Kring Speedo Finale
Valkenburg (NED),    28- - 29-5-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 4    Nr. 2. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5
Nr. 3. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 4. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6
Nr. 5. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 6. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 7. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 8. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 5
Nr. 9. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 10. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6
Nr. 11. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 12. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 13. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 14. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5
Nr. 15. Meisjes, 100m vlinderslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 16. Jongens, 400m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 17. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 18. Jongens, 50m vlinderslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 19. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 20. Jongens, 100m vlinderslag, Jongens Minioren 6
Nr. 21. Meisjes, 200m wisselslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 22. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 5
Nr. 23. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 24. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 25. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5    Nr. 26. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6
Nr. 27. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4    Nr. 28. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 5
Nr. 29. Meisjes, 100m wisselslag, Meisjes Minioren 2 en 3    Nr. 30. Jongens, 100m wisselslag, Jongens Minioren 4 en later
Nr. 31. Meisjes, 400m vrije slag, Meisjes Minioren 5    Nr. 32. Jongens, 200m wisselslag, Jongens Minioren 6

-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:15.68 0101552    1:16.23           
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:17.53 0101556    1:18.18           
  3. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   1:20.16 0100350    1:18.55           
  4. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:20.41 0100676    1:21.20           
  5. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:21.60 0100256    1:22.86           
  6. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:21.45 0101408    1:23.59           
  7. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         1:27.02 0102184    1:23.92           
  8. Josephien Kersten             De Rog                 1:28.70 0101212    1:24.13           
  9. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:29.83 0100616    1:25.26           
 10. Iris Willigers                ZC Eijsden             1:27.95 0100384    1:25.66           
 11. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   1:30.67 0100546    1:26.51           
 12. Vera Weyzen                   Kimbria                1:33.01 0100980    1:30.20           
 13. Melis Aydeniz                 Kimbria                1:29.95 0100440    1:30.56           
 14. Danielle Kugler               Zeps                   1:31.55 0100678    1:31.94 FJ 1      
 15. Daphne Broen                  RZ                     1:32.70 0101622    1:31.94 FJ 2      
 16. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:32.78 0101554    1:32.26           
 17. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:32.86 0100976    1:36.34           
 18. Chanour Mercelina             De Roersoppers         1:32.76 0101374    1:36.82           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                     Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:08.92 0000181    1:08.73           
  2. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:10.55 0000267    1:10.50           
  3. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:11.33 0000263    1:11.77           
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:18.88 0001977    1:14.24           
  5. Milo Simons                   Zon/s&s                1:13.53 0000513    1:15.42           
  6. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:16.10 0000593    1:16.23           
  7. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:17.99 0000297    1:16.42           
  8. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:17.13 0000043    1:17.48           
  9. Benjamin Russ                 RZ                     1:29.78 0001081    1:20.32           
 10. Giel van Megen                HZPC                   1:21.66 0000265    1:22.02           
 11. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:28.71 0003797    1:24.08           
 12. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:24.45 0002875    1:24.57           
 13. Michael Moerkens              Zeps                   1:26.55 0000713    1:25.89           
 14. Lex Carter                    Hellas-Glana           1:31.68 0001275    1:28.87           
 15. Robbin Stienen                De Rog                 1:37.70 0003401    1:30.82           
 16. Rick Bongers                  De Rog                 1:34.00 0003417    1:30.95           
 17. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:30.80 0002919    1:32.47           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                     Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                2:55.48 0000074    2:53.13           
            38.48  2:53.13
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        3:01.45 0000514    2:55.81           
            40.55  2:55.81
  3. Amber Raadschilders           Kimbria                3:12.60 0000534    3:03.45           
            41.23  3:03.45
  4. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        3:04.61 0002440    3:03.83           
            42.35  3:03.83
  5. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            3:18.86 0000164    3:12.27           
            45.68  3:12.27
  6. Aukje Koetsier                Kimbria                3:17.86 0002260    3:12.95           
            45.11  3:12.95
  7. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         3:12.95 0000380    3:13.26           
            45.95  3:13.26
  8. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             3:18.86 0000072    3:13.51           
            43.36  3:13.51
  9. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            3:15.49 0002564    3:14.20           
            44.80  3:14.20
 10. Romy Radermacher              Hellas-Glana           3:18.23 0001070    3:17.17           
            44.93  3:17.17
 11. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         3:13.33 0000250    3:17.45           
            45.54  3:17.45
 12. Julie Ouillon                 Kimbria                3:21.42 0000704    3:17.95           
            43.26  3:17.95
 13. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        3:30.13 0002442    3:22.86 FJ 1      
            52.34  3:22.86
 14. Britt Gijpmans                ROB                    3:31.45 0001404    3:22.86 FJ 2      
            47.95  3:22.86
 15. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   3:22.11 0001034    3:24.39           
            50.29  3:24.39
 16. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   3:19.67 0000524    3:26.14           
            49.23  3:26.14
 17. Loes Willigers                ZC Eijsden             3:21.98 0001232    3:28.97           
            50.21  3:28.97
 DIS Amy Mooren                    De Roersoppers         3:29.93 0000360    3:28.82           
        VG - Bij de laatste armslag voor keer- en/of eindpunt de armen niet over het water naar voren gebracht.
            49.36  3:28.82



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                     Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Koen Koster                   HZPC                   1:30.75 9900517    1:27.57           
  2. Cas Louwarts                  RZ                     1:35.29 9901249    1:28.76           
  3. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:30.40 9902155    1:29.02           
  4. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:35.88 9900461    1:31.89           
  5. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:37.87 9900579    1:33.80           
  6. Daan Jente                    Brunssum               1:37.66 9900277    1:34.26           
  7. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                1:33.38 9900431    1:34.57           
  8. Mariano Paulussen             Patrick                1:42.10 9901283    1:39.54           
  9. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:40.68 9900225    1:39.79           
 10. Gilian Hubers                 Zeps                   1:42.95 9901551    1:40.16           
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:44.26 9901877    1:44.65           
 12. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:48.06 9902093    1:45.38           
 13. Jeroen van Gellekom           Patrick                1:55.60 9903301    1:46.57           
 14. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:46.31 9900667    1:46.95           
 15. Rik Meex                      Zeps                   1:52.04 9901439    1:47.45           
 16. Sander Aerts                  HZPC                   1:47.75 9902045    1:48.23           
 17. Costia Sumtsov                MZenPC                 1:54.23 9902109    1:48.64           
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:48.10 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                     Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 2 en 3
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:24.61 0200080    1:22.77           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:27.42 0201186    1:24.37           
  3. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:29.63 0200918    1:28.54           
  4. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:28.35 0200078    1:29.12           
  5. Iris Dijkstra                 Nimo                   1:31.55 0201766    1:29.40           
  6. Sofia Sadok                   Kimbria                1:46.20 0201204    1:33.57           
  7. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:45.32 0300030    1:36.57           
  8. Ilse Verheij                  De Rog                 1:43.74 0300456    1:37.22           
  9. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:43.51 0200550    1:37.90           
 10. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:45.31 0201468    1:38.09           
 11. Neri Euwes                    sg N-Limburg           1:44.98 0200074    1:38.42           
 12. Ilse Swinkels                 HZPC                   1:45.67 0201504    1:39.33           
 13. Lotte Verhaegh                HZPC                   1:45.02 0201558    1:39.76           
 14. Anne van Megen                HZPC                   1:43.58 0200582    1:40.42           
 15. Renske Koetsier               Kimbria                1:37.51 0200244    1:40.70           
 16. Demi van Hulst                ZC Valkenburg          1:44.04 0300140    1:44.04           
 17. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:43.70 0200284    1:45.04           
 DIS Guusje Vrolijks               Kimbria                1:37.89 0201418                      
        VRA - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                     Jongens, 100m vrije slag         Jongens Minioren 4 en later
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:13.74 0100577    1:14.42           
  2. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:18.16 0100807    1:16.42           
  3. Youri van Lijf                ZC Eijsden             1:21.51 0100811    1:21.40           
  4. Daniël Vlijt                  Patrick                1:25.32 0100183    1:22.16           
  5. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:23.80 0100879    1:23.60           
  6. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:28.15 0100809    1:25.05           
  7. Czes Korczynski               ZC Eijsden             1:25.58 0100815    1:28.16           
  8. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:24.93 0100003    1:28.38           
  9. Ian Sanders                   Eszet                  1:29.54 0100373    1:32.07           
 10. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:36.63 0100439    1:32.36           
 11. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:38.98 0101501    1:34.90           
 12. Jylano Nahr                   Nimo                   1:46.27 0102593    1:35.85           
 13. Anour Dlalat                  Nimo                   1:38.39 0101137    1:44.82           
 14. Beau Bervar                   Mosa  Regio            1:35.83 0101277    1:47.13           
NG.Z Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade        1:35.21 0200157                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                     Meisjes, 50m vlinderslag                  Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                     43.74 0100350      40.64           
  2. Noa de Vries                  HZPC                     41.57 0101556      42.76           
  3. Kim Rebergen                  Hellas-Glana             43.95 0100676      43.62           
  4. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade          43.16 0101408      45.28           
  5. Danielle Kugler               Zeps                     48.75 0100678      45.32           
  6. Femke de Wit                  ZPC Nederweert           50.32 0102184      45.82           
  7. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden               49.81 0100778      46.23           
  8. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana             49.59 0100256      47.25           
  9. Channa van Boxtel             sg N-Limburg             50.40 0100480      48.61           
 10. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig     48.48 0100546      48.76           
 11. Chanour Mercelina             De Roersoppers           48.54 0101374      49.34           
 12. Daphne Broen                  RZ                       47.63 0101622      49.42           
 13. Lara Disco                    Brunssum                 48.33 0101882      49.73           
 14. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg            55.79 0100616      51.48           
 15. Rianne Kuin                   De Rog                   51.86 0100830      51.58 FJ 1      
 16. Joyce Hawinkels               Eszet                    56.62 0100706      51.58 FJ 2      
 17. Melis Aydeniz                 Kimbria                  55.65 0100440      52.82           
 DIS Imke van den Hoef             HZPC                     39.76 0101552      41.32           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                     Jongens, 50m vlinderslag                  Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum                 34.56 0000181      34.98           
  2. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig     36.57 0000267      36.87           
  3. Max Janssen                   Heldense zwemverenig     38.16 0000263      38.47           
  4. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade          38.80 0001977      39.14           
  5. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana             42.00 0000593      41.92           
  6. Bas Dijkstra                  Nimo                     39.73 0000043      42.43           
  7. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade          44.21 0000297      44.13           
  8. Giel van Megen                HZPC                     44.45 0000265      45.84           
  9. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg            50.80 0003797      47.39           
 10. Milo Simons                   Zon/s&s                  46.62 0000513      49.15           
 11. Bilal Nezam Eldin             Brunssum                 50.64 0002919      49.53           
 12. Michael Moerkens              Zeps                     52.17 0000713      50.06           
 13. Robbin Stienen                De Rog                   50.70 0003401      50.64           
 14. Sidney Duke                   ZC Eijsden               50.36 0002875      54.76           
 15. Lex Carter                    Hellas-Glana             53.82 0001275      55.33           
 DIS Rick Bongers                  De Rog                   59.11 0003417      56.07           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                     Meisjes, 100m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:11.02 0000074    1:09.98           
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                1:12.25 0000534    1:12.01           
  3. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:15.65 0002440    1:12.68           
  4. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:15.82 0000514    1:13.04           
  5. Aukje Koetsier                Kimbria                1:15.79 0002260    1:15.77           
  6. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         1:17.75 0000380    1:16.13           
  7. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:19.96 0001070    1:19.38 FJ 1      
  8. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:19.70 0000250    1:19.38 FJ 2      
  9. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:18.86 0000164    1:19.83           
 10. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:20.76 0002564    1:20.57           
 11. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:18.36 0001232    1:20.67           
 12. Daphne Thijssen               ROB                    1:21.54 0001078    1:21.50           
 13. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   1:20.98 0001034    1:22.07           
 14. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:20.45 0000072    1:22.24           
 15. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:22.11 0000524    1:22.63           
 16. Britt Gijpmans                ROB                    1:26.95 0001404    1:22.89           
 17. Julie Ouillon                 Kimbria                1:23.23 0000704    1:23.02           
 18. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:23.60 0002442    1:24.81           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:16.34 9902155    1:14.14           
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:17.07 9900277    1:16.04           
  3. Koen Koster                   HZPC                   1:17.27 9900517    1:16.94           
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:18.16 9903169    1:17.39           
  5. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:24.36 9900461    1:25.10           
  6. Cas Louwarts                  RZ                     1:28.32 9901249    1:27.70           
  7. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:27.02 9900225    1:27.73           
  8. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:27.95 9900739    1:28.21           
  9. Sander Aerts                  HZPC                   1:28.32 9902045    1:29.12           
 10. Roel Slobbe                   Patrick                1:33.82 9901287    1:29.78           
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:31.79 9901877    1:32.58           
 12. Gilian Hubers                 Zeps                   1:40.08 9901551    1:34.16           
 13. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:30.64 9900667    1:34.48           
 14. Joshua Sinkiewicz             Zon/s&s                1:36.20 9900431    1:38.48           
 DIS Serve Nelissen                De Roersoppers         1:24.07 9900579    1:22.18           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Jeroen van Gellekom           Patrick                1:43.59 9903301    1:44.20           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:28.95 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                    Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 2 en 3
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:42.58 0200080    1:44.62           
  2. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:57.07 0201468    1:49.14           
  3. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   2:07.64 0200550    1:59.13           
  4. Neri Euwes                    sg N-Limburg           2:00.28 0200074    1:59.98           
  5. Iris Dijkstra                 Nimo                   2:01.33 0201766    2:00.02           
  6. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:57.07 0200284    2:00.07           
  7. Ilse Verheij                  De Rog                 2:04.10 0300456    2:00.13           
  8. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:59.09 0300030    2:00.45           
  9. Anne van Megen                HZPC                   1:59.42 0200582    2:00.52           
 10. Lynn Vallen                   HZPC                   2:10.25 0201840    2:00.99           
 11. Romy Voncken                  MZenPC                 2:04.48 0200610    2:05.11           
 12. Anne Köhlen                   Hellas-Glana           2:09.07 0201714    2:05.24           
 13. Frederique Theunissen         ZC Eijsden             2:07.21 0201074    2:07.06           
 14. Isabel Dijkstra               Brunssum               2:07.17 0200918    2:07.66           
 15. Jill Winands                  Eszet                  2:07.79 0200580    2:08.68           
 DIS Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:58.91 0201186    1:43.94           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
 DIS Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:47.43 0200078    1:49.75           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Ilse Swinkels                 HZPC                   2:05.93 0201504    2:04.70           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
AFGE Jenny Ven van de              Eurode Kerkrade        2:00.64 0200870                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                    Jongens, 100m schoolslag         Jongens Minioren 4 en later
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Ian Sanders                   Eszet                  1:41.76 0100373    1:39.01           
  2. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:42.04 0100577    1:39.63           
  3. Stefan Tomicic                RZ                     1:54.59 0101271    1:45.76           
  4. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:46.95 0100809    1:46.55           
  5. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:47.32 0100807    1:46.76           
  6. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:55.35 0101501    1:53.36           
  7. Eloy Mooren                   De Roersoppers         1:56.97 0100651    1:57.62           
  8. Milan Scheepers               Brunssum               1:55.73 0101749    1:58.57           
  9. Jochem Weekers                De Rog                 2:05.61 0102271    1:58.80           
 10. Daniël Vlijt                  Patrick                1:51.77 0100183    1:58.88           
 11. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:57.46 0100439    1:59.48           
 12. Youri van Lijf                ZC Eijsden             2:03.04 0100811    2:02.10           
 13. Tim van Loon                  Eszet                  2:05.20 0101211    2:05.15           
 DIS Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:48.39 0100879    1:51.62           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Beau Bervar                   Mosa  Regio            2:04.54 0101277    1:57.52           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
 DIS Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:53.42 0100003    1:58.42           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 4
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Imke van den Hoef             HZPC                   1:27.47 0101552    1:29.48           
  2. Noa de Vries                  HZPC                   1:31.24 0101556    1:30.34           
  3. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   1:30.26 0100350    1:31.60           
  4. Josephien Kersten             De Rog                 1:36.90 0101212    1:33.88           
  5. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           1:31.93 0100256    1:35.48           
  6. Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        1:35.36 0101408    1:37.96           
  7. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         1:35.86 0102184    1:39.05           
  8. Lieke Meulenkamp              HZPC                   1:40.36 0101554    1:39.72           
  9. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   1:37.78 0100546    1:40.80           
 10. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:39.16 0100616    1:41.02           
 11. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden             1:41.04 0100778    1:41.40           
 12. Loes Gelissen                 De Roersoppers         1:45.59 0102166    1:43.55           
 13. Anouk van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:39.91 0101514    1:45.32           
 14. Iris Willigers                ZC Eijsden             1:42.64 0100384    1:45.78           
 15. Daphne Broen                  RZ                     1:43.33 0101622    1:46.81           
 16. Anouk Geyselaers              Kimbria                1:44.02 0100976    1:52.89           
 DIS Melis Aydeniz                 Kimbria                1:44.64 0100440                      
        AA - Te vroeg bewogen bij start.(geen tijd noteren)
 DIS Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:33.39 0100676    1:33.80           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                      Jongens, 100m rugslag                   Jongens Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:17.16 0000181    1:22.16           
  2. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:22.39 0000593    1:22.40           
  3. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:23.50 0000267    1:24.42 FJ 1      
  4. Milo Simons                   Zon/s&s                1:26.61 0000513    1:24.42 FJ 2      
  5. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:28.39 0001977    1:28.66           
  6. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:30.42 0000297    1:29.16           
  7. Bas Dijkstra                  Nimo                   1:31.15 0000043    1:31.60           
  8. Giel van Megen                HZPC                   1:33.29 0000265    1:33.81           
  9. Benjamin Russ                 RZ                     1:39.51 0001081    1:36.48           
 10. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          1:49.37 0003797    1:42.69           
 11. Rick Bongers                  De Rog                 1:56.13 0003417    1:43.48           
 12. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:45.73 0002919    1:44.52           
 13. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:46.67 0002875    1:46.03           
 14. Robbin Stienen                De Rog                 1:56.51 0003401    1:52.81           
 DIS Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:28.20 0000263    1:27.46           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Lex Carter                    Hellas-Glana           1:39.02 0001275    1:42.32           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
 DIS Michael Moerkens              Zeps                   1:45.08 0000713    1:45.68           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                    Meisjes, 100m vlinderslag                 Meisjes Minioren 5
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:31.96 0000074    1:25.58           
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:33.51 0000514    1:27.71           
  3. Julie Ouillon                 Kimbria                1:32.10 0000704    1:34.18           
  4. Amber Raadschilders           Kimbria                1:38.30 0000534    1:34.50           
  5. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:37.74 0000072    1:37.39           
  6. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:39.14 0002564    1:40.37           
  7. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:43.41 0000250    1:42.81           
  8. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:44.69 0000164    1:44.17           
  9. Jadzia van Kraaij             Zon/s&s                1:52.00 0002178    1:48.33           
 10. Romy Radermacher              Hellas-Glana           1:48.19 0001070    1:48.48           
 11. Aukje Koetsier                Kimbria                1:47.20 0002260    1:49.46           
 12. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:51.25 0001232    1:50.10           
 13. Marit van Emmerik             ROB                    1:52.77 0001406    1:52.59           
 14. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:52.89 0000524    1:56.15           
 15. Daphne Thijssen               ROB                    1:54.02 0001078    1:56.57           
 DIS Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   1:49.13 0001034    1:53.43           
        na insteek schoolslag armbeweging voor de doorhaal.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                    Jongens, 400m vrije slag                  Jongens Minioren 6
28-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             5:00.38 9902155    5:02.60           
          1:12.15  2:29.07  5:02.60
  2. Koen Koster                   HZPC                   5:08.55 9900517    5:08.68           
          1:14.06  2:32.37  5:08.68
  3. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          5:26.97 9903169    5:23.07           
          1:16.84  2:39.89  5:23.07
  4. Daan Jente                    Brunssum               5:35.36 9900277    5:32.80           
          1:20.54  2:44.80  5:32.80
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           5:37.94 9900225    5:34.41           
          1:18.43  2:45.15  5:34.41
  6. Stan Stelten                  Hellas-Glana           5:38.51 9900461    5:50.05           
          1:21.58  2:52.15  5:50.05
  7. Sander Aerts                  HZPC                   6:06.92 9902045    6:05.50           
          1:25.71  3:00.57  6:05.50
  8. Daan Zenden                   De Roersoppers         6:12.46 9900667    6:08.16           
          1:28.18  3:03.85  6:08.16
  9. Leroy de Brouwer              Nimo                   6:17.60 9900739    6:09.54           
          1:27.92  3:03.68  6:09.54
 10. Cas Louwarts                  RZ                     6:23.18 9901249    6:12.46           
          1:28.16  3:04.45  6:12.46
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         6:14.51 9901877    6:21.51           
          1:32.33  3:10.65  6:21.51
 12. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        6:43.83 9902093    6:47.48           
          1:31.62  3:16.40  6:47.48
 13. Rik Meex                      Zeps                   7:19.02 9901439    7:03.54           
          1:34.30  3:23.26  7:03.54
 14. Mariano Paulussen             Patrick                6:59.55 9901283    7:07.34           
          1:37.44  3:31.96  7:07.34
 15. Patrick van Leipsig           Mosa  Regio            7:46.99 9903973    7:26.30           
          1:40.95  3:36.83  7:26.30
 16. Pasha Weken                   HZPC                   7:42.65 9903067    7:29.36           
          1:45.06  3:42.44  7:29.36
  NG Tjeu Gehlen                   De Roersoppers         7:00.70 9900535                      
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            6:15.64 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                    Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg            43.31 0200080      43.93           
  2. Neri Euwes                    sg N-Limburg             47.64 0200074      44.60           
  3. Bo Souhoka                    Hellas-Glana             54.19 0201186      44.76           
  4. Iris Dijkstra                 Nimo                     45.63 0201766      45.76           
  5. Isabel Dijkstra               Brunssum                 52.68 0200918      48.32           
  6. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade          47.65 0200078      48.48           
  7. Guusje Vrolijks               Kimbria                  56.80 0201418      49.43           
  8. Journey Fortuin               Hellas-Glana             52.07 0200284      51.09           
  9. Anne van Megen                HZPC                     52.80 0200582      51.12           
 10. Ilse Verheij                  De Rog                 1:01.20 0300456      51.22           
 11. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:07.88 0200550      52.20           
 12. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:07.72 0201468      52.36           
 13. Sofia Sadok                   Kimbria                1:05.70 0201204      52.89           
 14. Muriël Blok                   ZC Valkenburg            55.98 0300030      54.54           
 15. Demi van Hulst                ZC Valkenburg            55.76 0300140      56.50           
 16. Renske Koetsier               Kimbria                  59.86 0200244      59.16           
 DIS Zoë Ummels                    Brunssum               1:07.76 0300522    1:06.50           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
  NG Jesse Goritzer                Eurode Kerkrade        1:05.35 0300096                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                    Jongens, 50m vlinderslag         Jongens Minioren 4 en later
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden               38.89 0100577      39.15           
  2. Youri van Lijf                ZC Eijsden               42.70 0100811      40.94           
  3. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg            43.41 0100879      41.45           
  4. Daniël Vlijt                  Patrick                  41.95 0100183      41.70           
  5. Thimo Elissen                 ZC Eijsden               48.21 0100809      45.20           
  6. Alex Buijs                    ZC Eijsden               46.36 0100807      46.10           
  7. Jochem Weekers                De Rog                   48.60 0102271      47.38           
  8. Milan Scheepers               Brunssum                 49.60 0101749      47.67           
  9. Ian Sanders                   Eszet                    44.54 0100373      47.88           
 10. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade          49.98 0100003      48.09           
 11. Enzo Schmetzer                De Roersoppers           53.67 0100439      49.54           
 12. Jylano Nahr                   Nimo                     48.19 0102593      50.26           
 13. Czes Korczynski               ZC Eijsden               57.38 0100815      55.29           
 14. Tim van Poll                  De Roersoppers           59.16 0101501      56.97           
 15. Lars Rouffaer                 ZC Valkenburg            57.73 0300217    1:02.32           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 19                      Meisjes, 100m rugslag                   Meisjes Minioren 5
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:25.14 0000074    1:19.76           
  2. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        1:26.99 0002440    1:20.64           
  3. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         1:31.29 0000380    1:27.84           
  4. Amber Raadschilders           Kimbria                1:32.97 0000534    1:28.21           
  5. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:29.45 0000164    1:28.25           
  6. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   1:30.55 0001034    1:29.54           
  7. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:33.56 0001232    1:30.08           
  8. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:32.54 0002564    1:30.10           
  9. Julie Ouillon                 Kimbria                1:33.26 0000704    1:31.61           
 10. Aukje Koetsier                Kimbria                1:37.16 0002260    1:31.71 FJ 1      
 11. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:37.62 0000250    1:31.71 FJ 2      
 12. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:39.92 0000632    1:33.56           
 13. Maartje Cox                   Heldense zwemverenig   1:39.98 0101169    1:33.76           
 14. Lianne Geraets                ROB                    1:35.29 0002322    1:34.23           
 15. Britt Gijpmans                ROB                    1:36.73 0001404    1:34.26           
 16. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:35.53 0000524    1:34.56           
 17. Jolie Dielemans               RZ                     1:37.73 0001630    1:35.16           
 18. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:36.42 0000072    1:37.02           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 20                    Jongens, 100m vlinderslag                 Jongens Minioren 6
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:19.07 9902155    1:15.39           
  2. Daan Jente                    Brunssum               1:20.29 9900277    1:19.61           
  3. Koen Koster                   HZPC                   1:22.90 9900517    1:20.98           
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:25.05 9903169    1:22.83           
  5. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:27.45 9900225    1:28.15           
  6. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:30.80 9900579    1:28.36           
  7. Kirk Koelstra                 Brunssum               1:30.92 9903473    1:30.26           
  8. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:32.54 9900461    1:30.47           
  9. Roel Slobbe                   Patrick                1:29.39 9901287    1:34.29           
 10. Cas Louwarts                  RZ                     1:48.95 9901249    1:42.14           
 11. Sander Aerts                  HZPC                   1:46.22 9902045    1:44.22           
 12. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:47.10 9901877    1:46.78           
 13. Mariano Paulussen             Patrick                2:10.29 9901283    2:15.10           
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:45.95 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 21                    Meisjes, 200m wisselslag                  Meisjes Minioren 4
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   3:13.88 0100350    3:09.14           
            41.53  3:09.14
  2. Imke van den Hoef             HZPC                   3:09.05 0101552    3:10.48           
            42.48  3:10.48
  3. Noa de Vries                  HZPC                   3:11.55 0101556    3:14.13           
            45.80  3:14.13
  4. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           3:18.30 0100676    3:21.57           
            45.95  3:21.57
  5. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden             3:28.18 0100778    3:28.92           
            50.29  3:28.92
  6. Robin Schnijderberg           Hellas-Glana           3:29.05 0100256    3:29.14           
            50.34  3:29.14
  7. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         3:39.10 0102184    3:29.30           
            49.66  3:29.30
  8. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   3:31.82 0100546    3:32.51           
            51.26  3:32.51
  9. Danielle Kugler               Zeps                   3:42.64 0100678    3:35.26           
            47.92  3:35.26
 10. Daphne Broen                  RZ                     3:41.54 0101622    3:37.76           
            48.51  3:37.76
 11. Rianne Kuin                   De Rog                 3:43.42 0100830    3:39.41           
            52.68  3:39.41
 12. Channa van Boxtel             sg N-Limburg           3:50.75 0100480    3:44.43           
            52.46  3:44.43
 13. Lara Disco                    Brunssum               3:51.86 0101882    3:49.39           
            51.86  3:49.39
 14. Anouk van der Wielen          Heldense zwemverenig   3:54.92 0101514    3:52.53           
            58.63  3:52.53
 15. Anouk Geyselaers              Kimbria                3:56.23 0100976    3:58.51           
          1:01.86  3:58.51
 DIS Yasmijn van der Valk          Eurode Kerkrade        3:21.84 0101408    3:23.44           
        RC - Rugligging verlaten tijdens de race zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
            44.85  3:23.44
 DIS Chanour Mercelina             De Roersoppers         3:46.29 0101374    3:42.16           
        VH - Ongelijktijdig keer- en/of eindpunt aangetikt.
            49.73  3:42.16
 DIS Iris Willigers                ZC Eijsden             3:42.13 0100384    3:47.90           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
            55.88  3:47.90



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 22                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 5
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   2:58.01 0000267    2:56.34           
            38.62  2:56.34
  2. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   3:06.16 0000263    3:02.45           
            40.82  3:02.45
  3. Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        3:13.16 0001977    3:03.10           
            42.07  3:03.10
  4. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        3:09.13 0000297    3:04.80           
            42.40  3:04.80
  5. Bas Dijkstra                  Nimo                   3:15.75 0000043    3:08.64           
            41.74  3:08.64
  6. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           3:12.32 0000593    3:10.47           
            44.97  3:10.47
  7. Giel van Megen                HZPC                   3:21.83 0000265    3:27.26           
            50.70  3:27.26
  8. Maikel van der Linden         ZC Valkenburg          3:41.80 0003797    3:30.70           
            49.39  3:30.70
  9. Sidney Duke                   ZC Eijsden             3:41.80 0002875    3:35.34           
            54.22  3:35.34
 10. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               3:41.45 0002919    3:37.76           
            48.29  3:37.76
 11. Lex Carter                    Hellas-Glana           3:45.63 0001275    3:41.04           
            57.00  3:41.04
 12. Kornel Konig                  Zon/s&s                3:54.50 0003675    3:56.64           
            52.39  3:56.64
 DIS Milo Simons                   Zon/s&s                3:09.82 0000513    3:08.64           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
            49.10  3:08.64
 DIS Rik Pepping                   sg N-Limburg           3:50.96 0003559    3:36.44           
        VI - Met één hand keer- en/of eindpunt aangetikt.
            52.27  3:36.44
 DIS Robbin Stienen                De Rog                 4:00.51 0003401    3:58.16           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
            55.69  3:58.16



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 23                      Meisjes, 100m rugslag              Meisjes Minioren 2 en 3
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:40.29 0201186    1:30.08           
  2. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:30.56 0200080    1:30.57           
  3. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:39.82 0200918    1:36.16           
  4. Guusje Vrolijks               Kimbria                1:46.95 0201418    1:38.67           
  5. Neri Euwes                    sg N-Limburg           1:48.06 0200074    1:43.46           
  6. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:45.71 0200078    1:46.29           
  7. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:51.54 0200550    1:47.26           
  8. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:57.07 0201468    1:47.48           
  9. Iris Dijkstra                 Nimo                   1:46.16 0201766    1:50.18           
 10. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:52.60 0200284    1:50.20           
 11. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:52.25 0300030    1:50.86           
 12. Demi van Hulst                ZC Valkenburg          1:53.31 0300140    1:51.10           
 13. Anne van Megen                HZPC                   1:52.95 0200582    1:52.15           
 14. Renske Koetsier               Kimbria                1:59.55 0200244    1:52.62           
 15. Marlijn Zwart                 HZPC                   2:02.13 0300972    1:59.23           
 16. Pleun van den Bergh           HZPC                   1:57.92 0201952    2:04.36           
 DIS Ilse Verheij                  De Rog                 1:58.82 0300456                      
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren), dis RD
 DIS Lynn Vallen                   HZPC                   1:57.86 0201840    1:52.70           
        RD - Rugligging verlaten en stuwbewegingen met armen en/of benen gemaakt zonder met de keerhandeling bezig te zijn.
AFGE Jenny Ven van de              Eurode Kerkrade        2:00.87 0200870                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 24                      Jongens, 100m rugslag          Jongens Minioren 4 en later
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:26.10 0100577    1:23.86           
  2. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:29.44 0100879    1:29.76           
  3. Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:30.31 0100003    1:31.37           
  4. Daniël Vlijt                  Patrick                1:37.99 0100183    1:34.76           
  5. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:43.58 0100807    1:35.67           
  6. Ian Sanders                   Eszet                  1:39.42 0100373    1:40.12           
  7. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:48.23 0101501    1:41.30           
  8. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:49.87 0100809    1:42.03           
  9. Youri van Lijf                ZC Eijsden             1:44.26 0100811    1:43.17           
 10. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:48.38 0100439    1:47.48           
 11. Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade        1:46.18 0200157    1:47.95           
 12. Czes Korczynski               ZC Eijsden             1:53.16 0100815    1:48.67           
 13. Mike Janssen                  De Roersoppers         2:00.28 0200151    1:49.13           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 25                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 5
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                1:33.08 0000074    1:29.76           
  2. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        1:38.26 0000514    1:34.36           
  3. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        1:38.62 0002442    1:36.20           
  4. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         1:38.42 0000250    1:36.41           
  5. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         1:39.73 0000380    1:38.31           
  6. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   1:41.78 0000524    1:39.51           
  7. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            1:40.98 0000164    1:40.39           
  8. Britt Cornelissens            Hellas-Glana           1:45.89 0000632    1:40.50           
  9. Marit van Emmerik             ROB                    1:42.13 0001406    1:41.83           
 10. Amber Raadschilders           Kimbria                1:42.89 0000534    1:42.57           
 11. Maartje Cox                   Heldense zwemverenig   1:47.73 0101169    1:43.16           
 12. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             1:47.86 0000072    1:44.46           
 13. Aukje Koetsier                Kimbria                1:46.70 0002260    1:45.24           
 14. Amy Mooren                    De Roersoppers         1:45.42 0000360    1:45.42           
 15. Noumidia Bouchmal             MZenPC                 1:47.72 0004226    1:45.93           
 16. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            1:47.20 0002564    1:46.95           
 17. Loes Willigers                ZC Eijsden             1:46.52 0001232    2:02.16           



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 26                    Jongens, 100m vrije slag                  Jongens Minioren 6
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             1:03.58 9902155    1:04.84           
  2. Koen Koster                   HZPC                   1:08.42 9900517    1:08.61           
  3. Daan Jente                    Brunssum               1:08.39 9900277    1:09.11           
  4. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           1:12.42 9900225    1:10.64           
  5. Serve Nelissen                De Roersoppers         1:11.80 9900579    1:11.34           
  6. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          1:11.80 9903169    1:11.70           
  7. Stan Stelten                  Hellas-Glana           1:13.99 9900461    1:11.98           
  8. Daan Zenden                   De Roersoppers         1:17.57 9900667    1:18.69           
  9. Roel Slobbe                   Patrick                1:16.20 9901287    1:18.82           
 10. Sander Aerts                  HZPC                   1:20.36 9902045    1:20.67           
 11. Roel Wijnands                 De Roersoppers         1:18.28 9901877    1:21.05           
 12. Leroy de Brouwer              Nimo                   1:22.11 9900739    1:21.81           
 13. Sam Erdweg                    Eurode Kerkrade        1:21.81 9902093    1:23.83           
 14. Jeroen van Gellekom           Patrick                1:25.14 9903301    1:24.73           
 15. Cas Louwarts                  RZ                     1:18.11 9901249    1:28.10           
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            1:20.70 9901099                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 27                    Meisjes, 100m schoolslag                  Meisjes Minioren 4
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Noa de Vries                  HZPC                   1:45.23 0101556    1:40.51           
  2. Myrthe Winkelhuijzen          Zeps                   1:44.76 0100350    1:41.46           
  3. Josephien Kersten             De Rog                 1:49.54 0101212    1:43.95           
  4. Rianne Kuin                   De Rog                 1:45.95 0100830    1:47.38           
  5. Fleur Wolfs                   ZC Eijsden             1:53.17 0100778    1:48.98           
  6. Kim Rebergen                  Hellas-Glana           1:47.52 0100676    1:49.04           
  7. Imke van den Hoef             HZPC                   1:49.41 0101552    1:49.36           
  8. Naomi Driessen                Eszet                  1:50.73 0100704    1:50.71           
  9. Femke de Wit                  ZPC Nederweert         1:53.73 0102184    1:50.94           
 10. Jessie Lamber                 Heldense zwemverenig   1:49.80 0100546    1:51.67           
 11. Danielle Kugler               Zeps                   1:57.98 0100678    1:52.51 FJ 1      
 12. Chanour Mercelina             De Roersoppers         1:55.86 0101374    1:52.51 FJ 2      
 13. Kyra Kerkhoffs                ZC Valkenburg          1:49.40 0100616    1:54.70           
 14. Joyce Hawinkels               Eszet                  1:58.86 0100706    1:55.92           
 15. Britt Jacobs                  RZL                    1:58.02 0101650    1:56.42           
 16. Daphne Broen                  RZ                     1:55.42 0101622    1:56.51           
 17. Vera Weyzen                   Kimbria                1:55.86 0100980    1:59.42           
 DIS Channa van Boxtel             sg N-Limburg           1:58.37 0100480    1:55.47           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 28                    Jongens, 100m schoolslag                  Jongens Minioren 5
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Vincent de Munter             Brunssum               1:32.17 0000181    1:29.38           
  2. Jesse Janssen                 Heldense zwemverenig   1:34.42 0000267    1:35.23           
  3. Max Janssen                   Heldense zwemverenig   1:39.54 0000263    1:36.42           
  4. Kjell Bakker                  Eurode Kerkrade        1:39.86 0000297    1:37.41           
  5. Dimitar Kamnarovski           Hellas-Glana           1:39.48 0000593    1:39.91           
  6. Benjamin Russ                 RZ                     1:43.89 0001081    1:43.34           
  7. Milo Simons                   Zon/s&s                1:40.30 0000513    1:45.26           
  8. Rick Bongers                  De Rog                 1:53.20 0003417    1:48.48           
  9. Giel van Megen                HZPC                   1:47.65 0000265    1:51.16           
 10. Sidney Duke                   ZC Eijsden             1:54.42 0002875    1:54.07           
 11. Bilal Nezam Eldin             Brunssum               1:52.25 0002919    1:54.91           
 DIS Niels de Boer                 Eurode Kerkrade        1:45.83 0001977    1:45.45           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.
 DIS Bas Dijkstra                  Nimo                   1:50.07 0000043    1:48.16           
        SH - Bij de achterwaartse beweging van de beenslag de voeten niet naar buiten bewogen.
 DIS Lex Carter                    Hellas-Glana           1:57.40 0001275    1:55.98           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd., + dis SR
 DIS Michael Moerkens              Zeps                   2:01.72 0000713    1:56.43           
        SD - De bewegingen van de benen niet te allen tijde gelijktijdig in hetzelfde horizontale vlak uitgevoerd.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 29                    Meisjes, 100m wisselslag             Meisjes Minioren 2 en 3
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Nikki Smeets                  ZC Valkenburg          1:31.51 0200080    1:33.60           
  2. Bo Souhoka                    Hellas-Glana           1:38.13 0201186    1:33.64           
  3. Carolien Beckers              Eurode Kerkrade        1:40.21 0200078    1:40.86           
  4. Iris Dijkstra                 Nimo                   1:43.09 0201766    1:42.36           
  5. Isabel Dijkstra               Brunssum               1:41.74 0200918    1:43.29           
  6. Fleur Beckers                 Patrick                1:48.88 0200256    1:43.76           
  7. Neri Euwes                    sg N-Limburg           1:46.17 0200074    1:44.02           
  8. Maike Flinsenberg             De Rog                 1:48.53 0201468    1:44.32           
  9. Anne van Megen                HZPC                   1:52.26 0200582    1:44.92           
 10. Guusje Vrolijks               Kimbria                1:48.60 0201418    1:47.10           
 11. Ilse Verheij                  De Rog                 1:54.20 0300456    1:48.80           
 12. Manon van der Wielen          Heldense zwemverenig   1:49.07 0200550    1:49.02           
 13. Journey Fortuin               Hellas-Glana           1:46.95 0200284    1:49.17           
 14. Muriël Blok                   ZC Valkenburg          1:49.47 0300030    1:51.92           
 15. Anne van Kuijk                Heldense zwemverenig   1:57.94 0300564    1:53.22           
 16. Demi van Hulst                ZC Valkenburg          2:01.32 0300140    1:57.95           
 17. Erinn Stienen                 De Rog                 1:58.80 0201466    2:00.13           
 DIS Anouk Seuren                  HZPC                   2:03.90 0202078    2:03.92           
        VE - De bewegingen van de benen niet op gelijke wijze uitgevoerd.
AFGE Jenny Ven van de              Eurode Kerkrade        1:59.26 0200870                      



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 30                    Jongens, 100m wisselslag         Jongens Minioren 4 en later
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Luuk Roosen                   ZC Eijsden             1:24.91 0100577    1:25.98           
  2. Alex Buijs                    ZC Eijsden             1:33.73 0100807    1:32.02           
  3. Stefan Tomicic                RZ                     1:39.23 0101271    1:34.44           
  4. Raf Hendriks                  ZC Valkenburg          1:33.86 0100879    1:34.53           
  5. Daniël Vlijt                  Patrick                1:36.70 0100183    1:36.34           
  6. Ian Sanders                   Eszet                  1:34.98 0100373    1:36.51           
  7. Thimo Elissen                 ZC Eijsden             1:35.20 0100809    1:37.70           
  8. Youri van Lijf                ZC Eijsden             1:35.69 0100811    1:39.80           
  9. Tijn Janssen                  Heldense zwemverenig   1:43.95 0101167    1:40.66           
 10. Tim van Poll                  De Roersoppers         1:47.74 0101501    1:46.84           
 11. Enzo Schmetzer                De Roersoppers         1:45.58 0100439    1:48.54           
 12. Jylano Nahr                   Nimo                   1:56.93 0102593    1:49.21           
 13. Lars Rouffaer                 ZC Valkenburg          1:52.26 0300217    1:58.36           
 DIS Remco Hattum van              Eurode Kerkrade        1:36.06 0100003    1:45.50           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.
 DIS Justin Erdweg                 Eurode Kerkrade        1:43.57 0200157    1:50.10           
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt., +dis RH + dis VC 
 DIS Mossie Klinkers               MZenPC                 1:54.78 0101229    1:53.44           
        VB - Beide armen niet tezamen naar voren en/of gelijktijdig achterwaarts gebracht., +dis VE
 DIS Jasper Thomas                 Nimo                   1:55.96 0200427    1:55.98           
        RH - Het eindpunt niet in rugligging aangeraakt.



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 31                    Meisjes, 400m vrije slag                  Meisjes Minioren 5
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Amber Kerkhofs                Kimbria                5:20.97 0000074    5:15.64           
          1:13.89  2:35.86  5:15.64
  2. Amber Raadschilders           Kimbria                5:27.20 0000534    5:27.92           
          1:16.54  2:41.30  5:27.92
  3. Lieve Göbbels                 Eurode Kerkrade        5:36.39 0000514    5:31.05           
          1:18.43  2:43.93  5:31.05
  4. Manon Ritten                  Eurode Kerkrade        5:44.60 0002440    5:44.76           
          1:21.48  2:51.23  5:44.76
  5. Aukje Koetsier                Kimbria                5:52.16 0002260    5:57.06           
          1:22.42  2:51.99  5:57.06
  6. Esmée Venner                  ZPC Nederweert         6:07.82 0000380    6:02.27           
          1:23.20  2:56.69  6:02.27
  7. Romy Ewalds                   Mosa  Regio            6:00.10 0000164    6:02.98           
          1:24.95  2:58.64  6:02.98
  8. Kirsten Theunissen            ZC Eijsden             6:03.75 0000072    6:10.77           
          1:24.42  2:59.33  6:10.77
  9. Marjolein Schoonheim          De Roersoppers         6:06.92 0000250    6:14.22 FJ 1      
          1:26.51  3:02.07  6:14.22
 10. Milou van den Beucken         Mosa  Regio            6:08.04 0002564    6:14.22 FJ 2      
          1:26.29  3:03.20  6:14.22
 11. Esmee Lanckohr                Eurode Kerkrade        6:28.25 0002442    6:16.41           
          1:28.28  3:04.45  6:16.41
 12. Britt Gijpmans                ROB                    6:25.39 0001404    6:17.74           
          1:28.82  3:07.06  6:17.74
 13. Lisa Lamber                   Heldense zwemverenig   6:21.20 0000524    6:30.36           
          1:31.27  3:10.26  6:30.36
 14. Zoë Pauwels                   Heldense zwemverenig   6:25.48 0001034    6:31.54           
          1:33.20  3:14.17  6:31.54
 15. Loes Willigers                ZC Eijsden             6:22.04 0001232    6:38.86           
          1:30.36  3:12.64  6:38.86
 16. Daphne Thijssen               ROB                    6:46.86 0001078    6:40.51           
          1:32.57  3:15.04  6:40.51
 17. Lynn Salden                   Patrick                6:55.42 0004466    6:54.84           
          1:35.88  3:23.13  6:54.84



TOP
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 32                    Jongens, 200m wisselslag                  Jongens Minioren 6
29-5-2011                                                                               Results
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Rang                                                      In.tijd               Tijd           
-----------------------------------------------------------------------------------------------
  1. Toine Willigers               ZC Eijsden             2:47.41 9902155    2:41.95           
            35.36  2:41.95
  2. Daan Jente                    Brunssum               2:57.76 9900277    2:51.92           
            36.52  2:51.92
  3. Lars van der Haijden          Hellas-Glana           3:01.57 9900225    2:58.05           
            40.25  2:58.05
  4. Dario van Hulst               ZC Valkenburg          3:01.26 9903169    2:58.17           
            38.77  2:58.17
  5. Serve Nelissen                De Roersoppers         3:05.10 9900579    2:58.98           
            41.07  2:58.98
  6. Stan Stelten                  Hellas-Glana           3:01.95 9900461    3:01.74           
            41.08  3:01.74
  7. Kirk Koelstra                 Brunssum               3:04.79 9903473    3:08.00           
            39.84  3:08.00
  8. Cas Louwarts                  RZ                     3:13.10 9901249    3:10.08           
            45.49  3:10.08
  9. Sander Aerts                  HZPC                   3:18.36 9902045    3:13.72           
            44.89  3:13.72
 10. Daan Zenden                   De Roersoppers         3:19.30 9900667    3:23.51           
            50.89  3:23.51
 11. Roel Slobbe                   Patrick                3:16.80 9901287    3:24.07           
            48.57  3:24.07
 12. Roel Wijnands                 De Roersoppers         3:23.52 9901877    3:26.42           
            51.01  3:26.42
 13. Leroy de Brouwer              Nimo                   3:35.40 9900739    3:30.63           
            53.34  3:30.63
 14. Mariano Paulussen             Patrick                3:46.13 9901283    3:38.42           
            58.29  3:38.42
 DIS Koen Koster                   HZPC                   2:42.94 9900517    2:42.06           
        SK - Het keer- en/of eindpunt niet gelijktijdig met twee handen aangetikt.
            36.69  2:42.06
  NG Rick Delvaux                  Mosa  Regio            3:22.60 9901099                      



SPLASH Meet Manager 11Registered to ZC Valkenburg