Deel 4 E.ON zwemcompetitie District kl 1
Brunssum (NED),    27-2-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Dames, 4 x 100m wisselslag, Dames Senioren Open    Nr. 3. Jongens, 4 x 50m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 4. Alle, 25m schoolslag, Mix Minioren 4 en later    Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en later
Nr. 7. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6 en later    Nr. 9. Meisjes, 50m rugslag, Meisjes Junioren 3 en later
Nr. 10. Jongens, 50m rugslag, Jongens Junioren 2 en later    Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Jeugd 2 en later
Nr. 13. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Junioren 4 en later    Nr. 15. Dames, 100m wisselslag, Dames Senioren 2 en later
Nr. 16. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Jeugd 2 en later    Nr. 17. Dames, 100m vlinderslag, Dames Senioren Open
Nr. 18. Heren, 100m vlinderslag, Heren Senioren Open    Nr. 19. Alle, 50m vrije slag, Mix Minioren 4 en later
Nr. 20. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en later    Nr. 22. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6 en later
Nr. 24. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 26. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Junioren 2 en later
Nr. 28. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Jeugd 2 en later    Nr. 30. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 4 en later
Nr. 32. Dames, 200m schoolslag, Dames Senioren 2 en later    Nr. 34. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Jeugd 2 en later
Nr. 36. Dames, 100m rugslag, Dames Senioren Open    Nr. 38. Heren, 100m rugslag, Heren Senioren Open
Nr. 40. Meisjes, 4 x 50m wisselslag, Meisjes Junioren 3 en later    Nr. 41. Alle, 4 x 25m vrije slag, Mix Minioren 4 en later


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                    Dames, 4 x 100m wisselslag                Dames Senioren Open
27-2-2011 - 14:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             4:45.01            4:59.02           
        Céline Jennes, 96                          Rebecca Vroomen, 93
        Leonora Arets, 95                          Shania Haenen, 98
          1:14.92  4:59.02

  2. Kimbria 1                     Kimbria                5:09.72            5:08.45           
        Tobie Saparuwe, 98                         Jolien van Golde, 92
        Jessica van Dijk, 98                       Celine Kerkhofs, 98
          1:12.30  5:08.45

  3. Brunssum 1                    Brunssum               5:07.92            5:11.95           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Lisanne Jente, 96
        Ellen Borger, 96                           Robin Klasens, 96
          1:18.92  5:11.95

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           5:27.12            5:29.70           
        Silvy Collin, 89                           Rosien Meesen, 94
        Rian Lensen, 88                            Meidrie Lensen, 90
          1:21.83  5:29.70

  5. Kimbria 2                     Kimbria                5:36.25            5:32.82           
        Kathinka Vertommen, 82                     Meggie Schreppers, 94
        Rachelle Jaspers, 89                       Simone Jongen, 94
          1:24.60  5:32.82




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                    Jongens, 4 x 50m vrije slag       Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011 - 14:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             1:56.48            1:56.64           
        Laurence Smits, 95                         Jordy Severins, 98
        Jeroen de Croock, 97                       Timo Billman, 96
            28.16  1:56.64

  2. Brunssum 1                    Brunssum               2:00.45            1:59.89           
        Ivo Nemeth, 97                             Dylan Notten, 95
        Jhamiro Habets, 98                         Tom Niemark, 95
            29.70  1:59.89

  3. Brunssum 2                    Brunssum               2:10.26            2:08.20           
        Wouter Knibbeler, 96                       Thijmen Bruist, 98
        Daan Jente, 99                             Ruben Dietzenbacher, 97
            32.04  2:08.20

  4. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:14.17            2:11.92           
        Niels Hoogerwerf, 95                       Jan van Aken, 95
        Roel Hustinx, 99                           Joey Derhaag, 97
            30.02  2:11.92

  5. Kimbria 1                     Kimbria                2:20.24            2:21.86           
        Caio Passos-newman, 98                     Justus Donders, 97
        Kevin Janssen, 97                          Yessin Moustarieh, 96
            32.60  2:21.86




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Jongens, 25m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
27-2-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Milan Scheepers               Brunssum                    NT 0101749      25.45           
  2. Justin Erdweg                 Eurode KZC               26.63 0200157      26.62           
  3. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana             28.48 0200217      27.33           
  4. Dann Göbbels                  Eurode KZC               30.58 0300109      28.37           
 DIS Christian van der Haijden     Hellas-Glana             30.32 0300257      30.48           
        SR - Meer dan één vlinderbeenslag na start en/of keerpunt.
  NG Ivano Veltrop                 Brunssum                    NT 0201299                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 25m schoolslag         Meisjes Minioren 4 en later
27-2-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Journey Fortuin               Hellas-Glana             28.53 0200284      25.40           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana                NT 0201186      25.47 FJ 1      
  3. Janine Veltrop                Brunssum                    NT 0103200      25.47 FJ 2      
  4. Nikki Douma                   Brunssum                    NT 0102252      25.95           
  5. Chelsea Essers                Kimbria                  27.37 0101664      25.98           
  6. Guusje Vrolijks               Kimbria                  27.54 0201418      26.33           
  7. Jenny van de Ven              Eurode KZC               27.02 0200870      26.62           
  8. Renske Koetsier               Kimbria                  28.77 0200244      26.78           
  9. Isabel Dijkstra               Brunssum                    NT 0200918      26.92           
 10. Lara Disco                    Brunssum                    NT 0101882      27.95           
 11. Sofia Sadok                   Kimbria                  30.26 0201204      28.57           
 12. Anne Köhlen                   Hellas-Glana             28.91 0201714      28.89           
 13. Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522      31.02           
AFGE Renske van den Bosch          Brunssum                    NT 0102250                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag         Meisjes Junioren 1 en later
27-2-2011 - 14:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:11.25 0000074    1:12.82           
          1:12.82
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                1:13.45 0000534    1:13.13           
          1:13.13
  3. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:15.93 0000514    1:16.68 FJ 1      
          1:16.68
  4. Aukje Koetsier                Kimbria                1:19.93 0002260    1:16.68 FJ 2      
          1:16.68
  5. Manon Ritten                  Eurode KZC             1:19.13 0002440    1:17.39           
          1:17.39
  6. Esmee Dietzenbacher           Brunssum               1:28.84 9901986    1:18.95           
          1:18.95
  7. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:24.82 9900438    1:19.76           
          1:19.76
  8. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:20.88 0001070    1:20.45           
          1:20.45
  9. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:20.41 0100676    1:21.36           
          1:21.36
 10. Esmee Lanckohr                Eurode KZC             1:26.36 0002442    1:23.60           
          1:23.60
 11. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC             1:27.67 0101408    1:26.45           
          1:26.45
 12. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:25.54 0100256    1:26.95           
          1:26.95
 13. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:32.82 0000632    1:27.29           
          1:27.29
 14. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:39.95 9902506    1:28.51           
          1:28.51
 15. Melis Aydeniz                 Kimbria                1:33.87 0100440    1:29.95           
          1:29.95
 16. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                1:39.08 9901442    1:31.36           
          1:31.36
 17. Vera Weyzen                   Kimbria                1:37.06 0100980    1:33.54           
          1:33.54
 18. Nikki Godding                 Kimbria                1:43.23 0003570    1:34.70           
          1:34.70
     Anouk Geyselaers              Kimbria                1:35.20 0100976    1:34.70           
          1:34.70
 20. Demi Ummels                   Brunssum               1:38.51 0003546    1:38.13           
          1:38.13
 21. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           1:39.16 0102856    1:40.20           
          1:40.20
 22. Demi Dassen                   Kimbria                     NT 9905278    1:41.25 FJ 1      
          1:41.25
 23. Quinty Raes                   Brunssum               1:52.68 9904566    1:41.25 FJ 2      
          1:41.25
 24. Aïcha van Oosten              Brunssum                    NT 0004672    1:55.13           
          1:55.13
AFGE Julie Ouillon                 Kimbria                1:23.23 0000704                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 6 en later
27-2-2011 - 14:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:08.92 0000181    1:10.20           
          1:10.20
  2. Kirk Koelstra                 Brunssum               1:09.85 9903473    1:11.80           
          1:11.80
  3. Daan Jente                    Brunssum               1:08.39 9900277    1:13.16           
          1:13.16
  4. Niels de Boer                 Eurode KZC             1:18.88 0001977    1:19.17           
          1:19.17
  5. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:17.99 0000297    1:19.48           
          1:19.48
  6. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:21.81 9902093    1:24.77           
          1:24.77
  7. Lars Kerremans                Hellas-Glana           1:25.18 0100305    1:26.98           
          1:26.98
  8. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:32.73 0002919    1:30.80           
          1:30.80
  9. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:33.76 0100225    1:32.20           
          1:32.20
 10. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:31.68 0001275    1:32.26           
          1:32.26
 11. Mika Sieben                   Hellas-Glana           1:39.08 0100195    1:37.51           
          1:37.51
 12. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:36.73 0000823    1:39.02           
          1:39.02
 13. Tomas Heger                   Kimbria                1:44.26 0002377    1:40.23           
          1:40.23
 14. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           1:38.26 9900885    1:41.42           
          1:41.42
 15. Joey Sieben                   Hellas-Glana           1:47.79 0100193    1:47.16           
          1:47.16
 16. Kamal Moustarieh              Kimbria                1:50.64 0100395    1:50.54           
          1:50.54



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                       Meisjes, 50m rugslag           Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011 - 14:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie Saparuwe                Kimbria                  35.36 9802954      33.76           
  2. Celine Kerkhofs               Kimbria                  37.77 9800548      36.64           
  3. Charissa Drost                Hellas-Glana             38.22 9704750      36.76           
  4. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             37.83 9801174      37.13           
  5. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               36.82 9702464      37.39           
  6. Janelle van den Heuvel        Brunssum                 36.73 9700842      37.76           
  7. Rianne de Croock              Eurode KZC               40.40 9801466      39.73           
  8. Maja Andric                   Hellas-Glana             45.41 9701302      41.26           
  9. Aniek Leij van der            Brunssum                    NT 9805484      44.20           
 10. Laura Larue                   Hellas-Glana             45.89 9802844      44.61           
 11. Sonja Jansen                  Hellas-Glana             46.60 9902506      45.32           
 12. Renee Schauwaert              Kimbria                  47.21 9801482      46.20           
 13. Misha Geelen                  Kimbria                  43.94 9903396      46.42           
 14. Bo Garritsen                  Brunssum                    NT 9805482      50.54           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 50m rugslag           Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeroen de Croock              Eurode KZC               35.42 9702025      34.70           
  2. Ivo Nemeth                    Brunssum                 35.73 9700075      36.16           
  3. Jordy Severins                Eurode KZC               38.64 9800559      36.92           
  4. Joey Derhaag                  Hellas-Glana             35.90 9703941      37.04           
  5. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC               45.53 9800427      39.07           
  6. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                 51.79 9703259      39.20           
  7. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             42.19 9900225      40.02           
  8. Jhamiro Habets                Brunssum                 42.25 9800803      42.36           
  9. Caio Passos-newman            Kimbria                  41.90 9801043      43.42           
 10. Victor Knibbeler              Brunssum                 45.12 9700795      43.98           
 11. Kevin Janssen                 Kimbria                  42.89 9700585      44.45           
 12. Dennis Niemark                Brunssum                    NT 9800801      47.48           
 13. Fabian Fontaine               Brunssum                    NT 9701703      54.11           
NG.Z Thijmen Bruist                Brunssum                 45.54 9802597                      
  NG Lorenzo Veltrop               Brunssum                    NT 9802599                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag            Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:24.30 9802528    1:23.61           
          1:23.61
  2. Céline Jennes                 Eurode KZC             1:22.25 9602154    1:24.26           
          1:24.26
  3. Lisanne Jente                 Brunssum               1:25.91 9600788    1:24.92           
          1:24.92
  4. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:33.04 9803732    1:31.92           
          1:31.92
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                1:29.80 9800552    1:33.26           
          1:33.26
  6. Hannah Billman                Eurode KZC             1:41.77 9800576    1:33.70           
          1:33.70
  7. Robin Klasens                 Brunssum               1:35.44 9604532    1:34.83           
          1:34.83
  8. Luna van Acker                Kimbria                1:36.29 9805042    1:36.51           
          1:36.51
  9. Tamara Michels                Brunssum               1:38.86 9606236    1:37.15 FJ 1      
          1:37.15
 10. Kendra Viehmann               Hellas-Glana           1:35.92 9702128    1:37.15 FJ 2      
          1:37.15
 11. Sharon Schroyen               Brunssum               1:32.80 9502536    1:41.20           
          1:41.20
 12. Femke Augustin                Kimbria                1:43.07 9506440    1:43.42           
          1:43.42
 13. Kyra Raadschilders            Kimbria                1:42.14 9602604    1:43.89           
          1:43.89
 14. Kyra Janssen                  Kimbria                1:46.90 9800990    1:45.10           
          1:45.10
 15. Daniëlle Beland               Brunssum               1:44.42 9506700    1:49.64           
          1:49.64
 16. Dominique Craemers            Brunssum               1:48.39 9503196    1:50.98           
          1:50.98
 17. Nicole Boshoven               Kimbria                2:02.00 9804426    2:05.51           
          2:05.51
 DIS Simone Verbeet                Kimbria                     NT 9506732    2:02.51           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          2:02.51



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             1:13.34 9601033    1:15.04           
          1:15.04
  2. Dylan Notten                  Brunssum               1:20.62 9500099    1:22.13           
          1:22.13
  3. Jan van Aken                  Hellas-Glana           1:25.02 9504369    1:23.36           
          1:23.36
  4. Laurence Smits                Eurode KZC             1:29.44 9500007    1:24.74           
          1:24.74
  5. Brian Schijns                 Eurode KZC             1:28.04 9500713    1:26.48           
          1:26.48
  6. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           1:29.44 9505409    1:28.02           
          1:28.02
  7. Tom Niemark                   Brunssum               1:29.30 9502397    1:31.89           
          1:31.89
  8. Wouter Knibbeler              Brunssum               1:31.42 9601617    1:37.48           
          1:37.48
  9. Justus Donders                Kimbria                1:51.82 9703735    1:48.82           
          1:48.82
 10. Yessin Moustarieh             Kimbria                1:47.81 9604733    1:50.76           
          1:50.76
AFGE Benjamin Kamely               Kimbria                1:48.94 9603765                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                     Dames, 100m wisselslag            Dames Senioren 2 en later
27-2-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode KZC             1:18.32 9504690    1:19.64           
          1:19.64
  2. Meggie Schreppers             Kimbria                1:18.29 9400512    1:21.29           
          1:21.29
  3. Rosien Meesen                 Hellas-Glana           1:16.61 9402268    1:21.39           
          1:21.39
  4. Mariska Craemers              Brunssum               1:25.94 9700650    1:23.84           
          1:23.84
  5. Ellen Borger                  Brunssum               1:24.76 9600786    1:23.89           
          1:23.89
  6. Simone Jongen                 Kimbria                1:26.37 9402028    1:26.54           
          1:26.54
  7. Lisa Meyers                   Kimbria                1:33.85 9605054    1:30.89           
          1:30.89
  8. Robin Janssen                 Kimbria                1:33.02 9505602    1:31.95           
          1:31.95



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 100m wisselslag            Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011 - 14:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             1:10.36 9401797    1:08.14 FJ 1      
          1:08.14
  2. Robin Borger                  Brunssum               1:07.85 9305183    1:08.14 FJ 2      
          1:08.14
  3. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           1:09.04 9300469    1:10.48           
          1:10.48
  4. Glenn Rompelberg              Kimbria                1:09.80 9303807    1:10.51           
          1:10.51
  5. Pedro Nemeth                  Brunssum               1:17.02 9401575    1:14.42           
          1:14.42
  6. Bas van Zeijl                 Kimbria                1:17.99 9400821    1:17.60           
          1:17.60
  7. Tommie Amalo                  Kimbria                1:21.77 9307075    1:19.16           
          1:19.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Dames, 100m vlinderslag                 Dames Senioren Open
27-2-2011 - 14:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:07.73 9301772    1:11.98           
          1:11.98
  2. McKenzie Kelly                Eurode KZC             1:13.20 9805438    1:14.13           
          1:14.13
  3. Jolien van Golde              Kimbria                1:18.53 9204200    1:16.64           
          1:16.64
  4. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:21.82 8900802    1:19.93           
          1:19.93
  5. Gwenda Roex                   Brunssum               1:21.94 8703428    1:20.32           
          1:20.32
  6. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:19.69 8201712    1:23.73           
          1:23.73
  7. Rianne Ampts                  Brunssum               1:31.54 9103930    1:25.70           
          1:25.70
  8. Kiki Nemeth                   Brunssum               1:29.21 9203448    1:26.23           
          1:26.23
  9. Rachelle Jaspers              Kimbria                     NT 8902038    1:26.60           
          1:26.60
 10. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:31.76 8805688    1:29.61           
          1:29.61
 11. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:22.45 9002302    1:29.92           
          1:29.92
 12. Laura van der Aalst           Kimbria                1:30.70 9000006    1:33.23           
          1:33.23
 13. Susan Stappers                Kimbria                1:43.80 8201594    1:39.55           
          1:39.55



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                     Heren, 100m vlinderslag                 Heren Senioren Open
27-2-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:02.98 8901141    1:04.26           
          1:04.26
  2. Alain Dassen                  Kimbria                1:00.75 9203459    1:04.48           
          1:04.48
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:02.98 9400341    1:05.26           
          1:05.26
  4. Daniël Beaujean               Brunssum               1:10.13 8302513    1:08.48           
          1:08.48
  5. Rico Nemeth                   Brunssum               1:07.76 9004455    1:09.51           
          1:09.51
  6. Marcel Handler                Brunssum               1:09.82 8200617    1:09.67           
          1:09.67
  7. Jeroen Custers                Kimbria                1:10.86 9106319    1:11.26           
          1:11.26
  8. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:24.59 9405753    1:19.67           
          1:19.67
  9. Karsten Meijers               Kimbria                1:27.91 9004959    1:31.42           
          1:31.42
 10. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:38.48 9203397    1:40.45           
          1:40.45

  BM Mitch Notten                  Brunssum                 57.54 9202505    1:00.29           
          1:00.29



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Jongens, 50m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
27-2-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Justin Erdweg                 Eurode KZC               44.54 0200157      42.33           
  2. Milan Scheepers               Brunssum                 47.20 0101749      43.16           
  3. Danny Schoenmakers            Hellas-Glana             44.26 0200217      43.29           
  4. Christian van der Haijden     Hellas-Glana             51.80 0300257      50.92           
  5. Dann Göbbels                  Eurode KZC             1:02.61 0300109      52.10           
  NG Ivano Veltrop                 Brunssum                    NT 0201299                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                     Meisjes, 50m vrije slag         Meisjes Minioren 4 en later
27-2-2011 - 14:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC               40.78 0101408      38.86           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana             39.92 0201186      40.02           
  3. Nikki Douma                   Brunssum                 44.69 0102252      42.23           
  4. Isabel Dijkstra               Brunssum                 42.43 0200918      42.25           
  5. Lara Disco                    Brunssum                 44.42 0101882      44.34           
  6. Guusje Vrolijks               Kimbria                  48.60 0201418      45.32           
  7. Journey Fortuin               Hellas-Glana             47.82 0200284      45.36           
  8. Sofia Sadok                   Kimbria                  46.70 0201204      45.70           
  9. Renske Koetsier               Kimbria                  46.16 0200244      45.97           
 10. Chelsea Essers                Kimbria                  52.17 0101664      48.30           
 11. Anne Köhlen                   Hellas-Glana             51.75 0201714      50.03           
 12. Zoë Ummels                    Brunssum                    NT 0300522      55.84           
 13. Janine Veltrop                Brunssum                    NT 0103200      57.29           
 14. Jenny van de Ven              Eurode KZC             1:05.16 0200870    1:00.30           
AFGE Renske van den Bosch          Brunssum                 56.34 0102250                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Meisjes, 100m schoolslag         Meisjes Junioren 1 en later
27-2-2011 - 15:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:33.08 0000074    1:34.36           
          1:34.36
  2. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:37.44 9900438    1:36.70           
          1:36.70
  3. Esmee Lanckohr                Eurode KZC             1:38.62 0002442    1:40.95           
          1:40.95
  4. Manon Ritten                  Eurode KZC             1:41.47 0002440    1:41.57           
          1:41.57
  5. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:38.26 0000514    1:41.68           
          1:41.68
  6. Amber Raadschilders           Kimbria                1:42.89 0000534    1:44.39           
          1:44.39
  7. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:39.95 0001070    1:45.68           
          1:45.68
  8. Robin-Marthe Ghijzen          Kimbria                1:51.65 9901442    1:46.13           
          1:46.13
  9. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:49.76 0100676    1:47.52           
          1:47.52
 10. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:45.89 0000632    1:47.72           
          1:47.72
 11. Aukje Koetsier                Kimbria                1:46.70 0002260    1:53.57           
          1:53.57
 12. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           1:54.17 9902506    1:59.61           
          1:59.61
 13. Anouk Geyselaers              Kimbria                2:04.47 0100976    2:04.06           
          2:04.06
 14. Demi Ummels                   Brunssum               2:02.51 0003546    2:05.10           
          2:05.10
 15. Melis Aydeniz                 Kimbria                2:04.92 0100440    2:06.51           
          2:06.51
 16. Vera Weyzen                   Kimbria                1:55.86 0100980    2:06.94           
          2:06.94
 17. Quinty Raes                   Brunssum               2:06.78 9904566    2:07.10           
          2:07.10
 18. Nikki Godding                 Kimbria                2:08.88 0003570    2:11.04           
          2:11.04
 19. Alexa Brind'Amour Riffou      Hellas-Glana           2:18.80 0102856    2:24.11           
          2:24.11
 DIS Esmee Dietzenbacher           Brunssum               1:51.73 9901986    1:49.10           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:49.10
 DIS Demi Dassen                   Kimbria                     NT 9905278    1:58.07           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:58.07
 DIS Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           2:01.44 0100256    1:59.51           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
          1:59.51
 DIS Aïcha van Oosten              Brunssum                    NT 0004672    2:34.18           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          2:34.18
AFGE Julie Ouillon                 Kimbria                1:52.52 0000704                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 6 en later
27-2-2011 - 15:10                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:32.95 0000181    1:34.70           
          1:34.70
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:37.66 9900277    1:39.98           
          1:39.98
  3. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:41.54 0000297    1:42.50           
          1:42.50
  4. Kirk Koelstra                 Brunssum               1:48.78 9903473    1:45.51           
          1:45.51
  5. Niels de Boer                 Eurode KZC             1:48.64 0001977    1:48.48           
          1:48.48
  6. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:48.06 9902093    1:49.64           
          1:49.64
  7. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:58.48 0002919    1:53.02           
          1:53.02
  8. Liam Meuldijk                 Hellas-Glana           1:49.14 0100225    1:55.23           
          1:55.23
  9. Robert Jansen                 Hellas-Glana           1:54.76 0000823    1:55.92           
          1:55.92
 10. Mika Sieben                   Hellas-Glana           1:57.14 0100195    1:58.32           
          1:58.32
 11. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:57.64 0001275    1:59.10           
          1:59.10
 12. Tomas Heger                   Kimbria                     NT 0002377    2:09.09           
          2:09.09
 13. Kamal Moustarieh              Kimbria                2:10.89 0100395    2:11.98           
          2:11.98
 14. Roel Hustinx                  Hellas-Glana           2:06.98 9900885    2:18.45           
          2:18.45
 DIS Lars Kerremans                Hellas-Glana           1:53.97 0100305    1:56.15           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:56.15
 DIS Joey Sieben                   Hellas-Glana           2:02.59 0100193    2:01.56           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          2:01.56



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                    Meisjes, 200m wisselslag         Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011 - 15:20                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie Saparuwe                Kimbria                2:50.98 9802954    2:43.92           
          2:43.92
  2. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             2:43.77 9702464    2:45.48           
          2:45.48
  3. Celine Kerkhofs               Kimbria                2:53.64 9800548    2:55.25           
          2:55.25
  4. Charissa Drost                Hellas-Glana           3:00.07 9704750    2:58.26           
          2:58.26
  5. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           3:00.22 9801174    2:59.20           
          2:59.20
  6. Janelle van den Heuvel        Brunssum               2:58.53 9700842    2:59.42           
          2:59.42
  7. Rianne de Croock              Eurode KZC             2:56.28 9801466    3:00.60           
          3:00.60
  8. Kendra Viehmann               Hellas-Glana                NT 9702128    3:16.34           
          3:16.34
  9. Maja Andric                   Hellas-Glana           3:28.02 9701302    3:17.36           
          3:17.36
 10. Aniek Leij van der            Brunssum               3:26.36 9805484    3:24.72           
          3:24.72
 11. Misha Geelen                  Kimbria                     NT 9903396    3:29.54           
          3:29.54
 12. Renee Schauwaert              Kimbria                     NT 9801482    3:30.22           
          3:30.22
 13. Laura Larue                   Hellas-Glana           3:40.42 9802844    3:37.32           
          3:37.32
 14. Sonja Jansen                  Hellas-Glana           3:40.30 9902506    3:41.84           
          3:41.84
 DIS Bo Garritsen                  Brunssum               3:45.06 9805482    3:45.67           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:45.67



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 200m wisselslag         Jongens Junioren 2 en later
27-2-2011 - 15:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode KZC             2:38.78 9800559    2:41.32           
          2:41.32
  2. Jeroen de Croock              Eurode KZC             2:47.68 9702025    2:48.02           
          2:48.02
  3. Ivo Nemeth                    Brunssum               3:02.61 9700075    2:49.92           
          2:49.92
  4. Joey Derhaag                  Hellas-Glana                NT 9703941    3:01.80           
          3:01.80
  5. Ruben Dietzenbacher           Brunssum                    NT 9703259    3:02.89           
          3:02.89
  6. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           3:01.57 9900225    3:04.66           
          3:04.66
  7. Caio Passos-newman            Kimbria                3:29.45 9801043    3:08.47           
          3:08.47
  8. Thijmen Bruist                Brunssum               3:19.70 9802597    3:11.79           
          3:11.79
  9. Tijn Wolfhagen                Eurode KZC             3:22.28 9800427    3:17.10           
          3:17.10
 10. Victor Knibbeler              Brunssum               3:37.95 9700795    3:26.26           
          3:26.26
 11. Kevin Janssen                 Kimbria                3:26.04 9700585    3:35.73           
          3:35.73
 DIS Jhamiro Habets                Brunssum               3:32.07 9800803    3:16.95           
        VD - Schoolslagbenen gezwommen of andere stuwende beweging in het horizontale vlak., + dis VE
          3:16.95
 DIS Dennis Niemark                Brunssum               3:53.49 9800801    3:51.89           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.
          3:51.89
  NG Lorenzo Veltrop               Brunssum                    NT 9802599                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 200m vrije slag            Meisjes Jeugd 2 en later
27-2-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode KZC             2:23.18 9802528    2:20.92           
          1:08.95  2:20.92
  2. Céline Jennes                 Eurode KZC             2:20.39 9602154    2:21.51           
          1:07.95  2:21.51
  3. Lisanne Jente                 Brunssum               2:27.04 9600788    2:27.66           
          1:10.88  2:27.66
  4. Robin Klasens                 Brunssum               2:43.02 9604532    2:31.76           
          1:14.89  2:31.76
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                2:35.46 9800552    2:37.10           
          1:16.51  2:37.10
  6. Tamara Michels                Brunssum               2:44.91 9606236    2:37.64           
          1:15.07  2:37.64
  7. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           2:49.72 9803732    2:46.97           
          1:23.03  2:46.97
  8. Luna van Acker                Kimbria                3:05.68 9805042    2:47.00           
          1:22.29  2:47.00
  9. Lisa Meyers                   Kimbria                2:54.39 9605054    2:47.89           
          1:20.36  2:47.89
 10. Kyra Janssen                  Kimbria                3:01.47 9800990    2:49.23           
          1:22.86  2:49.23
 11. Daniëlle Beland               Brunssum               2:59.03 9506700    2:54.30           
          1:22.21  2:54.30
 12. Sharon Schroyen               Brunssum               2:30.00 9502536    2:54.39           
          1:24.39  2:54.39
 13. Hannah Billman                Eurode KZC             3:02.74 9800576    2:56.80           
          1:22.42  2:56.80
 14. Kendra Viehmann               Hellas-Glana                NT 9702128    2:56.98           
          1:29.67  2:56.98
 15. Femke Augustin                Kimbria                     NT 9506440    3:01.52           
          1:24.50  3:01.52
 16. Kyra Raadschilders            Kimbria                3:05.67 9602604    3:02.67           
          1:26.76  3:02.67
 17. Dominique Craemers            Brunssum               3:05.00 9503196    3:05.59           
          1:28.53  3:05.59



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 200m vrije slag         Jongens Junioren 4 en later
27-2-2011 - 15:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Timo Billman                  Eurode KZC             2:11.98 9601033    2:12.54           
          1:03.67  2:12.54
  2. Laurence Smits                Eurode KZC             2:18.29 9500007    2:17.39           
          1:07.36  2:17.39
  3. Dylan Notten                  Brunssum               2:19.25 9500099    2:19.34           
          1:06.06  2:19.34
  4. Tom Niemark                   Brunssum               2:27.15 9502397    2:22.73           
          1:06.34  2:22.73
  5. Jan van Aken                  Hellas-Glana           2:23.82 9504369    2:26.10           
          1:11.00  2:26.10
  6. Niels Hoogerwerf              Hellas-Glana           2:32.60 9505409    2:39.02           
          1:19.02  2:39.02
  7. Wouter Knibbeler              Brunssum               2:52.90 9601617    2:40.70           
          1:20.70  2:40.70
  8. Yessin Moustarieh             Kimbria                3:09.10 9604733    3:12.51           
          1:30.64  3:12.51
  9. Justus Donders                Kimbria                3:27.86 9703735    3:14.97           
          1:32.38  3:14.97
AFGE Benjamin Kamely               Kimbria                3:04.00 9603765                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                     Dames, 200m schoolslag            Dames Senioren 2 en later
27-2-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Leonora Arets                 Eurode KZC             2:56.20 9504690    2:58.02           
          1:27.26  2:58.02
  2. Ellen Borger                  Brunssum               3:25.29 9600786    3:20.64           
          1:37.86  3:20.64
  3. Meggie Schreppers             Kimbria                3:13.11 9400512    3:22.70           
          1:36.54  3:22.70
  4. Mariska Craemers              Brunssum               3:36.64 9700650    3:24.16           
          1:52.69  3:24.16
  5. Simone Jongen                 Kimbria                     NT 9402028    3:29.03           
          1:41.10  3:29.03
 DIS Rosien Meesen                 Hellas-Glana           3:14.32 9402268    3:12.15           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
          1:31.19  3:12.15



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Jongens, 200m schoolslag            Jongens Jeugd 2 en later
27-2-2011 - 15:50                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jeffrey Schijns               Eurode KZC             2:46.98 9401797    2:43.92           
          1:17.82  2:43.92
  2. Wilco van der Sluis           Hellas-Glana           2:53.12 9300469    2:54.26           
          1:23.80  2:54.26
  3. Robin Borger                  Brunssum               2:57.34 9305183    2:55.47           
          1:24.44  2:55.47
  4. Glenn Rompelberg              Kimbria                     NT 9303807    3:01.34           
          1:27.32  3:01.34
  5. Tommie Amalo                  Kimbria                3:12.26 9307075    3:09.02           
          1:29.70  3:09.02
  6. Pedro Nemeth                  Brunssum                    NT 9401575    3:09.70           
          1:31.08  3:09.70
  7. Bas van Zeijl                 Kimbria                3:42.32 9400821    3:20.13           
          1:34.80  3:20.13



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                       Dames, 100m rugslag                   Dames Senioren Open
27-2-2011 - 15:55                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rebecca Vroomen               Eurode KZC             1:09.70 9301772    1:13.45           
          1:13.45
  2. Kiki Nemeth                   Brunssum               1:21.11 9203448    1:19.38           
          1:19.38
  3. Roos Lemmen                   Eurode KZC             1:20.89 8403078    1:19.57           
          1:19.57
  4. McKenzie Kelly                Eurode KZC             1:25.27 9805438    1:22.44           
          1:22.44
  5. Gwenda Roex                   Brunssum               1:24.42 8703428    1:22.57           
          1:22.57
  6. Silvy Collin                  Hellas-Glana           1:20.51 8900802    1:23.37           
          1:23.37
  7. Jolien van Golde              Kimbria                1:25.07 9204200    1:24.39           
          1:24.39
  8. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:24.33 9900438    1:25.51           
          1:25.51
  9. Kathinka Vertommen            Kimbria                1:16.84 8201712    1:26.32           
          1:26.32
 10. Laura van der Aalst           Kimbria                1:27.73 9000006    1:26.98           
          1:26.98
 11. Rian Lensen                   Hellas-Glana           1:27.07 8805688    1:27.82           
          1:27.82
 12. Meidrie Lensen                Hellas-Glana           1:25.02 9002302    1:28.84           
          1:28.84
 13. Rachelle Jaspers              Kimbria                     NT 8902038    1:29.36           
          1:29.36
 14. Susan Stappers                Kimbria                1:31.51 8201594    1:32.38           
          1:32.38
 15. Robin Janssen                 Kimbria                1:33.70 9505602    1:33.98           
          1:33.98
 16. Simone Verbeet                Kimbria                     NT 9506732    2:14.53           
          2:14.53



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                       Heren, 100m rugslag                   Heren Senioren Open
27-2-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Rico Nemeth                   Brunssum               1:04.67 9004455    1:05.03           
          1:05.03
  2. Jeroen Custers                Kimbria                1:06.44 9106319    1:05.86           
          1:05.86
  3. Jordy Vroomen                 Eurode KZC             1:03.74 9400341    1:06.95           
          1:06.95
  4. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:05.92 8901141    1:07.54           
          1:07.54
  5. Alain Dassen                  Kimbria                1:05.18 9203459    1:09.13           
          1:09.13
  6. Daniël Beaujean               Brunssum               1:14.73 8302513    1:10.82           
          1:10.82
  7. Marcel Handler                Brunssum               1:14.75 8200617    1:15.81           
          1:15.81
  8. Eric Scheijen                 Hellas-Glana           1:16.34 9405753    1:21.67           
          1:21.67
  9. Karsten Meijers               Kimbria                1:26.90 9004959    1:27.14           
          1:27.14
 10. Brian Schijns                 Eurode KZC             1:25.04 9500713    1:31.45           
          1:31.45
 11. Tim Hustinx                   Hellas-Glana           1:27.57 9203397    1:34.18           
          1:34.18

  BM Mitch Notten                  Brunssum                 59.08 9202505    1:01.36           
          1:01.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 40                   Meisjes, 4 x 50m wisselslag       Meisjes Junioren 3 en later
27-2-2011 - 16:05                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             2:23.94            2:22.77           
        Joëlle Savelberg, 97                       McKenzie Kelly, 98
        Shania Haenen, 98                          Rianne de Croock, 98
            37.14  2:22.77

  2. Kimbria 1                     Kimbria                2:28.37            2:25.51           
        Tobie Saparuwe, 98                         Jessica van Dijk, 98
        Luna van Acker, 98                         Celine Kerkhofs, 98
            34.23  2:25.51

  3. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:33.05            2:34.62           
        Myrthe van der Haijden, 98                 Charissa Drost, 97
        Lynn Meijers, 98                           Kendra Viehmann, 97
            37.50  2:34.62

  4. Brunssum 1                    Brunssum               2:33.59            2:35.07           
        Janelle van den Heuvel, 97                 Mariska Craemers, 97
        Aniek Leij van der, 98                     Esmee Dietzenbacher, 99
            37.92  2:35.07

  5. Kimbria 2                     Kimbria                2:58.37            2:55.31           
        Misha Geelen, 99                           Kyra Janssen, 98
        Robin-Marthe Ghijzen, 99                   Renee Schauwaert, 98
            45.81  2:55.31




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 41                    Alle, 4 x 25m vrije slag             Mix Minioren 4 en later
27-2-2011 - 16:10                        (1j,1m,1j,1m)                                  Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 2                Hellas-Glana           1:27.53            1:16.69           
        Danny Schoenmakers, 02                     Liam Meuldijk, 01
        Kim Rebergen, 01                           Journey Fortuin, 02
          1:16.69

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           1:18.22            1:16.80           
        Lars Kerremans, 01                         Christian van der Haijden, 03
        Robin Schnijderberg, 01                    Bo Souhoka, 02
          1:16.80

  3. Eurode KZC 1                  Eurode KZC             1:30.96            1:29.54           
        Dann Göbbels, 03                           Justin Erdweg, 02
        Yasmijn van der Valk, 01                   Jenny van de Ven, 02
          1:29.54

AFGE Brunssum 1                    Brunssum               1:22.99                              
        Ivano Veltrop, 02                          Milan Scheepers, 01
        Nikki Douma, 01                            Isabel Dijkstra, 02




SPLASH Meet Manager 11Registered to Brunssum