EURODE KERKRADE

Wil jij ook een Limburgse zwemtopper worden ?
                     Meld je dan aan, stuur een mailtje naar
                                     eurodekzc@home.nl voor meer informatie

SPEEDO TOP 25 van LIMBURG Deel 4

100m vrije slag meisjes minioren 2 en 3
1 Imke van den Hoef HZPC 0101552 1.31.85
2 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 1.32.60
3 Myrthe Winkelhuijzen Zeps 0100350 1.32.90
4 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 1.34.67
5 Melis Aydeniz Kimbria 0100440 1.37.26
6 Nikki Smeets ZC Valkenburg 0200080 1.37.70
7 Jessie Lamber Heldense zwemv. 0100546 1.37.95
8 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 1.38.04
9 Noa de Vries HZPC 0101556 1.38.51
10 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 1.41.15
11 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 1.42.78
12 Isabel Dijkstra ZV Brunssum 0200918 1.44.08
13 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 0100616 1.44.16
14 Julia Vroemen Hellas-Glana 0101250 1.44.99
15 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 1.45.83
16 Romy Voncken MZ&PC 0200610 1.49.85
17 Journey Fortuin Hellas-Glana 0200284 1.51.89
18 Naomi Driessen Eszet 0100704 1.54.56
19 Channa van Boxtel sg Noord Limburg 0100480 1.58.31
20 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 2.00.70
21 Lara Disco ZV Brunssum 0101882 2.01.95
22 Kelly Daemen Nimo 0200954 2.04.82
23 Joyce Hawinkels Eszet 0100706 2.07.57
24 Nikki Douma ZV Brunssum 0102252 2.11.44
25 Renske van den Bosch ZV Brunssum 0102250 2.16.76
100m schoolslag jongens minioren 2, 3 en 4
1 Vincent de Munter ZV Brunssum 0000181 1.33.25
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 1.42.08
3 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 1.42.29
4 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 1.42.70
5 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 1.42.87
6 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.47.03
7 Ian Sanders Eszet 0100373 1.49.53
8 Luuk Roosen ZC Eijsden 0100577 1.50.58
9 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 0100003 1.56.09
10 Bo Snijders RZL 0000033 1.56.86
11 Mika Sieben Hellas-Glana 0100195 1.57.48
12 Lars Kerremans Hellas-Glana 0100305 1.57.89
13 Bas Dijkstra Nimo 0000043 1.59.71
14 Twan Swagten de Roersoppers 0001123 2.00.70
15 Daniel Vlijt de Roersoppers 0100183 2.01.39
16 Guido Berghorst ZC Valkenburg 0100447 2.04.98
17 Robert Jansen Hellas-Glana 0000823 2.05.13
18 Wesley Dohmen Nimo 0002167 2.05.35
19 Michael Moerkens Zeps 0000713 2.05.75
20 Niels de Boer Eurode Kerkrade 0001977 2.05.92
21 Joey Sieben Hellas-Glana 0100193 2.06.94
22 Lex Carter Hellas-Glana 0001275 2.07.41
23 Justin Erdweg Eurode Kerkrade 0200157 2.10.05
24 Thomas Lennon Nimo 0101741 2.10.62
25 Enzo Schmetzer de Roersoppers 0100439 2.10.80
100m rugslag meisjes minioren 4
1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 1.30.94
2 Romy Ewalds Mosa Regio 0000164 1.33.22
3 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 1.33.33
4 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 1.35.93
5 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 1.36.57
6 Milou van den Beucken Mosa Regio 0002564 1.37.23
7 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 1.37.28
8 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 1.38.94
9 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 1.39.11
10 Amber Raadschilders Kimbria 0000534 1.41.70
11 Britt Gijpmans ROB 0001404 1.42.02
12 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 1.42.87
13 Romy Rademacher Zeps 0001070 1.43.04
14 Julie Ouillon Kimbria 0000704 1.43.79
15 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 0000526 1.44.23
16 Aukje Koetsier Kimbria 0002260 1.44.54
17 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 0000250 1.44.73
18 Daphne Thijssen ROB 0001078 1.45.21
19 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.45.87
20 Jadzia van Kraaij ZON/S&S 0002178 1.46.11
21 Amy Mooren de Roersoppers 0000360 1.47.69
22 Chayenne Odenhoven Nimo 0000468 1.48.43
23 Lianne Geraets ROB 0002322 1.49.32
24 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 1.52.60
25 Sarine van Rijt Patrick 0001194 1.55.34
50m vlinderslag jongens minioren 5
1 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 0.36.26
2 Daan Jente ZV Brunssum 9900277 0.36.44
3 Koen Koster HZPC 9900517 0.37.52
4 Servé Nelissen HZPC 9900579 0.37.97
5 Stanislav Hristov Vanev Eurode Kerkrade 9903459 0.43.35
6 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 0.43.53
7 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 0.43.89
8 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 0.43.95
9 Kirk Koelstra ZV Brunssum 9903473 0.43.98
10 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 0.44.36
11 Dario van Hulst ZC Valkenburg 9903169 0.44.60
12 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 0.44.99
13 Roel Slobbe Patrick 9901287 0.45.06
14 Sander Aerts HZPC 9902045 0.47.17
15 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 0.50.81
16 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 0.50.93
17 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 0.51.47
18 Rick Delvaux Mosa Regio 9901099 0.51.50
19 Jussi Dirks Zeps 9901309 0.51.64
20 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 0.51.74
21 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 0.52.60
22 Cas Louwarts RZ 9901249 0.52.70
23 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 0.54.10
24 Gilian Hubers Zeps 9901551 0.56.07
25 Mariano Paulussen Patrick 9901283 0.56.92
200m wisselslag meisjes minioren 5
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 3.01.84
2 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 3.11.45
3 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 3.17.65
4 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 3.17.81
5 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 3.18.14
6 Quinty Schroens Zeps 9903246 3.19.32
7 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 3.20.64
8 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 3.23.04
9 Hilde Litjens HZPC 9901156 3.25.16
10 Sterre Schlicher RZ 9901672 3.25.47
11 Emmy Ackermans MZ&PC 9902852 3.26.30
12 Malon Hanssen ROB 9901472 3.26.38
13 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 3.28.98
14 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 3.33.08
15 Stella Peeters Nimo 9900812 3.35.01
16 Shania Visser RZ 9902794 3.39.07
17 Beau Geenen RZL 9902320 3.40.35
18 Jiska van Rijt Patrick 9901880 3.40.93
19 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 3.47.05
20 Sanne Vilters de Roersoppers 9903438 3.50.69
21 Sonja Jansen Hellas-Glana 9902506 3.53.57
22 Eva Dewaide Zeps 9903244 3.55.48
23 Mieke Dohmen Mosaqua 9903626 3.55.49
24 Sanne Hattum Eurode Kerkrade 9900898 3.56.30
25 Anne Ostendorf Zeps 9901030 3.57.11
100m vlinderslag jongens minioren 6
1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 1.22.92
2 Vincent Jacobs ZC Valkenburg 9801669 1.26.78
3 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 1.30.13
4 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 1.30.41
5 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 1.30.75
6 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 1.32.56
7 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 1.36.86
8 Sander Cox Zeps 9803249 1.37.73
9 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 1.41.85
10 Daan Rosenboom Zeps 9801495 1.43.45
11 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 1.44.35
12 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 1.44.71
13 Max Peuten HZPC 9800431 1.45.01
14 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 1.45.54
15 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 1.46.10
16 Tom Linsen ZPC Nederweert 9801553 1.48.98
17 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 1.49.54
18 Sven Geenen RZL 9802695 1.50.73
19 Pieter Otten HZPC 9800937 1.50.99
20 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 1.53.36
21 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 1.57.73
22 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 1.58.40
23 Jesper Lemmen HZPC 9802319 1.58.58
24 Jiry Maassen ROB 9800889 2.00.56
25 Quint Jacobs ZC Valkenburg 9801671 2.05.24
200m rugslag meisjes junioren 1 en 2
1 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 2.35.36
2 Manon Koster HZPC 9701312 2.39.78
3 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 2.45.64
4 Janina Beckers Eurode Kerkrade 9800574 2.47.11
5 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 2.49.12
6 Audrey Bams ZC Eijsden 9803700 2.50.09
7 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 2.51.89
8 Celine Kerkhofs ZC Eijsden 9800548 2.51.98
9 Rianne Mooren Mosa Regio 9703018 2.52.28
10 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 2.53.28
11 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 9801328 2.53.86
12 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 2.54.56
13 Karlijn Truijen ZPC Nederweert 9701632 2.55.54
14 Shania Haenen Eurode Kerkrade 9802528 2.56.20
15 Lieke Seelen Mosa Regio 9701642 2.56.81
16 Lotte van Haarst de Roersoppers 9701858 2.57.05
17 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 2.57.26
18 Nina Grispen ZC Valkenburg 9700656 2.58.63
19 Rianne de Croock ZC Valkenburg 9801466 2.59.18
20 Floor Brouwer Mosa Regio 9703012 2.59.78
21 Milou Peeters HZPC 9800668 3.00.19
22 Amber Winkelhuijzen Zeps 9802092 3.00.98
23 Sabine Wetsels ZC Eijsden 9704996 3.01.95
24 Charissa Drost Hellas-Glana 9704750 3.02.93
25 Melissa Scheerman ZPC Nederweert 9701940 3.03.05
200m rugslag jongens junioren 1 en 2
1 Sem Hermans HZPC 9601259 2.24.82
2 Sam Derks HZPC 9600719 2.31.18
3 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.32.50
4 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.40.49
5 Ruben Delvoie MZ&PC 9703833 2.40.95
6 Ted Wilders Mosa Regio 9701177 2.45.45
7 Djeremy Hesseling Mosa Regio 9603197 2.45.47
8 Björn Piket HZPC 9602133 2.45.85
9 Lars van Didden Zeps 9701615 2.53.07
10 Max Vervoort de Roersoppers 9601405 2.54.29
11 Ivo Grosveld RZL 9702483 2.56.60
12 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 2.59.92
13 Swen Cox Zeps 9604679 3.00.38
14 Tim Stassen ZC Valkenburg 9702939 3.00.43
15 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.00.80
16 Youri Pleijers Mosaqua 9703497 3.04.00
17 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.04.65
18 Wouter Kamperman ZPC Nederweert 9605095 3.05.09
19 Dylan Bos HZPC 9600717 3.05.51
20 Jeffrey Thomissen MZ&PC 9605071 3.05.54
21 Joey Derhaag Hellas-Glana 9703941 3.06.73
22 Danny Hamers ZC Valkenburg 9701169 3.10.33
23 Wouter Knibbeler ZV Brunssum 9601617 3.12.16
24 Killian van den Hoff ZV Brunssum 9700013 3.15.57
25 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 3.16.54
100m rugslag meisjes minioren 2 en 3
1 Robin Schnijderberg Hellas-Glana 0100256 1.40.48
2 Myrthe Winkelhuijzen Zeps 0100350 1.43.33
3 Imke van den Hoef HZPC 0101552 1.43.87
4 Jessie Lamber Heldense zwemv. 0100546 1.45.41
5 Kim Rebergen Hellas-Glana 0100676 1.45.82
6 Nikki Smeets ZC Valkenburg 0200080 1.47.30
7 Noa de Vries HZPC 0101556 1.50.39
8 Carolien Beckers Eurode Kerkrade 0200078 1.50.66
9 Kyra Kerkhoffs ZC Valkenburg 0100616 1.51.68
10 Iris Willigers ZC Eijsden 0100384 1.52.86
11 Lieke Meulenkamp HZPC 0101554 1.53.46
12 Yasmijn van der Valk Eurode Kerkrade 0101408 1.55.11
13 Isabel Dijkstra ZV Brunssum 0200918 1.55.80
14 Melis Aydeniz Kimbria 0100440 1.57.54
15 Julia Vroemen Hellas-Glana 0101250 2.00.29
16 Journey Fortuin Hellas-Glana 0200284 2.00.45
17 Channa van Boxtel sg Noord Limburg 0100480 2.01.20
18 Nikki Douma ZV Brunssum 0102252 2.03.67
19 Neri Euwes sg Noord Limburg 0200074 2.03.84
20 Anne van Megen HZPC 0200582 2.04.60
21 Romy Voncken MZ&PC 0200610 2.10.44
22 Joyce Hawinkels Eszet 0100706 2.10.82
23 Kelly Daemen Nimo 0200954 2.26.54
24 Naomi Driessen Eszet 0100704 2.30.42
50m vlinderslag jongens minioren 2, 3 en 4
1 Vincent de Munter ZV Brunssum 0000181 0.37.54
2 Jesse Janssen Heldense zwemv. 0000267 0.42.77
3 Max Janssen Heldense zwemv. 0000263 0.43.06
4 Luuk Roosen ZC Eijsden 0100577 0.43.57
5 Bo Snijders RZL 0000033 0.44.64
6 Bas Dijkstra Nimo 0000043 0.47.75
7 Dimitar Kamnarovski HZPC 0000593 0.48.39
8 Niels de Boer Eurode Kerkrade 0001977 0.50.25
9 Kjell Bakker Eurode Kerkrade 0000297 0.51.21
10 Thomas Lennon Nimo 0101741 0.52.24
11 Remco van Hattum Eurode Kerkrade 0100003 0.53.35
12 Ian Sanders Eszet 0100373 0.57.41
13 Mika Sieben Hellas-Glana 0100195 0.59.07
14 Joey Sieben Hellas-Glana 0100193 1.00.29
15 Enzo Schmetzer de Roersoppers 0100439 1.00.55
16 Milo Simons ZON/S&S 0000513 1.03.40
17 Michael Moerkens Zeps 0000713 1.04.02
18 Lesley Hawinkels ROB 0000937 1.05.16
19 Guido Berghorst ZC Valkenburg 0100447 1.05.46
20 Beau Bervar Mosa Regio 0101277 1.06.08
21 Lex Carter Hellas-Glana 0001275 1.06.36
22 Sofian Ait Mellouk Nimo 0001707 1.07.88
23 Jesner Dalm ZV Brunssum 0200207 1.08.20
24 Wouter de Groot sg Noord Limburg 0002253 1.08.99
25 Mossie Klinkers MZ&PC 0101229 1.09.20
100m vrije slag meisjes minioren 4
1 Amber Kerkhofs ZC Eijsden 0000074 1.16.29
2 Lieve Göbbels Eurode Kerkrade 0000514 1.22.54
3 Esmée Venner ZPC Nederweert 0000380 1.22.84
4 Romy Ewalds Mosa Regio 0000164 1.24.04
5 Amber Raadschilders Kimbria 0000534 1.24.57
6 Kirsten Theunissen ZC Eijsden 0000072 1.26.04
7 Loes Willigers ZC Eijsden 0001232 1.26.58
8 Marjolein Schoonheim de Roersoppers 0000250 1.26.96
9 Zoë Pauwels Heldense zwemv. 0001034 1.27.44
10 Manon Ritten Eurode Kerkrade 0002440 1.29.82
11 Milou van den Beucken Mosa Regio 0002564 1.30.98
12 Julie Ouillon Kimbria 0000704 1.31.04
13 Lisa Lamber Heldense zwemv. 0000524 1.31.16
14 Britt Gijpmans ROB 0001404 1.32.08
15 Romy Rademacher Zeps 0001070 1.32.32
16 Esmee Lanckohr Eurode Kerkrade 0002442 1.32.85
17 Daphne Thijssen ROB 0001078 1.34.48
18 Aukje Koetsier Kimbria 0002260 1.36.11
19 Britt Cornelissens Hellas-Glana 0000632 1.36.30
20 Marit van Emmerik ROB 0001406 1.36.39
21 Lexi Swinkels Heldense zwemv. 0000526 1.37.53
22 Chayenne Odenhoven Nimo 0000468 1.38.88
23 Sarine van Rijt Patrick 0001194 1.39.18
24 Shannan Minkenberg de Roersoppers 0002100 1.46.36
25 Lianne Geraets ROB 0002322 1.46.51
100m schoolslag jongens minioren 5
1 Koen Koster HZPC 9900517 1.32.95
2 Timo Warnier ZC Eijsden 9900145 1.36.04
3 Stan Stelten Hellas-Glana 9900461 1.40.82
4 Joshua Sinkiewicz ZON/S&S 9900431 1.41.27
5 Servé Nelissen HZPC 9900579 1.41.98
6 Toine Willigers ZC Eijsden 9902155 1.42.98
7 Cas Louwarts RZ 9901249 1.43.36
8 Stanislav Hristov Vanev Eurode Kerkrade 9903459 1.43.86
9 Gilian Hubers Zeps 9901551 1.44.73
10 Valentijn Kokkelmans Mosaqua 9900317 1.45.44
11 Daan Zenden de Roersoppers 9900667 1.46.28a
12 Roel Wijnands de Roersoppers 9901877 1.46.28b
13 Corben Braun Eurode Kerkrade 9900835 1.48.02
14 Kirk Koelstra ZV Brunssum 9903473 1.48.26
15 Sander Aerts HZPC 9902045 1.49.45
16 Mariano Paulussen Patrick 9901283 1.51.35
17 Lars van der Haijden ZV Brunssum 9900225 1.53.42
18 Sam Erdweg Eurode Kerkrade 9902093 1.56.33
19 Roel Slobbe Patrick 9901287 1.56.89
20 Vicent Pitti Mosaqua 9902139 1.57.20
21 Jussi Dirks Zeps 9901309 1.57.82
22 Rick Delvaux Mosa Regio 9901099 1.59.03
23 Costia Sumtsov MZ&PC 9902109 1.59.07
24 Luc Arnoldussen ZV Brunssum 9900543 2.00.48
25 Leroy de Brouwer Nimo 9900739 2.01.75
100m vlinderslag meisjes minioren 5
1 Renee Roosen ZC Eijsden 9900074 1.31.00
2 Julia Lang Hellas-Glana 9900730 1.38.67
3 Ellen van Duren sg Noord Limburg 9901412 1.42.68
4 Amber Thevissen de Roersoppers 9900918 1.43.15
5 Stella Peeters Nimo 9900812 1.43.49
6 Kayleigh Fortuin Hellas-Glana 9902072 1.44.60
7 Denise Craenen Hellas-Glana 9900040 1.45.32
8 Jody Savelberg Eurode Kerkrade 9900438 1.46.19
9 Quinty Schroens Zeps 9903246 1.48.89
10 Malon Hanssen ROB 9901472 1.51.45
11 Erin-Lisa Dalm ZV Brunssum 9900398 1.51.48
12 Sterre Schlicher RZ 9901672 1.51.62
13 Manon Herben ZC Eijsden 9903116 1.52.04
14 Nina Vriezelaar ZC Valkenburg 9900570 1.53.63
15 Hilde Litjens HZPC 9901156 1.54.55
16 Beau Geenen RZL 9902320 1.59.76
17 Jiska van Rijt Patrick 9901880 2.06.64
18 Sanne Hattum Eurode Kerkrade 9900898 2.07.42
19 Nikki Krottjé Eurode Kerkrade 9900096 2.07.60
20 Manouk Verstappen RZL 9902322 2.12.47
21 Demy van Roessel Nimo 9903666 2.14.64
22 Anne Ostendorf Zeps 9901030 2.14.86
23 Eva Dewaide Zeps 9903244 2.15.48
200m wisselslag jongens minioren 6
1 Jordy Severins Eurode Kerkrade 9800559 2.46.95
2 Dylan Wolters Hellas-Glana 9800287 3.00.13
3 Vincent Jacobs ZC Valkenburg 9801669 3.01.43
4 Raoul van Lijf ZC Eijsden 9802271 3.05.80
5 Bart Köhlen Hellas-Glana 9802453 3.06.60
6 Koen Wijnands de Roersoppers 9800247 3.09.85
7 Bart van der Linden Mosa Regio 9801229 3.12.76
8 Robbin Vonk de Roersoppers 9800737 3.16.08
9 Max Peuten HZPC 9800431 3.18.48
10 Marciano Wolfs ZC Eijsden 9803395 3.22.13
11 Stefan Willigers ZC Eijsden 9803213 3.26.74
12 Sven Geenen RZL 9802695 3.26.83
13 Kyle Schielen Eurode Kerkrade 9800833 3.30.23
14 Reuben Smits Eurode Kerkrade 9800055 3.30.23
15 Tijn Wolfhagen Eurode Kerkrade 9800427 3.31.31
16 Jhamiro Habets ZV Brunssum 9800803 3.32.07
17 Sander Cox Zeps 9803249 3.32.95
18 Pieter Otten HZPC 9800937 3.35.20
19 Jules Sinsel ZC Eijsden 9800389 3.38.64
20 Tom Linsen ZPC Nederweert 9801553 3.38.86
21 Jiry Maassen ROB 9800889 3.40.33
22 Thijmen Bruist ZV Brunssum 9802597 3.42.54
23 Daan Rosenboom Zeps 9801495 3.43.67
24 Quintijn van Hees ZV Brunssum 9802253 3.50.13
25 Quint Jacobs ZC Valkenburg 9801671 3.50.54
200m vlinderslag meisjes junioren 1 en 2
1 Wendy Bex Hellas-Glana 9701232 2.40.08
2 Carmen van de Rijt ZC Valkenburg 9801412 2.51.96
3 Manon Koster HZPC 9701312 2.51.98
4 Janina Beckers Eurode Kerkrade 9800574 2.57.00
5 Ina Willigers ZC Eijsden 9702678 2.58.36
6 Rianne Mooren Mosa Regio 9703018 3.02.51
7 Joëlle Savelberg Eurode Kerkrade 9702464 3.08.83
8 Shania Haenen Eurode Kerkrade 9802528 3.08.84
9 Elishia Sinkiewicz Hellas-Glana 9702110 3.10.02
10 Kelly Craenen Hellas-Glana 9700714 3.11.70
11 Kelly McKenzie Eurode Kerkrade 9805438 3.13.07
12 Irma van den Brandt ZC Eijsden 9702676 3.14.39
13 Audrey Bams ZC Eijsden 9803700 3.14.70
14 Bonnie van der Valk Eurode Kerkrade 9804668 3.19.98
15 Serafina Vlijt de Roersoppers 9801142 3.21.18
16 Eline van de Ven Heldense zwemv. 9702664 3.22.61
17 Lotte van Megen HZPC 9701376 3.22.73
18 Julie Theunissen ZC Eijsden 9700248 3.29.10
19 Floor Brouwer Mosa Regio 9703012 3.30.44
20 Tamara Bloemers ZPC Nederweert 9801328 3.30.76
21 Kathleen de Beer ZON/S&S 9702638 3.30.78
22 Birgit Hanssen ROB 9703194 3.31.70
23 Amber Winkelhuijzen Zeps 9802092 3.33.83
24 Celine Buijssen HZPC 9801484 3.34.95
25 Shae Bours RZ 9803982 3.37.45
200m vlinderslag jongens junioren 1 en 2
1 Sem Hermans HZPC 9601259 2.28.17
2 Philip Bams ZC Eijsden 9600195 2.42.39
3 Timo Billman Eurode Kerkrade 9601033 2.44.16
4 Sam Derks HZPC 9600719 2.47.70
5 Lars van Didden Zeps 9701615 2.52.58
6 Swen Cox Zeps 9604679 3.00.48
7 Tim Ramaekers ZON/S&S 9600629 3.02.91
8 Bram in 't Zandt Mosa Regio 9601257 3.06.36
9 Björn Piket HZPC 9602133 3.11.59
10 Djeremy Hesseling Mosa Regio 9603197 3.14.49
11 Ivo Grosveld RZL 9702483 3.16.09
12 Ruben Delvoie MZ&PC 9703833 3.18.20
13 Ted Wilders Mosa Regio 9701177 3.21.51
14 Wouter Knibbeler ZV Brunssum 9601617 3.29.20
15 Michaily Pappas Kimbria 9700285 3.35.80
16 Luc Venner ZPC Nederweert 9602869 3.38.39
17 Ivo Nemeth ZV Brunssum 9700075 3.39.13
18 Lars Hamacher Patrick 9703189 3.42.13
19 Zjef Nelissen HZPC 9701679 3.42.67
20 Killian van den Hoff ZV Brunssum 9700013 3.42.73
21 Tim Stassen ZC Valkenburg 9702939 3.43.75
22 Dylan Bos HZPC 9600717 3.49.73
23 Luuk Willems Patrick 9703191 3.54.86
24 Joey Derhaag Hellas-Glana 9703941 3.55.51
25 Wouter Kamperman ZPC Nederweert 9605095 3.59.02