Vrijeslag Toernooi 2010
Valkenburg (NED),    5.4.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 2. Meisjes, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 6. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder    Nr. 8. Alle, 25m vrije slag, Minioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder
Nr. 15. Alle, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 17. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 18. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 19. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Junioren 2 en ouder
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, Junioren 1 en ouder    Nr. 24. Meisjes, 5 x 50m vrije slag, 15 jaar en jonger
Nr. 25. Jongens, 5 x 50m vrije slag, 17 jaar en jonger    Nr. 26. Dames, 5 x 50m vrije slag, Junioren 2 en ouder
Nr. 27. Heren, 5 x 50m vrije slag, Junioren 1 en ouder    Nr. 28. Alle, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2
Nr. 29. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 30. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 31. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en Junioren 1    Nr. 32. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 33. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2 en 3    Nr. 34. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2
Nr. 35. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 36. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3 en 4
Nr. 37. Dames, 200m vrije slag, Senioren 1 en 2    Nr. 38. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 39. Dames, 200m vrije slag, Senioren    Nr. 40. Heren, 200m vrije slag, Senioren 1 en ouder


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 25m vrije slag                       Minioren 1 en 2
5-4-2010 - 10:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            19.98 0200080      18.93           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC               26.48 0200078      19.94           
  3. Romy Voncken                  MZ&PC                    25.16 0200610      21.20           
  4. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            22.33 0300030      22.67           
  5. Bodhi Michiels                Nimo                     23.71 0200565      23.10           
  6. Justin Erdweg                 Eurode KZC               24.77 0200157      24.36           
  7. Jesse Goritzer                Eurode KZC               26.92 0300096      25.01           
  8. Demi van Hulst                ZC Valkenburg            23.76 0300140      27.00           
  9. Mischa Hermans                ZEPS                     26.10 0300057      27.53           
 10. Dann Göbbels                  Eurode KZC               34.23 0300109      29.70           
 11. Maud Lanckohr                 Eurode KZC               34.02 0201096      33.13           
AFGE Daan Krottjé                  Eurode KZC               32.54 0300029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 10:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     19.43 0001034      16.65           
  2. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               19.30 0000514      17.27 FJ 1      
  3. Esmee Lanckohr                Eurode KZC               19.75 0002442      17.27 FJ 2      
  4. Daphne Thijssen               ROB                      22.93 0001078      17.50           
  5. Manon Ritten                  Eurode KZC               20.02 0002440      17.60           
  6. Britt Gijpmans                ROB                      19.39 0001404      17.72           
  7. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             19.46 0100256      18.67           
  8. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC               22.26 0101408      19.26           
  9. Marit van Emmerik             ROB                      22.65 0001406      19.28           
 10. Danielle Kugler               ZEPS                     23.39 0100678      23.04           
 11. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               27.80 0100976      24.26           
AFGE Zita Temel                    MZ&PC                    30.77 0003260                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 10:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     16.90 0000267      15.65           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     17.16 0000263      15.91           
  3. Lode Van Mierloo              Overpelt                    NT OZV/232/     16.25           
  4. Bjorn Luys                    Overpelt                    NT OZV/233/     16.36           
  5. Brendan Evens                 Overpelt                    NT OZV/229/     17.15           
  6. Kjell Bakker                  Eurode KZC                  NT 0000297      17.23           
  7. Kobe Driesen                  Overpelt                    NT OZV/231/     17.45           
  8. Bas Dijkstra                  Nimo                     18.66 0000043      17.53           
  9. Niels De Boer                 Eurode KZC               22.00 0001977      18.73           
 10. Toon Rubens                   Overpelt                    NT OZV/242/     19.46           
 11. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            22.43 0100447      20.36           
 12. Lars Kerremans                Hellas-Glana             20.03 0100305      20.42           
 13. Wesley Dohmen                 Nimo                     25.10 0002167      20.43           
 14. Mossie Klinkers               MZ&PC                       NT 0101229      21.33           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
5-4-2010 - 10:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            30.82 9801412      30.16           
  2. Janina Beckers                Eurode KZC               31.21 9800574      30.62           
  3. Chayenne Poorts               Nimo                     31.28 9800670      30.93           
  4. Shania Haenen                 Eurode KZC               32.70 9802528      31.29           
  5. McKenzie Kelly                Eurode KZC               38.58 9805438      33.38           
  6. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               34.92 9800552      33.60           
  7. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC               37.09 9804668      33.61           
  8. Lieke Schors                  RZL                      35.39 9802024      34.29           
  9. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            37.04 9801826      34.32           
 10. Rian Bongers                  RZL                      35.46 9802022      34.66           
 11. Denise Blok                   ZC Valkenburg            36.14 9900572      34.90           
 12. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            38.06 9802184      35.63           
 13. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen           36.67 9800992      35.67           
 14. Marte Driesen                 Overpelt                 38.39 OZV/214/     37.68           
 15. Malon Hanssen                 ROB                      37.61 9901472      38.26           
 16. Denise Craenen                Hellas-Glana             38.76 9900040      38.51           
 17. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    42.48 9802970      39.54           
 18. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            41.42 9900570      39.68           
 19. Melanie Franssens             De Schelde               41.21 9902242      39.79           
 20. Pilar Algera                  Nimo                     39.92 9803020      40.73           
 21. Davine Ramakers               ZV Kimbria               46.64 9903392      45.57           
 22. Emma Jetten                   ZEPS                     54.86 9805146      48.22           
AFGE Nikki Krottjé                 Eurode KZC               42.63 9900096                      
AFGE Hester van Mourik             MZ&PC                    47.54 9804970                      
AFGE Emmy Ackermans                MZ&PC                    42.30 9902852                      
AFGE Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            39.98 9803366                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
5-4-2010 - 10:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC               30.84 9800559      30.16           
  2. Vincent Jacobs                ZC Valkenburg            33.20 9801669      32.67           
  3. Caio Passos-newman            ZV Kimbria               34.47 9801043      34.54           
  4. Kyle Van Limbergen            Overpelt                 34.10 OZV/213/     34.76           
  5. Reuben Smits                  Eurode KZC               37.14 9800055      36.58           
  6. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC               38.91 9903459      36.73           
  7. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            39.76 9903169      37.05           
  8. Jasper Davids                 Overpelt                 38.53 OZV/218/     37.16           
  9. Leroy de Brouwer              Nimo                     41.55 9900739      38.79           
 10. Thijs Loman                   Overpelt                 40.68 OZV/234/     39.02           
 11. Sam Erdweg                    Eurode KZC               41.99 9902093      39.55           
 12. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg            44.89 9801671      39.73           
 13. Gilian Hubers                 ZEPS                     41.29 9901551      39.82           
 14. Jiry Maassen                  ROB                      41.16 9800889      40.39           
 15. Daan Rosenboom                ZEPS                     46.72 9801495      40.86           
 16. Tim de Beer                   ZEPS                     40.51 9802567      41.50           
AFGE Teun van der Heijden          ZEPS                     48.14 9803251                      
AFGE Costia Sumtsov                MZ&PC                    43.85 9902109                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 50m vrije slag                  Junioren 2 en ouder
5-4-2010 - 10:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            25.38 9300698      26.39           
  2. Morganne Lambrechts           GZVN                     26.89 GZVN/347     26.98           
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg            27.38 9300162      28.04           
  4. Melissa Meijer                Nimo                     28.13 9304374      28.07           
  5. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.16 9500752      28.14           
  6. Iris Swennen                  Overpelt                 28.28 OZV/013/     28.24           
  7. Danique Agterberg             Hellas-Glana             28.47 9401054      28.29           
  8. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            28.23 8705620      28.32           
  9. Jona Pisters                  Nimo                     28.26 9501784      28.72           
 10. Vera Weinberg                 Nimo                     28.50 9302144      29.42           
 11. Bo Peeters                    Nimo                     29.92 9306564      29.43           
 12. Maaike Sanders                Hellas-Glana             29.36 9602806      29.70           
 13. Renske Venner                 RZL                      29.49 9008012      29.72           
 14. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            29.37 9201052      29.80           
 15. Jamie Schepers                ZC Valkenburg            29.81 9300894      29.92 FJ 1      
 16. Ruth Vanderheyden             Overpelt                 29.73 OZV/177/     29.92 FJ 2      
 17. Ingrid Jansen                 Nimo                     29.72 8705592      29.95           
 18. Michelle Meusen               RZL                      29.70 9400852      30.00           
 19. Anne-Sophie Jammaer           Overpelt                 29.54 OZV/194/     30.22           
 20. Lieke Beijk                   Overpelt                 30.74 OZV/216/     30.25           
 21. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.85 9700656      30.30           
 22. Janne Hendrickx               Overpelt                 30.40 OZV/193/     30.35 FJ 1      
 23. Michelle Hacking              Nimo                     30.26 9107646      30.35 FJ 2      
 24. Lien Evens                    Overpelt                 30.84 OZV/195/     30.39           
 25. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               30.20 9301772      30.67           
 26. Lien Vanderlinden             Overpelt                 29.94 OZV/198/     30.76           
     Maaike Knops                  RZL                      30.21 9404018      30.76           
 28. Janna Frambach                GZVN                     32.80 GZVN/385     30.95           
 29. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      31.04           
 30. Anke Snijkers                 Nimo                     30.42 9201638      31.07           
 31. Mignon Peeters                Nimo                     30.89 9701048      31.09           
 32. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           31.24 9505174      31.10           
 33. Fleur Boelhouwers             ZEPS                     30.51 9007408      31.36           
 34. Majke Van Bommel              RZL                      30.33 9207738      31.45           
 35. Jolien van Golde              ZV Kimbria               30.13 9204200      31.57           
 36. Bo Kerkhoff                   Nimo                     31.48 9502376      31.65           
 37. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     32.45 9404962      31.77           
 38. Céline Jennes                 Eurode KZC               32.76 9602154      31.78           
 39. Kimberley de Brouwer          Nimo                     31.95 9505392      31.99           
 40. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           32.82 9502394      32.20           
 41. Ankie Meusen                  RZL                      32.10 9302180      32.23           
     Joëlle Savelberg              Eurode KZC               32.79 9702464      32.23           
 43. Sanne Kerkhoff                Nimo                     31.34 9305530      32.26 FJ 1      
 44. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102      32.26 FJ 2      
 45. Leonora Arets                 Eurode KZC               32.43 9504690      32.36           
 46. Emma Willems                  Nimo                     33.22 9301036      32.84           
 47. Marlou Jacobs                 RZL                      34.00 9502388      32.94           
 48. Femke Snijders                RZL                      34.23 9700814      33.29           
 49. Birgit Hanssen                ROB                      33.48 9703194      33.42           
 50. Jacqueline Teley              RZL                      34.32 9405944      33.47           
 51. Nora Chrif                    MZ&PC                    32.98 9501002      33.66           
 52. Miranda Bouten                RZL                      32.55 8600490      33.67           
 53. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             34.48 9700714      33.68           
 54. Nicole Lora                   ZV Kimbria               33.98 9703894      33.82           
 55. Dorien Reynders               Overpelt                 34.28 OZV/179/     33.83 FJ 1      
 56. Lieke Janssen                 Nimo                     34.14 9305954      33.83 FJ 2      
 57. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert           33.72 9701632      33.86           
 58. Shanna van Gelooven           MZ&PC                    33.47 9605444      34.00           
 59. Evelien Schwillens            MZ&PC                    31.70 9201602      34.14           
 60. Simone Vroemen                MZ&PC                    34.67 9405794      34.64           
 61. Kim de Groot                  ZEPS                     34.35 8601318      34.96           
 62. Desteny Karssemakers          Eurode KZC               34.02 9700540      35.00           
 63. Charlotte Jaspers             ROB                      34.51 8805830      35.51           
 64. Valerie Nieman                MZ&PC                    34.86 9305138      35.67           
 65. Jesse Hebben                  ROB                      36.01 9601552      35.81           
 66. Tayo Kamaansing               Nimo                     36.18 9705290      35.85           
 67. Ismay Sonnemans               RZL                      36.57 9702694      36.02           
 68. Lisan van Emmerik             ROB                      36.82 9703006      36.65           
 69. Michelle Ramakers             ZV Kimbria               36.84 9705014      36.82           
 70. Maud Gijpmans                 ROB                      36.61 9505896      36.89           
 71. Robinn Van Mierlo             Overpelt                 36.31 OZV/210/     36.95           
 72. Marjolein Briels              RZL                      34.04 8605002      37.11           
     Rayna Maassen                 ROB                      36.87 9304084      37.11           
 74. Kirsten Langen                Nimo                     37.83 9108228      38.07           
 75. Rachella Feenstra             Eurode KZC               37.85 8604534      38.26           
 76. Kira Ackermans                MZ&PC                    38.51 9704962      38.57           
 77. Priscilla de Brouwer          Nimo                     39.52 9307448      38.58           
 78. Lisa Snijkers                 Nimo                     43.91 9700112      44.29           
AFGE Jade Vandael                  Overpelt                 42.30 OZV/235/                     
AFGE Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.69 9602096                      
AFGE Joy Gijpmans                  ROB                      35.59 9406826                      
AFGE Silke Verberkmoes             Overpelt                 37.94 OZV/230/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Heren, 50m vrije slag                  Junioren 1 en ouder
5-4-2010 - 10:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             23.90 8402089      24.31           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            25.23 9403779      25.45           
  3. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            24.71 9202505      25.49           
  4. Martin Teley                  RZL                      24.02 8906059      25.80 FJ 1      
  5. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            25.71 9500483      25.80 FJ 2      
  6. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             26.58 9403511      25.83           
  7. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            28.36 9501941      25.95           
  8. Lester Snackers               ZC Valkenburg            25.32 9400947      26.02           
  9. Bjorn Umans                   Overpelt                 25.95 OZV/171/     26.09           
 10. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            25.84 8801099      26.23           
 11. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               26.39 9400341      26.52           
 12. Ken Boonen                    RZL                      26.01 9401481      26.75           
 13. Sander van den Berg           Nimo                     26.27 8700211      27.16           
 14. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             27.57 9503663      27.23           
     Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      27.23           
 16. Ruud Bex                      RZL                      26.11 9204133      27.26           
 17. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            27.10 9501239      27.32           
 18. Jory Niemark                  Hellas-Glana             26.69 9204409      27.35           
 19. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria               26.99 9303807      27.57           
 20. Pim Thijert                   Hellas-Glana             29.48 9305431      27.64           
 21. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           27.70 9304169      27.69 FJ 1      
 22. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.85 9501783      27.69 FJ 2      
 23. Kiowa Kamaansing              Nimo                     27.20 9500125      27.72           
 24. Yoeri Cuijpers                Nimo                     27.98 9403969      28.05           
 25. Martijn Princen               ZPC Nederweert           28.23 9304171      28.10           
 26. Indji Tan                     Nimo                     29.02 9102973      28.11           
     Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.11           
 28. Stan Snijders                 RZL                      27.04 9500485      28.30           
 29. Gertjan Winten                MZ&PC                    28.49 8803881      28.34 FJ 1      
 30. Jeffrey Schijns               Eurode KZC               28.00 9401797      28.34 FJ 2      
 31. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen           28.54 9503645      28.45           
 32. Brecht Reynders               Overpelt                 27.81 OZV/115/     28.64           
 33. Steven Oosterhof              Nimo                     29.62 8403173      28.90           
 34. Jeroen Bongers                RZL                      30.10 9602629      29.19 FJ 1      
 35. Dylan Notten                  ZC Valkenburg            30.33 9500099      29.19 FJ 2      
 36. Tim Sonnemans                 RZL                      29.03 9403017      29.45           
     Joeri Kerkhoff                Nimo                     29.48 9501689      29.45           
 38. Laurence Smits                Eurode KZC               30.48 9500007      29.47           
 39. Timo Billman                  Eurode KZC               31.17 9601033      29.64           
 40. Bart de Heer                  Hellas-Glana             31.54 9500359      29.77           
 41. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert           30.16 9405283      30.06           
 42. Joop Truijen                  ZPC Nederweert           29.61 9401111      30.07 FJ 1      
 43. Marco Moors                   ROB                      29.41 9404733      30.07 FJ 2      
 44. David Fox                     ZV Kimbria               30.35 9305137      30.29 FJ 1      
 45. Karsten Meijers               ZV Kimbria               30.29 9004959      30.29 FJ 2      
 46. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             32.50 9505409      30.54           
     Ruben Delvoie                 MZ&PC                    31.36 9703833      30.54           
 48. Jan Aken, van                 Hellas-Glana             32.20 9504369      30.79           
 49. Lars van Didden               ZEPS                     32.50 9701615      31.11           
 50. Ivo Grosveld                  RZL                      31.98 9702483      31.92           
 51. Tom Goffin                    Nimo                     32.69 8604457      32.07           
 52. Martijn Weinberg              Nimo                     32.60 9600955      32.26           
 53. Jeroen Martin                 MZ&PC                    33.46 9500839      32.39           
 54. Tom Hinskens                  Nimo                     33.39 9007241      32.65           
 55. Jeroen Criens                 RZL                      34.29 9403019      32.92           
     Philippe Jammaer              Overpelt                 31.97 OZV/211/     32.92           
 57. Roy Lahou                     MZ&PC                    32.83 8906483      33.10           
 58. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    35.10 9605071      33.16           
 59. Kenneth Luys                  Overpelt                 35.72 OZV/205/     34.39           
 60. Aidan Evens                   Overpelt                 36.46 OZV/217/     35.86           
 61. Joeri Jacobs                  RZL                      42.10 9704627      38.88           
 62. Andre Paun                    ZEPS                        NT 9704359      45.51           
 63. Erik Broens                   RZL                      47.40 9702481      46.09           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Alle, 25m vrije slag                       Minioren 1 en 2
5-4-2010 - 10:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            19.98 0200080      19.11           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC               26.48 0200078      20.18           
  3. Romy Voncken                  MZ&PC                    25.16 0200610      21.73           
  4. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            22.33 0300030      22.29           
  5. Bodhi Michiels                Nimo                     23.71 0200565      23.78           
  6. Justin Erdweg                 Eurode KZC               24.77 0200157      23.92           
  7. Jesse Goritzer                Eurode KZC               26.92 0300096      26.22           
  8. Demi van Hulst                ZC Valkenburg            23.76 0300140      26.42           
  9. Mischa Hermans                ZEPS                     26.10 0300057      27.56           
 10. Dann Göbbels                  Eurode KZC               34.23 0300109      31.26           
 11. Maud Lanckohr                 Eurode KZC               34.02 0201096      31.86           
AFGE Daan Krottjé                  Eurode KZC               32.54 0300029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 10:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               19.30 0000514      17.18           
  2. Manon Ritten                  Eurode KZC               20.02 0002440      17.32           
  3. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     19.43 0001034      17.55           
  4. Daphne Thijssen               ROB                      22.93 0001078      17.60           
  5. Esmee Lanckohr                Eurode KZC               19.75 0002442      17.73           
  6. Britt Gijpmans                ROB                      19.39 0001404      17.85           
  7. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             19.46 0100256      19.30           
  8. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC               22.26 0101408      19.81           
  9. Marit van Emmerik             ROB                      22.65 0001406      20.09           
 10. Danielle Kugler               ZEPS                     23.39 0100678      22.20           
 11. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               27.80 0100976      22.98           
AFGE Zita Temel                    MZ&PC                    30.77 0003260                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 10:45                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     16.90 0000267      15.74           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     17.16 0000263      16.16           
  3. Lode Van Mierloo              Overpelt                    NT OZV/232/     16.82           
  4. Bjorn Luys                    Overpelt                    NT OZV/233/     17.29           
  5. Bas Dijkstra                  Nimo                     18.66 0000043      17.79           
  6. Kjell Bakker                  Eurode KZC                  NT 0000297      18.01           
  7. Kobe Driesen                  Overpelt                    NT OZV/231/     18.02           
  8. Brendan Evens                 Overpelt                    NT OZV/229/     18.33           
  9. Toon Rubens                   Overpelt                    NT OZV/242/     19.53           
 10. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            22.43 0100447      20.53           
 11. Lars Kerremans                Hellas-Glana             20.03 0100305      20.60           
 12. Niels De Boer                 Eurode KZC               22.00 0001977      20.74           
 13. Mossie Klinkers               MZ&PC                       NT 0101229      21.47           
 14. Wesley Dohmen                 Nimo                     25.10 0002167      21.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
5-4-2010 - 10:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg            30.82 9801412      30.40           
  2. Janina Beckers                Eurode KZC               31.21 9800574      30.58           
  3. Chayenne Poorts               Nimo                     31.28 9800670      30.93           
  4. Shania Haenen                 Eurode KZC               32.70 9802528      31.82           
  5. Jessica van Dijk              ZV Kimbria               34.92 9800552      34.10           
  6. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC               37.09 9804668      34.16           
  7. McKenzie Kelly                Eurode KZC               38.58 9805438      34.40           
  8. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            37.04 9801826      35.04           
  9. Rian Bongers                  RZL                      35.46 9802022      35.11           
 10. Lieke Schors                  RZL                      35.39 9802024      35.23           
 11. Denise Blok                   ZC Valkenburg            36.14 9900572      36.09           
 12. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen           36.67 9800992      36.54           
 13. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            38.06 9802184      36.68           
 14. Marte Driesen                 Overpelt                 38.39 OZV/214/     37.39           
 15. Malon Hanssen                 ROB                      37.61 9901472      38.36           
 16. Denise Craenen                Hellas-Glana             38.76 9900040      38.45           
 17. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg            41.42 9900570      40.27           
 18. Pilar Algera                  Nimo                     39.92 9803020      40.48           
 19. Melanie Franssens             De Schelde               41.21 9902242      40.61           
 20. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                    42.48 9802970      41.39           
 21. Davine Ramakers               ZV Kimbria               46.64 9903392      46.56           
 22. Emma Jetten                   ZEPS                     54.86 9805146      48.10           
AFGE Emmy Ackermans                MZ&PC                    42.30 9902852                      
AFGE Hester van Mourik             MZ&PC                    47.54 9804970                      
AFGE Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            39.98 9803366                      
AFGE Nikki Krottjé                 Eurode KZC               42.63 9900096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
5-4-2010 - 10:55                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC               30.84 9800559      30.32           
  2. Vincent Jacobs                ZC Valkenburg            33.20 9801669      33.47           
  3. Kyle Van Limbergen            Overpelt                 34.10 OZV/213/     34.40           
  4. Caio Passos-newman            ZV Kimbria               34.47 9801043      34.70           
  5. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC               38.91 9903459      36.42           
  6. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            39.76 9903169      36.97           
  7. Reuben Smits                  Eurode KZC               37.14 9800055      37.61           
  8. Jasper Davids                 Overpelt                 38.53 OZV/218/     38.70           
  9. Jiry Maassen                  ROB                      41.16 9800889      39.80           
 10. Leroy de Brouwer              Nimo                     41.55 9900739      39.97           
 11. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg            44.89 9801671      40.16           
 12. Tim de Beer                   ZEPS                     40.51 9802567      41.66           
 13. Gilian Hubers                 ZEPS                     41.29 9901551      41.76           
 14. Daan Rosenboom                ZEPS                     46.72 9801495      41.95           
 15. Thijs Loman                   Overpelt                 40.68 OZV/234/     42.54           
 16. Sam Erdweg                    Eurode KZC               41.99 9902093      43.01           
AFGE Teun van der Heijden          ZEPS                     48.14 9803251                      
AFGE Costia Sumtsov                MZ&PC                    43.85 9902109                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                  Junioren 2 en ouder
5-4-2010 - 11:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            25.38 9300698      26.56           
  2. Morganne Lambrechts           GZVN                     26.89 GZVN/347     27.67           
  3. Melissa Meijer                Nimo                     28.13 9304374      28.02           
  4. Misty Coert                   ZC Valkenburg            27.38 9300162      28.10           
  5. Iris Swennen                  Overpelt                 28.28 OZV/013/     28.25           
  6. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            28.23 8705620      28.33           
  7. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     28.16 9500752      28.45           
  8. Jona Pisters                  Nimo                     28.26 9501784      28.76           
  9. Danique Agterberg             Hellas-Glana             28.47 9401054      28.98           
 10. Vera Weinberg                 Nimo                     28.50 9302144      29.36           
 11. Maaike Sanders                Hellas-Glana             29.36 9602806      29.80           
 12. Ingrid Jansen                 Nimo                     29.72 8705592      29.82           
 13. Anne-Sophie Jammaer           Overpelt                 29.54 OZV/194/     29.89           
 14. Bo Peeters                    Nimo                     29.92 9306564      29.93           
 15. Ruth Vanderheyden             Overpelt                 29.73 OZV/177/     29.95           
 16. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg            29.37 9201052      30.04           
 17. Renske Venner                 RZL                      29.49 9008012      30.11           
 18. Michelle Meusen               RZL                      29.70 9400852      30.24           
 19. Lieke Beijk                   Overpelt                 30.74 OZV/216/     30.25           
 20. Janne Hendrickx               Overpelt                 30.40 OZV/193/     30.26           
 21. Jamie Schepers                ZC Valkenburg            29.81 9300894      30.29           
 22. Michelle Hacking              Nimo                     30.26 9107646      30.36           
 23. Lien Evens                    Overpelt                 30.84 OZV/195/     30.41           
 24. Rebecca Vroomen               Eurode KZC               30.20 9301772      30.45           
 25. Maaike Knops                  RZL                      30.21 9404018      30.54           
 26. Lien Vanderlinden             Overpelt                 29.94 OZV/198/     30.58           
 27. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.85 9700656      30.79           
 28. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.80           
 29. Majke Van Bommel              RZL                      30.33 9207738      30.90           
 30. Anke Snijkers                 Nimo                     30.42 9201638      31.14           
 31. Fleur Boelhouwers             ZEPS                     30.51 9007408      31.33           
 32. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert           31.24 9505174      31.36           
 33. Mignon Peeters                Nimo                     30.89 9701048      31.54           
 34. Janna Frambach                GZVN                     32.80 GZVN/385     31.64           
 35. Bo Kerkhoff                   Nimo                     31.48 9502376      31.88           
 36. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig     32.45 9404962      31.98           
 37. Leonora Arets                 Eurode KZC               32.43 9504690      32.07           
 38. Ankie Meusen                  RZL                      32.10 9302180      32.10           
 39. Kimberley de Brouwer          Nimo                     31.95 9505392      32.11           
 40. Céline Jennes                 Eurode KZC               32.76 9602154      32.14           
     Jolien van Golde              ZV Kimbria               30.13 9204200      32.14           
 42. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig     31.09 9402102      32.16           
 43. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           32.82 9502394      32.26           
 44. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               32.79 9702464      32.36           
 45. Sanne Kerkhoff                Nimo                     31.34 9305530      32.57           
 46. Emma Willems                  Nimo                     33.22 9301036      32.63           
 47. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             34.48 9700714      33.10           
     Shanna van Gelooven           MZ&PC                    33.47 9605444      33.10           
 49. Jacqueline Teley              RZL                      34.32 9405944      33.18           
 50. Birgit Hanssen                ROB                      33.48 9703194      33.32           
 51. Nicole Lora                   ZV Kimbria               33.98 9703894      33.45           
 52. Miranda Bouten                RZL                      32.55 8600490      33.47           
 53. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert           33.72 9701632      33.67           
     Femke Snijders                RZL                      34.23 9700814      33.67           
 55. Marlou Jacobs                 RZL                      34.00 9502388      33.85           
 56. Lieke Janssen                 Nimo                     34.14 9305954      34.04           
 57. Nora Chrif                    MZ&PC                    32.98 9501002      34.07           
 58. Evelien Schwillens            MZ&PC                    31.70 9201602      34.36           
 59. Desteny Karssemakers          Eurode KZC               34.02 9700540      34.58           
 60. Dorien Reynders               Overpelt                 34.28 OZV/179/     34.98           
 61. Simone Vroemen                MZ&PC                    34.67 9405794      35.10           
 62. Tayo Kamaansing               Nimo                     36.18 9705290      35.42           
 63. Charlotte Jaspers             ROB                      34.51 8805830      35.82           
 64. Kim de Groot                  ZEPS                     34.35 8601318      35.83           
 65. Ismay Sonnemans               RZL                      36.57 9702694      35.86           
 66. Valerie Nieman                MZ&PC                    34.86 9305138      36.10           
 67. Jesse Hebben                  ROB                      36.01 9601552      36.20           
 68. Marjolein Briels              RZL                      34.04 8605002      36.57           
 69. Lisan van Emmerik             ROB                      36.82 9703006      37.00           
 70. Robinn Van Mierlo             Overpelt                 36.31 OZV/210/     37.02           
 71. Maud Gijpmans                 ROB                      36.61 9505896      37.10           
 72. Michelle Ramakers             ZV Kimbria               36.84 9705014      37.59           
 73. Rayna Maassen                 ROB                      36.87 9304084      37.83           
 74. Kira Ackermans                MZ&PC                    38.51 9704962      38.65           
 75. Rachella Feenstra             Eurode KZC               37.85 8604534      39.26           
 76. Kirsten Langen                Nimo                     37.83 9108228      39.29           
 77. Priscilla de Brouwer          Nimo                     39.52 9307448      40.28           
 78. Lisa Snijkers                 Nimo                     43.91 9700112      44.89           
AFGE Joy Gijpmans                  ROB                      35.59 9406826                      
AFGE Silke Verberkmoes             Overpelt                 37.94 OZV/230/                     
AFGE Carley Donders                Heldense Zwemverenig     32.69 9602096                      
AFGE Jade Vandael                  Overpelt                 42.30 OZV/235/                     



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m vrije slag                  Junioren 1 en ouder
5-4-2010 - 11:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             23.90 8402089      24.35           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            25.23 9403779      25.54           
  3. Martin Teley                  RZL                      24.02 8906059      25.68 FJ 1      
  4. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            24.71 9202505      25.68 FJ 2      
  5. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            25.84 8801099      25.83           
  6. Bjorn Umans                   Overpelt                 25.95 OZV/171/     25.90           
  7. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             26.58 9403511      25.97           
  8. Lester Snackers               ZC Valkenburg            25.32 9400947      26.10           
  9. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            25.71 9500483      26.11           
 10. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               26.39 9400341      26.60           
 11. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            28.36 9501941      26.73           
 12. Ken Boonen                    RZL                      26.01 9401481      26.81           
 13. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.89           
 14. Sander van den Berg           Nimo                     26.27 8700211      26.98           
 15. Jory Niemark                  Hellas-Glana             26.69 9204409      27.11           
 16. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            27.10 9501239      27.32           
 17. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             27.57 9503663      27.53           
 18. Ruud Bex                      RZL                      26.11 9204133      27.57           
 19. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria               26.99 9303807      27.67           
 20. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           27.70 9304169      27.83           
 21. Kiowa Kamaansing              Nimo                     27.20 9500125      27.92           
 22. Indji Tan                     Nimo                     29.02 9102973      27.95           
 23. Max Grispen                   ZC Valkenburg            27.85 9501783      28.17           
 24. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.25           
 25. Brecht Reynders               Overpelt                 27.81 OZV/115/     28.32           
 26. Pim Thijert                   Hellas-Glana             29.48 9305431      28.33           
 27. Martijn Princen               ZPC Nederweert           28.23 9304171      28.39 FJ 1      
 28. Jeffrey Schijns               Eurode KZC               28.00 9401797      28.39 FJ 2      
 29. Yoeri Cuijpers                Nimo                     27.98 9403969      28.39 FJ 3      
 30. Stan Snijders                 RZL                      27.04 9500485      28.80           
 31. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen           28.54 9503645      28.86           
 32. Steven Oosterhof              Nimo                     29.62 8403173      28.91           
 33. Gertjan Winten                MZ&PC                    28.49 8803881      29.58           
 34. Joeri Kerkhoff                Nimo                     29.48 9501689      29.64           
 35. Dylan Notten                  ZC Valkenburg            30.33 9500099      29.76           
 36. Jeroen Bongers                RZL                      30.10 9602629      29.77           
     Timo Billman                  Eurode KZC               31.17 9601033      29.77           
 38. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert           30.16 9405283      29.85           
     Laurence Smits                Eurode KZC               30.48 9500007      29.85           
 40. Tim Sonnemans                 RZL                      29.03 9403017      29.86           
 41. Joop Truijen                  ZPC Nederweert           29.61 9401111      29.98           
 42. Karsten Meijers               ZV Kimbria               30.29 9004959      30.07           
 43. Bart de Heer                  Hellas-Glana             31.54 9500359      30.16           
 44. Marco Moors                   ROB                      29.41 9404733      30.37           
 45. Jan Aken, van                 Hellas-Glana             32.20 9504369      30.53           
 46. David Fox                     ZV Kimbria               30.35 9305137      30.54           
 47. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana             32.50 9505409      30.78           
 48. Ruben Delvoie                 MZ&PC                    31.36 9703833      30.90           
 49. Lars van Didden               ZEPS                     32.50 9701615      30.97           
 50. Ivo Grosveld                  RZL                      31.98 9702483      31.23           
 51. Philippe Jammaer              Overpelt                 31.97 OZV/211/     31.26           
 52. Tom Goffin                    Nimo                     32.69 8604457      31.82           
 53. Martijn Weinberg              Nimo                     32.60 9600955      32.39           
 54. Jeroen Martin                 MZ&PC                    33.46 9500839      32.46           
 55. Tom Hinskens                  Nimo                     33.39 9007241      32.82           
 56. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                    35.10 9605071      32.92           
 57. Jeroen Criens                 RZL                      34.29 9403019      33.31           
 58. Roy Lahou                     MZ&PC                    32.83 8906483      33.32           
 59. Kenneth Luys                  Overpelt                 35.72 OZV/205/     35.89           
 60. Aidan Evens                   Overpelt                 36.46 OZV/217/     36.68           
 61. Joeri Jacobs                  RZL                      42.10 9704627      41.70           
 62. Andre Paun                    ZEPS                        NT 9704359      47.33           
 63. Erik Broens                   RZL                      47.40 9702481      48.83           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 50m vrije slag                       Minioren 1 en 2
5-4-2010 - 11:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            46.77 0200080      43.33           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC               45.51 0200078      44.46           
  3. Romy Voncken                  MZ&PC                    52.95 0200610      50.62           
  4. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            56.82 0300030      51.29           
  5. Justin Erdweg                 Eurode KZC               53.68 0200157      52.82           
  6. Bodhi Michiels                Nimo                     55.21 0200565      54.42           
  7. Demi van Hulst                ZC Valkenburg               NT 0300140      58.35           
  8. Mischa Hermans                ZEPS                        NT 0300057    1:00.46           
  9. Jesse Goritzer                Eurode KZC                  NT 0300096    1:01.80           
 10. Dann Göbbels                  Eurode KZC                  NT 0300109    1:15.86           
 11. Maud Lanckohr                 Eurode KZC                  NT 0201096    1:16.42           
AFGE Daan Krottjé                  Eurode KZC                  NT 0300029                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 11:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               38.10 0000514      36.81           
  2. Manon Ritten                  Eurode KZC               39.96 0002440      38.11           
  3. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     37.82 0001034      38.22           
  4. Daphne Thijssen               ROB                      40.73 0001078      39.82           
  5. Britt Gijpmans                ROB                      43.45 0001404      41.43           
  6. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             42.16 0100256      41.51           
  7. Esmee Lanckohr                Eurode KZC               43.05 0002442      41.92           
  8. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC               44.02 0101408      45.69           
  9. Marit van Emmerik             ROB                      45.89 0001406      45.99           
 10. Danielle Kugler               ZEPS                        NT 0100678      50.63           
 11. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               52.70 0100976      54.39           
AFGE Zita Temel                    MZ&PC                  1:03.86 0003260                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 11:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     33.73 0000267      35.63           
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     35.86 0000263      35.93           
  3. Lode Van Mierloo              Overpelt                 37.40 OZV/232/     36.18           
  4. Bjorn Luys                    Overpelt                 37.70 OZV/233/     37.45           
  5. Bas Dijkstra                  Nimo                     38.90 0000043      38.92           
  6. Kjell Bakker                  Eurode KZC               40.57 0000297      39.47           
  7. Kobe Driesen                  Overpelt                 40.81 OZV/231/     41.76           
  8. Brendan Evens                 Overpelt                 40.30 OZV/229/     43.15           
  9. Toon Rubens                   Overpelt                    NT OZV/242/     43.45           
 10. Lars Kerremans                Hellas-Glana             47.45 0100305      44.57           
 11. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            51.86 0100447      48.11           
 12. Wesley Dohmen                 Nimo                     52.65 0002167      48.90           
 13. Niels De Boer                 Eurode KZC               45.22 0001977      51.14           
 14. Mossie Klinkers               MZ&PC                    49.02 0101229      52.95           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
5-4-2010 - 11:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode KZC             1:04.46 9800574    1:04.92 FJ 1      
          1:04.92
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          1:05.13 9801412    1:04.92 FJ 2      
          1:04.92
  3. Chayenne Poorts               Nimo                   1:06.02 9800670    1:07.81           
          1:07.81
  4. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:09.56 9802528    1:09.32           
          1:09.32
  5. McKenzie Kelly                Eurode KZC             1:12.70 9805438    1:12.87           
          1:12.87
  6. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             1:12.57 9800552    1:15.23           
          1:15.23
  7. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:14.02 9801826    1:15.26           
          1:15.26
  8. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC             1:16.14 9804668    1:17.33           
          1:17.33
  9. Lieke Schors                  RZL                    1:17.67 9802024    1:19.24           
          1:19.24
 10. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:19.21 9900572    1:19.57           
          1:19.57
 11. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:18.70 9802184    1:20.04           
          1:20.04
 12. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen         1:19.83 9800992    1:22.36           
          1:22.36
 13. Rian Bongers                  RZL                    1:21.51 9802022    1:23.51           
          1:23.51
 14. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:26.64 9900040    1:24.02           
          1:24.02
 15. Marte Driesen                 Overpelt               1:27.86 OZV/214/   1:25.02           
          1:25.02
 16. Malon Hanssen                 ROB                    1:25.46 9901472    1:27.38           
          1:27.38
 17. Pilar Algera                  Nimo                   1:33.89 9803020    1:30.38           
          1:30.38
 18. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          1:28.42 9900570    1:32.65           
          1:32.65
 19. Jaqueline van Dooren          MZ&PC                  1:32.42 9802970    1:36.71           
          1:36.71
 20. Melanie Franssens             De Schelde             1:39.56 9902242    1:43.36           
          1:43.36
 21. Davine Ramakers               ZV Kimbria             1:42.21 9903392    1:43.95           
          1:43.95
 22. Emma Jetten                   ZEPS                   1:50.51 9805146    1:50.90           
          1:50.90
AFGE Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:22.02 9803366                      
AFGE Nikki Krottjé                 Eurode KZC             1:40.04 9900096                      
AFGE Hester van Mourik             MZ&PC                  1:42.02 9804970                      
AFGE Emmy Ackermans                MZ&PC                  1:28.46 9902852                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 5 en 6
5-4-2010 - 11:40                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC             1:04.19 9800559    1:05.11           
          1:05.11
  2. Vincent Jacobs                ZC Valkenburg          1:12.27 9801669    1:12.72           
          1:12.72
  3. Kyle Van Limbergen            Overpelt               1:15.60 OZV/213/   1:18.20           
          1:18.20
  4. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC             1:23.71 9903459    1:21.08           
          1:21.08
  5. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:24.81 9903169    1:23.40           
          1:23.40
  6. Jasper Davids                 Overpelt               1:22.64 OZV/218/   1:24.20           
          1:24.20
  7. Reuben Smits                  Eurode KZC             1:22.99 9800055    1:25.03           
          1:25.03
  8. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:27.25 9900739    1:28.93           
          1:28.93
  9. Thijs Loman                   Overpelt               1:33.97 OZV/234/   1:29.48           
          1:29.48
 10. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg          1:31.42 9801671    1:31.11           
          1:31.11
 11. Daan Rosenboom                ZEPS                   1:30.66 9801495    1:32.57           
          1:32.57
 12. Jiry Maassen                  ROB                    1:31.45 9800889    1:33.35           
          1:33.35
 13. Gilian Hubers                 ZEPS                   1:30.14 9901551    1:33.48           
          1:33.48
 14. Tim de Beer                   ZEPS                   1:38.91 9802567    1:35.38           
          1:35.38
 15. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:27.73 9902093    1:37.23           
          1:37.23
AFGE Caio Passos-newman            ZV Kimbria             1:15.15 9801043                      
AFGE Teun van der Heijden          ZEPS                   1:49.80 9803251                      
AFGE Costia Sumtsov                MZ&PC                  1:34.04 9902109                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                      Junioren 2 en 3
5-4-2010 - 11:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruth Vanderheyden             Overpelt               1:02.99 OZV/177/   1:03.38           
          1:03.38
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           1:05.51 9602806    1:03.89           
          1:03.89
  3. Janne Hendrickx               Overpelt               1:02.91 OZV/193/   1:05.75           
          1:05.75
  4. Mignon Peeters                Nimo                   1:06.60 9701048    1:07.83           
          1:07.83
  5. Céline Jennes                 Eurode KZC             1:08.30 9602154    1:08.01           
          1:08.01
  6. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:07.69 9700656    1:09.36           
          1:09.36
  7. Lieke Beijk                   Overpelt               1:07.81 OZV/216/   1:09.42           
          1:09.42
  8. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:11.51 9702464    1:09.89           
          1:09.89
  9. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:15.04 9700714    1:12.24           
          1:12.24
 10. Dorien Reynders               Overpelt               1:17.44 OZV/179/   1:13.93           
          1:13.93
 11. Birgit Hanssen                ROB                    1:16.20 9703194    1:14.36           
          1:14.36
 12. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:14.05 9701632    1:15.46           
          1:15.46
 13. Shanna van Gelooven           MZ&PC                  1:13.75 9605444    1:15.54           
          1:15.54
 14. Femke Snijders                RZL                    1:16.23 9700814    1:16.12           
          1:16.12
 15. Nicole Lora                   ZV Kimbria             1:20.69 9703894    1:17.97           
          1:17.97
 16. Desteny Karssemakers          Eurode KZC             1:16.02 9700540    1:18.29           
          1:18.29
 17. Tayo Kamaansing               Nimo                   1:21.92 9705290    1:20.22           
          1:20.22
 18. Jesse Hebben                  ROB                    1:21.32 9601552    1:20.63           
          1:20.63
 19. Michelle Ramakers             ZV Kimbria             1:37.35 9705014    1:21.16           
          1:21.16
 20. Robinn Van Mierlo             Overpelt               1:20.70 OZV/210/   1:21.67 FJ 1      
          1:21.67
 21. Ismay Sonnemans               RZL                    1:24.04 9702694    1:21.67 FJ 2      
          1:21.67
 22. Lisan van Emmerik             ROB                    1:24.11 9703006    1:22.23           
          1:22.23
 23. Kira Ackermans                MZ&PC                  1:38.66 9704962    1:29.30           
          1:29.30
 24. Lisa Snijkers                 Nimo                   1:40.76 9700112    1:37.41           
          1:37.41
AFGE Jade Vandael                  Overpelt               1:35.62 OZV/235/                     
AFGE Carley Donders                Heldense Zwemverenig   1:12.02 9602096                      
AFGE Silke Verberkmoes             Overpelt               1:30.17 OZV/230/                     


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
5-4-2010 - 11:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Morganne Lambrechts           GZVN                     59.14 GZVN/347     59.50           
            59.50
  2. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:01.31 9401054    1:01.13           
          1:01.13
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:01.92 9500752    1:02.37           
          1:02.37
  4. Jona Pisters                  Nimo                   1:01.60 9501784    1:02.86           
          1:02.86
  5. Anne-Sophie Jammaer           Overpelt               1:01.93 OZV/194/   1:03.39           
          1:03.39
  6. Janna Frambach                GZVN                   1:09.50 GZVN/385   1:05.53           
          1:05.53
  7. Lien Vanderlinden             Overpelt               1:03.00 OZV/198/   1:06.10           
          1:06.10
  8. Lien Evens                    Overpelt               1:06.09 OZV/195/   1:06.50           
          1:06.50
  9. Michelle Meusen               RZL                    1:05.36 9400852    1:06.75           
          1:06.75
 10. Maaike Knops                  RZL                    1:05.26 9404018    1:07.02           
          1:07.02
 11. Bo Kerkhoff                   Nimo                   1:07.75 9502376    1:09.03           
          1:09.03
 12. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:10.23 9504690    1:09.45           
          1:09.45
 13. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         1:09.02 9505174    1:10.16           
          1:10.16
 14. Jacqueline Teley              RZL                    1:12.50 9405944    1:10.69           
          1:10.69
 15. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   1:09.98 9404962    1:10.82           
          1:10.82
 16. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:11.42 9502394    1:11.62           
          1:11.62
 17. Marlou Jacobs                 RZL                    1:13.73 9502388    1:12.23           
          1:12.23
 18. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   1:10.51 9402102    1:12.36           
          1:12.36
 19. Kimberley de Brouwer          Nimo                   1:09.79 9505392    1:12.64           
          1:12.64
 20. Nora Chrif                    MZ&PC                  1:12.31 9501002    1:14.78           
          1:14.78
 21. Simone Vroemen                MZ&PC                  1:18.02 9405794    1:16.82           
          1:16.82
 22. Maud Gijpmans                 ROB                    1:25.07 9505896    1:25.36           
          1:25.36
AFGE Joy Gijpmans                  ROB                    1:22.77 9406826                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                      Senioren 1 en 2
5-4-2010 - 11:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg            55.51 9300698      58.60           
            58.60
  2. Melissa Meijer                Nimo                   1:00.04 9304374    1:00.86           
          1:00.86
  3. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:00.13 9300162    1:00.96           
          1:00.96
  4. Bo Peeters                    Nimo                   1:03.85 9306564    1:04.00           
          1:04.00
  5. Vera Weinberg                 Nimo                   1:02.29 9302144    1:04.67           
          1:04.67
  6. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          1:03.46 9300894    1:04.82           
          1:04.82
  7. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          1:02.12 9201052    1:05.64           
          1:05.64
  8. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:03.61 9301772    1:05.69           
          1:05.69
  9. Karin Bongers                 RZL                    1:04.53 9303800    1:05.81           
          1:05.81
 10. Anke Snijkers                 Nimo                   1:07.21 9201638    1:08.00           
          1:08.00
 11. Sanne Kerkhoff                Nimo                   1:07.82 9305530    1:09.51           
          1:09.51
 12. Ankie Meusen                  RZL                    1:10.61 9302180    1:10.17           
          1:10.17
 13. Majke Van Bommel              RZL                    1:06.81 9207738    1:10.96           
          1:10.96
 14. Jolien van Golde              ZV Kimbria             1:05.86 9204200    1:11.18           
          1:11.18
 15. Evelien Schwillens            MZ&PC                  1:12.74 9201602    1:14.82           
          1:14.82
 16. Emma Willems                  Nimo                   1:12.09 9301036    1:15.08           
          1:15.08
 17. Lieke Janssen                 Nimo                   1:14.82 9305954    1:15.55           
          1:15.55
 18. Valerie Nieman                MZ&PC                  1:17.90 9305138    1:18.60           
          1:18.60
 19. Rayna Maassen                 ROB                    1:24.57 9304084    1:26.13           
          1:26.13
 20. Priscilla de Brouwer          Nimo                   1:28.31 9307448    1:28.67           
          1:28.67


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                             Senioren
5-4-2010 - 11:50                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Swennen                  Overpelt                 59.35 OZV/013/     59.77           
            59.77
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg            59.51 8705620    1:00.57           
          1:00.57
  3. Renske Venner                 RZL                    1:02.46 9008012    1:03.92           
          1:03.92
  4. Michelle Hacking              Nimo                   1:04.61 9107646    1:05.35           
          1:05.35
  5. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:06.28 8705592    1:06.07           
          1:06.07
  6. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:05.07 9007408    1:07.95           
          1:07.95
  7. Miranda Bouten                RZL                    1:10.59 8600490    1:13.06           
          1:13.06
  8. Kim de Groot                  ZEPS                   1:17.26 8601318    1:19.24           
          1:19.24
  9. Charlotte Jaspers             ROB                    1:15.26 8805830    1:19.44           
          1:19.44
 10. Marjolein Briels              RZL                    1:15.42 8605002    1:23.02           
          1:23.02
 11. Kirsten Langen                Nimo                   1:24.70 9108228    1:25.52           
          1:25.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                      Junioren 1 en 2
5-4-2010 - 12:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             1:06.39 9601033    1:04.60           
          1:04.60
  2. Ruben Delvoie                 MZ&PC                  1:08.90 9703833    1:07.16           
          1:07.16
  3. Jeroen Bongers                RZL                    1:05.80 9602629    1:07.82           
          1:07.82
  4. Lars van Didden               ZEPS                   1:09.98 9701615    1:08.08           
          1:08.08
  5. Philippe Jammaer              Overpelt               1:11.00 OZV/211/   1:08.64           
          1:08.64
  6. Martijn Weinberg              Nimo                   1:08.98 9600955    1:09.45           
          1:09.45
  7. Ivo Grosveld                  RZL                    1:12.01 9702483    1:09.92           
          1:09.92
  8. Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  1:20.24 9605071    1:14.73           
          1:14.73
  9. Kenneth Luys                  Overpelt               1:18.34 OZV/205/   1:20.92           
          1:20.92
 10. Aidan Evens                   Overpelt               1:20.79 OZV/217/   1:21.26           
          1:21.26
 11. Joeri Jacobs                  RZL                    1:28.83 9704627    1:32.50           
          1:32.50
 12. Erik Broens                   RZL                    1:45.21 9702481    1:47.51           
          1:47.51
 13. Andre Paun                    ZEPS                        NT 9704359    1:50.70           
          1:50.70


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                      Junioren 3 en 4
5-4-2010 - 12:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg            54.41 9400947      55.20           
            55.20
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            54.01 9403779      55.92           
            55.92
  3. Ruben Klinkers                Hellas-Glana             58.06 9403511      55.97           
            55.97
  4. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            55.64 9500483      56.76           
            56.76
  5. Bjorn Umans                   Overpelt                 56.88 OZV/171/     57.04           
            57.04
  6. Jordy Vroomen                 Eurode KZC               56.42 9400341      57.47           
            57.47
  7. Lucas Greven                  ZC Valkenburg            58.18 9501941      57.76           
            57.76
  8. Ken Boonen                    RZL                      57.21 9401481      58.67           
            58.67
  9. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:01.42 9503663    1:00.41           
          1:00.41
 10. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            58.97 9501239    1:00.54           
          1:00.54
 11. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:02.31 9405561    1:01.13           
          1:01.13
 12. Stan Snijders                 RZL                      59.56 9500485    1:01.27           
          1:01.27
 13. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:01.54 9501783    1:01.48           
          1:01.48
 14. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:01.06 9500125    1:01.93           
          1:01.93
 15. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:01.65 9403969    1:02.07           
          1:02.07
 16. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen         1:04.77 9503645    1:02.23           
          1:02.23
 17. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:03.48 9401797    1:02.92           
          1:02.92
 18. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:03.31 9501689    1:03.56           
          1:03.56
 19. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          1:03.72 9500099    1:04.14           
          1:04.14
 20. Tim Sonnemans                 RZL                    1:04.81 9403017    1:05.56           
          1:05.56
 21. Marco Moors                   ROB                    1:03.80 9404733    1:05.70           
          1:05.70
 22. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         1:03.95 9401111    1:05.86           
          1:05.86
 23. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           1:08.02 9504369    1:06.22           
          1:06.22
 24. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:07.80 9500359    1:06.83           
          1:06.83
 25. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:12.23 9505409    1:07.89           
          1:07.89
 26. Laurence Smits                Eurode KZC             1:11.39 9500007    1:08.13           
          1:08.13
 27. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert         1:08.06 9405283    1:08.23           
          1:08.23
 28. Jeroen Martin                 MZ&PC                  1:13.10 9500839    1:10.63           
          1:10.63
 29. Jeroen Criens                 RZL                    1:14.48 9403019    1:11.89           
          1:11.89


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                         Jeugd 1 en 2
5-4-2010 - 12:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg            53.11 9202505      54.72           
            54.72
  2. Jory Niemark                  Hellas-Glana             57.80 9204409      58.90           
            58.90
  3. Tom Moonen                    ZPC Nederweert           59.77 9304169    1:00.91           
          1:00.91
  4. Ruud Bex                      RZL                      57.89 9204133    1:01.14           
          1:01.14
  5. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             1:00.03 9303807    1:01.46           
          1:01.46
  6. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:01.06 9304171    1:01.82           
          1:01.82
  7. Brecht Reynders               Overpelt               1:01.51 OZV/115/   1:02.03           
          1:02.03
  8. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:00.37 9305431    1:02.89           
          1:02.89
  9. David Fox                     ZV Kimbria             1:11.93 9305137    1:09.51           
          1:09.51


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                  Senioren 1 en ouder
5-4-2010 - 12:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.79 8402089      53.67           
            53.67
  2. Martin Teley                  RZL                      54.00 8906059      56.52           
            56.52
  3. Jeroen Geurts                 ZC Valkenburg            56.75 8801099      56.86           
            56.86
  4. Stijn Agten                   RZL                      56.25 8700037      58.32           
            58.32
  5. Sander van den Berg           Nimo                     57.85 8700211      58.70           
            58.70
  6. Indji Tan                     Nimo                   1:01.98 9102973    1:00.79           
          1:00.79
  7. Gertjan Winten                MZ&PC                  1:00.29 8803881    1:01.64           
          1:01.64
  8. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:02.43           
          1:02.43
  9. Steven Oosterhof              Nimo                   1:07.83 8403173    1:05.08           
          1:05.08
 10. Karsten Meijers               ZV Kimbria             1:06.16 9004959    1:06.89           
          1:06.89
 11. Tom Goffin                    Nimo                   1:13.29 8604457    1:11.70           
          1:11.70
 12. Tom Hinskens                  Nimo                   1:14.39 9007241    1:14.08           
          1:14.08
 13. Roy Lahou                     MZ&PC                  1:13.96 8906483    1:15.40           
          1:15.40





TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 5 x 50m vrije slag                 15 jaar en jonger
5-4-2010 - 14:00                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:55.75            2:45.86           
        Michelle Bartelet, 98                      Nina Grispen, 97
        Denise Blok, 99                            Carmen van de Rijt, 98
        Minke Theunissen, 98
            36.00  2:45.86

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:53.23            2:51.25           
        Danique Agterberg, 94                      Denise Craenen, 99
        Kelly Craenen, 97                          Maaike Sanders, 96
        Robin Schnijderberg, 01
            28.58  2:51.25

  3. RZL 1                         RZL                    2:51.35            2:51.44           
        Michelle Meusen, 94                        Lieke Schors, 98
        Ismay Sonnemans, 97                        Femke Snijders, 97
        Rian Bongers, 98
            30.43  2:51.44




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 5 x 50m vrije slag                 17 jaar en jonger
5-4-2010 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:08.07            2:09.66           
        Lester Snackers, 94                        Mart Theunissen, 95
        Arthur van Noorden, 95                     Mitch Notten, 92
        Jelle Peltzer, 94
            26.27  2:09.66

  2. RZL 1                         RZL                    2:18.29            2:21.90           
        Jeroen Bongers, 96                         Ruud Bex, 92
        Tim Sonnemans, 94                          Ken Boonen, 94
        Stan Snijders, 95
            30.10  2:21.90

  3. ZPC Nederweert 1              ZPC Nederweert         2:22.41            2:22.29           
        Koen van der Wallen, 94                    Martijn Princen, 93
        Joop Truijen, 94                           Tom Moonen, 93
        Sjoerd Koolen, 94
            27.07  2:22.29

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:52.58            2:43.13           
        Pim Thijert, 93                            Bart de Heer, 95
        Niels Hoogerwerf, 95                       Jan Aken, van, 95
        Lars Kerremans, 01
            27.95  2:43.13




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 5 x 50m vrije slag                Junioren 2 en ouder
5-4-2010 - 14:05                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    2:29.82            2:34.18           
        Karin Bongers, 93                          Michelle Meusen, 94
        Majke Van Bommel, 92                       Renske Venner, 90
        Maaike Knops, 94
            30.85  2:34.18

  2. RZL 2                         RZL                    2:47.01            2:52.16           
        Jacqueline Teley, 94                       Miranda Bouten, 86
        Marjolein Briels, 86                       Ankie Meusen, 93
        Marlou Jacobs, 95
            34.48  2:52.16

 DIS ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:20.17                    2e Zw     
        EA - Te vroeg overgenomen. (geen eindtijd noteren**)
        Lotte Greven, 87                           Jamie Schepers, 93
        Dimphy van de Laar, 92                     Chantal Senden, 93
        Misty Coert, 93
            28.43




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 5 x 50m vrije slag                Junioren 1 en ouder
5-4-2010 - 14:10                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    2:09.54            2:14.74           
        Dick Duisters, 91                          Stijn Agten, 87
        Ruud Bex, 92                               Martin Teley, 89
        Ken Boonen, 94
            28.53  2:14.74

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:13.63            2:14.95           
        Alan Smeets, 84                            Pim Thijert, 93
        Jory Niemark, 92                           Ruben Klinkers, 94
        Kenny Sieben, 95
            24.46  2:14.95

  3. RZL 2                         RZL                    3:02.81            3:08.60           
        Ivo Grosveld, 97                           Jeroen Criens, 94
        Erik Broens, 97                            Stan Snijders, 95
        Joeri Jacobs, 97
            31.36  3:08.60




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                      Alle, 50m vrije slag                       Minioren 1 en 2
5-4-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:21.37 0200080      44.02           
  2. Carolien Beckers              Eurode KZC             1:24.58 0200078      47.00           
  3. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:36.25 0300030      51.92           
  4. Justin Erdweg                 Eurode KZC             1:41.10 0200157      55.64           
  5. Bodhi Michiels                Nimo                   1:41.30 0200565      58.13           
  6. Jesse Goritzer                Eurode KZC             1:53.03 0300096    1:01.51           
  7. Maud Lanckohr                 Eurode KZC             2:21.41 0201096    1:15.51           
 DIS Demi van Hulst                ZC Valkenburg          1:51.77 0300140                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
 DIS Mischa Hermans                ZEPS                   1:55.55 0300057                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
AFGE Dann Göbbels                  Eurode KZC             2:16.82 0300109                      
  NG Romy Voncken                  MZ&PC                  1:33.55 0200610                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:11.26 0000514    1:21.62           
          1:21.62
  2. Manon Ritten                  Eurode KZC             1:13.03 0002440    1:25.86           
          1:25.86
  3. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:12.42 0001034    1:26.24           
          1:26.24
  4. Britt Gijpmans                ROB                    1:17.00 0001404    1:31.29           
          1:31.29
  5. Esmee Lanckohr                Eurode KZC             1:16.92 0002442    1:32.20           
          1:32.20
  6. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:19.48 0100256    1:32.64           
          1:32.64
  7. Daphne Thijssen               ROB                    1:14.92 0001078    1:34.89           
          1:34.89
  8. Yasmijn Van der Valk          Eurode KZC             1:24.76 0101408    1:38.68           
          1:38.68
  9. Marit van Emmerik             ROB                    1:25.36 0001406    1:38.82           
          1:38.82
 10. Danielle Kugler               ZEPS                   1:35.87 0100678    1:47.54           
          1:47.54
 11. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria             1:41.63 0100976    1:59.07           
          1:59.07



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
5-4-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:07.02 0000267    1:17.67           
          1:17.67
  2. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:08.00 0000263    1:18.59           
          1:18.59
  3. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:14.71 0000297    1:22.89           
          1:22.89
  4. Bjorn Luys                    Overpelt               1:11.10 OZV/233/   1:22.95           
          1:22.95
  5. Lode Van Mierloo              Overpelt               1:09.25 OZV/232/   1:23.70           
          1:23.70
  6. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:14.24 0000043    1:25.16           
          1:25.16
  7. Brendan Evens                 Overpelt               1:18.63 OZV/229/   1:32.61           
          1:32.61
  8. Lars Kerremans                Hellas-Glana           1:25.59 0100305    1:35.60           
          1:35.60
  9. Toon Rubens                   Overpelt               1:22.44 OZV/242/   1:36.48           
          1:36.48
 10. Kobe Driesen                  Overpelt               1:17.23 OZV/231/   1:37.50           
          1:37.50
 11. Niels De Boer                 Eurode KZC             1:30.63 0001977    1:42.43           
          1:42.43
 12. Wesley Dohmen                 Nimo                   1:30.97 0002167    1:46.26           
          1:46.26
 13. Guido Berghorst               ZC Valkenburg          1:29.00 0100447    1:47.75           
          1:47.75
  NG Mossie Klinkers               MZ&PC                       NT 0101229                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en Junioren 1
5-4-2010 - 14:15                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Janina Beckers                Eurode KZC             2:07.12 9800574    2:17.54           
          1:07.52  2:17.54
  2. Carmen van de Rijt            ZC Valkenburg          2:05.48 9801412    2:20.88           
          1:08.00  2:20.88
  3. Chayenne Poorts               Nimo                   2:09.67 9800670    2:27.70           
          1:11.04  2:27.70
  4. Shania Haenen                 Eurode KZC             2:12.43 9802528    2:31.51           
          1:12.61  2:31.51
  5. McKenzie Kelly                Eurode KZC             2:20.65 9805438    2:37.07           
          1:15.86  2:37.07
  6. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:24.62 9801826    2:42.14           
          1:18.54  2:42.14
  7. Jessica van Dijk              ZV Kimbria             2:22.93 9800552    2:46.07           
          1:19.26  2:46.07
  8. Bonnie Van der Valk           Eurode KZC             2:25.10 9804668    2:46.72           
          1:17.22  2:46.72
  9. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          2:32.35 9802184    2:57.80           
          1:24.80  2:57.80
 10. Lieke Schors                  RZL                    2:28.76 9802024    2:58.10           
          1:27.20  2:58.10
 11. Rani Skrabanja                Mosaqua Gulpen         2:34.57 9800992    2:58.14           
          1:28.75  2:58.14
 12. Rian Bongers                  RZL                    2:33.28 9802022    2:58.29           
          1:26.13  2:58.29
 13. Denise Blok                   ZC Valkenburg          2:30.56 9900572    2:58.77           
          1:25.74  2:58.77
 14. Denise Craenen                Hellas-Glana           2:40.98 9900040    3:04.58           
          1:33.77  3:04.58
 15. Marte Driesen                 Overpelt               2:40.09 OZV/214/   3:04.73           
          1:32.44  3:04.73
 16. Malon Hanssen                 ROB                    2:44.00 9901472    3:20.32           
          1:39.02  3:20.32
 17. Pilar Algera                  Nimo                   2:51.59 9803020    3:21.76           
          1:33.60  3:21.76
 18. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          2:52.60 9900570    3:23.16           
          1:37.42  3:23.16
 19. Melanie Franssens             De Schelde             3:03.76 9902242    3:30.36           
          1:41.52  3:30.36
 20. Emma Jetten                   ZEPS                   3:27.22 9805146    3:51.33           
          1:52.26  3:51.33
 21. Davine Ramakers               ZV Kimbria             3:16.08 9903392    3:53.63           
          1:52.66  3:53.63
  NG Jaqueline van Dooren          MZ&PC                  2:57.64 9802970                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
5-4-2010 - 14:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC             2:05.59 9800559    2:24.12           
          1:10.56  2:24.12
  2. Vincent Jacobs                ZC Valkenburg          2:18.86 9801669    2:39.50           
          1:15.04  2:39.50
  3. Kyle Van Limbergen            Overpelt               2:27.36 OZV/213/   2:48.80           
          1:23.42  2:48.80
  4. Stanislav Hristov Vanev       Eurode KZC             2:34.23 9903459    2:54.95           
          1:23.45  2:54.95
  5. Jasper Davids                 Overpelt               2:40.06 OZV/218/   2:57.00           
          1:26.68  2:57.00
  6. Reuben Smits                  Eurode KZC             2:39.22 9800055    3:00.02           
          1:28.51  3:00.02
  7. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          2:37.42 9903169    3:05.70           
          1:29.80  3:05.70
  8. Leroy de Brouwer              Nimo                   2:47.69 9900739    3:10.85           
          1:32.78  3:10.85
  9. Quint Jacobs                  ZC Valkenburg          2:51.00 9801671    3:19.45           
          1:41.45  3:19.45
 10. Thijs Loman                   Overpelt               2:51.04 OZV/234/   3:20.04           
          1:38.45  3:20.04
 11. Gilian Hubers                 ZEPS                   2:55.06 9901551    3:22.42           
          1:38.16  3:22.42
 12. Sam Erdweg                    Eurode KZC             2:59.79 9902093    3:27.58           
          1:41.83  3:27.58
 13. Daan Rosenboom                ZEPS                   2:55.38 9801495    3:27.98           
          1:43.43  3:27.98
 14. Jiry Maassen                  ROB                    2:53.54 9800889    3:31.13           
          1:41.00  3:31.13
 15. Tim de Beer                   ZEPS                   2:58.54 9802567    3:33.15           
          1:45.39  3:33.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 2 en 3
5-4-2010 - 14:20                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruth Vanderheyden             Overpelt               2:03.25 OZV/177/   2:15.73           
          1:06.33  2:15.73
  2. Maaike Sanders                Hellas-Glana           2:03.39 9602806    2:17.28           
          1:06.86  2:17.28
  3. Janne Hendrickx               Overpelt               2:06.36 OZV/193/   2:21.64           
          1:08.95  2:21.64
  4. Céline Jennes                 Eurode KZC             2:11.93 9602154    2:26.39           
          1:09.90  2:26.39
  5. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:10.45 9700656    2:31.17           
          1:13.67  2:31.17
  6. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             2:14.48 9702464    2:31.21           
          1:12.55  2:31.21
  7. Lieke Beijk                   Overpelt               2:09.92 OZV/216/   2:32.04           
          1:11.80  2:32.04
  8. Mignon Peeters                Nimo                   2:10.46 9701048    2:32.11           
          1:12.30  2:32.11
  9. Dorien Reynders               Overpelt               2:22.74 OZV/179/   2:38.80           
          1:16.13  2:38.80
 10. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:19.02 9700714    2:40.73           
          1:16.95  2:40.73
 11. Femke Snijders                RZL                    2:23.08 9700814    2:48.56           
          1:21.02  2:48.56
 12. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         2:22.99 9701632    2:49.30           
          1:23.08  2:49.30
 13. Birgit Hanssen                ROB                    2:21.10 9703194    2:50.76           
          1:23.29  2:50.76
 14. Jesse Hebben                  ROB                    2:32.64 9601552    2:54.02           
          1:28.42  2:54.02
 15. Nicole Lora                   ZV Kimbria             2:25.24 9703894    2:58.35           
          1:22.96  2:58.35
 16. Michelle Ramakers             ZV Kimbria             2:35.57 9705014    2:58.99           
          1:30.79  2:58.99
 17. Desteny Karssemakers          Eurode KZC             2:27.87 9700540    2:59.08           
          1:25.30  2:59.08
 18. Robinn Van Mierlo             Overpelt               2:35.64 OZV/210/   3:02.17           
          1:28.01  3:02.17
 19. Lisan van Emmerik             ROB                    2:35.88 9703006    3:05.07           
          1:31.26  3:05.07
 20. Tayo Kamaansing               Nimo                   2:31.49 9705290    3:07.64           
          1:29.80  3:07.64
 21. Ismay Sonnemans               RZL                    2:33.55 9702694    3:13.13           
          1:30.60  3:13.13
 22. Lisa Snijkers                 Nimo                   3:06.59 9700112    3:31.48           
          1:41.67  3:31.48
  NG Shanna van Gelooven           MZ&PC                  2:22.64 9605444                      
  NG Kira Ackermans                MZ&PC                  2:46.52 9704962                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
5-4-2010 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             2:04.01 9601033    2:20.27           
          1:08.59  2:20.27
  2. Philippe Jammaer              Overpelt               2:12.82 OZV/211/   2:26.42           
          1:11.92  2:26.42
  3. Lars van Didden               ZEPS                   2:10.16 9701615    2:26.54           
          1:10.45  2:26.54
  4. Martijn Weinberg              Nimo                   2:14.10 9600955    2:28.36           
          1:12.07  2:28.36
  5. Jeroen Bongers                RZL                    2:06.78 9602629    2:32.68           
          1:12.93  2:32.68
  6. Ivo Grosveld                  RZL                    2:13.07 9702483    2:39.89           
          1:16.36  2:39.89
  7. Kenneth Luys                  Overpelt               2:31.20 OZV/205/   2:46.57           
          1:21.75  2:46.57
  8. Aidan Evens                   Overpelt               2:33.80 OZV/217/   2:46.91           
          1:22.43  2:46.91
  9. Joeri Jacobs                  RZL                    2:53.08 9704627    3:19.70           
          1:36.86  3:19.70
 10. Erik Broens                   RZL                    3:22.43 9702481    3:58.29           
          2:00.47  3:58.29
 11. Andre Paun                    ZEPS                   3:23.54 9704359    4:06.92           
          2:00.67  4:06.92
  NG Ruben Delvoie                 MZ&PC                  2:08.60 9703833                      
  NG Jeffrey Thomissen             MZ&PC                  2:20.81 9605071                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Meisjes, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
5-4-2010 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Morganne Lambrechts           GZVN                   1:54.15 GZVN/347   2:12.34           
          1:04.82  2:12.34
  2. Anne-Sophie Jammaer           Overpelt               2:03.50 OZV/194/   2:13.42           
          1:05.26  2:13.42
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:58.96 9500752    2:15.95           
          1:05.06  2:15.95
  4. Jona Pisters                  Nimo                   2:00.34 9501784    2:16.89           
          1:06.67  2:16.89
  5. Lien Vanderlinden             Overpelt               2:07.44 OZV/198/   2:17.45           
          1:06.51  2:17.45
  6. Danique Agterberg             Hellas-Glana           1:58.40 9401054    2:18.57           
          1:06.30  2:18.57
  7. Janna Frambach                GZVN                   2:08.12 GZVN/385   2:20.75           
          1:08.61  2:20.75
  8. Lien Evens                    Overpelt               2:07.30 OZV/195/   2:22.86           
          1:10.27  2:22.86
  9. Michelle Meusen               RZL                    2:06.99 9400852    2:25.22           
          1:08.24  2:25.22
 10. Bo Kerkhoff                   Nimo                   2:12.56 9502376    2:26.98           
          1:09.32  2:26.98
 11. Leonora Arets                 Eurode KZC             2:13.88 9504690    2:29.00           
          1:12.16  2:29.00
 12. Maaike Knops                  RZL                    2:08.32 9404018    2:29.48           
          1:11.36  2:29.48
 13. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:14.57 9404962    2:31.85           
          1:14.28  2:31.85
 14. Jacqueline Teley              RZL                    2:17.34 9405944    2:34.82           
          1:14.32  2:34.82
 15. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         2:16.08 9502394    2:37.82           
          1:15.17  2:37.82
 16. Ellen van der Wallen          ZPC Nederweert         2:12.62 9505174    2:38.50           
          1:13.76  2:38.50
 17. Marlou Jacobs                 RZL                    2:19.02 9502388    2:38.72           
          1:17.44  2:38.72
 18. Kyani Vullings                Heldense Zwemverenig   2:16.78 9402102    2:41.98           
          1:17.60  2:41.98
 19. Maud Gijpmans                 ROB                    2:39.35 9505896    3:12.73           
          1:31.98  3:12.73
  NG Nora Chrif                    MZ&PC                  2:22.51 9501002                      
  NG Simone Vroemen                MZ&PC                  2:26.56 9405794                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 3 en 4
5-4-2010 - 14:25                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lester Snackers               ZC Valkenburg          1:47.32 9400947    1:58.58           
            59.36  1:58.58
  2. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:47.77 9403511    2:01.83           
            59.28  2:01.83
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:46.91 9403779    2:02.44           
          1:01.17  2:02.44
  4. Lucas Greven                  ZC Valkenburg          1:50.44 9501941    2:02.78           
          1:00.01  2:02.78
  5. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:48.67 9500483    2:03.20           
          1:00.67  2:03.20
  6. Bjorn Umans                   Overpelt               1:49.03 OZV/171/   2:04.23           
          1:00.76  2:04.23
  7. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:50.59 9400341    2:08.18           
          1:02.40  2:08.18
  8. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:55.18 9501239    2:10.54           
          1:03.82  2:10.54
  9. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           1:55.17 9503663    2:14.08           
          1:06.60  2:14.08
 10. Ken Boonen                    RZL                    1:52.23 9401481    2:14.57           
          1:04.87  2:14.57
 11. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         3:00.00 9405561    2:18.13           
          1:06.10  2:18.13
 12. Dylan Notten                  ZC Valkenburg          2:03.09 9500099    2:19.25           
          1:07.21  2:19.25
 13. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:57.34 9501783    2:19.89           
          1:07.45  2:19.89
 14. Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:58.51 9403969    2:20.02           
          1:07.75  2:20.02
 15. Joeri Kerkhoff                Nimo                   2:02.65 9501689    2:22.42           
          1:08.20  2:22.42
 16. Bart de Heer                  Hellas-Glana           2:06.76 9500359    2:23.39           
          1:10.80  2:23.39
 17. Kiowa Kamaansing              Nimo                   1:57.57 9500125    2:23.62           
          1:07.62  2:23.62
 18. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:59.65 9401797    2:23.64           
          1:07.48  2:23.64
 19. Jan Aken, van                 Hellas-Glana           2:07.54 9504369    2:23.82           
          1:09.26  2:23.82
 20. Tim Sonnemans                 RZL                    2:04.87 9403017    2:24.27           
          1:10.39  2:24.27
 21. Joop Truijen                  ZPC Nederweert         2:05.91 9401111    2:24.50           
          1:10.73  2:24.50
 22. Axel Skrabanja                Mosaqua Gulpen         1:59.54 9503645    2:24.87           
          1:08.66  2:24.87
 23. Stan Snijders                 RZL                    1:58.37 9500485    2:26.26           
          1:07.97  2:26.26
 24. Marco Moors                   ROB                    2:06.14 9404733    2:32.97           
          1:13.33  2:32.97
 25. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           2:09.21 9505409    2:33.86           
          1:15.13  2:33.86
 26. Sjoerd Koolen                 ZPC Nederweert         2:08.14 9405283    2:34.52           
          1:14.88  2:34.52
 27. Jeroen Criens                 RZL                    2:18.12 9403019    2:38.14           
          1:17.72  2:38.14
 28. Laurence Smits                Eurode KZC             2:07.45 9500007    2:40.57           
          1:18.29  2:40.57
  NG Jeroen Martin                 MZ&PC                  2:15.48 9500839                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                     Dames, 200m vrije slag                      Senioren 1 en 2
5-4-2010 - 14:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Chantal Senden                ZC Valkenburg          1:51.55 9300698    2:06.04           
          1:01.86  2:06.04
  2. Misty Coert                   ZC Valkenburg          1:57.10 9300162    2:10.59           
          1:03.51  2:10.59
  3. Melissa Meijer                Nimo                   1:56.95 9304374    2:13.44           
          1:04.39  2:13.44
  4. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             2:06.81 9301772    2:17.61           
          1:08.20  2:17.61
  5. Bo Peeters                    Nimo                   2:03.36 9306564    2:19.95           
          1:07.76  2:19.95
  6. Jamie Schepers                ZC Valkenburg          2:05.03 9300894    2:20.55           
          1:07.54  2:20.55
  7. Vera Weinberg                 Nimo                   2:03.45 9302144    2:21.45           
          1:07.89  2:21.45
  8. Dimphy van de Laar            ZC Valkenburg          2:05.48 9201052    2:21.54           
          1:08.11  2:21.54
  9. Karin Bongers                 RZL                    2:07.65 9303800    2:29.42           
          1:11.57  2:29.42
 10. Anke Snijkers                 Nimo                   2:10.21 9201638    2:29.54           
          1:10.51  2:29.54
 11. Jolien van Golde              ZV Kimbria             2:14.89 9204200    2:31.99           
          1:15.12  2:31.99
 12. Sanne Kerkhoff                Nimo                   2:14.34 9305530    2:33.36           
          1:12.08  2:33.36
 13. Ankie Meusen                  RZL                    2:14.50 9302180    2:33.85           
          1:14.39  2:33.85
 14. Majke Van Bommel              RZL                    2:13.31 9207738    2:37.73           
          1:12.80  2:37.73
 15. Lieke Janssen                 Nimo                   2:23.42 9305954    2:43.16           
          1:17.20  2:43.16
 16. Emma Willems                  Nimo                   2:20.55 9301036    2:50.40           
          1:21.17  2:50.40
 17. Rayna Maassen                 ROB                    2:41.07 9304084    3:07.86           
          1:27.95  3:07.86
 18. Priscilla de Brouwer          Nimo                   2:47.53 9307448    3:12.76           
          1:30.35  3:12.76
  NG Valerie Nieman                MZ&PC                  2:30.37 9305138                      
  NG Evelien Schwillens            MZ&PC                  2:23.32 9201602                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                    Jongens, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
5-4-2010 - 14:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mitch Notten                  ZC Valkenburg          1:45.89 9202505    1:57.81           
            56.96  1:57.81
  2. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:53.36 9204409    2:12.20           
          1:04.10  2:12.20
  3. Brecht Reynders               Overpelt               1:58.99 OZV/115/   2:13.88           
          1:05.87  2:13.88
  4. Ruud Bex                      RZL                    1:55.97 9204133    2:15.96           
          1:05.71  2:15.96
  5. Tom Moonen                    ZPC Nederweert         1:56.43 9304169    2:16.86           
          1:04.42  2:16.86
  6. Martijn Princen               ZPC Nederweert         1:58.31 9304171    2:18.33           
          1:05.04  2:18.33
  7. Glenn Rompelberg              ZV Kimbria             1:56.70 9303807    2:19.89           
          1:06.32  2:19.89
  8. Pim Thijert                   Hellas-Glana           1:58.86 9305431    2:21.77           
          1:07.07  2:21.77
  9. David Fox                     ZV Kimbria             2:10.34 9305137    2:37.30           
          1:09.30  2:37.30



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
5-4-2010 - 14:30                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Iris Swennen                  Overpelt               1:56.26 OZV/013/   2:08.76           
          1:02.33  2:08.76
  2. Lotte Greven                  ZC Valkenburg          1:57.22 8705620    2:10.83           
          1:03.21  2:10.83
  3. Renske Venner                 RZL                    2:03.75 9008012    2:20.26           
          1:06.11  2:20.26
  4. Michelle Hacking              Nimo                   2:06.06 9107646    2:20.80           
          1:08.04  2:20.80
  5. Ingrid Jansen                 Nimo                   2:05.84 8705592    2:29.45           
          1:10.00  2:29.45
  6. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   2:10.64 9007408    2:31.00           
          1:11.18  2:31.00
  7. Miranda Bouten                RZL                    2:20.20 8600490    2:41.22           
          1:15.72  2:41.22
  8. Charlotte Jaspers             ROB                    2:30.77 8805830    2:50.13           
          1:22.97  2:50.13
  9. Kim de Groot                  ZEPS                   2:30.03 8601318    2:56.31           
          1:24.20  2:56.31
 10. Marjolein Briels              RZL                    2:36.70 8605002    3:06.45           
          1:27.20  3:06.45
 11. Kirsten Langen                Nimo                   2:42.88 9108228    3:09.92           
          1:32.00  3:09.92



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                     Heren, 200m vrije slag                  Senioren 1 en ouder
5-4-2010 - 14:35                                                                        Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:42.33 8402089    2:02.11           
            57.92  2:02.11
  2. Sander van den Berg           Nimo                   1:52.84 8700211    2:08.07           
          1:02.02  2:08.07
  3. Martin Teley                  RZL                    1:48.00 8906059    2:12.46           
          1:01.86  2:12.46
  4. Stijn Agten                   RZL                    1:52.44 8700037    2:15.53           
          1:04.57  2:15.53
  5. Indji Tan                     Nimo                   1:56.85 9102973    2:16.89           
          1:04.42  2:16.89
  6. Dick Duisters                 RZL                    1:58.79 9107427    2:21.43           
          1:07.06  2:21.43
  7. Karsten Meijers               ZV Kimbria             2:07.25 9004959    2:29.77           
          1:21.25  2:29.77
  8. Tom Goffin                    Nimo                   2:15.59 8604457    2:36.23           
          1:12.76  2:36.23
  9. Steven Oosterhof              Nimo                   2:02.89 8403173    2:38.26           
          1:11.80  2:38.26
 10. Tom Hinskens                  Nimo                   2:19.55 9007241    2:49.92           
          1:13.17  2:49.92
  NG Roy Lahou                     MZ&PC                  2:21.82 8906483                      
  NG Gertjan Winten                MZ&PC                  1:59.56 8803881                      



SPLASH Meet Manager 2007Registered to ZC Valkenburg