Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 2. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 3. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 4
Nr. 4. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 5
Nr. 5. Meisjes, 200m vrije slag  Meisjes Minioren 5
Nr. 6. Jongens, 100m vlinderslag  Jongens Minioren 6
Nr. 7. Meisjes, 200m rugslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 8. Jongens, 200m rugslag  Jongens Junioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 100m rugslag  Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 10. Jongens, 50m vlinderslag  Jongens Minioren 2, 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 100m vrije slag  Meisjes Minioren 4
Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag  Jongens Minioren 5
Nr. 13. Meisjes, 100m vlinderslag  Meisjes Minioren 5
Nr. 14. Jongens, 200m vrije slag  Jongens Minioren 6
Nr. 15. Meisjes, 200m vlinderslag  Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 16. Jongens, 200m vlinderslag  Jongens Junioren 1 en 2


Speedo deel 2 2010-2011 Landgraaf
Landgraaf, 12.12.2010


Programmanr. 1
12-12-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nikki SmeetsZC Valkenburg1:31.1102000801:25.43
2.Carolien BeckersEurode Kerkrade1:36.0802000781:29.30
3.Iris DijkstraNimo1:44.3902017661:35.64
4.Muriël BlokZC ValkenburgNT03000301:45.32
5.Romy VonckenMZ&PC1:49.8502006101:54.67
6.Demi SchoonbroodZC ValkenburgNT02001101:57.81
7.Demi van HulstZC ValkenburgNT03001402:04.68
8.Quinty RouschopZC ValkenburgNT03002082:23.34


<< TOP >>
Programmanr. 2
12-12-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Remco Hattum vanEurode Kerkrade1:54.6901000031:53.42
2.Guido BerghorstZC Valkenburg2:04.9801004471:56.83
3.Lars RouffaerZC ValkenburgNT03002172:17.57
4.Mossie KlinkersMZ&PCNT01012292:18.23
5.Ashraf Ait MelloukNimoNT03001312:20.61
6.Dann GöbbelsEurode KerkradeNT03001092:20.81
7.Xavi LaumenMZ&PCNT03003932:21.46
DISRaf HendriksZC Valkenburg2:15.1301008792:01.70
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
DISDaan KrottjéEurode KerkradeNT03000292:28.57
AE - De aangegeven zwemslag niet uitgevoerd. (meer dan twee slagen: geen tijden noteren), +SL
AFGEMAnour DlalatNimo2:12.460101137
NGJustin ErdwegEurode KerkradeNT0200157


<< TOP >>
Programmanr. 3
12-12-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg1:44.2201006161:43.85
2.Jessie DautzenbergNimo2:07.1401018262:08.63
NGYasmijn van der ValkEurode Kerkrade1:55.110101408


<< TOP >>
Programmanr. 4
12-12-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Niels de BoerEurode Kerkrade46.84000197740.41
2.Milo SimonsZon/s&s51.06000051347.24
3.Cornel KonigZon/s&sNT000367559.02
DISBas DijkstraNimo47.75000004341.46
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
DISKjell BakkerEurode Kerkrade51.21000029749.89
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., +VE


<< TOP >>
Programmanr. 5
12-12-2010
Meisjes, 200m vrije slagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Lieve GöbbelsEurode KerkradeNT00005141:21.032:44.30
2.Manon RittenEurode KerkradeNT00024401:24.072:50.73
3.Esmee LanckohrEurode KerkradeNT00024421:31.603:09.07
4.Jadzia van KraaijZon/s&sNT00021781:45.163:47.84
5.Noumidia BouchmalMZ&PCNT00042261:58.754:10.34
6.Patricia van DoorenMZ&PCNT00034001:59.324:11.87
7.Noortje PeetersMZ&PCNT00034972:18.074:47.06
AFGEMZita TemelMZ&PCNT0003260


<< TOP >>
Programmanr. 6
12-12-2010
Jongens, 100m vlinderslagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Dario van HulstZC Valkenburg1:37.7399031691:30.38
2.Leroy de BrouwerNimo2:17.3399007392:00.40
DISJoshua SinkiewiczZon/s&sNT99004311:52.54
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
NG.ZACostia SumtsovMZ&PCNT9902109
NGSam ErdwegEurode Kerkrade2:09.579902093


<< TOP >>
Programmanr. 7
12-12-2010
Meisjes, 200m rugslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Janina BeckersEurode Kerkrade2:47.1198005741:16.992:38.39
2.Bonnie van der ValkEurode Kerkrade3:08.5198046681:25.402:52.07
3.Shania HaenenEurode Kerkrade2:56.2098025281:22.462:54.00
4.McKenzie KellyEurode Kerkrade3:07.5998054381:25.272:54.11
5.Rianne de CroockEurode Kerkrade3:02.1098014661:27.672:59.16
6.Michelle BarteletZC Valkenburg3:03.7598021841:27.953:00.89
7.Jody SavelbergEurode KerkradeNT99004381:31.593:08.12
8.Denise BlokZC ValkenburgNT99005721:34.503:10.18
9.Hannah BillmanEurode Kerkrade3:31.6498005761:36.823:18.07
10.Mariecke de BeerZon/s&sNT99005241:39.233:18.48
11.Elisa HelmerZC Valkenburg3:20.8898033661:39.493:18.84
12.Nikki KrottjéEurode KerkradeNT99000961:43.453:31.74
13.Nina VriezelaarZC ValkenburgNT99005701:45.823:34.50
14.Fleur MomZon/s&s3:54.3598053521:49.703:40.64
15.Iris PortegijsZC ValkenburgNT98057541:48.573:41.36
16.Sanne HattumEurode KerkradeNT99008981:49.513:48.40
17.Jacqueline DoorenMZ&PCNT98029701:52.143:51.21
18.Janneke GrootersZC Valkenburg4:12.5898042002:01.104:03.04
DISPaulina KonigZon/s&sNT99051921:48.233:39.37
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
DISLotte OffermansZon/s&s3:58.8998041261:51.653:48.14
RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
NG.ZAHester van MourikMZ&PCNT9804970
AFGEMMinke TheunissenZC Valkenburg2:58.369801826


<< TOP >>
Programmanr. 8
12-12-2010
Jongens, 200m rugslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Ruben DelvoieMZ&PC2:40.9597038331:14.982:35.59
2.Jeroen de CroockEurode Kerkrade2:48.9897020251:19.052:39.50
3.Jordy SeverinsEurode KerkradeNT98005591:21.042:45.04
4.Danny HamersZC Valkenburg2:56.5097011691:26.812:56.55
AFGEMTim StassenZC Valkenburg3:00.439702939


<< TOP >>
Programmanr. 9
12-12-2010
Meisjes, 100m rugslagMeisjes Minioren 2 en 3
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Nikki SmeetsZC Valkenburg1:40.0202000801:34.36
2.Carolien BeckersEurode KerkradeNT02000781:48.86
3.Iris DijkstraNimoNT02017661:59.07
4.Muriël BlokZC ValkenburgNT03000301:59.82
5.Romy VonckenMZ&PC2:10.4402006102:13.30
6.Quinty RouschopZC ValkenburgNT03002082:17.98
DISDemi van HulstZC ValkenburgNT03001402:03.48
RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen.
DISDemi SchoonbroodZC ValkenburgNT02001102:14.98
RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.


<< TOP >>
Programmanr. 10
12-12-2010
Jongens, 50m vlinderslagJongens Minioren 2, 3 en 4
Resultaten


RangIn.tijdTijd
1.Raf HendriksZC ValkenburgNT010087948.92
2.Remco Hattum vanEurode Kerkrade46.88010000352.70
3.Lars RouffaerZC ValkenburgNT03002171:04.23
DISGuido BerghorstZC ValkenburgNT01004471:00.32
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISMossie KlinkersMZ&PCNT01012291:02.48
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +VB
DISAshraf Ait MelloukNimoNT03001311:08.22
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht.
DISXavi LaumenMZ&PCNT03003931:26.54
VC - Armen niet over het water naar voren gebracht., +VB
AFGEMAnour DlalatNimo1:04.570101137
NGJustin ErdwegEurode Kerkrade1:09.970200157


<< TOP >>
Programmanr. 11
12-12-2010
Meisjes, 100m vrije slagMeisjes Minioren 4
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kyra KerkhoffsZC Valkenburg1:40.1201006161:31.92
2.Jessie DautzenbergNimoNT01018262:03.08
NGYasmijn van der ValkEurode Kerkrade1:31.700101408


<< TOP >>
Programmanr. 12
12-12-2010
Jongens, 100m schoolslagJongens Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Kjell BakkerEurode Kerkrade1:42.7000002971:41.54
2.Milo SimonsZon/s&s1:46.3900005131:43.86
3.Niels de BoerEurode Kerkrade1:48.6400019771:50.45
4.Cornel KonigZon/s&sNT00036752:12.54
DISBas DijkstraNimo1:59.7100000431:55.58
SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., +SL


<< TOP >>
Programmanr. 13
12-12-2010
Meisjes, 100m vlinderslagMeisjes Minioren 5
Resultaten


RangIn.tijd50m100m
1.Lieve GöbbelsEurode KerkradeNT00005141:34.17
2.Esmee LanckohrEurode KerkradeNT00024421:51.67
3.Jadzia van KraaijZon/s&sNT00021781:52.80
DISManon RittenEurode KerkradeNT00024401:53.64
VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak.
AFGEMChayenne OdenhovenNimo2:10.540000468


<< TOP >>
Programmanr. 14
12-12-2010
Jongens, 200m vrije slagJongens Minioren 6
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Dario van HulstZC Valkenburg3:03.7999031691:23.292:50.12
2.Joshua SinkiewiczZon/s&s3:03.1599004311:22.452:51.16
3.Leroy de BrouwerNimo3:01.7299007391:27.232:59.29
4.Stephan HamersZC ValkenburgNT99000951:48.953:47.23
NG.ZACostia SumtsovMZ&PCNT9902109
NGSam ErdwegEurode Kerkrade3:20.519902093


<< TOP >>
Programmanr. 15
12-12-2010
Meisjes, 200m vlinderslagMeisjes Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Janina BeckersEurode Kerkrade2:57.0098005741:17.482:44.13
2.McKenzie KellyEurode Kerkrade3:13.0798054381:18.562:45.24
3.Shania HaenenEurode Kerkrade3:08.8498025281:20.102:59.92
4.Bonnie van der ValkEurode Kerkrade3:19.9898046681:23.703:06.92
5.Rianne de CroockEurode KerkradeNT98014661:33.083:18.38
6.Denise BlokZC ValkenburgNT99005721:37.303:23.89
7.Hannah BillmanEurode Kerkrade3:49.1298005761:46.763:37.89
8.Elisa HelmerZC Valkenburg3:48.5098033661:40.893:39.32
9.Jody SavelbergEurode KerkradeNT99004381:45.103:42.23
10.Michelle BarteletZC ValkenburgNT98021841:43.163:45.89
11.Mariecke de BeerZon/s&sNT99005241:51.543:50.20
12.Nina VriezelaarZC ValkenburgNT99005701:52.923:55.58
13.Nikki KrottjéEurode KerkradeNT99000962:01.234:15.89
DISFleur MomZon/s&sNT98053521:51.323:47.07
VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt., +VH
DISLotte OffermansZon/s&s4:19.3998041261:53.403:49.37
VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
DISSanne HattumEurode KerkradeNT99008982:06.544:32.64
VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
AFGEMMinke TheunissenZC Valkenburg3:49.329801826


<< TOP >>
Programmanr. 16
12-12-2010
Jongens, 200m vlinderslagJongens Junioren 1 en 2
Resultaten


RangIn.tijd50m100m150m200m
1.Jordy SeverinsEurode KerkradeNT98005591:21.332:51.48
2.Ruben DelvoieMZ&PC3:18.2097038331:29.023:15.54
3.Jeroen de CroockEurode KerkradeNT97020251:37.453:23.45
4.Danny HamersZC ValkenburgNT97011691:43.223:39.76
AFGEMTim StassenZC Valkenburg3:43.759702939