Kring Speedo Clubmeet 2010
Sittard (NED),    21.11.2010,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 4 x 50m vrije slag, Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6    Nr. 2. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 3. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 5. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 6    Nr. 6. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 8. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Minioren 3
Nr. 9. Jongens, 50m rugslag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 10. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 6    Nr. 12. Meisjes, 50m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 13. Jongens, 50m schoolslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vrije slag, Meisjes Minioren 3
Nr. 15. Jongens, 50m vrije slag, Jongens Minioren 3 en 4    Nr. 16. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 17. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 19. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 5    Nr. 20. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Minioren 3, 4 en 5
Nr. 21. Jongens, 4 x 50m wisselslag, Jongens Minioren 4, 5 en 6    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Alle, 4 x 50m vrije slag Meisjes Min. 3, 4 en 5, Jongens Min. 4, 5 en 6
21-11-2010                               (1m,1j,1m,1j)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HG 1                          Hellas-Glana           2:43.15            2:26.57           
        Lars Kerremans, 01                         Stan Stelten, 99
        Britt Cornelissens, 00                     Robin Schnijderberg, 01
            39.45  2:26.57

  2. ZCE 1                         ZC Eijsden             2:33.69            2:32.81           
        Alex Buijs, 01                             Timo Warnier, 99
        Iris Willigers, 01                         Loes Willigers, 00
            38.30  2:32.81

  3. Eurode 1                      Eurode KZC             2:33.91            2:33.64           
        Rachelle Franken, 00                       Manon Ritten, 00
        Kjell Bakker, 00                           Niels de Boer, 00
            44.13  2:33.64

  4. kimbria 1                     ZV Kimbria             2:15.25            2:50.10           
        Kamal Moustarieh, 01                       Tomas Heger, 00
        Vera Weyzen, 01                            Amber Raadschilders, 00
            45.60  2:50.10

  5. Brunssum 1                    Brunssum               3:03.62            2:50.98           
        Lara Disco, 01                             Renske van den Bosch, 01
        Bilal Nezam Eldin, 00                      Kirk Koelstra, 99
            44.42  2:50.98

  6. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg               NT            3:12.92           
        Kyra Kerkhoffs, 01                         Selena Mikulic, 00
        Sverre Kelderman, 00                       Raf Hendriks, 01
            42.68  3:12.92




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            55.73 0200080      49.51           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana             54.77 0201186      54.72           
  3. Journey Fortuin               Hellas-Glana             56.37 0200284      55.23           
  4. Jenny van de Ven              Eurode KZC                  NT 0200780      57.42           
  5. Renske Koetsier               ZV Kimbria               57.17 0200244      58.16           
  6. Anne Köhlen                   Hellas-Glana                NT 0201714    1:01.57           
  7. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:02.41 0200918    1:02.46           
  8. Guusje Vrolijks               ZV Kimbria                  NT 0201418    1:03.98           
  9. Michelle Godding              ZV Kimbria             1:07.86 0200942    1:06.54           
 10. Sofia Sadok                   ZV Kimbria                  NT 0201204    1:07.13           
 DIS Frederique Theunissen         ZC Eijsden             1:03.95 0201074    1:00.02           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Inge Cauberg                  ZV Kimbria                  NT 0201412    1:00.45           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 50m schoolslag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden               47.83 0100577      49.95           
  2. Thimo Elissen                 ZC Eijsden               51.29 0100809      51.63           
  3. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            57.82 0100447      54.02           
  4. Mika Sieben                   Hellas-Glana             59.44 0100195      55.24           
  5. Joey Sieben                   Hellas-Glana                NT 0100193      55.95           
  6. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana                NT 0200217      57.03           
  7. Czes Korczynski               ZC Eijsden               58.63 0100815      57.76           
  8. Milan Scheepers               Brunssum                    NT 0101749      58.02           
  9. Imme loots                    Eurode KZC             1:14.57 0100031      59.54           
 10. Thomas Prikken                ZV Kimbria                  NT 0102159    1:05.02           
 11. Lorcan Lonergan               ZV Kimbria             1:05.15 0200563    1:12.13           
 DIS Justin Erdweg                 Eurode KZC               58.41 0200157      56.16           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               42.12 0000514      40.48           
  2. Julie Ouillon                 ZV Kimbria               44.60 0000704      41.90           
  3. Amber Raadschilders           ZV Kimbria               45.82 0000534      42.76           
  4. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden               45.73 0000072      43.26           
  5. Romy Radermacher              Hellas-Glana             46.02 0001070      48.10           
  6. Demi Ummels                   Brunssum                 54.75 0003546      57.20           
  NG Esmee Lanckohr                Eurode KZC               51.42 0002442                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Daan Jente                    Brunssum                 36.44 9900277      35.50           
  2. Toine Willigers               ZC Eijsden               36.19 9902155      36.07           
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             41.06 9900225      39.67           
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            40.36 9903169      40.67           
  5. Joshua Sinkiewicz             ZON / S&S                50.58 9900431      42.85           
  6. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:13.50 9900095    1:04.07           
 DIS Sam Erdweg                    Eurode KZC               49.62 9902093      43.57           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:32.04 0100256    1:25.88           
          1:25.88
  2. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC             1:31.70 0101408    1:27.67           
          1:27.67
  3. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:40.12 0100616    1:32.67           
          1:32.67
  4. Melis Aydeniz                 ZV Kimbria             1:37.26 0100440    1:36.32           
          1:36.32
  5. Vera Weyzen                   ZV Kimbria             1:43.32 0100980    1:37.06           
          1:37.06
  6. Iris Willigers                ZC Eijsden             1:38.04 0100384    1:38.86           
          1:38.86
  7. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           2:04.73 0102856    1:39.16           
          1:39.16
  8. Lara Disco                    Brunssum               2:01.95 0101882    1:39.48           
          1:39.48
  9. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria             1:59.07 0100976    1:42.25           
          1:42.25
 10. Sara van Vlokhoven            ZC Eijsden                  NT 0102484    1:49.70           
          1:49.70
 11. Leocadie Ploumen              Eurode KZC                  NT 0100012    1:52.42           
          1:52.42
 12. Chabelli Setzu                Brunssum                    NT 0102840    1:58.63           
          1:58.63
 13. Chelsea Essers                ZV Kimbria                  NT 0101664    2:00.11           
          2:00.11
AFGE Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana           1:55.76 0101640                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:11.86 0000181    1:11.32           
            33.13  1:11.32
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:20.97 0000593    1:18.02           
            36.00  1:18.02
  3. Niels de Boer                 Eurode KZC             1:22.48 0001977    1:19.77           
            37.58  1:19.77
  4. Milo Simons                   ZON / S&S              1:18.29 0000513    1:24.62           
            36.86  1:24.62
  5. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:32.76 0002875    1:31.76           
            44.42  1:31.76
  6. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:42.38 0001275    1:35.61           
            44.06  1:35.61
  7. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:46.64 0000823    1:36.73           
            43.51  1:36.73
  8. Tomas Heger                   ZV Kimbria                  NT 0002377    1:51.70           
            50.39  1:51.70
  9. Cornel Konig                  ZON / S&S                   NT 0003675    1:59.50           
            54.43  1:59.50



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Meisjes, 50m rugslag                    Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            51.70 0200080      45.54           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana                NT 0201186      47.57           
  3. Isabel Dijkstra               Brunssum                 54.39 0200918      49.45           
  4. Journey Fortuin               Hellas-Glana             58.41 0200284      52.26           
  5. Renske Koetsier               ZV Kimbria               55.67 0200244      56.36           
  6. Michelle Godding              ZV Kimbria               59.00 0200942      57.21           
  7. Anne Köhlen                   Hellas-Glana                NT 0201714    1:02.16           
 DIS Jenny van de Ven              Eurode KZC               51.38 0200780    1:04.16           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
 DIS Frederique Theunissen         ZC Eijsden                  NT 0201074    1:04.60           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Jongens, 50m rugslag               Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden               43.61 0100577      41.54           
  2. Remco Hattum van              Eurode KZC               46.87 0100003      45.19           
  3. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana             53.02 0100225      45.69           
  4. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            55.23 0100879      46.16           
  5. Milan Scheepers               Brunssum                    NT 0101749      50.23           
  6. Justin Erdweg                 Eurode KZC               50.59 0200157      51.45           
  7. Thimo Elissen                 ZC Eijsden               51.80 0100809      52.54           
  8. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana                NT 0200217      52.64           
  9. Joey Sieben                   Hellas-Glana             53.66 0100193      52.92           
 10. Youri van Lijf                ZC Eijsden               56.75 0100811      53.04           
 11. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            57.96 0100447      53.76           
 12. Lorcan Lonergan               ZV Kimbria                  NT 0200563    1:00.09           
 DIS Mika Sieben                   Hellas-Glana             49.95 0100195      47.82           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Kamal Moustarieh              ZV Kimbria               56.75 0100395      56.20           
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZV Kimbria             1:25.95 0000074    1:28.73           
          1:28.73
  2. Manon Ritten                  Eurode KZC             1:35.47 0002440    1:34.39           
          1:34.39
  3. Julie Ouillon                 ZV Kimbria             1:35.33 0000704    1:37.26 FJ 1      
          1:37.26
  4. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:34.80 0001070    1:37.26 FJ 2      
          1:37.26
  5. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:37.74 0001232    1:38.55           
          1:38.55
  6. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:52.32 0000632    1:41.86           
          1:41.86
  7. Rachelle Franken              Eurode KZC             1:56.14 0003752    1:54.35           
          1:54.35
  8. Demi Ummels                   Brunssum                    NT 0003546    1:56.60           
          1:56.60
 DIS Nikki Godding                 ZV Kimbria             1:58.05 0003570    2:05.60           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
          2:05.60
AFGE Aukje Koetsier                ZV Kimbria             1:34.04 0002260                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:22.54 9902155    1:19.86           
          1:19.86
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:24.70 9900277    1:23.31           
          1:23.31
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:28.51 9900225    1:27.86           
          1:27.86
  4. Timo Warnier                  ZC Eijsden             1:34.73 9900145    1:31.80           
          1:31.80
  5. Joshua Sinkiewicz             ZON / S&S              1:33.41 9900431    1:32.33           
          1:32.33
  6. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:46.64 9903169    1:33.80           
          1:33.80
  7. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:39.64 9902093    1:37.43           
          1:37.43
  8. Stephan Hamers                ZC Valkenburg               NT 9900095    2:01.83           
          2:01.83
  9. Jelle Loots                   Eurode KZC             2:07.60 9900333    2:02.76           
          2:02.76
NG.Z Timon Ruland                  ZC Valkenburg          1:48.80 9903505                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Meisjes, 50m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden               53.70 0100778      52.02           
  2. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             58.54 0100676      52.04           
  3. Leocadie Ploumen              Eurode KZC               56.60 0100012      55.20           
  4. Nikki Douma                   Brunssum                 57.26 0102252      56.28           
  5. Melis Aydeniz                 ZV Kimbria             1:01.00 0100440      59.71           
  6. Vera Weyzen                   ZV Kimbria               57.95 0100980    1:00.00           
  7. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria               58.93 0100976    1:00.67           
  8. Chelsea Essers                ZV Kimbria               57.48 0101664    1:00.86           
 DIS Chabelli Setzu                Brunssum               1:04.23 0102840    1:01.04           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           1:04.22 0102856    1:03.42           
        SA - Na start en/of keerpunt niet met het hoofd het wateroppervlak doorbroken, voordat bij het wijdste gedeelte v.d. 2e armslag de handen naar binnen beginnen te draaien.
AFGE Yasmijn van der Valk          Eurode KZC             1:00.09 0101408                      
AFGE Jolijn van Lisdonk            Hellas-Glana                NT 0101640                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                     Jongens, 50m schoolslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             45.65 0000593      45.30           
  2. Milo Simons                   ZON / S&S                47.15 0000513      48.26           
  3. Kjell Bakker                  Eurode KZC               47.67 0000297      49.13           
  4. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:00.61 0000823      53.51           
  5. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 59.98 0002919      55.48           
  6. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:01.93 0001275      55.86           
  7. Tomas Heger                   ZV Kimbria               59.16 0002377    1:02.48           
  8. Sverre Kelderman              ZC Valkenburg               NT 0003033    1:03.98           
 DIS Sidney Duke                   ZC Eijsden               53.37 0002875      57.89           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 DIS Cornel Konig                  ZON / S&S                   NT 0003675    1:02.36           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                     Meisjes, 50m vrije slag                  Meisjes Minioren 3
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            41.97 0200080      39.80           
  2. Isabel Dijkstra               Brunssum                 43.36 0200918      42.43           
  3. Renske Koetsier               ZV Kimbria               48.04 0200244      46.34           
  4. Journey Fortuin               Hellas-Glana             47.82 0200284      49.33           
  5. Sofia Sadok                   ZV Kimbria                  NT 0201204      52.48           
  6. Frederique Theunissen         ZC Eijsden               55.54 0201074      52.64           
  7. Guusje Vrolijks               ZV Kimbria                  NT 0201418      52.73           
  8. Michelle Godding              ZV Kimbria               55.89 0200942      54.73           
  9. Inge Cauberg                  ZV Kimbria                  NT 0201412    1:00.19           
 10. Anne Köhlen                   Hellas-Glana                NT 0201714    1:01.01           
 11. Jenny van de Ven              Eurode KZC               41.07 0200780    1:05.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Jongens, 50m vrije slag             Jongens Minioren 3 en 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Kerremans                Hellas-Glana             40.47 0100305      37.95           
  2. Alex Buijs                    ZC Eijsden               38.28 0100807      38.51           
  3. Czes Korczynski               ZC Eijsden               44.02 0100815      41.64           
  4. Youri van Lijf                ZC Eijsden               43.29 0100811      41.66           
  5. Remco Hattum van              Eurode KZC               40.97 0100003      42.12           
  6. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            41.00 0100879      42.48           
  7. Guido Berghorst               ZC Valkenburg            43.73 0100447      43.23           
  8. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana             47.36 0200217      44.26           
  9. Justin Erdweg                 Eurode KZC               45.62 0200157      44.54           
 10. Kamal Moustarieh              ZV Kimbria               46.07 0100395      46.57           
 11. Milan Scheepers               Brunssum                 49.57 0101749      47.20           
 12. Joey Sieben                   Hellas-Glana             48.00 0100193      48.89           
 13. Thomas Prikken                ZV Kimbria                  NT 0102159      58.04           
 14. Lorcan Lonergan               ZV Kimbria               57.07 0200563    1:10.20           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                ZV Kimbria             1:14.07 0000074    1:15.64           
          1:15.64
  2. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:17.12 0000514    1:16.42           
          1:16.42
  3. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:24.44 0000072    1:24.89           
          1:24.89
  4. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:22.41 0001070    1:28.49           
          1:28.49
  5. Demi Ummels                   Brunssum               1:47.76 0003546    1:38.51           
          1:38.51
  6. Nikki Godding                 ZV Kimbria                  NT 0003570    1:46.51           
          1:46.51
  7. Selena Mikulic                ZC Valkenburg          1:56.48 0002394    1:59.26           
          1:59.26
AFGE Rachelle Franken              Eurode KZC             1:56.50 0003752                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:06.61 9902155    1:07.92           
          1:07.92
  2. Kirk Koelstra                 Brunssum               1:20.33 9903473    1:14.70           
          1:14.70
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:14.76 9900225    1:15.14           
          1:15.14
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:17.34 9903169    1:21.88           
          1:21.88
  5. Joshua Sinkiewicz             ZON / S&S              1:23.13 9900431    1:22.13           
          1:22.13
  6. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:21.81 9902093    1:23.99           
          1:23.99
  7. Stephan Hamers                ZC Valkenburg          1:45.02 9900095    1:46.20           
          1:46.20
  8. Jelle Loots                   Eurode KZC             1:51.71 9900333    2:06.85           
          2:06.85
NG.Z Timon Ruland                  ZC Valkenburg               NT 9903505                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:37.36 0100676    1:38.02           
          1:38.02
  2. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC             1:47.80 0101408    1:46.29           
          1:46.29
  3. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden             1:47.67 0100778    1:46.69           
          1:46.69
  4. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:47.18 0100616    1:47.67           
          1:47.67
  5. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           2:08.75 0102856    1:51.33           
          1:51.33
  6. Melis Aydeniz                 ZV Kimbria             1:52.21 0100440    1:56.33           
          1:56.33
  7. Sara van Vlokhoven            ZC Eijsden             2:04.84 0102484    1:59.54           
          1:59.54
  8. Anouk Geyselaers              ZV Kimbria             2:06.22 0100976    2:02.42           
          2:02.42
  9. Leocadie Ploumen              Eurode KZC                  NT 0100012    2:07.11           
          2:07.11
 10. Renske van den Bosch          Brunssum                    NT 0102250    2:09.03           
          2:09.03
 DIS Nikki Douma                   Brunssum                    NT 0102252                      
        WB - De wisselslag niet gezwommen in de juiste volgorde (vlinder, rug, school, vrij). (geen tijden noteren)
 DIS Chelsea Essers                ZV Kimbria                  NT 0101664    2:11.48           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., en VC
          2:11.48
AFGE Vera Weyzen                   ZV Kimbria             2:05.17 0100980                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m wisselslag                  Jongens Minioren 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:23.89 0000181    1:21.54           
          1:21.54
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:32.73 0000593    1:29.51           
          1:29.51
  3. Niels de Boer                 Eurode KZC             1:43.84 0001977    1:33.86           
          1:33.86
  4. Milo Simons                   ZON / S&S              1:34.72 0000513    1:35.63           
          1:35.63
  5. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:46.82 0002875    1:46.95           
          1:46.95
  6. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:53.11 0001275    1:49.70           
          1:49.70
  7. Cornel Konig                  ZON / S&S                   NT 0003675    2:07.12           
          2:07.12



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag        Meisjes Minioren 3, 4 en 5
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode 1                      Eurode KZC             2:58.91            2:57.28           
        Manon Ritten, 00                           Lieve Göbbels, 00
        Rachelle Franken, 00                       Yasmijn van der Valk, 01
            43.61  2:57.28

  2. kimbria 1                     ZV Kimbria             2:53.78            3:01.23           
        Nikki Godding, 00                          Julie Ouillon, 00
        Amber Kerkhofs, 00                         Amber Raadschilders, 00
            55.86  3:01.23

  3. HG 1                          Hellas-Glana           3:23.34            3:10.04           
        Bo Souhoka, 02                             Britt Cornelissens, 00
        Kim Rebergen, 01                           Robin Schnijderberg, 01
            46.48  3:10.04

  4. Brunssum 1                    Brunssum               4:14.75            3:54.64           
        Nikki Douma, 01                            Renske van den Bosch, 01
        Lara Disco, 01                             Chabelli Setzu, 01
            50.91  3:54.64

 DIS ZCE 1                         ZC Eijsden             3:05.35            3:06.80           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
        Loes Willigers, 00                         Kirsten Theunissen, 00
        Fleur Wolfs, 01                            Iris Willigers, 01
            45.09  3:06.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                   Jongens, 4 x 50m wisselslag        Jongens Minioren 4, 5 en 6
21-11-2010                                                                              Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Brunssum 1                    Brunssum               2:48.01            2:45.48           
        Kirk Koelstra, 99                          Daan Jente, 99
        Vincent de Munter, 00                      Bilal Nezam Eldin, 00
            42.89  2:45.48

  2. ZCE 1                         ZC Eijsden             2:55.67            2:54.26           
        Thimo Elissen, 01                          Luuk Roosen, 01
        Timo Warnier, 99                           Alex Buijs, 01
            52.00  2:54.26

  3. HG 1                          Hellas-Glana           3:34.63            2:56.11           
        Lars Kerremans, 01                         Liam Meuldijk, 01
        Stan Stelten, 99                           Robert Jansen, 00
            45.30  2:56.11

  4. Eurode 1                      Eurode KZC             3:18.93            3:34.80           
        Kjell Bakker, 00                           Remco Hattum van, 01
        Imme loots, 01                             Jelle Loots, 99
            46.54  3:34.80




SPLASH Meet Manager 11Registered to Hellas-Glana