1:26.02  2:20.96  3:02.95
 22. Michelle Schoenmakers         DZ & PC de IJsel       3:01.98 9504252    3:06.45           
            39.11  1:30.02  2:23.41  3:06.45
 23. Judith Wienen                 MOSA~regio             3:22.13 9701644    3:09.53           
            42.57  1:32.24  2:28.35  3:09.53
 24. Marijke Boer                  ZVV                    3:10.64 9301090    3:12.31           
            42.29  1:31.64  2:27.61  3:12.31
 25. Mariska Craemers              ZV Brunssum            3:04.97 9700650    3:12.90           
            42.85  1:32.08  2:28.59  3:12.90
 26. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   3:17.95 9801108    3:15.08           
            47.84  1:34.40  2:31.01  3:15.08
 27. Rian Bongers                  RZL                    3:04.10 9802022    3:15.57           
            43.11  1:34.55  2:30.32  3:15.57
 28. Solita Boon                   DZ & PC de IJsel       3:01.42 9000440    3:17.73           
            42.58  1:38.32  2:33.83  3:17.73
 29. Dominique Craemers            ZV Brunssum            3:29.05 9503196    3:44.75           
            51.97  1:47.35  2:51.56  3:44.75
 30. Maijke van Herk               DZ & PC de IJsel       4:02.64 9704074    3:59.36           
            59.24  2:03.66  3:05.88  3:59.36
 DIS Stephanie Koopman             GZVW                   2:52.06 9202524    2:58.53           
        SK - Niet met twee handen gelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            38.12  1:24.04  2:18.59  2:58.53
 DIS Evelien Schwillens            MZ&PC                  2:56.29 9201602    3:01.49           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            36.49  1:23.48  2:17.80  3:01.49
 DIS Esmee Versteegen              NIMO                        NT 9804438    3:33.31           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            47.94  1:43.26  2:40.26  3:33.31
AFGE Lois Klomp                    NJORD                  2:57.61 9503874                      
AFGE Judith Vos                    Zeester Meerval        2:40.91 9502140                      
AFGE Nora Chrif                    MZ&PC                  3:49.06 9501002                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Heren, 200m wisselslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 16:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alain Dassen                  Hellas-Glana           2:16.56 9203459    2:21.30           
            28.38  1:07.04  1:48.72  2:21.30
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           2:32.49 9403511    2:24.47           
            32.17  1:10.05  1:51.76  2:24.47
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana           2:26.20 9204409    2:29.94           
            30.91  1:10.51  1:55.57  2:29.94
  4. Mike van Herk                 Eiffel Swimmers PSV    2:26.54 9601007    2:30.03           
            32.86  1:11.44  1:57.00  2:30.03
  5. Daan Viering                  De Waalstroom          2:29.71 9403839    2:33.11           
            34.71  1:13.10  1:57.87  2:33.11
  6. Remco van Velzen              De Zeehond'73          2:48.32 9800011    2:41.72           
            33.41  1:15.00  2:05.18  2:41.72
  7. Wiljam Nijenhuis              DZ & PC de IJsel       2:31.25 6400547    2:43.94           
            33.28  1:19.11  2:08.01  2:43.94
  8. Olaf Smidts                   GZVW                   2:32.54 9504275    2:45.95           
            34.09  1:18.23  2:08.54  2:45.95
  9. Kiowa Kamaansing              NIMO                   2:39.97 9500125    2:46.20           
            34.94  1:19.17  2:08.80  2:46.20
 10. Mark Beijering                DZ & PC de IJsel       2:44.74 9502379    2:46.46           
            32.78  1:17.55  2:08.46  2:46.46
 11. Erwin Pras                    GZVW                   2:52.24 9601781    3:02.65           
            37.12  1:24.41  2:20.08  3:02.65
 12. Menno Brinkman                DZ & PC de IJsel       3:10.92 9701083    3:04.47           
            43.52  1:32.51  2:25.36  3:04.47
 13. Yegor Ridley                  ZVV                    3:18.46 9802957    3:06.37           
            40.74  1:30.34  2:23.42  3:06.37
 14. Roy Potze                     GZVW                   3:04.25 9702457    3:08.45           
            44.03  1:30.86  2:25.68  3:08.45
 15. Remco Nijland                 DZ & PC de IJsel            NT 8202527    3:11.31           
            39.14  1:27.33  2:25.61  3:11.31
 16. Elwin van Gerwen              NJORD                  3:22.49 9801125    3:12.23           
            44.47  1:32.73  2:29.99  3:12.23
 17. Jeffrey Smits                 NJORD                  3:00.60 9007257    3:19.04           
            37.42  1:29.71  2:31.06  3:19.04
 18. Björn Koevoet                 NJORD                  3:43.48 9803709    3:39.06           
            52.63  1:48.03  2:53.33  3:39.06
 19. Jia Paul Lee                  GZVW                   3:31.89 9802651    3:40.15           
            49.99  1:43.98  2:48.74  3:40.15
 DIS Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:55.98 9702025                      
        AA - Te vroeg weg of bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Yannick Staal                 DZ & PC de IJsel       3:12.39 9701081    3:16.08           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
            43.98  1:33.43  2:31.27  3:16.08
 DIS David Paulissen               NIMO                   3:40.73 9703489    3:30.79           
        VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
            52.96  1:45.58  2:45.76  3:30.79



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                       Dames, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 16:58                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:41.46 9500752    2:43.29           
            37.13  1:19.28  2:02.47  2:43.29
  2. Mignon Peeters                NIMO                   2:44.66 9701048    2:44.63           
            38.06  1:20.41  2:03.18  2:44.63
  3. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:43.45 9801412    2:46.26           
            39.91  1:22.68  2:05.89  2:46.26
  4. Michelle Meusen               RZL                    2:41.82 9400852    2:47.00           
            37.91  1:20.88  2:05.44  2:47.00
  5. Arja den Boer                 BZV 's-hertogenbosch   2:46.74 9405634    2:48.44           
            38.35  1:20.63  2:04.39  2:48.44
  6. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        3:02.69 9602154    2:49.54           
            39.96  1:22.62  2:07.30  2:49.54
  7. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      2:47.30 9603098    2:50.06           
            39.66  1:23.70  2:08.76  2:50.06
  8. Tessa Keizer                  GZVW                   2:45.70 9601586    2:53.85           
            40.65  1:25.71  2:10.92  2:53.85
  9. Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig   2:49.84 9105162    2:55.68           
            39.72  1:24.05  2:10.45  2:55.68
 10. Chidi Hennigfeld              Zon/S&S                2:44.50 9303332    2:58.06           
            40.57  1:26.11  2:12.39  2:58.06
 11. Nadien van Lang               NJORD                  3:08.31 9702012    2:59.09           
            42.82  1:28.44  2:16.11  2:59.09
 12. Kim van der Heijden           NJORD                  2:57.21 9700662    3:03.00           
            42.38  1:29.10  2:17.70  3:03.00
 13. Tobie Saparuwe                ZV Kimbria                  NT 9802954    3:03.10           
            42.30  1:30.33  2:19.00  3:03.10
 14. Xandra Blaauw                 NJORD                  3:11.30 9702010    3:03.14           
            44.03  1:31.18  2:18.41  3:03.14
 15. Tessa van der Wijst           Zeester Meerval             NT 8402754    3:06.28           
            43.08  1:31.09  2:19.65  3:06.28
 16. Jamilla Franssen              Zon/S&S                3:00.14 9404872    3:08.07           
            41.98  1:29.49  2:19.33  3:08.07
 17. Jessica van Dijk              ZV Kimbria                  NT 9800552    3:13.54           
            45.43  1:35.94  2:25.63  3:13.54
 18. Claire van den Berg           Zeester Meerval        3:15.45 9800752    3:16.73           
            45.55  1:35.78  2:27.74  3:16.73
 19. Indra Swerts                  MZ&PC                  3:14.96 9005896    3:28.56           
            48.23  1:41.37  2:35.28  3:28.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                       Heren, 200m rugslag                   alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 17:06                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitchell Verburg              Eiffel Swimmers PSV    2:21.02 9400277    2:27.11           
            35.53  1:13.53  1:51.31  2:27.11
  2. Jeffrey Buddenberg            De Zeehond'73          2:27.53 9502289    2:27.22           
            34.37  1:11.94  1:50.45  2:27.22
  3. Stan Tummers                  Hellas-Glana           2:14.17 9400649    2:27.53           
            34.50  1:11.95  1:50.55  2:27.53
  4. Guus van Stiphout             Zeester Meerval        2:28.29 9501081    2:30.33           
            35.55  1:14.08  1:52.41  2:30.33
  5. Jeroen Custers                ZV Kimbria             2:32.69 9106319    2:40.09           
            37.25  1:18.54  2:01.47  2:40.09
  6. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:41.87 9500099    2:42.96           
            37.51  1:19.64  2:01.93  2:42.96
  7. Bjorn van de Kuit             Zon/S&S                2:38.28 9306693    2:49.12           
            39.36  1:22.32  2:05.94  2:49.12
  8. Jeroen van der Beek           ZVV                    2:46.23 9700271    2:52.90           
            40.63  1:25.97  2:09.18  2:52.90
  9. Yannic van de Kuit            Zon/S&S                2:54.69 9504825    2:54.30           
            40.68  1:25.60  2:11.00  2:54.30
 10. Djeremy Hesseling             MOSA~regio             2:51.98 9603197    2:57.80           
            43.10  1:28.57  2:13.72  2:57.80
 11. Floris van Mierlo             Eiffel Swimmers PSV    2:49.16 9700489    2:58.37           
            42.09  1:25.99  2:12.98  2:58.37
 12. Menno Brinkman                DZ & PC de IJsel       3:03.23 9701083    3:03.93           
            44.05  1:31.60  3:03.93
 13. Marcel Groen                  GZVW                   2:53.70 9700239    3:04.79           
            44.17  1:32.57  2:20.63  3:04.79
 14. Wilco Nijenhuis               DZ & PC de IJsel       3:24.26 9802463    3:10.69           
            43.81  1:33.31  2:23.59  3:10.69
AFGE Jeroen de Putter              Z&PC De Schelde        2:53.67 9204149                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                     Dames, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 17:13                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        3:00.64 9504690    3:03.75           
            42.39  1:31.95  2:17.85  3:03.75
  2. Isolde D'hert                 Eiffel Swimmers PSV    3:04.60 9702564    3:05.99           
            41.99  1:29.03  2:18.10  3:05.99
  3. Emy Liebregts                 NJORD                  3:00.99 9505020    3:07.41           
            42.69  1:31.34  2:19.28  3:07.41
  4. Esmée Six                     Eiffel Swimmers PSV    3:06.16 9700490    3:07.85           
            41.82  1:30.34  2:18.62  3:07.85
  5. Carlijn Viering               De Waalstroom          2:58.51 9701142    3:08.28           
            44.02  1:31.97  2:20.06  3:08.28
  6. Maaike Knops                  RZL                    3:14.42 9404018    3:10.65           
            42.47  1:31.13  2:21.70  3:10.65
  7. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:10.83 9702464    3:12.11           
            44.81  1:34.62  2:24.06  3:12.11
  8. Janina Beckers                Eurode Kerkrade        3:10.83 9800574    3:13.87           
            44.32  1:34.03  2:24.34  3:13.87
  9. Ilse van der Heijden          NJORD                  3:10.94 9402878    3:15.13           
            45.08  1:34.61  2:25.64  3:15.13
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:11.90 9702664    3:17.73           
            43.01  1:33.43  2:26.10  3:17.73
 11. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:20.30 9802528    3:18.56           
            45.11  1:36.20  2:27.62  3:18.56
 12. Emmy Linssen                  Zon/S&S                3:17.56 9600590    3:20.41           
            44.84  1:36.54  2:29.61  3:20.41
 13. Sabrina Vosselman             ZVV                    3:17.76 9802360    3:21.09           
            45.99  1:37.78  2:29.71  3:21.09
 14. Amber Huiskamp                ZVV                    3:08.36 9401678    3:23.68           
            45.75  1:38.26  2:31.38  3:23.68
 15. Simone Vroemen                MZ&PC                       NT 9405794    3:24.40           
            45.24  1:38.96  2:32.84  3:24.40
 16. Lieke Janssen                 NIMO                   3:23.67 9305954    3:24.93           
            46.39  1:38.86  2:32.15  3:24.93
 17. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             3:22.05 9800552    3:27.20           
            47.27  1:40.10  2:32.98  3:27.20
 18. Nieske Janssen                NIMO                   3:28.82 9601328    3:28.23           
            46.40  1:40.10  2:34.84  3:28.23
 19. Rebecca Jager                 ZC De Toekomst         3:14.81 9800402    3:28.88           
            46.49  1:40.59  2:35.70  3:28.88
 20. Kendra Viehmann               ZV Brunssum            3:41.76 9702128    3:32.28           
            48.63  1:43.96  2:38.83  3:32.28
 21. Ismay Sonnemans               RZL                    3:33.99 9702694    3:32.33           
            48.46  1:44.88  2:40.55  3:32.33
 22. Femke Snijders                RZL                    3:26.73 9700814    3:37.24           
            48.99  1:44.09  2:41.40  3:37.24
 23. Jolijn Miedema                NJORD                  3:38.21 9801552    3:39.00           
            48.91  1:45.79  2:42.35  3:39.00
 24. Melanie Leunissen             NIMO                   3:47.83 9800672    3:39.07           
            46.81  1:44.38  2:41.50  3:39.07
 25. Lieke Seelen                  MOSA~regio             3:25.17 9701642    3:41.60           
            50.00  1:48.27  2:44.29  3:41.60
 26. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          3:45.82 9803366    3:48.98           
            52.46  1:51.86  2:51.22  3:48.98
 27. Esmee Versteegen              NIMO                   4:01.72 9804438    3:50.12           
            50.04  1:50.18  2:48.82  3:50.12
 28. Michelle Ramakers             ZV Kimbria             3:40.48 9705014    3:50.56           
            54.27  1:52.14  2:52.32  3:50.56
 29. Priscilla Norder              DZ & PC de IJsel       4:05.44 9704384    3:57.03           
            52.93  1:55.07  2:57.80  3:57.03
 30. Maijke van Herk               DZ & PC de IJsel       4:07.92 9704074    4:09.24           
            57.98  2:02.21  3:06.88  4:09.24
AFGE Maxime Braun                  Eurode Kerkrade        3:50.94 9703840                      
AFGE Danae Remmel                  Hellas-Glana           3:08.45 9600588                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                     Heren, 200m schoolslag                  alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 17:30                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dirk Zeelte                   De Waalstroom          2:29.42 9105911    2:36.90           
            36.49  1:17.83  1:58.24  2:36.90
  2. Kenny van Krieken             BZV 's-hertogenbosch   2:39.43 9001675    2:41.61           
            35.13  1:15.89  1:58.25  2:41.61
  3. Rick de Waard                 De Zeehond'73          2:33.67 9401095    2:43.71           
            35.10  1:17.37  2:01.31  2:43.71
  4. Reinier Vos                   Zeester Meerval        2:36.68 9102445    2:46.16           
            38.45  1:22.07  2:04.91  2:46.16
  5. Indji Tan                     NIMO                   2:51.76 9102973    2:46.89           
            37.68  1:19.58  2:02.78  2:46.89
  6. Luuk Janssen                  MOSA~regio             2:45.90 9503497    2:47.49           
            36.25  1:20.07  2:04.82  2:47.49
  7. Koen van Lieshout             Eiffel Swimmers PSV    2:41.72 9503445    2:47.65           
            38.45  1:21.82  2:05.72  2:47.65
  8. Math Smeets                   NIMO                   2:36.97 8704153    2:50.36           
            38.64  1:22.40  2:06.69  2:50.36
  9. Luka Jaksic                   Z&PC De Schelde        2:51.75 9602267    2:52.51           
            38.95  1:23.25  2:08.08  2:52.51
 10. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        3:02.93 9601033    2:53.92           
            39.68  1:25.32  2:10.24  2:53.92
 11. Jeffrey Duif                  BZV 's-hertogenbosch   2:56.70 9401365    2:54.51           
            39.76  1:25.64  2:09.96  2:54.51
 12. Tim Greven                    MZ&PC                  2:56.94 9202373    2:55.61           
            39.72  1:24.88  2:10.93  2:55.61
 13. Tim Sonnemans                 RZL                    2:58.10 9403017    2:59.82           
            38.85  1:26.93  2:15.07  2:59.82
 14. Thom Allonsius                Z&PC De Schelde        3:03.38 9702355    3:04.29           
            42.38  1:30.02  2:17.66  3:04.29
 15. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           3:07.10 9504369    3:06.29           
            42.37  1:31.27  2:18.63  3:06.29
 16. Tom Goffin                    NIMO                   3:20.56 8604457    3:09.21           
            41.35  1:29.91  2:20.07  3:09.21
 17. Kiowa Kamaansing              NIMO                        NT 9500125    3:12.92           
            42.19  1:32.49  2:22.74  3:12.92
 18. Dennis Creemers               De Roersoppers         3:13.11 9202243    3:14.58           
            42.33  1:31.42  2:22.53  3:14.58
 19. Pascal Klopstra               GZVW                   3:13.39 9600667    3:15.85           
            43.45  1:33.88  2:24.94  3:15.85
 20. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           3:18.45 9800287    3:19.42           
            46.92  1:39.54  2:29.57  3:19.42
 21. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        4:08.49 9800559    3:19.84           
            46.48  1:39.54  2:29.79  3:19.84
 22. Jeroen Criens                 RZL                    3:38.96 9403019    3:21.44           
            45.82  1:38.67  2:31.47  3:21.44
 23. Ferdinand Struis              DZ & PC de IJsel            NT 9702527    3:29.30           
            44.47  1:39.33  2:34.06  3:29.30
 24. Toby Mouwen                   Zeester Meerval        3:28.13 9501513    3:30.04           
            44.01  1:36.70  2:32.60  3:30.04
 25. Rick Alting                   NJORD                  3:43.18 9604893    3:31.86           
            46.67  1:42.10  2:37.69  3:31.86
 26. Tom Hinskens                  NIMO                        NT 9007241    3:32.55           
            45.90  1:40.92  2:38.39  3:32.55
 27. Daan Lammers                  NJORD                  3:47.13 9702117    3:33.72           
            48.23  1:43.78  2:38.36  3:33.72
 28. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  3:45.23 9605071    3:38.49           
            49.30  1:44.19  2:41.09  3:38.49
 29. Sean Verstappen               Heldense Zwemverenig   3:35.68 9701649    3:42.93           
            50.34  1:46.38  2:45.19  3:42.93
 30. Erik Luiks                    DZ & PC de IJsel            NT 9804037    4:12.24           
            55.09  2:02.41  3:07.93  4:12.24



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                     Dames, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 17:43                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        2:30.39 9301772    2:34.88           
            34.67  1:14.19  1:54.69  2:34.88
  2. Sophie Sollie                 Zeester Meerval        2:33.54 9400140    2:34.94           
            34.42  1:14.49  1:54.43  2:34.94
  3. Maaike de Waard               De Zeehond'73          2:29.35 9600604    2:35.99           
            31.84  1:12.08  1:55.49  2:35.99
  4. Mirte Tummers                 Hellas-Glana           2:33.35 9201790    2:40.88           
            35.58  1:16.04  1:58.28  2:40.88
  5. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:45.36 9701232    2:44.57           
            35.55  1:17.16  2:00.70  2:44.57
  6. Amber Viehmann                ZV Brunssum            2:57.86 9504400    3:04.46           
            39.31  1:27.33  2:15.78  3:04.46
  7. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig        NT 9404962    3:25.35           
            43.01  1:36.33  2:31.22  3:25.35
  8. Carley Donders                Heldense Zwemverenig   3:27.92 9602096    3:43.52           
            44.02  1:41.04  2:41.88  3:43.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                     Heren, 200m vlinderslag                 alg. leeftijdsgroep
7.3.10 - 17:47                                                                          Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Date v.d. Zaag                Eiffel Swimmers PSV    2:28.76 9403919    2:16.64           
            31.09  1:06.61  1:41.88  2:16.64
  2. Maarten Brzoskowski           Eiffel Swimmers PSV    2:19.50 9500769    2:24.00           
            32.16  1:08.81  1:46.94  2:24.00
  3. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:39.85 9501965    2:28.81           
            33.18  1:12.81  1:50.79  2:28.81
  4. Robin Ramaekers               NIMO                   2:29.33 9304385    2:30.63           
            31.71  1:08.64  1:48.71  2:30.63
  5. Niels van Basten Batenburg    Hellas-Glana           2:18.49 9400593    2:31.82           
            30.91  1:06.82  1:44.85  2:31.82
  6. Sander van Elburg             ZC Valkenburg          2:29.33 8800937    2:51.97           
            32.80  1:13.64  2:01.36  2:51.97
  7. Joren den Boer                BZV 's-hertogenbosch   3:10.00 9601463    2:58.20           
            39.06  1:24.80  2:12.37  2:58.20
  8. Tim Ramaekers                 Zon/S&S                3:04.43 9600629    3:11.09           
            38.82  1:27.79  2:18.31  3:11.09
  9. Koen Wijnands                 De Roersoppers         3:54.27 9800247    3:39.01           
            47.21  1:43.08  2:40.62  3:39.01



SPLASH Meet Manager 2007Registered to Heldense Zwemvereniging