Speedo Deel 1
Maastricht (NED),    9-10-2011,    Korte baan (25m)

Nr. 1. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 6    Nr. 2. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 5
Nr. 3. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 4. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 5. Jongens, 100m vrije slag, Jongens Minioren 5    Nr. 6. Meisjes, 100m schoolslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 7. Jongens, 200m vrije slag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 8. Meisjes, 200m vrije slag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 9. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 6    Nr. 10. Meisjes, 100m vrije slag, Meisjes Minioren 5
Nr. 11. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 2, 3 en 4    Nr. 12. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 2 en 3
Nr. 13. Jongens, 100m rugslag, Jongens Minioren 5    Nr. 14. Meisjes, 50m vlinderslag, Meisjes Minioren 4
Nr. 15. Jongens, 200m schoolslag, Jongens Junioren 1 en 2    Nr. 16. Meisjes, 200m schoolslag, Meisjes Junioren 1 en 2
Nr. 17. Jongens, 100m schoolslag, Jongens Minioren 6    Nr. 18. Meisjes, 100m rugslag, Meisjes Minioren 5

FINA Point Scoring 2011

--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 1                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 6
9-10-2011 - 15:00                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:23.42   156       
    2.  Wesley Joosten                00   Zeps                   1:30.58   122       
    NG  Evian Gehlen                  00   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 2                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 5
9-10-2011 - 15:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:38.86   255       
    2.  Katinka Ummels                01   Zeps                   1:44.17   218       
    3.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg          1:49.13   189       
    4.  Danielle Kugler               01   Zeps                   1:49.80   186       
    5.  Anouk Jurewicz                01   Eurode Kerkrade        2:02.89   132       
    6.  Gina Tebben                   01   Eurode Kerkrade        2:29.37    73       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 3                 Jongens, 100m vrije slag     Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2011 - 15:08                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Rouffaer                 03   ZC Valkenburg          1:32.78   113       
    2.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                  1:33.01   112       
    3.  Gilles Cuijpers               02   MZ&PC                  1:33.13   112       
    4.  Justin Erdweg                 02   Eurode Kerkrade        1:35.02   105       
    5.  Niels van Avesaath            02   MZ&PC                  1:39.08    93       
    6.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:39.39    92       
    7.  Xavi Laumen                   03   MZ&PC                  1:44.31    79       
    8.  Sven Jongen                   02   MZ&PC                  1:48.91    70       
    9.  Yves Hendriks                 03   ZC Valkenburg          2:07.48    43       
   10.  Daan Krottjé                  03   Eurode Kerkrade        2:08.44    42       
   11.  Bryan Simons                  02   ZC Valkenburg          2:20.31    32       
   12.  Vincent Berghorst             03   ZC Valkenburg          2:41.86    21       
    NG  Esper Schreurs                03   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 4                 Meisjes, 100m schoolslag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-10-2011 - 15:15                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg          1:54.36   164       
    2.  Cynthia Kugler                04   Zeps                   1:56.78   154       
    3.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg          1:59.76   143       
    4.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        2:07.34   119       
    5.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg          2:07.80   118       
    6.  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        2:17.51    94       
    7.  Zoë Senden                    04   ZC Valkenburg          2:22.78    84       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 5                 Jongens, 100m vrije slag             Jongens Minioren 5
9-10-2011 - 15:20                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:19.76   178       
    2.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        1:29.25   127       
    3.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:29.41   126       
    4.  Maarten Portegijs             01   ZC Valkenburg          2:00.47    51       
    NG  Imme loots                    01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 6                 Meisjes, 100m schoolslag             Meisjes Minioren 4
9-10-2011 - 15:23                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg          1:44.64   215       
    2.  Coco Cuijpers                 02   MZ&PC                  1:47.16   200       
    3.  Kylie Baurmann                02   Eurode Kerkrade        2:25.67    79       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 7                 Jongens, 200m vrije slag        Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2011 - 15:26                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          2:28.73   298       
          1:10.76  2:28.73
    2.  Tijn Wolfhagen                98   Eurode Kerkrade        2:55.40   181       
          1:22.37  2:55.40
    3.  Sam Erdweg                    99   Eurode Kerkrade        2:59.40   169       
          1:23.56  2:59.40
    4.  Cas van Mulken                99   Zeps                   3:07.07   149       
          1:30.77  3:07.07
    5.  Yorne Kelderman               99   ZC Valkenburg          3:11.55   139       
          1:29.34  3:11.55
 AFGEM  Costia Sumtsov                99   MZ&PC                                      
 AFGEM  Dario Verbeek                 98   Eurode Kerkrade                            
    NG  Jelle Loots                   99   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 8                 Meisjes, 200m vrije slag        Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2011 - 15:34                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          2:37.02   354       
          1:16.36  2:37.02
    2.  Quinty Schoens                99   Zeps                   2:40.63   331       
          1:16.54  2:40.63
    3.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          2:51.96   270       
          1:20.71  2:51.96
    4.  Nikki Krottjé                 99   Eurode Kerkrade        3:11.23   196       
          1:28.09  3:11.23
    5.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          3:12.83   191       
          1:31.09  3:12.83
    6.  Sanne Hattum                  99   Eurode Kerkrade        3:14.45   186       
          1:32.76  3:14.45
    7.  Luca Hendrix                  00   Zeps                   3:30.99   146       
          1:33.10  3:30.99
    8.  Eva Reneman                   00   MZ&PC                  3:39.37   130       
          1:41.93  3:39.37
    9.  Noumidia Bouchmal             00   MZ&PC                  3:53.16   108       
          1:50.06  3:53.16
   10.  Christy Baurman               00   Eurode Kerkrade        4:02.16    96       
          1:55.24  4:02.16
 AFGEM  Jody Savelberg                99   Eurode Kerkrade                            
 AFGEM  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg                              
 AFGEM  Marla Geevers                 00   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 9                  Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 6
9-10-2011 - 15:46                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:38.48   122       
    2.  Wesley Joosten                00   Zeps                   1:48.08    92       
    NG  Evian Gehlen                  00   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 10                Meisjes, 100m vrije slag             Meisjes Minioren 5
9-10-2011 - 15:49                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:20.26   256       
    2.  Katinka Ummels                01   Zeps                   1:25.14   215       
    3.  Danielle Kugler               01   Zeps                   1:27.48   198       
    4.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg          1:31.02   176       
    5.  Anouk Jurewicz                01   Eurode Kerkrade        2:06.18    66       
    6.  Gina Tebben                   01   Eurode Kerkrade        2:06.99    64       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 11                 Jongens, 100m rugslag       Jongens Minioren 2, 3 en 4
9-10-2011 - 15:53                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Lars Rouffaer                 03   ZC Valkenburg          1:45.26   100       
    2.  Justin Erdweg                 02   Eurode Kerkrade        1:45.60    99       
    3.  Cas Vandewall                 04   MZ&PC                  1:48.17    92       
    4.  Mischa Hermans                03   Zeps                   1:50.22    87       
    5.  Gilles Cuijpers               02   MZ&PC                  1:54.39    78       
    6.  Niels van Avesaath            02   MZ&PC                  1:56.59    73       
    7.  Xavi Laumen                   03   MZ&PC                  1:57.11    72       
    8.  Sven Jongen                   02   MZ&PC                  2:00.64    66       
   DIS  Daan Krottjé                  03   Eurode Kerkrade                            
        RE - Het keer- en/of eindpunt niet aangeraakt met enig lichaamsdeel. (geen tijd noteren)
    NG  Esper Schreurs                03   Zeps                                       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 12                Meisjes, 50m vlinderslag        Meisjes Minioren 2 en 3
9-10-2011 - 15:58                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Muriël Blok                   03   ZC Valkenburg            52.80    98       
    2.  Demi van Hulst                03   ZC Valkenburg            53.10    96       
    3.  Quinty Rouschop               03   ZC Valkenburg            55.67    83       
    4.  Cynthia Kugler                04   Zeps                     58.23    73       
    5.  Jesse Goritzer                03   Eurode Kerkrade        1:00.97    63       
   DIS  Amy Tebben                    04   Eurode Kerkrade        1:16.18             
        VJ - Niet aangetikt met de handen bij het keer- en/of eindpunt.



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 13                 Jongens, 100m rugslag               Jongens Minioren 5
9-10-2011 - 16:01                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Raf Hendriks                  01   ZC Valkenburg          1:27.80   173       
    2.  Remco van Hattum              01   Eurode Kerkrade        1:31.84   151       
    3.  Guido Berghorst               01   ZC Valkenburg          1:46.97    95       
   DIS  Maarten Portegijs             01   ZC Valkenburg          2:03.08             
        RF - Na loslaten van het keerpunt de rugligging niet aangenomen., +RH
    NG  Imme loots                    01   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 14                Meisjes, 50m vlinderslag             Meisjes Minioren 4
9-10-2011 - 16:03                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Nikki Smeets                  02   ZC Valkenburg            44.92   159       
    2.  Coco Cuijpers                 02   MZ&PC                    57.79    75       
    3.  Kylie Baurmann                02   Eurode Kerkrade        1:05.58    51       



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 15                Jongens, 200m schoolslag        Jongens Junioren 1 en 2
9-10-2011 - 16:05                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Tijn Wolfhagen                98   Eurode Kerkrade        3:31.04   186       
          1:42.26  3:31.04
    2.  Dario van Hulst               99   ZC Valkenburg          3:34.52   177       
          1:43.29  3:34.52
    3.  Sam Erdweg                    99   Eurode Kerkrade        3:35.15   176       
          1:44.14  3:35.15
    4.  Cas van Mulken                99   Zeps                   3:56.25   133       
          1:54.60  3:56.25
   DIS  Yorne Kelderman               99   ZC Valkenburg          3:39.80             
        SL - Het keer- en/of eindpunt met één hand aangetikt.
          1:47.88  3:39.80
 AFGEM  Dario Verbeek                 98   Eurode Kerkrade                            
 AFGEM  Costia Sumtsov                99   MZ&PC                                      
    NG  Jelle Loots                   99   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 16                Meisjes, 200m schoolslag        Meisjes Junioren 1 en 2
9-10-2011 - 16:13                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Quinty Schoens                99   Zeps                   3:08.42   364       
          1:31.39  3:08.42
    2.  Nina Vriezelaar               99   ZC Valkenburg          3:09.25   359       
          1:32.26  3:09.25
    3.  Jody Savelberg                99   Eurode Kerkrade        3:29.29   265       
          1:38.47  3:29.29
    4.  Denise Blok                   99   ZC Valkenburg          3:32.14   255       
          1:44.56  3:32.14
    5.  Noumidia Bouchmal             00   MZ&PC                  3:48.59   204       
          1:50.67  3:48.59
    6.  Daphne Mans                   99   ZC Valkenburg          3:49.32   202       
          1:50.45  3:49.32
    7.  Nikki Krottjé                 99   Eurode Kerkrade        3:50.66   198       
          1:50.94  3:50.66
    8.  Luca Hendrix                  00   Zeps                   4:02.82   170       
          1:55.57  4:02.82
    9.  Sanne Hattum                  99   Eurode Kerkrade        4:04.67   166       
          1:56.54  4:04.67
   10.  Eva Reneman                   00   MZ&PC                  4:28.26   126       
          2:07.56  4:28.26
   11.  Christy Baurman               00   Eurode Kerkrade        4:36.56   115       
          2:13.12  4:36.56
 AFGEM  Marla Geevers                 00   Eurode Kerkrade                            
 AFGEM  Selena Mikulic                00   ZC Valkenburg                              



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 17                Jongens, 100m schoolslag             Jongens Minioren 6
9-10-2011 - 16:25                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Maikel van der Linden         00   ZC Valkenburg          1:54.22   115       
    2.  Wesley Joosten                00   Zeps                   1:59.98    99       
    NG  Evian Gehlen                  00   Eurode Kerkrade                            



TOP
--------------------------------------------------------------------------------------
Programmanr. 18                 Meisjes, 100m rugslag               Meisjes Minioren 5
9-10-2011 - 16:28                                                              Results
--------------------------------------------------------------------------------------
  Rang                                Geb.                           Tijd   Pnt       
--------------------------------------------------------------------------------------
    1.  Myrthe Winkelhuijzen          01   Zeps                   1:28.45   243       
    2.  Katinka Ummels                01   Zeps                   1:38.32   177       
    3.  Kyra Kerkhoffs                01   ZC Valkenburg          1:39.67   170       
    4.  Danielle Kugler               01   Zeps                   1:46.26   140       
    5.  Anouk Jurewicz                01   Eurode Kerkrade        2:10.79    75       
    6.  Gina Tebben                   01   Eurode Kerkrade        2:15.47    67       



SPLASH Meet Manager 11Registered to MZ&PC