Limburgse A zwemkampioenschappen deel 1
Kerkrade (NED),    14- - 15-5-2011,    Lange baan (50m)

Nr. 1. Dames, 50m rugslag, 12 jaar en ouder    Nr. 2. Heren, 50m rugslag, 12 jaar en ouder
Nr. 3. Dames, 400m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 4. Heren, 400m wisselslag, 12 jaar en ouder
Nr. 5. Dames, 100m rugslag, 11 jaar en ouder    Nr. 6. Heren, 100m vlinderslag, 12 jaar en ouder
Nr. 7. Dames, 200m schoolslag, 11 jaar en ouder    Nr. 8. Heren, 200m vrije slag, Senioren
Nr. 9. Dames, 4 x 100m vrije slag, 11 jaar en ouder    Nr. 10. Heren, 4 x 100m wisselslag, Senioren

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                 junioren 2 t/m jeugd 2
14-5-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig     30.19 9500752      31.30           
  2. Tobie Saparuwe                Kimbria                  33.76 9802954      33.36           
  3. Manon Koster                  HZPC                     33.65 9701312      34.12           
  4. Clara Willigers               Zwemclub Eijsden         35.85 9604088      34.26           
  5. Danique Scheepers             ZPC De Rog               34.48 9700836      34.54           
  6. Lotte van Haarst              De Roersoppers           34.60 9701858      34.58 FJ 1      
  7. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden         34.93 9702676      34.58 FJ 2      
  8. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)        32.44 9603098      34.88           
  9. Fiona Meuffels                Patrick                  34.18 9504366      34.95           
 10. Maartje Janssen               Mosa Regio               35.27 9705720      35.45           
 11. Ilse Litjens                  HZPC                     35.21 9602640      35.58           
 12. Floor Weijmans                HZPC                     35.43 9502522      36.25           
 13. Tamara Bloemers               ZPC Nederweert           35.18 9801328      36.53           
 14. Lisanne Jente                 Brunssum                 34.98 9600788      36.82           
 15. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana             35.91 9702110      36.95           
 16. Marlou Jacobs                 RZL                      36.13 9502388      37.06           
 17. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig     36.20 9702664      37.28 FJ 1      
 18. Loes Mennen                   ZPC Nederweert           36.22 9502394      37.28 FJ 2      
 19. Daphne Erkens                 Nimo                     35.11 9802372      37.76           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                        Dames, 50m rugslag                               Senioren
14-5-2011 - 16:00                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                     30.83 9102076      31.67 FJ 1      
  2. Michelle Verouden             HZPC                     30.83 9400150      31.67 FJ 2      
  3. Anneloes Peulen               RZL                      32.98 8502314      33.14           
  4. Michelle Meusen               RZL                      32.54 9400852      33.78           
  5. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)        34.22 9400830      33.80           
  6. Linda Custers                 HZPC                     34.49 8600738      34.80           
  7. Sabine Klesman                De Roersoppers           34.35 9202860      35.06           
  8. Alice Janssen                 HZPC                     33.67 8902012      35.26           
  9. Ingrid van Horen              HZPC                     34.49 9204060      35.29           
 10. Ingrid Jansen                 Nimo                     33.80 8705592      35.46           
 11. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)        34.39 9107878      35.55           
 12. Denise Austen                 RZ                       34.40 9303778      35.64           
AFGE Bo Peeters                    Nimo                     34.59 9306564                      
AFGE Melanie van den Beuken        Heldense Zwemverenig     34.60 9105162                      
AFGE Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade          32.38 9301772                      
  NG Karin Bongers                 RZL                      33.48 9303800                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                 junioren 1 t/m jeugd 2
14-5-2011 - 16:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         28.39 9600193      28.48           
  2. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg            28.26 9403779      29.34           
  3. Sem Hermans                   HZPC                     31.11 9601259      31.03           
  4. Kenny Sieben                  Hellas-Glana             30.82 9503663      31.36           
  5. Jeroen Bongers                RZL                      30.86 9602629      31.50           
  6. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden         31.96 9405853      31.73           
  7. Max Hermans                   HZPC                     31.84 9700879      32.42           
  8. Marc Craenen                  Patrick                  31.41 9301055      32.52           
  9. Laurence Smits                Eurode Kerkrade          32.02 9500007      32.62           
 10. Luuk Janssen                  Mosa Regio               30.42 9503497      32.66           
 11. Kiowa Kamaansing              Nimo                     32.33 9500125      32.87           
 12. Menno Weustenraad             Mosaqua                  32.28 9505057      33.07           
     Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden         31.89 9503407      33.07           
 14. Sam Derks                     HZPC                     32.32 9600719      33.42           
 15. Glenn Rompelberg              Kimbria                  32.25 9303807      33.68           
 16. Bram in 't Zandt              Mosa Regio               31.64 9601257      34.18           
NG.Z Marty Kennis                  MZ&PC                    31.67 9501355                      
AFGE Pedro Nemeth                  Brunssum                 32.36 9401575                      
AFGE Alexandre Mateus              Brunssum                 31.16 9505805                      
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                  30.14 9304385                      
  NG Ruben Delvoie                 MZ&PC                    32.09 9703833                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                        Heren, 50m rugslag                               Senioren
14-5-2011 - 16:07                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Alan Smeets                   Hellas-Glana             27.78 8402089      28.48           
  2. Peter Crijns                  RZL                      27.96 8800673      28.98           
  3. Christiaan Fusers             De Roersoppers           29.48 8700977      30.20           
  4. Tom van der Sterren           Patrick                  28.74 8502495      30.21           
  5. Willem Jongen                 De Roersoppers           30.95 9103401      31.03           
  6. Ralph van Megen               HZPC                     29.32 9201613      31.17 FJ 1      
  7. Jeroen Custers                Kimbria                  29.95 9106319      31.17 FJ 2      
  8. Peter Bernsen                 ZPC De Rog               30.89 6301119      31.68           
  9. Stefan Kranenbroek            HZPC                     30.35 7900729      32.41           
 10. Stijn Agten                   RZL                      30.90 8700037      32.61           
 11. Patrick Creemers              De Roersoppers           30.56 9000579      32.70           
 12. Ronald Waldus                 Nimo                     30.90 9206275      32.87           
AFGE Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)        28.57 9200249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 1
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       5:29.15 9900074    5:24.73           
          1:17.12  2:39.78  4:03.15  5:24.73
  2. Denise Blok                   ZC Valkenburg          5:31.43 9900572    5:44.42           
          1:19.64  2:49.02  5:44.42
  3. Quinty Schoens                Zeps                   5:57.78 9903246    6:02.03           
          1:20.68  2:55.16  4:30.57  6:02.03


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 2
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        5:07.73 9802528    4:55.08           
          1:09.04  2:24.76  4:55.08
  2. Audrey Bams                   Zwemclub Eijsden       4:56.16 9803700    4:59.37           
          1:11.01  2:27.99  3:45.25  4:59.37
     Chayenne Poorts               Nimo                   5:06.56 9800670    4:59.37           
          1:09.85  2:25.68  3:42.95  4:59.37
  4. Celine Kerkhofs               Kimbria                5:02.39 9800548    5:05.13           
          1:09.37  2:28.80  3:49.20  5:05.13
  5. McKenzie Kelly                Eurode Kerkrade        5:30.18 9805438    5:16.28           
          1:15.65  2:35.50  5:16.28
  6. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          5:21.11 9801826    5:24.73           
          1:16.38  2:39.50  4:03.10  5:24.73
  7. Shae Bours                    RZ                     5:36.38 9803982    5:32.04           
          1:16.60  2:42.10  4:09.07  5:32.04
  8. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   5:28.70 9802092    5:53.84           
          1:22.27  2:52.92  5:53.84
AFGE Janina Beckers                Eurode Kerkrade        4:41.97 9800574                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                           Junioren 3
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       4:40.31 9702678    4:47.06           
          1:10.96  2:26.92  3:37.45  4:47.06
  2. Wendy Bex                     Hellas-Glana           5:03.47 9701232    4:55.41           
          1:09.98  2:26.35  4:55.41
  3. Manon Koster                  HZPC                   4:53.67 9701312    4:59.15           
          1:11.39  2:27.51  3:44.57  4:59.15
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        5:09.30 9702464    5:06.54           
          1:12.16  2:31.16  5:06.54
  5. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           5:12.53 9700714    5:19.36           
          1:14.82  2:35.89  3:58.36  5:19.36


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 1
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        4:56.87 9602154    5:01.75           
          1:08.21  2:24.55  5:01.75


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                              Jeugd 2
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   4:46.64 9500752    4:59.68           
          1:10.94  2:29.15  4:59.68
  2. Fiona Meuffels                Patrick                5:01.48 9504366    4:59.80           
          1:09.92  2:26.48  4:59.80
  3. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       5:03.22 9505226    5:06.53           
          1:10.46  2:28.79  3:47.64  5:06.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                      Dames, 400m vrije slag                             Senioren
14-5-2011 - 16:13                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Michelle Verouden             HZPC                   4:35.50 9400150    4:44.00           
          1:10.67  2:23.86  4:44.00
  2. Judith van Meijel             HZPC                   4:38.78 9102076    4:47.45           
          1:11.13  2:24.92  3:36.39  4:47.45
  3. Ingrid van Horen              HZPC                   4:49.34 9204060    4:51.20           
          1:10.00  2:23.80  4:51.20
  4. Melissa Meijer                Nimo                   4:42.65 9304374    4:52.16           
          1:09.01  2:23.81  3:36.80  4:52.16
  5. Anneloes Peulen               RZL                    4:51.76 8502314    4:52.67           
          1:08.26  2:23.32  3:38.10  4:52.67
  6. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             4:55.19 9107994    4:57.01           
          1:08.75  2:22.90  4:57.01



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 1
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        5:36.70 9800559    5:43.54           
          1:21.13  5:43.54
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           6:17.58 9800287    6:10.43           
          1:29.59  6:10.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 2
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   5:03.01 9700879    5:22.95           
          1:12.02  5:22.95


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 3
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Sem Hermans                   HZPC                   4:58.31 9601259    5:12.36           
          1:11.14  5:12.36
  2. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        5:10.89 9601033    5:13.03           
          1:08.88  5:13.03
  3. Björn Piket                   HZPC                   5:37.47 9602133    5:38.98           
          1:21.96  5:38.98
  4. Sam Derks                     HZPC                   5:37.10 9600719    5:44.00           
          1:21.67  5:44.00
 DIS Bram in 't Zandt              Mosa Regio             5:31.52 9601257                      
        AF - De aangegeven afstand niet uitgezwommen (geen tijden noteren).


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                           Junioren 4
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           4:54.95 9501965    5:03.52           
          1:08.65  5:03.52
  2. Luuk Janssen                  Mosa Regio             4:56.23 9503497    5:16.89           
          1:11.43  5:16.89
  3. Bart de Heer                  Hellas-Glana           5:25.65 9500359    5:24.64           
          1:15.59  5:24.64


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                              Jeugd 1
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           4:48.54 9403511    4:50.24           
          1:10.39  4:50.24


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                              Jeugd 2
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                5:12.12 9304385                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                      Heren, 400m wisselslag                             Senioren
14-5-2011 - 17:03                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           4:23.35 8903341    4:31.48           
          1:02.86  4:31.48
  2. Remco de Veen                 De Roersoppers         5:05.45 8903247    5:12.86           
          1:07.64  5:12.86
  3. Jory Niemark                  Hellas-Glana           5:07.65 9204409    5:19.71           
          1:07.07  5:19.71
  4. Mark van Enckevort            HZPC                   4:40.51 9000797    5:19.80           
          1:14.23  5:19.80



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 1
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ellen van Duren               Noord Limburg(SG)      1:17.72 9901412    1:18.23           
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       1:22.32 9900074    1:22.82           
  3. Manon Herben                  Zwemclub Eijsden       1:22.90 9903116    1:22.99           
  4. Arijana Alijagic              KZ&PC                  1:21.36 9902826    1:24.74           
  5. Denise Craenen                Hellas-Glana           1:26.50 9900040    1:26.12           
  6. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           1:26.74 9902072    1:26.54           
  7. Denise Blok                   ZC Valkenburg          1:25.24 9900572    1:28.91           
  8. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        1:24.33 9900438    1:30.60           
AFGE Quinty Schoens                Zeps                   1:26.30 9903246                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 2
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Tobie Saparuwe                Kimbria                1:12.30 9802954    1:11.95           
  2. Rian Bongers                  RZL                    1:18.36 9802022    1:18.67           
  3. Fenne Vervoort                Noord Limburg(SG)      1:20.83 9802916    1:19.80           
  4. Celine Kerkhofs               Kimbria                1:18.43 9800548    1:20.18           
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                1:22.07 9800552    1:21.95           
  6. Serafina Vlijt                De Roersoppers         1:23.31 9801142    1:23.14           
  7. Alette Litjens                HZPC                   1:22.65 9802220    1:23.39           
  8. Myrthe van der Haijden        Hellas-Glana           1:23.19 9801174    1:23.93           
  9. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   1:23.28 9801108    1:24.40           
 10. Milou Peeters                 HZPC                   1:21.69 9800668    1:25.04           
 11. Lieke Schors                  RZL                    1:23.80 9802024    1:25.14           
 12. Michelle Bartelet             ZC Valkenburg          1:22.52 9802184    1:25.81           
 13. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          1:20.25 9801826    1:26.06           
 14. Shae Bours                    RZ                     1:22.14 9803982    1:26.50           
 15. Celine Buijssen               HZPC                   1:21.02 9801484    1:27.45           
AFGE Janina Beckers                Eurode Kerkrade        1:16.32 9800574                      
AFGE Amber Winkelhuijzen           Zeps                   1:21.56 9802092                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                            Junioren 3
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Manon Koster                  HZPC                   1:10.23 9701312    1:13.27           
  2. Irma van den Brandt           Zwemclub Eijsden       1:14.95 9702676    1:15.51           
     Ina Willigers                 Zwemclub Eijsden       1:12.97 9702678    1:15.51           
  4. Danique Scheepers             ZPC De Rog             1:14.07 9700836    1:15.70           
  5. Maartje Janssen               Mosa Regio             1:14.92 9705720    1:17.42           
  6. Sabine Wetsels                Zwemclub Eijsden       1:15.91 9704996    1:18.53           
  7. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           1:17.64 9702110    1:18.84           
  8. Wendy Bex                     Hellas-Glana           1:13.66 9701232    1:19.07           
  9. Lotte van Haarst              De Roersoppers         1:20.36 9701858    1:20.25           
 10. Myrthe Simons                 ZON/S&S                1:16.48 9704330    1:20.69           
 11. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   1:20.11 9702664    1:21.92           
 12. Nina Grispen                  ZC Valkenburg          1:19.42 9700656    1:22.38           
 13. Charissa Drost                Hellas-Glana           1:20.17 9704750    1:23.53           
 14. Janelle van den Heuvel        Brunssum               1:17.83 9700842    1:23.98           
 15. Kelly Craenen                 Hellas-Glana           1:19.74 9700714    1:24.66           
 16. Karlijn Truijen               ZPC Nederweert         1:19.07 9701632    1:25.17           
 17. Lotte van Megen               HZPC                   1:20.29 9701376    1:25.55           
 18. Rianne Mooren                 Mosa Regio             1:20.16 9703018    1:25.60           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 1
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        1:13.04 9602154    1:16.57           
  2. Ilse Litjens                  HZPC                   1:14.45 9602640    1:17.95           
  3. Margot v. Iersel              Noord Limburg(SG)      1:10.82 9603098    1:18.04           
  4. Maureen Wingers               RZ                     1:15.16 9602264    1:18.05           
  5. Lisanne Jente                 Brunssum               1:13.90 9600788    1:19.89           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                               Jeugd 2
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   1:07.33 9500752    1:11.37           
  2. Fiona Meuffels                Patrick                1:14.73 9504366    1:16.24           
  3. Floor Weijmans                HZPC                   1:14.65 9502522    1:16.32           
  4. Astrid van den Brandt         Zwemclub Eijsden       1:14.60 9505226    1:18.15           
  5. Marlou Jacobs                 RZL                    1:13.87 9502388    1:19.56           
  6. Loes Mennen                   ZPC Nederweert         1:16.30 9502394    1:20.36           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                        Dames, 100m rugslag                              Senioren
14-5-2011 - 16:42                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   1:05.51 9102076    1:08.65           
  2. Michelle Verouden             HZPC                   1:06.75 9400150    1:09.73           
  3. Michelle Meusen               RZL                    1:10.70 9400852    1:13.27           
  4. Minke Janssen                 Noord Limburg(SG)      1:12.44 9400830    1:14.28 FJ 1      
  5. Linda Custers                 HZPC                   1:11.87 8600738    1:14.28 FJ 2      
  6. Alice Janssen                 HZPC                   1:11.75 8902012    1:15.13           
  7. Ingrid Jansen                 Nimo                   1:13.04 8705592    1:17.14           
  8. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      1:10.70 9107878    1:17.33           
  9. Denise Austen                 RZ                     1:12.67 9303778    1:17.81           
AFGE Rebecca Vroomen               Eurode Kerkrade        1:10.09 9301772                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 1
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           1:25.21 9802453    1:18.23           
  2. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        1:18.80 9800559    1:19.91           
  3. Koen Wijnands                 De Roersoppers         1:22.25 9800247    1:24.67           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 2
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   1:05.92 9700879    1:08.60           
  2. Ivo Grosveld                  RZL                    1:11.38 9702483    1:10.26           
  3. Lars van Didden               Hellas-Glana           1:13.46 9701615    1:11.15           
  4. Jitse Zonneveld               RZ                     1:18.01 9703133    1:18.24           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 3
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden         59.37 9600193      59.65           
  2. Sem Hermans                   HZPC                   1:03.36 9601259    1:04.78           
  3. Jeroen Bongers                RZL                    1:04.18 9602629    1:05.40           
  4. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       1:05.87 9600195    1:05.81           
  5. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        1:05.89 9601033    1:06.80           
  6. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                1:10.20 9600629    1:12.17           
  7. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             1:05.47 9601257    1:12.90           
  8. Swen Cox                      Zeps                   1:12.36 9604679    1:13.29           
  9. Sam Derks                     HZPC                   1:10.10 9600719    1:14.64           


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                          Junioren 4
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Grispen                   ZC Valkenburg          1:01.64 9501783    1:02.96           
  2. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          1:04.26 9500483    1:04.45           
  3. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       1:08.80 9503407    1:10.73           
  4. Niek van de Borgh             De Roersoppers         1:09.86 9505197    1:11.32           
  5. Laurence Smits                Eurode Kerkrade        1:11.16 9500007    1:11.47           
  6. Joeri Kerkhoff                Nimo                   1:09.43 9501689    1:12.59           
  7. Kevin Meuwissen               Patrick                1:10.57 9502485    1:18.19           
NG.Z Marty Kennis                  MZ&PC                  1:12.14 9501355                      
AFGE Alexandre Mateus              Brunssum               1:06.48 9505805                      
  NG Stan Snijders                 RZL                    1:10.57 9500485                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 1
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg            59.15 9400593      58.73           
  2. Stan Tummers                  Hellas-Glana           1:00.04 9400649    1:01.45           
  3. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          1:01.50 9401657    1:02.17           
  4. Sven Bams                     Zwemclub Eijsden       1:04.32 9405853    1:05.62           
  5. Koen van der Wallen           ZPC Nederweert         1:08.60 9405561    1:10.40           
AFGE Yoeri Cuijpers                Nimo                   1:08.80 9403969                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                             Jeugd 2
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Robin Borger                  Brunssum               1:02.76 9305183    1:08.09           
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                1:07.33 9304385                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                      Heren, 100m vlinderslag                            Senioren
14-5-2011 - 17:21                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg            58.89 8901553    1:00.49           
  2. Peter Crijns                  RZL                      57.75 8800673    1:00.69           
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana           1:01.70 8402089    1:01.02           
  4. Remco de Veen                 De Roersoppers         1:01.86 8903247    1:03.36           
  5. Christiaan Fusers             De Roersoppers         1:02.32 8700977    1:04.01           
  6. Ralph van Megen               HZPC                   1:01.73 9201613    1:04.90           
  7. Pieter de Heer                Hellas-Glana           1:02.98 8901141    1:05.12           
AFGE Kasper v. Dijk                Noord Limburg(SG)      1:00.90 9200249                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 1
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Quinty Schoens                Zeps                   3:10.87 9903246    3:15.03           
          1:34.00  3:15.03
  2. Renee Roosen                  Zwemclub Eijsden       3:17.02 9900074    3:16.19           
          1:35.04  3:16.19
  3. Kayleigh Fortuin              Hellas-Glana           3:20.83 9902072    3:18.13           
          1:35.46  3:18.13
  4. Nina Vriezelaar               ZC Valkenburg          3:19.08 9900570    3:22.48           
          1:38.39  3:22.48
  5. Arijana Alijagic              KZ&PC                  3:21.49 9902826    3:26.15           
          1:39.82  3:26.15
  6. Amber Thevissen               De Roersoppers         3:23.47 9900918    3:31.98           
          1:39.06  3:31.98
  7. Jody Savelberg                Eurode Kerkrade        3:22.50 9900438    3:33.79           
          1:44.12  3:33.79


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 2
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Shania Haenen                 Eurode Kerkrade        3:08.13 9802528    3:02.03           
          1:27.52  3:02.03
  2. Chayenne Poorts               Nimo                   3:00.70 9800670    3:02.56           
          1:25.06  3:02.56
  3. Lynn Meijers                  Hellas-Glana           3:18.46 9803732    3:16.93           
          1:35.31  3:16.93
  4. Amber Winkelhuijzen           Zeps                   3:07.58 9802092    3:17.68           
          1:34.01  3:17.68
  5. Jessica van Dijk              Kimbria                3:08.64 9800552    3:19.00           
          1:36.24  3:19.00
  6. Milou Peeters                 HZPC                   3:17.74 9800668    3:21.38           
          1:38.72  3:21.38
  7. Celine Buijssen               HZPC                   3:18.29 9801484    3:23.56           
          1:40.02  3:23.56
  8. Maud Cox                      Heldense Zwemverenig   3:16.99 9801108    3:26.36           
          1:38.10  3:26.36
  9. Minke Theunissen              ZC Valkenburg          3:18.77 9801826    3:30.61           
          1:40.60  3:30.61


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                           Junioren 3
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Elishia Sinkiewicz            Hellas-Glana           2:54.64 9702110    3:01.43           
          1:27.17  3:01.43
  2. Manon Koster                  HZPC                   3:02.29 9701312    3:09.84           
          1:30.61  3:09.84
  3. Eline van de Ven              Heldense Zwemverenig   3:05.64 9702664    3:12.99           
          1:31.74  3:12.99
  4. Joëlle Savelberg              Eurode Kerkrade        3:05.23 9702464    3:13.54           
          1:34.45  3:13.54
  5. Julie Theunissen              Zwemclub Eijsden       3:04.20 9700248    3:22.72           
          1:33.54  3:22.72


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 1
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Céline Jennes                 Eurode Kerkrade        3:02.76 9602154    3:03.92           
          1:27.67  3:03.92
  2. Lisanne Jente                 Brunssum               3:03.02 9600788    3:16.00           
          1:34.10  3:16.00


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                              Jeugd 2
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Eline van der Plas            Hellas-Glana           2:47.22 9500866    2:52.08           
          1:22.44  2:52.08
  2. Leonora Arets                 Eurode Kerkrade        2:59.32 9504690    2:58.10           
          1:26.32  2:58.10
  3. Lizzy Janssen                 Heldense Zwemverenig   3:00.56 9500752    3:01.43           
          1:27.00  3:01.43


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                      Dames, 200m schoolslag                             Senioren
14-5-2011 - 17:33                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Judith van Meijel             HZPC                   2:43.44 9102076    2:47.79           
          1:22.52  2:47.79
  2. Bernadette Verstegen          Noord Limburg(SG)      2:47.10 9107878    2:57.92           
          1:23.74  2:57.92
  3. Anne Michelle Vos             ZPC De Rog             2:54.01 9107994    2:59.80           
          1:25.80  2:59.80
  4. Michelle Verouden             HZPC                   2:52.92 9400150    3:00.11           
          1:26.54  3:00.11
  5. Ingrid van Horen              HZPC                   2:54.02 9204060    3:04.08           
          1:27.36  3:04.08
  6. Roxanne Vossen                Heldense Zwemverenig   2:58.11 9404962    3:11.24           
          1:30.94  3:11.24
  NG Ilse Clevers                  De Roersoppers         2:52.82 8503908                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           minioren 6
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               Zwemclub Eijsden       2:20.49 9902155    2:22.70           
          1:08.64  2:22.70
  2. Koen Koster                   HZPC                   2:24.29 9900517    2:29.96           
          1:13.15  2:29.96
  3. Daan Jente                    Brunssum               2:36.34 9900277    2:37.92           
          1:16.27  2:37.92
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          2:35.07 9903169    2:38.10           
          1:15.01  2:38.10
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           2:36.16 9900225    2:40.88           
          1:18.73  2:40.88
  6. Stan Stelten                  Hellas-Glana           2:42.32 9900461    2:42.40           
          1:21.25  2:42.40
  7. Kirk Koelstra                 Brunssum               2:36.55 9903473    2:44.82           
          1:18.45  2:44.82


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 1
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jordy Severins                Eurode Kerkrade        2:23.27 9800559    2:23.72           
          1:09.10  2:23.72
  2. Dylan Wolters                 Hellas-Glana           2:27.96 9800287    2:29.29           
          1:12.73  2:29.29
  3. Bart Köhlen                   Hellas-Glana           2:22.30 9802453    2:30.46           
          1:13.21  2:30.46
  4. Koen Wijnands                 De Roersoppers         2:31.68 9800247    2:30.74           
          1:14.82  2:30.74
  5. Stefan Willigers              Zwemclub Eijsden       2:32.44 9803213    2:35.53           
          1:15.75  2:35.53


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 2
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Max Hermans                   HZPC                   2:10.18 9700879    2:14.56           
          1:05.59  2:14.56
  2. Jitse Zonneveld               RZ                     2:18.14 9703133    2:18.99           
          1:06.61  2:18.99
  3. Ted Wilders                   Mosa Regio             2:21.61 9701177    2:24.12           
          1:08.39  2:24.12
  4. Ivo Grosveld                  RZL                    2:20.51 9702483    2:26.60           
          1:10.88  2:26.60
  5. Lars van Didden               Hellas-Glana           2:21.98 9701615    2:26.98           
          1:11.82  2:26.98
  6. Ivo Nemeth                    Brunssum               2:24.64 9700075    2:30.99           
          1:12.92  2:30.99
  7. Jeroen de Croock              ZC Valkenburg          2:24.46 9702025    2:34.69           
          1:13.17  2:34.69
  NG Ruben Delvoie                 MZ&PC                  2:14.82 9703833                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 3
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Laurent Bams                  Zwemclub Eijsden       1:58.60 9600193    2:02.58           
            59.82  2:02.58
  2. Philip Bams                   Zwemclub Eijsden       2:07.42 9600195    2:10.66           
          1:04.35  2:10.66
  3. Sem Hermans                   HZPC                   2:06.36 9601259    2:12.03           
          1:04.99  2:12.03
  4. Timo Billman                  Eurode Kerkrade        2:11.41 9601033    2:15.42           
          1:05.38  2:15.42
  5. Martijn Weinberg              Nimo                   2:18.90 9600955    2:18.70           
          1:05.54  2:18.70
  6. Björn Piket                   HZPC                   2:15.14 9602133    2:19.83           
          1:07.51  2:19.83
  7. Jeroen Bongers                RZL                    2:15.65 9602629    2:20.11           
          1:06.81  2:20.11
  8. Sam Derks                     HZPC                   2:13.95 9600719    2:20.98           
          1:09.08  2:20.98
  9. Tim Ramaekers                 ZON/S&S                2:19.17 9600629    2:21.50           
          1:07.94  2:21.50
 10. Brando Bocken                 Zeps                   2:18.92 9600215    2:22.64           
          1:09.45  2:22.64
 11. Bram in 't Zandt              Mosa Regio             2:17.73 9601257    2:39.56           
          1:12.90  2:39.56


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                           Junioren 4
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Mart Theunissen               ZC Valkenburg          2:01.09 9500483    2:07.21           
          1:02.31  2:07.21
  2. Kevin Wolters                 Hellas-Glana           2:09.69 9501965    2:10.04           
          1:03.86  2:10.04
  3. Kenny Sieben                  Hellas-Glana           2:11.50 9503663    2:11.31           
          1:02.56  2:11.31
  4. Luuk Janssen                  Mosa Regio             2:03.61 9503497    2:11.60           
          1:04.26  2:11.60
  5. Arthur van Noorden            ZC Valkenburg          2:06.82 9501239    2:12.43           
          1:02.75  2:12.43
  6. Kiowa Kamaansing              Nimo                   2:13.60 9500125    2:12.84           
          1:03.82  2:12.84
  7. Max Grispen                   ZC Valkenburg          2:12.79 9501783    2:14.12           
          1:07.93  2:14.12
  8. Jochim Herben                 Zwemclub Eijsden       2:08.82 9503407    2:16.08           
          1:06.41  2:16.08


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 1
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ruben Klinkers                Hellas-Glana           1:58.82 9403511    1:59.45           
            57.97  1:59.45
  2. Niels van Basten Batenburg    ZC Valkenburg          1:59.26 9400593    2:01.42           
            58.67  2:01.42
  3. Pim van Basten Batenburg      ZC Valkenburg          2:00.95 9401657    2:07.09           
          1:01.51  2:07.09
  4. Jelle Peltzer                 ZC Valkenburg          1:56.89 9403779    2:09.54           
            58.32  2:09.54


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                              Jeugd 2
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
AFGE Robin Ramaekers               ZON/S&S                2:06.86 9304385                      


-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                      Heren, 200m vrije slag                             Senioren
14-5-2011 - 17:56                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Davy Verreussel               Hellas-Glana           1:57.57 8903341    1:57.00           
            57.91  1:57.00
  2. Yvo op den Kamp               ZC Valkenburg          2:00.00 8901553    2:04.46           
          1:00.05  2:04.46
  3. Alan Smeets                   Hellas-Glana           2:01.79 8402089    2:05.72           
          1:02.22  2:05.72
  4. Stefan Kranenbroek            HZPC                   2:02.29 7900729    2:08.52           
          1:00.77  2:08.52



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                    Dames, 4 x 100m vrije slag                   11 jaar en ouder
14-5-2011 - 18:19                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. HZPC 1                        HZPC                   4:04.19            4:09.00           
        Alice Janssen, 89                          Michelle Verouden, 94
        Judith van Meijel, 91                      Ingrid van Horen, 92
          1:04.35  4:09.00

  2. ZC Eijsden 1                  Zwemclub Eijsden       4:08.72            4:10.21           
        Astrid van den Brandt, 95                  Audrey Bams, 98
        Clara Willigers, 96                        Ina Willigers, 97
          1:04.36  4:10.21

  3. Nimo 1                        Nimo                   4:14.11            4:19.90           
        Ingrid Jansen, 87                          Chayenne Poorts, 98
        Vera Weinberg, 93                          Melissa Meijer, 93
          1:07.02  4:19.90

  4. ZPC De Rog 1                  ZPC De Rog             4:16.35            4:23.82           
        Danique Scheepers, 97                      Hilde vd Schans, 95
        Ashley Stienen, 93                         Anne Michelle Vos, 91
          1:05.60  4:23.82

  5. RZL 1                         RZL                    4:14.74            4:26.72           
        Rian Bongers, 98                           Michelle Meusen, 94
        Marlou Jacobs, 95                          Anneloes Peulen, 85
          1:10.10  4:26.72

  6. HZPC 2                        HZPC                   4:19.88            4:27.04           
        Ilse Litjens, 96                           Linda Custers, 86
        Floor Weijmans, 95                         Manon Koster, 97
          1:08.60  4:27.04

  7. Nimo 2                        Nimo                   4:24.26            4:37.95           
        Anke Snijkers, 92                          Bo Kerkhoff, 95
        Mignon Peeters, 97                         Sanne Kerkhoff, 93
          1:08.05  4:37.95




TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                   Heren, 4 x 100m wisselslag                           Senioren
14-5-2011 - 18:28                                                                       Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Hellas-Glana 1                Hellas-Glana           3:59.48            4:14.35           
        Stan Tummers, 94                           Davy Verreussel, 89
        Ruben Klinkers, 94                         Alan Smeets, 84
          1:05.57  4:14.35

  2. De Roersoppers 1              De Roersoppers         4:12.39            4:19.70           
        Christiaan Fusers, 87                      Remco de Veen, 89
        Patrick Creemers, 90                       Willem Jongen, 91
          1:06.60  4:19.70

  3. RZL 1                         RZL                    4:14.00            4:25.40           
        Jeroen Bongers, 96                         Peter Crijns, 88
        Stefan Teley, 91                           Stijn Agten, 87
          1:12.86  4:25.40

  4. ZC Valkenburg 1               ZC Valkenburg          4:07.94            4:25.88           
        Jelle Peltzer, 94                          Niels van Basten Batenburg, 94
        Pim van Basten Batenburg, 94               Yvo op den Kamp, 89
          1:07.69  4:25.88

  5. Brunssum 1                    Brunssum               4:23.56            4:34.05           
        Rico Nemeth, 90                            Robin Borger, 93
        Marcel Handler, 82                         Daniël Beaujean, 83
          1:07.75  4:34.05

  6. Nimo 1                        Nimo                   4:22.58            4:35.95           
        Ronald Waldus, 92                          Sander van den Berg, 87
        Indji Tan, 91                              Kiowa Kamaansing, 95
          1:10.39  4:35.95




SPLASH Meet Manager 11Registered to Eurode KZC