Vrije Slag Toernooi 2011
Valkenburg (NED),    25-4-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Alle, 25m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 2. Meisjes, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 3. Jongens, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 5. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 6. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 7. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 8. Alle, 25m vrije slag, Minioren 1 en 2
Nr. 9. Meisjes, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 10. Jongens, 25m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 11. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1    Nr. 12. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 5 en 6
Nr. 13. Dames, 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 14. Heren, 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 15. Alle, 50m vrije slag, Minioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 17. Jongens, 50m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 18. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 19. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 20. Dames, 100m vrije slag, Senioren Open
Nr. 21. Heren, 100m vrije slag, Senioren Open    Nr. 24. Meisjes, 5 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later
Nr. 25. Jongens, 5 x 50m vrije slag, Jeugd 2 en later    Nr. 26. Dames, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open
Nr. 27. Heren, 5 x 50m vrije slag, Senioren Open    Nr. 28. Meisjes, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4
Nr. 29. Jongens, 100m vrije slag, Minioren 3 en 4    Nr. 30. Meisjes, 200m vrije slag, Minioren 5 en junioren 1
Nr. 31. Jongens, 200m vrije slag, Minioren 5 en 6    Nr. 32. Meisjes, 200m vrije slag, Junioren 2 en 3
Nr. 33. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 1 en 2    Nr. 34. Meisjes, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2
Nr. 35. Jongens, 200m vrije slag, Junioren 3 en 4    Nr. 36. Dames, 200m vrije slag, Senioren 1 en 2
Nr. 37. Jongens, 200m vrije slag, Jeugd 1 en 2    Nr. 38. Dames, 200m vrije slag, Senioren
Nr. 39. Heren, 200m vrije slag, Senioren Open    


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                       Alle, 25m vrije slag                       Minioren 1 en 2
25-4-2011 - 10:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            20.53 0300030      18.82           
  2. Demi van Hulst                ZC Valkenburg            20.39 0300140      20.14           
  3. Dann Göbbels                  Eurode KZC               27.60 0300109      20.34           
  4. Christian van der Haijden     Hellas-Glana             21.02 0300257      20.88           
  5. Cynthia Kugler                ZEPS                     24.02 0400020      21.30           
  6. Daan Krottjé                  Eurode KZC               28.71 0300029      23.98           
  7. Yves Hendriks                 ZC Valkenburg            26.18 0300649      24.82           
  8. Vincent Berghorst             ZC Valkenburg            31.73 0300567      31.29           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                      Meisjes, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 10:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             18.67 0100256      17.06           
  2. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC               19.26 0101408      17.23           
  3. Danielle Kugler               ZEPS                     20.57 0100678      18.01           
  4. Iris Dijkstra                 NIMO                     19.41 0201766      18.14           
  5. Claudia Nysen                 OZV                      20.33 01/240       18.45           
  6. Leen Hendrikx                 OZV                         NT 01/241       18.60           
  7. Anouk Geyselaers              Kimbria                  20.32 0100976      19.11           
  8. Renske Koetsier               Kimbria                  20.07 0200244      19.28           
  9. Riet Hendrikx                 OZV                         NT 02/248       20.81           
 10. Iljana Cuijpers               ZC Valkenburg            25.26 0102122      27.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Jongens, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 10:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            19.86 0100879      17.24 FJ 1      
  2. Lars Kerremans                Hellas-Glana             19.02 0100305      17.24 FJ 2      
  3. Remco Hattum van              Eurode KZC               18.88 0100003      17.64           
  4. Justin Erdweg                 Eurode KZC               18.87 0200157      17.78           
  5. Maarten Portegijs             ZC Valkenburg            24.23 0102633      26.42           
  6. Bryan Simons                  ZC Valkenburg            33.30 0201373      32.77           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
25-4-2011 - 10:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arijana Alijagic              KZPC                     32.08 9902826      31.92           
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                  32.94 0000534      33.17           
  3. Denise Blok                   ZC Valkenburg            34.70 9900572      33.53           
  4. Quinty Schoens                ZEPS                     34.95 9903246      33.71           
  5. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden         34.71 9903116      34.03           
  6. Manon Ritten                  Eurode KZC               36.11 0002440      34.48           
  7. Aukje Koetsier                Kimbria                  35.70 0002260      34.94           
  8. Malon Hanssen                 ROB                      34.92 9901472      35.21           
  9. Jody Savelberg                Eurode KZC               36.05 9900438      35.25           
 10. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               35.11 0000514      35.26           
 11. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     35.97 0001034      35.44           
 12. Denise Craenen                Hellas-Glana             37.34 9900040      35.51           
 13. Marte Driesen                 OZV                      36.61 99/214       36.02           
 14. Daphne Thijssen               ROB                      35.39 0001078      36.29           
 15. Fabiënne Michielsen           De Schelde               37.16 0001302      36.58           
 16. Melanie Franssens             De Schelde               35.94 9902242      37.33           
 17. Beau Geenen                   RZL                      40.57 9902320      37.35           
 18. Esmee Lanckohr                Eurode KZC               37.82 0002442      37.36           
 19. Nikki Krottjé                 Eurode KZC               37.56 9900096      37.93 FJ 1      
 20. Daphne Dols                   RZL                      37.26 9904622      37.93 FJ 2      
 21. Demy van Roessel              NIMO                     38.53 9903666      38.08           
 22. Manouk Verstappen             RZL                      44.72 9902322      38.48           
 23. Chayenne Odenhoven            NIMO                     42.07 0000468      40.37           
 24. Daphne Mans                   ZC Valkenburg            44.86 9905432      43.42           
 25. Robin Cuijpers                ZC Valkenburg            55.84 0004760      54.89           
  NG Marit van Emmerik             ROB                      41.36 0001406                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                      Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
25-4-2011 - 10:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         29.88 9902155      29.67           
  2. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            35.54 9903169      31.60           
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             32.65 9900225      32.78           
  4. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     32.42 0000263      33.04           
  5. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     32.76 0000267      33.12           
  6. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             33.48 0000593      34.58           
  7. Niels de Boer                 Eurode KZC               36.58 0001977      35.48           
  8. Thijs Loman                   OZV                      37.99 99/234       35.58           
  9. Leon Faasse                   De Schelde               35.15 0002473      35.63           
 10. Kjell Bakker                  Eurode KZC               37.23 0000297      36.22 FJ 1      
 11. Bas Dijkstra                  NIMO                     37.73 0000043      36.22 FJ 2      
 12. Toon Rubens                   OZV                      39.38 00/242       37.38           
 13. Sam Erdweg                    Eurode KZC               37.80 9902093      37.46           
 14. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg            38.98 0003797      39.64           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                       Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 10:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      26.94 8502314      26.89           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     27.37 9500752      27.74           
  3. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         27.87 9702678      28.26 FJ 1      
  4. Melissa Meijer                NIMO                     27.89 9304374      28.26 FJ 2      
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         29.35 9702676      28.57           
  6. Chayenne Poorts               NIMO                     29.04 9800670      28.95           
  7. Shania Haenen                 Eurode KZC               29.15 9802528      29.08           
  8. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         29.78 9604088      29.26           
  9. Ingrid Jansen                 NIMO                     28.80 8705592      29.49           
 10. Lieke Beijk                   OZV                      29.77 96/216       29.57           
 11. Céline Jennes                 Eurode KZC               29.93 9602154      29.86           
 12. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         29.21 9505226      30.06           
 13. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.15           
 14. Wendy Bex                     Hellas-Glana             30.04 9701232      30.29           
 15. Vera Weinberg                 NIMO                     28.50 9302144      30.40           
 16. Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.55 9700656      30.47           
 17. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               30.89 9702464      30.84           
 18. Melanie Leunissen             NIMO                     31.01 9800672      30.93           
 19. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            30.89 9101602      30.95           
 20. Anke Snijkers                 NIMO                     30.42 9201638      30.97           
 21. Rian Bongers                  RZL                      32.54 9802022      31.09           
 22. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.28 9702664      31.23           
 23. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         31.51 9704996      31.28           
 24. Fleur Boelhouwers             ZEPS                     31.35 9007408      31.32           
 25. Judith Wienen                 MOSA~regio               31.32 9701644      31.39           
     McKenzie Kelly                Eurode KZC               30.92 9805438      31.39           
 27. Marlou Jacobs                 RZL                      32.92 9502388      31.82           
 28. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             33.01 9700714      31.88           
 29. Felicia Groenewold            De Schelde               31.74 9803240      31.90           
 30. Jolien van Golde              Kimbria                  31.03 9204200      32.00           
 31. Robinn van Mierlo             OZV                      33.69 97/210       32.17           
 32. Leonora Arets                 Eurode KZC               31.28 9504690      32.20           
 33. Rianne Mooren                 MOSA~regio               32.06 9703018      32.22           
 34. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            33.46 9801826      32.30           
 35. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            33.69 9803366      32.53           
 36. Cindy Reijnders               OZV                      32.47 94/184       32.58           
 37. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden         34.10 9804546      32.81           
 38. Jacqueline Teley              RZL                      33.18 9405944      32.88           
 39. Charissa Drost                Hellas-Glana             32.58 9704750      32.91           
 40. Laura van Sabben              De Schelde               32.39 9804332      32.96 FJ 1      
 41. Fabienne Jeukens              Kimbria                  32.51 8401156      32.96 FJ 2      
 42. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             32.67 9801174      33.02           
 43. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     33.26 9704548      33.06           
 44. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         34.23 9803064      33.21           
 45. Birgit Hanssen                ROB                      32.26 9703194      33.22           
 46. Emma Willems                  NIMO                     32.45 9301036      33.23           
 47. Lisa Jongen                   NIMO                     33.42 9604924      33.33           
 48. Lynn Meijers                  Hellas-Glana             33.63 9803732      33.45           
 49. Yvonne Bruls                  Eurode KZC               33.70 9008114      33.48           
 50. Suzan Vermeere                NIMO                     33.85 9307744      33.51           
 51. Desteny Karssemakers          Eurode KZC               34.02 9700540      33.87           
 52. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            35.02 9802184      34.02           
     Shannon Odenhoven             NIMO                     33.50 9703608      34.02           
 54. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden         36.00 9506316      34.51 FJ 1      
 55. Lisan van Emmerik             MOSA~regio               34.77 9703006      34.51 FJ 2      
 56. Kim de Groot                  ZEPS                     34.16 8601318      34.77           
 57. Kyra Raadschilders            Kimbria                  36.28 9602604      35.76           
 58. Ismay Sonnemans               RZL                      35.86 9702694      35.91           
 59. Mariska Eerdekens             OZV                      35.60 94/215       35.96           
 60. Charlotte Jaspers             ROB                      35.95 8805830      36.62           
 61. Rayna Maassen                 ROB                      36.30 9304084      37.02           
 62. Kirsten Langen                NIMO                     37.83 9108228      37.61           
 63. Pilar Algera                  NIMO                     39.92 9803020      40.37           
 64. Lisa Snijkers                 NIMO                     41.72 9700112      41.47           
 65. Yvon Vermeere                 NIMO                     44.08 9506716      45.31           
  NG Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         33.54 9700248                      
  NG Romy Coenen                   NIMO                     43.03 9407370                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                       Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 10:25                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.00 8402089      24.04           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            24.39 9403779      24.73           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            24.59 9500483      25.20           
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            25.13 9400593      25.43           
  5. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            25.83 9401657      25.81           
  6. Bjorn Umans                   OZV                      25.64 94/171       25.82           
  7. Ken Boonen                    RZL                      25.68 9401481      25.86           
  8. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.39           
  9. Ronald Waldus                 NIMO                     26.38 9206275      26.58 FJ 1      
 10. Sander van den Berg           NIMO                     26.20 8700211      26.58 FJ 2      
 11. Michiel Sevens                OZV                      25.72 95/176       26.60           
 12. Ruud Bex                      RZL                      25.96 9204133      26.77           
 13. Stefan Teley                  RZL                      25.82 9107153      26.86           
 14. Kiowa Kamaansing              NIMO                     26.02 9500125      26.89           
 15. Timo Billman                  Eurode KZC               27.24 9601033      26.93 FJ 1      
 16. Harald Thijssen               ROB                      27.08 8903139      26.93 FJ 2      
 17. Jeroen Bongers                RZL                      26.96 9602629      27.10           
 18. Max Grispen                   ZC Valkenburg            26.89 9501783      27.15 FJ 1      
 19. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            26.32 9501239      27.15 FJ 2      
 20. Sander Slaghuis               NIMO                     26.54 8805305      27.20           
 21. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         27.95 9503407      27.26           
 22. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         26.79 9204561      27.37           
 23. Jory Niemark                  Hellas-Glana             27.18 9204409      27.40           
 24. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.00           
 25. Ivo Grosveld                  RZL                      28.24 9702483      28.04           
 26. Laurence Smits                Eurode KZC               28.16 9500007      28.20 FJ 1      
 27. Indji Tan                     NIMO                     27.73 9102973      28.20 FJ 2      
 28. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.48 8900033      28.22           
 29. Bart de Heer                  Hellas-Glana             29.09 9500359      28.31           
 30. Tim Sonnemans                 RZL                      28.36 9403017      28.71           
 31. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg            28.48 9601571      28.95           
 32. Quinten de Putter             De Schelde               28.88 9702675      29.73           
 33. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            32.36 9702025      29.89           
 34. Danny Hamers                  ZC Valkenburg            34.40 9701169      30.08           
 35. Lars Hobus                    RZL                      32.17 9804935      30.11           
 36. Jan van Aken                  Hellas-Glana             30.14 9504369      30.14           
 37. Lars van Didden               Hellas-Glana             29.72 9701615      30.39           
 38. Karsten Meijers               Kimbria                  30.01 9004959      30.48           
 39. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     30.68 9602921      30.57           
 40. Jeroen Criens                 RZL                      31.98 9403019      31.21           
 41. Stefan Lindenschmidt          NIMO                     32.07 9505925      31.34 FJ 1      
 42. Caio Passos-newman            Kimbria                  31.31 9801043      31.34 FJ 2      
 43. Kenneth Luys                  OZV                      34.14 97/205       33.21           
 44. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         33.37 9803213      33.95           
 45. Sven Geenen                   RZL                      38.36 9802695      34.33           
 46. Jasper Davids                 OZV                      35.72 98/218       34.60           
 47. Joeri Jacobs                  RZL                      37.51 9704627      35.51           
 48. Jiry Maassen                  ROB                      37.33 9800889      36.67           
 49. Erik Broens                   RZL                      42.04 9702481      41.03           
 50. Luuk Broens                   RZL                      43.92 9802693      44.60           
 DIS Dimitri Geers                 De Schelde               33.78 9703263                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Tom Hinskens                  NIMO                     31.76 9007241                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Andreas Waldus                NIMO                     28.76 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                       Alle, 25m vrije slag                       Minioren 1 en 2
25-4-2011 - 10:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            20.53 0300030      19.51           
  2. Demi van Hulst                ZC Valkenburg            20.39 0300140      20.98 FJ 1      
  3. Christian van der Haijden     Hellas-Glana             21.02 0300257      20.98 FJ 2      
  4. Cynthia Kugler                ZEPS                     24.02 0400020      21.48           
  5. Dann Göbbels                  Eurode KZC               27.60 0300109      21.91           
  6. Yves Hendriks                 ZC Valkenburg            26.18 0300649      25.01           
  7. Daan Krottjé                  Eurode KZC               28.71 0300029      25.10           
  8. Vincent Berghorst             ZC Valkenburg            31.73 0300567      30.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                      Meisjes, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 10:36                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC               19.26 0101408      17.20           
  2. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             18.67 0100256      17.53           
  3. Iris Dijkstra                 NIMO                     19.41 0201766      18.37           
  4. Danielle Kugler               ZEPS                     20.57 0100678      18.60           
  5. Claudia Nysen                 OZV                      20.33 01/240       19.00           
  6. Renske Koetsier               Kimbria                  20.07 0200244      19.20           
  7. Leen Hendrikx                 OZV                         NT 01/241       19.24           
  8. Anouk Geyselaers              Kimbria                  20.32 0100976      19.48           
  9. Riet Hendrikx                 OZV                         NT 02/248       21.95           
 10. Iljana Cuijpers               ZC Valkenburg            25.26 0102122      26.76           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                     Jongens, 25m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 10:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Kerremans                Hellas-Glana             19.02 0100305      16.96           
  2. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            19.86 0100879      17.20           
  3. Remco Hattum van              Eurode KZC               18.88 0100003      17.67           
  4. Justin Erdweg                 Eurode KZC               18.87 0200157      18.31           
  5. Maarten Portegijs             ZC Valkenburg            24.23 0102633      28.24           
  6. Bryan Simons                  ZC Valkenburg            33.30 0201373      31.72           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                     Meisjes, 50m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
25-4-2011 - 10:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arijana Alijagic              KZPC                     32.08 9902826      31.95           
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg            34.70 9900572      33.40           
  3. Amber Raadschilders           Kimbria                  32.94 0000534      33.57           
  4. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden         34.71 9903116      34.04           
  5. Aukje Koetsier                Kimbria                  35.70 0002260      34.70           
  6. Lieve Göbbels                 Eurode KZC               35.11 0000514      35.23           
  7. Denise Craenen                Hellas-Glana             37.34 9900040      35.54           
  8. Manon Ritten                  Eurode KZC               36.11 0002440      35.67           
  9. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig     35.97 0001034      35.80           
 10. Daphne Thijssen               ROB                      35.39 0001078      36.26           
 11. Malon Hanssen                 ROB                      34.92 9901472      36.45           
 12. Marte Driesen                 OZV                      36.61 99/214       36.64           
 13. Jody Savelberg                Eurode KZC               36.05 9900438      36.67           
 14. Quinty Schoens                ZEPS                     34.95 9903246      36.91           
 15. Beau Geenen                   RZL                      40.57 9902320      37.25           
 16. Daphne Dols                   RZL                      37.26 9904622      37.88           
 17. Melanie Franssens             De Schelde               35.94 9902242      38.11           
     Fabiënne Michielsen           De Schelde               37.16 0001302      38.11           
 19. Nikki Krottjé                 Eurode KZC               37.56 9900096      38.17           
 20. Esmee Lanckohr                Eurode KZC               37.82 0002442      38.36           
 21. Demy van Roessel              NIMO                     38.53 9903666      38.67           
 22. Manouk Verstappen             RZL                      44.72 9902322      39.54           
 23. Chayenne Odenhoven            NIMO                     42.07 0000468      41.11           
 24. Daphne Mans                   ZC Valkenburg            44.86 9905432      44.80           
 25. Robin Cuijpers                ZC Valkenburg            55.84 0004760      56.90           
  NG Marit van Emmerik             ROB                      41.36 0001406                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 5 en 6
25-4-2011 - 10:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden         29.88 9902155      30.36           
  2. Lars van der Haijden          Hellas-Glana             32.65 9900225      32.54           
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg            35.54 9903169      32.67           
  4. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig     32.76 0000267      33.61           
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig     32.42 0000263      33.82           
  6. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             33.48 0000593      34.89           
  7. Leon Faasse                   De Schelde               35.15 0002473      35.30           
  8. Niels de Boer                 Eurode KZC               36.58 0001977      35.67           
  9. Thijs Loman                   OZV                      37.99 99/234       36.16           
 10. Kjell Bakker                  Eurode KZC               37.23 0000297      36.37           
 11. Bas Dijkstra                  NIMO                     37.73 0000043      37.32           
 12. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg            38.98 0003797      37.48           
 13. Toon Rubens                   OZV                      39.38 00/242       37.64           
 14. Sam Erdweg                    Eurode KZC               37.80 9902093      37.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Dames, 50m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 10:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      26.94 8502314      26.80           
  2. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     27.37 9500752      27.92           
  3. Melissa Meijer                NIMO                     27.89 9304374      28.18           
  4. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         27.87 9702678      28.26           
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         29.35 9702676      28.89           
  6. Chayenne Poorts               NIMO                     29.04 9800670      29.16           
  7. Ingrid Jansen                 NIMO                     28.80 8705592      29.35           
  8. Céline Jennes                 Eurode KZC               29.93 9602154      29.48           
     Shania Haenen                 Eurode KZC               29.15 9802528      29.48           
 10. Lieke Beijk                   OZV                      29.77 96/216       29.93           
 11. Karin Bongers                 RZL                      30.09 9303800      30.11 FJ 1      
 12. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         29.78 9604088      30.11 FJ 2      
 13. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden         29.21 9505226      30.16           
 14. Wendy Bex                     Hellas-Glana             30.04 9701232      30.32           
     Nina Grispen                  ZC Valkenburg            29.55 9700656      30.32           
     Vera Weinberg                 NIMO                     28.50 9302144      30.32           
 17. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden         31.51 9704996      30.59           
 18. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg            30.89 9101602      31.02           
     Rian Bongers                  RZL                      32.54 9802022      31.02           
 20. Melanie Leunissen             NIMO                     31.01 9800672      31.07           
 21. Joëlle Savelberg              Eurode KZC               30.89 9702464      31.12           
 22. Anke Snijkers                 NIMO                     30.42 9201638      31.42           
 23. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     31.28 9702664      31.51           
 24. Judith Wienen                 MOSA~regio               31.32 9701644      31.54 FJ 1      
 25. Fleur Boelhouwers             ZEPS                     31.35 9007408      31.54 FJ 2      
 26. McKenzie Kelly                Eurode KZC               30.92 9805438      31.89           
 27. Kelly Craenen                 Hellas-Glana             33.01 9700714      32.02           
 28. Rianne Mooren                 MOSA~regio               32.06 9703018      32.51           
 29. Cindy Reijnders               OZV                      32.47 94/184       32.52           
 30. Minke Theunissen              ZC Valkenburg            33.46 9801826      32.54           
 31. Leonora Arets                 Eurode KZC               31.28 9504690      32.67           
 32. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig     33.26 9704548      32.71 FJ 1      
 33. Marlou Jacobs                 RZL                      32.92 9502388      32.71 FJ 2      
 34. Felicia Groenewold            De Schelde               31.74 9803240      32.79           
 35. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden         34.10 9804546      32.92           
 36. Jacqueline Teley              RZL                      33.18 9405944      33.01           
 37. Charissa Drost                Hellas-Glana             32.58 9704750      33.15           
 38. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana             32.67 9801174      33.20           
 39. Birgit Hanssen                ROB                      32.26 9703194      33.24           
 40. Jolien van Golde              Kimbria                  31.03 9204200      33.27           
 41. Emma Willems                  NIMO                     32.45 9301036      33.33           
 42. Yvonne Bruls                  Eurode KZC               33.70 9008114      33.36           
 43. Robinn van Mierlo             OZV                      33.69 97/210       33.40 FJ 1      
 44. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg            33.69 9803366      33.40 FJ 2      
 45. Lisa Jongen                   NIMO                     33.42 9604924      33.62           
 46. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden         34.23 9803064      33.67           
 47. Fabienne Jeukens              Kimbria                  32.51 8401156      33.68           
 48. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg            35.02 9802184      33.77           
 49. Shannon Odenhoven             NIMO                     33.50 9703608      33.86           
 50. Suzan Vermeere                NIMO                     33.85 9307744      34.17           
 51. Lynn Meijers                  Hellas-Glana             33.63 9803732      34.18           
 52. Desteny Karssemakers          Eurode KZC               34.02 9700540      34.28           
 53. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden         36.00 9506316      34.88           
 54. Lisan van Emmerik             MOSA~regio               34.77 9703006      35.08           
 55. Kim de Groot                  ZEPS                     34.16 8601318      35.13           
 56. Mariska Eerdekens             OZV                      35.60 94/215       35.52           
 57. Charlotte Jaspers             ROB                      35.95 8805830      35.92           
 58. Ismay Sonnemans               RZL                      35.86 9702694      36.89           
 59. Kyra Raadschilders            Kimbria                  36.28 9602604      37.08           
 60. Kirsten Langen                NIMO                     37.83 9108228      37.72 FJ 1      
 61. Rayna Maassen                 ROB                      36.30 9304084      37.72 FJ 2      
 62. Pilar Algera                  NIMO                     39.92 9803020      40.33           
 63. Lisa Snijkers                 NIMO                     41.72 9700112      42.16           
 64. Yvon Vermeere                 NIMO                     44.08 9506716      45.70           
 DIS Laura van Sabben              De Schelde               32.39 9804332                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Romy Coenen                   NIMO                     43.03 9407370                      
  NG Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden         33.54 9700248                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Heren, 50m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 11:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             24.00 8402089      23.95           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            24.39 9403779      24.64           
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            24.59 9500483      25.23           
  4. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            25.13 9400593      25.48           
  5. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            25.83 9401657      25.64           
  6. Ken Boonen                    RZL                      25.68 9401481      25.91           
  7. Bjorn Umans                   OZV                      25.64 94/171       25.95           
  8. Stijn Agten                   RZL                      26.02 8700037      26.39           
  9. Stefan Teley                  RZL                      25.82 9107153      26.60           
 10. Ronald Waldus                 NIMO                     26.38 9206275      26.71           
 11. Sander van den Berg           NIMO                     26.20 8700211      26.82           
 12. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg            26.32 9501239      26.86           
 13. Harald Thijssen               ROB                      27.08 8903139      26.89           
 14. Kiowa Kamaansing              NIMO                     26.02 9500125      26.98           
 15. Timo Billman                  Eurode KZC               27.24 9601033      27.19 FJ 1      
 16. Jory Niemark                  Hellas-Glana             27.18 9204409      27.19 FJ 2      
 17. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         27.95 9503407      27.26           
     Sander Slaghuis               NIMO                     26.54 8805305      27.26           
 19. Ruud Bex                      RZL                      25.96 9204133      27.35           
 20. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         26.79 9204561      27.56 FJ 1      
 21. Max Grispen                   ZC Valkenburg            26.89 9501783      27.56 FJ 2      
 22. Jeroen Bongers                RZL                      26.96 9602629      27.64           
 23. Indji Tan                     NIMO                     27.73 9102973      28.10           
 24. Dick Duisters                 RZL                      27.38 9107427      28.32           
 25. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     27.48 8900033      28.60           
 26. Bart de Heer                  Hellas-Glana             29.09 9500359      28.66           
 27. Laurence Smits                Eurode KZC               28.16 9500007      28.68           
 28. Ivo Grosveld                  RZL                      28.24 9702483      29.01           
 29. Tim Sonnemans                 RZL                      28.36 9403017      29.26           
 30. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg            28.48 9601571      29.37           
 31. Quinten de Putter             De Schelde               28.88 9702675      29.42           
 32. Michiel Sevens                OZV                      25.72 95/176       29.86           
 33. Lars van Didden               Hellas-Glana             29.72 9701615      30.20 FJ 1      
 34. Jan van Aken                  Hellas-Glana             30.14 9504369      30.20 FJ 2      
 35. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg            32.36 9702025      30.33           
 36. Karsten Meijers               Kimbria                  30.01 9004959      30.60           
 37. Danny Hamers                  ZC Valkenburg            34.40 9701169      30.89           
 38. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig     30.68 9602921      31.13 FJ 1      
 39. Stefan Lindenschmidt          NIMO                     32.07 9505925      31.13 FJ 2      
 40. Lars Hobus                    RZL                      32.17 9804935      31.32           
 41. Caio Passos-newman            Kimbria                  31.31 9801043      31.60           
 42. Jeroen Criens                 RZL                      31.98 9403019      31.83           
 43. Tom Hinskens                  NIMO                     31.76 9007241      32.81           
 44. Dimitri Geers                 De Schelde               33.78 9703263      32.97           
 45. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden         33.37 9803213      33.80           
 46. Kenneth Luys                  OZV                      34.14 97/205       33.90           
 47. Sven Geenen                   RZL                      38.36 9802695      34.89           
 48. Jasper Davids                 OZV                      35.72 98/218       35.28           
 49. Joeri Jacobs                  RZL                      37.51 9704627      36.73           
 50. Jiry Maassen                  ROB                      37.33 9800889      37.32           
 51. Erik Broens                   RZL                      42.04 9702481      41.68           
 52. Luuk Broens                   RZL                      43.92 9802693      43.42           
AFGE Andreas Waldus                NIMO                     28.76 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                      Alle, 50m vrije slag                       Minioren 1 en 2
25-4-2011 - 11:09                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            54.36 0300030      43.13           
  2. Demi van Hulst                ZC Valkenburg               NT 0300140      48.38           
  3. Cynthia Kugler                ZEPS                     52.26 0400020      48.94 FJ 1      
  4. Dann Göbbels                  Eurode KZC               52.10 0300109      48.94 FJ 2      
  5. Christian van der Haijden     Hellas-Glana             50.43 0300257      50.69           
  6. Daan Krottjé                  Eurode KZC             1:01.73 0300029    1:00.13           
  7. Yves Hendriks                 ZC Valkenburg               NT 0300649    1:02.72           
  8. Vincent Berghorst             ZC Valkenburg               NT 0300567    1:16.60           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                     Meisjes, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 11:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             38.71 0100256      37.59           
  2. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC               38.86 0101408      37.74           
  3. Iris Dijkstra                 NIMO                     43.65 0201766      40.36           
  4. Danielle Kugler               ZEPS                     41.28 0100678      41.10           
  5. Claudia Nysen                 OZV                      40.89 01/240       41.13           
  6. Leen Hendrikx                 OZV                      41.50 01/241       42.80           
  7. Anouk Geyselaers              Kimbria                  42.57 0100976      43.12           
  8. Renske Koetsier               Kimbria                  45.97 0200244      45.95           
  9. Riet Hendrikx                 OZV                      47.72 02/248       48.13           
 10. Iljana Cuijpers               ZC Valkenburg               NT 0102122      56.51           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                     Jongens, 50m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 11:14                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lars Kerremans                Hellas-Glana             37.95 0100305      37.52 FJ 1      
  2. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            37.20 0100879      37.52 FJ 2      
  3. Remco Hattum van              Eurode KZC               39.48 0100003      39.80           
  4. Justin Erdweg                 Eurode KZC               42.33 0200157      41.74           
  5. Maarten Portegijs             ZC Valkenburg               NT 0102633    1:02.46           
  6. Bryan Simons                  ZC Valkenburg          1:14.64 0201373    1:11.98           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Meisjes, 100m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
25-4-2011 - 11:15                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Arijana Alijagic              KZPC                   1:13.44 9902826    1:12.07           
            34.67  1:12.07
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                1:13.13 0000534    1:12.25           
            35.57  1:12.25
  3. Quinty Schoens                ZEPS                   1:13.41 9903246    1:13.63 FJ 1      
            35.70  1:13.63
  4. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:15.98 9903116    1:13.63 FJ 2      
            36.24  1:13.63
  5. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:14.43 9900572    1:13.64           
            35.95  1:13.64
  6. Manon Ritten                  Eurode KZC             1:17.39 0002440    1:15.65           
            36.75  1:15.65
  7. Aukje Koetsier                Kimbria                1:16.64 0002260    1:15.79           
            36.79  1:15.79
  8. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             1:15.93 0000514    1:15.82           
            36.42  1:15.82
  9. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:20.58 9900040    1:18.30           
            38.64  1:18.30
 10. Jody Savelberg                Eurode KZC             1:19.76 9900438    1:20.92           
            38.60  1:20.92
 11. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   1:20.98 0001034    1:21.86           
            38.86  1:21.86
 12. Malon Hanssen                 ROB                    1:22.64 9901472    1:22.10 FJ 1      
            40.51  1:22.10
 13. Daphne Dols                   RZL                    1:22.84 9904622    1:22.10 FJ 2      
            40.02  1:22.10
 14. Fabiënne Michielsen           De Schelde             1:21.11 0001302    1:22.38           
            39.62  1:22.38
 15. Daphne Thijssen               ROB                    1:23.60 0001078    1:23.34           
            38.88  1:23.34
 16. Marte Driesen                 OZV                    1:21.42 99/214     1:23.76           
            40.78  1:23.76
 17. Beau Geenen                   RZL                    1:27.66 9902320    1:25.92           
            40.83  1:25.92
 18. Demy van Roessel              NIMO                   1:22.89 9903666    1:26.10           
            40.29  1:26.10
 19. Manouk Verstappen             RZL                    1:28.02 9902322    1:26.30           
            41.04  1:26.30
 20. Nikki Krottjé                 Eurode KZC             1:35.39 9900096    1:27.52           
            40.86  1:27.52
 21. Esmee Lanckohr                Eurode KZC             1:23.60 0002442    1:27.94           
            41.21  1:27.94
 22. Melanie Franssens             De Schelde             1:22.66 9902242    1:28.45           
            42.76  1:28.45
 23. Chayenne Odenhoven            NIMO                   1:28.43 0000468    1:29.51           
            43.02  1:29.51
 24. Daphne Mans                   ZC Valkenburg               NT 9905432    1:48.14           
            48.51  1:48.14
 25. Robin Cuijpers                ZC Valkenburg               NT 0004760    2:08.07           
          1:00.67  2:08.07
  NG Marit van Emmerik             ROB                    1:34.64 0001406                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 5 en 6
25-4-2011 - 11:24                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       1:03.58 9902155    1:05.28           
            31.07  1:05.28
  2. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:14.17 9903169    1:11.80           
            34.02  1:11.80
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:12.48 9900225    1:12.42           
            35.51  1:12.42
  4. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:10.55 0000267    1:13.41           
            34.88  1:13.41
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   1:11.33 0000263    1:13.73           
            35.89  1:13.73
  6. Leon Faasse                   De Schelde             1:21.34 0002473    1:17.11           
            36.89  1:17.11
  7. Bas Dijkstra                  NIMO                   1:17.13 0000043    1:18.32           
            37.06  1:18.32
  8. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:16.10 0000593    1:18.77           
            37.34  1:18.77
  9. Niels de Boer                 Eurode KZC             1:18.88 0001977    1:19.20           
            39.39  1:19.20
 10. Kjell Bakker                  Eurode KZC             1:17.99 0000297    1:19.65           
            38.19  1:19.65
 11. Toon Rubens                   OZV                    1:22.76 00/242     1:22.33           
            40.60  1:22.33
 12. Thijs Loman                   OZV                    1:27.37 99/234     1:23.18           
            40.32  1:23.18
 13. Sam Erdweg                    Eurode KZC             1:21.81 9902093    1:25.86           
            41.33  1:25.86
 14. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:28.71 0003797    1:30.86           
            43.10  1:30.86



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                     Dames, 100m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 11:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                      59.77 8502314      58.72           
            27.85    58.72
  2. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden         59.39 9702678    1:00.62           
            29.29  1:00.62
  3. Melissa Meijer                NIMO                   1:00.04 9304374    1:01.16           
            29.51  1:01.16
  4. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:00.99 9500752    1:01.64           
            29.29  1:01.64
  5. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:03.81 9702676    1:03.10           
            30.54  1:03.10
  6. Chayenne Poorts               NIMO                   1:03.50 9800670    1:03.18           
            30.32  1:03.18
  7. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       1:03.59 9604088    1:03.54           
            31.36  1:03.54
  8. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:03.36 9505226    1:03.69           
            30.88  1:03.69
  9. Céline Jennes                 Eurode KZC             1:02.94 9602154    1:04.89           
            31.04  1:04.89
 10. Shania Haenen                 Eurode KZC             1:04.06 9802528    1:04.93           
            30.96  1:04.93
 11. Karin Bongers                 RZL                    1:03.98 9303800    1:05.02           
            30.76  1:05.02
 12. Ingrid Jansen                 NIMO                   1:04.89 8705592    1:05.10           
            31.18  1:05.10
 13. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:04.92 9701232    1:05.45           
            31.76  1:05.45
 14. Vera Weinberg                 NIMO                   1:02.29 9302144    1:05.89           
            31.45  1:05.89
 15. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             1:07.54 9702464    1:07.00           
            32.39  1:07.00
 16. Lieke Beijk                   OZV                    1:04.81 96/216     1:07.08           
            31.49  1:07.08
 17. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:06.81 9704996    1:07.56           
            32.74  1:07.56
 18. Anke Snijkers                 NIMO                   1:06.69 9201638    1:07.98           
            32.86  1:07.98
 19. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          1:07.66 9101602    1:08.06           
            32.79  1:08.06
     Leonora Arets                 Eurode KZC             1:08.26 9504690    1:08.06           
            32.69  1:08.06
 21. Melanie Leunissen             NIMO                   1:08.14 9800672    1:08.36           
            32.92  1:08.36
 22. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   1:08.07 9007408    1:08.85 FJ 1      
            32.45  1:08.85
 23. Rian Bongers                  RZL                    1:08.15 9802022    1:08.85 FJ 2      
            33.76  1:08.85
 24. McKenzie Kelly                Eurode KZC             1:08.89 9805438    1:08.86           
            33.57  1:08.86
 25. Judith Wienen                 MOSA~regio             1:11.02 9701644    1:09.18 FJ 1      
            33.13  1:09.18
 26. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:11.67 9700714    1:09.18 FJ 2      
            33.74  1:09.18
 27. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:07.83 9702664    1:09.80           
            33.20  1:09.80
 28. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:05.45 9700656    1:09.86           
            32.89  1:09.86
     Cindy Reijnders               OZV                    1:10.25 94/184     1:09.86           
            34.19  1:09.86
 30. Marlou Jacobs                 RZL                    1:09.84 9502388    1:09.90           
            33.80  1:09.90
 31. Rianne Mooren                 MOSA~regio             1:08.70 9703018    1:11.07           
            34.29  1:11.07
 32. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:12.15 9801826    1:11.20           
            34.41  1:11.20
 33. Jacqueline Teley              RZL                    1:10.69 9405944    1:11.39           
            34.10  1:11.39
 34. Jolien van Golde              Kimbria                1:08.57 9204200    1:11.60 FJ 1      
            34.29  1:11.60
 35. Laura van Sabben              De Schelde             1:09.38 9804332    1:11.60 FJ 2      
            34.00  1:11.60
 36. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:14.48 9704750    1:12.54           
            34.92  1:12.54
 37. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          1:10.31 9803366    1:12.98           
            34.33  1:12.98
 38. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:13.90 9801174    1:13.42           
            34.70  1:13.42
 39. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       1:15.47 9803064    1:13.89           
            35.57  1:13.89
 40. Birgit Hanssen                ROB                    1:13.39 9703194    1:14.05 FJ 1      
            36.04  1:14.05
 41. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   1:13.41 9704548    1:14.05 FJ 2      
            35.67  1:14.05
 42. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       1:20.82 9804546    1:14.26           
            36.84  1:14.26
 43. Emma Willems                  NIMO                   1:12.09 9301036    1:14.32           
            34.86  1:14.32
 44. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:13.98 9802184    1:14.47           
            35.97  1:14.47
 45. Lisa Jongen                   NIMO                   1:14.67 9604924    1:14.57 FJ 1      
            35.57  1:14.57
 46. Suzan Vermeere                NIMO                   1:14.02 9307744    1:14.57 FJ 2      
            36.00  1:14.57
 47. Lisan van Emmerik             MOSA~regio             1:14.87 9703006    1:15.23           
            36.10  1:15.23
 48. Fabienne Jeukens              Kimbria                1:16.77 8401156    1:15.42           
            36.02  1:15.42
 49. Mariska Eerdekens             OZV                    1:16.15 94/215     1:15.98           
            36.86  1:15.98
 50. Yvonne Bruls                  Eurode KZC             1:17.70 9008114    1:16.07           
            36.82  1:16.07
 51. Felicia Groenewold            De Schelde             1:11.33 9803240    1:16.26           
            34.64  1:16.26
 52. Robinn van Mierlo             OZV                    1:16.50 97/210     1:16.48           
            37.80  1:16.48
 53. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           1:17.40 9803732    1:16.56           
            37.16  1:16.56
 54. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:18.10 9506316    1:16.57           
            36.92  1:16.57
 55. Desteny Karssemakers          Eurode KZC             1:15.29 9700540    1:16.93           
            35.98  1:16.93
 56. Shannon Odenhoven             NIMO                   1:15.98 9703608    1:16.96           
            36.50  1:16.96
 57. Charlotte Jaspers             ROB                    1:17.32 8805830    1:18.24           
            37.20  1:18.24
 58. Kyra Raadschilders            Kimbria                1:20.28 9602604    1:20.42           
            37.95  1:20.42
 59. Kim de Groot                  ZEPS                   1:17.26 8601318    1:21.59           
            38.72  1:21.59
 60. Rayna Maassen                 ROB                    1:23.69 9304084    1:23.03 FJ 1      
            39.74  1:23.03
 61. Ismay Sonnemans               RZL                    1:21.16 9702694    1:23.03 FJ 2      
            39.19  1:23.03
 62. Kirsten Langen                NIMO                   1:24.70 9108228    1:24.57           
            41.45  1:24.57
 63. Lisa Snijkers                 NIMO                   1:34.25 9700112    1:32.62           
            43.99  1:32.62
 64. Pilar Algera                  NIMO                   1:30.38 9803020    1:32.82           
            43.42  1:32.82
 DIS Yvon Vermeere                 NIMO                        NT 9506716                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
  NG Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       1:14.04 9700248                      
  NG Romy Coenen                   NIMO                        NT 9407370                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                     Heren, 100m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 11:51                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             52.81 8402089      52.90           
            25.33    52.90
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            52.87 9403779      54.51           
            27.07    54.51
  3. Mart Theunissen               ZC Valkenburg            54.19 9500483      55.54           
            27.32    55.54
  4. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg            54.98 9401657      55.59           
            26.90    55.59
  5. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            54.76 9400593      55.73           
            27.16    55.73
  6. Ken Boonen                    RZL                      57.21 9401481      57.13           
            27.10    57.13
  7. Michiel Sevens                OZV                      56.70 95/176       57.78           
            28.39    57.78
  8. Ronald Waldus                 NIMO                     57.29 9206275      57.95           
            27.57    57.95
  9. Stijn Agten                   RZL                      56.25 8700037      58.03           
            27.73    58.03
 10. Sander van den Berg           NIMO                     57.85 8700211      58.05           
            27.33    58.05
 11. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:01.41 9501239      58.65           
            28.52    58.65
 12. Ruud Bex                      RZL                      57.23 9204133      58.98           
            28.48    58.98
 13. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         59.04 9503407      59.00           
            29.04    59.00
 14. Harald Thijssen               ROB                      59.98 8903139      59.14           
            27.33    59.14
 15. Jory Niemark                  Hellas-Glana             58.97 9204409      59.20           
            28.13    59.20
 16. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden         57.96 9204561      59.60           
            28.21    59.60
 17. Sander Slaghuis               NIMO                     59.22 8805305      59.83           
            28.30    59.83
 18. Max Grispen                   ZC Valkenburg            59.42 9501783      59.86           
            29.02    59.86
 19. Timo Billman                  Eurode KZC             1:00.29 9601033    1:00.30           
            28.91  1:00.30
 20. Jeroen Bongers                RZL                      59.97 9602629    1:00.54           
            29.04  1:00.54
 21. Dick Duisters                 RZL                      59.03 9107427    1:00.67           
            28.95  1:00.67
 22. Indji Tan                     NIMO                   1:00.79 9102973    1:00.79           
            28.87  1:00.79
 23. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig     59.10 8900033    1:01.31           
            29.10  1:01.31
 24. Stefan Teley                  RZL                      57.75 9107153    1:01.43           
            28.80  1:01.43
 25. Kiowa Kamaansing              NIMO                     58.92 9500125    1:01.95           
            28.36  1:01.95
 26. Ivo Grosveld                  RZL                    1:02.28 9702483    1:02.86           
            30.02  1:02.86
 27. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:03.31 9500359    1:02.88           
            30.21  1:02.88
 28. Laurence Smits                Eurode KZC             1:01.98 9500007    1:03.26           
            31.23  1:03.26
 29. Tim Sonnemans                 RZL                    1:01.89 9403017    1:03.39           
            30.02  1:03.39
 30. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          1:04.20 9601571    1:04.57           
            30.39  1:04.57
 31. Jan van Aken                  Hellas-Glana           1:06.22 9504369    1:05.07           
            31.20  1:05.07
 32. Lars van Didden               Hellas-Glana           1:08.08 9701615    1:06.08           
            31.50  1:06.08
 33. Quinten de Putter             De Schelde             1:03.00 9702675    1:06.62           
            31.81  1:06.62
 34. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   1:06.36 9602921    1:08.33           
            32.88  1:08.33
 35. Karsten Meijers               Kimbria                1:08.18 9004959    1:08.67           
            33.07  1:08.67
 36. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          1:05.37 9702025    1:08.86           
            32.95  1:08.86
 37. Lars Hobus                    RZL                    1:09.75 9804935    1:08.89           
            33.36  1:08.89
 38. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          1:10.73 9701169    1:09.22           
            33.59  1:09.22
 39. Stefan Lindenschmidt          NIMO                   1:11.33 9505925    1:09.84 FJ 1      
            32.00  1:09.84
 40. Tom Hinskens                  NIMO                   1:13.17 9007241    1:09.84 FJ 2      
            33.02  1:09.84
 41. Jeroen Criens                 RZL                    1:08.08 9403019    1:10.00           
            33.42  1:10.00
 42. Caio Passos-newman            Kimbria                1:13.01 9801043    1:11.02           
            34.02  1:11.02
 43. Dimitri Geers                 De Schelde             1:10.35 9703263    1:11.95           
            34.76  1:11.95
 44. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       1:15.51 9803213    1:12.13           
            35.07  1:12.13
 45. Kenneth Luys                  OZV                    1:12.75 97/205     1:13.57           
            34.82  1:13.57
 46. Jasper Davids                 OZV                    1:16.03 98/218     1:16.88           
            37.18  1:16.88
 47. Sven Geenen                   RZL                    1:17.99 9802695    1:20.61           
            37.52  1:20.61
 48. Joeri Jacobs                  RZL                    1:21.00 9704627    1:23.38           
            39.85  1:23.38
 49. Jiry Maassen                  ROB                    1:23.95 9800889    1:28.04           
            43.00  1:28.04
 50. Erik Broens                   RZL                    1:35.51 9702481    1:33.70           
            42.64  1:33.70
 51. Luuk Broens                   RZL                    1:36.87 9802693    1:40.89           
            46.73  1:40.89
 DIS Bjorn Umans                   OZV                      54.34 94/171                       
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
AFGE Andreas Waldus                NIMO                   1:02.59 9503581                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                   Meisjes, 5 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
25-4-2011 - 14:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:41.50            2:40.80           
        Wendy Bex, 97                              Lynn Meijers, 98
        Myrthe van der Haijden, 98                 Charissa Drost, 97
        Kelly Craenen, 97
            30.05  2:40.80

  2. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:46.42            2:44.56           
        Nina Grispen, 97                           Michelle Bartelet, 98
        Denise Blok, 99                            Minke Theunissen, 98
        Elisa Helmer, 98
            30.26  2:44.56




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                   Jongens, 5 x 50m vrije slag                  Jeugd 2 en later
25-4-2011 - 14:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          2:06.83            2:06.75           
        Niels van Basten Batenburg, 94             Jelle Peltzer, 94
        Max Grispen, 95                            Mart Theunissen, 95
        Pim van Basten Batenburg, 94
            25.67  2:06.75

  2. ZC Valkenburg 2               ZC Valkenburg          2:37.10            2:31.83           
        Arthur van Noorden, 95                     Dario van Hulst, 99
        Bas Kerckhoffs, 96                         Danny Hamers, 97
        Jeroen de Croock, 97
            27.23  2:31.83




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Dames, 5 x 50m vrije slag                      Senioren Open
25-4-2011 - 14:35                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    2:35.67            2:34.70           
        Rian Bongers, 98                           Karin Bongers, 93
        Jacqueline Teley, 94                       Anneloes Peulen, 85
        Marlou Jacobs, 95
            31.26  2:34.70




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Heren, 5 x 50m vrije slag                      Senioren Open
25-4-2011 - 14:38                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. RZL 1                         RZL                    2:10.44            2:11.82           
        Jeroen Bongers, 96                         Stefan Teley, 91
        Stijn Agten, 87                            Ken Boonen, 94
        Ruud Bex, 92
            27.45  2:11.82

  2. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           2:20.06            2:20.47           
        Alan Smeets, 84                            Jan van Aken, 95
        Bart de Heer, 95                           Jory Niemark, 92
        Lars van Didden, 97
            24.42  2:20.47

  3. RZL 2                         RZL                    2:28.13            2:30.80           
        Lars Hobus, 98                             Ivo Grosveld, 97
        Jeroen Criens, 94                          Dick Duisters, 91
        Tim Sonnemans, 94
            30.45  2:30.80




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Meisjes, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 14:40                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yasmijn van der Valk          Eurode KZC             1:12.17 0101408    1:21.45           
            39.55  1:21.45
  2. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:12.18 0100256    1:21.60           
            38.95  1:21.60
  3. Claudia Nysen                 OZV                    1:18.58 01/240     1:31.42           
            43.01  1:31.42
  4. Danielle Kugler               ZEPS                   1:17.71 0100678    1:31.55 FJ 1      
            42.13  1:31.55
  5. Iris Dijkstra                 NIMO                   1:16.87 0201766    1:31.55 FJ 2      
            43.20  1:31.55
  6. Leen Hendrikx                 OZV                    1:20.64 01/241     1:34.39           
            44.86  1:34.39
  7. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:21.71 0100976    1:35.90           
            42.92  1:35.90
  8. Riet Hendrikx                 OZV                    1:30.89 02/248     1:43.92           
            50.11  1:43.92
  9. Renske Koetsier               Kimbria                1:24.43 0200244    1:44.08           
            47.86  1:44.08
 10. Iljana Cuijpers               ZC Valkenburg          1:51.04 0102122    2:05.74           
            58.57  2:05.74



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Jongens, 100m vrije slag                     Minioren 3 en 4
25-4-2011 - 14:44                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:11.96 0100879    1:23.80           
            40.87  1:23.80
  2. Lars Kerremans                Hellas-Glana           1:11.72 0100305    1:24.35           
            40.07  1:24.35
  3. Remco Hattum van              Eurode KZC             1:15.11 0100003    1:29.42           
            42.10  1:29.42
  4. Justin Erdweg                 Eurode KZC             1:17.83 0200157    1:47.40           
            51.73  1:47.40
  5. Maarten Portegijs             ZC Valkenburg          1:57.12 0102633    2:22.11           
          1:09.57  2:22.11
  6. Bryan Simons                  ZC Valkenburg          2:16.47 0201373    2:55.64           
          1:16.80  2:55.64



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Meisjes, 200m vrije slag            Minioren 5 en junioren 1
25-4-2011 - 14:47                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       2:21.70 9903116    2:35.12           
            37.06  1:17.60  2:35.12
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                2:18.99 0000534    2:38.40           
            36.43  1:17.84  2:38.40
  3. Denise Blok                   ZC Valkenburg          2:20.57 9900572    2:38.51           
            36.45  1:17.77  2:38.51
  4. Quinty Schoens                ZEPS                   2:24.25 9903246    2:39.85           
            36.39  1:17.07  2:39.85
  5. Lieve Göbbels                 Eurode KZC             2:26.31 0000514    2:41.54           
            38.11  1:19.79  2:41.54
  6. Manon Ritten                  Eurode KZC             2:25.80 0002440    2:43.63           
            38.05  1:20.41  2:43.63
  7. Arijana Alijagic              KZPC                   2:15.94 9902826    2:45.00           
            35.90  1:17.89  2:45.00
  8. Denise Craenen                Hellas-Glana           2:29.35 9900040    2:49.23           
            41.20  1:25.89  2:49.23
  9. Jody Savelberg                Eurode KZC             2:32.84 9900438    2:53.72           
            39.71  1:24.97  2:53.72
 10. Aukje Koetsier                Kimbria                2:25.43 0002260    2:55.07           
            37.76  1:21.02  2:55.07
 11. Zoë Pauwels                   Heldense Zwemverenig   2:33.10 0001034    2:59.20           
            40.56  1:27.07  2:59.20
 12. Daphne Dols                   RZL                    2:37.91 9904622    2:59.69           
            40.96  1:27.32  2:59.69
 13. Marte Driesen                 OZV                    2:36.42 99/214     3:00.49           
            42.38  1:30.00  3:00.49
 14. Fabiënne Michielsen           De Schelde             2:37.07 0001302    3:01.08           
            41.64  1:28.92  3:01.08
 15. Malon Hanssen                 ROB                    2:33.76 9901472    3:05.95           
            42.00  1:31.86  3:05.95
 16. Beau Geenen                   RZL                    2:40.52 9902320    3:08.51           
            42.98  1:31.80  3:08.51
 17. Daphne Thijssen               ROB                    2:35.89 0001078    3:09.51           
            43.59  1:33.29  3:09.51
 18. Melanie Franssens             De Schelde             2:43.89 9902242    3:10.01           
            43.65  1:33.11  3:10.01
 19. Demy van Roessel              NIMO                   2:42.85 9903666    3:10.60           
            41.57  1:31.10  3:10.60
 20. Nikki Krottjé                 Eurode KZC             2:43.62 9900096    3:11.05           
            41.57  1:30.28  3:11.05
 21. Chayenne Odenhoven            NIMO                   2:50.99 0000468    3:12.92           
            44.73  1:36.16  3:12.92
 22. Manouk Verstappen             RZL                    2:44.32 9902322    3:13.88           
            41.77  1:30.98  3:13.88
 23. Daphne Mans                   ZC Valkenburg          3:16.36 9905432    3:58.20           
            50.89  1:51.89  3:58.20
 24. Robin Cuijpers                ZC Valkenburg          3:59.86 0004760    4:33.74           
          1:00.60  2:10.42  4:33.74
AFGE Esmee Lanckohr                Eurode KZC             2:43.66 0002442                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Jongens, 200m vrije slag                     Minioren 5 en 6
25-4-2011 - 15:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:05.31 9902155    2:26.20           
            30.76  1:07.29  2:26.20
  2. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          2:16.07 9903169    2:35.18           
            35.00  1:15.44  2:35.18
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           2:17.74 9900225    2:36.16           
            35.95  1:17.64  2:36.16
  4. Jesse Janssen                 Heldense Zwemverenig   2:20.14 0000267    2:40.25           
            36.82  1:18.32  2:40.25
  5. Max Janssen                   Heldense Zwemverenig   2:20.59 0000263    2:44.14           
            38.26  1:21.64  2:44.14
  6. Niels de Boer                 Eurode KZC             2:30.35 0001977    2:48.71           
            39.99  1:24.47  2:48.71
  7. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           2:28.24 0000593    2:49.33           
            38.66  1:23.02  2:49.33
  8. Bas Dijkstra                  NIMO                   2:31.86 0000043    2:49.64           
            39.67  1:24.36  2:49.64
  9. Kjell Bakker                  Eurode KZC             2:32.24 0000297    2:51.27           
            39.46  1:24.33  2:51.27
 10. Leon Faasse                   De Schelde             2:28.04 0002473    2:52.76           
            38.51  1:23.16  2:52.76
 11. Toon Rubens                   OZV                    2:37.35 00/242     3:02.83           
            43.43  1:31.61  3:02.83
 12. Thijs Loman                   OZV                    2:34.92 99/234     3:03.32           
            42.14  1:29.64  3:03.32
 13. Sam Erdweg                    Eurode KZC             2:41.30 9902093    3:06.54           
            42.65  1:29.75  3:06.54
 14. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          2:47.98 0003797    3:10.36           
            44.92  1:35.02  3:10.36



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Meisjes, 200m vrije slag                     Junioren 2 en 3
25-4-2011 - 15:12                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:57.14 9702678    2:12.27           
            31.20  1:04.94  2:12.27
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       2:00.56 9702676    2:15.44           
            31.74  1:06.40  2:15.44
  3. Chayenne Poorts               NIMO                   2:01.29 9800670    2:18.11           
            31.48  1:05.77  2:18.11
  4. Wendy Bex                     Hellas-Glana           2:06.06 9701232    2:18.67           
            31.78  1:06.92  2:18.67
  5. Shania Haenen                 Eurode KZC             2:03.49 9802528    2:20.80           
            31.87  1:07.13  2:20.80
  6. Joëlle Savelberg              Eurode KZC             2:08.96 9702464    2:24.67           
            32.92  1:09.02  2:24.67
  7. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           2:13.08 9700714    2:27.58           
            34.66  1:12.45  2:27.58
  8. McKenzie Kelly                Eurode KZC             2:12.14 9805438    2:28.95           
            34.86  1:12.83  2:28.95
  9. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:09.43 9704996    2:29.14           
            33.35  1:11.17  2:29.14
 10. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   2:12.54 9702664    2:30.59           
            34.29  1:13.23  2:30.59
 11. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          2:10.65 9700656    2:31.20           
            32.74  1:13.80  2:31.20
 12. Rianne Mooren                 MOSA~regio             2:15.80 9703018    2:32.82           
            35.07  1:14.45  2:32.82
 13. Melanie Leunissen             NIMO                   2:10.36 9800672    2:32.97           
            34.37  1:13.44  2:32.97
 14. Laura van Sabben              De Schelde             2:32.26 9804332    2:33.57           
            34.79  1:14.83  2:33.57
 15. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          2:16.04 9801826    2:35.39           
            35.66  1:15.60  2:35.39
 16. Dahnee de la Croix            Zwemclub Eijsden       2:20.77 9803064    2:37.05           
            36.60  1:17.32  2:37.05
 17. Judith Wienen                 MOSA~regio             2:12.11 9701644    2:37.39           
            34.07  1:13.86  2:37.39
 18. Rian Bongers                  RZL                    2:10.96 9802022    2:38.09           
            35.30  1:15.41  2:38.09
 19. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          2:22.26 9802184    2:41.44           
            36.72  1:17.63  2:41.44
 20. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           2:19.64 9801174    2:41.77           
            36.83  1:18.77  2:41.77
 21. Daniek van de Ven             Heldense Zwemverenig   2:19.82 9704548    2:41.82           
            36.47  1:17.82  2:41.82
 22. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           2:24.19 9803732    2:42.95           
            38.20  1:20.26  2:42.95
 23. Charissa Drost                Hellas-Glana           2:18.60 9704750    2:43.06           
            37.23  1:19.25  2:43.06
 24. Sabine Vertommen              Zwemclub Eijsden       2:19.99 9804546    2:43.20           
            37.17  1:18.51  2:43.20
 25. Elisa Helmer                  ZC Valkenburg          2:18.91 9803366    2:43.26           
            36.51  1:18.76  2:43.26
 26. Birgit Hanssen                ROB                    2:20.51 9703194    2:43.87           
            37.43  1:20.34  2:43.87
 27. Robinn van Mierlo             OZV                    2:22.05 97/210     2:44.12           
            37.91  1:21.67  2:44.12
 28. Felicia Groenewold            De Schelde             2:20.95 9803240    2:44.45           
            37.51  1:19.45  2:44.45
 29. Lisan van Emmerik             MOSA~regio             2:24.82 9703006    2:48.07           
            38.69  1:23.63  2:48.07
 30. Shannon Odenhoven             NIMO                   2:24.84 9703608    2:54.11           
            38.54  1:23.23  2:54.11
 31. Desteny Karssemakers          Eurode KZC             2:25.08 9700540    2:57.98           
            39.36  1:24.48  2:57.98
 32. Ismay Sonnemans               RZL                    2:35.83 9702694    3:09.51           
            41.25  1:29.30  3:09.51
 33. Lisa Snijkers                 NIMO                   2:56.25 9700112    3:22.74           
            45.29  1:36.98  3:22.74
 34. Pilar Algera                  NIMO                   2:53.52 9803020    3:26.32           
            44.10  1:37.67  3:26.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 33                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 1 en 2
25-4-2011 - 15:30                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ivo Grosveld                  RZL                    1:59.91 9702483    2:21.11           
            31.70  1:08.48  2:21.11
  2. Lars van Didden               Hellas-Glana           2:06.67 9701615    2:21.98           
            32.80  1:09.60  2:21.98
  3. Quinten de Putter             De Schelde             2:05.77 9702675    2:24.67           
            33.55  1:10.86  2:24.67
  4. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:09.08 9702025    2:27.72           
            33.94  1:11.77  2:27.72
  5. Danny Hamers                  ZC Valkenburg          2:10.19 9701169    2:30.98           
            34.22  1:13.09  2:30.98
  6. Lars Hobus                    RZL                    2:10.32 9804935    2:31.10           
            34.10  1:12.18  2:31.10
  7. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       2:19.88 9803213    2:35.80           
            38.45  1:18.61  2:35.80
  8. Kenneth Luys                  OZV                    2:20.68 97/205     2:39.57           
            38.00  1:19.89  2:39.57
  9. Dimitri Geers                 De Schelde             2:31.52 9703263    2:44.15 FJ 1      
            38.29  1:20.89  2:44.15
 10. Caio Passos-newman            Kimbria                2:13.96 9801043    2:44.15 FJ 2      
            37.17  1:19.99  2:44.15
 11. Jasper Davids                 OZV                    2:26.76 98/218     2:47.47           
            39.22  1:22.43  2:47.47
 12. Sven Geenen                   RZL                    2:29.83 9802695    2:53.78           
            37.68  1:22.59  2:53.78
 13. Joeri Jacobs                  RZL                    2:35.62 9704627    3:04.69           
            41.49  1:27.97  3:04.69
 14. Jiry Maassen                  ROB                    2:42.03 9800889    3:16.90           
            45.87  1:37.45  3:16.90
 15. Erik Broens                   RZL                    2:56.41 9702481    3:28.82           
            45.29  1:37.02  3:28.82
 16. Luuk Broens                   RZL                    3:08.91 9802693    3:35.10           
            47.53  1:43.64  3:35.10



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 34                    Meisjes, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
25-4-2011 - 15:39                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:57.30 9500752    2:15.63           
            30.48  1:04.46  2:15.63
  2. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       2:03.91 9505226    2:18.13           
            31.48  1:06.20  2:18.13
  3. Céline Jennes                 Eurode KZC             2:04.23 9602154    2:19.27           
            31.26  1:05.74  2:19.27
  4. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden       2:02.91 9604088    2:21.29           
            31.73  1:07.61  2:21.29
  5. Leonora Arets                 Eurode KZC             2:12.93 9504690    2:29.23           
            34.13  1:12.70  2:29.23
  6. Lieke Beijk                   OZV                    2:06.58 96/216     2:30.95           
            32.89  1:10.69  2:30.95
  7. Marlou Jacobs                 RZL                    2:14.43 9502388    2:40.70           
            36.44  1:18.50  2:40.70
  8. Lisa Jongen                   NIMO                   2:21.52 9604924    2:44.98           
            36.48  1:19.20  2:44.98
  9. Denise Wetsels                Zwemclub Eijsden       2:25.96 9506316    2:49.54           
            38.26  1:21.54  2:49.54
 10. Kyra Raadschilders            Kimbria                2:33.26 9602604    2:57.15           
            38.76  1:23.12  2:57.15
 11. Yvon Vermeere                 NIMO                   3:05.83 9506716    3:29.94           
            46.26  1:39.99  3:29.94



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 35                    Jongens, 200m vrije slag                     Junioren 3 en 4
25-4-2011 - 15:45                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:45.97 9500483    2:03.83           
            29.04    59.49  2:03.83
  2. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          1:52.66 9501239    2:06.82 FJ 1      
            29.69  1:02.10  2:06.82
  3. Michiel Sevens                OZV                    1:54.24 95/176     2:06.82 FJ 2      
            30.06  1:02.88  2:06.82
  4. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:53.52 9503407    2:08.82           
            30.02  1:03.36  2:08.82
  5. Timo Billman                  Eurode KZC             1:54.42 9601033    2:11.41           
            30.06  1:03.89  2:11.41
  6. Kiowa Kamaansing              NIMO                   1:55.82 9500125    2:13.60           
            29.76  1:04.15  2:13.60
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:54.57 9501783    2:14.36           
            31.73  1:05.45  2:14.36
  8. Jeroen Bongers                RZL                    1:55.28 9602629    2:15.65           
            30.44  1:05.84  2:15.65
  9. Bart de Heer                  Hellas-Glana           1:59.85 9500359    2:17.04           
            31.51  1:06.70  2:17.04
 10. Laurence Smits                Eurode KZC             2:00.14 9500007    2:22.05           
            32.80  1:09.81  2:22.05
 11. Bas Kerckhoffs                ZC Valkenburg          2:02.89 9601571    2:23.40           
            31.85  1:08.09  2:23.40
 12. Jan van Aken                  Hellas-Glana           2:05.41 9504369    2:23.79           
            34.31  1:11.96  2:23.79
 13. Jeroen Kurvers                Heldense Zwemverenig   2:10.03 9602921    2:30.67           
            34.93  1:13.01  2:30.67
 14. Stefan Lindenschmidt          NIMO                   2:12.31 9505925    2:32.23           
            33.82  1:11.57  2:32.23



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 36                     Dames, 200m vrije slag                      Senioren 1 en 2
25-4-2011 - 15:52                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Melissa Meijer                NIMO                   1:57.60 9304374    2:15.52           
            31.24  1:05.58  2:15.52
  2. Vera Weinberg                 NIMO                   2:06.61 9302144    2:22.54           
            33.23  1:10.02  2:22.54
  3. Karin Bongers                 RZL                    2:05.28 9303800    2:29.79           
            34.07  1:12.03  2:29.79
  4. Cindy Reijnders               OZV                    2:14.96 94/184     2:34.50           
            34.86  1:13.34  2:34.50
  5. Jacqueline Teley              RZL                    2:17.28 9405944    2:36.36           
            35.68  1:14.72  2:36.36
  6. Suzan Vermeere                NIMO                   2:22.25 9307744    2:43.24           
            37.47  1:18.97  2:43.24
  7. Mariska Eerdekens             OZV                    2:27.46 94/215     2:48.55           
            38.86  1:21.10  2:48.55
  8. Emma Willems                  NIMO                   2:20.88 9301036    2:53.02           
            38.76  1:23.51  2:53.02
  9. Rayna Maassen                 ROB                    2:37.77 9304084    3:03.32           
            39.64  1:26.16  3:03.32



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 37                    Jongens, 200m vrije slag                        Jeugd 1 en 2
25-4-2011 - 15:57                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:46.64 9400593    1:59.26           
            27.20    57.08  1:59.26
  2. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:47.04 9401657    2:00.95           
            27.60    58.23  2:00.95
  3. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:43.88 9403779    2:01.37           
            28.68  1:01.42  2:01.37
  4. Bjorn Umans                   OZV                    2:32.66 94/171     2:01.95           
            28.45    59.86  2:01.95
  5. Ken Boonen                    RZL                    1:48.90 9401481    2:10.67           
            28.63  1:01.35  2:10.67
  6. Tim Sonnemans                 RZL                    2:01.36 9403017    2:25.10           
            32.74  1:10.46  2:25.10
  7. Jeroen Criens                 RZL                    2:13.04 9403019    2:36.39           
            36.99  1:17.13  2:36.39



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 38                     Dames, 200m vrije slag                             Senioren
25-4-2011 - 16:02                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Anneloes Peulen               RZL                    1:52.41 8502314    2:12.04           
            29.83  1:02.96  2:12.04
  2. Ingrid Jansen                 NIMO                   2:03.94 8705592    2:25.59           
            32.79  1:09.04  2:25.59
  3. Tessa Kierkels                ZC Valkenburg          2:10.03 9101602    2:28.73           
            34.36  1:12.54  2:28.73
  4. Anke Snijkers                 NIMO                   2:10.37 9201638    2:29.42           
            34.97  1:12.74  2:29.42
  5. Fleur Boelhouwers             ZEPS                   2:11.71 9007408    2:30.82           
            34.22  1:12.33  2:30.82
  6. Jolien van Golde              Kimbria                2:16.87 9204200    2:40.92           
            36.23  1:18.13  2:40.92
  7. Fabienne Jeukens              Kimbria                2:22.06 8401156    2:48.15           
            36.96  1:20.08  2:48.15
  8. Yvonne Bruls                  Eurode KZC             2:22.91 9008114    2:49.67           
            37.72  1:20.49  2:49.67
  9. Kim de Groot                  ZEPS                   2:31.49 8601318    2:58.19           
            40.43  1:25.46  2:58.19
 10. Charlotte Jaspers             ROB                    2:30.78 8805830    2:58.61           
            40.58  1:26.70  2:58.61
 11. Kirsten Langen                NIMO                   2:39.90 9108228    3:01.81           
            41.58  1:27.30  3:01.81



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 39                     Heren, 200m vrije slag                        Senioren Open
25-4-2011 - 16:08                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:40.89 8402089    2:01.79           
            26.41    56.67  2:01.79
  2. Ronald Waldus                 NIMO                   1:51.24 9206275    2:08.14           
            29.86  1:02.74  2:08.14
  3. Sander van den Berg           NIMO                   1:51.45 8700211    2:08.58           
            29.42  1:02.63  2:08.58
  4. Stijn Agten                   RZL                    1:50.81 8700037    2:09.14           
            28.82  1:01.82  2:09.14
  5. Jory Niemark                  Hellas-Glana           1:53.79 9204409    2:11.34           
            31.18  1:05.08  2:11.34
  6. Sander Slaghuis               NIMO                   1:54.29 8805305    2:13.15           
            30.46  1:05.00  2:13.15
  7. Bart Alberts                  Heldense Zwemverenig   1:58.13 8900033    2:13.94           
            29.95  1:03.41  2:13.94
  8. Ivo Bakker                    Zwemclub Eijsden       1:54.53 9204561    2:14.07           
            31.16  1:05.26  2:14.07
  9. Dick Duisters                 RZL                    1:56.99 9107427    2:17.22           
            31.32  1:06.07  2:17.22
 10. Stefan Teley                  RZL                    1:54.89 9107153    2:18.11           
            30.14  1:04.44  2:18.11
 11. Harald Thijssen               ROB                    1:52.96 8903139    2:18.60           
            29.84  1:04.15  2:18.60
 12. Indji Tan                     NIMO                   1:57.09 9102973    2:19.76           
            31.60  1:05.95  2:19.76
 13. Ruud Bex                      RZL                    1:53.10 9204133    2:22.16           
            30.82  1:05.82  2:22.16
 14. Karsten Meijers               Kimbria                1:58.13 9004959    2:33.70           
            34.03  1:12.26  2:33.70
 15. Tom Hinskens                  NIMO                   2:27.25 9007241    2:44.57           
            35.73  1:16.54  2:44.57



SPLASH Meet Manager 11Registered to ZC Valkenburg