LAC 3 Wisselslag
Valkenburg aan de Geul (NED),    30-1-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 3 en 4    Nr. 2. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
Nr. 4. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5 en 6    Nr. 5. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 6. Meisjes, 400m wisselslag, Meisjes Jeugd 1 en 2    Nr. 7. Dames, 400m wisselslag, Dames Senioren Open
Nr. 8. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 9. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Junioren 3 en 4
Nr. 10. Jongens, 400m wisselslag, Jongens Jeugd 1 en 2    Nr. 11. Heren, 400m wisselslag, Heren Senioren Open


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 200m wisselslag             Meisjes Minioren 3 en 4
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           3:47.95 0100676    3:20.31           
            46.52  3:20.31
  2. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg               NT 0200080    3:22.52           
            46.48  3:22.52
  3. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           3:52.36 0100256    3:36.36           
            50.70  3:36.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Meisjes, 200m wisselslag    Meisjes Minioren 5 en Junioren 1
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Denise Blok                   ZC Valkenburg          3:09.42 9900572    3:02.10           
            39.89  3:02.10
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        3:11.40 0000514    3:06.04           
            43.60  3:06.04
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        3:23.82 0002440    3:12.65           
            45.37  3:12.65
  4. Romy Radermacher              Hellas-Glana           3:21.26 0001070    3:19.85           
            46.98  3:19.85



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 200m wisselslag             Jongens Minioren 5 en 6
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           3:11.32 9900225    3:01.57           
            39.96  3:01.57
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           3:18.67 0000593    3:12.32           
            43.33  3:12.32
  3. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade             NT 0001977    3:14.31           
            39.25  3:14.31
  4. Sander Aerts                  Hzpc                   3:25.91 9902045    3:21.23           
            45.59  3:21.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 400m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mignon Peeters                Nimo                   6:04.98 9701048    6:08.69           
          1:21.08  6:08.69
AFGE Shannon Odenhoven             Nimo                   7:20.76 9703608                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Meisjes, 400m wisselslag                Meisjes Jeugd 1 en 2
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        5:33.92 9602154    5:29.96           
          1:17.50  5:29.96
  2. Floor Weijmans                Hzpc                   5:52.34 9502522    5:44.47           
          1:18.47  5:44.47
  3. Nieske Janssen                Nimo                   6:15.51 9601328    6:15.64           
          1:32.00  6:15.64
  4. Kimberley de Brouwer          Nimo                        NT 9505392    6:35.93           
          1:26.95  6:35.93



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 400m wisselslag                  Dames Senioren Open
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             Hzpc                   5:02.46 9102076    5:09.04           
          1:13.24  5:09.04
  2. Bo Peeters                    Nimo                   5:43.32 9306564    5:47.49           
          1:17.94  5:47.49
  3. Melissa Meijer                Nimo                   5:41.02 9304374    5:55.18           
          1:18.78  5:55.18
 DIS Vera Weinberg                 Nimo                   5:40.02 9302144    5:40.04           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
          5:40.04
AFGE Sanne Kerkhoff                Nimo                   6:16.70 9305530                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 1 en 2
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. David Paulissen               Nimo                        NT 9703489    6:43.99           
          1:47.61  6:43.99
  2. Pieter Otten                  Hzpc                        NT 9800937    7:02.09           
          1:44.99  7:02.09



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Jongens, 400m wisselslag             Jongens Junioren 3 en 4
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Joeri Kerkhoff                Nimo                   5:42.73 9501689    5:31.52           
          1:12.86  5:31.52
  2. Bart de Heer                  Hellas-Glana           5:25.65 9500359    5:33.58           
          1:17.14  5:33.58
  3. Björn Piket                   Hzpc                   5:39.61 9602133    5:37.47           
          1:21.80  5:37.47
  4. Dylan Notten                  Brunssum               5:29.88 9500099    5:37.89           
          1:15.48  5:37.89
  5. Jan van Aken                  Hellas-Glana           5:53.39 9504369    6:03.60           
          1:31.95  6:03.60
  NG Martijn Weinberg              Nimo                   6:17.76 9600955                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                    Jongens, 400m wisselslag                Jongens Jeugd 1 en 2
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           4:52.82 9403511    4:48.54           
          1:05.86  4:48.54
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          4:54.39 9403779    4:56.73           
          1:10.57  4:56.73
  3. Patrick Janssen               Hzpc                   5:37.89 9302009    5:34.53           
          1:17.01  5:34.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Heren, 400m wisselslag                  Heren Senioren Open
30-1-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sander Slaghuis               Nimo                   5:16.32 8805305    5:21.12           
          1:17.05  5:21.12
  2. Math Smeets                   Nimo                   5:19.90 8704153    5:26.25           
          1:14.21  5:26.25
  3. Jeroen Custers                Kimbria                5:36.76 9106319    5:26.86           
          1:14.48  5:26.86
  4. Indji Tan                     Nimo                   5:21.92 9102973    5:27.79           
          1:12.76  5:27.79
  5. Sander van den Berg           Nimo                   5:16.26 8700211    5:31.30           
          1:13.45  5:31.30
  6. Tom Goffin                    Nimo                   6:04.30 8604457    5:58.82           
          1:21.23  5:58.82



SPLASH Meet Manager 11Registered to ZC Valkenburg